Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE - ZaXer'owska produkcja


ZaXer

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  10
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  31.03.2011
 • Status:  Offline

Witam. Postanowiłem założyć te diary, dlatego, że teraz mam dużo wolnego czasu, tak jak chyba większość. Mam nadzieję, że będziecie czytać. Zaczynamy!

 

Roster

 

 

http://2.bp.blogspot.com/_ImlQtPt7i98/SVEozR0RYWI/AAAAAAAAAWw/bSkxxA6Im9A/s400/wwe+raw+logo.jpg

Raw :

 

Big Show

Carlito

Chavo Guerrero

Chris Masters

Cody Rhodes

Curt Hawkins

Evan Bourne

Hornswoggle

Jack Swagger

John Cena

Kofi Kingston

Mark Henry

MVP

Primo

Randy Orton

Santino Marella

Shawn Michaels

Sheamus

Ted DiBiase

Triple H

The Miz

William Regal

Vladimir Kozlov

Yoshi Tatsu

Zack Ryder

 

http://th570.photobucket.com/albums/ss141/DivazRockz10/th_WWEDivasLogo1-1.gif

Divy :

 

Alicia Fox

Brie Bella

Eve Torres

Gail Kim

Maryse

Melina

Nikki Bella

Rosa Mendes

 

 

http://1.bp.blogspot.com/_YTOZxaEqc0A/Rx9IxFVbayI/AAAAAAAABAs/iRaZdziFSeo/s1600/Smackdown%2BLogo.jpg

SmackDown! :

 

Batista

Chris Jericho

Christian

CM Punk

DH Smith

Dolph Ziggler

Drew McIntyre

Edge

Ezekiel Jackson

Finlay

Goldust

John Morrison

JTG

Kane

Luke Gallows

Matt Hardy

Mike Knox

Rey Mysterio

R-Truth

Shad

Shelton Benjamin

The Great Khali

Trent Barreta

Tyson Kidd

Undertaker

Vance Archer

 

http://th570.photobucket.com/albums/ss141/DivazRockz10/th_WWEDivasLogo1-1.gif

Divy :

 

Beth Phoenix

Kelly Kelly

Natalya

Tiffany

Layla

Michelle McCool

Serena

 

 

Tytuły mistrzowskie

 

WWE Championship - Sheamus

World Heavyweight Championship - Batista

United States Championship - The Miz

Intercontinental Championship - Rey Mysterio

WWE Tag Team Championships - D-Generation X

World Tag Team Championships - Chris Jericho & Edge

 

 

Tygodniówki będę pisał skrótowo. Gale PPV już bardziej rozszerzone walki. Divy będą występować, ale rzadko. Zaczynam pisać od pierwszego Raw po TLC 2009.

 

A zamieszczę jeszcze w spoilerze moje wyniki z WWE TLC 2009:

 

WWE Championship Title ( Table Match ): Sheamus def. John Cena ©

World Heavyweight Championship ( Chairs Match ): Batista def. The Undertaker ©

Intercontinental Championship ( TLC Match ): Rey Mysterio © def. Kane

WWE Tag Team Championships ( TLC Match ): D-Generation X © def. Legacy

World Tag Team Championships : Edge & Chris Jericho © def. Straight Edge Society

Randy Orton def. Kofi Kingston

 

 

 

 

http://2.bp.blogspot.com/_ImlQtPt7i98/SVEozR0RYWI/AAAAAAAAAWw/bSkxxA6Im9A/s400/wwe+raw+logo.jpg

WWE RAW

21.12.2009

 

Show zaczeły liczne efekty pirotechniczne, po tym przenieśliśmy się do naszych komentatorów, którzy przypomnieli nam co wydarzyło się na TLC.

- Sheamus pokonał Johna Cenę w starciu Table Match i został nowym mistrzem WWE,

- Randy Orton pokonał Kofiego Kingstona,

- DX pokonało Legacy w starciu TLC o pasy Tag Team.

 

Po tym przenieśliśmy się do ringu, gdzie Justin Roberts zapowiedział pierwszą dzisiejszą walkę, a jest nią pojedynek Zack Ryder kontra Chris Masters.

