Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

PXW Monday SMASH! 25.07.11 - odcinek 8

TerryShadow

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Ósmy odcinek Monday SMASH!.

Zapraszam do obejrzenia i komentowania.

• Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Natan

1

• TerryShadow

1

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Czekam na PPV już nie ukrywam, mimo że do niego jeszcze trzy tygodnie. Tygodniówki są po to, żeby być na bieżąco, SF ma mnie zachwycić ;)

Gale oglądałem zaraz po wrzuceniu więc niewiele szczegółów udało mi się przetrzymać w głowie do dziś.

Plusy:

+Liczę stale na feud Sirreksa ze Slatem, lekką podbudowę do takiego programu już mamy wiec trzeba to tylko ładnie poprowadzić. Pomogłoby to dobrze wykreować postać sfejsowanego Sundace'a i trochę wywindować pozycję Sirreksa w fedzie, bo niewątpliwie na mały push zasługuje.

+Walki Deadmana z Terrym i Krychy z Mazim niezłe, wyróżniały się.

Żadnych konkretnych minusów przyznam szczerze nie pamiętam, więc odpuszczę sobię tą część mojego posta.

SMASH niczym nie zaskoczył, tradycyjnie poziom był przyzwoity, ale poza tym wiało nudą. Nie uważam tego jednak za wielki problem, podbudowa do SF idzie jak należy, przed pokazem fajerwerków trzeba powoli nabijać armaty żeby się nie sparzyć :twisted: