Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WWE NEW AGE

Double S

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Całkiem nowa era WWE, wszystko zaczyna się od nowa! Pasy zostaną rozdane po turniejach które odbywać się będą w najbliższym czasie. Roster ułożony jest według potrzeb federacji, na jeden brand składa się dwudziestu zawodników. WWE Divas zostało zawieszone ze względu na małe dochody z tego show. Zapraszam do zapoznania się ze składem drużyn.

RAW:

1. Alberto Del Rio,

2. Alex Riley,

3. Big Show,

4. Cm Punk,

5. David Otunga,

6. Dolph Ziggler,

7. Drew McIntyre,

8. Goldust,

9. Husky Harris,

10. Jack Swagger,

11. John Cena,

12. John Morrison,

13. Kofi Kingston,

14. Mason Ryan,

15. Michael Mcgillicutty,

16. R-Truth,

17. Rey Mysterio,

18. The Miz,

19. Triple H

20. Zack Ryder

Drużyny na RAW:

New Nexus - Cm Punk, Husky Harris, Michael Mcgillicutty, Ryan, David Otunga,

The Truth - R-Truth, Zack Ryder, Goldust,

Big H - Triple H & Big Show,

SmackDown:

1. Brodus Clay,

2. Christian,

3. Cody Rhodes,

4. Daniel Bryan,

5. Edge,

6. Heath Slater,

7. Justin Gabriel,

8. Kane,

9. Mark Henry,

10. Randy Orton,

11. Santino Marella,

12. Sheamus,

13. Sin Cara,

14. Ted Dibiase,

15. The Great Khali,

17. Trent Barreta,

18. Undertaker,

19. Vladimir Kozlov

20. Wade Barret,

Drużyny na SmackDown!:

Corre - Wade Barret, Heath Slater, Justin Gabriel, Vladimir Kozlov, Marella,

Sin-Clay - Brodus Clay & Sin Cara,

Mark Henry's Team - Mark Henry, Sheamus,

Teraz przyjrzyjmy się trochę tytułom mistrzowskim. Aktualnie jest ich aż szesć! Jednak na razie nikt ich nie posiada, dopiero turnieje wyjawią zwycięsców. Przywrócono jeden pas - WWE Hardcore Championship który będzie dostępny dla zawodników z obu wrestlerów!

WWE Championship

Roster: Raw!

Posiadacz: Brak

World Heavyweight Championship

Roster: SmackDown!

United States Championship

Roster: SmackDown!

Posiadazc: Brak

Intercontinental Championship

Roster: Raw!

Hardcore Championship

Roster: Smackdown & Raw!

WWE TagTeam Championship:

Roster: Smackdown & Raw!

Posiadacze: Brak

Ogromna hala była wypełniona po brzegi fanami WWE, którzy od dawna czekali na reaktywację SmackDown! Ogromna ilość fajerwerk wystrzeliła w górę i rozpoczęła całe show! Przy stole komentatorskim siedzą już Jim Ross & Jerry Lawler!

Jerry Lawler: Witamy wszystkich na pierwszej gali WWE SmackDown New Age! Czekają nas dzisiaj cztery walki!...

Jerremu przerywa muzyka wejściowa Kane, który wolnym, zdecydowanym krokiem wchodzi na ring, bierze mikrofon, a następnie robi stosowną przerwę...

Kane: Mam ważną wiadomość do WWE... Nie ważne co sobie ubzduraliście, to JA, i tylko ja przejmę kontrolę nad SmackDown, a następnie zdobędę... World Heavyweight Championship. Nie obchodzą mnie wasze układy, zrobię wszystko, żeby posiąść ten tytuł... Nie obchodzą mnie gwiazdki pokroju Randy'ego Ortona, Christiana, czy Marka Henrego. TO JA JESTEM PRAWDZIWYM WRESTLEREM I ZDOBĘDĘ TEN TYTUŁ CZY TO SIĘ WAM PODOBA CZY NIE!

Rozbrzmiewa muzyka wejściowa Trenta Barrety, który poddenerwowany idzie w stronę ringu, chwyta za mikrofon i zaczyna mówić dosyć głośno.

