Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE


Wąsent

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  4
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  27.07.2011
 • Status:  Offline

W diarach wcielam się w rolę Triple H, który jest Prezesem WWE. Nie ma div. Rostery są jak naprawdę i są dwie tygodniówki. Raw i SmackDown!

 

----

 

Poniedziałek, 1 sierpień 2011

Wstałem o 8:30. Po zjedzeniu śniadania poszedłem pod prysznic. Ubrałem się w swój najdroższy garnitur i wyszedłem do samochodu. Czekała mnie droga do Toronto w Kanadzie. Tam będzie dzisiejsze RAW. O godzinie 11:00 dojechałem na miejsce. Wysiadając z samochodu przybiegły do mnie dzieciaki prosząc o autografy. Po rozdaniu autografów wszedłem do budynku. Rozejrzałem się po korytarzu. Nikogo nie było. W spokoju szedłem do mojego biura. Doszedłem do swojego gabinetu. Włączyłem laptopa i wszedłem na wwe.com. Napisałem tam kilka newsów i wyłączyłem laptopa. Trochę pomagałem przy przygotowaniach i poszedłem na obiad. Zjadłem i wyszedłem z budynku. Poszedłem gdzieś na miasto. Rozdawałem wiele autografów i pozowałem do zdjęć. Po jakimś czasie wróciłem do budynku. Była godzina 16:30. Monday Night Raw zaczynało się o 19:30. Byłem zmęczony po rozdawaniu autografów, więc się zdrzemnąłem. Tuż przed galą obudziła mnie moja asystentka. Czas zaczynać Raw!

 

Monday Night Raw, 1 sierpnia

 

Muzyka RAW zaczęła grać. Wybuchły fajerwerki i Raw weszło na antenę.

 

Jim Ross: Witajcie! Nazywam się Jim Ross i dzisiaj komentować ze mną będzie Jerry The King Lawler. Witaj, King

Jerry Lawler: Cześć JR! Jak brakowało mi Twojego głosu. Musiałem słuchać tego gadania Michaela Cola. Welcome Back, JR!

Jim Ross: Mnie też Ciebie brakowało. Zapraszamy na naprawdę emocjonującą galę!

 

Wyszedłem do ringu i zacząłem mój speech.

 

Triple H: Witajcie! Kiedy ja, Triple H zostałem Prezesem stanie się nowa era! Teraz każda tygodniówka będzie wyglądała inaczej. WWE spotka coś innego. Dzisiejszego wieczora zobaczymy naprawdę wspaniałą galę! Nie można tego nie zobaczyć!

 

Alberto del Rio wyszedł, a raczej wyjechał do ringu.

 

Alberto del Rio: My name is Alberto del Rio! But you already know. Triple H, słyszałem, że jesteś nowym prezesem! Gratulacje! Wiesz co? Może dałbyś mi walkę o pas WWE?! Jestem przecież najlepszy i nikt nie może mi dorównać!

 

Przy wielkim cheerze publiczności do ringu wychodzi bardzo skupiony John Cena!

 

John Cena: Alberto, za co Ty masz dostać walkę o pas? Za co? To mnie należy się prawo rewanżu, a Ty zaczekaj na swoją kolej. Triple H, na SummerSlam chciałbym zyskać prawo rewanżu na CM Punku. Na Money in the Bank straciłem pas WWE. Należy mi się rewanż, prawda?

 

Triple H: Panowie, spokojnie! Alberto widzę w Tobie potencjał. Jeżeli dzisiaj pokonasz Reya Mysterio, będziesz walczył za tydzień z Johnem Ceną. Cena, dostaniesz rewanż. Tonight! CM Punk vs. John Cena for WWE Championship. To będzie dzisiejszy Main Event!

 

Po chwili wszyscy zeszli na backstage i czas na pierwszą walkę.

 

Jack Swagger vs. Vladimir Kozlov

 

Matt Striker: From Perry, Oklahoma, ważący 119 kg, The All-American American, Jack Swagger!

