Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

CZW "Seven Years Strong: Settling the Score"


RVD

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  2 014
 • Dołączył/a:  06.11.2003
 • Status:  Offline

CZW "Seven Years Strong: Settling the Score" Preview by RVD

 

Już jutro, w sobotę 11 lutego, CZW zorganizuje w New Alhambra (aka ECW Arena) galę z okazji 7-lecia istnienia. Napewno show to będzie dużym wydarzeniem i wszystkie oczy fanów areny niezależnej będą skierowane na wydarzenia, które będą dziać się w Filadelfii. Zandig i spółka już od 3 lat przyzwyczajają nas do tego, że gale z okazji rocznic istnienia drugiej co do wielkości federacji ultraviolentowej na świecie (wyprzedza ją tylko japońskie BJW), są prawie takim samym świętem jak coroczne "Cage of Death", a i dzieje się na nich bardzo dużo ciekawych rzeczy. Począwszy od show z okazji 5-lecia, które odbyło się w lutym 2004 roku, podczas którego doszło do wielu ciekawych konfrontacji jak chociażby świetnych walk o CZW Junior Heavyweight Title pomiędzy Sonjay Dutt'em a Grim Reefer'em, o CZW Iron Man Title (3 Way Dance z udziałem m.in. Jimmy'ego Rave'a oraz Jimmy'ego Jacobs'a), czy także do narodzin Blackout oraz do bardzo dzikiego Fans Bring the Weapons Match'u pomiędzy Mad Man'em Pondo, Necro Butcher'em a New Jack'em. Poprzez zeszłoroczne "Only the Strong: Scarred 4Life", które okazało się świetną galą, obfitującą w fenomenalne wydarzenia i takie też same walki (jak chociażby pojedynek o CZW Junior Heavyweight Title z udziałem Alex'a Shelley'a, The Arsenal'a, Sexxxy Eddy'ego oraz Mike'a Quackenbush'a, czy też genialny Barbed Wire Steel Cage Match pomiędzy JC Bailey'em a Necro Butcher'em stoczony w ramach "Ultraviolent Underground"), dochodzimy do tegorocznej gali "Seven Years Strong: Settling the Score". Nie ma co ukrywać, ale jeśli nic nie zostanie sknocone, może to być naprawdę świetne show. Proponuje w tym momencie przyjrzeć się nieco bliżej karcie.

 

Junior Heavyweight Showcase - zwycięzca otrzymuje podczas tej samej gali CZW Junior Heavyweight Title Shot

Niles Young vs. Jigsaw vs. Hallowicked vs. Heretic vs. ??? (reszta zostanie podana podczas gali)

Cóż, zapewne będzie to opener, no może jeszcze CZW zabookuje z jedną-dwie walki poprzedzające ten match. Póki co znamy pierwszą czwórkę zapaśników, reszta pozostaje dla nas jak na razie tajemnicą. Myślę, że reszta, to będą takie gwiazdy jak chociażby Beef Wellington, Excalibur, być może Cheech oraz Cloudy (jeśli nie zostaną zabookowani do jakieś innej walki, albowiem miesiąc temu rozpoczęli feud ze sobą), no i być może ktoś powróci (ja osobiścię liczę na świetnego Gavin'a Quartermain'a aka GQ jak i na Viking'a). Co do znanej nam czwórki, to Niles'a Young'a nie trzeba nikomu przedstawiać, bo w zeszłym roku wystarczająco wypromował się, czy to za sprawą świetnego i dzikiego feudu z Derek'em Frazier'em, czy też za sprawą debiutu w "nieoficjalnym" death match'u, w ramach CZW "Ultraviolent Underground" tocząc dobry a zarazem dziki Lighttubes & Barbed Wire Barricade Death Match (chociaż ja bym powiedział, że to był Double Hell Death Match) z Sabian'em. Heretic, to także dobrze znany zapaśnik w CZW, który w 2004 roku nieco trochę zaistniał, aby w 2005 roku zniknąć (uczęszczał do CZW Wrestling School) i pojawić się na "Tournament of Death 4". Hallowicked, to jedna z największych gwiazd CHIKARY, człowiek, który ma świetne warunki fizyczne (chociaż to nie jest typowy cruiser) i robiący naprawdę dobre pojedynki. W końcu pozostaje Jigsaw, człowiek wielu fanom zbytnio nieznany, ale odgrywający w CHIKARA'e znaczące role. Zapaśnik ten jest naprawdę dobry (chociaż moim zdaniem to mało powiedziane) i pomału zaczyna zdobywać popularność (występy w CZW, a także dla IWA Mid-South). Napewno jest to człowiek z potencjałem, który w tej walce może zamieszczać. Trudno jest wytypować zwycięzcę. Z jednej strony logika i sposób promocji podpowiada, że może wygrać Niles Young, ale z drugiej kolejna walka Frazier vs. Young to chyba byłoby za dużo, zwłaszcza, że ta czwórka stoczyła podczas swojego feudu w 2005 roku 4 dobre, a miejscami bardzo dobre pojedynki. Może Heretic? Heretic raczej nie wygra, zwłaszcza, że ostatnio robi za "mięso armatnie" i nie jest odpowiednio wypromowany (chociaż tutaj aż tak promocja nie odgrywa znaczącej roli). Myślę, że wygrana rozwikła się pomiędzy Young'em, Jigsaw'em a jednym z tajemniczych przeciwników.

