Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Ultimate Wrestling Federation


hdx

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  36
 • Dołączył/a:  10.12.2005
 • Status:  Offline

:arrow: UWF - to skrót od pełnej nazwy Ultimate Wrestling Federation. Zapewne zastanawiacie się, co to za przedsięwzięcie. Nazwa może być myląca gdyż Ultimate Wrestling prowadzi federację opartą na quizie pytaniowym. Tutaj idea jest całkiem inna. Gracz ma prawo decydować o swojej postaci niekoniecznie potrzebując reakcji administratora. General Manager danego show będzie mógł wymyślać storyline, rozwój feudu czy angle.

:arrow: Federacja stawia na duży show jak WWE, a nie na brutalny wrestling, (choć czasem będą pojedynki np. Hell in a Cell czy TLC). Całość będzie utrzymywać wysoki poziom oraz staranność przygotowań.

:arrow: Planujemy urozmaicić grę integracją z forum. Feudy, storyline’y będą pisane na forum, aby było ciekawiej i wtedy każdy będzie się mógł poczuć indywidualnie, a nie prowadzić karierę wg. pewnych wzorców narzuconych przez system rozgrywki.

:arrow: Federacja dzieli się na 2 show. Podobnie jak SmackDown! i RAW w WWE. Show ukazujące dobry, techniczny wrestling (tudzież jak SD!) nosi nazwę „Doomsayer”, natomiast show gdzie występuje nutka brutalności będzie się zwało „Avenge”. Zawodnicy będą dzieleni na te 2 show’y i nie będzie możliwa walka pomiędzy sobą w normalnych pojedynkach. Jednak taka możliwość istnieje na galach PPV.

:arrow: Teraz trochę spraw technicznych. Gra opiera się na popularnym silniku GF, lecz bardzo odbiega od jego standardowej budowy i poziomu zabezpieczeń. Wprowadziłem tam wiele innowacji oraz poważnych zabezpieczeń. Wszystko dla naszych graczy. Niektóre rzeczy mogą być bardzo banalne i niezbyt dopracowane, lecz wynika to z niewykonalnych sytuacji bądź bardzo skomplikowanych i utrudnionych z przyczyn bliżej niewyjaśnionych (cokolwiek to znaczy). Podam prosty przykład: walka 2 użytkowników tak, aby każdy mógł sterować swoim wrestlerem (tudzież sobą gdyż on go reprezentuje w grze i na forum). Już tłumaczę, dlaczego tak jest. Po prostu rezygnujemy z tego, ponieważ mogą występować niejasności z nie rozstrzygniętymi pojedynkami. Chodzi mi o to, że można by zbyt długo czekać aż bardzo prosta walka trwała by w nieskończoność. Sami to rozumiecie.

 

Dodam kilka uwag:

:arrow: Pamiętaj, że jest to e-federacja, a nie federacja zrzeszająca prawdziwych zawodników (wcielasz się w wirtualnego zapaśnika)

:arrow: W grze mogą się pojawiać błędy techniczne czy językowe (czasem literówki po ortograficzne)

:arrow: Gra jeszcze nie wystartowała gdyż „dopieszczam” i dopisuję potrzebny kod, a to nie jest proste.

:arrow: Potrzebuję pomocy takiej jak: pomoc w organizowaniu gal, czyli ustalanie pojedynków. Potrzeba nam po prostu dobrych bookerów.

:arrow: Radzę traktować to poważnie i zacząć się już interesować się tym projektem gdyż duże zainteresowanie przyśpieszy proces tworzenia. Gdy nie będzie zainteresowania to gra może w ogóle nie zostać wystartowana.

 

:arrow: W sumie to tyle i zapraszam do pomocy, sugestii i ew. błędów i pochwał. Każdego będę traktował indywidualnie i w moim osobistym boju będę brał użytkowników pod uwagę.

 

http://members.lycos.co.uk/cuban91/screenshots/a_login.gif

 

http://members.lycos.co.uk/cuban91/screenshots/a_register.gif

 

http://members.lycos.co.uk/cuban91/screenshots/a_stable.gif

 

 

Co sądzicie o moim projekcie?