Trent: Kane! Uspokój się natychmiast! Denerwujesz się, jak dziecko, na co tylko czekają ludzie pokroju Randy'ego Ortona, czy Marka Henrego. Nie bądź taki jak Cody! Nie obnoś się ze swoimi planami lepiej, by było żebyś wykonał je po cichu, tak ja, to powinno być robione. Jestem Trent Barreta, nie wiem, czy wiesz, ale... Ja też mam ochotę na tytuł World Heavyweight Championship!

GO! If you close your eyes, Your life, a naked truth revealed(...) rozbrzmiewa muzyka wejściowa Christiana, który z uśmiechem na twarzy powoli kieruje się w stronę ringu. Publiczność przywitała go jak na heela przystało, kilka wyzwisk pod jego adresem zostało wypowiedzianych dosyć głośno. Jednak Christian uśmiecha się i idzie dalej.

Christian: Panowie, nie chcę was zasmucać, ale to ja zdobędę World Heavyweight Championship na turnieju... Zdobyłem go już kilkukrotnie, jest już zapisane na, nim MOJE IMIĘ! To moje przeznaczenie!

Kane: Tak? Tak się składa, że ja też już miałem ten pas. Moje imię już na, nim widnieje panie Christian...

Trent: Mylicie się obaj! Pas dostanie osoba, która jeszcze go nie miała. WWE zaczyna od nowa, więc nie będzie żadnych starych przyzwyczajeń!

W tym momencie mikrofony zostają wyrzucone, a wrestlerzy kłócą się między sobą, dosyć długo. Kane zdenerwowany już ma schodzić po jakaś broń, kiedy rozbrzmiewa nuta wejściowa The Corre ! Wszyscy członkowie tej drużyny wbiegają z krzesłami na ring i atakują Kane i Trenta. Christian w ostatnim momencie zdołał uciec. Wade bierze czerwoną bestie na barki i wykonuje cudownego Wasteland'a! Justin Gabriel i Heath Slater w narożniku biją Barretę, a Kozlov i Santino ładnie oklepują Kane...

JL: To było coś! Widać, że Corre nie wyzbyło się starych zwyczajów i dalej bardzo lubi wtrącać się do rozmów innych...

JR: Masz rację Jerry, jednak ciekawi mnie, kto zdobędzie tytuł WHC, twoim zdaniem, kto to będzie.

JL: Nie mam pojęcia, ale liczę na Undertakera.

JR: Undertaker? Naprawdę? Człowieeku... Każdy wie, że zwycięży Sheamus! Na niego obstawiam całą sumę! (...)

Undertaker vs TedDibiase

Wszystkie lampy gasną, słychać kilkukrotnie uderzenia w gong, a potem już go było widać... Undertaker, grabarz z WWE stał na ringu na przeciw swojego przeciwnika, gdy tylko światła się zapaliły. Rozbrzmiał gong startowy, Ted od razu rzucił się na Takera, który z łatwością go od siebie odepchną. DiBiase odbił się od lin i szybko biegnie na przeciwnika, który wykonuje prosty Big Boot i posyła Teda na deski. Grabarz przejmuje inicjatywę, uderza kilka razy przeciwnika, gdy on leży, podnosi go i natychmiast wykonuje chokeslam! DiBiase leży i zwija się z bólu! Undertaker szybko posyła go na narożnik, rozpędza się i wykonuje Clothesline Corner, jednak Tedowi udaje się umknąć, a jego przeciwnik wbił się w narożnik z ogromną siłą... (...) Wracamy po reklamach na SmackDown, gdzie Ted wdrapał się na narożnik, Deadman powoli wstaje z ziemi, skok i piękny Dropkick z narożnika! DiBiase podnosi się i atakuje Takera, jednak ten kontruje i zaczyna uderzać przeciwnika w głowę, ogłuszony Million Dolar Son daje się złapać w Tombstone Piledriver! Tak, to jest już koniec! 1.. 2.. 3..! Koniec walki, rozbrzmiewa muzyka wejściowa Grabarza!