 

CZW Junior Heavyweight Championship

Derek Frazier © vs. Zwycięzca Junior Heavyweight Showcase

Trudno coś na chwilę obecną powiedzieć na temat tej walki, albowiem nie znamy zwycięzcy Junior Heavyweight Showcase. Napewno jej poziom będzie conajmniej dobry. Można pokusić się o niespodziankę (CZW niecodziennie organizuje walki tak, że zwycięzca title shot'u zaraz walczy z mistrzem na tej samej gali) i być może Frazier straci pas. Osobiście myślę, że chyba nadeszła pora, zwłaszcza, iż przez ostatnie dobre pół roku Frazier był promowany na praktycznie niepokonanego w Junior Heavyweight Division. Dla Frazier'a, który w CZW jest od 4 lat nadeszła pora na walki o jeszcze wyższe laury (czyt. CZW Iron Man Title), a także na feudy i pojedynki z tymi bardziej znanymi zapaśnikami. Bądź co bądź, będzie to napewno ciekawa walka.

 

The Necro Butcher vs. Przeciwnik którego wybierze Lobo

Tutaj jesteśmy trzymani w wielkiej niepewności. Kto może być przeciwnikiem Butcher'a? Patrząc na to, że Lobo wybierze tą osobę, która zapewne będzie z jego świty możemy wywnioskować, że będzie to ktoś z dwójki: Justice Pain & Zandig. Nick Gage napewno tą osobą nie będzie, zważywszy, że miesiąc temu podczas "An Afternoon of the Main Events", Lobo powiedział, że Necro otrzyma CZW Ultraviolent Underground Title Shot, jeśli pokona jednego z jego "pupilków". A zatem tak jak wcześniej wspomniałem mamy dwie opcje - Pain i Zandig. Czy to może być Justice Pain, który jeszcze miesiąc temu dość nieoczekiwanie przegrał walkę z Joker'em dającą prawo do walki o CZW Iron Man Title na gali z okazji 7-lecia istnienia? Być może, ale ja osobiście w to wątpię (pomimo, że CZW promuje Justice Pain'a jako typowego "Króla klatki" za sprawą tego, że ani razu nie przegrał podczas Cage of Death Matchu, to jednak nie jest to taki hardcorowy zapaśnik jak może się z pozoru wydawać). Bardziej prawdopodobną możliwością jest sam Zandig, który popadł z Butcherem w feud i na "An Afternoon of the Main Events" miał stoczyć z nim No Rope Barbed Wire Match (jak wiemy do walki nie doszło, bo niby Zandig nabawił się kontuzji, w co osobiścię wątpię i traktuje to tylko jako angle). Napewno walka dwóch wielkich postaci ultraviolentu w USA na gali z okazji 7-lecia istnienia CZW była by wielkim wydarzeniem, a co za tym idzie pokazaniem całej "mocy" CZW. Ale jak będzie, zobaczymy w niedzielę w nocy.

