Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE by Wąsent and Heib


Wąsent

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  4
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  27.07.2011
 • Status:  Offline

W diarach wcielam się w rolę Triple H, który jest Prezesem WWE. Nie ma div. Rostery są jak naprawdę.

 

RAW i SmackDown - Wąsent

NXT i SuperStars - Heib

 

----

 

Poniedziałek, 1 sierpień 2011

Wstałem o 8:30. Po zjedzeniu śniadania poszedłem pod prysznic. Ubrałem się w swój najdroższy garnitur i wyszedłem do samochodu. Czekała mnie droga do Toronto w Kanadzie. Tam będzie dzisiejsze RAW. O godzinie 11:00 dojechałem na miejsce. Wysiadając z samochodu przybiegły do mnie dzieciaki prosząc o autografy. Po rozdaniu autografów wszedłem do budynku. Rozejrzałem się po korytarzu. Nikogo nie było. W spokoju szedłem do mojego biura. Doszedłem do swojego gabinetu. Włączyłem laptopa i wszedłem na wwe.com. Napisałem tam kilka newsów i wyłączyłem laptopa. Trochę pomagałem przy przygotowaniach i poszedłem na obiad. Zjadłem i wyszedłem z budynku. Poszedłem gdzieś na miasto. Rozdawałem wiele autografów i pozowałem do zdjęć. Po jakimś czasie wróciłem do budynku. Była godzina 16:30. Monday Night Raw zaczynało się o 19:30. Byłem zmęczony po rozdawaniu autografów, więc się zdrzemnąłem. Tuż przed galą obudziła mnie moja asystentka. Czas zaczynać Raw!

 

Monday Night Raw, 1 sierpnia

 

Muzyka RAW zaczęła grać. Wybuchły fajerwerki i Raw weszło na antenę.

 

Jim Ross: Witajcie! Nazywam się Jim Ross i dzisiaj komentować ze mną będzie Jerry The King Lawler. Witaj, King

Jerry Lawler: Cześć JR! Jak brakowało mi Twojego głosu. Musiałem słuchać tego gadania Michaela Cola. Welcome Back, JR!

Jim Ross: Mnie też Ciebie brakowało. Zapraszamy na naprawdę emocjonującą galę!

 

Wyszedłem do ringu i zacząłem mój speech.

 

Triple H: Witajcie! Kiedy ja, Triple H zostałem Prezesem stanie się nowa era! Teraz każda tygodniówka będzie wyglądała inaczej. WWE spotka coś innego. Dzisiejszego wieczora zobaczymy naprawdę wspaniałą galę! Nie można tego nie zobaczyć!

 

Alberto del Rio wyszedł, a raczej wyjechał do ringu.

 

Alberto del Rio: My name is Alberto del Rio! But you already know. Triple H, słyszałem, że jesteś nowym prezesem! Gratulacje! Wiesz co? Może dałbyś mi walkę o pas WWE?! Jestem przecież najlepszy i nikt nie może mi dorównać!

 

Przy wielkim cheerze publiczności do ringu wychodzi bardzo skupiony John Cena!

 

John Cena: Alberto, za co Ty masz dostać walkę o pas? Za co? To mnie należy się prawo rewanżu, a Ty zaczekaj na swoją kolej. Triple H, na SummerSlam chciałbym zyskać prawo rewanżu na CM Punku. Na Money in the Bank straciłem pas WWE. Należy mi się rewanż, prawda?

 

Triple H: Panowie, spokojnie! Alberto widzę w Tobie potencjał. Jeżeli dzisiaj pokonasz Reya Mysterio, będziesz walczył za tydzień z Johnem Ceną. Cena, dostaniesz rewanż. Tonight! CM Punk vs. John Cena for WWE Championship. To będzie dzisiejszy Main Event!

 

Po chwili wszyscy zeszli na backstage i czas na pierwszą walkę.

 

Jack Swagger vs. Vladimir Kozlov

 

Matt Striker: From Perry, Oklahoma, ważący 119 kg, The All-American American, Jack Swagger!

 

Matt Striker: From Moscow, ważący 137 kg, Vladimir Kozlov!

 

Są już w ringu. Wpadli w zwarcie. Wygrał Vladimir Kozlov. Irish Whip dla Jacka Swaggera i Powerslam Scoop! Kopnięcia w klatkę piersiową od Kozlova. Teraz Vladimir wykonuje mocne punche w twarz Jacka. Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Jeszcze za mało. Vladimir Kozlov czeka, aż jego rywal się podniesie. The All-American American na nogach i Kick To The Chest! Jack Swagger zrobił aż fikołka pod wpływem siły kopnięcia. Vladimir Kozlov tauntuje. Jack błyskawicznie się podniósł. Punch od Swaggera! Nie! Kozlov blokuje i Trapping Headbutts! The All-American American upadł. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Vladimir podnosi rywala, lecz ten go uderzył w kroczę. Kozlov upadł. Teraz Jack Swagger rozdaje karty. Podnosi rywala i German Suplex! Jack Swagger szyderczo się uśmiecha. Vladimir Kozlov na kolanach. Jack odbija się od lin i Dropkick w twarz Vladimira! The Moscow Mauler padł jakby nieprzytomny. Jack Swagger zaczął robić pompki. Heat od publiczności. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Niestety sędzia doliczył tylko do dwóch. Walka nadal trwa. The All-American American wykonuje Irish Whip w narożnik. Kopnięcie kolanem w brzuch i Kozlov upada. Jack Swagger bierze rozbieg, przeskakuje nad Kozlovem i Corner slingshot splash! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! The All-American przeciąga swojego rywala na środek ringu i zapina Ankle Lock! Moskiewski Młot zmaga się z wielkim bólem i jest! Vladimir Kozlov odklepuje!

 

Matt Striker: Here is your winner, Jack Swagger!

 

Jim Ross: Nie lubię Jacka Swaggera. Szkoda, że Vladimir Kozlov odklepał.

