Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

New Era of WWE


Kari

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

20 stycznia - Vince McMahon umiera. Cały świat wrestlingu jest w szoku. Kto przejmie federację?

 

21 stycznia - Odczytanie testamentu Vince'a. Świat przeżywa jeszcze większy szok, gdy dowiaduje się, że wszystkie swoje udziały w federacji McMahon zapisał nieślubnemu synowi Charlesowi Kosinskiemu.

 

Pierwszy poważny sprawdzian federacji pod wodzą nowego prezesa, to Royal Rumble! Jak Charles poradzi sobie w świecie wrestlingu? Czy WWE po śmierci byłego prezesa, nadal będzie miało tylu fanów, a co za tym idzie tak wiele pieniędzy? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poznacie czytając moje diary.

 

Roster Raw:

 

Zawodnicy:

Alex Riley (face)

Brodus Clay (face)

Chris Jericho (tweener)

CM Punk (face)

Curt Hawkins (tweener)

Dolph Ziggler (heel)

Epico (heel)

Evan Bourne (face)

Jack Swagger (heel)

John Cena (face)

Kane (heel)

Kofi Kingston (face)

Mason Ryan (face)

Primo (heel)

R-Truth (face)

Rey Mysterio (face)

The Miz (heel)

Triple H (face)

Tyler Reks (tweener)

Zack Ryder (face)

 

Komentatorzy i inni:

Jerry Lawler - komentator

Michael Cole - komentator

Justin Roberts - konferansjer

Scott Stanford - reporter

Vickie Guerrero - menedżer Dolpha Zigglera

Rosa Mendes - menedżer Epico i Primo

 

Stajnie i Tag Teamy:

Epico, Primo, Rosa Mendes

 

 

 

 

Roster SmackDown:

 

Zawodnicy:

Alberto Del Rio (heel)

Big Show (face)

Camacho (heel)

Christian (face)

Cody Rhodes (heel)

Daniel Bryan (heel)

Drew McIntyre (heel)

Ezekiel Jackson (face)

Goldust (face)

Hunico (heel)

Jey Uso (face)

Jimmy Uso (face)

Jinder Mahal (heel)

Johny Curtis (face)

Justin Gabriel (face)

JTG (tweener)

Mark Henry (heel)

Randy Orton (face)

Sheamus (face)

Sin Cara (face)

Ted DiBiase (face)

Trent Barretta (heel)

Tyson Kidd (face)

The Undertaker (tweener)

Wade Barrett (heel)

William Regal (face)

 

Komentatorzy i inni:

Michael Cole - komentator

Booker T - komentator

Josh Mathews - komentator

Lilian Garcia - konferansjer

Tony Chimel - konferansjer

Matt Striker - reporter

 

Stajnie i Tag Teamy:

Tyson Kidd & Justin Gabriel

The Usos

 

 

 

Mistrzowie:

 

WWE Championship:

Posiadacz: CM Punk

 

World Heavyweight Championship:

Posiadacz: Daniel Bryan

 

United States Championship:

Posiadacz: Zack Ryder

 

Intercontinental Championship:

Posiadacz: Cody Rhodes

 

Tag Team Championship:

Posiadacze: Epico & Primo

 

 

Spis gal PPV:

 

Royal Rumble

Elimination Chamber

Wrestlemania

Extreme Rules

Fatal 4 Way

Bragging Rights

Summerslam

Night Of Champions

Hell in a cell

Vengeance

Survivor Series

TLC

 

 

 

W wyniku czystek rosteru z federacją pożegnali się: David Otunga, Michael McGillicutty, Heath Slater, Yoshi Tatsu oraz wszystkie Divy federacji.

 

Pierwszy tydzień był bardzo pracowity dla nowego prezesa, a został on zakończony 25 edycją Royal Rumble!

 

 

http://images.wikia.com/wwe/es/images/c/ce/Royal_Rumble_logo.jpg

 

 

 

 

Czas rozpoczać Road to Wrestlemania! Już dziś 40 osobowy Royal Rumble Match wyłoni jedną osobę, która zagwarantuje sobie walkę o pas mistrzowski na największej ze scen! Kto okaże się tym ostatnim?

 

 

1. WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs The Usos

Pojedynek od ładnych i widowiskowych akcji rozpoczęli obecni mistrzowie. Primo ustawił Jey'a na linach tylko po to by jego partner Epico naskoczył na niego Double Stompem, a po chwili Primo, wybijając się z pleców partnera wymierzył Jey'owi Dropkick - tylko 2 count. Mistrzowie dalej imponowali świetną współpracą wykonując zespołowy Suplex na Jimmym i Dropkick na Jey'u. Usos znaleźli się poza ringiem , więc podopieczni Rosy zdecydowali się sięgnąć po akcję w locie i wykonali rywalom Suicide Dive! Już w ringu Epico nadział się na Clothesline ze strony Jey'a i trafił na kilka minut do defensywy. W tym czasie Epico nadział się na German Suplex oraz Camel Clutch. W końcu przy próbie Superkick'u, Epico złapał nogę przeciwnika i powalił go Enzuigiri, po czym zmienił się z Primo! Ten od razu Clothesline'em, Dropkick'iem i Suplex'em. Primo został zdekoncentrowany przez Jimmy'ego, co wykorzystał jego brat wykonując Small package, który jednak dał mu tylko 2 count! Po chwili, jednak znowu to Primo był stroną dominująca i po wykonaniu Hurricanrany zmienił się z Epico, a Jey z Jimmym! Jimmy na wejście powitał Epico serią kopnięć i sierpowych po czym dorzucił jeszcze Spinning sideslam! Jimmy wchodzi na narożnik, ale Primo dekoncentruje go i zrzuca z narożnika, po czym pozbywa się też z okolic ringu jego brata. Gdy tylko Jimmy Uso podniósł się, od razu nadział się na Backstabber, który dał obecnym mistrzom pinfall!

 

Zwycięzcy: Primo & Epico via Pinfall

 

Promo Elimination Chamber PPV, które już 19 lutego!

 

2. Daniel Bryan vs Randy Orton - World Heavyweight Championship Match

Początek był mocno wyrównany i inicjatywa często się zmieniała. Bryan popisał się Dropkick'iem, ale po chwili otrzymał Knee Drop. Orton wyrzucił rywala z ringu Back Body Dropem. Viper na chwilę stracił koncentrację co od razu wykorzystał WH Champ wykonując Baseball Slide i Flying Knee poza ring! Bryan wyraźnie czekał aż Orton zostanie wyliczony lecz ten wrócił na ring gdy sędzia doliczył do 7. Mimo wszystko to dalej D-Bryan wiódł prym w tym pojedynku i pracował na ręką rywala, ale Orton skontrował Backbreakerem i wymierzył Angle Slam! Tylko 2 count. Bryan skontrował próbę Hangman DDT, ale nie trafił z Corner dropkick'iem i nadział się na Clothesliny oraz Powerslam! Daniel po raz kolejny skontrował Hangman DDT tym razem High Kick'iem, po czym wszedł na narożnik, ale tam Randy podciął go i wymierzył Superplex! Tylko 2 count! Bryan uniknął Knee Dropu i popisał się Corner Dropkickiem oraz serią kopnięć, jednak Randy spróbował Crafle, które Bryan rewelacyjnie skontrował i próbował zapiąć LeBell Lock! Ortonowi udało się tego uniknąć, katapultą posłał rywala na liny i wykonał Hangamn DDT! Gdy Daniel podniósł się Orton wymierzył mu RKO, po którym wydawało się, że poznamy nowego mistrza, ale przy liczeniu sędzia został zaatakowany przez Alberta Del Rio! Del Rio pozbył się sędziego z ringu, a zaskoczonego Vipera uderzył krzesłem i pasem mistrzowskim Bryana! Na koniec położył Daniela na Ortonie i wrzucił do ringu sędziego, który niczego nie świadom odliczył do 3!

 

Zwycięzca: Daniel Bryan via Pinfall

 

Na zapleczu Matt Striker zaczepił Alberta Del Rio, o powód jego ataku na Ortona, lecz ten tylko uśmiechnął się i odszedł.

 

3. CM Punk vs The Miz - WWE Championship Match

Punk zdominował początek pokazując Snap Suplex i Big Boot, ale po chwili to Mizanin przejął kontrolę atakując rękę przeciwnika. Miz wykonał Russian Leg Sweep, a następnie zapiął Arm Stretch. Mike próbował kombinacji Back/Neckbreaker, ale Brooks skontrował i powalił go High Kickiem! Miz skutecznie osłabił rękę Punk'a, bo ten zmuszony był do użycia nóg, po czym wykonał własny Neckbreaker. Punk dorzucił High Knee i Running Bulldog, po czym szykował się na GTS, ale Miz skontrował i wymierzył DDT - 2 count. Miz dorzucił Awesome Clothesline, ale nie trafił z akcją w locie i nadział się na Powerslam! Tylko 2 count. Mizanin próbował Superplaxu, jednak Punk zrzucił go z narożnika i mamy Flying Elbow! Miz skontrował GTS na Skull Crushing Finale, ale to Punk skontrował i zapiął Anaconda Vice! Miz po długiej walce dotarł do lin! Mizanin podniósł się wyraźnie wyczerpany, a CM Punk poczęstował go High Kick'iem! 2,5 count! Obecny mistrz wdał się w drobną pyskówkę z sędzia, co sprytnie wykorzystał Miz wykonując Small package - 2 count. Punk szybko podniósł się i wykonał GTS, który dał mu pinfall.

 

Zwycięzca: CM Punk via Pinfall

 

Wyświetlone zostało promo walki The Rocka z Johnem Ceną na WM 28.

 

 

Main Event: 40 Man Royal Rumble Match

Zaczyna dwóch, co 90 sekund wchodzi kolejny zawodnik, aż wszystkich 40 pojawi się w ringu. Eliminacja następuje poprzez wyrzucenie przez górną linę.

 

#1 John Cena!

 

#2 Jinder Mahal

Jinder odważnie ruszył na Cenę i o dziwo dał radę przerzucić go przez górną linę, ale John zatrzymał się na krawędzi ringu, po czym sprytnie ściągnał liny i Mahal pożegnał się z marzeniami.

 

Jinder Mahal wyeliminowany przez Johna Cenę!

 

#3 Jack Swagger

Cena odrazu rzucił się na Swaggera, wykonał swoje combo i był bliski wyrzucenia Jacka poprzez AA, ale Swagger uwolnił się i powalił rywala Big Bootem.

 

#4 Hunico

Hunico wbiegł na ring i powalił Johna i Jacka Crossbody, a potem wraz ze Swaggerem okładali Cenę.

 

#5 Evan Bourne

Evan zaczął od Hurricanrany dla Hunico, którą wyrzucił go z ringu, a następnie poczęstował Swaggera Dropkickiem!

 

Hunico wyeliminowany przez Evana Bourna

 

#6 Big Show

Show wszedł na "mocnej bombie" i od razu wyrzucił z ringu Swaggera i Bourna!

 

Swagger i Bourne wyeliminowani przez Big Showa

 

#7 Alberto Del Rio

Alberto bardzo długo wchodził na ring, dlatego też Cena i Big Show postanowili sami się po niego pofatygować. Gdy znaleźli się już w ringu Show poczęstował AdR serią liści, a Cena powalil Szoła Dropkickiem.

