Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Attitude Mówi #113 - Na start, Dixieland


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://www.attitude.pl/gfx/felietony/attmowi3.png

 

Wracamy do typowań gal PPV. Na nasze nieszczęście, TNA nie rozpieszcza kartą, więc często posiłkowaliśmy się innymi tematami. Większość taki przebieg akceptuje, a Ci, którzy są innego zdania, powinni nas zrozumieć. Powtórki z Impactów, czy...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-attitude-mowi-113-na-start-dixieland.html

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    9

  • SixKiller

    6

  • Vercyn

    2

  • WKSW

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Yes Yes Yes. RM pod banderą AM super. Jednak AM wyszło obronną ręką z tej ''rywalizacji''. Wiadomo ma bardziej charyzmatycznego prowadzącego

 

W dodatku Live i z dostepnym chatem, więc wszelkie propozycje do wrestlerow miesiaca, beda nie tyle mile widziane, co wrecz wskazane.

 

W ogole, ja nie wiem, czy dostaliscie info, ale wypada zasubskrybować nowy kanał na YouTube

- nie AttitudePL - bo to tam teraz funkcjonujemy, i to tam będziemy wrzucać nowe projekty. Szkoda mi poprzedniego, ale takie prawo dżungli, ktore umozliwi nam łatwiejsze działanie. Piszę o tym głównie dlatego, że cierpią na tym wyświetlenia :wink:

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ale po tym live oczywiście wrzucicie nagraną audycje na stronę ?

 

Tak. Jeśli ktoś będzie chciał odsłuchać później - w dowolnym czasie - material wyladuje od razu na kanale YT, portalu, facebooku, itd.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

szkoda, że nie ma odsłuchu na youtube.

ZNAJOMY ZBIERA PIENIĄDZE NA OPERACJE NIENARODZONEJ CÓRECZKI. WESPRZYJCIE GO JAK MOŻECIE.

http://siepomaga.pl/sercezosi

http://facebook.com/niestandardowesercezosi

P.S.

 

 


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ja bym z tego nie robił sensacji, że DDW nie chciało (nie miało za co) przetransportować ringu. O ile wiem, WOŚP pokrywa np. koszty transportu sprzętu dla zespołów muzycznych. A wiem to stąd, że Owsiak się kiedyś oburzył, że ktoś tam chciał od niego pieniędzy za występ, i podkreślił, że zwrot kosztów - tak (bo artysta nie może dopłacać), ale premia za koncert - nie. A chodziło o jakieś duże nazwisko, więc siłą rzeczy kogoś bogatszego niż Don. Więc nie widzę powodów, dla których DDW na własny koszt miałoby jechać wesprzeć WOŚP :)

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  21
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.12.2011
  • Status:  Offline

W końcu Roid ma miliony z USA i w ogóle nie ma rodziny na utrzymaniu xD

  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ale przymykam na tę wypowiedź oko, bo wiem, że backyardowcom jakoś nie po drodze z DDW (tzn. tym backyardowcom, którzy tam nie przeszli) :) Jeżeli chodzi o backyard, to ciekawi mnie tylko jedno (i wcale nie pytam złośliwie): co się stało z ringiem WKSW? Ale pytam o konkrety, a nie jakieś dyplomatyczne srutu-tutu. Mówiąc wprost, czy Boryss przyszedł i powiedział "oddawać"? A jeżeli tak, to dlaczego? To jest dobry temat, bo tyle się nasłuchaliśmy o tym ringu, a tu znów materace. Pytania tego nie kieruję stricte do Natana (zaznaczam to, żeby nikt mi zaraz nie napisał "Natan nie jest z WKSW"), ale do wszystkich, którzy coś wiedzą.

