Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Andy Leavine w ogniu krytyki, Chavo Guerrero poza WWE, Reakc

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

WWE poinformowało, że zawodnik SmackDown! Chavo Guerrero rozstał się z federacją 25 czerwca 2011 roku. WWE życzy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w przyszłości. Sam zawodnik stwierdził, że jego zwolnienie to prawda i to jest ten właśnie duży news, który był przez niego zapowiadany. Dodał jednak, że sam poprosił o zw...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-andy-leavine-w-ogniu-krytyki-chavo-guerrero.html

• Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

CM Punk umieścił na Twitterze wpis dotyczący jego odejścia - To przerażające, robisz coś całe swoje życie i nagle patrzysz w kalendarza i widzisz, że zostało Ci jeszcze 23 dni tego

Mam nadzieję, że z tego wpisu nie wynika, jako by Punk chciał zakończyć karierę :?

Zakończyć karierę? W tym wieku? Nie sądzę. Raczej chodzi o to odejście z WWE. Tylko czy Punk naprawdę odejdzie? Mam nadzieję że nie. Bo to genialny zawodnik, na micu jak i w ringu. No i jeden z niewielu heeli w WWE który ostatnio wygrywał bez niczyjej interwencji. A w WWE to rzadkość.

Zakończyć karierę? W tym wieku? Nie sądzę. Raczej chodzi o to odejście z WWE. Tylko czy Punk naprawdę odejdzie? Mam nadzieję że nie. Bo to genialny zawodnik, na micu jak i w ringu. No i jeden z niewielu heeli w WWE który ostatnio wygrywał bez niczyjej interwencji. A w WWE to rzadkość.

W tym wieku? Punk ma dopiero/już 33 lata, na które nie wygląda. Jednak walcząc przez tyle lat, na pewno nabawił się wielu kontuzji ( np. pęknięta czaszka ). Kto wie może coś się dzieje z jego ciałem nie tak? A pomyślał byś, że Edge zakończy w tym roku karierę? Mam jednak nadzieję, że Punk kończy karierę tylko i wyłącznie w WWE. Plotki chodzą jako by miał powrócić do Ring of Honor z czego będę się bardzo cieszył.

Mam nadzieję,że Punk robi sobie przerwę od WWE. Jego powrót do ROH to by było coś zajebistego :) Tym bardziej, że ROH wraca do TV :D Być może jeszcze raz ujrzymy Pepsi Plunge :))

Jeśli już na pewno CM Punk opuści WWE, to jestem jak najbardziej za tym, żeby powrócił do Ring of Honor. ROH jak i Punk bardzo by na tym zyskali :) Liczyłem na feud między Punkiem, a Bryan'em, który miał nastąpić po WrestleManii bodajże. Swoją drogą, Punk odchodzi, co z Nexusem?

No właśnie co z Nexusem ? Rozpad ? raczej niee ... moim zdaniem dadzą im jakiegoś nowego Lidera ... Tylko tak nie wiem kogo tam dopasować ...:D

Nowym liderem mógłby choćby zostać taki Cody Rhodes, ale on jeszcze nie jest zbyt poważnym graczem na to stanowisko, więc może troszkę pushu dla Drewa (nie ma co robić, a jako lider by tylko zyskał)

Jeśli Nexsus miałby się utrzymać to potrzebuje takiego lidera z "jebnięciem" wątpie czy Mason dałby rade go teraz poprowadzić patrząc na jego prace przy Mikrofonie ... Spróbowałbym tam wcisnąć Drew .. nic by nie zaszkodziło jakby Nexus się rozpadł a jemu to by mogło pomóc bo ostatnio dość mało go jest a jak już się pokazuje to Dark match albo na superstars

Cody może ale kurcze ten jego Gimmick teraz by nie za bardzo pasował ... Nexus rozdający torby na głowę ? A Drew na jakimś Dark matchu chyba się ogłosił jako American Nightmare może nowy gimmick Drew ? Troche by go odświeżyło ..

A może by tak po prostu rozwalić ten nieszczęsny twór jakim jest Nexus i zesłać Otungę, Ryana i McGuillicośtam do FCW? Są tragiczni, bezbarwni, bezpłciowi, nie mają charyzmy, mic i ring skillsów i kompletnie nic by nie osiągnęli w pojedynkę u Vince'a. Dodając do tego jeszcze fakt, że Otunga znalazł się w WWE głównie dzięki żonie (pamiętam jak w NXT wykorzystywali ten motyw do bólu) i że jest zupełnym beztalenciem, syn Perfecta nie ma żadnego gimmicku i kompletnie nic nie pokazuje, a od Masona w ringu zwinniej zaprezentowałby się tak po prawdzie kawałek jakiejś niedbale uciętej deski... cóż, Nexus mógłby jednak przestać istnieć. Chcecie tam jeszcze umieszczać Rhodesów i McIntyre'ów, a tak naprawdę co ta stajnia mogłaby w takim składzie na dobrą sprawę osiągnąć oprócz trzymania ewentualnie gównianych pasów tag team? W WWE chodzi o entertainment, a cała ta żałosna grupka go nie dostarcza - bo po prostu nie ma do tego kompletnie żadnej charyzmy i predyspozycji.

A tak w ogóle to o czym my tu rozmawiamy? Równie dobrze (i mam cholerną nadzieję na to) może to być tylko storyline. Zobaczymy po MitB. Myślę, że na razie takie gdybanie ma średni sens mimo wszystko :roll: .

Ja wiem, że Otunga jest słaby, Młody Perfect bez pomysłu a Ryan .. no koment.. drewno to mało ... ale Chodziło mi głównie o to, że Drew obecnie nie robi nic i nie mają pomysłu a taki nexus jakby stał za nim może by go to troche podciągnęło do góry nie wiem ... to było takie moje przypuszczanie.

Dokładnie, nie ma co gdybać. Mimo to wolałbym, żeby takie coś jak Nexus rozpadło się z hukiem, by był z tego pożytek.

Z tym Andym to rzeczywiście słabo wyglądało "sprzedanie" Stunnera-nie dość ze w złym miejscu się trzymał to jeszcze wstał po 5 sek z bananem.Ale z drugiej strony jak tak chcą dbać o realizm to w ogóle nie powinni pokazywać Tough Enough a na pewno treningów bo tam widać było jak na dłoni ze 99% ciosów nie sprawia większego bólu i spokojnie można zrobić Kick out.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
    • Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dodaj nową pozycję...