 

#8 Ted DiBiase

Ted na wejście powalił Big Showa Crossbody, a Cenie i Del Rio wymierzył Dream Street, ale niestety potem nadział się na potężny Big Boot od Big'a.

 

#9 Alex Riley

Alex od razu ruszył na rywali bez respektu. DiBiasemu wymierzył DDT, a Cene powalił Clothesline'em. Jednak był to koniec jego dobrych chwil, bo Alberto powalił go Enzuigiri i wyrzucił przez górną linę!

 

Alex Riley wyeliminowany przez Del Rio

 

#10 Epico

Epico na pewno nie będzie mógł zaliczyć tego występu do występu marzeń, bo od razu po wejściu został wyeliminowany przez Big Show'a.

 

Epico wyeliminowany przez Big Showa

 

#11 Kofi Kingston

Kofi ruszył z impetem na rywali i udało mu się nawet wykonać Double Boom Drop na DiBiase'em i Del Rio.

 

#12 Dolph Ziggler

Dolph mocno wszedł w mecz. Od początku zaczął rozdawać karty w ringu i wymierzył Zig Zag Kofiemu i Cenie.

 

#13 Cody Rhodes

Cody po wejściu do ringu wymierzył Beautifull Disaster Big Show'owi, którego w następstwie wyeliminował wspólnie z Zigglerem!

 

Big Show wyeliminowany przez Rhodesa i Zigglera

 

#14 Primo

Primo od razu po wejściu na ring wymierzył Backstabber Kofiemu, ale został wyeliminowany przez DiBiasego, którego od razu wyeliminował Cena!

 

Primo i DiBiase wyeliminowani przez Cenę

 

#15 William Regal

Regal po wejściu powalił Shoulder Blockiem Rhodesa, Zigglera i Kingstona.

 

#16 Tyson Kidd

Kidd po wejściu poczęstował Neckbreakerem Regala i Cene, po czym próbował wyrzucić przez górną linę Kingstona, ale próba ta była bezowocna.

 

#17 R-Truth

Roztańczonu Truth powalił Clothesline'em Kidda, wymierzył Shut Up Cenie, a Regala wyrzucił z RR!

 

William Regal wyeliminowany przez R-Trutha

 

#18 Brodus Clay

Funkasaurus przy wejściu pozbył się z ringu Tysona Kidda, a Zigglera poczęstował What the Funk!

 

Tyson Kidd wyeliminowany przez Brodusa Claya

 

#19 Jey Uso

Dzisiejszy pretendent do pasów Tag Team, wymierzył parę Superkicków, ale został wyrzucony z ringu przez Cenę.

 

Jey Uso wyeliminowany przez Cenę

 

#20 Jimmy Uso

Jimmy podobnie jak jego brat nie zagrzał na długo miejsca w RR Matchu, bo po minucie został wyrzucony w z ringu przez Zigglera!

 

Jimmy Uso wyeliminowany przez Zigglera

 

Po wejściu 20 zawodników, w ringu utrzymali się: John Cena, Alberto Del Rio, Kofi Kingston, Cody Rhodes, Dolph Ziggler, R-Truth oraz Brodus Clay.

 

#21 Sheamus

Great White od początku ruszył z ofensywą i powalił Brogue Kickiem Cenę, Rhodesa i Zigglera, a z ringu pozbył się Brodusa Claya!

 

Brodus Clay wyeliminowany przez Sheamusa

 

#22 Mick Foley!!

Hardcore Legend is here! Foley wymierzył DDT Zigglerowi i Rhodesowi, a Del Rio poczęstował Mr. Sucka!

 

#23 Mason Ryan

Ryan na wejściu powalił paru rywali Shoulder Blockiem, a Sheamusowi wymierzył Full Nelson Slam!

 

#24 The Miz

Mizowi mimo, że uczestniczył w WWE Title Matchu przysługiwało prawo walki w RR.

 

#25 Justin Gabriel

Gabriel od razu starł się z Ryanem i powalił go STO! Przy próbie 450 splashu został zrzucony z ringu przez Brogue Kick Sheamusa!

 

Justin Gabriel wyeliminowany przez Sheamusa

 

#26 Road Dogg!!

Ogromny aplauz wśród fanów, a Road Dogg pokazał kilka swoich firmowych akcji w tym Suck It, a fani nagrodzili go chantem "You still got it"!

 

#27 Christian

Christian przy wejściu dostał ogromną owację od publiki. 2x Spear dla Ryana, po czym został on przez CC wyeliminowany!

 

Mason Ryan wyeliminowany przez Christiana

 

#28 Ezekiel Jackson

Zeke był kolejnym z zawodników pt. "Jobber Rumble". Przy próbie eliminacji Mick Foley ich dwóch wyrzucił Road Dogg, którego z kolei z ringu pozbył się Miz!

 

Ezekiel Jackson i Mick Foley wyeliminowani przez Road Dogga

 

Road Dogg wyeliminowany przez Miza

 

#29 Goldberg!!!

Goldberg powraca!! Bill Goldberg powraca do WWE!! Spear dla Ceny i Del Rio! Kingston i R-Truth poza ringiem!

 

R-Truth i Kofi wyeliminowani przez Goldberga

 

#30 Wade Barrett

Na wejście Wade powalił Sheamusa Big Bootem, a Cena zainkasował Wasteland!

 

#31 Zack Ryder

Obecny United States Champion wymierzył Rough Ryder Zigglerowi i Christianowi, a następnie próbwali wyrzucić Sheamusa, lecz nie udało im się to.

 

#32 Randy Orton

Wielka wrzawa na widowni, no bo przecież wchodzi ich człowiek! Na twarzy Ortona widać było wściekłość. Gdy tylko pojawił się w ringu od razu rzucił się na Del Rio i w szale złości wyeliminował siebie wraz z nim!!

 

Orton i Del Rio wyeliminowani

 

 

#33 Santino Marella

Kanadyjski Włoch wymierzył Cobrę Mizowi, ale błyskawicznie po tym został wyeliminowany przez Barretta.

 

Santino wyeliminowany przez Barretta

 

#34 Sin Cara

Wielki powrót! Sin Cara po ciężkiej kontuzji powraca do wrestlingu! Double Crossbody dla Christiana i Goldberga!

 

#35 Mark Henry

WSM od razu pozbył się z ringu bardzo długo trzymających się w nim Zigglera i Rhodesa, a także Sin Carę, który dopiero co pojawił się w walce! Heniek czuje moc!

 

Ziggler, Rhodes i Sin Cara wyeliminowani przez Henrego.

 

#36 Chris Jericho

Kolejny wielki faworyt w ringu! Codebreaker dla Rydera, która już znajduje się poza ringiem!

 

Zack Ryder wyeliminowany przez Chrisa Jericho

 

#37 Drew McIntyre

Wybraniec Vince'a od początku agresywnie ruszył na przeciwników. Future Shock DDT dla Goldberga i Ceny. Wspólnie z Sheamusem eliminuje także Henrego!

 

Mark Henry wyeliminowany przez Sheamusa i McIntyre'a

 

#38 Kane

Masked Kane także genialnie zaczyna. Na wejściu eliminuje Christiana i McIntyre'a, a Goldberga częstuje Chokeslamem!

 

Christian i McIntyre wyeliminowani przez Kane'a

 

#39 Triple H!!

The Game powraca! W chwili obecnej to mój faworyt! Goldberg wyeliminowany, Jericho także żegna się z marzeniami o Main Evencie! Co za wejście!

 

Goldberg i Jericho wyeliminowani przez HHH

 

Publika jest wyraźnie podekscytowana. Odliczania do 40 zawodnika trwa! 10..9..8..7..6..5..4..3..2..1..!

 

#40 The Rock!!!

The Rock!!! Rocky ponownie na Royal Rumble! Rock Bottom dla Ceny!! Rock chwyta Johna i eliminuje go!! Radość Rocka nietrwała jednak długo gdyż on został wyeliminowany przez Miza!!

 

John Cena wyeliminowany przez The Rocka

 

The Rock wyeliminowany przez Miza

 

W ringu zostało 4 zawodników: Sheamus, The Miz, Wade Barrett i Triple H. Pierwsi trzej rzucili się na HHH i zaczeli go okładać. Po chwili The Game poczuł w sobie przypływ adrenaliny i odepchnął od siebie 3 rywali, po czym wyeliminował Sheamusa!

 

Sheamus wyeliminowany przez Triple H

 

Miz od razu przeszedł do eliminacji The Game, ale wyręczył go Barrett eliminując ich dwóch i tym samym zostając zwycięzcą!!!!

 

Miz i HHH wyeliminowani przez Barretta

 

Zwycięzca: Wade Barrett

 

Wade Barrett jedzie na Wrestlemanię!!! Road to Wrestlemania 28 uważam za otwartą!

Edytowane przez Kari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 21
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Kari

  12

 • RKO2010

  6

 • 8693

  2

 • mati146

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  7
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.11.2011
 • Status:  Offline

wstęp genialny,raport Royal Rumble tez bardzo dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  98
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.06.2011
 • Status:  Offline

No dla mnie sie też poczatek podobał.Od poczatku było jasne ze jak Alberto przerwal walke Ortonowi to miedzy nimi zaiskrzy.Ciekawe jak to dalej poprowadzisz.A co do Royal Rumble Match'u nawet niezły na poczatku moim faworytem był John Cena ale jak pojawił sie Rock to pomyslałem sobie ze Rock vs Cena na WM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

Czas już na pierwsze Raw Road to Wrestlemanii na którą wkroczyliśmy podczas Royal Rumble.

 

Dzisiaj na gali pojawi się Triple H, który powie nam co nie co o swoim powrocie, a także odniesie się do przejęcia WWE przez jego zięcia Charlesa Kosinskiego, a galę otwiera właśnie on, który poprzybiajał piątki z widzami, po czym udał się do ringu i wziął mikrofon. Nie ma zamiaru mówić nam teraz jak to jest być prezesem WWE, ani czy jest z tego zadowolony czy nie, bo na to przyjdzie czas w późniejszej części show, gdy spotka się ze swoim zięciem. Przejdzie odrazu do konkretów. Za trzy tygodnie Elimination Chamber PPV, więc wypadałoby by CM Punk poznał swoich rywali. Dzisiaj odbędą się 3 walki kwalifikacyjne: Chris Jericho vs Kofi Kingston, Dolph Ziggler vs Mason Ryan oraz The Miz vs R-Truth. Kosinski chciał dalej wymieniac skład walk, ale przerwał mu Wade Barrett!

Mało kogo obchodzi skład tych walk, mało kogo obchodzi kto wyjdzie z Elimination Chamber PPV jako mistrz, a także mało kogo obchodzi jak Charles znalazł się na szczycie. On wygrał wczoraj 40 osobowy Royal Rumble Match i jedzie na Wrestlemanię! Niezależnie od tego, kto z klatek eliminacji wyjdzie jako wygrany i tak na największej ze scen zostanie upokorzony przez Barretta!

W drodze na ring jest już WWE Champion CM Punk! Wade, mówisz poważnie? Czy na prawdę Wadeowi wydaje się, że może pokonać CM Punka? Punk stwierdził, że jest Best in the World i jeżeli tylko nasz nowy prezes wyrazi zgodę to pokaże pysznemu Brytyjczykowi, gdzie jest jego miejsce w hierarchii!