 

------------------------------

 

Zack Ryder vs. Chris Masters

Singles Match

 

Walka niezbyt porywająca, w której przeważał tylko Masters. Ciągle atakował swojego przeciwnika, osłabiał go na każdym możliwym kroku krótkimi, ale mocnymi uderzeniami w nogi, a także w ręce. W pewnym momencie miała miejsce sytuacja z tym, że Zack skontrolował big boot na wyrzucenie rywala z ringu, jednak po chwili znowu inicjatywa pojedynku została odzyskana przez bardziej doświadczonego zawodnika. Po założeniu Masterlocka większość fanów zgromadzonych na hali myślała, że to już koniec, jednak Zack złapał się liny, a następnie wykonał na nim suplex, backbreaker, potem jeszcze kilka elbow dropów oraz jego finisher Zack Attack. 1...2...3! Koniec walki.

 

-------------------------------

 

Widzimy szatnię Kofiego, który chodzi i o czymś myśli.

KOFI: Wczoraj przegrałem z Ortonem. Źle się z tym czuję, ponieważ przegrałem po błędzie. Miałem wygraną tą walkę, jednak te cholerne RKO. Byłem tak blisko, jednak wciąż za daleko. Jak mogłem z nim przegrać! Randy powiem wprost. Chcę rewanżu. Nie pozwolę zrobić tego samego błędu, co zrobiłem na TLC. Wiem, że mogę cię pokonać, świadczy o tym wczorajsza nasza walka, jak nie wierzysz, to obejrzyj nasz pojedynek, a przekonasz się, że mam rację. Mam nadzieję, że zgodzisz się na ten pojedynek, ponieważ chcę z tobą walczyć już dzisiaj. ( Randy wchodzi do jego szatni )

RANDY: Skończ tą swoją gadkę. Nie masz ze mną szans, nawet nie wyjdę do ringu. Pokonałem cię wczoraj i nie mam zamiaru robić tego po raz kolejny. The Legend Killer nie chce ośmieszać kogoś takiego jak ty. Moja decyzja to nie.

KOFI: A może tak się przekonasz?

Kofi zaatakował Randego i cały czas okłada przeciwnika. Z pomocą przybiegło Legacy i odciągnęło Jamajczyka od Ortona. Randy po chwili krzyczy: "Masz swój rewanż. Powodzenia."

 

------------------------------

 

Jack Swagger vs. MVP vs. The Miz

Triple Threat Match for United States Championship

 

Dwójka pretendentów do tego pasa jest bardzo zdeterminowana do zdobycia go. Zaczęli bardzo dobrze w tag teamie atakując Miza, który był cały czas okładany przez nich, dopóki nie było małego konfliktu, kto spinuje Miza. Wykorzystał on to i od razu wykonał dla nich po backbreakerze oraz neckbreakerze. Obecny mistrz Stanów Zjednoczonych chciał wykonać swój finisher, ale jak miał już to zrobić dla Swaggera, to przybiegł MVP i przeszkodził mu w tym wykonując na nim szybki roll up zakończony niepowodzeniem. Po tym w ringu dominował właśnie MVP, który rozgrywał wszystkie akcje bardzo uważnie, myślał nad każdą wykonaną akcją i to zaowocowało tym, że wykonał swój finisher dla Miza i gdy chciał wykonać go Jack'owi, ten skontrolował to na silny clothesline, po którym przypiął, ale do dwóch. Jack tym razem atakował, wykonał swoją akcję charakterystyczną, a potem Gutwrench Powerbomb, po którym chciał przypiąć, ale przeciągnął go za nogę Miz, który wyrzucił Jacka z ringu i sam przypiął rywala. Bardzo kontrowersyjna obrona tytułu. Ale taki jest Miz.

 

 

------------------------------

 

Do ringu wchodzi Sheamus, nowy mistrz WWE.

SHEAMUS: Przed wami Celtycki Wojownik i nowy mistrz WWE - Sheamus! Tak to ja. Wczoraj na TLC pokonałem Johna Cenę w Table Match. Ośmieszyłem go przed milionami fanów, ciekawe jak on się teraz czuje? Pokonany przeze mnie, przeze mnie, nie przez jakiegoś Ortona, czy jeszcze kogoś. W czerwcu zadebiutowałem w tej federacji, w ECW i nie żałuję tego, że podpisałem kontrakt z WWE. Teraz mogę się cieszyć tym pasem, ponieważ bardzo dużo pracowałem na to, co teraz mam.

