Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Relacja z WM Revenge Tour (zobacz zdjęcia!)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Relacja z WM Revenge Tour (zobacz zdjęcia!)

Autor : Ghostwriter


Za nami WrestleMania Revenge Tour, drugie w historii show WWE w Polsce. Emocji nie brakowało. W Ergo Arenie w Gdańsku pojawiła się liczna reprezentacja forum Attitude z Schoopem przebranym za kurczaka na czele. Nasz forumowicz zrobił prawdziwą furorę wśród widzów, którzy chcieli się z nim fotografować. Wspaniałomyślnie nie wprowadziliśmy opłat za fotę z kurczakiem. Ot taki promocyjny ukłon w stronę osób spoza naszego forum.

 

http://www.attitude.pl/gfx/felietony/gdansk2012/obraz2487.jpg

 

Na pierwszym zdjęciu widzimy dumnego kurczaka, który przyćmił wyraźnie zmartwionego tym stanem rzeczy N!KO (zmarszczony jegomość w białej koszulce). Voice of Attitude musiał tym razem uznać wyższość Schoopa-chickena, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem przedstawicielek płci pięknej (i na swoje nieszczęście - również płci brzydkiej) i był pierwszym celem fotoreporterów. Sorry N!KO!

 

g...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/relacja-z-wm-revenge-tour-zobacz-zdjecia.html

14453752125651e0a536c69.jpg

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    4

  • -Raven-

    1

  • Bever

    1

  • demku

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Spoko, ja o kurczaku powiedzialem tez w Vtti, i on sam dobrze moja opinie zna - ekhm potrzebowal gadzetu, zeby mnie przebic. Ostatnie zdjecie z Ergo mi sie podoba najbardziej, bo za Rose juz Ci dziekowalem :twisted:

A na wczesniejszym zdjeciu grupowym, to Maxi chyba myslal, ze w kubku mam alkohol - wnioskuje po minie.

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Strasznie podoba mi się "przygotowanie" fanów do obejrzenia show. Z filmików na YT czy z tej fotorelacji widać, że wielu dysponuje nawet nowymi koszulkami Ceny, ponadto został zadany kłam stwierdzeniu, że wrestling to rozrywka dla dzieci, gdy starsi - nie tylko ekipa Attitude - oglądali galę w koszulkach różnych wrestlerów. To miłe, bo widać, że naprawdę fajnie się dzieje w Polsce i powoli nasza ukochana rozrywka staje się popularniejsza. Oby tak dalej.

 

Takie pytanie - słyszałem, że Beth została naprawdę ładnie przyjęta przez publiczność, co też dobrze o polskich fanach świadczy. Pytanie moje - jak było z Kelly? Czy dostała jakiś większy heat, jako przeciwniczka Beatki?

 

Strasznie żałuję, że nie miałem okazji zobaczyć jeszcze WWE w Polsce, cóż, może do trzech razy sztuka.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg


  • Posty:  10 430
  • Reputacja:   465
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Takie pytanie - słyszałem, że Beth została naprawdę ładnie przyjęta przez publiczność, co też dobrze o polskich fanach świadczy. Pytanie moje - jak było z Kelly? Czy dostała jakiś większy heat, jako przeciwniczka Beatki?

 

Kelly została wręcz heatowo zajechana, jako przeciwniczka Beth. I jeszcze bidula nawet po jobnięciu, na zejściu została wybuczana :D Nie wiem z kim musiałaby walczyć Beth żebyśmy jej oponentki nie "zabili" wręcz heatem? Chyba z... Rosą Mendes :lol:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Chyba z... Rosą Mendes

 

Wtedy przynajmniej ja wiem, za kim bym krzyczal. Kogo to obchodzi, ze wrocilas do Polski, jak masz rozowe gacie, i oczko w rajtach :twisted:

50608915156a3743c1fa34.jpg

A ja powiem wam, że może w waszych okolicach to Kelly dostawała heat, a Beth pop, ale... No u mnie (byłem pod wami) działo się zupełnie odwrotnie i szły chanty "Kelly". Jak widać wszystko zależało od punktu siedzenia.

  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Tez slyszalem mieszane reakcje. Generalnie nie wszyscy wiedzieli, ze to Elżbieta, wiec szli za facem

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  276
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powiem więcej. U mnie (a siedziałem nad sektorem Attitude na miejscach za 55 zł) doping szedł tylko dla Kelly, a Beth była wygwizdana. Doping dla niej dochodził tylko i wyłącznie spode mnie, czyli z sektora Attitude.