Jerry Lawler: Zgadzam się z Tobą, JR

 

Kamera przenosi się na backstage, a mianowicie do biura Triple H

 

John Cena: Dzięki za szansę, Hunter. W sumie należała mi się ona, ale dlaczego pozwoliłeś z Del Rio na walkę ze mną za tydzień? Oczywiście jak zwycięży z Reyem Mysterio

 

Triple H: John, boisz się Alberto? Jeżeli dzisiaj zwyciężysz, za tydzień wasza walka będzie Non-Title. Jeżeli przegrasz, możesz pożegnać się z szansą na pas WWE. Przynajmniej w najbliższym czasie. Jeszcze jedno. Jeżeli w przyszłym tygodniu przegrasz z Alberto del Rio, trafiasz na SmackDown!

 

John Cena: Ok, niech będzie. Ale na SmackDown! chcę walczyć o pas World Heavyweight!

 

Triple H: Cena, czy Ty zawsze musisz walczyć o pas? Idź już, bo zmienię zdanie co do Ciebie.

 

John Cena: No dobrze, dobrze. Już wychodzę. Nie denerwuj się. Dzisiaj po RAW zobaczysz nowego WWE Championa.

 

----

 

Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston, non-title

 

Matt Striker: From Ghana, Africa, ważący 100 kg, Kofi Kingston!

 

Matt Striker: From Holywood, Florida, ważący 101 kg, United States Champion, Dolph Ziggler!

 

Obaj są na ringu. Ziggler zaczyna od Dropkicku w nogę. Kofi uklęknął na lewą nogę, a Dolph Ziggler od razu wykonuje Leg Drop Bulldog! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Dolph od razu podnosi rywala. Kopie go w brzuch i Swigning Neckbreaker! Znów podnosi rywala. Irish Whip dla Kofiego i Dropkick! Kofi upadł. Ziggler znów liczy... 1.. 2.. Kick Out! Kolejny raz podnosi rywala i Irish Whip w narożnik. Bierze rozbieg i Corner Splash! Jednak nie! Kofi się odsunął, a Ziggler wpadł w narożnik i go odrzuciło. Dolph Ziggler jest zamroczony, a Kofi wykonał mu Russian Legsweep! Teraz Kofi Kingston wchodzi na narożnik. Kiedy podniósł się jego rywal, Kofi wykonał Diving Crossbody! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Kofi i Ziggler nagle się podnieśli i Monkey Flip od Kofiego Kingstona! Ziggler leży, a Kofi wskakuje na narożnik i tauntuje. Ziggler to wykorzystał i wziął Swojego rywala na barki i Powerbomb! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Dolph Ziggler nieźle się wkurzył. Czeka aż jego rywal wstanie. Kofi Kingston wstaje i Superkick! Controlled Frenzy padł jak nieprzytomny. Dolph tauntuje i Jumping Elbow Drop razy trzy! Dolph tauntuje znów. Kofi wstał, lecz Dolph Ziggler kopnął go w brzuch, odwraca rywala i Zig Zag! Przypięcie... 1.. 2.. 3!

 

Matt Striker: Here is your winner, The United States Champion, Dolph Ziggler!

 

Zawodnicy usunęli się z ringu. Chwilę później słychać...

 

To Edge! Wielki cheer publiczności i The Rated R Superstar wychodzi do ringu!

 

Edge: Wow! Nie wiedziałem, że tak bardzo się za mną stęskniliście! Jesteście u mnie, a ja jestem gospodarzem, prawda? Mam dla Was wielką niespodziankę! Pamiętacie moją chorobę? To już przeszłość! Mój lekarz się pomylił! Jestem całkowicie zdrowy! Wracam na RAW! Mam tutaj kilka spraw do załatwienia! Spodziewajcie się, że Alberto Del Rio dostanie za to co zrobił mi. Chcecie tego? Wiedziałem, że tak. Jestem już zdrowy i możecie już czekać na moją pierwszą walkę! Dobra, wracam na backstage. Mam nadzieję, że show w moim rodzinnym mieście wam się podoba!

 

The Big Show & Alex Riley vs. The Miz & R-Truth

 

Matt Striker: From Aiken, South Carolina, ważący 220 kg, The Big Show!

 

Matt Striker: From Fairfax County, Virginia, ważący 114 kg, Alex Riley!

 

Matt Striker: From Cleveland, Ohio, ważący 105 kg, The Miz!

 

Matt Striker: From Charlotte, North Carolina, ważący 107 kg, R-Truth!

 

Zaczynają Big Show i R-Truth. The Big Show nie może złapać swojego rywala, ponieważ jest dla niego zdecydowanie za szybki. R-Truth podskakuje i Low Kick dla Big Showa! Kolejny! I jeszcze raz! Big Show na kolanach i DDT! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Zmiana z Mizem, który wykonuje serie punchy. Big Show się zdenerwował i odepchnął Miza, który się przewrócił. The Big Show wstał, Miz na niego biegnie i nadział się na Big Boota! Miz siedzi trzymając się za twarz. Zmiana z Alexem Rileyem, który przeskakuje nad linami, odbija się od nich i Dropkick w twarz The Miza! Pin... 1.. 2.. Wbiegł R-Truth! European Uppercut od Trutha. Miz próbuje wykonać Skull-Crashing Finale! Nie ma! Big Show odepchnął Miza. R-Truth biegnie na Big Showa i otrzymuje KO Punch! OH MY GOD! Alex zmienia się z Big Showem! Miz biegnie na Showa i został złapany za szyję! To może oznaczać tylko jedno - Chokeslam! Tak się dzieje! Pin... 1.. 2.. Kick Out!

 

Matt Striker: Here is your winner, Alex Riley and The Big Show!