Kosinski nie miał nic przeciwko i zgodził się na pojedynek, ogłaszając, że będzie on dzisiejszą walką wieczoru!

 

 

1. Chris Jericho vs Kofi Kingston

Kofi od razu zaatakował rywala i wściekle go okładał, po czym Clotheslinem pozbył się go z ringu. Kingston nie marnował czasu wykonując Suicide Dive, po czym uderzył jego głową w stół komentatorski. W ringu Gumowy dorzucił jeszcze serię ciosów w narożniku, ale Chris skontrował Powerbombem! Po tym dorzucił Back Suplex i Running Back Senton - 2 count. Jericho uniknął Dropkicku i sam wymierzył Low Dropkick. Tylko 2 count. Y2J dorzucił kila Chopów, ale nadział się na kontrę w postaci Crossbody - 2 count! Kofi dołożył uderzenie z dwóch rąk, Dropkick i Springboard, ale Jericho złapał go i zapiął Walls of Jericho! Kingston walczył z bólem, ale zdołał złapać się lin! Chrisowi nie spodobała się to i zaczął wykłócać się z sędzią i przez to Kofi wykonał SOS, który niespodziewanie dał mu tylko 2 count! Kofi nacierał na rywala przy linach, przez co musiał interweniować sędzia, których odciągnął Kofiego od Chrisa, co ten drugi sprytnie wykorzystał wbijając Kofiego w narożnik i wykonując Codebreaker! 1..2..3.

 

Zwycięzca: Chris Jericho

 

Na zapleczu Kosinski rozmawiał z kimś przez telefon.

 

 

2. Mason Ryan vs Dolph Ziggler

Dolph nie radził sobie z dużo silniejszym rywalem i każda jego próba ataku spełzała na niczym. Gdy panowie byli poza ringiem Ziggler spoliczkował rywala. Mocno pobudziło to Masona i tak się za zabrał za Zigglera, że prawie został zdyskwalifikowany. Mason próbwał wykonać rywalowi Bodyslam, lecz Ziggler skontrował to Neckbreakerem, po których dołożył jeszcze Zig Zag i odliczył rywala do trzech.

 

Zwycięzca: Dolph Ziggler

 

Na zapleczu Wade Barrett przyszedł do CM Punka. Barrett powiedział Brooksowi, że ten może być spokojny, ponieważ może mu zdradzić w tajemnicy, że na WM zawalczy o WH Title. Punk odpowiedział krótkim "przykro mi" i wszedł do swojej szatni.

 

 

3. R-Truth vs The Miz

Miz rzucił się na przeciwnika i chciał wykonać Clothesline, ale Truth zrobił ładny unik i to on przeszedł do ataku, a po Hip Tossie i Clotheslinie posłał rywala na zewnątrz. W trakcie przerwy reklamowej to Miz przejął inicjatywę, trzymając Trutha w Headlocku. Miz posadził rywala na najwyższej linie, z której chciał wykonać Superplex, ale Prawda strącił go i teraz to on przeszedł do ofensywy. Po Jawbreakerze Truth ponownie wyrzucił Miza za ring. Gdy chciał wrzucić Mizanina z powrotem do ringu, ten powalił go prawym. Gdy obydwaj wrócili już do ringu Truth zajął się Mizem, wykonująć mu Dropkick. Truth chciał zakończyć pojedynek Scissors Kickiem, ale Mike zrobił unik i błyskawicznie odpowiedział przez akcję kończącą Skull Crushing Finale! 1..2..3.

 

Zwycięzca: The Miz

 

Kolejnym członkiem Hall Of Fame w 2012 roku zostanie Mike Tyson!

 

 

4. Tyson Kidd & Justin Gabriel vs Epico & Primo - Non title match

Pojedynek krótki, ale całkiem fajny. Kidd został zdominowany przez Epico i Primo, ale po wykonaniu Spenning Heel Kicku Epico mógł dokonać zmiany. Gabriel ruszył do ataku i po STO, szykował się już na zakończenie walki. Jednak Primo nadział głowę Justina o linę, ale Epico nie skorzystał z okazji i zamiast ujrzeć Backstabber ujrzeliśmy ponownie STO i 450 splash, który dał Kiddowi i Gabrielowi pinfall.

 

Zwycięzcy: Tyson Kidd & Justin Gabriel

 

Zostaliśmy poinformowani, że za tydzień o miejsce w Elimination Chamber powalczą John Cena z Jackiem Swaggerem, a także Triple H z Tylerem Reksem!

 

 

5. WWE Champion CM Punk vs 2012 Royal Rumble Winner Wade Barrett - non title match

Początek był techniczny i z lekką przewagą WWE Champa, który próbował Anaconda Vice, ale Barrett sprytnie uciekł z ringu, by trochę odetchnąć. Po chwili ponownie wyszedł z ringu, lecz wtedy Punk wykonał mu Suicide Dive, a w ringu dorzucił Top Rope Crossbody - 2 count. Brooks na chwilę stracił koncentrację, co wykorzystał Wade, powalając rywala. Barrett wbił rywala w schodki, a w ringu dorzucił Backbreaker i przeszedł do Headlocku. Punk wydostał się i chciał ruszyć z ofensywą, ale nadział się na Winds Of Change! Tylko 2 count. W końcu RR Winner nie trafił z szarżą i wyleciał poza ring, a już w kwadratowym pierścieniu nadział się na Big Boota. Gdy obaj ponownie nabrali sił rozpoczęła się wymiana ciosów, z której górą wyszedł Punk wymierzając Clothesline, Neckbreaker, kolano w narożniku, Bulldog i Springboard Clothesline - 2 count. Barrett skontrował próbę GTS na Belly to belly suplex, a potem na dwa razy wykonał Flying Elbow i w końcu trafił. CM Punk szykował się na GTS, ale Barrett uwolnił się i pchnął rywala w sędziego. Wade wykorzystał okazję i zaatakował oko rywala, po czym wykonał roll up i uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca: Wade Barrett

 

Po walce Punk był wściekły na Barretta i postanowił go gonić, ale ten szybko uciekł na zaplecze.

 

Promo walki The Rock vs John Cena na WM 28.

 

W drodze na ring ubrany w garniak, Triple H! Czekał na tę chwilę już dłuższy czas. W końcu może ponownie powiedzieć nam, że The Game powrócił! Jednak nie jest tu dzisiaj by mówić o swoim powrocie i planach, bo na to przyjdzie czas. Jest tu by ustosunkować się do przejęcia WWE przez jego nowego zięcia Charlesa Kosinskiego. Nie spodziewał się tego. Nie spodziewał się, że ktoś inny niż on lub jego żona przejmie federację po śmierci Vince'a McMahona, nie spodziewał się, że Vince może mieć nieślubnego syna, a już na pewno nie spodziewał się, że ten syn przejmie federację. Nie ukrywa, że ma za złe swojemu teściowi, że nie powiedział nikomu o nieślubnym dziecku, ale akceptuje jego decyzję, której choćby chciał i tak nie może zmienić. Teraz chciałby zaprosić na scenę naszego nowego prezesa.

Charles jest już w ringu. Uścisk dłoni na przywitanie, ale pora przejść do szczegółów. On także nie spodziewał się, że dostanie w spadku po ojcu większość udziału w federacji. Jeżeli kogoś to ciekawi, to tak, Kosinski wiedział, że jest synem Vince'a. Matka powiedziała mu to gdy był jeszcze małym chłopcem. Jak przyznał nigdy nie widział Vince'a na żywo, lecz z tego co mu wiadomo zawsze dawał pieniądze na jego utrzymanie, lecz nie chciał utrzymywać z nim kontaktów z wiadomych przyczyn. Ale wróćmy do spraw federacji. Jest mu ciężko ogarnąć wszystkie sprawy, ale na szczęście ma przy sobie wiele osób pomagających mu w tym. HHH zadał Charlesowi pytanie dotyczące funkcjonowania fedracji, na które ten odpowiedział bardzo prosto. Wszystko z czasem zacznie się zmieniać. WWE z czasem będzie ponownie stawać się bardziej wrestlingiem niż entertainment, a federacja wejdzie w nową erę, ma także wiele innych pomysłów, ale narazie zostawi je dla siebie. Triple H stwierdził, że dowiedział się już prawie wszystkiego, a reszta to już sprawy czysto prywatne, dlatego zaprasza swojego zięcia na piwo. Charles uśmiechnął się, a Triple H uściskał go jak najlepszego przyjaciela. W tym momencie Raw zeszło z anteny.

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs ??? vs ???

 

 

 

Newsy:

 

* Władze WWE z prezesem Kosinskim na czele są ponoć bardzo zadowolone z tego jak prezentują się Dolph Ziggler oraz The Miz i nie wykluczone, że w niedalekiej przyszłości otrzymają oni spory push.

 

* Zwycięzca Royal Rumble Matchu Wade Barrett prawdopodobnie wystąpi na Elimination Chamber, lecz nie zawalczy o któryś z głównych pasów. Bardzo prawdopodobne jest iż zmierzy się on w singles matchu z Zackiem Ryderem.

 

* Wracając do Barretta, to podczas dzisiejszego Monday Night Raw oświadczył CM Punkowi, że na największej ze scen zawalczy o World Heavyweight Title. Ile jest w tym prawdy? Tego do końca nie wiadomo, prawdopodobnie dowiemy się tego podczas piątkowego SmackDown, gdyż wywiad z Wadem przeprowadzi Michael Cole.

 

Edytowane przez Kari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

Czas na pierwsze Smackdown po Royal Rumble PPV! Na dzisiejsze show została zapowiedziana walka Justin Gabriel vs Primo!

 

A na początku w ringu Charles Kosinski! Wydaje mu się, że ma dla nas wspaniałą wiadomość. Chciałby nam przedstawić nowego GM'a SmackDown ... MICK FOLEY!! Kosinski stwierdził, że wykonał już swoją robotę na dziś i zostawia nas z Mickiem. Royal Rumble było wspaniałe. Zawodnik tego rosteru Wade Barrett wygrał 40 osobowy Royal Rumble Match, a SmackDown pokaże się także na Elimination Chamber. Właśnie w tym temacie oto skład walk kwalifikacyjnych: Alberto Del Rio vs Randy Orton, Sheamus vs Drew McIntyre, Christian vs Jinder Mahal, te walki odbędą się dzisiaj, a za tydzień obejrzymy starcia: Cody Rhodes vs Big Show oraz Sin Cara vs Hunico

Przerwał mu World Heavyweight Champion Daniel Bryan! Nie jest on zadowolony z tego wszystkiego. Jego szansa na zwycięstwo to teorytycznie tylko 1 do 6, oczywiście tylko teorytycznie, bo tak naprawdę jest lepszy od wszystkich zawodników razem wziętych z całego rosteru. Nie zmienia to jednak faktu, że nie będzie walczył w klatce, bo może to zagrozić jego występowi na Wrestlemanii! Jest on strasznie chory, a jego występ w komorze eliminacji może pogłębić jego dolegliwość. Jeśli Mick mu nie wierzy ma dla niego zwolnienie lekarskie! Foley nie patrząc nawet na nie, porwał je, a Bryana poinformował, że przygotował dla niego walkę. W dzisiejszej walce wieczoru Daniel Bryan zmierzy się z Wadem Barrettem! GM odszedł na zaplecze, a Bryan pokrzykiwał coś jeszcze w jego kierunku, ale Mick się tym zbytnio nie przejął.