 

Swoją drogą, N!KO nawet nie wie, że zahaczył o ważny temat. Mianowicie, jak przetłumaczyć "vignette"? Bo "winieta", jak dosłownie tłumaczy to słownik, to tłumaczenie wyjątkowo nietrafione. Winieta kojarzy nam się z naklejką na autostradę :wink: I tak rzucam to pytanie, choć zdaje sobie sprawę, że nikt (może z wyjątkiem osób, które coś tłumaczą) się nad tym nie zastanawiał... Ale pamiętam wiele tłumaczeń, które "siadły", tzn. wyparły stare tłumaczenia albo terminy anglojęzyczne, a tego przez tyle lat nikt sensownie nie przetłumaczył (nie liczę słowa "promo", którego sam używam w tłumaczeniach, bo u nas "promo" ma dwa znaczenia - in ring promo i właśnie filmik promocyjny, czyli vignette). Komisjo językowa Attitude, do dzieła!

 

(zróbcie jakiś konkurs w następnym AM, nagrody ufunduje Matt2Hot :))

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Swoją drogą, N!KO nawet nie wie, że zahaczył o ważny temat. Mianowicie, jak przetłumaczyć "vignette"? Bo "winieta", jak dosłownie tłumaczy to słownik, to tłumaczenie wyjątkowo nietrafione. Winieta kojarzy nam się z naklejką na autostradę I tak rzucam to pytanie, choć zdaje sobie sprawę, że nikt (może z wyjątkiem osób, które coś tłumaczą) się nad tym nie zastanawiał... Ale pamiętam wiele tłumaczeń, które "siadły", tzn. wyparły stare tłumaczenia albo terminy anglojęzyczne, a tego przez tyle lat nikt sensownie nie przetłumaczył (nie liczę słowa "promo", którego sam używam w tłumaczeniach, bo u nas "promo" ma dwa znaczenia - in ring promo i właśnie filmik promocyjny, czyli vignette). Komisjo językowa Attitude, do dzieła!

 

A moge poznac sklad komisji jezykowej? Domyslam sie, ze to osoby, ktore tlumacza z polskiego na angielski w Admince i... ... :wink:

Co do tych winiet, to miałem z tym podobny problem, ale to juz nie pierwszy raz, gdy uzylem polskiego tlumaczenia - tego najprostszego. Zaczalem sie przyzwyczajac z "braku laku". I tak staram sie nie zasypywac sluchaczy oryginalnym nazewnictwem, bo i te "valet", to pojecie, ktore w dzisiejszym wrestlingu ledwo zipie :wink:

 

(zróbcie jakiś konkurs w następnym AM, nagrody ufunduje Matt2Hot)

 

Wydaje mi sie, ze juz wszystkie gry rozdał :wink:

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  171
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.11.2010
  • Status:  Offline

Odcinek nie był nadzwyczajny, ale i główny temat był marny więc wiele nie można było się spodziewać. TNA ostatnio nie zachwyca, więc i PPV nie będzie zbyt dobre, choć parę walk zapowiada się nie pewnie, jeżeli chodzi o typowanie. Jednak najciekawszy temat pozostawiliście na koniec i całkiem fajnie, że RM łączy się z AM, a do tego LIVE to coś innowacyjnego i mam nadzieje, że wyjdzie to bardzo dobrze. Z tym pomysłem bez Vercyna przez rok w Am to już lekka przesada, parę osób go hejtuje, ale przez przesady, ma czasami coś ciekawego do powiedzenia(choć czasami za często wcina się N!KO w zdanie) i jest dość ważną częścią podcastów na Attitude. Ostatni wątek to brak LIVE komentarza do Royal Rumble, bardzo żałuje, że w tym roku od tego odstępujecie, bo mi zawsze pomagało to w obejrzeniu gal WWE lub TNA, zawsze to było coś ciekawego, ale no cóż jeżeli taka decyzja zapadła, zapewne nie ma odwrotu od tej decyzji.

12658356164fd73b28cd7c3.jpg


  • Posty:  21
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.12.2011
  • Status:  Offline

Swoją drogą co to za podejście burmistrza, żeby zapraszać kogoś, a nie chcieć mu pokryć kosztów podróży?

 

W taki sposób to sobie można każdego na WOŚP zaprosić, nawet Metallicę zaprosić i potem stękać, że sobie sami kosztów podróży nie chcieli opłacić.