 

 

PS. Bo dużo osób nie wie co to ma być ;] To będzie żywe RPG via WWW jak The Crims.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 22
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  6 707
 • Dołączył/a:  09.11.2003
 • Status:  Offline

jak mniemam jest to projekt Ultimate Wrestling, tak? No właśnie, więc co on robi na Attitude?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  36
 • Dołączył/a:  10.12.2005
 • Status:  Offline

Liczyłem na taką odpowiedź 6Killer. Trochę się naczytałem Twoich postów i da się Ciebie przewidzieć. Mnie nie obchodzi, że nie lubisz UW. Gadałem z RazoR’em i mi pozwolił napisać.

 

Ja nie chcę dzielić fanów, bo i tak jak ktoś się przywiąże to się nie odwróci. A to, że jest to projekt spod kopyta UW to tylko formalność gdyż i tak wszystko tworzę ja, sam będę płacił za serwer etc. Ultimate Wrestling będzie mi tylko użyczało kategorię na forum gdzie będą rozwijane feudy i storyline'y.

 

Myślałem, że jesteście na to chętni, ale widać stereotypów się nie pozbędziemy. Widzę nie od parady na forum przejawia się niechęć, wręcz chamstwo wobec innych for w Polsce. Dla mnie to jest przykra sprawa oraz suche fakty, Polskie realia.

 

Zrobiłem mały test "za granicą" i napisałem o grze na pewnym forum. Chęć współpracy jest naprawdę duża. Wiele życzliwych osób pomogło mi w wyborze theme'u dla 2 show, a nawet pomoc w skompletowaniu nieznacznych elementów graficznych.

 

Trochę napisałem w tym poście skupiając się na atmosferze tego forum. 6Killer proszę nie pisz więcej w tym temacie skoro potrafisz tylko nadawać na UW. Nie masz tam nawet konta, a ostro jedziesz po administracji. Przykre...

 

Wg mnie ten projekt mógłby zrewolucjonizować Polską scenę i naprawić jej stan i ew. poprawić często popełniane błędy. Wydaje mi się, że to właśnie takie giganty "przetwarzają" fanów, którzy powinni się trzymać razem. Coraz częściej chcę zapomnieć o Polskich forach i pokasować Polskich fanów z listy kontaktów GG. Całkowicie oddałbym się dla zagranicznych for gdzie atmosfera jest o niebo lepsza, poziom też.

 

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, ale z natury wyrażam wprost swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  6 707
 • Dołączył/a:  09.11.2003
 • Status:  Offline

Nigdy nie napisałem, że nie lubie UW. To Ty napisałeś. Jak słusznie zauważyłeś nie mam konta na UW, nigdy na UW nie byłem i nie wypowiadalem się na jego temat (a jeżeli tak to poproszę o przytoczenie konkretnego cytatu, bo nie pamiętam treści wszystkich swoich postów). Jeżeli rozmawiałeś z Razorem i Ci pozwolił to OK, to jest odpowiedź na moje pytanie. Wszystko to co zostało napisane niżej zostało napisane niepotrzebnie. A już na pewno tekst skierowany w moją strone. Jak rozumiem ja jestem autorem tego chamstwa pod adresem Waszego forum? Byłbym wdzięczny gdybyś nie naciągał rzeczywistości tak aby byla ona dla Ciebie korzystna. Nie jechałem po Haturim, uznałem, że nie zachował się fair w stosunku do Luka. Zresztą swojego zachowania nie wyjaśnił do tej pory. To jest przykre.

 

Myślałem, że jesteście na to chętni, ale widać stereotypów się nie pozbędziemy

 

Nikt nie napisał, że nie jesteśmy. Ja zadałem tylko pytanie, które dla Cibie było pretekstem do wylania wszystkich żali i oskarżenie mnie o szkalowanie UW, co zresztą jest nieprawdą.

 

Wydaje mi się, że to właśnie takie giganty "przetwarzają" fanów, którzy powinni się trzymać razem

 

Nie wiem co miałeś na myśli piszac o przetwarzaniu. To nieistotne. Ja także uważam, że fani powinni trzymać sie razem. Zwłaszcza, że jest nas mało. Ale nie uda Ci się wyeliminować podziałów. One były i będą. Kiedyś przejawiało się to w inny sposób, teraz zakłada się nowe fora dla podkreślenia własnej odrębności.