 

 

1. Sheamus vs Drew McIntyre

McIntyre odważnie ruszył na rywala, ale ten powalił go Clotheslinem, po czym dorzucił Rolling Fireman's Carry Slam - 2 count. Drew nadział Rudego na liny i trzepnął Low Dropkickiem, Short-arm Clothesliny w narożniku i Reverse Bridging Suplex - 2 count. McIntyre trzymał rywala w Arm Stretchu, po czym wykonał Snap Suplex! 2 count. Sheamus się wkurzył i zasypał rywala ciosami w narożniku i dorzucił Clothesline, Double Ax Handle i Powerslam. Szkot uderzył rywala zza pleców sędziego, ale tym zagraniem rozwścieczył do czerwoności Rudka, który powalił go Brogue Kickiem, który dał mu zwycięstwo!

 

Zwycięzca: Sheamus

 

Na zapleczu Drew McIntyre prosił Micka Foleya o jeszcze jedną walkę kwalifikacyjną, ale szybko umilkł bo Sheamus powalił go Brogue Kickiem ;).

 

Promo Mike Tysona.

 

2. Christian vs Jinder Mahal

Christian od początku agresywnie rzucił się na rywala i powalił go Dropkickiem, po czym szykował się na Spear, ale Mahal uciekł z ringu, ale tam Christian po raz kolejny wymierzył mu Dropkick. W ringu dorzucił Flapjack - 2 count. W końcu Jinder nadział rywala na liny i kilkoma potężnymi kolanami zamroczył rywala. Do tego dorzucił Neckbreaker. - 2 count. CC wydostał się z Chin Locku i wymierzył rywalowi serię ciosów na linach. Do tego Suplex, Diving headbutt i Spear! 1..2..3!

 

Zwycięzca: Christian

 

W ringu Michael Cole, który zapowiedział swojego gościa - Wade'a Barretta. Cole oznajmił, że zawsze w niego wierzył, a w niedzielę udowodnił mu, że było warto. Barrett wziął mikrofon i stwierdził, że docenia to, ale pora przejść do konkretów. W niedzielę odniósł sukces i pokonał 39 innych rywali, co pokazało, że jest wspaniałym zawodnikiem. Oprócz tego jest też przykładem dla młodych adeptów wrestlingu, by nigdy się nie poddawać. Na Wrestlemanii spełni swoje kolejne marzenie, gdy zostanie World Heavyweight Championem!

 

3. Randy Orton vs Alberto Del Rio (w/ Ricardo Rodriquez)

Orton dobrze zaczął, wykonał Dropkick i parę ciosów, ale nadział się na silne kopnięcie. Alberto kontynuował atak, ale po chwili został posłany Back body dropem poza ring. Orton nie trafił z Knee Dropem i okazję wykorzystał Alberto posyłając Ortona ręką w bandę, a potem w schodki. Del Rio kontynuował atak na rękę rywala, zakładając Arm bar, atakując ją na linach i obijając nią stół komentatorski. Alberto powrócił do Arm baru, a po chwili nie trafił z szarżą i wyleciał z ringu nad 2 liną. Orton dorzucił ładny Knee drop. Apex Predator szykował akcję w locie, ale z narożnika Hiptossem zrzucił go Del Rio. Alberto szybko starał się odnaleźć, ale nadział się na Clothesliny i Powerslam. Viper poczuł przypływ adrenaliny i wymierzył rywalowi Hangman DDT! Orton szykował się na RKO, ale zdekoncentrował go Rodriquez, za co został nagrodzony potężnym prawym, ale całą sytuację wykorzystał Alberto wykonując Roll up, który dał mu pinfall!

 

Zwycięzca: Alberto Del Rio

 

Orton nie mógł uwierzyć w to co się stało, natomiast Del Rio i Rodriquez wyglądali na bardzo zadowolonych.

 

Promo Elimination Chamber PPV.

 

4. Justin Gabriel (w/ Tyson Kidd) vs Primo (w/ Epico & Rosa)

Początek techniczny, ale to Primo powalił rywala Dropkickiem. Justin odpowiedział Headscissors i Arm Dragiem, ale przy próbie Double Ax Handle nadział się na Atomic Drop od rywala! Primo popisał się mocnym Irish Whipem i ładnym Neckbreakerem - 2 count. Justin odpowiedział paroma kopnięciami jednak wpadł wprost na Russian legsweep - 2 count! Primo próbwał Backstabbera, lecz Gabriel odrzucił go przytrzymując się lin, po czym wykonał STO. Justin wszedł na narożnik, gdy nagle strącił go z niego Epico!

 

Zwycięzca: Justin Gabriel via DQ

 

Primo i Epico okładali Gabriela lecz błyskawicznie z odsieczą przybył jego partner tag teamowy Tyson Kidd, który błyskawicznie pozbył się z ringu obecnych mistrzów tag team.

 

Na arenie pojawił się Mick Foley, który ogłosił, że na Elimination Chamber PPV Tyson Kidd i Justin Gabriel zawalczą ponownie z Primo i Epico, a stawką tej walki będą pasy Tag Team!

 

Krótki, ciekawy filmik promujący Bryana.

 

5. World Heavyweight Champion Daniel Bryan vs 2012 Royal Rumble Winner Wade Barrett

Początek był mocno wyrównany. Barrett wymierzył rywalowi mocne kolano i ruszył z szarżą w narożniku, ale Daniel wymknął się przez Dragon Screw i wykonał Running Dropkick@ 3 count. Bryan chciał wykonać Surfboard, ale nie mógł wynieść rywala w górę, więc uderzył jego nogami o matę. WH Champion dorzucił mocne kopnięcie i chciał szybko zaatakować, ale wpadł wprost na Black hole slam - 2 count! Wade dorzucił też ładny Backbreaker - 2 count, ale po chwili wpadł na Running Clothesline od D-Bryana. RR Winner zamroczył rywala silnym prawym i ustawił go na linach, po czym Big Bootem pozbył się go z ringu! Bryan wydostał się z Chin locku i panowie walczyli na krawędzi ringu. Daniel Dropkickiem posłał Wade'a na bandę, po czym dorzucił genialne Flying Knee! Missile dropkick nie dał Bryanowi zwycięstwa. Były zawodnik RoH popisał się serią mocnych kopnięć, ale nadział się na kolejny Big Boot. Barrett próbował Wastelandu, jednak Daniel zapiął LeBell Lock! Wade był bliski odklepania, ale udało mu się dotrzeć do lin! Bryan posadził rywala na narożniku i szykował jakąś akcję, ale Wade zepchnął go i nadział na linę, po czym wyrzucił go z ringu. Gdy Barrett także wyszedł z ringu, panowie rozpoczęli wymianę ciosów, która tak ich wciągnęła, że sędzia wyliczył ich do 10!

 

Zwycięzca: No contest (double count out)

 

Bryan i Barrett po gongu dalej wymieniali między sobą ciosy, do czasu gdy Wade wbił rywala w stolik komentatorski, a ten sięgnął po swój pas mistrzowski i uderzył nim parokrotnie Barretta, po czym zostawiając go nieprzytomnego udał się na zaplecze.

 

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs ??? vs ???

 

World Heavyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus

 

WWE Tag Team Championship: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

 

 

 

Newsy:

 

* Money in the Bank oficjalnie wraca na Wrestlemanię! WWE poinformowało nas o tym za pośrednictwem swojej strony internetowej. MitB ladder match zawsze dostarczał widzom wielu emocji i był okazją do wypromowania nowych Main Eventerów.

 

* Wade Barrett na Wrestlemanii zawalczy o WH Title. Zostało to potwierdzone podczas dzisiejszego SD! Creative Team cały czas rozważa, kto będzie rywalem Anglika. Najmniej prawdopodobną opcją jest Daniel Bryan, gdyż zarząd jest zdanie, że nie spełnia on jako mistrz pokładanych w nim nadziei.

 

* WWE wypuści w tym roku na DVD serię najlepszych ladder matchy w historii, a także serię pt. "Best of Booker T". Najprawdopodobniej zostaną one wypuszczone w lipcu 2012.

 

Edytowane przez Kari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  98
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.06.2011
 • Status:  Offline

No moi zdaniem bardzo dobre Smackdown.Mick Foley menagerem Smackdown moim zdaniem to dobry pomysł moze go wkreceisz w jakis feud na WM.A co do Randy'iego Orton'a myslałem ze to on wygra walke kwalifikacyjna ale wygrał Alberto.JEstem ciekawy w jaki storline wkręcisz Ortona a moze to on zatakuje i wleci do klatki i zdobedzie pas ale zobaczymy jaki bedziesz miał pomysł.

Czekam na RAW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

http://3.bp.blogspot.com/_z6g22C9qTek/TA5jTn1wuHI/AAAAAAAAACc/jmNIf5_LUOM/s1600/raw.jpg

 

 

 

Na początek przypomnienie braterskiego uścisku Triple H i Charlesa Kosinskiego.

 

Na dzisiejszym Raw poznamy dwóch pozostałych zawodników, którzy zawalczą o WWE Title na Elimination Chamber.

 

Raw w Oklahoma rozpoczął WWE Champion CM Punk.

Punk dał jasno do zrozumienia, że to on wyjdzie z Elimination Chamber jako WWE Champion. Ktokolwiek stanie mu na drodze, zostanie pokonany. Punk powiedział, że jest pewien iż będzie mu bardzo trudno obronić pas w walce przeciwko 5 rywalom, ale uda mu się to! Dlaczego? Bo jest najlepszy na świecie!

I'm here to show the world! W drodze na ring, oczywiście w towarzystwie słodziutkiej Vickie Guerrero, Dolph Ziggler. Czy Punk mówi serio? Czy ktoś w tym budynku mu wierzy? Przecież to oczywiste, że to on wyłączający show Dolph Ziggler zdobędzie pas i wystąpi na Wrestlemanii jako WWE Champion. To on jest najlepszy i może pokonać każdego, a Punk doskonale o tym wie. Punk wyśmiał Zigglera i czy spytał czy mógłby powtórzyć jeszcze raz to wszystko, bo chyba on jak i cała publika nie słuchali go. Dolph chciał odpowiedzić, lecz CM Punk powalił go High Kickiem!

Na titantronie pojawił się Charles Kosinski. Punk spokojnie. Jeszcze będziesz miał czas by wyżyć sie na Zigglerze, bowiem zmierzycie się dziś w walce 1 vs 1!

 

1. John Cena vs Jack Swagger

Na początku Cena radził sobie bardzo dobrze, wymierzając Fisherman Suplex, Shoulderblock, Splash w rogu i Dropkick. Swagger, gdy uwolnił się z Arm baru wykonał Belly to Belly suplex i przejął inicjatywę. Swagger Bomb nie dał pinfallu. John wykonał za to Gutwrench Suplex i znów przechylił szanse na swoją korzyść. Nie trafił jednak z kolejnym splashem w rogu, dzięki czemu Szwagier powalił go Running Shoulderblockiem. All American American myślał o Ankle Lock, ale Cena nie dał się zaskoczyć, a Swagger nie dał się złapać na STF Ceny. Swagger szybko wstał, lecz został zmieciony przez zabójcze kombo Cena z You can't see me i AA na koniec. Dołożył do tego, tym razem udane STF i Cena jedzie na EC.