 

Alex Riley wraz z Big Showem tauntują zwycięstwo. Ale co to? Miz i R-Truth we dwóch atakują zwycięzców krzesłami Riley szybko upadł! Big Show jest maltretowany krzesłem! Do ringu wbiegają Edge i Rey Mysterio! Spear dla Trutha! Rey Mysterio wykonuje Hurricanranę Mizowi! Odbicie od lin i 619! Miz na nogach, odwraca się i Spear! Spear by Edge! Wszyscy później wstali i tauntowali.

 

Backstage

John Morrison wchodzi do biura Prezesa.

John Morrison: Siemanko, Hunter. Dlaczego nie znalazłem się w karcie?

Triple H: Sorry, John. Nie było miejsca. Za tydzień na pewno weźmiesz udział w gali. Będziesz brał udział w turnieju do pasa United States!

John Morrison: Pas United States? Może lepiej pas WWE? Mógłbym pokonać tego całego CM Punka. Niby jest taki czysty, a alkohol pewnie pije na umór.

Triple H: John, skończ. Chcesz brać udział w tym turnieju, czy nie? Mogę jeszcze zmienić zdanie i nie będziesz brał udziału w żadnej walce.

John Morrison: No ok. Niech będzie, ale nie chcę mieć takiej walki, że jak przegram to idę na SmackDown!

Triple H: O to możesz być spokojny.

 

Mistrz WWE wychodzi do ringu. Jednak zatrzymuje się na rampie, siada po turecku i zaczyna mówić.

 

CM Punk: Widzicie moje złoto? Zdobyłem je pokonując Johna Cenę na Money in the Bank. Nieważne w jaki sposób, ważne, że John Cena nie jest już mistrzem WWE. Chciał wykorzystać prawo rewanżu. Chce wykorzystać je dzisiaj. Hmm... Czy to nie jest zbyt pochopna decyzja? Na SummerSlam pewnie będę musiał znów bronic mojego tytułu przeciwko niemu. To nie będzie nudne? Niech inni spróbują mnie pokonać. A nie tylko John Cena. Nie wiem dlaczego, ale Cena nie będzie już mistrzem WWE. Ja będę mistrzem do WrestleManii! Nikt nie stanie mi na drodze. Nawet ulubieniec WWE Universe, John Cena. Otóż jestem Straight Edge Warriorem, nie piję, nie palę i nie ćpam.

 

John Morrison wychodzi i zatrzymuje się przy CM Punku.

 

John Morrison: Czy Ty wiesz co mówisz? Nie pijesz, nie palisz i nie bierzesz świństwa? Wątpię. Jakim cudem chcesz być Championem do WrestleManii, skoro mógłbym pokonać Cię już dzisiaj!

CM Punk: Naprawdę? To Ty chyba nie wiesz co mówisz. Jeżeli jesteś taki dobry, olej ten cały turniej o pas United States, tylko walcz ze mną o pas WWE na SummerSlam. Wchodzisz w to? Czy boisz sprzeciwić się Triple H?

John Morrison: Punk, nie boję się. Nie boję się też zgodzić na Twoją propozycję! Nie boję się też upokorzyć Cię na SummerSlam! Nie boję się unieść tego pasa, który znajduje się aktualnie na Twoim ramieniu. Na najważniejszej gali lata zobaczysz kto tak naprawdę jest lepszy. CM Punk or John Morrison.

CM Punk: Dobrze, że wspomniałeś o tym, że to najważniejsza gala lata. WWE Universe zasługuje na to, aby zobaczyli na tej gali coś wspaniałego, prawda?

John Morrison: Domyślam się, że masz na myśli stypulację. Określiłeś to słowami ''coś wspaniałego''. Wspaniałe będzie to, kiedy uniosę pas do góry!

CM Punk: Proszę, ulżyj sobie. Podnieś ten pas do góry, ponieważ już nigdy w swym życiu nie będziesz miał bliżej tego pasa.

John Morrison: Jest napisane na nim ''CM Punk''. Po SummerSlam będzie napisane ''John Morrison''. To właśnie wtedy zechcę podnieść go do góry i opuszczając halę z tym właśnie pasem. Z chęcią będę patrzył jak płaczesz po utracie pasa. A zdarza Ci się to niezbyt często, ponieważ pasa często nie miałeś.

CM Punk: Do prawdy? A miałeś kiedykolwiek pas WWE na swym koncie? Miałeś pas World Heavyweight na swym koncie? Jak miałeś pas Intercontinental to oprawiłeś go w ramkę, ponieważ już nigdy na żadnym pasie w WWE nie będzie Twojego nazwiska.

John Morrison: Przekonamy się po SummerSlam. Wybacz Punk, ale teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie niż odpowiadanie Tobie na głupie pytania.

CM Punk: A idź w diabły! Tak samo będziesz wychodził po SummerSlam, bez pasa...

 

Alberto del Rio vs. Rey Mysterio

 

Ricardo Rodriguez: From San Luis Potosí, Mexico, ważący 119 kg, La Exelencia, Aaaaaaallllbertooooooooo Delllllllllllllllll Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrio!

 

Matt Striker: From San Diego, California, ważący 79 kg, Rey Mysterio!

 

Rey Mysterio zaczyna od kopnięć w nogę Alberto del Rio. Ten od nich ucieka i nieudana próba Dropkicku. Alberto del Rio wściekle kopie Reya Mysterio po brzuchu. Sędzia odciąga Alberto. Del Rio kopie po ręce Reya. Podnosi rywala, Irish Whip, próba Clothesline'u, jednak Rey unika, wskakuje na drugą linę i Crossbody! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Alberto jest zły. Chce złapać swojego rywala, lecz ten jest zbyt szybki. Hurricanrana od Reya. Rey zasłania usta. Czeka, aż wstanie jego rywal. Alberto na nogach i Green Mist! Alberto del Rio oślepiony pada na matę. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Rey wykonuje Soccer Kick. Alberto się podniósł, i otrzymał Bulldoga! Rey wchodzi na narożnik i Frog Splash! Pin... 1.. 2.. Noga del Rio ląduje na linach, Rope Break. Rey Mysterio tauntuje. Publiczność bawi się razem z Reyem. Rey wypycha Alberto del Rio za ring. Rey wchodzi na narożnik i skacze na Alberto del Rio, lecz ten się odsuwa i Rey Mysterio wpada twarzą w barierki! Del Rio wściekle obija rękę Reya Mysterio. Kładzie jego rękę między schodzki! O nie, tylko nie to! Nadepnął! Rey Mysterio naprawdę cierpi! Oh My God! Alberto del Rio wrzuce Reya do ringu, i German Suplex! Podnosi rywala, kopie go w brzuch, i Cross ArmBreaker! Rey Mysterio ma daleko do lin. Chyba nie wytrzyma! Tak jest! Rey Mysterio się poddaje, lecz Del Rio nie puszcza! Sędzia musiał interweniować. Alberto puścił.