Sheamus vs Kofi Kingston

Zaczyna się walka! Sheamus natychmiast zaczyna bić Kofiego, po kilku seriach ciosów Celtic Warrior błyskawicznie wykonuje Celtic Hammer! Kingston jak na razie leży na deskach, jego przeciwnik podnosi go i chce wykonać swój finisher krzyż celtycki! Kofi, jednak uwalnia sie i szybkim Trouble in Paradise posyła Sheamusa na deski! Kingston szybko wykonuje Boom Drop i cofa się do narożnika, jest w dobrej pozycji do kolejnego Trouble in Paradise. Jednak Celtic

Warrior przechwytuje przeciwnika w locie i wykonuje szybki Celtic Slam i posyła na Kofiego serię kopniaków, a po tym wykonuje udanego powerbomba! Kingston leży bez ruchu, chyba Sheamus jednak wygra ten pojedynek, właśnie przygotowuje swój finisher, kiedy Kofi znowu się wydostaje i wykonuje świetny dropkick! Wspina się na narożnik i skacze! Tak to Jumping Clothsline! Celtycki wojownik znowu na deskach. Pin! 1.. 2..! Nie udało się! Wracamy na ring za

chwilę jednak teraz zapowiedź Royal Rumble!

Wstępna karta na Royal Rumble:

40-man Royal Rumble Match!

The Corre vs The Nexus! - 5 man Elimination Tag Match

http://img684.imageshack.us/img684/4994/nexusvscorre.png

Kane vs Christian - Normal Match

http://img39.imageshack.us/img39/8523/chricstianvskane.png

Wracamy na ring, gdzie Sheamus właśnie założył Kofiemu submission Cloverleaf

Submission! Kingston jest na wyczerpaniu sił, ale zdołał dotknąć lin. Celtic Warrior wchodzi na narożnik, ale zbyt wolno! Kofi wykonał szybkiego dropkicka, który posłał Celtyckiego Wojownika za ring. Kingston wykorzystał to, boom drop! Natychmiast wraca na ring, sędzia dolicza do dziesięciu! TO KONIEC! Kofi zwyciężył pojedynek!

JR: Woow! Nie spodziewałem się, że Kofi w tak niezwykły sposób wygra! Szczerze mówiąc myslałem, że to Sheamus wygra przez pin fall! Co za ekscytujący mecz!

JL: Tak, ale spórz jaki jest nastepny! Dwóch członków The Corre kontra Edge i Sin Cara! To będzie cos!

Heath Slater & Justin Gabriel vs Edge & Sin Cara

Walkę zaczynają Edge i Slater, obaj rzucają się na siebie wściekli i siłują się. Edge uzyskuje przewagę i jednym potężnym big bootem posyła przeciwnika na deski. Powoli podnosi przeciwnika i wykonuje szybki Downward Spiral. Co on robi? Tak to Sharpshooter! Submission! Jednak za blisko narożnika The Corre... Justin Gabriel zaczyna kopać Edge'a, wchodzi na narożnik, 450 splash! Wszystko, by się udało, gdyby Rated R Superstar nie wstał i nie uciekł... Edge natychmiast wykorzystuje inicjatywę, wykonuje DDT, kolejne DDT i następne! Justin chce zmienić się z Slaterem, ale Edge mu na to nie pozwala! Posyła go do swojego narożnika i zmienia się z Sin Carą, który natychmiast Headscissors Takedown'em posyła go na ziemię. Justin, ledwo, ale udaje mu się, zmienia się z jego Tag Team partnerem! Następuje krótka wymiana ciosów między wrestlerami, w końcu Heath używa Schoolboy i pinuje Carę. 1... 2.. nie udało się! Slater wskakuje na narożnik, czeka aż jego przeciwnik się podniesie, a następnie piękny skok zakończony Missile Dropkick! Zmiana! Edge wchodzi do gry, zaczyna swój popis pięknym spearem, którym poczęstował Justina, który dopiero co wszedł! 1..2...3..! O my God! Wygrali! Edge & Sin Cara wygrali!

Daniel Bryan vs Santino Marella

Walka trwała w najlepsze, przez całą walkę nikt nie mógł objąć prawdziwej

przewagi, akcja po akcji, jeden na drugiego nikt nie miał zamiaru sie wycofać!

Daniel właśnie założył swój najpopularniejszy submission! Jednak do walki

wtrącił się Swagger.

Swagger: Moi drodzy... Chciałbym powiedzieć kilka słów. Daniel! Ty powinienes

odejść z WWE, bo tylko zaśmiecasz nam tu... Każdy musi po tobie sprzątać psie!

To ja zasługuję na nick American Dragon! NIE TY!

W tym momencie Bryan rzuca się na Swaggera i nieźle mu dokopuje. Kończy

przepięknym dropkickiem, wraca na ring gdzie Santino czekał już z kobrą.

Niestety, Marella zwyciężył przez pinfall...

