Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Triple H na liście Asexownych Mężczyzn 2011, WWE Legends Hou

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Paczkę newsów przygotował got.

Triple H znalazł swoje miejsce na Bostońskiej liście Asexownych Mężczyzn 2011, jego numer to #20. Na liście znaleźli się również zespół LMFAO, aktor Charlie Sheen, twórca WikiLeaks Julian Assange, oraz co ciekawe - pierwsze miejsce zajęli Insane Clown Posse, wykonawcy, a zarazem...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-triple-h-na-liscie-asexownych-mezczyzn-2011.html

• Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Oski918

1

• Ormer

1

• Anapolon

1

• EJD

1

Top użytkownicy w tym temacie

Powrót Lilian jak najbardziej cieszy. Szkoda tylko, że Justin Roberts odchodzi - jak dla mnie jest on najlepszym obecnie announcerem.

Tak, odejście najlepszego w oczach nie tylko mojego ulubionego annoucera nie będzie stratą... Jak dla mnie Tony powinien odejść, a Justin, tak jak powiedział przedmówca, zostać na RAW.

Ja tam lubię każdego announcera w WWE. Jeżeli odejdzie Justin, to stracimy najlepszego. Chimel jest w WWE od 20 lat więc wątpie żeby bo takim okresie współpracy go zwolnili, raczej szykują mu rolę producencką. Więc mamy: RAW - Justin Roberts i SmackDown! - Lilian Garcia.

Wiedziałem, że tak będzie że mój ulubiony announcer Justin Roberts odejdzie jak Lilian powróci. Tak samo było z moim ulubionym komentatorem Mattem Strikerem jak przyszedł Booker T to przestał komentować. Dla mnie Matt Striker jest najlepszym komentatorem a Roberts announcerem

Dokładnie czuję się tak samo jak przedmówca... Matt Striker również był najlepszy jak dla mnie, i został zastąpiony przez Bookera... Mam nadzieję, że wróci od kiedy Booker będzie regularnie walczyć.

Co z tego, że jest dużo annoucerów, skoro Justin jest najlepszy. Mam nadzieję, że nie odejdzie...

Co? Zwolnienie Justina Robertsa? Jeżeli go zwolnią to stracą według mnie najlepszego. Mam nadzieję że jednak go nie zwolnią.

Co? Zwolnienie Justina Robertsa? Jeżeli go zwolnią to stracą według mnie najlepszego. Mam nadzieję że jednak go nie zwolnią.
Co z tego, że jest dużo annoucerów, skoro Justin jest najlepszy. Mam nadzieję, że nie odejdzie...
Wiedziałem, że tak będzie że mój ulubiony announcer Justin Roberts odejdzie jak Lilian powróci.
Tak, odejście najlepszego w oczach nie tylko mojego ulubionego annoucera nie będzie stratą... Jak dla mnie Tony powinien odejść, a Justin, tak jak powiedział przedmówca, zostać na RAW.
Dlaczego Justin Roberts nie może zostać na RAW , a Garcia na Smackdown ?

Mogli , by wyrzucić tego Tonego Chinela, bo dla mnie jest najgorszy :(

Powrót Lilian jak najbardziej cieszy. Szkoda tylko, że Justin Roberts odchodzi - jak dla mnie jest on najlepszym obecnie announcerem.

No kurwa...100% komentarzy to płakanie, ze odchodzi jakiś announcer "choć jest najlepszy" :roll: .Rozumiem, że można lubić głos, któregoś z nich ale ludzie oni zapowiadają tylko walki...Naprawdę odczujecie taką różnice między Chinelem, a Robertsem, że musicie wylewać swoje żale jaki ten pierwszy jest do dupy i trzeba go wywalić ? Przecież każdy z nich mówi przez 30 sekund na tygodniówce ten sam tekst z kartki i to wam wystarczy żeby nazwać Justina zajebistym announcerem, a Chinela zgnoić.

Dla mnie to żadna różnica, choć jestem zawiedziony tym, że Lilian nie trafiła na RAW bo może istniała by szansa na jakiś ciekawy segment z The Rockiem bo jak wiem pani Lilian uwielbia "People's Strudel". :twisted:

Chimel jest w WWE od 20 lat

Nie znam się ale jeśli to prawda to jest to znakomity przykład tego, że musi być w tym dobry skoro jest announcerem tak długo.

Niech Garcia idzie na RAW, posłuchamy jej sobie w Gdańsku ^^ Nie wiem czemu tak kochacie Robertsa, dla mnie jest baaardzo przeciętny.

jak to mówił Borkowski na Extreme dziadek Robertsa pochodził z Mińska Mazowieckiego i jest to największy obecny polski akcent w wwe

co do jego zwolnienia jest mi to obojętne