 

Ricardo Rodriguez: The winner is... Aaaaaaallllllbertooooooooo Dellllllll Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrio!

 

John Cena vs. CM Punk, WWE Championship Match

 

Matt Striker: From West Newbury, Massachusetts, ważący 110 kg, John Cena!

 

Matt Striker: From Chicago, Illinois, ważący 101 kg, WWE Champion, C! M! Punk!

 

Zaczynają od zwarcia! Wygrywa zdecydowanie silniejszy John Cena! Przechodzą w Headlcok! Punk jednak się uwalnia. Zaczynają od nowa. Znów zwarcie i znów Headlock, lecz tym razem CM Punk wykonuje serie łokci w brzuch Johna Ceny. Chwilę później Step-Up Enzuigiri! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Chwilę później Swigning Neckbreaker! CM Punk śmieje się do Johna Ceny. Cena jednak wstaje błyskawicznie i mocne punche, które wrzucają CM Punka w narożnik! Mocne kopnięcia uderzenia! John Cena wpadł w szał! Sędzia musiał go odsunąć Cena biegnie na rywala, lecz ten się odsuwa i teraz on wykonuje Punche i kopnięcia! CM Punk odchodzi i wejście kolanem! Chwilę później Bulldog! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Kiedy Cena wstał orzymał Roundhouse Kick! Padł jak nieprzytomny! Po chwili Double Underhook Backbreaker! Cena złapał się za plecy. CM Punk tauntuje, odwracając się plecami do Johna Ceny. John wstaje, odwraca rywala, wykonuje mu Irish Whip i Thesz Press! Mocne punche w twarz! Cena tauntuje. Punk się podnosi, John biegnie i Running leaping shoulder block! Kolejny! I jeszcze raz! Proto Bomb! Chwilę później widzimi You Can't See Me! Odbicie od lin i Five Knuckle Shuffle! Do ringu wbiega John Morrison! Jednak zatrzymuje się przed ringiem i coś mówi do Johna Ceny! Niestety imiennik Morrisona wdał się w dyskusję z nim! CM Punk powoli się podnosi. John Cena kłóci się z Guru of Greatness! CM Punk już na nogach. Idzie powoli do Ceny! Straight Edge Savior podnosi rywala na barki i Go To Sleep! GTS! OH MY GOD! Pin... 1.. 2.. 3!

 

Matt Striker: Here is your winner, the Still WWE Champion, CM Punk!

 

Jim Ross: Ta gala była świetna. Mam nadzieję, że SmackDown! będzie równe wspaniałe. Żegnają się z wami Jim Ross...

Jerry Lawler: I Jerry The King Lawler. Dobrej Nocy!

 

Raw zeszło z anteny.

Edytowane przez Wąsent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...
 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Heib

  1

 • Wąsent

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  236
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.08.2010
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  iPhone

Wtorek, 2 sierpień 2011

Dzisiejszego dnia wstałem o godzinie 10:00. Dzisiaj ostatni odcinek piątej edycji NXT! Byłem bardzo podekscytowany tym faktem. Poszedłem pod prysznic, umyłem zęby i się ubrałem. Po tych czynnościach postanowiłem zrobić sobie na śniadanie kanapki. Zjadłem je, a następnie pojechałem już na miejsce, gdzie odbywało się dzisiejsze NXT. Trochę się tam pokręciłem i była już 16:00. Postanowiłem, że obejrzę ostatnią WrestleManię. Bardzo szybko zleciał mi czas. Jest 19:00. Na hali już wszystko gotowe. Posłuchałem jeszcze 2 godziny muzyki i czas zaczynać galę!

 

WWE NXT

Muzyka NXT zaczęła grać. Wybuchły fajerwerki i NXT weszło na antenę. Po chwili przywitali nas komentatorzy.

Todd Grisham: Witam Państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Todd Grisham, a wraz ze mną komentować będzie William Regal.

William Regal: Witam. W końcu nadszedł ten dzień. To już dziś przekonamy się, kto zostanie zwycięzcą piątej edycji NXT. Szykuje się bardzo ciekawa gala!

Todd Grisham: Zgadza się. A więc nie przedłużajmy już i rozpocznijmy finałowy odcinek piątego sezonu NXT!

Matt Striker: Witam. A więc to dziś odbędzie się finałowy odcinek piątej edycji NXT! Kto zostanie zwycięzcą? Titus O'Neil, Darren Young, a może Derrick Bateman? O tym przekonamy się już za kilkadziesiąt minut. A tymczasem posłuchajmy wypowiedzi trzech finalistów piątej edycji NXT. Na pewno mają coś do powiedzenia.

Derrick Bateman: Słuchajcie. Ja jestem pewny, że pokonam dzisiaj Titusa O'Neila i tym samym zwyciężę piątą edycję NXT. Jestem od niego lepszy i zwyciężę dzieki temu, że ja mam talent, a on go nie ma.

Titus O'Neil: To może ja drugi. Ja uważam, że czeka mnie dzisiejszego wieczoru ciężki pojedynek z Derrickiem Batemanem, jednak mam nadzieję, że wygram tą walkę. Myślę, że mi pomożecie! Tak myślałem. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć. Dziękuję Wam.