Teodor Long: Przepraszam! W związku z zaistniałą sytuacją, na Royal Rumble

odbędzie się jeszcze jedna walka... Mianowicie Daniel Bryan vs Jack Swagger!

Wygrany będzie miał zapewnioną walkę o pas WWE United States

Championship! ...

Karta na Royal Rumble (Kompletna)

40-man Royal Rumble Match!

The Corre vs The Nexus! - 5 man Elimination Tag Match

http://img684.imageshack.us/img684/4994/nexusvscorre.png

Kane vs Christian - Normal Match

http://img39.imageshack.us/img39/8523/chricstianvskane.png

Jack Swagger vs Daniel Bryan - Table Match

http://img845.imageshack.us/img845/3945/danielvsjack.png

• Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Double S

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• PpW
      Na tydzień przed najbardziej hardkorową galą roku - Ledwo Legalne 4, wbijajcie na konferencje do Pubu 2 Koła 🔥🔥🔥 Na miejscu m.in. - Johnny Blade oficjalnie ogłasza szczegóły swojej walki o tytuł European Ultraviolent 🤯🔪 - face-to-face Goblin vs Gustav 🧌🪽 - OG Merch PpW 👕 - pyszne piwko 🍻 - after w wrestlingowym klimacie z zawodnikami PpW 🕺 💸Wjazd 10 zł 🕐 31.05.2024, Start konferencji 20:00 (ale na piwko można wpaść wcześniej) 🗺Miejsce: Pub 2 Koła, Tunelowa 2B, Warszawa Przeczytaj na fanpage.
    • KyRenLo
      Ostatnio niebieskiej tygodniówki nie oglądałem, więc po przerwie chęci i oczekiwania większe. Zobaczymy jak wyjdzie. Nie bardzo mi pasi pani zapowiadająca, która przybyła z NXT, ale trudno. Nic przecież z tym nie zrobię. Bianca vs Tiffy: Na wstępie ładny kolorek stroju Belair. Dobra walka dwóch dobrych zawodniczek. Można postaci Belair nie lubić, ale ringowo przeważnie nie zawodzi. Niestety Tiffy przegrała. Trochę smutno. Spotkanie Logan/LA Knight No przyjdzie pora na to, żeby LA latał z tym pasem. Tama Tonga vs LA Knight: Średnia ta walka. Średni ten wynik. To ja myślałem, że LA Knight wejdzie do finału. Tonga przelazł dalej. Walka Jey vs Tonga możliwa. Oj, bardzo by mi się coś takiego nie spodobało, więc oby plan był inny. Cody/Logan: Porwać nie porwało. No popatrzył człowiek na Cathy. JAX to wygra, bo musi wygrać cały turniej. Niech ma Tak już na poważnie to oczywistym jest, że wolałbym Iyo, ale zakładam, że turniej panów wygra Gunther, a dwóch skalpów pewnie RAW nie dostanie. Nia vs Jade: Aha. Też mi pojedynek. Poleciało DQ i tyle. Najważniejsze, że to Jax awansowała. Nie chciałem turniejowej wygranej Jade. DIY vs Legado del Fantasma: Elektra elegancka, a sama walka co najwyżej niezła. DIY z wygraną. Pewnie walka o pasy, no i pewnie przegrana. Ooo mistrzyni Bayley dostała kawałek czasu antenowego. Ta. Spoko. Randy vs Melo: Solidny Main Event. Trudno oczekiwać, że Melo będzie takie walki wygrywał, ale fajnie, że to była walka zamykająca tygodniówkę. Orton jedzie dalej i oby finał Gunther vs Orton. Zupełnie szczerze i obiektywnie: Strasznie mnie wynudził ten odcinek.  
    • Attitude
      Wczoraj w klubie Nowy Harem w Gdyni odbyła się gala KPW Arena 25: Odkupienie. Najważniejszym wydarzeniem było zdobycie pasa KPW Oldtown przez Chemika. Wyniki KPW Arena 25: Odkupienie 17.05.2024 David Oliwa pokonał Louisa Bashama Filip Fux pokonał GREGa Martn Pain pokonał Michała Fuxa Eryk Lesak pokonał Gulyasa Ocsi Chemik pokonał Rosetti, Zefira i Leona Lato Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • IIL