 

Matt Striker: From Moscow, ważący 137 kg, Vladimir Kozlov!

 

Są już w ringu. Wpadli w zwarcie. Wygrał Vladimir Kozlov. Irish Whip dla Jacka Swaggera i Powerslam Scoop! Kopnięcia w klatkę piersiową od Kozlova. Teraz Vladimir wykonuje mocne punche w twarz Jacka. Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Jeszcze za mało. Vladimir Kozlov czeka, aż jego rywal się podniesie. The All-American American na nogach i Kick To The Chest! Jack Swagger zrobił aż fikołka pod wpływem siły kopnięcia. Vladimir Kozlov tauntuje. Jack błyskawicznie się podniósł. Punch od Swaggera! Nie! Kozlov blokuje i Trapping Headbutts! The All-American American upadł. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Vladimir podnosi rywala, lecz ten go uderzył w kroczę. Kozlov upadł. Teraz Jack Swagger rozdaje karty. Podnosi rywala i German Suplex! Jack Swagger szyderczo się uśmiecha. Vladimir Kozlov na kolanach. Jack odbija się od lin i Dropkick w twarz Vladimira! The Moscow Mauler padł jakby nieprzytomny. Jack Swagger zaczął robić pompki. Heat od publiczności. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Niestety sędzia doliczył tylko do dwóch. Walka nadal trwa. The All-American American wykonuje Irish Whip w narożnik. Kopnięcie kolanem w brzuch i Kozlov upada. Jack Swagger bierze rozbieg, przeskakuje nad Kozlovem i Corner slingshot splash! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! The All-American przeciąga swojego rywala na środek ringu i zapina Ankle Lock! Moskiewski Młot zmaga się z wielkim bólem i jest! Vladimir Kozlov odklepuje!

 

Matt Striker: Here is your winner, Jack Swagger!

 

Jim Ross: Nie lubię Jacka Swaggera. Szkoda, że Vladimir Kozlov odklepał.

Jerry Lawler: Zgadzam się z Tobą, JR

 

Kamera przenosi się na backstage, a mianowicie do biura Triple H

 

John Cena: Dzięki za szansę, Hunter. W sumie należała mi się ona, ale dlaczego pozwoliłeś z Del Rio na walkę ze mną za tydzień? Oczywiście jak zwycięży z Reyem Mysterio

 

Triple H: John, boisz się Alberto? Jeżeli dzisiaj zwyciężysz, za tydzień wasza walka będzie Non-Title. Jeżeli przegrasz, możesz pożegnać się z szansą na pas WWE. Przynajmniej w najbliższym czasie. Jeszcze jedno. Jeżeli w przyszłym tygodniu przegrasz z Alberto del Rio, trafiasz na SmackDown!

 

John Cena: Ok, niech będzie. Ale na SmackDown! chcę walczyć o pas World Heavyweight!

 

Triple H: Cena, czy Ty zawsze musisz walczyć o pas? Idź już, bo zmienię zdanie co do Ciebie.

 

John Cena: No dobrze, dobrze. Już wychodzę. Nie denerwuj się. Dzisiaj po RAW zobaczysz nowego WWE Championa.

 

----

 

Dolph Ziggler vs. Kofi Kingston, non-title

 

Matt Striker: From Ghana, Africa, ważący 100 kg, Kofi Kingston!

 

Matt Striker: From Holywood, Florida, ważący 101 kg, United States Champion, Dolph Ziggler!