Darren Young: A ja mam najtrudniej, bo dziś muszę walczyć z normalnym wrestlerem, Danielem Bryanem. To jest niesprawiedliwe! Ja powinienem walczyć z O'Neilem i Batemanem w Triple Threat Matchu! No ale już tego nie zmienię i za wszelką cenę postaram się wygrać z Bryanem! I uda mi się to! Zobaczycie!

Matt Striker: A teraz zapraszam Państwa na pierwszą walkę, w której zmierzą się Darren Young oraz Daniel Bryan. Zapraszam gorąco na ten pojedynek!

Darren Young vs. Daniel Bryan

http://www.youtube.com/watch?v=GRkwIehvAMU

Justin Roberts: W drodze na ring ważący 110 kg, mierzący 1.85 m, pochodzący z Union City, New Jersey, Darren Young!

http://www.youtube.com/watch?v=Knb2TI_C_04

Justin Roberts: A jego rywalem będzie ważący 87 kg, mierzący 1.78 m, pochodzący z Aberdeen, Washington, Daniel Bryan!

Obaj są już na ringu. Gong! Obaj zawodnicy mierzą się wzrokiem i w końcu weszli w zwarcie, w którym wygrał Darren Young. Young wykonał swojemu rywalowi Belly to belly suplex! Darren podnosi przeciwnika, Irish Whip dla Daniela i Bryan wykonuje Youngowi ładne Crossbody! Daniel Bryan podnosi Darrena, zachodzi go od tyłu i mamy German Suplex! Pin... 1.. 2.. Kick Out! To jednak za mało na Darrena Younga. Daniel podnosi rywala, jednak Young kopnął Bryana w brzuch, a po chwili wykonał mu Northern Lights suplex!

 

Todd Grisham: Ładna kontra w wykonaniu Darrena Younga! Za kim jesteś, William?

William Regal: Ja uważam, że w tej walce zwycięży doświadczenie, a więc wygra Daniel Bryan.

 

Od razu pin... 1.. 2.. Kick Out! Darren Young podnosi Daniela Bryana. Irish Whip dla Bryana, a po nim Tilt-a-whirl backbreaker od Younga! Wygląda na to, że teraz Darren będzie chciał wykonać rywalowi swojego finishera, czyli Fireman's carry double knee gutbuster! Darren podniósł Daniela, jednak ten zeskakuje, odbija się od lin i Clothesline dla Younga! Teraz Daniel postanawia wejść na narożnik. Czeka, aż jego przeciwnik się podniesie, a gdy Darren Young jest już na nogach, Bryan wykonał mu Diving Headbutt! Od razu próba pinu... 1.. 2.. Kick Out! Jednak nie!

 

Todd Grisham: A już myślałem, że to będzie koniec tego pojedynku!

William Regal: Ja też. Twardy chłop z tego Darrena Younga!

 

Daniel Bryan podnosi Younga i wykonuje mu Suplex! Teraz Bryan odbija się od lin i mamy Leg Drop! The American Dragon podnosi Darrena i Irish Whip w narożnik. Daniel bierze rozbieg i mamy potężny Clothesline! Kolejny pin... 1.. 2.. Kick Out! To nadal za mało na Darrena Younga! Bryan podnosi swojego przeciwnika i Dropkick! Teraz The American Dragon wchodzi na narożnik. Darren Young jest już na nogach, a Daniel Bryan wykonał mu Diving Crossbody! Teraz Daniel po raz kolejny podnosi Darrena, Irish Whip, a po nim potężny Big Boot od Daniela Bryana! Bryan teraz czeka, aż jego rywal wstanie, i wykonuje Youngowi High Kick! Po chwili Daniel przechodzi do swojej akcji kończącej, czyli LeBell Locku! Po kilku sekundach Darren się poddał, a więc Daniel Bryan zostaje zwycięzcą tej walki!

Justin Roberts: Here is your winner, Daniel Bryan!

BACKSTAGE

 

Na Backstage'u widzimy Titusa O'Neila oraz Derricka Batemana, którzy rozmawiają o swojej najbliższej walce.

 

Titus O'Neil: Może i Twój mentor wygrał z Youngiem, lecz to ja wygram z Tobą i wtedy będzie już pewne, że to Titus O'Neil zostanie zwycięzcą piątej edycji NXT!

Derrick Bateman: Hola, hola, hola! Nie za bardzo się zapędziłeś? Tak, Daniel Bryan wygrał z Darrenem Youngiem, tak więc teraz jest już niemal pewne, że zwycięzca naszej walki zwycięży ten sezon NXT. A zwycięży lepszy.

Titus O'Neil: A lepszy jestem ja i zapamiętaj to sobie! W ringu pokażę Ci, co to znaczy ból i cierpienie. Jestem od Ciebie 100 razy silniejszy, a Ty dobrze wiesz, że siła we wrestlingu jest najważniejsza! Po naszej walce nie będziesz mógł nawet wstać z ringu.

Derrick Bateman: Wiesz, Titus, gadką niczego nie załatwisz... Najpierw pokaż, na co Cię stać w ringu, a dopiero później cwaniakuj. Wygra lepszy i tyle. Dobra, koniec gadania, bo zaraz mamy walkę.

 

Obaj wrestlerzy rozchodzą się.

Derrick Bateman vs. Titus O'Neil

http://www.youtube.com/watch?v=Knb2TI_C_04

W drodze na ring ważący 93 kg, mierzący 1.83 m, pochodzący z Willoughby, Ohio, Derrick Bateman!

http://www.youtube.com/watch?v=r7IyUPhnYhw

A jego rywalem będzie ważący 123 kg, mierzący 1.93 m, pochodzący z Boynton Beach, Florida, Titus O'Neil!