 

A zdjęcia bardzo fajne.

Semper invicta

  • Posty:  105
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zdjęcia na plus, chociaż ja robiąc zdjęcia panów i pań w ringu musiałam wybrać dobry moment bo nie dość ,że mój aparat skupiał się dłuuuuuuugo to jeszcze jak się skupił i zrobił zdjęcie to wyszło troche rozmazane bo ktoś tam się poruszył.

 

 

Na żadnym zdjęciu jednak nie widzę N!KO w okularach, które toteż miał na gali :P Nie wiem też czy wydawało mi się czy faktycznie na początku krzyczałeś "Cena Sucks" a później "Let's go Cena" ? 8)

 

 

Warto poczytać :P http://www.prowrestlingscoops.com/wwe/wwe-results/wwe-house-show-results-412-gdansk-poland-2/

Jednak dziwi mnie lista końcowa.... really Beth na 5'tym... REALLY? :roll:

132435155953f10e3e88c60.jpg


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Na żadnym zdjęciu jednak nie widzę N!KO w okularach, które toteż miał na gali

 

Nabywa sie te umiejetnosci szybkiej transformacji. Clark Kent umiał wskakiwać w niebieski stroj Supermana, to i ja umiem sobie szybko odejmowac punkty do inteligencji. Zreszta wygladam lepiej bez, ale skoro juz zaplacilem za ta szopke, to wypadaloby cos na ringu widziec :wink:

50608915156a3743c1fa34.jpg

Haha, ja siedziałem w 7 rzędzie po drugiej strony ringu od wejścia, a potem byłem przy wejściu jeszcze. ja tam cheerowałem Kelly, niby wiem, żę Beth z Polski ale cóż to była Kelly więc nie miałem wyboru. Szkoda, że nikt nie podłapał moich okrzyków Y-2-J. :(

 

Sama gala taka średnia, walki lekko nudne, mało Div i publicznośc była zbyt fejsowata, ale następnym razem też jadę i chyba wybiorę się do waszego sektora.


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Będzie szansa na więcej zdjęć Rosy? :twisted:

 

Cieszy fakt, że zebrani tam dobrze się bawili. Niestety ja z powodów logistyczno-finansowych odpadam z wyjazdów do Gdańska i okolic (16h jazdy pociągiem + cena) :(

Ja siedziałem w sektorze 303 mniej wiecej naprzeciwko waszego i szczerze mialem ochote sie przebic do was :P

Oprocz mnie tylko jeden koles krzyczał, a reszta jak na stypie :/

Nastepnym razem koniecznie musze sie z wami zabrac

YES! YES! YES!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Super plakaty promujące najbliższe Dynamite.  
    • MattDevitto
      Widziałem to w kilku źródłach, więc pewnie tak - cieszy przede wszystkim to, że NJPW bierze kogoś z Japonii, już dawno tak powinni wzmacniać roster.
    • Mr_Hardy
      Jestem na tak jeśli to prawda. Mój ulubiony zawodnik z Dragon Gate. Ostatni raz w DG pojawi się 4 sierpnia.    
    • Grins
      Właśnie stąd ciężko się to ogląda no i ich debilne sytuacje, w sumie tak samo było kiedyś Cena i Ortonem każdy nimi rzygał ale były momenty że przy pasie kręcił się taki Punk, Bryan, Sheamus, Ziggler po to powstało świecidełko WHC aby tacy jak Knight, Zayn, Owens, Fatu mieli co robić a ci jak zwykle wrócili do fabrycznych ustawień i to złoto stało się zaś złotem dla zawodników typu Roman  Za pewnie w następnym roku Cody zacznie się kręcić przy tym tytule bo wiem że i tak prędzej czy później zwal
    • MattDevitto
      @ Grins ja już dawno przestałem się męczyć i mieć nadzieję na lepsze jutro i odstawiłem WWE Romana czy Cody'ego sami nie odstawią, no chyba, że zmusi ich do tego jakaś sytuacja, niespodziewana rzecz jak kontuzja etc. Jasne, nie mówię, że ktoś na chwilę nie wskoczy do ME, ale ich pierwszym wyborem zawsze będą ich ,,złote'' chłopaki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...