 

Obaj są na ringu. Ziggler zaczyna od Dropkicku w nogę. Kofi uklęknął na lewą nogę, a Dolph Ziggler od razu wykonuje Leg Drop Bulldog! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Dolph od razu podnosi rywala. Kopie go w brzuch i Swigning Neckbreaker! Znów podnosi rywala. Irish Whip dla Kofiego i Dropkick! Kofi upadł. Ziggler znów liczy... 1.. 2.. Kick Out! Kolejny raz podnosi rywala i Irish Whip w narożnik. Bierze rozbieg i Corner Splash! Jednak nie! Kofi się odsunął, a Ziggler wpadł w narożnik i go odrzuciło. Dolph Ziggler jest zamroczony, a Kofi wykonał mu Russian Legsweep! Teraz Kofi Kingston wchodzi na narożnik. Kiedy podniósł się jego rywal, Kofi wykonał Diving Crossbody! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Kofi i Ziggler nagle się podnieśli i Monkey Flip od Kofiego Kingstona! Ziggler leży, a Kofi wskakuje na narożnik i tauntuje. Ziggler to wykorzystał i wziął Swojego rywala na barki i Powerbomb! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Dolph Ziggler nieźle się wkurzył. Czeka aż jego rywal wstanie. Kofi Kingston wstaje i Superkick! Controlled Frenzy padł jak nieprzytomny. Dolph tauntuje i Jumping Elbow Drop razy trzy! Dolph tauntuje znów. Kofi wstał, lecz Dolph Ziggler kopnął go w brzuch, odwraca rywala i Zig Zag! Przypięcie... 1.. 2.. 3!

 

Matt Striker: Here is your winner, The United States Champion, Dolph Ziggler!

 

Zawodnicy usunęli się z ringu. Chwilę później słychać...

 

To Edge! Wielki cheer publiczności i The Rated R Superstar wychodzi do ringu!

 

Edge: Wow! Nie wiedziałem, że tak bardzo się za mną stęskniliście! Jesteście u mnie, a ja jestem gospodarzem, prawda? Mam dla Was wielką niespodziankę! Pamiętacie moją chorobę? To już przeszłość! Mój lekarz się pomylił! Jestem całkowicie zdrowy! Wracam na RAW! Mam tutaj kilka spraw do załatwienia! Spodziewajcie się, że Alberto Del Rio dostanie za to co zrobił mi. Chcecie tego? Wiedziałem, że tak. Jestem już zdrowy i możecie już czekać na moją pierwszą walkę! Dobra, wracam na backstage. Mam nadzieję, że show w moim rodzinnym mieście wam się podoba!

 

The Big Show & Alex Riley vs. The Miz & R-Truth

 

Matt Striker: From Aiken, South Carolina, ważący 220 kg, The Big Show!

 

Matt Striker: From Fairfax County, Virginia, ważący 114 kg, Alex Riley!

 

Matt Striker: From Cleveland, Ohio, ważący 105 kg, The Miz!

 

Matt Striker: From Charlotte, North Carolina, ważący 107 kg, R-Truth!

 

Zaczynają Big Show i R-Truth. The Big Show nie może złapać swojego rywala, ponieważ jest dla niego zdecydowanie za szybki. R-Truth podskakuje i Low Kick dla Big Showa! Kolejny! I jeszcze raz! Big Show na kolanach i DDT! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Zmiana z Mizem, który wykonuje serie punchy. Big Show się zdenerwował i odepchnął Miza, który się przewrócił. The Big Show wstał, Miz na niego biegnie i nadział się na Big Boota! Miz siedzi trzymając się za twarz. Zmiana z Alexem Rileyem, który przeskakuje nad linami, odbija się od nich i Dropkick w twarz The Miza! Pin... 1.. 2.. Wbiegł R-Truth! European Uppercut od Trutha. Miz próbuje wykonać Skull-Crashing Finale! Nie ma! Big Show odepchnął Miza. R-Truth biegnie na Big Showa i otrzymuje KO Punch! OH MY GOD! Alex zmienia się z Big Showem! Miz biegnie na Showa i został złapany za szyję! To może oznaczać tylko jedno - Chokeslam! Tak się dzieje! Pin... 1.. 2.. Kick Out!

 

Matt Striker: Here is your winner, Alex Riley and The Big Show!