Czas na Main Event finału piątej edycji NXT, w którym zmierzą się Titus O'Neil oraz Derrick Bateman. Zawodnicy są już w ringu, a więc możemy zaczynać. Gong! Zaczęli od klinczu, w którym wygrał silniejszy Titus O'Neil. Wykonał on swojemu rywalowi Scoop Slam. Titus podnosi przeciwnika, Irish Whip, a po nim Big Boot! O'Neil jeszcze raz podnosi Derricka Batemana, wykonuje mu Irish Whip i Powerslam! Titus od razu próbuje pinu... 1.. 2.. Kick Out! Było bardzo blisko! Titus O'Neil nie może w to uwierzyć i zaczyna kłócić się z sędzią. Uważa, że za wolno odliczał. Tymczasem jednak Bateman wstaje, odbija się od lin i Clothesline dla Titusa.

 

Todd Grisham: No i po co Titus kłócił się z arbitrem?

William Regal: Ja też nie rozumiem zachowania O'Neila.

 

Derrick Bateman odbija się od lin i mamy Leg Drop! Pin... 1.. 2.. Kick Out! To jeszcze za wcześnie. Teraz Derrick podnosi swojego przeciwnika. Irish Whip, a po nim Clothesline od Titusa O'Neila! Teraz O'Neil podnosi Batemana i wykonuje mu Irish Whip w narożnik. Titus bierze rozbieg i potężny Corner Clothesline! Teraz O'Neil wściekle rzuca się na Derricka Batemana i go dusi! Po chwili jednak Bateman chwyta się lin, jednak Titus nic sobie z tego nie robi i dalej dusi swojego rywala. Sędzia odlicza... 1.. 2.. 3.. 4.. I Titus w końcu puścił uchwyt. Titus O'Neil podnosi swojego przeciwnika i kopnięcie w krocze!

 

Todd Grisham: To nie było przepisowe!

William Regal: Zgadza się. Jeszcze kilka takich nieczystych zagrywek i Titus O'Neil zostanie zdyskwalifikowany.

 

O'Neil odbija się od lin i mamy potężny Big Boot dla Derricka Batemana! To musiało boleć! Od razu próba pinu... 1.. 2.. Kick Out! Znowu nie! Titus O'Neil podnosi rywala, jednak ten zadał Titusowi Chopa. I jeszcze jeden. I kolejny. Bateman odbija się od lin i mamy Crossbody! Derrick pinuje... 1.. 2.. Kick Out! Titus jest zdenerwowany i szybko wstaje. O'Neil zadał kopnięcie w brzuch Batemanowi, a po nim Scoop Slam! O'Neil tauntuje. Titus O'Neil czeka, aż Derrick wstanie, a gdy Bateman jest już na nogach, O'Neil wykonał mu swoją akcję kończącą, czyli Clash of the Titus! To musi być koniec! Pin... 1.. 2.. 3! Tak jest! Wygrywa Titus O'Neil!

Justin Roberts: Here is your winner, Titus O'Neil!

Na ringu stoi Matt Striker, a w ręce ma kartkę z wynikami.

Matt Striker: Mam już wyniki finału piątej edycji NXT! Dobra, nie przedłużam już. Nie chcę Was już trzymać dłużej w napięciu. Na pewno tego sezonu NXT nie wygra... Derrick Bateman!

Derrick Bateman: Co?! Dlaczego?! W walce z Titusem O'Neilem pokazałem się z dobrej strony! Naprawdę nie rozumiem Waszej decyzji! No ale trzeba się z tym pogodzić, bo ja już nie zmienię tej decyzji. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom tej edycji NXT oraz Wam, wspaniałym fanom. Dzięki, że mnie dopingowaliście, bo to mi bardzo pomagało. Bardzo chciałbym podziękować również mojemu wspaniałemu mentorowi - Danielowi Bryanowi - bez którego tutaj by mnie nie było. Dzięki, Daniel. Dużo mnie nauczyłeś i chwała Ci za to. To wszystko, co chciałem powiedzieć.

Matt Striker: The winner of 5 season's NXT is... TITUS O'NEIL! Contgratulations, Titus!

Widzimy Titusa O'Neila, który bardzo cieszy się ze zwycięstwa w tej edycji NXT. Po prostu jest wniebowzięty. Teraz odbiera mikrofon od Matta Strikera i ma coś do powiedzenia:

Titus O'Neil: Yeah! Wygrałem?! Naprawdę?! Wprost nie mogę w to uwierzyć! Od samego początku wiedziałem, że uda mi się zwyciężyć piąty sezon NXT! A wiecie, dlaczego? Bo ja wiem, że jestem najlepszy i nikt nie jest w stanie mi dorównać. Już nie jesteście mi potrzebni do szczęścia. Nikt mi nie jest potrzebny do szczęścia! Sam sobie wystarczę! Nawet ten mały pajac, Hornswoggle, nie jest mi do niczego potrzebny. Niczego mnie on nie nauczył. Sam się wszystkiego nauczyłem i oto efekt! Jestem samowystarczalny! Do zobaczenia w następnym sezonie NXT, który na pewno również zwyciężę i zostanę gwiazdą WWE!

Todd Grisham: A więc to już koniec tej piątej edycji NXT! Było w niej sporo emocji, jednak niestety się ona skończyła. Jednak nie martwcie się! Już za tydzień wystartuje nowa, szósta edycja NXT, w której na pewno również nie zabraknie emocji. To byłoby na tyle. Do usłyszenia. Żegnają się Todd Grisham...

William Regal: I William Regal. Dobrej nocy.

NXT zeszło z anteny.

