Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Attitude Wrestling Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witaj na forum Attitude

Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

 

Attitude Mówi #102 - "Best in the World"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.attitude.pl/gfx/felietony/attmowi3.png

 

Luźna rozmowa o najnowszym DVD od WWE, które - wraz z Vercynem - zobaczyliśmy. Chcieliśmy dać odpowiedź na pytanie - oglądać czy nie? Bo na dobrą sprawę, o to w tym wszystkim chodzi. Nikt się nie silił na jakieś dogłębne analizy, więc nie ...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-attitude-mowi-102-best-in-the.html

50608915156a3743c1fa34.jpg

  • Odpowiedzi 12
  • Wyświetleń 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kiedy można spodziewać się wydania z Bonkolem?

Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei

I przed narodem niosą oświaty kaganiec;

A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei,

Jak kamienie przez Boga rzucone na szaniec!...

Opublikowano
Kiedy można spodziewać się wydania z Bonkolem?

A przesłuchałeś chociaż początek powyższej audycji? Tam masz odpowiedź.

Opublikowano

Vercyn: ''Mamy Seth'a Rollinsa czyli Tyler'a Reks'a''

 

Ekhm. Tylera Black'a !

Opublikowano
Fatalna audycja, nudna... A o gafach juz nie wspaminajac. To wola o pomste do nieba
Opublikowano
A tak BTW to na komentarzu BFG będzie Vercyn i Schoop czy ktoś inny ?
Opublikowano
Czy naprawdę spodziewaliście się walk z IWA Mid-South czy ROH na płycie WWE? Heh...
Opublikowano
Czy naprawdę spodziewaliście się walk z IWA Mid-South czy ROH na płycie WWE? Heh...

Po tym co pokazali w dokumencie - tak. Myślałem, że może umieszczą na przykład walkę Samoa Joe vs CM Punk.

Opublikowano
  • Autor
A tak BTW to na komentarzu BFG będzie Vercyn i Schoop czy ktoś inny ?

 

Wstepnie bedzie tak jak zawsze, ale nie wiem jak mam odbierac ten wpis - to dobrze, czy zle?

 

A o gafach juz nie wspaminajac. To wola o pomste do nieba

 

Liczba mnoga mnie zastanawia. Wiemy juz o przylapaniu Vercyna na Rollinsie, ale cos bylo jeszcze? Autentycznie chcialbym wiedziec. Poza tym, nie robmy takiego dramatu, ze czlowiek z rozpedu pomylil nazwisko. Zdaza sie to kazdemu, na kazdym poziomie. Bywaly wieksze babole z jezyka Polskiego, a zaden pasjonat prof. Miodka sie nie "dossal"

 

Czy naprawdę spodziewaliście się walk z IWA Mid-South czy ROH na płycie WWE? Heh...

 

Mam swiadomosc, ze nadzieja byla zludna, ale skoro wspolpraca zostala nawiazana, a spory kawalek zostal tym walkom poswiecony, to by produkt byl kompletny (!), wypadalo posmarowac troche grosza RoH, czy IWA - choc wiadomo, ze oni glownie zarabiaja na sprzedazy swoich plyt. Niedzielni fani na pewno chcieliby zobaczyc te walki, o ktorych wszyscy wypowiadali sie tak pochlebnie - i tez pewnie te fedki licza na jakies sprzedaze tych, juz archiwalnych, gal.

50608915156a3743c1fa34.jpg

Opublikowano
AM przesłuchane, miło się słuchało, aczkolwiek przekonany do obejrzenia DVD o Punku nie jestem. Ale to kwestia tego, że generalnie nie jestem wielkim fanem tego typu projektów, choć w sumie nie wiem dlaczego, gdyż żadnych racjonalnych argumentów znaleźć nie potrafię. Mimo tego, po obejrzeniu paru tego typu DVD w przeszłości, nie byłem jakoś specjalnie zadowolony, więc teraz je omijam.
Semper invicta
Opublikowano
No właśnie to jest zupełnie inny typ DVD o wrestlerze niż inne, które miałem przyjemność bądź nieprzyjemność obejrzeć. Zrobione je bardziej, jako o pro wrestlerze, a nie o Superstarsie
Opublikowano

Moim zdaniem to DVD jest zaledwie niezłe. Zabrakło wielu rzeczy (m.in. wspomnianego feudu z Reyem) i wcale bym nie usprawiedliwiał WWE, że trzeba było wszystko zmieścić w niecałych dwóch godzinach itd. W końcu mogli zrobić dokument dwu- czy nawet trzypłytowy. Na uwagę zasługuje jednak to, o czym wspomnieliście: materiały ze sceny niezależnej oraz wypowiedzi bliskich Punka. Tak więc dla mnie takie mocne 3. Warto obejrzeć, ale nie ma co nastawiać się na fajerwerki.

 

To, że nie będzie materiałów z TNA było pewne od samego początku :wink: Ale spójrzmy na to tak: było to kilkanaście walk, głównie nieregularnych, które nie odcisnęły żadnego piętna na karierze Punka. Strata jest więc żadna. A co do Chrisa Hero, to nie wykluczałbym, że nie był to przypadek i że właśnie pod takim pseudonimem zadebiutuje w głównym rosterze.

 

I jeszcze jedno: myślę, że Bryan mógł mieć nawet większe problemy niż Punk. A to dlatego, że nie ma w nim niczego charakterystycznego - ot, facet w majtkach. Można dyskutować, czy Punk miał superstar look czy nie, ale faktem jest, że trudno go zapomnieć :wink:

1005187806541accfacb3d6.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.