 

Adam Flash vs. "Spyder" Nate Webb

Kolejna część odcinka z serii "Webb vs. Pandora's Box". Angle już samego początku jest bardzo ciekawe (zwłaszcza sama Pandora :), gdyż do CZW powracają zapaśnicy, którzy z niego odeszli (na razie byli to tylko Adam Flash, B-Boy oraz Sonjay Dutt). Na tej gali myślę, że poznamy kolejną osobę, która powróci do CZW, albowiem na "Cage of Death 7" Dutt zapowiedział, że w najbliższym czasie wszyscy zobaczą kto pojawi się w CZW i wywoła to szok. Co za tym idzie, prawdopodobnie ale chyba znów Webb zajobbuje (wkurza mnie to, że z tak świetnego wrestlera jakim niewątpliwie jest Nate Webb, robią istną maszynę do jobbowania na prawo i lewo, tylko dlatego aby storyline się sprzedał) i bardzo możliwe, że przez interwencję osoby, która zostanie "sprowadzona" przez Pandorę.

 

CZW Iron Man Championship

"Mr. Wrestling" Kevin Steen © vs. The Joker

Walka dwóch wielkich wschodzących gwiazd, z tą różnicą, że Kevin Steen "póka" już do bram TNA, a The Joker to prawdopodobnie następca "Sick" Nick'a Mondo. Kiedy rok temu, na CZW "Deja Vu 3: Wired" Steen pokonał Franky'ego the Mobster'a w średnim pojedynku i tym samym zdobył Iron Man Title, widzieliśmy, że będzie dobrym mistrzem, napewno lepszym niż Mobster, który w mojej opinii nie sprawdził się jako mistrz (miał niezbyt ciekawe walki, nawet sam pojedynek ze Steen'em do najlepszych nie należał, zważywszy, że ta dwójka kilka miesięcy wcześniej stoczyła świetny pojedynek podczas IWS "Unf'nsanctioned 2005" o IWS World i CZW Iron Man Titles), pomimo, że świetnie odgrywał swój "popaprany" gimmick. Steen jest mistrzem od blisko 6 miesięcy i warto zadać sobie pytanie czy jest dobrym mistrzem. Osobiście uważam, że dość dobrym, jednak nie na tyle aby dłużej trzymać pas. Prawdopodobnie (takie pojawiają się pogłoski) walkę tą wygra The Joker i myślę, że będzie to naprawdę dobre rozwiązanie, które być może doprowadzi do kilku hardcorowych pojedynków w obronie CZW Iron Man Title jak miało to miejsce w przeszłości (np. 3 Way Dance Fans Bring the Weapons Death Match o CZW Iron Man Title: "Sick" Nick Mondo © vs. Wifebeater vs. Mad Man Pondo, czy też No Rope Barbed Wire Death Match: Lobo © vs. Mad Man Pondo to bardzo dobre przykłady).

 

CZW World Tag Team Championships - "Cage Of Death 7" Rematch

The Kings of Wrestling (Chris Hero & "Double C" Claudio Castagnoli) © vs. The Blackout

Pierwszy z dwóch rematchy z "Cage of Death 7". Nie wiem dlaczego, ale CZW bierze się za metody rodem z WWE i organizuje ponownie te same walki, co miały miejsce na najważniejszych galach tychże federacji (w wypadku WWE chodzi oczywiście o Wrestlemanie). Mi osobiście takie rozwiązanie zbytnio nie pasuje, pomimo, że ta czwórka miała dobrym pojedynek na COD7, a następnie w 6 Man Tag Team Match'u ponoć świetny. Trudno powiedzieć kto wygra, ale chyba zwycięstwo zaliczą ponownie The Kings of Wrestling, którzy ostatnio są dosyć mocno pushowani przez CZW. Prawdopodobnie zapowiada się jedna z lepszych walk tej gali.