 

---

 

Proszę o komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • PpW
   Na tydzień przed najbardziej hardkorową galą roku - Ledwo Legalne 4, wbijajcie na konferencje do Pubu 2 Koła 🔥🔥🔥 Na miejscu m.in. - Johnny Blade oficjalnie ogłasza szczegóły swojej walki o tytuł European Ultraviolent 🤯🔪 - face-to-face Goblin vs Gustav 🧌🪽 - OG Merch PpW 👕 - pyszne piwko 🍻 - after w wrestlingowym klimacie z zawodnikami PpW 🕺 💸Wjazd 10 zł 🕐 31.05.2024, Start konferencji 20:00 (ale na piwko można wpaść wcześniej) 🗺Miejsce: Pub 2 Koła, Tunelowa 2B, Warszawa Przeczytaj na fanpage.
  • KyRenLo
   Ostatnio niebieskiej tygodniówki nie oglądałem, więc po przerwie chęci i oczekiwania większe. Zobaczymy jak wyjdzie. Nie bardzo mi pasi pani zapowiadająca, która przybyła z NXT, ale trudno. Nic przecież z tym nie zrobię. Bianca vs Tiffy: Na wstępie ładny kolorek stroju Belair. Dobra walka dwóch dobrych zawodniczek. Można postaci Belair nie lubić, ale ringowo przeważnie nie zawodzi. Niestety Tiffy przegrała. Trochę smutno. Spotkanie Logan/LA Knight No przyjdzie pora na to, żeby LA latał z tym pasem. Tama Tonga vs LA Knight: Średnia ta walka. Średni ten wynik. To ja myślałem, że LA Knight wejdzie do finału. Tonga przelazł dalej. Walka Jey vs Tonga możliwa. Oj, bardzo by mi się coś takiego nie spodobało, więc oby plan był inny. Cody/Logan: Porwać nie porwało. No popatrzył człowiek na Cathy. JAX to wygra, bo musi wygrać cały turniej. Niech ma Tak już na poważnie to oczywistym jest, że wolałbym Iyo, ale zakładam, że turniej panów wygra Gunther, a dwóch skalpów pewnie RAW nie dostanie. Nia vs Jade: Aha. Też mi pojedynek. Poleciało DQ i tyle. Najważniejsze, że to Jax awansowała. Nie chciałem turniejowej wygranej Jade. DIY vs Legado del Fantasma: Elektra elegancka, a sama walka co najwyżej niezła. DIY z wygraną. Pewnie walka o pasy, no i pewnie przegrana. Ooo mistrzyni Bayley dostała kawałek czasu antenowego. Ta. Spoko. Randy vs Melo: Solidny Main Event. Trudno oczekiwać, że Melo będzie takie walki wygrywał, ale fajnie, że to była walka zamykająca tygodniówkę. Orton jedzie dalej i oby finał Gunther vs Orton. Zupełnie szczerze i obiektywnie: Strasznie mnie wynudził ten odcinek.  
  • Attitude
   Wczoraj w klubie Nowy Harem w Gdyni odbyła się gala KPW Arena 25: Odkupienie. Najważniejszym wydarzeniem było zdobycie pasa KPW Oldtown przez Chemika. Wyniki KPW Arena 25: Odkupienie 17.05.2024 David Oliwa pokonał Louisa Bashama Filip Fux pokonał GREGa Martn Pain pokonał Michała Fuxa Eryk Lesak pokonał Gulyasa Ocsi Chemik pokonał Rosetti, Zefira i Leona Lato Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • IIL
   Przymierzam się do kolejnej podróży do Japonii i mam zamiar spędzić około 2 tygodnie w Tokio w okolicach ostatniego tygodnia grudnia '24/pierwszego tygodnia stycznia '25. Wrestle Kingdom przypada na sobotę. Następnego dnia, 5 stycznia w niedzielę planuję wylot. Po drodze chciałbym zahaczyć o kilkanaście gal w Korakuen Hall. BJW, Freedoms, Dragon Gate, NOAH, All Japan, Zero1, federacje joshi, itd. wszystkie organizują wtedy gale w Korakuen lub Shinkiba 1st Ring.   Rozkład gal aktualizowany na bieżąco można podejrzeć tutaj (jeszcze nie ogłoszono większości gal): grudzień '24 - https://puwota.com/index.cgi?202412 styczeń '25 - https://puwota.com/index.cgi?202501 Polecam oczywiście jakiś translator do tych stron... Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć coś na żywo razem, to zapraszam. Mogę pomóc z ogarnięciem biletów na gale wrestlingowe (nie wylatuję z Polski także w lotach nie pomogę) i odnalezieniem się na miejscu. Podczas mojej pierwszej wyprawy prowadziłem bloga PulsWrestlingu. Niestety nie zachowały mi się wszystkie wyklepane na klawiaturze wtedy relacje, ale w web archive można podejrzeć wrażenia z gali Zero1: https://web.archive.org/web/20180223090408/http://pulswrestlingu.pl/relacja-z-podrozy-do-tokio-1-01-18-zero1-happy-new-year-korakuen-hall Moja wizyta w sklepie Toudoukan: Warto go odwiedzić. Sklep mieści się teraz pod innym adresem i jest podobno większy. Chris Jericho na New Year Dash:     Kilka prywatnych filmów: Chopsy w NOAH https://photos.app.goo.gl/BEva5ehb7RxcjotaA Kenny z moonsaultem w publice obok  https://photos.app.goo.gl/yh3PaeVjyG4PNrWs5 Naito i Ishii  https://photos.app.goo.gl/RfKoYp9ZDsJzrkqH8   Jednym słowem warto lecieć.
  • Kaczy316