 

Zwycięzca: John Cena

 

Po przerwie reklamowej na ring przyszedł Chris Jericho. Wbrew temu co twierdzi żałosny Ziggler i jeszcze bardziej żałosny od niego Punk to on wyjdzie zwycięsko z klatki i na WM wystąpi jako WWE Champion. W szatni nie ma lepszego zawodnika od niego, a jeśli ktoś ma odwagę zmierzyć się z nim, to serdecznie zaprasza.

Na ringu pojawia się nie kto inny jak Evan Bourne! Evan powiedział, że skoro Chris uważa się za najlepszego to niech zmierzy się z nim. Bourne dodał także do tego warunek, że jeżeli Bourne pokona Chrisa to zajmnie jego miejsce w EC Chamber Matchu. Y2J z uśmiechem na ustach przystał na warunki przeciwnika.

 

2. Chris Jericho vs Evan Bourne

Y2J przeważał na Bournem, który jednak też dobrze się spisywał i ruszył odważnie do ofensywy. W końcówce, wykonał Hurricanranę, kiedy Chris stał na drugiej linie! Evan próbował Double Knees, lecz Jericho skontrował to na Walls of Jericho. Evan długo walczył ze sobą, aż w końcu dotarł do lin. Bourne będąc na krawędzi ringu pował Jericho kopniakiem i był w doskonałej sytuacji do wykonania Air Bourne. Jedank nadział się na kolana od Y2J'a i do tego otrzymał Codebreaker. 1..2..3.

 

Zwycięzca: Chris Jericho

 

Po walce Jericho zaaplikował Bourne'owi Walls of Jericho, lecz w porę przybył R-Truth, który pozbył się Chrisa z ringu.

 

3. Tyson Kidd (w/Justin Gabriel) vs Epico(w/Rosa Mendes & Primo)

Epico szybko popisał się Hurricanraną, ale Tyson skontrował próbę Slingshot Back Elbow na serię Back Suplexów, którą zakończył German Suplexem! Do tego Kidd dorzucił Double Underhook Suplex - 2 count. Kidd zapiął Back Stretch, ale Epico wydostał się i po Springboard Hurricanranie dorzucił Dropkick! 2 count. Tyson skontrował próbę Backstabbera i przymierzał się do Sharpshooteru, lecz swoimi wdziękami zdekoncentrowała go Rosa Mendes, co sprytnie wykorzystał Epico wymierzająć Backstabber i przypinając rywala!

 

Zwycięzca: Epico

 

Po walce doszło do brawlu, w wyniku, którego za ringiem wylądowali obecni mistrzowie tag team.

 

4. Triple H vs Tyler Reks

Nie ma zbytnio o czym pisać. Triple H zwyciężył po krótkiej walce zakończonej Pedigree.

 

Zwycięzca: Triple H

 

Na zapleczu Kosinski rozmawiał z kimś na temat występu tajemniczego rozmówcy na Wrestlemanii.

 

Wyświetlone została promo pt. "I walk alone"

 

5. CM Punk vs Dolph Ziggler - non title match

Walka od samego początku była mocno wyrównana i bardzo trudno było przewidzieć jej zakończenie. Ziggler chybił z Elbow Dropem i nadział się na Leg Drop, ale w odpowiedzi nadział CMa na liny, dzięki czemu wykonał Backbreaker i Leaping Elbow Drop. Brooks Back Heel Kickiem posłał rywala poza ring, ale przy próbie Suicide Dive, Ziggler uderzył go i wykonał Neckbreaker na krawędzi ringu! Gdy zawodnicy wrócili na ring wymieniali się ciosami, a z wymiany lepiej wyszedł Punk, póki nie chybił z Clothesline'em. Ziggler z kolei nie dał rady założyć Sleeper Holdu, a w dodatku Punk wymierzył mu Belly to back suplex i Leg Lariat. Kolejny kontratak Dolpha skontrował Scoop slamem, ale nie udało mu się wykonać suplexu i mało brakowała, a Ziggler przypiął by go przez roll up. Dolph wykonał Leg Drop, ale uzyskał tylko 2 count. Show off dorzucił jeszcze Splash w rogu i Reverse Exploder Suplex, ale to też nie dało mu zwycięstwa. Ziggler miał w planach Zig Zag, ale to też się nie udało. Punk wbił Dolpha w narożnik, po czym wykonał High Knee i Bulldog. 2 count. CM Punk sygnalizował GTS, ale w tej chwili do ringu wbiegli Miz i Jericho, którzy zaatakowali Punka!

 

Zwycięzca: CM Punk via DQ

 

Po gongu do Miza i Jericho dołączył także Ziggler. Ta trójka okładała WWE Champa do czasu, gdy na ring przybyli John Cena i Triple H, którzy wyczyścili ring, a Punkowi pomogli wstać.

Na arenie pojawił się Charles, który ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się 3 vs 3 tag team match w składzie: WWE Champion & John Cena, Triple H vs Dolph Ziggler & The Miz, Chris Jericho.

Faceowie najwyraźniej byli z tej decyzji zadowoleni. Na koniec HHH, Cena i Punk podali sobie ręce, po czym Raw zeszło z anteny.

 

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

 

World Heavyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs ??? vs ???

 

WWE Tag Team Championship Match:

Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

 

 

 

 

Newsy:

 

* Rating zeszłotygodniowego Raw wyniósł 3.82. Jest to wzrost w porównaniu z Raw z przed dwóch tygodni, kiedy to rating wyniósł 3.5.

 

* Na wszystkie Raw po Elimination Chamber został zapowiedziany The Rock. Jak wiemy Rocky na WM 28 zmierzy się z Johnem Ceną.

 

* Oficjele WWE wciąż nie mogą ustalić, kto z EC PPV wyjdzie jako WH Champion. Według niepotwierdzonych informacji największe szanse na zdobycie pasa mają Alberto Del Rio i Sheamus.

 

* Podczas dzisiejszego Raw wyświetlone zostało promo pt. "I walk alone". Prawdopodobnie prom z tej serii pojawi się znacznie więcej, a ich bohater ukaże się światu dopiero po Wrestlemanii.

 

* Charles Kosinski wraz ze swą załogę mają zamiar znacznie wzmocnić dywizję Tag Teamów. Jak można było zaobserwować od kilku tygodni Justin Gabriel i Tyson Kidd występują wspólnie, a rozmowy na temat stworzenia nowych Tag Teamów są już prowadzone z zawodnikami, którzy są już w tej dziedzinie starymi wyjadaczami tj. Kofi Kingston, Big Show lub R-Truth.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  98
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.06.2011
 • Status:  Offline

No te Moday Night Raw nie było aż takim dobrym odcinkiem.Triple h vs Tylor Reks niedało sie wymyslic innej walki?.A co do feudu Ceny z Rock'iem, to ja tak sobie myśle że mogłes Ceny nie wprawdzac do walki o pas WWE na ECH.Ale byc mozę Cena ta walke wygra i z Rock'iem powalczy o pas WWE.Walka wieczoru dobra ale ciekawi mnie to co odbedzie sie za tydzien czyli 3 vs 3 tag team match może pomyśl nad stypulacja w jakiej beda walczyli a obstawiam Elimination Match.

I czekam na SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

No te Moday Night Raw nie było aż takim dobrym odcinkiem.Triple h vs Tylor Reks niedało sie wymyslic innej walki?.A co do feudu Ceny z Rock'iem, to ja tak sobie myśle że mogłes Ceny nie wprawdzac do walki o pas WWE na ECH.Ale byc mozę Cena ta walke wygra i z Rock'iem powalczy o pas WWE.Walka wieczoru dobra ale ciekawi mnie to co odbedzie sie za tydzien czyli 3 vs 3 tag team match może pomyśl nad stypulacja w jakiej beda walczyli a obstawiam Elimination Match.

I czekam na SD...

 

Tak szczerze to nie miałem weny na to Raw i SmackDown wyszło mi o dziwo dużo dłuższe :twisted: więc postaram się, te słabe Raw jakoś nadrobić dobrym SmackDown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/44/Wwe-smackdown-logo.jpg

 

 

 

Zaczynamy kolejne SmackDown w drodze do Elimination Chamber, które już za nieco ponad tydzień! Na dzisiaj została zapowiedziana walka Daniel Bryan vs Randy Orton!

 

A galę otwiera Sheamus! Pokonując Drew McIntyre'a zagwarantował sobie walkę o pas mistrza świata wagi ciężkiej na Elimination Chamber. Czy uda mu się wygrać? Jak wiemy na Elimination Chamber mistrzowie mogą się zmienić, a historia pokazuje, że bardzo często choć jeden z pasów zmienia właściciela, więc dlaczego on nie miałby zgarnąć pasa? Gdy był mały bardzo często był gnębiony ze względu na swój kolor włosów i cały charakterystyczny wygląd, ale nie poddawał się, lecz walczył i tak samo będzie walczył za tydzień w niedzielę podczas Elimination Chamber!

Przerwał mu Wade Barrett! Taak, to była piękna historia, mało brakowała, a zasnął by przy niej. Sheamusie porozmawiajmy szczerze. Chcesz być mistrzem świata wagi ciężkiej, a wiesz jakie będą tego skutki? Na Wrestlemanii poniesiesz największą porażkę w swojej karierze, bo zmierzysz się ze mną. Great White wkurzył się nie na żarty i postraszył Barretta Brogue Kickiem, ale ten sprytnie uciekł z ringu.

Na arenie rozbrzmiała muzyka GMa SmackDown Micka Foleya, który zapowiedział na dziś wieczór walkę Sheamus vs Wade Barrett!

 

1. Daniel Bryan vs Randy Orton - non title match

Orton od razu wściekle rzucił się na Bryana i bez opamiętania rzucił się na rywala zasypując go serią punchy i kopnięć, po czym wbił go w bandę o schodki. Gdy panowie wrócili do ringu, Daniel odpowiedział Corner Dropkickiem, po czym starał się osłabić rękę Ortona kopnięciem i Arm Breakerem. W następnych momentach walki dominował WH Champion, ale przy próbie akcji wysokiego ryzyka Orton złapał go w locie Dropkickiem. Orton ruszył z Clotheslinem i Powerslamem, po czym dołożył jeszcze Hangman's DDT, ale nie udało mu się przypiąć Daniela. Orton sygnalizował RKO, gdy nagle na arenie rozbrzmiała muzyka Alberta Del Rio! Orton bez namysłu, wyszedł z ringu i pobiegł za Alberto, przez co sędzia wyliczył go do 10!

 

Zwycięzca: Daniel Bryan via Count Out

 

Po gongu Randy starał się jeszcze dyskutować z sędzią, ale niestety nic nie wskurał. Alberto Del Rio ze swoim aroganckim uśmiechem na ustach udał się na zaplecze.

 

W gabinecie Foleya pojawił się Wade Barrett, który rządał odwołania swojej walki. Mick tylko uśmiechnął się i powiedział iż jemu też wydaje się, że No Disqualification Match, będzie o wiele lepszy!