 

CZW World Heavyweight Championship - Super Dragon vs. Ruckus 2

Super Dragon © vs. Ruckus

I drugi z dwóch rematchy z "Cage of Death 7". Ruckus na COD7 stracił CZW World Heavyweight Title, co było niespodzianką prawie tak dużą, jak zdobycie przez niego tegoż samego pasa na lutowym "Only the Strong: Scarred 4 Life". Ruckus zyskał w oczach fanów bardzo dużo i nie na darmo został uznany najlepszych zapaśnikiem CZW w 2005 roku wyprzedzając chociażby takie gwiazdy jak Necro Butcher czy też Nick Gage. W tym samym czasie co Ruckus bronił CZW World Heavyweight Title, Super Dragon był budowany na mocnego heel'a, nie liczącego się wogóle z nikim, nawet z fanami. Działania CZW z Super Dragon'em doprowadziły do tego, że ten jest w chwili obecnej jednym z najlepszych heel'i na arenie niezależnej (moim skromnym zdaniem ludzie tacy jak "American Dragon" Bryan Danielson czy też Super Dragon to "pryszcz" w stosunku do heel'owskiego Super Dragon'a). Po raz drugi ta dwójka stoczy ze sobą bezpośredni pojedynek, w którym to Ruckus będzie próbował odzyskać CZW World Heavyweight Title, jednak z logicznego punktu widzenia prawdopodobnie mu się to nie uda, albowiem będzie to pierwszy match Dragon'a w obronie pasa (takie rzeczy są tylko możliwe w WWE :).

 

"The Sexxx Express" Sexxxy Eddy & Viking

W chwili gdy piszę te słowa, czyli na dzień przed galą CZW, federacja tylko ujawniła, że podczas tego show (a w zasadzie w samym budynku) będą obecni "The Sexxx Express" Sexxxy Eddy oraz powracający do CZW - Viking, czyli dwie wielkie gwiazdy kanadyjskiego IWS. Nic nie wiemy do czego sprowadzi ich rola na tej gali, jednak osobiście przeczuwam, że mogą pełnić rolę tzw. "outsider'ów" i nieźle namieszać podczas gali, co może (ale wcale nie musi) doprowadzić do tego, że być może włączą się do jakiś pojedynków i np. zdobędą pasy (wszystko jest możliwe w CZW). Napewno jest to bardzo dobra zagrywka ze strony CZW, gdyż Sexxxy Eddy to praktycznie ikona IWS (chociaż wielu za ikonę uważa Green Phantom'a oraz The Arsenal'a), a Viking to człowiek, który w ciągu kilku najbliższych miesięcy powinien stać się prawdziwą gwiazdą IWS. Nie ma co ukrywać, sytuacja ta jest bardoz ciekawa.

 

"Inwazja" ROH na CZW?

Po ostatnich dwóch galach ROH, które odbyły się w Cleveland, możemy śmiało powiedzieć, że CZW współpracuje z ROH, zwłaszcza, że podczas tych gal ponownie doszło do "inwazji" w postaci Chris'a Hero oraz Necro Butcher'a. Wiemy, że w marcu, kiedy CZW i ROH będą miały ponownie w ten sam dzień swoje gale w Filadelfii, dojdzie do oficjalnej walki zapaśników CZW z zapaśnikami ROH. Jednakże aby jeszcze bardziej wypromować tą całą sytuacją, chyba nieuniknione jest, że podczas CZW "Seven Years Strong: Settling the Score" zostanie przeprowadzone angle związane z potyczką na lini CZW-ROH. Póki co pytanie: "Inwazja" ROH na CZW? pozostaje bez odpowiedzi ale tylko przez ostatnie godziny jakie pozostały do gali z okazji 7-lecia istnienia CZW.

 

 

Podsumowując - CZW "Seven Years Strong: Settling the Score" zapowiada się na bardzo ciekawą galę, podczas której napewno będzie wiele się działo. W chwili obecnej mamy wiele pytań i zero odpowiedzi. Jednakże wszystko stanie jasne już jutro, kiedy CZW powróci do ECW Arena z show z okazji 7-lecia istnienia!

 

Raport tradycyjnie w poniedziałek.

 

Pozdrawiam - RVD! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  2 817
 • Dołączył/a:  20.12.2004
 • Status:  Offline

ja caly czas licze, ze jako 'mystery opponent' pojawi sie Wifebeater... jakos pare dni temu ogladalem jego walke bodajze z Gage'm z TOD2... masakra, z Necro mogliby zrobic mega-sick show
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 977
 • Dołączył/a:  29.11.2003
 • Status:  Offline

Naprawde fajny felietonik :). Ok a teraz coś od siebie dorzuce.