   Lecimy z SD, półfinały drabinki SD mnie ciekawią, bo całkiem fajne walki i ciężkie do przewidzenia, chociaż wydaję mi się że wygra Orton i Tonga z pomocą Bloodline, niemniej zapowiada się ciekawie zarówno u Panów jak i u Pań. W sumie zaczynamy od czegoś naprawdę przyjemnego, bo Pianek vs Tiffany, szkoda, że Tiff nie ma szans tu na wygraną, ale sama walka powinna być naprawdę świetna. Bardzo dobry pojedynek, tak jak się spodziewałem dostałem to czego oczekiwałem, Pianek niestety z wygraną, ale Tiffany świetnie się tu zaprezentowała, naprawdę bardzo dobra walka około 10 minut czasu TV i prawie 13 prawdopodobnie jeśli liczyć reklamę, bo była jedna, czyli w finale drabinki SD dostaniemy pewnie Jade vs Pianek, tak myślę, chyba że chcą to zachować na jakieś PLE, ale no zobaczymy, niemniej walka do obejrzenia. face to face na backu Knighta z Loganem oj będzie odbędzie się ta walka odbędzie o tytuł US zdecydowanie, teasowane jest. Tama Tonga vs LA Knight lecimy z tym, walka może dupy nie urwie, ale ciekawi mnie kto wygra, bo tutaj nie jestem pewny mimo że uważam, że Tonga wygra z pomocą sojuszników. No i Tama wygrywa przy pomocy Bloodline tak jak myślałem, w sensie bardziej przez to, że Knight się zdekoncentrował i późno wbił do ringu przez co Tama zajebał finishera i elo, szkoda Knighta, ale no musi być Orton vs Tonga w finale drabinki SD i ciekawi mnie co tam się odwali, walka no taka sobie ile to trwało lekko ponad 6 minut w TV, z reklamą to z 9 minut panowie pewnie dostali, źle nie było. No w przyszłości chyba dostaniemy Melo vs Knight, ale pytanie czy jako feud czy zwykła walka na SD. Podpisanie kontraktu, które zaczyna się tak samo jak AJ vs Cody, ciekawe, że nie mają kompletnie pomysłu na run Rhodesa xD. W ogóle to jest niesamowite, Loganik jest Champem od ponad pół roku i bronił tytułu.....2 razy....niezłe naprawdę, kurwa o chuj chodzi, na Match Cardzie napisane jest Champion vs Champion, a Cole mówi że w tej walce oba tytuły są na szali, bo Cody broni Undisputed Title, a Logan US Title w walce Champion vs Champion, w sumie to jest to co chciałem, ale jak dla mnie ten Match Card jest bardzo mylący w takim razie, a bardziej podpis tej walki, bo walki podpisane "Champion vs Champion" praktycznie nigdy nie są o oba tytuły, chyba nigdy nie było takiej sytuacji, a teraz nagle jest, więc mylące to jest jak dla mnie. Kurwa Cody w każdym segu teraz wspomina o swoim ojcu no ja pierdole xD, Logan zjechał na micu Rhodesa, ogólnie to nie uważam żeby to co się dzieję i słaby run Cody'ego jak dla mnie był winą Cody'ego, po prostu brak pomysłu na ten run zabija go, nie ma pomysłu, booking jest kiepski i to nie jest winą Rhodesa, bo on uważam że nadaję się na twarz fedki i Champa, ale strasznie przynudza przez to że cały czas musi gadać o tym samym i dzieję się to samo w jego story. No po tym segmencie dowiedzieliśmy się, że walka miała być o dwa tytuły, ale ostatecznie będzie o jeden i to Cody'ego, segment na plus ze względu na Logana i jego prawnika, dobrze to wyszło. Jade vs Jax, ciekawe jak będzie wyglądała walka. No to niezła walka po 2 minutach Jade sobie uderzyła krzesłem Jax i dlatego ta przeszła xD, ale w przyszłości chyba zobaczymy feud tych dwóch pań, niemniej jednak bardzo kiepskie rozwiązanie, zrobili debilke z Cargill imo, ale no cóż, nawet fani skandują "Bullshit" nie dziwię im się, ale tak czułem, że Jade vs Pianek będą chcieli zachować na coś większego potencjalnie na SummerSlam, Bash In The Berlin lub samą WM, zależy jak długo chcą ich TT utrzymać. O lecimy DX vs LDF, w sumie walka powinna być dobra o ile dostanie odpowiednią ilość czasu. około 5:20 czasu w TV i reklama to no około 8 minut wydaję mi się że walka trwała, która była fajna, taka do obejrzenia, DX wygrywa i chyba szykuję się shot na tytuły Tagowe, w sumie nic więcej do dodania nie mam. Co to była za jakaś wizyta u psychologa czy co? Dziwne. Poznamy pewnie przyszłość Stylesa w przyszłym tygodniu. Next Week: Pianek vs Jax meh. Tonga vs Orton/Hayes, raczej kontra Randy, ale zapowiada się ciekawie i w sumie to tyle na przyszły tydzień, niewiele. It's Main Event TIME! Randy Orton vs Carmelo Hayes, Melo dopiero niedawno przeszedł na SD, a już drugi jego Main Event na tejże tygodniówce, szkoda że drugi przegrany, ale to dalej 10x lepsza promocja nowego świetnego zawodnika niż obijanie jobberów tydzień po tygodniu, które nic nie daję. Hmm lekko ponad 8 minut w TV fajnej psychologicznej walki, z reklamą to z 11 minut trwało to krótko jak na Main Event, ale no cóż jest jak jest, Orton wygrywa, Melo dalej pokazuję się bardzo dobrze, no zobaczymy co za tydzień dostaniemy. Na koniec jeszcze wymianę spojrzeń i Randy nawet coś powiedział pomiędzy Bloodline i Apex Predatorem. Plusy: Pianek vs Tiffany Teasowanie Knight vs Paul w przyszłości LA Knight vs Tama Tonga Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Cody DX vs LDF Main Event Minusy: Walka i rozwiązanie Jax vs Jade Podsumowanie: Ogólnie były plusy na SD, ale tak naprawdę jedyne rzeczy warte większej uwagi to Pianek vs Tiff mimo wszystko i podpisanie kontraktu, reszta taka dość przeciętna, także dobra tygodniówka, ale tylko dobra, nic więcej, mało się dowiedzieliśmy, K&QOTR leci dalej, feud Rhodesa z Loganem jakoś wygląda i to wszystko tak naprawdę, ale warto obejrzeć Tiff vs Pianek i ten segment z podpisaniem kontraktu, resztę można skipnąć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...