 

Coraz częściej chcę zapomnieć o Polskich forach i pokasować Polskich fanów z listy kontaktów GG. Całkowicie oddałbym się dla zagranicznych for gdzie atmosfera jest o niebo lepsza, poziom też.

 

Nie sądzisz, że nawet lament ma swoje granice?

 

Życze powodzenia w realizacji tego projektu. Mam nadzieje, że opanujesz sie troche i przestaniesz we mnie widzieć zagorzałego przeciwnika UW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  29
 • Dołączył/a:  09.12.2005
 • Status:  Offline

Wojna! :shock: Przestańcie na siebie naskakiwać, co to ma być ?

Co do Luka to ja już swoje powiedziałem. Nigdy nie lubiłem i nie lubię się chwalić, ale inaczej nie umiem tego powiedzieć. Jestem najlepszym grafikiem na polskiej scenie wrestlingowej, a to, dlatego, że drugim moim hobby jest webdesign. Na pewno dłużej interesuje się grafiką niż zapasami. I jeżeli pisze coś to znaczy, że tak uważam (zwykle nie pisze głupot, których miał bym później żałować) Kiedy pojawiły się nowe topy na forum uw był spokój. Dziwne, że Luk wpadł na pomysł po zobaczeniu topów na uw. Ale mniejsza o to już o nic mi nie chodzi... Chciałbym sprostować wypowiedź Przemka, który napisał, ze mógłby napisać na uw, że "ukradłem" pomysł na Wrestlera Miesiąca. Odpowiedź jest krótka - NIE przyjacielu. Na forach europejskich i anglojęzycznych pomysł z Wrestlerem Miesiąca istnieje nie od dziś. Na razormedi nie siedzę, ponieważ na to nie mam czasu (nie interesuje się tylko wrestlingiem - na inne hobby też musze znaleźć czas) Mam już dosyć tych kłótni, ponieważ nie szukam wrogów. Zaczynam odczuwać niechęć użytkowników tego forum do swojej osoby - nie wiem, dlaczego tak jest (Może, dlatego, że [pisze to, co mi ślina na język przyniesie) Nie miejcie mi tego za złe tak mnie już matka wychowała. Mam nadzieję, że nie będzie już więcej takich sytuacji. W końcu to my utrzymujemy przy "życiu" polską scenę wrestlingową. A takim szczeniackimi wypowiedziami wcale jej nie pomagamy. Nie mam nic do nikogo (nawet do Luka) Ale idzie się zdenerwować jak ktoś kradnie twoje pomysły na dany efekt.

Pozdrawiam, Haturi.

btw. jak chce ktoś się pośmiać z mojej wypowiedzi zapraszam na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  2 492
 • Dołączył/a:  23.03.2004
 • Status:  Offline

Sam pomysł uważam za rewelacyjny i innowacyjny, jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  3 862
 • Dołączył/a:  04.11.2003
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

w tym temacie maja sie znajdowac Wasze opinie i sugestie na temat tego pomyslu, swietnego moim zdaniem.

Kazdy nastepny post nie na temat bedzie karany osrzezeniem i obowiazuje to wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  63
 • Dołączył/a:  01.12.2005
 • Status:  Offline

Zgadzam sie z wiekrzoscia osob odpowiadajacych.Rewelacyjny pomysl!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  29
 • Dołączył/a:  09.12.2005
 • Status:  Offline

W takim razie... Jeżeli macie jakiekolwiek pomysł piszcie. Teraz liczy się każda "pierdołką".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 872
 • Dołączył/a:  02.09.2004
 • Status:  Offline

Nigdy nie lubiłem i nie lubię się chwalić, ale inaczej nie umiem tego powiedzieć. Jestem najlepszym grafikiem na polskiej scenie wrestlingowej, a to, dlatego, że drugim moim hobby jest webdesign.

 

tu paradoks.. skoro nie lubisz sie chwalic, to po co tworzysz takie teorie? Daj to ocenic innym..