Brzmi theme Johna Ceny, z mikrofonem wchodzi do ringu.

CENA: No, tak, prawda pracowałeś nad tym sukcesem bardzo, ale to bardzo długo. Czekaj, czekaj. Policzmy dokładnie ile. Hm. aż 6 miesięcy. Co ty powiesz? Ja pracowałem nad zdobyciem pierwszego pasa jeszcze dłużej. Starałem się 2 lata, co przy twoim czasie jest więcej. I myślisz, że zasłużyłeś, aby być mistrzem? Nie no, napewno, przecież jest Celtyckim Wojownikiem.

SHEAMUS: Zamknij się. To tylko doświadcza, że jestem lepszy od ciebie, skoro zdobyłem swój pierwszy pas aż półtora roku szybciej niż ty. Ja jako pierwszy tytuł to mam pas federacji, a ty miałeś jakiś nic nie warty pas Stanów Zjednoczonych.

CENA: To były inne czasy, których ty nie doświadczyłeś i nigdy nie doświadczysz.

SHEAMUS: Nie wykręcaj się. Przyznaj, że jesteś słaby i wszystkie pasy wygrałeś przez jakiś niezwykły przypadek.

CENA: Tak, tak, a WWE jutro zbankrutuje. Jeżeli ja wszystkie swoje tytuły mistrzowskie zdobyłem przypadkiem to wyjaśnij mi dlaczego w swojej karierze w World Wrestling Enternainment zdobyłem aż 14 pasów? A ty tylko jeden marny pasek.

SHEAMUS: Ponieważ ja dopiero zaczynam swoją przygodę z WWE, a ty siedzisz w tym biznesie z 7 lat.

CENA: Dobra nie mam ochoty z tobą tak rozmawiać. Przyszedłem tutaj tylko po to, aby ogłosić, że chcę mojego rewanżu. I ten rewanż odbędzie się na Royal Rumble!

SHEAMUS: Dobra, twoje pięć minut minęło. I tak mnie nie pokonasz.

 

------------------------------

 

Kofi Kingston vs. Randy Orton

Singles Match

 

Walka bardzo dobra, jak narazie walka dzisiejszego wieczoru. Bardzo dużo kontr wykonanych przez obu zawodników, w każdej chwili może zakończyć się ten pojedynek, który trwa już jakieś dziesięć minut. Inicjatywę ma Randy, który przed chwilą wykonał ddt na linach i powerslam. Atakuje rywala silnymi kopnięciami w różne części ciała, czyli nogi, ręce, a także silne uderzenie z wyskoku z kolana w głowę. Próbuje przypiąć, ale nie udaje mu się to. Stoi przy narożniku i szykuje się Punt Kick! Czy to się stanie? Biegnie, ale Kofi uderza go w "czułe miejsce". Orton odwraca się i scoop slam od rywala, a potem Boom Drop, po którym chce wykonać Trouble in Paradise. Randy powoli się podnosi, ale do ringu wbiega Legacy i atakują Kingstona! Dyskwalifikacja! Ted i Cody wykonali swoje finishery na Kofim, a na koniec jeszcze RKO i Punt Kick! Kofiego z hali wynosili fizjoterapeuci.

 

----------------------------

 

John Cena vs. William Regal

Singles Match

 

Walka ta dla Ceny była treningiem przed następnymi występami i oczywiście Royal Rumble. Szybkie zwarcie, potem już prowadzenie pojedynku przez Johna, który najpierw wykonał Bulldog, a następnie kilka kopnięć w brzuch i suplex. I to chyba na tyle z jego przewagi, przynajmniej narazie. Na clothesline William zrobił unik, który zamienił w back suplex, a następnie szybki roll up, jednak Cena, był jeszcze na tyle nie zmęczony, że dał radę uniknąć udanego przypięcia. Potem Cena znowu przejął kontrolę, po tym jak zrobił kontrę przed Regal Cutter. Shoulder Tackle, jeden i jeszcze jeden, potem unik i Protobomb. Następnie You Can See Me i Five Knuffle Shuffle. Podnosi Regala pod Attitude Adjustment, jednak na ring wbiega Sheamus i Brouge Kick! Dyskwalifikacja! Celtycki Wojownik jeszcze podnosi Cenę i High Cross!