 

 

W TNA się ciekawe dzieje, skoro będzie 1 PPV co 3 miesiące. W ogóle to pewnie jakby zebrać kompletną publiczność (która zapłaciła za bilety, a nie dostałą ich za darmo jak to robią w TNA) ze wszystkich PPV TNA z jakiegoś dobrego dla tej fedy roku to pewnie i tak nie przebiła by ilości ludzi na WM.


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ostatni wątek to brak LIVE komentarza do Royal Rumble, bardzo żałuje, że w tym roku od tego odstępujecie, bo mi zawsze pomagało to w obejrzeniu gal WWE lub TNA, zawsze to było coś ciekawego, ale no cóż jeżeli taka decyzja zapadła, zapewne nie ma odwrotu od tej decyzji.

 

Wszystko przez datę Royal Rumble, ktore jest pod koniec miesiaca. 28.01, wypadałoby nagrać komentarz, a parę dni później zrobić podsumowanie miesiąca. Z racji, że to debiut nowej formy, wolę w nią "zainwestować".

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

A moge poznac sklad komisji jezykowej?

 

brawl for all :wink:

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline

No właśnie szkoda, że w tym roku nie wypali z komentarzem do RR, bo wydaje się, że ze wszystkich możliwych gal, ta najbardziej pasuje do organizacji takiego wydarzenia, bo to tutaj pojawia się fajna reakcja na te zapowiedziane powroty, tymczasem na pozostałych galach (Money in the Bank, SummerSlam) karta jest już znana, mało rzeczy jest w stanie wywołać tam naturalne emocje. Także szkoda, ale jeśli twórcy chcą się poświęcić bardziej ich nowemu projektowi, to trzeba to zaakceptować :P
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 048 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 896 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Kaczy316
      Tak czułem po tym face to face Jade z Charlotte z bodajże ostatniego SD. Nie wiem czy jestem fanem, w sensie ważne pytanie czy Flair tu wygra? Jeśli tak to nie jestem fanem, ale raczej nie uwali kolejnego pojedynku, a taki feud ogólnie mógłby być dłuższy, wydaję mi się, że pierwszą walkę wygra Flair, ale cały feud Jade, kurde Charlotte wróciła i zawsze była topem topów, a teraz gdyby nie star power to jej umiejętności nadają się na mid card moim zdaniem, jakby straciła skilla, w ringu nudy, przy micu nudy, no ja nie wiem, jedynie nazwisko i osiągnięcia trzymają ją w tym ME jak na razie.   Totalnie nie rozumiem jeśli zrobią to przed SummerSlam, nie jestem tego fanem, jeśli już to po SummerSlam czy coś, a dlaczego? Bo moim zdaniem draft przed PLE bardzo odbiera samemu PLE, bo często jest tak, że o mistrzostwa walczą wtedy zawodnicy z przeciwnych brandów czy feudowo jakoś to się  nie zgrywa i bardzo często jest to spoiler wyniku, a przy tak dużej gali jak SummerSlam uważam, że nie byłoby to rozsądne, dlatego niech zrobią to już pod koniec tego Maja lub po MITB nawet albo wcale.   Może odbierze pas Cenie xD Cena vs Rhodes, dawno nie było.
    • KyRenLo
      Dokładnie tak. Sam ją uderzył, a Cate użyła mocy na jej przyjacielu. Później, gdy Frenchie zmierzał grzecznie do vana Kimiko trzymana przez Sama krzyczała No. Twoja kolej.
    • KyRenLo
      Draft: Jade vs. Charlotte: Cody Rhodes:  
    • GGGGG9707
      Ja generalnie też nie bardzo śledzę ale to z Kross'em akurat mi wyskakiwało ciągle to zwróciłem uwagę. Generalnie też go od NXT znam i lubię, no i też w grach z WWE pusha mu daję i dobrze mi się zawsze za niego gra 
    • Nialler
      @GGGGG9707 A to ja tych zakulisowych rzeczy z YT i innych twitterów nie oglądam, no ale faktycznie kozak. Ja tam zawsze mu kibicowałem, a w grach trzymał u mnie nieraz mistrzostwo świata, mimo że poznałem go dopiero w NXT i zrobił konkret wrażenie aż do dzisiaj. Dzięki chłopaki. Wiedziałem, że tu można na każdego liczyć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...