 

Alex Riley wraz z Big Showem tauntują zwycięstwo. Ale co to? Miz i R-Truth we dwóch atakują zwycięzców krzesłami Riley szybko upadł! Big Show jest maltretowany krzesłem! Do ringu wbiegają Edge i Rey Mysterio! Spear dla Trutha! Rey Mysterio wykonuje Hurricanranę Mizowi! Odbicie od lin i 619! Miz na nogach, odwraca się i Spear! Spear by Edge! Wszyscy później wstali i tauntowali.

 

Backstage

John Morrison wchodzi do biura Prezesa.

John Morrison: Siemanko, Hunter. Dlaczego nie znalazłem się w karcie?

Triple H: Sorry, John. Nie było miejsca. Za tydzień na pewno weźmiesz udział w gali. Będziesz brał udział w turnieju do pasa United States!

John Morrison: Pas United States? Może lepiej pas WWE? Mógłbym pokonać tego całego CM Punka. Niby jest taki czysty, a alkohol pewnie pije na umór.

Triple H: John, skończ. Chcesz brać udział w tym turnieju, czy nie? Mogę jeszcze zmienić zdanie i nie będziesz brał udziału w żadnej walce.

John Morrison: No ok. Niech będzie, ale nie chcę mieć takiej walki, że jak przegram to idę na SmackDown!

Triple H: O to możesz być spokojny.

 

Mistrz WWE wychodzi do ringu. Jednak zatrzymuje się na rampie, siada po turecku i zaczyna mówić.

 

CM Punk: Widzicie moje złoto? Zdobyłem je pokonując Johna Cenę na Money in the Bank. Nieważne w jaki sposób, ważne, że John Cena nie jest już mistrzem WWE. Chciał wykorzystać prawo rewanżu. Chce wykorzystać je dzisiaj. Hmm... Czy to nie jest zbyt pochopna decyzja? Na SummerSlam pewnie będę musiał znów bronic mojego tytułu przeciwko niemu. To nie będzie nudne? Niech inni spróbują mnie pokonać. A nie tylko John Cena. Nie wiem dlaczego, ale Cena nie będzie już mistrzem WWE. Ja będę mistrzem do WrestleManii! Nikt nie stanie mi na drodze. Nawet ulubieniec WWE Universe, John Cena. Otóż jestem Straight Edge Warriorem, nie piję, nie palę i nie ćpam.

 

John Morrison wychodzi i zatrzymuje się przy CM Punku.

 

John Morrison: Czy Ty wiesz co mówisz? Nie pijesz, nie palisz i nie bierzesz świństwa? Wątpię. Jakim cudem chcesz być Championem do WrestleManii, skoro mógłbym pokonać Cię już dzisiaj!

CM Punk: Naprawdę? To Ty chyba nie wiesz co mówisz. Jeżeli jesteś taki dobry, olej ten cały turniej o pas United States, tylko walcz ze mną o pas WWE na SummerSlam. Wchodzisz w to? Czy boisz sprzeciwić się Triple H?

John Morrison: Punk, nie boję się. Nie boję się też zgodzić na Twoją propozycję! Nie boję się też upokorzyć Cię na SummerSlam! Nie boję się unieść tego pasa, który znajduje się aktualnie na Twoim ramieniu. Na najważniejszej gali lata zobaczysz kto tak naprawdę jest lepszy. CM Punk or John Morrison.

CM Punk: Dobrze, że wspomniałeś o tym, że to najważniejsza gala lata. WWE Universe zasługuje na to, aby zobaczyli na tej gali coś wspaniałego, prawda?

John Morrison: Domyślam się, że masz na myśli stypulację. Określiłeś to słowami ''coś wspaniałego''. Wspaniałe będzie to, kiedy uniosę pas do góry!

CM Punk: Proszę, ulżyj sobie. Podnieś ten pas do góry, ponieważ już nigdy w swym życiu nie będziesz miał bliżej tego pasa.

