Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Pytanie o kilku wrestlerow


Lil Abyss

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 298
  • Dołączył/a:  05.02.2006
  • Status:  Offline

Mam pytanie co teraz z zawodnikami TNA ktorzy byli w kiedys w WCW

Kevin Nash (jest zapisany w rosterze ale w ogle nie walczyl od chyba grudnia)

Randy Savige (o nim jak byl w TNA nic prawie nie wiedzalem)

DDP (byla jego walka w Eurosporcie na Impakcie i potem ani widu ani slychu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 476
  • Dołączył/a:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nash miał walczyć na pierwszym Bound For Glory PPV z Jarretem w zeszlym roku ale z powodow zdrowotnych nie mogl wystapic na tym PPV. Aktualnie Nash nadal ma kontrakt z TNA na kilkanaście wystepow.. nie pamietam juz ile.. kiedys pisalem o tym w newsach..

 

o tutaj : http://attitude.pl/index.php?strona=viewnews&id=505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  527
  • Dołączył/a:  08.11.2003
  • Status:  Offline

Macho Man czyli brudny swiety mikolaj mial tylko 2 wystepy w TNA. Jeden na impakcie gdzie pod koniec wyszedl by wesprzec mlode talenty TNA w walce z Krolami Wrestlingu (Nash,Hall,Jarrett) A drugi mial na PPV gdzie byla walka 3 na 3 (miala byc, tylko ze toczyla sie 3 na 2 - Krolowie vs AJ i Hardy albo inny face TNA) kiedy to pod koniec walki wszedl Macho i najgorszym jaki widzialem w zyciu school boyem (podbierka z tylu i pin) spinowal Jarretta. TNA planowalo feud Macho Mana z Jarrettem o pas ale Savage chcial wygrac pas a potem zaraz przegrac jednak na szczescie zarzad sie nie zgodzil i od tamtej pory epizod Randiego sie skonczyl (na szczescie bo wygladal jeszcze starzej niz w wCw a ruszal sie gorzej niz Hogan, zgrozo)

 

Co do DDP to w TNA zaliczyl jak na ex-WCW stara dlugi run (okolo pol roku) Mial pierw feud z Ravenem, potem z Jarrettem i na koncu z Monty Brownem. Odszedl bo nie chcial byc joberem (godzil sie jedynie z podkladaniem wzamian za wygrana w rematchu) a pokrylo sie to z rownoczesnym odejscie glownego bookera Dustiego Rhodesa ktory zawsze "lubil" Page'a. Byla nawet szansa by byl mistrzem ale Jarrett sie nie zgodzil (moze to i lepiej) Teraz walczy w jakis regionalnych shitach, kreci filmy i rozpowszechnia Yoge (lubilem go w WCW, teraz na starosc ssie:P ale do Flaira tez stracilem szacunek po tym co wyrabial w WWE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
  • Najnowsze posty

    • Świetny Countdown. Nakręca na te ppv. Szkoda, że nie organizują już ppv w soboty bo chętnie zobaczyłbym na żywo...   Co ciekawe, w tym Countdown właśnie w 19:18 Darby wspomina o tym, że będzie to jego pierwszy main event ppv! Oznacza to, że... Bryan Danielson vs Zack Sabre Jr nie będzie kończyć tej gali! Co najmniej dziwne, ale zapewne przesuną to w takim razie do openera.  Allin vs Christian Cage w walce wieczoru może oznaczać jeszcze jedną rzecz - plotki mogą się potwierdzić i w AEW pokaże się po raz pierwszy Edge! Do tej pory chłodno podchodziłem do tych doniesień, ale sam układ karty przemawia za tym, że szykują coś wielkiego. 
    • WWE podpisało kontrakt z stacją ABEMA w Japonii, gdzie pokazywane będą gale tygodniowe i ppv (nie ma tam Network?). Keiji Muto przekazał na twitterze, że możliwa jest współpraca między NOAH i WWE w przyszłości...  Warto przypomnieć sobie, że Keiji Muto został wprowadzony do WWE Hall of Fame w tym roku, pojawił się w publiczności na Payback podczas walki Nakamura vs Rollins, a także podczas jego trasy emerytalnej, WWE pozwoliło Nakamurze wystąpić w NOAH. Vince najprawdopodobniej sprzedaje wszystkie udziały w TKO i się wycofuje, także nowe szefostwo może pozwolić poluźnić nieco politykę WWE w sprawie współpracy z innymi federacjami...    Jakby taka współpraca mogła wyglądać?
    • Rampage 29.09.2023 Walka o pasy trio to jedna z tych walk w której znamy wynik, ale i tak miło ją obejrzeć, zwłaszcza jak w ringu mamy takich weteranów jak Bracia Hardy, którzy owszem, do formy sprzed lat nie mają podbicia, natomiast ja w nich widzę taką magię, że stojąc całą walkę i nic nie robiąc, ja bym dalej się jarał, że Jeff w ringu xD Wszyscy wiedzieliśmy, że Acclaimed i Billy opuszczą te galę jako mistrzowie, nic nowego. Hardysi to bez wątpienia legendy biznesu, ale chyba na nic poważnego liczyć już nie mogą. Zresztą Rampage na otwarcie show rzadko kiedy pokazuje wejścia zawodników. A wejścia Hardysów i Acclaimed pokazali, mały detal ale jaki znaczący. Dużo się zmienia ale Swanton Jeffa nadal perfekcyjny, miło widzieć też jak technicznie rozwija się Bowens. Kingston jako mistrz Strong i ROH jest best for business, ciężko go nie lubić i nie doceniać. Romero już długi czas nie oglądałem w ringu, nigdy nie zapomnę jego tag teamu z Koslovem, nazywający się chyba Forever Hooligans. Lata świetności ROH i PWG się przypomniały. Tu wynik też był przewidziany przed rozpoczęciem walki przez sędziego. Warta obejrzenia walka, głównie ze względu na Eddiego. Technicznie mistrz ROH i Strong też nie odstaje, mimo tego że jego styl przeważający to brawler, to daje radę na obu płaszczyznach.  Righteous przedstawili się nowym fanom, okej, nic specjalnego. Shida wygrywa z Soho? Ok. Collision chyba lepiej nas podbuduje pod WrestleDream, bo Rampage troszkę mnie zawiodło walkami zamykającymi show, otwarcie było o niebo lepsze. Kingston Romero zdecydowanie MOTN, choć Shida wygrywająca w ME i to z Soho też warta docenienia mimo tego, że dywizja kobiet lata mi bardziej niż praworządność rządzącym w naszym państwie. Rampage zawsze się szybko ogląda i przyjemnie, więc jeśli dają nam takie walki jak dwie pierwsze z tego show, to całe show zlatuje elegancko.
    • Albo podczas segmentu na backu podczas wywiadu z Maxem przyjdzie Piper Niven zabierze mu siłą pas, przewiesi sobie go na swoim ramieniu, powie, że teraz jest jego tag partnerem i też jest mistrzem, bo w końcu ma pas i idą bronić.... a nie, czekaj, nie ta federacja    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...