 

Kiedy pojawiły się nowe topy na forum uw był spokój. Dziwne, że Luk wpadł na pomysł po zobaczeniu topów na uw.

 

Loga dla Attitude robie od blisko poltora roku.. Te zaczalem robic w grudniu, kiedy to Twoje forum jeszcze nie istnialo i jezeli nie masz zadnych argumentow do tego, aby mnie oskarzac zostaw do dla siebie.. Bo nienawidze, kiedy ktos uderza w moja strone, nie znajac ZADNYCH, ale to ZADNYCH faktow.. I powiedz mi, co Twoim zdaniem splagiatowalem o ja niedobry..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  36
 • Dołączył/a:  10.12.2005
 • Status:  Offline

Dobra usuńcie zbędne posty z tego tematu wszystkich nas poniosło przeze mnie. Przepraszam Sixkillera za moje zachowanie.

 

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim za słowa otuchy. Zależ mi żeby w ten projekt włączyło się dużo osób (chodzi mi o takie małe pomoce), bo Polska scena powinna być zżyta jak to jest na zagranicznych forach. Zastanówmy się przez chwilę. Czemu mamy tworzyć zbędne mury, kiedy cała społeczność może razem współpracować i tworzyć wspaniałe przyjaźnie. Ja takiej scenie wiele zawdzięczam. Na zagranicznych forach naprawdę zrozumiałem, co to jest zżycie się z nieznajomymi. Gdy panuje ciepła atmosfera i czuję się to, ze buduje się coś cząstką siebie to jest wspaniałe uczucie. Chciałbym żeby była taka Polska scena, choć na razie jest to dalekie celu. Nie chcę nas dzielić, przeciwnie chcę nas zrzeszyć. Pewnie wydaje się wam głupia moja gadka, ale tak jest naprawdę. Zobaczcie jak jest na wielu zagranicznych forach wrestlingowych tam się cieszą, ze jest dużo for. Tam istnieje coś takiego jak czynna współpraca! Tam na forach znajdziecie grupkę osób z innych for i grupkę ludzi przywiązanych do jednego fora. Dla nich to nie tworzy zbędnego muru jak jest u nas. Tam nikt nie obrazi się za leecherstwo. Tam się cieszą za to, ze ktoś promuje wrestling! Pomyślmy, ktoś wpisze w yahoo słowo wrestling. Klika pierwszą pozycję i otwiera jedne forum. I dzięki temu poznaje inne fora. Zmieńmy to, da się. U nas po prostu kierujemy się tym, że ja muszę mieć najlepsze forum i najwięcej gości, bo wtedy będę się wyznaczał na Polskiej scenie. Nie tak nie może być. Oprócz wspólnej sceny, którą tworzy każdy fan istnieje sfera prywatna, gdzie możecie skupiać się na swoim forum, lecz nie przenosić tego na całą scenę.

 

Myślę, że co niektórzy przemyślą swoje zachowanie, bo postępują źle. Jeszcze raz zachęcam do współpracy. Mi nie zależy na rozgłosie dla UW. Spoko, mogę zrobić grę sam dla siebie. Ja chcę jak wspominałem zrobić czynną współpracę! Jeszcze raz zachęcam do pomocy i przemyślenia w/w kwestii.

 

PS. Jutro napiszę wskaźniki postępu i dam tutaj linka żeby każdy mógł widzieć ile jest już zrobione, a czego nam potrzeba. Jutro mam też zamiar napisać instrukcję jak można mi pomóc z kwestiami wypowiadanymi przez NPC w grze, (komentatorzy, osoby zapowiadające walkę, osoby od wywiadów na backstage'ach itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  104
 • Dołączył/a:  04.11.2005
 • Status:  Offline

Super już się nie moge doczekać na informację szczegółową jak można jakoś pomóc i oczywiście na końcowy efekt :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  5 476
 • Dołączył/a:  04.11.2003
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Nigdy nie lubiłem i nie lubię się chwalić, ale inaczej nie umiem tego powiedzieć. Jestem najlepszym grafikiem na polskiej scenie wrestlingowej, a to, dlatego, że drugim moim hobby jest webdesign.

