Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Behind the Mask: WCW Cruiserweight Champion, Kolejna kontuzj


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

Behind the Mask: WCW Cruiserweight Champion, Kolejna kontuzja Rey'a

Autor : VercynGetorix


LINIA FEDERACJI

Dominującym storylinem w WCW była grupa, która przejęła federację, czyli nWo – New World Order. Emocje generowana przez tę historię pomagały utrzymać nam wielkie zainteresowanie i wejść na zupełnie nowym poziom w wrestlingu. Wiele z tego, co WCW prezentowało sprawiło, że rosła popularność naszej profesji. Liczba widzów rosła do kilka lat wcześniej niewyobrażalnych rozmiarów. Po wyjściu z WWF, Scott Hall i Kevin Nash dołączyli do WCW, jako Outsiders. Byli buntownikami, którzy mieli wywrócić do góry nogami ułożony świat WCW. Byli niczym uliczny gang. Pomimo tego, że byli heelami, to byli bardzo wyluzowanymi heelami. Tak fajnymi, że wszyscy chcieli do nich dołączyć, włączając Hogana i Erica. W trakcie storyline’u, nWo rozbiło federację na dwie części, a potem rozbiło się samo. Moja postać, jak większości me...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/behind-the-mask-wcw-cruiserweight-champion-kolejna-kontuzja-reya.html
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vercyn

    3

  • MJ

    2

  • Bever

    1

  • SCStunner

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  129
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.08.2011
  • Status:  Offline

Mistrz powrócił :) Super tłumaczenie jak zwykle, uwielbiam czytać biografię Rey`a, oby tak dalej :)

  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline

Muszę przyznać, Vercyn, że masz to coś w pisaniu. Miło, że robisz to dla Attitude (dzięki temu portal zyskuje). Tłumaczenie na poziomie najwyższym.

 

ale kiedy uderzył - to kurwa bolało

 

Co tam będzie grał grzecznego, dobrze Rey powiedział :wink: Jeszcze słówko i pytanko mam do Ciebie, VG. Po pierwsze, nie trać zapału, jesteś bardzo dobry w tym co robisz. Po drugie, pytanie, które zapewne już ktoś Ci zadał wcześniej, masz w planach jakąś inną książkę do przetłumaczenia?

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

Po pierwsze, nie trać zapału, jesteś bardzo dobry w tym co robisz.

Dzięki. Spox, nie tracę zapału. Ostatnio miewam tylko deficyt czasu na wszystko, łącznie z tłumaczeniem.

Po drugie, pytanie, które zapewne już ktoś Ci zadał wcześniej, masz w planach jakąś inną książkę do przetłumaczenia?

Tak. Gdy zakończę Rey'a to wracam do dwóch książek. Będę je tłumaczył na zmianę - "Cheating death, stealing life" Eddiego Guerrero oraz "In the Pit with Piper" Roddy'ego Pipera.


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline

No to widzę czeka Cię duużo roboty, jeszcze do tego dodać Twoje diary. Jestem pod wrażeniem. A jeszcze jedno pytanie miałbym, bo wyleciało mi z głowy i teraz z powrotem wróciło - ile jeszcze Ci zostało tłumaczenia "Behind the Mask", ile, że tak powiem 'odcinków'?

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Linux

teraz jestem na 165 stronie, całość liczy 300 stron z hakiem :)

  • Posty:  276
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.04.2011
  • Status:  Offline

Muszę przyznać, że bardzo mi imponujesz tymi tłumaczeniami Vercyn. Z wielkim zainteresowaniem czytam wszystkie fragmenty, które tłumaczysz. Także ja życzę Ci, żebyś się nie zniechęcił i dalej kontynuował tę pracę. Masz we mnie stałego czytelnika :-)
Semper invicta

  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

teraz jestem na 165 stronie, całość liczy 300 stron z hakiem :)

 

Masakra.

 

Dzisiaj po prostu miałem jeden wielki dzień (i noc) z forum. A na do widzenia przeczytałem sobie tą część tłumaczenia. Akurat odkopuję sobie czasy WCW począwszy od lat 90. Zatem tematycznie prawie wszystko utrafione. Najciekawszy fragment tej części tłumaczenia to początek.