 

2. Sin Cara vs Hunico

Lepiej walkę zaczął Hunico, ale Sin Cara odpowiedział Springboard Hurricanraną i Crossbody za ring. W ringu Sin Cara dorzucił Enzuigiri i Springboard Crossbody. Hunico skontrował Springboard na Dropkick, ale po chwili Sin Cara pozbył się go z ringu. Gdy panowie wrócili już do ringu Hunico wykonał ładny Double Hand Underhook Backbreaker - 2 count. Sin Cara wydostał się z Camel Clutch, ale chyba tylko po to, by wpaść na Tilt-a-whirl Backbreaker - 2 count. Hunico dalej dominował i popisał się Slingshot Slidem w narożniku, ale po chwili nie trafił z Back Splashem i otworzył drogę do kontry rywalowi. Ten skorzystał z tego wykonując ładne Arm Drag Takedowny i dwa roll upy, ale natrafił na Samoan drop - 2 count! Sin Cara w końcu doszedł do głosu i po Enzuigiri wykonał Hurricanranę z narożnika, low Dropkick i Swanton Bomb, który dał mu pinfall!

 

Zwycięzca: Sin Cara

 

Promo The Rocka.

 

3. Big Show vs Cody Rhodes

Big Show od początku dominował w ringu, okładając mniejszego rywala. Już po pierwszych sekundach walki Show chciał przejść sobie po Codym, ale ten odsunął się i przystąpił po ataku, jednak jego ofensywa nie trwała długo, bo Show powalił go Shoulder Blockiem, a później powalił Cody'ego Big Bootem.

Po przerwie Cody zaatakował kolano Showa, po czym wykonał mu Beautifull Disaster, po czym dorzucił jeszcze DDT i Elbow Drop, po którym uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca: Cody Rhodes

 

W drodze na ring już Alberto Del Rio. Nazywam się Alberto Del Rio, ale wy już to wiecie. Dzisiaj przyczyniłem się do porażki Randyego Ortona, bo go nie lubię. Tak jest zgadza się, nie lubię Ortona. Nie wiem dlaczego ludzie go lubią? Nie jest on przystojny, bogaty ani wygadany. Orton jest idealnym przeciwieństwem jego. Alberto jest młody, piękny, bogaty i bardzo wygadany, co daje mu nad Randym przewagę. Ale skończmy już mówić o Randym, pora już pomówić o Elimination Chamber. Oczywistym jest, że to on zgarnie tytuł, a na Wrestlemanii będzie go bronić w starciu z Wadem Barrettem, oczywiście jeżeli ten się go nie przestraszy, z czego nie był by zdziwiony, gdyż Alberto jest poprostu doskonały!

Del Rio przerwał nie kto inny, jak Mick Foley! Alberto skoro jesteś tak wspaniały to sprawdzimy to! Niestety Randy Orton miał już dzisiaj walkę, ale jest jedna osoba, która chce się z tobą zmierzyć ... Christian!

 

4. Alberto Del Rio vs Christian

Na początek mocne starcie, po czym Del Rio zapiął Side headlock. Christian skontrował, wymierzając Forearm Smash i sam zapiął Side headlock. Alberto wydostał się, ale nadział się na serię kopnięć i silny irish whip. AdR ruszył z szarżą, jednak wbiegł wprost w Back Body Drop i wyleciał z ringu. Christian dorzucił mu High Crossbody poza ring, przelatując nad narożnikiem. Alberto po powrocie na ring nadział się na nogi rywala podczas szarży. Sunset flip od CC i tylko 2 count. Christian wyrzucił Del Rio z ringu Clotheslinem, ale nie trafił Baseball Slide. Alberto pchnął go barkiem w bandę i ręką w schodki. W ringu uzyskał 2 count po czym zapiął Arm Bar. Christian wydostał się, ale Alberto powalił go kopniakiem i wymierzył Back Senton Splash - 2 count. Del Rio dorzucił serię ciosów i powrócił do Arm Baru. Christian ponownie wydostał się, jednak nadział się na kolejne mocne kopnięcie, po którym AdR dorzucił Enzuigiri. Del Rio szykował się do Cross Armbreakeru, ale na arenie rozbrzmiała muzyka Randyego Ortona! Del Rio przestraszył się nie na żarty i ze strachem w oczach patrzył się na titantron. Apex Predator nie pojawiał się, więc Del Rio postanowił kontynuować walkę, lecz gdy tylko się odwrócił Christian wymierzył mu Spear! 1..2..3!

 

Zwycięzca: Christian

 

Na zapleczu Daniel Bryan chciał wymuśić na Foleyu, odwołanie go z walki na Elimination Chamber, ale ten zignorował go i wszedł do swojego gabinetu zatrzaskując przed Bryanem drzwi.

 

5. Tyson Kidd & Justin Gabriel vs The Usos

Usos walcząc zespołowo zdominowali Gabriela. Jey wykonał ładny suplex, który dał mu 2 count. Justin wyrzucił Jeya kopnięciem z ringu i ten znalazł się w defensywie. Tyson&Gabriel dokonując częstych zmian, na przemian atakowali Jeya. Jednak w końcu udało mu się skontrować Springboard na Samoan Drop i dokonał zmiany. Jimmy wykonał Kiddowi świetny Sitout full nelson bomb! Do tego splash, jednak Jimmy nie trafił, a Tyson Kidd zmienił się z Gabrielem, po czym Dropkickiem wyrzucił Jeya z ringu. Gabriel, który wszedł na narożnik i wykonał mu 450 splash. 1..2..3.

 

Zwycięzcy: Tyson Kidd & Justin Gabriel

 

6. 2012 Royal Rumble Winner Wade Barrett vs Sheamus

Po wymianie ciosów Sheamus powalił rywala Clotheslinem i Suplexem, po czym wyrzucił go z ringu. Tam wbił go w schodki i bandę, po czym wymierzył mu Fallaway Slam na bandę. Szajbus wrzucił Barretta do ringu i wyciągnął spod ringu stół. Po powrocie na ring Sheamus szykował się na Superplex przez stół, ale Wade skontrował i rzucił rywala na mebel! Dało mu to tylko 2 count. Wade naciągnął rywala na stalowy narożnik i wbił w konstrukcję ringu. Barrett wymierzył oponentowi ciosy kolanem na linach, po czym Big Bootem wyrzucił go z ringu. Sheamus skontrował za ringiem i panowie toczyli bójkę na trybunach. Przy ringu Great White popisał się Double axe handle z bandy, ale Wade wbił go w schodki, a w ringu okładał go krzesłem. Barrett chciał wykonać Wasteland na krzesło, ale Sheamus skontrował to na Irish Curse! Barrett skontrował próbę Brogue Kicku i mamy Black Hole Slam, po którym Sheamus położył nogę na linach! Barrett próbował Pumphandle Slamu na krzesło, ale Sheamus uniknął tego i spróbował Brogue Kicku, ale jednak chybił i nadział się na Winds of Change na krzesło! 1..2..3!

 

Zwycięzca: Wade Barrett

 

Kamera przeniosła się na zaplecze, gdzie Alberto Del Rio brutalnie zaatakował Randyego Ortona, którego okładał silnymi punchami i kopnięciami, a wszystko zwieńczył Chairshotem! Jak zakończy się sytuacja pomiędzy tą dwójką? Zapraszam na poniedziałkowe Raw, a także piątkowe SmackDown.

 

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

 

World Hevyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs Cody Rhodes vs Sin Cara

 

WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

 

 

 

 

Newsy:

 

* Na Raw 5 marca zostali zapowiedzeni Stone Cold Steve Austin oraz Shawn Michaels. Niestety, prawdopodobnie żaden z nich nie będzie miał udziału w tegorocznej Wrestlemanii.

 

* Mick Foley udzielił ostatnio ciekawego wywiadu, w którym wypowiedział się o swoim powrocie do WWE, a także o tym, że chciałby mieć angaż na WM 28.

 

* Podczas wczorajszego House Show Raw w Bostonie Alex Riley złamał rękę i będzie zmuszony przerwać swoją pracę. Na chwilę obecną dowiedzieliśmy się, że Alex ma pauzować przez ok. 5 miesięcy. Więcej informacji na temat jego zdrowia wkrótce.

 

* W najbliższym czasie do WWE powróci The Undertaker by rozpocząc feud, który zaprowadzi go do WM. Wciąż niewiadomo jednak kto będzie przeciwnikiem Takera. Dużo mówi się o ponownym starciu z Triple H, bądź też o walce z Kanem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  98
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.06.2011
 • Status:  Offline

Dobra przeczytałem.

Moim zdaniem SmackDon wypadło o wiele lepiej od Raw.Poczatek gali dobra przemowa Sheamus'a ktory przerwał Wade Barret.A co do Alberta del rio no to myślę że on Eliminoation Chember nie wygra ponieważ pewnie bedziesz walczył na Wrestlemani 28.A co do newsy'ow to ma powrocic The Undertaker.Na WM wolałbym żeby zmierzył sie z Kane'm moze w jakiejś stypulacji no zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

http://2.bp.blogspot.com/-mALmW9cHD_0/TYOOD6vtr3I/AAAAAAAAAAM/mVtL84H87rM/s1600/Raw_logo_branding.jpg

 

 

 

Czas na ostatnie Raw przed Elimination Chamber!

 

A na początku widzimy na zapleczu Charlesa Kosinskiego, który postanowił zmienić dzisiejszy 6 Man tag team match na Six Pack Elimination Challenge! Wrestlerzy na EC wystąpią w takiej kolejności w jakiej będą odpadać podczas dzisiejszej walki.

 

W ringu Michael Cole, który przeprowadzi rozmowę z każdym z uczestników Elimination Chamber Matchu! Obok siebie stanęli CM Punk, The Miz, Triple H, Dolph Ziggler, John Cena oraz Chris Jericho. Cole ma dla wszystkich to samo pytanie. Jak oceniają swoje szanse w EC Matchu. Pierwszy o odpowiedź został poproszony Punk.

Obiecał sobie, że ta rozmowa nie skończy się bójką. Po drugie chciałby podziękować Cenie i The Game'owi za pomoc z zeszłego tygodnia, a dla pozostałej trójki ma tylko jedno: charakterystyczne X! Następny w kolejce jest Miz.

Really, really? Punk, ssać to mogą ludzie twojej klasy, w sumie takie teksty są adykwatne do twojej inteligencji i można się było tego spodziewać, ale przejdźmy do konkretów. Czy to on wygra pas? Odpowiedź będzie tak samo niesamowita jak on- Tak, to największa gwiazda zeszłorocznej WM wygra ten pas. Następny jest Triple H.

Nie umniejszając żadnemu z zawodników, to Triple H jest z nich najlepszy. Jest najbardziej doświadczony i najmocniejszy. Dlatego to on wygra Elimination Chamber Match. Następny w kolejce jest Dolph Ziggler, którego zapowiedziała Vickie Guerrero.

W Elimination Chamber będzie po raz pierwszy, ale to nie znaczy, że jest najsłabszy, wręcz przeciwnie jest najlepszy. Teraz czas już na Cenę.

Cene pozdrowił cały Texas i powiedział, że zawsze myślał, że do pracy przychodzi się samemu, tymczasem Dolph przyszedł z babcią.

Czas już na ostatniego - Chris Jericho. Y2J jednak nic nie powiedział tylko rzucił się na Punka, po czym w ringu zapanował chaos.