 

Wstawie ci to chyba do sygnaturki : Jestem najlepszym grafikiem na polskiej scenie wrestlingowej. Cudowne.. rzeczywiście nie lubisz się chwalić.. :spoko: :spoko:

 

Chciałbym sprostować wypowiedź Przemka, który napisał, ze mógłby napisać na uw, że "ukradłem" pomysł na Wrestlera Miesiąca. Odpowiedź jest krótka - NIE przyjacielu. Na forach europejskich i anglojęzycznych pomysł z Wrestlerem Miesiąca istnieje nie od dziś.

 

Po pierwsze NIE jestem twoim przyjacielem.. Po drugie polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem (jestes młody więc po części moge ci wybaczyć). Otóż ja doskonale wiem że nam podstaw żeby mówić że ukradłeś "Wrestlera Miesiąca" tak samo jak Boryss ktory swego czasu mowil ze ukradlismy mu nazwe "Omnibus". Dlatego tez nie napisalem tak, tak samo jak ty nie powinienes napisac ze Luk ukradl ci pomysl bo chyba nie masz patentu na grafike w ktorej "postac ludzka jest z prawej" :]

 

Mam już dosyć tych kłótni, ponieważ nie szukam wrogów. Zaczynam odczuwać niechęć użytkowników tego forum do swojej osoby - nie wiem, dlaczego tak jest (Może, dlatego, że [pisze to, co mi ślina na język przyniesie)

 

Nie musisz zaczynać.. moją niechęć masz oficjalnie potwierdzoną tutaj.. Nie lubie każdego kto zakłada nowe forum wrestlingowe bo uważam to za bezsens zamiast pracować nad jakimś jednym projektem to się rozdrabniamy.. ale rozumiem to.. fajnie jest byc Adminem szczegolnie w mlodym wieku to wielka frajda.. a akurat forum zrobic to 10min.. stawia sie gotowy skrypt i cyk pryk.. jest :) a ale juz splodzic felieton to juz trudniej .. oj bo do tego trzeba wiedzy, oczytania i dluzszego interesowania sie wrestlingiem.. napisac biografie tez jest trudniej.. ale zapewniam Cie nowa biografia.. i kazdy inny nowy tekst o wrestlingu jest bardziej przydatny niz nowe forum.. nawet z najbardziej zajebista grafika..

 

W końcu to my utrzymujemy przy "życiu" polską scenę wrestlingową. A takim szczeniackimi wypowiedziami wcale jej nie pomagamy.

 

Tworząc 30dzieste kolejne forum wrestligowe też nie..

 

ps: Sam sobie przyznam ostrzezenie za ten offtop..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  36
 • Dołączył/a:  10.12.2005
 • Status:  Offline

Na moim homepage (jeżeli można to tak nazwać) są paski postępu, które będę aktualizował w ramach postępu.

 

Dzisiaj mam zamiar opublikować pseudo-artykuł z instrukcjami jak mi pomóc :)

 

Będę się starał Was tutaj informować o postępach nad projektem lecz większą uwagę skupiajcie na moim homepage'u gdzie napewno częściej coś się będzie pojawiać.

 

Hasło do działu UWF na mojej stronie: wrestling_game

 