John Morrison: Jest napisane na nim ''CM Punk''. Po SummerSlam będzie napisane ''John Morrison''. To właśnie wtedy zechcę podnieść go do góry i opuszczając halę z tym właśnie pasem. Z chęcią będę patrzył jak płaczesz po utracie pasa. A zdarza Ci się to niezbyt często, ponieważ pasa często nie miałeś.

CM Punk: Do prawdy? A miałeś kiedykolwiek pas WWE na swym koncie? Miałeś pas World Heavyweight na swym koncie? Jak miałeś pas Intercontinental to oprawiłeś go w ramkę, ponieważ już nigdy na żadnym pasie w WWE nie będzie Twojego nazwiska.

John Morrison: Przekonamy się po SummerSlam. Wybacz Punk, ale teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie niż odpowiadanie Tobie na głupie pytania.

CM Punk: A idź w diabły! Tak samo będziesz wychodził po SummerSlam, bez pasa...

 

Alberto del Rio vs. Rey Mysterio

 

Ricardo Rodriguez: From San Luis Potosí, Mexico, ważący 119 kg, La Exelencia, Aaaaaaallllbertooooooooo Delllllllllllllllll Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrio!

 

http://www.youtube.com/watch?v=rSMX8p_jbwU&feature=related

Matt Striker: From San Diego, California, ważący 79 kg, Rey Mysterio!

 

Rey Mysterio zaczyna od kopnięć w nogę Alberto del Rio. Ten od nich ucieka i nieudana próba Dropkicku. Alberto del Rio wściekle kopie Reya Mysterio po brzuchu. Sędzia odciąga Alberto. Del Rio kopie po ręce Reya. Podnosi rywala, Irish Whip, próba Clothesline'u, jednak Rey unika, wskakuje na drugą linę i Crossbody! Przypięcie... 1.. 2.. Kick Out! Alberto jest zły. Chce złapać swojego rywala, lecz ten jest zbyt szybki. Hurricanrana od Reya. Rey zasłania usta. Czeka, aż wstanie jego rywal. Alberto na nogach i Green Mist! Alberto del Rio oślepiony pada na matę. Pin... 1.. 2.. Kick Out! Rey wykonuje Soccer Kick. Alberto się podniósł, i otrzymał Bulldoga! Rey wchodzi na narożnik i Frog Splash! Pin... 1.. 2.. Noga del Rio ląduje na linach, Rope Break. Rey Mysterio tauntuje. Publiczność bawi się razem z Reyem. Rey wypycha Alberto del Rio za ring. Rey wchodzi na narożnik i skacze na Alberto del Rio, lecz ten się odsuwa i Rey Mysterio wpada twarzą w barierki! Del Rio wściekle obija rękę Reya Mysterio. Kładzie jego rękę między schodzki! O nie, tylko nie to! Nadepnął! Rey Mysterio naprawdę cierpi! Oh My God! Alberto del Rio wrzuce Reya do ringu, i German Suplex! Podnosi rywala, kopie go w brzuch, i Cross ArmBreaker! Rey Mysterio ma daleko do lin. Chyba nie wytrzyma! Tak jest! Rey Mysterio się poddaje, lecz Del Rio nie puszcza! Sędzia musiał interweniować. Alberto puścił.

 

Ricardo Rodriguez: The winner is... Aaaaaaallllllbertooooooooo Dellllllll Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrio!

 

John Cena vs. CM Punk, WWE Championship Match

 

http://www.youtube.com/watch?v=rwxi3J6Cd5Y

Matt Striker: From West Newbury, Massachusetts, ważący 110 kg, John Cena!

 

Matt Striker: From Chicago, Illinois, ważący 101 kg, WWE Champion, C! M! Punk!