 

Junior Heavyweight Showcase - naprawde interesująca sytuacja gdyż nie mam murowanego zwycięzcy dla tej walki. Tak jak napisał RVD - wygrana Younga i kolejna już walka z Frazierem to mogłoby być małe przegięcie.Z drugiej strony Young'owi należy się już pas Jr. heavyweight i to bardzo. Jednak sądze że nie wygra tej walki Young. Ja obstawiam na jakiegoś tajemniczego wrestlera gdyż ani Heretic ani Jigsaw, który dla mnie powinien w CZW odgrywać jakąś ważniejszą rolę za jakiś czas w CZW gdyż w Chikara Pro jest już jednym z czołowych zawodników,ani też Hallowicked raczej nie mają szans na walke z Frazierem. Zobaczymy gdyż sądze że ta walka będzie świetna!

 

The Necro Butcher vs. ?? - No i tutaj wg. mnie to może być konkretna walka,ale z...kim ? RVD pisze o kimś z dwójki Pain bądź Zandig. Pain nie jest aż takim hardcorowcem jak to niektórzy o nim myślą (owszem robił dobre i całkiem mocne walki,ale tylko w latach 99-01). Ja bym najbardziej obstawiał walkę z Zandigiem,gdyż to naprawde byłby dream match, który w sam raz by pasował na "urodzinową" galę. Z drugiej strony chciałbym aby walczył Lobo (kolejny mój dream match). Być moze jeszcze ktoś kto może powrócić do CZW,ale kto ? Wifebeater ? Mam nadzieje że nie bo już stoczyli trzy walki ze sobą z czego ostatnia była żałosna,a jakby Wifebeater dalej był taki spasiony jaki był jeszcze dwa lata temu to ja go już wogóle nie chce w CZW oglądać (z całym szacunkiem dla niego; no chyba że by schudł znacznie). W każdym bądź razie sądze że walka będzie dobra i ciekawa i Necro ją wygra bo w końcu mu się należy jakiś pas w CZW.

 

Adam Flash vs. "Spyder" Nate Webb - sądze że ta walka może być bardzo dobra i licze że wygra Webb. Flash mógłby po powrocie do CZW pojobbować troche.

 

CZW Iron Man Championship - też uważam że Joker powinien mieć ten pas i Iron Man powinien wrócić do swojej hardcorowej przeszłości (licze na jakieś deathmatche w końcu o Iron Man).

 

Super Dragon © vs. Ruckus - szczerze mówiąc tej walki na COD nie widziałem i dlatego przyszło mi na myśl że CZW chce "polepszyć" tą walkę z COD,albo w jakiś sposób się zrehabilitować (choć ponoć walka na COD była dobra). Z drugiej strony to faktycznie głupie rozwiązanie aby podczas gali urodzinowej dawać dwie walki jako rematch'e.

 

Sexxxy Eddie i Viking - tak to jest dobre posunięcie na powrót ich do CZW (chociaż Viking chyba mial tylko jedną walkę w CZW podczas wspólnej gali IWS i CZW). Ja bym obstawiał że Viking mógłby trafić do walki Junior Heavyweight Showcase, ale kto wie. Marzy mi się reaktywacja Angry Arians czyli świetnego teamu z IWS, który z Vikingiem Damian tworzył, którego też w CZW mi brakuje cholernie gdyż jest to świetny i niesamowicie wszechstronny wrestler.

 

CZW vs. ROH - jestem wręcz pewien że na tej gali może dojść do jakiejś akcji z inwazją ROH na CZW (swoisty rewanż za zakłocanie walk przez Hero i Necro w ROH). Może to być prawdziwy "gwóźdź programu".

 

Sądze ze gala jak już nas przekonała historia będzie bardzo dobra i nie mogę się doczekać na jej wyniki za pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 977
 • Dołączył/a:  29.11.2003
 • Status:  Offline

