Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Behind the Mask: Powrót zamaskowanego Mysterio, debiut w WWE

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Behind the Mask: Powrót zamaskowanego Mysterio, debiut w WWE

Autor : Vercyn

NOWA MASKA

Maska nadawała inny charakter mojej postaci. Dla najważniejszych osób w federacji, ten charakter miał ścisłe powiązanie z moim umiejętnościami ringowymi, a oni chcieli taką właśnie całość. Fani także tego chcieli. J.R. powiedział mi – „My potrzebujemy Ciebie w masce. To jest prawdziwy Rey Mysterio.” Dziwnie to brzmiało, ale nie było problemów z przekonaniem mnie do tego. To byli teraz moi szefowie, a ja musiałem robić, to co oni chcieli. Dodatkowo wiedziałem, że WCW nigdy nie wykorzystało maski na rynku na tyle na ile powinno. WWE działało inaczej i sprzedawałoby tę maskę. Szybko przekonałem się, że mieli rację. Dzieciaki pokochały maski. Gdziekolwiek pojechałem, widziałem ich różne wersje. To miły sposób wyrażania szacunku dla mnie. To czyniło mnie dumnym. Myślę, że podpisanie kontraktu z WWE i powrót do walki w ...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/behind-the-mask-powrot-zamaskowanego-mysterio-debiut-w-wwe.html

• Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• theGrimRipper

1

• Vercyn

1

• Bever

1

Top użytkownicy w tym temacie

Świetny kawałek z biografii czytało się bardzo przyjemnie , brawa za pracę i trud włożony w tłumaczenie wiem że to nie dużo ale zawsze coś motywuje do dalszej pracy oby tak dalej ! ps. wiem że przy takiej masie tekstu zdarzają się błędy stylistyczne tutaj jest ich kilka (mało znaczących)podejrzewam że tekst tłumaczyłeś późno stąd parę błędów jeszcze raz dzięki

@up: a któż to się podszył pod mój dawny, zarezerwowany z nr 23, i wiszący pod dachem hali, nick? :)

Vercyn, keep up the good work... ja może w końcu ruszę z tym Foleyem :)

Dziękuję za tłumaczenie. Bardzo dobra robota, świetnie się to czyta. Takie historie opisywane przez wrestlerów, nie trzymając się kayfabe'u są bardzo ciekawe.