 

Zaczynają od zwarcia! Wygrywa zdecydowanie silniejszy John Cena! Przechodzą w Headlcok! Punk jednak się uwalnia. Zaczynają od nowa. Znów zwarcie i znów Headlock, lecz tym razem CM Punk wykonuje serie łokci w brzuch Johna Ceny. Chwilę później Step-Up Enzuigiri! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Chwilę później Swigning Neckbreaker! CM Punk śmieje się do Johna Ceny. Cena jednak wstaje błyskawicznie i mocne punche, które wrzucają CM Punka w narożnik! Mocne kopnięcia uderzenia! John Cena wpadł w szał! Sędzia musiał go odsunąć Cena biegnie na rywala, lecz ten się odsuwa i teraz on wykonuje Punche i kopnięcia! CM Punk odchodzi i wejście kolanem! Chwilę później Bulldog! Pin... 1.. 2.. Kick Out! Kiedy Cena wstał orzymał Roundhouse Kick! Padł jak nieprzytomny! Po chwili Double Underhook Backbreaker! Cena złapał się za plecy. CM Punk tauntuje, odwracając się plecami do Johna Ceny. John wstaje, odwraca rywala, wykonuje mu Irish Whip i Thesz Press! Mocne punche w twarz! Cena tauntuje. Punk się podnosi, John biegnie i Running leaping shoulder block! Kolejny! I jeszcze raz! Proto Bomb! Chwilę później widzimi You Can't See Me! Odbicie od lin i Five Knuckle Shuffle! Do ringu wbiega John Morrison! Jednak zatrzymuje się przed ringiem i coś mówi do Johna Ceny! Niestety imiennik Morrisona wdał się w dyskusję z nim! CM Punk powoli się podnosi. John Cena kłóci się z Guru of Greatness! CM Punk już na nogach. Idzie powoli do Ceny! Straight Edge Savior podnosi rywala na barki i Go To Sleep! GTS! OH MY GOD! Pin... 1.. 2.. 3!

 

Matt Striker: Here is your winner, the Still WWE Champion, CM Punk!

 

Jim Ross: Ta gala była świetna. Mam nadzieję, że SmackDown! będzie równe wspaniałe. Żegnają się z wami Jim Ross...

Jerry Lawler: I Jerry The King Lawler. Dobrej Nocy!

 

