Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Sin Cara zostanie zwolniony?, Nowy pięcioletni kontrakt CM P


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2009
  • Status:  Offline

Też chciałbym go widzieć w ME (Miz się sprawdził jako mistrz) tyle że teraz nie ma na to szans bo widzisz został ponownie odsunięty od pasa (i ME) dostając feud "o przysłowiową pietruszkę" z Rileyem,a na ostatnim RAW przegrał w finale turnieju z Reyem (przecież nie ucierpiała by na tym aż tak duma Mysterio gdyby się podłożył Mizowi)...

A nie wpadłeś na to, że może WWE nie chciało dawać Mizowi pas tylko po to, by zabrać mu go w trakcie tej samej gali? Mysterio jako underdog jest łatwiejszy do ograbienia z tytułu, który i tak miał z powrotem trafić do Ceny. Gdyby Miz wygrał turniej i przegrał z Ceną, znów byłby płacz, że mamy ich kolejną walkę, że jest szmacony... A poza tym była mowa o tym, że rok ten ma być Miza, więc niewykluczone, że planują dla niego coś ciekawego w przyszłości. Warto też zwrócić uwagę na to, że osiągnięto z Mizem sukces - zdobył pas, trzymał go bardzo długo (zresztą - podobnie jak Cena w swoim pierwszym runie z pasem, obaj są kreowani na twarze federacji... przypadek?), podpromował Rileya u swojego boku (wystarczy posłuchać jak ludzie szaleją, gdy zabrzmi jego muzyka... ładnie jak na przydupasa Miza, który dostawał lanie od każdego, prawda?) i stał się jedną z czołowych postaci na Raw, która może w każdej chwili dostać title shota i nikt nie będzie narzekał, że nie zasługuje. Ponadto - Miz kulejąc na jedną nogę dostał się do finału turnieju.. to chyba też coś znaczy, prawda?

 

Co do del Rio, to przypomniał mi się pewien news z początku roku, kiedy żalił się, że WWE podpisało kontrakt z Mistico, bo to oznacza więcej wrestlerów z Meksyku i to mu nie pasuje. Jeśli federacja po tym zdecydowała się pokazać mu, że jeszcze nic nie osiągnął, a poczuł się już zbyt pewnie, to bardzo dobrze. Damn, koleś pół roku jest w WWE i już smęci, że mu się nie podoba zatrudnienie kogoś :?

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • TakerFanKrk

    5

  • maly619

    4

  • Sebu

    4

  • Menez

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Ciekawe Newsy:

 

Czyli Curtis zadebiutuje w ten dzień, w którym się urodziłem.Oglądałem jego ostatnie walki na FCW, co mogę powiedzieć jest przeciętny.

 

Dolph Ziggler vs Kofi Kingston
ta walka była tyle razy, że za nią podziękuje i ją przewinę.Natomiast jest planowany również nie tylko face-turn dla Gabriela, jeden z moich ulubieńców zarówno też jest planowany dla Primo.

 

Pod koniec sierpnia debiut dwóch zawodników, których bardzo chcę w WWE bardzo dobrze.Castagnoli i Hero będą mieć storyline z CM Punkiem, być może jakaś nowa stajnia, ale oby nie skończyła tak jak Nexus lub SES.Bo tych zawodników bardzo byłoby szkoda, pominięcie FCW??? Też trochę jest to błędem oby nie bootchowali tak jak Cara.

 

Ciekawy wygląd pasa Internet Championship, miałem małą nadzieję, że jak dawno temu był pas Television i były rywalizacje o niego to myślałem, że również o ten pas tak samo będzie.Jakiś tytuł dla jobberów na superstars by się przydał, a Ryder i tak już ma gwarantowaną przysłość z czego bardzo się ciesze, bo ciężką pracą poza galami na to zasłużył.


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

Też chciałbym go widzieć w ME (Miz się sprawdził jako mistrz) tyle że teraz nie ma na to szans bo widzisz został ponownie odsunięty od pasa (i ME) dostając feud "o przysłowiową pietruszkę" z Rileyem,a na ostatnim RAW przegrał w finale turnieju z Reyem (przecież nie ucierpiała by na tym aż tak duma Mysterio gdyby się podłożył Mizowi)...

Widzę, że jesteś takiego zdania - wrestler nie walczący o pas nie znajduje się w ME, co jest oczywiście głupotą. Miz dostał feud z Rileyem po to żeby go wypromować, nad czym ty tak w tym temacie ubolewasz (inna sprawa, że Alex popełnił jakiś błąd, nie pamiętam co to było, co jest tylko i wyłącznie jego winą). To chyba normalne, że Cena i Orton nie wrócą do midcardu (ktoś serio wpadł na taki pomysł), bo nawet jeśli przez jakiś czas nie kręciliby się wokół pasa (jak Cena za feudu z Nexusem) to nadal w nim pozostaną.

 

Rozpaczanie nad promocją zawodników w okresie, kiedy następuje tak zwana zmiana pokoleniowa jest moim zdaniem śmieszne. Inna sprawa, jeżeli promowani są wrestlerzy nie ci co trzeba (w tym wypadku nie każdemu się dogodzi, nie każdy musi lubić Miza czy Del Rio), ale przecież w ostatnim czasie Vincent chce wyraźnie przypodobać się fanom (Punk, Danielson, a nawet.. Ryder, który teraz pokazywał się będzie co tydzień jak nie częściej). To, że w ME znajduje się Cena i Orton w żadnym wypadku nie przekreśla szansy innych, co Ty nam chcesz chyba wmówić.


