Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Cena vs Undertaker na WM29, Lesnar zarobi ponad 5 milionów,

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Jim Ross napisał na swoim blogu, że wkrótce możemy spodziewać się kilku nowych zawodników w głównym rosterze WWE. Mają to być wrestlerzy z federacji rozwojowej FCW. Wśród potencjalnych kandydatów o kilku miesięcy pojawią się te same nazwiska: Dean Ambrose (Jon Moxley), Seth Rollins (Tyler Black), Kassius Ohno (Chris He...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-cena-vs-undertaker-na-wm29-lesnar-zarobi-ponad.html

• Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• 8693

2

• Bonkol

1

• maciejex

1

• Kaktus.

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Może własnie nie porażka. Myśle że gdyby Cena miał dobry rok, może nawet troche przyterminatorzył to mógłby mieć jakieś tam szanse.

Mnie w sumie też ciekawi kwestia zarobków Ceny, nie ma na ten temat jakiś informacji?

• Urządzenie:  Android

Dzięki Vercyn za info o Chief Jay Strongbowie, bo staram się ograniczać newsy i pewnie nie dowiedziałbym się, że nie żyje. Wiem, że o zmarłych powinno się mówić dobrze albo wcale, ale jako ciekawostkę mogę podać, że Strongbow w latach 80 kiedy był członkiem komitetu bookerskiego w WWF był jednym z tych, który bardzo stopował kariery młodych wrestlerów i wielu z nich nie dostało przez niego zasłużonej szansy.

RIP.

• Reputacja:   1

Tyle debiutów i wszystkie w najbliższym czasie... Ciekawy jestem jak to wszystko wyjdzie. Mam nadzieję, że dostaną na początek jakieś programy pomiędzy sobą Rollins z Ambrosem tak jak to było z JoMo i Punkiem. Co do nowego gimmicku Husky'ego to powiem tylko tyle, że jego postać została spieprzona. Ten co miał wcześniej był o wiele lepszy.

Wstępna karta na WM29 zapowiada się świetnie. To byłoby coś, o czym każdy by mówił przez długi czas. Gdyby taka rzeczywiście była to pasowałoby dorzucić I quiet lub submission mecz jako stypulację do walki Ceny z Takerem.

Heath zabójca :twisted: Teraz będzie dusił rapera :twisted:

Tak... Bo akurat zawodnik drugiej federacji może wiedzieć co planuje WWE. Nie biorę tego pod siebie, bo to pewnie plotka.

Chief Jay Strongbow R.I.P

Jeżeli w WWE mają pojawić się młode talenty to nie zdziwiłbym się gdyby wylądowali w NXT. Z drugiej strony takie coś ma swoje plusy bo w tym dennym programie nareszcie oglądalibyśmy osoby z potencjałem na gwiazdy a nie nieudaczników pokroju McGillicuty'ego i Tytusa O'Neila. Kolejny porąbany pomysły oficjeli z tym wprowadzeniem koszulek już po Titlerunie Bryana. Na pomysł z tymi koszulkami wpadli pewnie dopiero podczas WM kiedy koło ringu widoczne były transtparenty Yes! W przypadku Slatera można powiedzieć, że "tonący brzytwy się chwyta" ponieważ szuka najróżniejszych sposobów na zaistnienie w imperium Vince'a. W swoim nędznym życiu miał swoje pięć minut kiedy to wraz z Gabrielem posiadał pasy TT można by powiedzieć że wtedy dostał palec a teraz poprzez te wpisy na "ćwierkaczu" ciągnie za rękę. Jeżeli już na siłę muszą wepchnąć czarnucha do kolejnej części Marines to stawiałbym na R Truth'a. Kofi jeszcze jakoś by uszedł ale gdyby tą rolę dostał JTG byłoby to dla WWE strzałem w stopę bronią dużego kalibru.

• Reputacja:   1

z potencjałem na gwiazdy a nie nieudaczników pokroju McGillicuty'ego i Tytusa O'Neila.

Proszę Cię najpierw obejrzyj w NXT młodego Heninga, potem zastanów się czy jest on rzeczywiście nieudacznikiem. Bo już to się robi monotonne, gdyż nie wszyscy oglądają NXT i nie mają pojęcia jak dany wrestler prezentuje się na micu, a wszyscy go krytykują. Jest to bez sensu... Bo kolejny raz z rzędu nie chce mi się pisać tego samego jak McGillicutty radzi sobie dobrze za mickiem, w ringu czeka go praca to fakt, ale jaki z niego nieudacznik? Gdyż jest o wiele lepszym zawodnikiem niż IC czy też US Champion niektórych użytkowników BZ i były US z prawdziwego WWE Jack Swagger. Przy Szczeku zgodzę się, tak jest to nieudacznik.

Specjalnie dla Ciebie, wklejam kolejny raz filmik :P .