 

1. Zack Ryder vs Evan Bourne - non title match

Panowie podali sobie ręce. Gdy zaczęli już normalnie walczyć Zack od razu przeszedł do ataku, ale został zatrzymany Dropkickiem. US Champion zablokował kopniaka i po Suplexie uzyskał 2 count, tak samo jak chwilę później po Dropkicku. Evan z trudem uwolnił się z Headlocku i unikając Clothesline'u przystąpił do ataku. Pomimo to Ryder zatrzymał rywala nadziewając go na Elbow. Evan Hurricanraną strącił rywala z narożnika, lecz tylko 2 count. Zapowiadał się Air Bourne, ale Evan stanął na nogi, gdyż zauważył, że Zack się odsunął. Sytuację tą wykorzystał Ryder, wykonując Rough Ryder, po którym uzyskał pinfall.

 

Zwycięzca: Zack Ryder

 

Po walce zawodnicy ponownie podali sobie ręce, ale podczas celebracji Zacka od tyłu zaatakował go Wade Barrett! Big Boot i Wasteland załatwiły sprawę i Barrett udał sie na zaplecze.

 

Na backstage'u Kosinski poinformował Barretta, wie do czego dąży, dlatego da mu walkę na EC i zmierzy się z niej z Zackiem Ryderem!

 

2. Kofi Kingston & R-Truth vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

Truth zajął się Tysonem powalając go Shoulder Blockiem i dorzucił Suplex - 2 count. Do ringu wskoczył Kofi, który po Dropkicku zapiął Shoulder Stretch. Kidd wydostał się i uniknął splashu, dzięki czemu dokonał zmiany z Gabrielem. Ten wskoczył na ring wykonując Springboard Hurricanranę, po czym popisał się High Kickiem, Dropkickiem i STO. Gabriel szykował się na 450 splash, ale Kofi uniknął i zmienił się z Truthem, a ten wykonał Justinowi What's up i pozbył się z okolic ringu Kidda,a w międzyczasie Kofi dorzucił Gabrielowi Trouble in Paradise. 1..2..3.

 

Zwycięzcy: Kofi Kingston & R-Truth

 

Time to play the game! Triple H przyszedł na ring. Bardzo fajnie jest was wszystkich zobaczyć nie będąc już w sztywnym garniaku. Na dzisiejszym wystąpieniu nie dostał zbyt dużo czasu, dlatego chciałby teraz dłużej porozmawiać. Co do Elimination Chamber to chyba powiedział już wszystko, dlatego czas pomówić o Wrestleamnii. Rok temu stoczył wielki bój z Undertakerem. Wszyscy widzieli w jakim stanie Taker był rok temu. Taker wygrał bitwę, ale on wygrał wojnę. Undertaker nie pojawił się w ringu przez rok. Jeżeli Undertaker chciałby to Triple H będzie na niego czekał, by go ostatecznie wykończyć! Rok temu Undertaker został wywieziony na noszach. Jak już wcześniej wspomniał od roku nie słyszeliśmy gongu, nie widzieliśmy Takera. Triple H wie, że może wykończyć Takera i zakończyć jego erę.

Na arenie zgasło światło i pojawił się The Undertaker! Spojrzał na Triple H, na logo Wrestlemanii i pokręcił głową, czym wyraźnie dał znak The Game'owi, że miał już swoją szansę. Umarlak udał się na zaplecze, a Triple H, był wyraźnie zdziwiony zaistniałą sytuacją.

Co za niespodziewany powrót Takera!

 

3. Jack Swagger vs Mason Ryan

Początkowo Swagger kontrolował rywala, ale ten wydostał się z Bear Hugu i powalił przeciwnika clotheslinem. Swaggerowi udało się jednak uniknąć Powerslamu i zaatakować nogi rywala. Jack dorzucił Vader Bomb, ale tylko 2 count. Swagger trzymał rywala w Shoulders Stretchu, ale ten wydostał się i wymierzył Suplex! Ryan po dwóch clotheslinach dorzucił Running Knee i Big Boota, a także Powerslam - 2 count. Jack powalił rywala i próbował Gutwrench Powerbombu, ale nie udało mu się wykonać swojego finishera, a Ryan próbwał wykonać Full Nelson Slam, ale Swagger też skontrował i tym razem wykonał już Gutwrench Powerbomb, który dał mu pinfall!

 

Zwycięzca: Jack Swagger

 

Przypomnienie karty na Elimination Chamber.

 

4. Daniel Bryan vs Curt Hawkins - non title match

Daniel wykonał rywalowi dwa ładne Suplexy, po czym powalił go Running forearmem. Po chwili Bryan wyrzucił rywala z ringu Dropkickiem i dorzucił Suicide Dive! Przy tej akcji jednak Bryan lekko kontuzjował nogi, co sprytnie wykorzystał Hawkins, nadziewając ją na liny. Curt dalej atakował nogę rywala, nadziewając ją na stalowy narożnik, jednak przy próbie przypięcia nadział się na LeBell Lock, po którym błyskawicznie odklepał.

 

Zwycięzca: Daniel Bryan

 

The Rock powróci już za tydzień!

 

Na zapleczu Johs Matthews rozmawiał z Ceną o Rocku, jednak przerwał im Miz, który nakazał Cenie przygotować się do dzisiejszej walki, bo ma zamiar dzisiaj przypiąć go tak samo jak przypiął go w Main Evencie Wrestlemanii.

 

5. CM Punk vs Dolph Ziggler vs The Miz vs Chris Jericho vs Triple H vs John Cena - Six Pack Elimination Challenge

Z początku Jericho i Miz zajęli się Ceną. Ziggler rzucił się na Triple H, ale ten łatwo sobie z nim poradził i cisnął go o barierkę za ringiem. To samo uczynił z Punkiem. Cena wyszedł z Clotheslinem dla HHH'a, po czym wykonał Bull Doga Zigglerowi, a po chwili Ziggler otrzymał jeszcze Codebreaker! 1..2..3!

 

Dolph Ziggler wyeliminowany przez Chrisa Jericho.

 

W ringu zapanował wielki chaos. Najpierw wszyscy rzucili się na Jericho, a potem każdy walczył z każdym. W końcu przewagę uzyskał Punk, który powalił High Kickiem każdego po kolei. Punk i Cena zaczęli współpracować i wymierzyli Mizowi Superplax, potem zajęli się Jericho. Triple H skontrował próbę Clotheslinu i Facebuster dla Punka, ale nadział się na Big Boota od Miza. Cena wykonał Mizowi swoje combo, ale przy próbę AA przerwał Triple H, który chciał wykonać Cenie Pedigree, ale został zaskoczony przez Miza, który wykonał mu Skull Crushing Finale! 1..2..3!

 

Triple H wyeliminowany przez Miza.

 

Jericho walczył z Ceną, udało mu się skontrować AA na DDT. Jeszcze kopnięcie dla Punka, a Miz ponownie atakuje Cene, ale ten po raz kolejny wykonał mu swoje combo, jednak i tym razem nie udało mu sie wykonać AA. Jericho zderzył się z Punkiem, a Cena założył mistrzowi STF, ale ten po ciężkich bojach dotarł do lin. W tym momencie Jericho chciał wykonać Mizowi Codebreaker, ale ten sprytnie pchnął go na Cene, a ten wymierzył Jericho AA! 1..2..3.

 

Chris Jericho wyeliminowany przez Cenę.

 

Jericho nie mógł pogodzić się ze swoją porażką i wykonał Cenie Codebreaker! Miz od razu ruszył do przypięcia i odliczył Cenę do trzech!

 

John Cena wyeliminowany przez Miza.

 

Wszystko stanęło na Mizie i Punku. Punk spróbował wykonać Mizowi GTS, ale ten skontrował i spróbował Skull Crushing Finale, jednak też nie udane, ale za to Brooks powalił go High Kickiem! 2,5 count ;] Kolejna próba GTS, ale Miz znowu kontruje i tym razem wykonuje Skull Crushing Finale! 1..2..3! Miz w tej chwili stał się największym faworytem do wygrania pasa na EC!

 

CM Punk wyeliminowany przez Miza.

 

Zwycięzca: The Miz

 

Raw kończy długa celebracja Miza. Czy taki sam obrazek zobaczymy w niedzielę?

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

 

World Hevyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs Cody Rhodes vs Sin Cara

 

WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

Wade Barrett vs Zack Ryder

 

 

 

 

Newsy:

 

* Podczas dzisiejszego Raw powrócił The Undertaker. Skonfrontował się on z Triple H'em, który chciał zmierzyć się z Phenomen na Wrestlemanii. Umarlak jednak dosyć wyraźnie dał do zrozumienia Hunterowi, że miał on już swoją szansę.

 

* W najbliższym czasie do głównego rosteru ma dołączyć kilku zawodników z rozwojówki WWE - FCW. Konkretnie chodzi o Setha Rollinsa, Lexa Lugera oraz Deana Ambrose'a.

 

* Jak wiemy Mick Foley udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyznał, że chciałby zawalczyć na WM28. Wraz z udzieleniem wywiadu, do sieci trafiło wiele plotek. Jedna z nich mówi, że Hardcore Legend miałby zmierzyć się z wyżej wspomnianym Takerem.

 

* Na Wrestlemanie powraca Money in the Bank. Zarząd ostro myśli nad tym kto miałby zgarnąc walizkę. Najpoważniejszymi kandydatami są ponoć: Dolph Ziggler, The Miz oraz Cody Rhodes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  330
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  18.09.2011
 • Status:  Offline

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/44/Wwe-smackdown-logo.jpg

 

 

 

Czas na ostatni przystanek przed Elimination Chamber!

 

Na początku znajdujemy się w gabinecie Micka Foleya, który zapowiedział na dziś wieczór walkę 6 Man tag team match - Christian & Sheamus & Sin Cara vs Daniel Bryan & Cody Rhodes & Alberto Del Rio, a także walkę Wade Barrett vs Ted DiBiase, który odbędzie się już za chwilę!

 

1. 2012 Royal Rumble Winner Wade Barrett vs Ted DiBiase

Barrett od razu rzucił się na rywala i okładał go, po czym powalił Bulldogiem. Po chwili Wade dorzucił Neckbreaker i Body slam. Ted w końcu powalił rywala Clotheslinem i okładał go w narożniku. To było jednak na tyle jeśli chodzi o

DiBiasego w tej walce, bo Barrett szybko ponownie przejął inicjatywę i wykonał parę akcji tj. Belly to belly suplex i Winds of Change. Następnie dorzucił jeszcze Wasteland i po wszystkim.

 

Zwycięzca: Wade Barrett

 

Po walce Barretta zaatakował Ryder, który wykonał zwycięzcy RR Rough Ryder. Woo Woo Woo You Know It!

 

Na zapleczu Mark Henry prosił Micka Foleya o miejsce w Elimination Chamber Matchu. Mick stwierdził, że nie może tego dla niego zrobić, ale jeśli dzisiaj Mark pokona Big Showa to za tydzień zmierzy się ze zwycięzcą EC Matchu!

 

Promo EC.

 

Na zapleczu Foley rozmawiał z Big Showem.