Raw zeszło z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Wąsent

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • IIL
   AEW All Out 2024 przesunięte o tydzień: W związku z tym w tym roku nie powtórzy się sytuacja w której AEW organizowało dwie gale ppv dokładnie tydzień po sobie. To moim zdaniem zmiana na plus, ale z drugiej strony zerwią z tradycją w której od czau pierwszego All In w 2018 roku, Chicago hostowało galę ppv w pierwszy weekend września. 
  • IIL
   Nagły zawał serca wczoraj rano... Wielka szkoda. Podobał mi się ten gimmick "badness" bazowany na Macho Manie. Widziałem też kilka jego walk na żywo w tym zajebisty finał 16 Carat Gold 2018 - Bones vs Dragunov vs Walter/Gunther. RIP...
  • Kaczy316
   Kolejne Monday Night Raw i ostatnie przed K&QOTR, czy dostaniemy coś ciekawego poza finałami od strony Raw? Zobaczmy. Rozpoczynamy od Sami Zayn vs Gigachad Gable, może to być bardzo dobra walka. Przed samym pojedynkiem dostaliśmy bardzo dobre promo od Samiego, które bardzo dobrze podbudowało starcie o tytuł Interkontynentalny na K&QOTR, a wyszedł również Gigachad, który także się wypowiedział i oczywiście zbeształ swoich podopiecznych z Alpha Academy, Otis znowu jest mega over dzięki temu, bo jest najbardziej jebany, a był Number One Guyem, Gable jest co raz bardziej nienawidzony przeze mnie, ale to przez to, że jest tak dobrze bookowany jako Heel i ma naprawdę talent i serce do tego co robi mimo wszystko, świetna wymiana zdań, bardzo przyjemny segment naprawdę i bardzo dobre wprowadzenie do walki do któej właśnie płynnie przechodzimy. 10,5 minuty walki w TV i dwie reklamy to z 15-16 minut panowie dostali, dużo jak na opener i świetny segment przed walką, sama walka była bardzo dobra, a większość i tak skupiała się na tym co mieli zrobić pomocnicy Gable'a, ostatecznie nikt poza Otisem nie zrobił tego co miał, ale widać po Otisie że nie jest zadowolony, oj dajcie mi ten feud, chcę go zobaczyć, Otis zaczyna być over, ale to chwilowe tak jak w 2020 i to Gable powinien wyjść górą z tego wszystkiego, bo on over jest od kilku ładnych lat, świetny pojedynek, Sami raczej obroni na PLE, bo kto przegrywa przed PLE to wygrywa na samym PLE, fani w ogóle nawet chantują już "You Suck" i to w rytm theme songu Alpha Academy oj czekamy czekamy, może jednak będą chcieli zrobić drugiego Angle'a z Gigachada oby oby. Na Backu Cruz został rozjebany, zapewne przez Carlito. Debiucik na Raw Brona, w końcu po przejściu, znaczy w sumie to długo czekać nie musiał, może z Rudym zawalczy, a nie to jedynie squash z jakimś jobberem meh czyli wracamy do punktu wyjścia. No i Bron pokazał że rozpierdoli sobie na spokojnie jobbera, odesłał go karetką do domu/szpitala, a Pearce jest wkurwiony na niego, może to prowadzi do czegoś większego, bo Bron powiedział że Pearce nie potrafi go kontrolować. Lyra vs Iyo, walka powinna wyjść dobrze, ale oby nie odjebali i nie dali wygrać Lyrze, no to przesada by była, Iyo dopiero co CO-Main Eventowała WM i wnosiła na największą galę w roku tytuł, który miała dosyć długo, no ja liczę, że Sky to spokojnie ugra. Nie wiem dziwna walka, publika miała totalnie wyjebane w ten pojedynek tak samo jak ja, tempo jakieś takie nierówne było i słaba chemia, Iyo czasem zrobiła fajną akcję, ale nic ponad to, nie bawiłem się za dobrze na tej walce i Lyra to wygrała......ja pierdole to Ilja nie mógł dojść do finału, Melo nie mógł dojść do finału, ale kurwa jebana Lyra se tak o rozjebała byłą mistrzynie, jeszcze jej koronę dajcie.....ja pierdole nie mogę, nie chce mi się tej dywizji oglądać jak ma być takie coś, pierdole finał QOTR, jeszcze niech Pianka rozjebie w finale oj tak świetne to będzie, a zapomniałem, nawet Stratton nie mogła dojść do finału, ale gówniana Lyra doszła, nie chce mi się tego oglądać, walka trwała z 10-11 minut czasu TV i razem z reklamami, których było chyba dwie to z 15-16 minut, za długo. O myślałem że dostaniemy jakąś zapowiedź rewanżyku pomiędzy Ricochetem i Ilją, ale chyba Ricochet ma większy problem w postaci Breakkera, ciekawe co chcę tym osiągnąć młody Steiner. Gunther dał całkiem