      Przymierzam się do kolejnej podróży do Japonii i mam zamiar spędzić około 2 tygodnie w Tokio w okolicach ostatniego tygodnia grudnia '24/pierwszego tygodnia stycznia '25. Wrestle Kingdom przypada na sobotę. Następnego dnia, 5 stycznia w niedzielę planuję wylot. Po drodze chciałbym zahaczyć o kilkanaście gal w Korakuen Hall. BJW, Freedoms, Dragon Gate, NOAH, All Japan, Zero1, federacje joshi, itd. wszystkie organizują wtedy gale w Korakuen lub Shinkiba 1st Ring.   Rozkład gal aktualizowany na bieżąco można podejrzeć tutaj (jeszcze nie ogłoszono większości gal): grudzień '24 - https://puwota.com/index.cgi?202412 styczeń '25 - https://puwota.com/index.cgi?202501 Polecam oczywiście jakiś translator do tych stron... Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć coś na żywo razem, to zapraszam. Mogę pomóc z ogarnięciem biletów na gale wrestlingowe (nie wylatuję z Polski także w lotach nie pomogę) i odnalezieniem się na miejscu. Podczas mojej pierwszej wyprawy prowadziłem bloga PulsWrestlingu. Niestety nie zachowały mi się wszystkie wyklepane na klawiaturze wtedy relacje, ale w web archive można podejrzeć wrażenia z gali Zero1: https://web.archive.org/web/20180223090408/http://pulswrestlingu.pl/relacja-z-podrozy-do-tokio-1-01-18-zero1-happy-new-year-korakuen-hall Moja wizyta w sklepie Toudoukan: Warto go odwiedzić. Sklep mieści się teraz pod innym adresem i jest podobno większy. Chris Jericho na New Year Dash:     Kilka prywatnych filmów: Chopsy w NOAH https://photos.app.goo.gl/BEva5ehb7RxcjotaA Kenny z moonsaultem w publice obok  https://photos.app.goo.gl/yh3PaeVjyG4PNrWs5 Naito i Ishii  https://photos.app.goo.gl/RfKoYp9ZDsJzrkqH8   Jednym słowem warto lecieć.
    • Kaczy316
      Lecimy z SD, półfinały drabinki SD mnie ciekawią, bo całkiem fajne walki i ciężkie do przewidzenia, chociaż wydaję mi się że wygra Orton i Tonga z pomocą Bloodline, niemniej zapowiada się ciekawie zarówno u Panów jak i u Pań. W sumie zaczynamy od czegoś naprawdę przyjemnego, bo Pianek vs Tiffany, szkoda, że Tiff nie ma szans tu na wygraną, ale sama walka powinna być naprawdę świetna. Bardzo dobry pojedynek, tak jak się spodziewałem dostałem to czego oczekiwałem, Pianek niestety z wygraną, ale Tiffany świetnie się tu zaprezentowała, naprawdę bardzo dobra walka około 10 minut czasu TV i prawie 13 prawdopodobnie jeśli liczyć reklamę, bo była jedna, czyli w finale drabinki SD dostaniemy pewnie Jade vs Pianek, tak myślę, chyba że chcą to zachować na jakieś PLE, ale no zobaczymy, niemniej walka do obejrzenia. face to face na backu Knighta z Loganem oj będzie odbędzie się ta walka odbędzie o tytuł US zdecydowanie, teasowane jest. Tama Tonga vs LA Knight lecimy z tym, walka może dupy nie urwie, ale ciekawi mnie kto wygra, bo tutaj nie jestem pewny mimo że uważam, że Tonga wygra z pomocą sojuszników. No i Tama wygrywa przy pomocy Bloodline tak jak myślałem, w sensie bardziej przez to, że Knight się zdekoncentrował i późno wbił do ringu przez co Tama zajebał finishera i elo, szkoda Knighta, ale no musi być Orton vs Tonga w finale drabinki SD i ciekawi mnie co tam się odwali, walka no taka sobie ile to trwało lekko ponad 6 minut w TV, z reklamą to z 9 minut panowie pewnie dostali, źle nie było. No w przyszłości chyba dostaniemy Melo vs Knight, ale pytanie czy jako feud czy zwykła walka na SD. Podpisanie kontraktu, które zaczyna się tak samo jak AJ vs Cody, ciekawe, że nie mają kompletnie pomysłu na run Rhodesa xD. W ogóle to jest niesamowite, Loganik jest Champem od ponad pół roku i bronił tytułu.....2 razy....niezłe naprawdę, kurwa o chuj chodzi, na Match Cardzie napisane jest Champion vs