 

2. Drew McIntyre vs Ezekiel Jackson

Ezekiel szybko wykonał rywalowi Body slam, co trochę wystraszyło Drew, ale Szkot pozbierał się i powalił rywala Dropkickiem. Jackson zdominował McIntyre'a, ale ten uderzył go zza pleców sędziego, po czym wymierzył Big Boota! - 2 count. Drew dorzucił do tego parę Clotheslineów i Splash w narożniku oraz ładny Bridging Reverse Suplex - 2 count. Zeke w końcu skontrował wykonując Back Body Drop, Clothesline w narożniku i Sidewalk Slam - 2 count. Drew uniknął Torture Rack i powalił Zeke Big Bootem. Do tego dorzucił Future Shock DDT i uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca: Drew McIntyre

 

Powtórka z wydarzeń z Raw, podczas którego powrócił Undertaker.

 

3. Epico & Primo vs R-Truth & Kofi Kingston - non title match

Walkę rozpoczęli Epico i Kofi. Przewagę uzyskał Kofi, który wyrzucił rywala z ringu i powalił Suicide Dive. Ponownie w ringu Kofi po nieudanym Boom dropie został zepchnięty do narożnika i mistrzowie tag team zdobyli nad nim przewagę. Po nieudanym splashu ze strony rywala Kofi zdołał zmienić się z partnerem i Truth rozprawił się z rywalami. Truth mógł zakończyć walkę poprzez What's up, ale Primo skontrował to na Suplex. Przy próbie wykonania Body slamu nie miał już jednak tyle szczęscia i Truth wykonał mu What's up! Kofi pozbył się z ringu Epico i Killings przypiął Prima!

 

Zwycięzcy: R-Truth & Kofi Kingston

 

Na ring przyszedł mistrz Świata Wagi Ciężkiej Daniel Bryan! W poniedziałek w końcu ponownie pokazał kim naprawdę jest. Pokazał, że mimo tego, że stał się mistrzem i złym gościem nadal może poddać i skrzywdzić każdego! Nikt nie chce już stanąć w ringu z nim twarzą w twarz! Ludzie się go boją. Boją się, że będą musieli odklepać i zostaną upokorzeni. On poprostu wygrywa. Tak naprawdę nikt nigdy nie wierzył, że będzie mistrzem, ale on udowodnił wszystkim, że jest świetny. W niedzielę na EC znów pokaże wszystkim, że są w błędzie i wyjdzie z komory jako World Heavyweight Champion. YES!YES!YES!

 

4. Big Show vs Mark Henry - 1 contedor's match

Na początek obaj mocno na siebie ruszyli. Górą wyszedł z tego jednak Show, a akcja przeniosła się poza ring. Tam Mark skontrował kopnięciem wbijając schodki w nogę rywala. Mark skupił się na ataku tej nogi. Heniek wykonał nawet Single-leg Boston Crab, ale Show nie odklepał. Big skontrował w końcu w narożniku i powalił rywala Shoulderblockiem. Ból w nodze był jednak na tyle silny, że gdy przy próbie Clothesline'u nadział się na World Strongest Slam! 1..2..3.

 

Zwycięzca: Mark Henry

 

Na zapleczu Alberto Del Rio i Cody Rhodes rozmawiali o swojej dzisiejszej walce.

 

Przypomnienie ataku Alberta Del Rio na Randyego Ortona z przed tygodnia.

 

5. Justin Gabriel (w/Tyson Kidd) vs Jinder Mahal

Krótki pojedynek, który miał na zadaniu podpromowanie Justina przed walką w niedzielę. Początek dosyć wyrównany, do momentu gdy Tyson odwrócił uwagę Jindera co sprytnie wykorzystał Gabriel wykonując Back heel kick, STO i 450 Splash, który dał mu pinfall.

 

Zwycięzca: Justin Gabriel

 

6. Tyson Kidd (w/Justin Gabriel) vs Hunico(w/Camacho)

Początek był bardzo szybki i piękny pod względem technicznym. Kidd wszedł do ringu, ale Hunico nie czekał i wykonał mu Crossbody z narożnika poza ring. W tym momencie starli się ze sobą także Camacho i Gabriel, którzy chcieli pomóc wstać swoim kumplom. Gdy panowie wrócili do walki Kidd posłał rywala w narożnik Hiptossem i dzięki temu uzyskał przewagę. Po Shoulder's Stretchu Kidd próbował wykonać Back Suplex, ale nieudanie i Hunico popisał się Enzuigiri. Hunico dorzucił jeszcze Springboard Diving Headbutt - 2 count. Meksykanin popisał się jeszcze Springboard Crossbody, jednak Kidd przerolował go i uzyskał pinfall!

 

Zwycięzca: Tyson Kidd

 

Przypomnienie wydarzeń z Main Eventu Raw.

 

Zostało wyświetlone kolejne promo z serii "I walk alone."

 

7. Christian & Sheamus & Sin Cara vs WH Champion Daniel Bryan & IC Champion Cody Rhodes & Alberto Del Rio

Zaczęli Sheamus i Cody. Sheamus zdominował rywala i powalił go Double Axe Handle oraz Shoulderblockiem i dokonał zmiany z Sin Carą z którym wykonali Cody'emu double Suplex. Sin Cara dorzucił ładny Leg drop - 2 count. Cody'emu udało się dokonać zmiany i do gry wszedł Daniel Bryan, który od razu nadział się na Springboard Hurricanranę i Dropkick - 2 count. Sin Cara szykował akcję w locie, ale Alberto wykorzystał nieuwagę sędziego i zepchnął Mistico z narożnika na podłogę. Sędzia opanował sytuację, a Bryan zapiął Chin Lock na Carze. Po chwili dokonał zmiany z AdR i ten też zapiął trzymał rywala w Chin locku, ale nadział się na Enzuigiri! Sin Cara dokonał zmiany i naładowany energią Sheamus wskoczył do ringu. Great White popisał się Clotheslinem, Body slamem i Shoulderblockiem - 2 count. Sheamus dorzucił Irish Curse i choć nie udało mu się wykonać Celtic Cross to trafił z Brogue Kickiem, ale pin przerwał Cody. Rhodes Beautiful Disasterem pozbył się z ringu Christiana, ale po chwili sam z niego wyleciał i poza ringiem nadział się na Hurricanranę od Sin Cary. Tymczasem AdR wykonał Sheamusowi ładny German Suplex - 2 count. Sheamus na dłuższy czas trafił do defensywy, ale w końcu poczęstował Alberto Double Axe Handle i dokonał zmiany z Christianem. Christian popisał się kilkoma Elbowami, Dropkickiem, a także Flying Headbuttem - 2 count! Christian był bliski wykonania Spear'u, ale w tej akcji przeszkodził mu Cody Rhodes łapiąc go za nogę. Sheamus wyeliminował jednak Cody'ego, dzięki czemu Christian zmienił się z Sin Carą, a Alberto zmienił się Bryanem! Sin Cara miał mocne wejście dzięki Springboard Crossbody, ale przy kolejnej próbie akcji w locie, Bryan genialnie skontrował i zapiął LeBell Lock, po którym Sin Cara musiał się poddać!

 

Zwycięzcy: WH Champion Daniel Bryan & Cody Rhodes & Alberto Del Rio

 

 

 

Karta na Elimination Chamber:

 

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

 

World Hevyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs Cody Rhodes vs Sin Cara

 

WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

Wade Barrett vs Zack Ryder

 

 

 

 

 

Newsy:

 

* Przyszłotygodniowe SmackDown odbywające się w Bostonie, będzie odcinkiem na żywo. Jak wiemy Mark Henry zmierzy się na nim ze zwycięzcą EC Matchu brandu SmackDown

 

* Jak mogliśmy zauważyć R-Truth i Kofi Kingston zaczęli występować razem. Prawdopodobnie po Elimination Chamber powalczą o pasy Tag Team.

 

* Obecne plany zakładają, że na WM28 Alberto Del Rio zmierzy się z Randym Ortonem, który został brutalnie zaatakowany przed tygodniem na SmackDown przez wyżej wspomnianego Alberto.

 

* W najbliższym czasie możemy się także spodziewać powrotów Kane'a oraz Reya Mysterio! Ten drugi jest już w bardzo dobrym stanie i nie wykluczone, że zobaczymy go już na Elimination Chamber.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  98
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.06.2011
 • Status:  Offline

A wiec skomentuje twoje diary..

Monday Night Raw było lepsze niż tygodniowe.Na poczatku gali dowiedzieliśmy się że ma byc 6 Man tag team match na Six Pack Elimination Challenge i bardzo dobrze.Początek gali był dobry wszyscy zawodnicy przemowili.A wiec mamy powrot The Undertakera no i mysle że jednak że zmierzą sie na WM.Mein event bardzo dobry nieźle mi sie go czytało ale nie wiedziałem że wygra The Miz.

 

A co do SD to tez wypadło dobrze zrobiłeś tak jak na Raw zapowiedziałes jaka dobra walke wieczoru.Mam takie przeczucie że Bryan obroni pas i zmierzy sie za tydzien z Henrym w walce ktorą wygra i zacznie feud z Barretem.No i walka wieczoru szczerze postawiłem na CC , bladego i Care ale po dobrej walce wygrała druga trojka.

Elimination Chember 2012 już się zbliża a wiec trzeba wytypowac zwycięscow.

 

1.WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

TYP:CM Punk

2.World Hevyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs Cody Rhodes vs Sin Cara

TYP:Daniel Bryan

3.WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

TYP:Epico i Primo

4.Wade Barret vs Zack Rider

TYP:Wade Barret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  317
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  27.12.2011
 • Status:  Offline

Szczerze mówiąc Smackdown! nie powaliło. Main Event dobry, ale tylko dobry. Dobrze, że Mark wygrał, ale mogłeś to lepiej opisać. :) Drew musi zacząć wygrywać z kimś lepszym nie z jobberami typu Ezekiel!

 

Main Event RAW był chyba najlepszy do tej pory. Najgorsze jest to, że wygrał Miz. Na tej samej gali Ryan przegrał z jakimś byle Swaggerem. Litości! W twoim diary brakuje mi Harrisa, takiego niszczyciela jobberów.

 

Co do Elimination Chamber:

WWE Championship Match: CM Punk vs The Miz vs Dolph Ziggler vs Chris Jericho vs John Cena vs Triple H

 

Tu nie liczę zbytnio na Zigglera i Cenę. Jericho i Miz raczej też odpają. Więc albo wygra mistrz albo Triple H. Dlaczego? Punk broni tytuł, jedzie na Wrestlemanię. A Triple H zemści się na Mizie za ME RAW. Jednak mój typ leci na CM Punka.

 

 

World Hevyweight Championship Match: Daniel Bryan vs Christian vs Alberto Del Rio vs Sheamus vs Cody Rhodes vs Sin Cara

 

Ucieszyłbym się ze straty pasa przez Bryana. No traci pas, ale na rzecz kogo? Cara odpada. Tu wszystko może się zdarzyć, dosłownie. Są emocje, ale powinien wygrać Sheamus!

 

WWE Tag Team Championship Match: Epico & Primo vs Justin Gabriel & Tyson Kidd

 

Flaki z olejem. Tyson i Gabriel nie pasują do siebie, ale to moje zdanie. Epico i Primo wygrywają i jadą na WM'kę!

 

Wade Barrett vs Zack Ryder

Wiadomo podbudowa! Wade wygra bezapelacyjnie!

 

 

Z niecierpliwością czekam dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...