Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

UWAGA! Do wszystkich "uzytkownikow"...

J-Ro

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

W pierwotnej wersji tego posta (tej na którą odpowiedział Spons), była mowa o niedzieli, ale... Właśnie zacząłem usuwać "użytkowników", na których koncie:

- nie znalazłem ani jednego posta;

- znalazłem posty, ale 99% z nich to posty "dziękczynne" w Media Corner, a także Music & Music Video Corner;

No cóż, nie tylko Przemk0 może być heel adminem... Od dzisiaj w życie wchodzi zasada "Seek And Destroy"... :P

"Ofiary" moich poszukiwań:

- heysel

- sandmanp

- Amonte

- Edytuj

- Mario

- Stasiu

- PIŁKARZ

- Crono

- jaszczoor

- Juice One

- Maczo

- razormedia

- strong-men

- polo

- andreabon

- rawisalok

- rgrochal

- showstoppa

- AkirA

- grzyb

- med-eye

- red

- karp

- bookert2003

- rvd21

- orul

- alabyz

- vmflqoxmf1

- hollywood

- Ches

- Nat

- Pudzian

- shevchenko

- BlackCool

- robercik_000

- salim

- Gremio

- PeA

- eee

- Kliqster

- pawelek

- Vampiris

- KOLA

- Pertsa

- todgerme

- KANE

- ironx

- UZIEL

- kgbil

- Smook

- lighter

- adison

- hameed

- Voyti

- majeed

- plan

- saieed

- aloo

- mona

- jaseem ali

- mnentertainment

- Freaky

- rockbottom

- salsa_caliente

- wwffai

- galacticgonzo

- rapthor

- szkola

- marcel

- RÓŻA

- Big Gun

- luking

- Camp

- undertaker

- Kio

- Bubba

- ChrisVD

- wuder

- forster1110

- ronny

- aleksy

- Kociol

- HEYSELboy

- k-kWik

- evertonian

- gianfranco_zola

- bulseye

- masacra

- bamberson

Bonusowo usunięty został Kunegund... Ciekawe czy ktoś jeszcze będzie wiedział dlaczego :P

Edytowane przez J-Ro

• Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• RazorR

2

• Przemk0

2

• Kejrol

2

• Rabol

2

Top użytkownicy w tym temacie

hehe J-Ro zrobi na RM jesień średniowiecza :) :)

To będzie ciekawe.

Popieram w każdym bądz razie ten pomysł.

Btw Seek And Destroy Rulezz :)

Buehehehee, a ja myslalem ze jestem ostatni skurwiel :)

no to sie skurczyla nasza familja:)

• Urządzenie:  Windows

e tam Boryss i tak ma tu swoich szpiegow, i pewnie ze 2 swoje konta :P

• Urządzenie:  Android

:D wykosili chwosty :mrgreen:

• 2 tygodnie później...

Niezle bro, niezle.

• Reputacja:   1

Good idea, od dzisiaj na media corner, bede gadal jaka to swietna i zajebista walka zamiast "thx".

btw. Posty dziękczynne to przez te wasze "Hidden Text" dla to jest głupi pomysł, a potem się dziwicie czemu same "thx" skoro nikt jeszcze tego nie obejrzal...ehhh...glupi ten "hidden text"

• 2 tygodnie później...

• Reputacja:   15

Good idea, od dzisiaj na media corner, bede gadal jaka to swietna i zajebista walka zamiast "thx".

btw. Posty dziękczynne to przez te wasze "Hidden Text" dla to jest głupi pomysł, a potem się dziwicie czemu same "thx" skoro nikt jeszcze tego nie obejrzal...ehhh...glupi ten "hidden text"

Kiedys nie bylo "Hidden Text".. i tak nie bylo zadnych odpowiedzi jak ktos juz obejrzal dane media.. zadnych refleksji, nic.. a co do thx .. to zawsze przeciez po obejrzeniu mozna wyedytowac swoj post i napisac cos wiecej..

Nie jest glupie.. prosze cie bardzo.. Gotthen postaw u siebie na kompie server FTP lub HTTP i daj linka do jakies gali/walki z twojego kompa.. mysle ze bedzie cie wtedy interesowalo ile osob odpowiedzialo na temat..

Gotthen postaw u siebie na kompie server FTP lub HTTP i daj linka do jakies gali/walki z twojego kompa.. mysle ze bedzie cie wtedy interesowalo ile osob odpowiedzialo na temat..

Nic dodać, nic ująć... pieprzone pijawki ;P

Nie rozumiem co szkodzi napisać kilka słów podziękowania... bardziej męczące jest zamieszczanie tych mediów...

Ludki tylko ssały to co inni dali i nic nawet nie pisali... nawet POCAŁUJ MNIE W DUPE

hidden text zmusza choć do małego wysiłku wszystkich jebanych pasożytów, więc się Gotthen nie dziw uploaderą...

jeżeli ktoś pisze THx i tylko tyle, nic poza tym to będzie wyjebywany... to chyba dobrze, nie? :P

• Reputacja:   1

rozumiem PrzemkO, ale co da wam "thx" , skoro wszyscy tylko chcia by jak najszybciej dostac link....niech lepiej beda jakies szczere podziekowania, ale rzadsze...a nie to wymoszone "thx", jak chcecie to niech mzona wymusic, zeby uzytkownicy dawali opinie,o danym video, ale jak? who knows :P

• 4 tygodnie później...

Ja osobiscie nie wiem co mam pisać tam gdzie udostępniane są linki bądź pliki z muzą lub walkami; thx, fajny plik, niezły obraz, już to mam????? Uważam, że trzeba to potraktować z przymróżeniem oka a zwracać uwagę na inne działy. Tam komentarz jest najbardziej spodziewany. Niech ludziska strzelają palcówę na klawie w miejscach do tego przeznaczonych a tych co jedynie logują się by dostać plik - wyrzucać z forum. Osoba z postami dziękczynnymi nie wnosi dosłownie nic a razormedia służy przede wszystkim do dyskutowania czyli wymiany poglądów :) :)

Heh... tu nie chodzi o to, że oni piszę "thx" czy cokolwiek takiego... to posty dziękczynne jak stwierdził J-Ro i zapewne gdyby nie hidden text to nawet ów osoby by tych postów nie dały... czyli po prostu, zostały usunięte ludki, ktore niczego nie wnosiły i cześć. Mam jednak obiekcje co do usunięcia Kunegunda, będzie mi go brakowało :P.

• 3 tygodnie później...

hidden text zmusza choć do małego wysiłku wszystkich jebanych pasożytów, więc się Gotthen nie dziw uploaderą

Jeśli tak mam być postrzegany (jako jebany pasożyt) to proponuję żeby przestać umieszczać pliki. Łaski mi nie robicie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Może i tak, ale ja chyba nigdy nie przekonam się do Stylesa w długich włosach - pod tym względem bardziej mi pasował podczas swojego runu w New Japan.
    • TheRealE9
      Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
    • Caribbean Cool
      @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
    • DarthVader
      Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • Dodaj nową pozycję...