niezłe promo na temat Jeya i KOTR na pustej arenie. LET'S GOOOOOOO AWESOME TRUTH VS JUDGMENT DAY! Nie wiem czy ringowo jakoś wybitnie będzie, ale niech wyjdzie dobrze i żeby Awesome Truth obronili tytuły, bo w sumie dobrze wyglądają jako Championi, nie są jacyś wybitni, ale mają okej run i śmiesznie jest z nimi. Lekko ponad 6 minut walki w TV i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, przyjemny pojedynek, zdecydowanie wolę takie pojedynki, gdzie ringowo po prostu jest poprawnie lub dobrze, ale dostarczają mega emocji dzięki kontaktowi z publiką i dzięki psychologii ringowej niż po prostu zajebiste ringowo, ale z małymi emocjami i bez psychologii, oczywiście najlepsze są i z tym i z tym w jednym, ale różnie to bywa, Awesome Truth obronili tytuły dzięki pomocy Brauna i ja jestem zadowolony, fajna walka, ogólnie to wszystko na plus. Liv zajebała Lyrze plaskacza, może Valkyria doznać kontuzji teraz? xDDD. Bronson pogroził Samiemu, Otis przeprosił Samiego, kurwa chanty dla niego to jakiś sztosik, ale WWE jak chcę to umie budować emocjonalne story. Kolejna nudziara ja pierdole, dajcie jej ten Heel Turn, bo słuchać nie mogę tego pierdolenia co tydzień o tym samym, skip, dajcie jej walki to chociaż będzie co pooglądać. Karrion nie wiem czy on grozi Xavierowi czy co, ale mógłby już nie pojawiać się w MR, nie ma tam czego szukać. Walka o to kto podłoży się Piance i Jade nie wiem w sumie kiedy. może na K&QOTR chyba że Pianek dojdzie do finału turnieju still walka do skipa dla mnie, wygrały Shayna i Zoey no tak, one mogą się podłożyć xD. Drew na backu powiedział z tego co zrozumiałem że już jest dopuszczony do akcji w ringu, więc czeka na jego rewanż o tytuł. Gigachad już spoufala się z Creed Brothers oj będzie zamiana sojuszników zdecydowanie, ale czekam wcześniej na feudzik Otis vs Gigachad, emocje będą i być może tytuł Interkontynentalny w tle, widziałbym to. Main Event Jey Uso vs Gunther, to nasz dzisiejszy Main Event! Gunther powinien to wygrać, ale sama walka jak się zbliży do ostatniej ich potyczki to będzie świetnie, około 15 minut, a z reklamami, bo chyba dwie były to z 20+ minut świetnej walki, jedynie sekwencja z obijaniem ręki Jeya mnie wynudziła, a reszta to sztosik totalny, mega dobra walka, dorównała ich walce o tytuł IC kilka miesięcy temu, nawet nie wiem czy jej nie przebiła, Gunther rozjebał Jeya i wygląda mocarnie, nasz Ring General leci po koronę, a Jey nie stracił za wiele, zemdlał po świetnej walce i mocnej dźwigni, poproszę Five Stara dla tych panów xD Cody i AJ by dostali. Plusy: Cała sekwencja otwierająca Z Bronem coś się dzieję mimo dalszego obijania jobberów Walka o pasy World Tag Team Main Event Neutral: Iyo vs Lyra Minusy: Dywizja Kobiet Podsumowanie: Całkiem niezłe Raw, pomijając dywizję kobiet to powiedziałbym że nawet świetne, opener kozacki, Main Event kozacki, walka o pasy Tagowe odbyła się i była przyjemna, Braunik się pojawia, Awesome Truth dalej z pasami, story z Alpha Academy mega ciekawe, a Otisek znowu jest over, pomijając kobiety to tak jak mówię bardzo dobry odcinek Raw i ja polecam obejrzeć, można się dobrze bawić.
  • IIL
   Pamiętam oglądanie live WM 23. To był zwykły pokaz slajdów w małym okienku nad ircem. Gdy w RR 2007 na końcu został Michaels i Taker magia płynęła z ekranu. Dobre czasy...  
  • Attitude
   Pechowo zakończył się main event gali Marigold Fields Forever dla Giulii. Zawodniczka tworzyła tag team z Utami Hayashishitą, a rywalkami były Bozilla i Sareee. Giulia zakończyła ten pojedynek kontuzją nadgarstka. Nie jest wykluczone, że będzie potrzebna przerwa od występów. Tego lata Giulia ma dołączyć do WWE i rozpocząć występy w NXT. A'propos NXT - zapowiedź dzisiejszego odcinka: * NXT North American Championship #1 Contender's Match: Joe Coffey vs. Wes Lee vs. Josh Briggs * NXT Women's North American Championship Qualifier: Fallon Henley vs. Thea Hail * NXT Women's North American Championship Qualifier: Brinley Reece vs. Jaida Parker * Karmen Petrovic i Natalya vs. Lola Vice i Shayna Baszler Nowe Playlist: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...