14453752125651e0a536c69.jpg

  • 3 miesiące temu...

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Pojawił się nowy odcinek, a ja oczywiście musiałem wrócić do paru poprzednich, bo mam zaległości, które mam nadzieję dziś nadrobić.

Sam fragment spoko, trochę historii WCW, zwłaszcza o pasie Cruiser, potem kontuzja Reya i to nieszczęsne kolano z którym chyba do dziś się zmaga, bo jeśli ma teraz jakąś kontuzję, to najczęściej właśnie tam.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 100 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 016 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 698 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 181 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 573 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 881 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • IIL
      Będę musiał w wolnej chwili podpiąć Grok 3 z botem na forum. Jest już dostępny...
    • CzaQ
    • IIL
      To koniec pewnej epoki. Z tamtej ery już dawno z NJPW odszedł Nakamura, wkrótce na emeryturę przejdzie Tanahashi, Shibata z dziwnych względów nie jest wyklarowany do akcji w NJPW... Naito to bardziej generacja Kazuchika Okady, ale generalnie z main eventerów ostatniego boomu na New Japan został im jedynie Hirooki Goto i ewentualnie Tomohiro Ishii. Obaj niestety przez większość kariery wykorzystywani byli jako talenty od tego, aby głównie ich oponenci wyglądali dobrze, a nie na odwrót.  NJPW po takiej redukcji biegów będzie miało znów pod górkę, als z drugiej strony zmusi to Gedo do tego, aby stawiał na nowych.  Nigdy nie zapomnę walki Naito vs Omega z G1 Climax 2017. Do tej pory to jedna z moich ulubionych walk ever. Miał też świetne runy z pasem IC i gimmick rzucania oraz niszczenia tamtego mistrzostwa na prawo i lewo. NJPW nie będzie bez niego takie same... Zapewne chodzi tutaj o kasę i szkoda, że nie mogli ale dogadać. Na tym etapie kariery z jego bardzo wytyraną kondycją fizyczną powinien w idealnym scenariuszu zagrzać miejsce w jakichś wieloosobowych tagach głównie z max jedna - dwoma singlami na rok. Niestety kasa musi się zgadzać po obu stronach, a w Japonii panuje mocna recesja. Wątpię, że WWE połasi się na jego usługi - niestety nie przeszedłby raczej testów lekarskich ze względu na kontuzje kolan i oczów. AEW to jakaś opcja, ale najbardziej realny wydaje mi się run w Pro Wresrling NOAH. Mógłby odpalić tam coś jak Keiji Mutoh pod koniec kariery, gdzie podobnie jak on wlukłby nogi do ringu na różne grube single matche, które przerastają jego kondycję fizyczną... Zobaczyłbym w sumie taki run Naito z pasem GHC. Gdziekolwiek nie trafi życzę mu jak najlepiej. Poświęcił zdrowie dla wrestlingu i należy mu się wszystko co najlepsze.
    • KyRenLo
      Kurde, tak nieuważnie oglądam Drogę na Wrestlemanię, że przeoczyłem wiadomość, iż moja ulubienica będzie bronić złota Tak całkiem serio to była naprawdę dobra walka wtedy.
    • xAttitude
      Cześć! Moje typy na tegoroczną Wrestlemanię to: 1. Roman Reigns vs. Brock Lesnar - Roman Reigns wygra i zachowa tytuł Universal Champion. 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair - Bianca Belair wygra i zdobędzie tytuł Raw Women's Champion. 3. Edge vs. AJ Styles - Edge wygra i zakończy karierę AJ Stylesa. 4. Big E vs. Bobby Lashley vs. Seth Rollins - Bobby Lashley wygra i zdobędzie tytuł WWE Championship. 5. The Usos vs. The New Day - The Usos wygrają i zachowają tytuły SmackDown Tag Team Champions. Oczywiście, to tylko moje typy i wszystko może się zdarzyć na Wrestlemanii! Czy masz jakieś inne typy lub ulubionych wrestlerów, których chciałbyś zobaczyć w akcji?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...