GrimReaper: Wifebeater nie walczył na TOD2. Tobie się rozchodzi o walke z TODI o stypulacji Panes of Glass (faktycznie fajna walka). Co do powrotu Wifebeatera to już napisałem co miałem napisać w swoim ostatnim poście. Za bardzo się podniecasz tym że mogli by zrobić chorą walkę,wg. mnie jakby mogli zrobić typowy deathmatch jakie w CZW są toczone to walka by była dobra,ale jakby mieli poraz kolejny walczyć z sobą w ECW Arena to wolałbym aby do tej walki nie doszło. Fajnie by było zobaczyć dream match :Mondo vs. Necro - tym bardziej jakby byli obaj w swojej największej formie (była już taka jedna walka podczas MAW Hardcore Cup'01).Ale niestety Mondo nie powróci już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Jakbym oglądał to pewnie też by mi zapadła w pamięć, bo ciężko ominąć tak fajne dupsko jakie ma Skye
  • Karta wygląda nad wyraz dobrze. Podbudowa również wypadła moim zdaniem lepiej niż pod All In i All Out, a mają jeszcze tydzień TV do rozegrania.  Co do nowych pozycji w karcie: Czyli kontuzja Cole'a nie okazała się poważna? Super! Powinno wyjść zajebiście. Taki prawdziwy match w tej karcie, który wpasowuje się w klimat oddania hołdu dla Antonio Inokiego.  Christian jako mistrz, to świetny wybór. Tutaj oczywiście zadebiutować powinien... Edge. Bucksów wrzucają w randomowe walki na lewo i prawo. Od dawna brakuje dla nich jakiegoś konkretnego storyline. Kolejny multi team o pretendentów do pasów tag team. Odnoszę wrażenie, że przynajmniej raz na dwa tygodnie bookują takie walki z automatu niczym w TEW...  To zapowiada się super. Dałbym im z 25 minut, żeby każdy mógł się wykazać. Mam nadzieję, że i tym razem gościem od zebrania przyłożenia nie będzie Kenny.... 
  • Collision 24/9/23 Darby Allin vs Christian Cage vs Luchasaurus - Cieszy mnie fakt, że Christian został formalnie mistrzem TNT. Luchasaurus wyglądał co najmniej dziwnie będąc jedynie jakby figurantem, a nie prawdziwym mistrzem. Cage jako TNT champ dodaje też temu pasowi więcej prestiżu. Allin jak zwykle trzymał walkę swoimi bumpami na wysokim poziomie.  Rob Van Dam wciąż nie ustępuje kroku i ogarnęli ciekawą walkę z Hookiem vs jobberzy. AEW ma teraz możliwość ściągnać Matta Riddle'a i zrobić chillowy team z Van Damem...  Julia Hart vs Kiera Hogan to szybki squash. Julia rozwija się ładnie w swoim gimmicku i już za tydzień dostanie title shota o pas TBS. Jay White vs Andrade było dobre i ogólnie dużo zabawy, ale jak dla mnie było za dużo interwencji Bullet Club Gold, a także trochę za długo to trwało. FTR vs The WorkHorsemen - solidnie, ale oponenci FTR to jacyś jobberzy, także wynik znany z góry.  Bryan Danielson vs Ricky Straks - było bardzo dobrze, ale nie da się ukryć, że pod względem brutalności, itd. wyszło o półkę niżej od ich Strap matchu na All Out.  Polecam. AEW zaprezentowało 6 godzin TV w tym tygodniu. Collision było na pewno lepsze od Rampage i na równi z Dynamite. 
  • Wielki update karty po Collision: Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr. Hangman Page vs. Swerve Strickland AEW Tag Team Champions FTR defend vs Aussie Open ROH Tag Team Champions Adam Cole & MJF defend vs The Righteous (Vincent & Dutch) NJPW Strong & ROH World Champion Eddie Kingston defends both titles vs ROH Pure Champion Katsuyori Shibata TNT Champion Christian Cage defends vs Darby Allin in a two out of three falls match TBS Champion Kris Statlander defends vs Julia Hart Will Ospreay, Konosuke Takeshita, and Sammy Guevara vs. Kenny Omega, Kota Ibushi, and Chris Jericho The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) vs. The Gunns(Austin Gunn and Colten Gunn) vs. The Lucha Brothers (Rey Fenix and Penta El Zero Miedo) vs. Orange Cassidy and Hook
  • Spoko. Odpowiedź na poprzednią zagadkę to : Turinabol (CzaQ, teścia przyjmuje się w tylko strzałach (domięśniowo), a oni brali tabsy ) Kolejna zagadka (coś prostego, żeby nie blokować): W filmie Barbie, początek to komediowe nawiązanie do początku pewnego zajebistego klasyka filmowego. Którego?  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...