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

To, że w ME znajduje się Cena i Orton w żadnym wypadku nie przekreśla szansy innych, co Ty nam chcesz chyba wmówić.
Niczego Wam nie próbuję wmówić, wyrażam tylko swoje zdanie i wnioski w moich własnych obserwacji, chyba mi wolno prawda?

  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

Niczego Wam nie próbuję wmówić, wyrażam tylko swoje zdanie i wnioski w moich własnych obserwacji, chyba mi wolno prawda?

Bo narzekanie na promocję zawodników, kiedy dwa najważniejsze pasy noszą osoby, które jeszcze rok temu mogły o nich pomarzyć wydaje mi się co najmniej dziwne.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 048 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 187 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 894 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Giero
      Za nami kolejny epizod AEW Dynamite w drodze do Double or Nothing 2025. Mina Shirakawa wyszła zwycięsko z Fatal 4-Way Matchu, który był eliminatorem o title shota do AEW Women’s World Championship. W pojedynku brały udział jeszcze Toni Storm, AZM i powracająca Skye Blue. Wydaje się, że MJF wreszcie zyskał poparcie całego Hurt Syndicate, bowiem Bobby Lashley zaakceptował dołączenie Maxwella do grupy. Walką wieczoru było starcie o AEW World Championship. Jon Moxley pokonał Samoa Joe w Steel Cage Matchu. Jak można było się spodziewać, nie zabrakło wielu interwencji i zamieszania. A kluczowa była ta Gabe’a Kidda, który pomógł mistrzowi zachować tytuł. Po pojedynku trwała bójka, w którą włączyli się The Elite i Kenny Omega. Swerve Strickland pomógł face’om, wchodząc na szczyt klatki i atakując zarówno Elite, jak i Death Riders. Na koniec były mistrz AEW zażądał walki Anarchy in the Arena. Prawdopodobnie dojdzie do niej na Double or Nothing, choć tego jeszcze nie potwierdzono. Skrót AEW Dynamite 14.05.2025 Aktualna karta Double or Nothing 2025, które odbędzie się 25 maja * AEW Women’s Championship Match: Toni Storm vs. Mina Shirakawa * Men’s Owen Hart Foundation Tournament Finals: Will Ospreay vs. Hangman Page * Women’s Owen Hart Foundation Tournament Finals: Mercedes Mone vs. Jamie Hayter * AEW World Tag Team Championship Match: The Hurt Syndicate vs. CRU or The Sons of Texas Fot. allelitewrestling.com
    • Bastian
      Myles Borne jeńców nie bierze. Tydzień temu wygrał Battle Royal, teraz wygrana z Pagem. A jeszcze wieść gminna niesie, że dobrał się do tyłka mistrza NXT, i nie chodzi o Oba Femiego.  Na niego przyjdzie czas na Battleground.  Borne chwycił nawet za mikrofon, ale z tą wadą wymowy Randy' ego Ortona nie przyćmi, choćby nie wiem jak był do niego podobny. Ale bycie w parze z Vaquer może mu na dłuższą metę korzyści. Jego szef coś wie o tym, że warto obracać się w towarzystwie wpływowych kobiet.  Co do Vaquer... W Main Evencie zabrakło tego, na co wszyscy czekali... 
    • Nialler
      I świetnie. Na początku dość jej nie znosiłem, ale im dłużej się ją oglądało tym bardziej można się zsympatyzować. Mogłaby ponosić chociaż ze 100 dni główne mistrzostwo kobiet.
    • Kaczy316
      I ta zasada powinna się tyczyć ogólnie zawodników w NXT, ja od początku istnienia tej rozwojówki nie widziałem sensu w dawaniu głównych tytułów kilkukrotnie jednej osobie i zgadzam się, że wszystko przerobione w NXT, nagle wbijamy do MR i brak pomysłów, ale to jest połączone z tym, że wielu zawodników jak przechodzi z NXT do MR jest traktowane totalnie od 0, jakby w NXT nic nie osiągnęli totalnie i nie mieli żadnego star poweru dlatego jedynie obijają jobberów, a wystarczy pójść za przykładem Brona, który fakt na początku obijał jobberów, ale potem pociągnęli za sznurek, poleciał na IC Title, teraz Heyman Guy i dobrze jest, albo teraz Roxanne i Giulia, które w NXT to top topów i w MR też grubo idą z nimi, może nie wygrywają, ale kręcą się mega wysoko jak na dopiero co wejście do MR, Ilja tak samo był traktowany do czasu kontuzji w miarę dobrze, w sensie nie miał większych feudów, ale jak dostawał walki to sztos totalny, do tej pory pamiętam jego walki z Breakkerem w okolicach lata zeszłego roku, świetne starcia i z Ricochetem też chyba miał, a Melo? Dostał chyba na początku starcie z Codym potem z Ortonem, niby coś chcieli, ale nie do końca i tak sami nie wiedzą co robić, a moim zdaniem zasługuję co najmniej na solidny mid card-upper mid card, ale po co, lepiej robić z niego kolejnego cipo heela, bo przecież mało takich mamy w rosterze, ale no jest jak jest.
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Best Of The Super Junior 32 - Dzień 4 Data: 15.05.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Korakuen Hall Publiczność: 1.365 Format: Live Platforma: Samurai! TV Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...