Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Do usunięcia.

Eae

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Do usunięcia. Edytowane przez Eae

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Eae

2

• obynaplus

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Walka 1

Odbyła się.

Walka 2

Faust równy wysoki poziom w tym bardzo dobre kopniaki. Widać "siłę" kopa. Obydwaj idealnie zsynchronizowane clothesline'y. Spear w wersji "slow motion" wam wyszedł :).

Soldier bardzo dobre przyjmowanie ciosów oraz efekt zmęczenia.

Speech

Najlepszy jaki widziałem na backyardzie pod względem tekstu oraz aktorstwa.

Walka 3

Za dużo chodzenia. Za mało akcji.

Speech 2

Słaby. Kiepsko zagrany. Wariat kamerzysta świrował z obrazem.

BTW

Rob (polski Drew McIntyre) może być mega heelem, ale musi poprawić dynamikę i nauczyć się z 10 akcji.

Bardzo sie ciesze, ze tak dobrze o mnie ludzie pisza.

Btw. wariat kamerzysta to moj blad. Dlatego tez nigdy sie za to raczej nie biore :P.

Tak dodam jeszcze, ze kamerka nie wychwytuje az tak dobrze dzwieku, wiec trzeba podejsc blizej niestety.

Dzieki.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• -Raven-
      1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
    • CzaQ
      Tja Goldust. Ale to tak dałem łatwe, bo nie wiedziałem o co pytać. To akurat było łatwo wygooglować też jak obrazki  ;P   Dajesz, dajesz nie przestajesz     
    • Caribbean Cool
      Ech...  To już o to samo się pokusiłem.  Dustin Rhodes xP
    • MattDevitto
      1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) 2. Becky Lynch 3. Rhea Ripley (c) 4. Drew McIntyre
    • CzaQ
      Niestety nie, po prostu wygooglowałem - i dlatego nie lubię pytań obrazkowych. Tekstowe lepiej wypadają, bo trzeba się nagłowić.    Nie mam pomysłu, więc połączę wrestling z filmem.  W antologii "Scare Package" (Pudełko ze strachami) [2019] w segmencie spinającym głównego antagonistę zagrał pewien dosyć znany wrestler.  O kogo chodzi?    p.s. jedynka mi się podobała choć była nierówna, ale dwójkę omijać szerokim łukiem. 
  • Dodaj nową pozycję...