Pozdrawiam, hdx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Świetny Countdown. Nakręca na te ppv. Szkoda, że nie organizują już ppv w soboty bo chętnie zobaczyłbym na żywo...   Co ciekawe, w tym Countdown właśnie w 19:18 Darby wspomina o tym, że będzie to jego pierwszy main event ppv! Oznacza to, że... Bryan Danielson vs Zack Sabre Jr nie będzie kończyć tej gali! Co najmniej dziwne, ale zapewne przesuną to w takim razie do openera.  Allin vs Christian Cage w walce wieczoru może oznaczać jeszcze jedną rzecz - plotki mogą się potwierdzić i w AEW pokaże się po raz pierwszy Edge! Do tej pory chłodno podchodziłem do tych doniesień, ale sam układ karty przemawia za tym, że szykują coś wielkiego. 
  • WAŻNA INFORMACJA DLA FANÓW, KTÓRZY JUTRO PRZYJEŻDŻAJĄ NA PTW UNDERGROUND 18! W związku z Silesia Marathonem bezpośredni dojazd pod halę może być utrudniony. Prosimy, byście mieli to na uwadze. Mamy nadzieję, że pomimo niedogodności, jutro zjawicie się licznie na gali... a mamy swoje powody, by tak sądzić, gdyż biletów zostało już naprawdę niewiele (ostatnie sztuki wciąż dostępne i nadal możecie je kupić)! Do zobaczenia jutro! --- Bilety na gale PTW: https://ptw.kupbilecik.pl Oglądaj galę PTW UNDERGOUND 18 w ramach wsparcia kanału PTW na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: M4K Garage & Musclegraphy Nutrition Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
  • WWE podpisało kontrakt z stacją ABEMA w Japonii, gdzie pokazywane będą gale tygodniowe i ppv (nie ma tam Network?). Keiji Muto przekazał na twitterze, że możliwa jest współpraca między NOAH i WWE w przyszłości...  Warto przypomnieć sobie, że Keiji Muto został wprowadzony do WWE Hall of Fame w tym roku, pojawił się w publiczności na Payback podczas walki Nakamura vs Rollins, a także podczas jego trasy emerytalnej, WWE pozwoliło Nakamurze wystąpić w NOAH. Vince najprawdopodobniej sprzedaje wszystkie udziały w TKO i się wycofuje, także nowe szefostwo może pozwolić poluźnić nieco politykę WWE w sprawie współpracy z innymi federacjami...    Jakby taka współpraca mogła wyglądać?
  • Rampage 29.09.2023 Walka o pasy trio to jedna z tych walk w której znamy wynik, ale i tak miło ją obejrzeć, zwłaszcza jak w ringu mamy takich weteranów jak Bracia Hardy, którzy owszem, do formy sprzed lat nie mają podbicia, natomiast ja w nich widzę taką magię, że stojąc całą walkę i nic nie robiąc, ja bym dalej się jarał, że Jeff w ringu xD Wszyscy wiedzieliśmy, że Acclaimed i Billy opuszczą te galę jako mistrzowie, nic nowego. Hardysi to bez wątpienia legendy biznesu, ale chyba na nic poważnego liczyć już nie mogą. Zresztą Rampage na otwarcie show rzadko kiedy pokazuje wejścia zawodników. A wejścia Hardysów i Acclaimed pokazali, mały detal ale jaki znaczący. Dużo się zmienia ale Swanton Jeffa nadal perfekcyjny, miło widzieć też jak technicznie rozwija się Bowens. Kingston jako mistrz Strong i ROH jest best for business, ciężko go nie lubić i nie doceniać. Romero już długi czas nie oglądałem w ringu, nigdy nie zapomnę jego tag teamu z Koslovem, nazywający się chyba Forever Hooligans. Lata świetności ROH i PWG się przypomniały. Tu wynik też był przewidziany przed rozpoczęciem walki przez sędziego. Warta obejrzenia walka, głównie ze względu na Eddiego. Technicznie mistrz ROH i Strong też nie odstaje, mimo tego że jego styl przeważający to brawler, to daje radę na obu płaszczyznach.  Righteous przedstawili się nowym fanom, okej, nic specjalnego. Shida wygrywa z Soho? Ok. Collision chyba lepiej nas podbuduje pod WrestleDream, bo Rampage troszkę mnie zawiodło walkami zamykającymi show, otwarcie było o niebo lepsze. Kingston Romero zdecydowanie MOTN, choć Shida wygrywająca w ME i to z Soho też warta docenienia mimo tego, że dywizja kobiet lata mi bardziej niż praworządność rządzącym w naszym państwie. Rampage zawsze się szybko ogląda i przyjemnie, więc jeśli dają nam takie walki jak dwie pierwsze z tego show, to całe show zlatuje elegancko.
  • Albo podczas segmentu na backu podczas wywiadu z Maxem przyjdzie Piper Niven zabierze mu siłą pas, przewiesi sobie go na swoim ramieniu, powie, że teraz jest jego tag partnerem i też jest mistrzem, bo w końcu ma pas i idą bronić.... a nie, czekaj, nie ta federacja    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...