Champion, a Cole mówi że w tej walce oba tytuły są na szali, bo Cody broni Undisputed Title, a Logan US Title w walce Champion vs Champion, w sumie to jest to co chciałem, ale jak dla mnie ten Match Card jest bardzo mylący w takim razie, a bardziej podpis tej walki, bo walki podpisane "Champion vs Champion" praktycznie nigdy nie są o oba tytuły, chyba nigdy nie było takiej sytuacji, a teraz nagle jest, więc mylące to jest jak dla mnie. Kurwa Cody w każdym segu teraz wspomina o swoim ojcu no ja pierdole xD, Logan zjechał na micu Rhodesa, ogólnie to nie uważam żeby to co się dzieję i słaby run Cody'ego jak dla mnie był winą Cody'ego, po prostu brak pomysłu na ten run zabija go, nie ma pomysłu, booking jest kiepski i to nie jest winą Rhodesa, bo on uważam że nadaję się na twarz fedki i Champa, ale strasznie przynudza przez to że cały czas musi gadać o tym samym i dzieję się to samo w jego story. No po tym segmencie dowiedzieliśmy się, że walka miała być o dwa tytuły, ale ostatecznie będzie o jeden i to Cody'ego, segment na plus ze względu na Logana i jego prawnika, dobrze to wyszło. Jade vs Jax, ciekawe jak będzie wyglądała walka. No to niezła walka po 2 minutach Jade sobie uderzyła krzesłem Jax i dlatego ta przeszła xD, ale w przyszłości chyba zobaczymy feud tych dwóch pań, niemniej jednak bardzo kiepskie rozwiązanie, zrobili debilke z Cargill imo, ale no cóż, nawet fani skandują "Bullshit" nie dziwię im się, ale tak czułem, że Jade vs Pianek będą chcieli zachować na coś większego potencjalnie na SummerSlam, Bash In The Berlin lub samą WM, zależy jak długo chcą ich TT utrzymać. O lecimy DX vs LDF, w sumie walka powinna być dobra o ile dostanie odpowiednią ilość czasu. około 5:20 czasu w TV i reklama to no około 8 minut wydaję mi się że walka trwała, która była fajna, taka do obejrzenia, DX wygrywa i chyba szykuję się shot na tytuły Tagowe, w sumie nic więcej do dodania nie mam. Co to była za jakaś wizyta u psychologa czy co? Dziwne. Poznamy pewnie przyszłość Stylesa w przyszłym tygodniu. Next Week: Pianek vs Jax meh. Tonga vs Orton/Hayes, raczej kontra Randy, ale zapowiada się ciekawie i w sumie to tyle na przyszły tydzień, niewiele. It's Main Event TIME! Randy Orton vs Carmelo Hayes, Melo dopiero niedawno przeszedł na SD, a już drugi jego Main Event na tejże tygodniówce, szkoda że drugi przegrany, ale to dalej 10x lepsza promocja nowego świetnego zawodnika niż obijanie jobberów tydzień po tygodniu, które nic nie daję. Hmm lekko ponad 8 minut w TV fajnej psychologicznej walki, z reklamą to z 11 minut trwało to krótko jak na Main Event, ale no cóż jest jak jest, Orton wygrywa, Melo dalej pokazuję się bardzo dobrze, no zobaczymy co za tydzień dostaniemy. Na koniec jeszcze wymianę spojrzeń i Randy nawet coś powiedział pomiędzy Bloodline i Apex Predatorem. Plusy: Pianek vs Tiffany Teasowanie Knight vs Paul w przyszłości LA Knight vs Tama Tonga Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Cody DX vs LDF Main Event Minusy: Walka i rozwiązanie Jax vs Jade Podsumowanie: Ogólnie były plusy na SD, ale tak naprawdę jedyne rzeczy warte większej uwagi to Pianek vs Tiff mimo wszystko i podpisanie kontraktu, reszta taka dość przeciętna, także dobra tygodniówka, ale tylko dobra, nic więcej, mało się dowiedzieliśmy, K&QOTR leci dalej, feud Rhodesa z Loganem jakoś wygląda i to wszystko tak naprawdę, ale warto obejrzeć Tiff vs Pianek i ten segment z podpisaniem kontraktu, resztę można skipnąć.
  • Dodaj nową pozycję...