 

----------------------------

 

Z Eve jest Sheamus...

EVE: Dlaczego przed chwilą zaatakowałeś Johna?

SHEAMUS: Ponieważ nie jest godzien walki z kimś takim jak ja. Chce walczyć? To będzie walczyć. Ale ja za swoje czyny na Royal Rumble i nawet jeszcze przed nie odpowiadam. Jeżeli wyjdzie cało to będzie miał duże szczęście. ( Cena podchodzi do niego )

CENA: I co mi zrobisz? Będziesz mnie tak cały czas atakować? Jesteś poprostu tchórzem, że nie staniesz do ringu kiedy nie walczę. Ale nie, ty musisz oczywiście zaatakować, kiedy nie mam już sił. Bo tak robi to mistrz federacji. Jak tak chcesz ze mną pogrywać, to proszę bardzo, alewiedz jedno: na Royal Rumble odbiorę ci ten pas. ( teraz następuje spojrzenie obu zawodników sobie w oczy )

 

---------------------------

 

D-Generation X vs. Legacy

Tag Team Match

 

W ringu napoczątku są HBK i Cody Rhodes. Zwarcie, potem od razu atomic drop od tego pierwszego i potężny chop, który powala przeciwnika. Irish whip do narożnika i pierwsza zmiana w tym pojedynku. Triple H wchodzi i od razu seria kopnięć w klatkę piersiową. ( Cody siedzi w narożniku ). HHH podnosi go i clothesline! Rhodes powoli wstaje i biegnie się zmienić, jednak The Game łapie go za brzuch i odciąga od przeciwnego narożnika i wciska w swój. Kolejna seria tym razem uderzeń w okolice głowy. Teraz wstaje na narożnik i tym oto sposobem po raz kolejny uderza go kilkanaście razy, a publiczność tylko liczy na głos. Cody jednak mimo oszołomienia zrzuca z narożnika przeciwnika i atakuje Shawna Michaelsa, potem HHH'a i dropkick z miejsca. 1..2.. Nic z tego. Wstaje i zmienia się z Tedem, który od razu wykonuje Fist Drop, a następnie mocny leg drop i od razu przypięcie, jednak znowu nie udane. Podnosi go i silny podbródkowy i następny! Irish whip do narożnika i corner clothesline! HHH ogłuszony. Ted zmienia się z Codym, który wchodzi na narożnik i flying ddt! 1...2... kickout. Coraz bliżej końca walki, jednak to jeszcze nie jest ten moment. Cody podnosi Triple H'a i czyżby Cross Rhodes? Tak! Nie! The Game robi kontrę i high knee strike! A potem Spinebuster! Szykuje się Pedigree, jednak ten zmienia się z Shawnem, który wykonuje Sweet Chin Music! 1...2...3! D-Generation X znowu górą!

 

Po walce do ringu wchodzi Sheamus z Randym Ortonem i atakują HBK'a i Triple H'a. Do tego dołącza się jeszcze Ted Dibiase! DX nie mają szans! Shawn obrywa RKO od Ortona, a HHH Dream Street od Teda i Brouge Kick od Sheamusa! Tak kończy się Monday Night Raw.

 

---------------------------

http://www.iwebie.com/wp-content/uploads/2008/12/wwe-royal-rumble-20092.jpg

 

Oficjalna karta:

 

30 Man Royal Rumble Match

 

WWE Championship

Sheamus vs. John Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  288
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.05.2011
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Jak na pierwszą galę nie jest najgorzej. Walki są, backstage jest ale trochę za mało go, nie ma jakiś widocznych błędów, graficznie nie jest najgorzej. Moja ocena to 5/10 i zapraszam do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024
   Lokalizacja: Londyn, UK

   AEW World Championship: Swerve Strickland (c) -vs- Bryan Danielson
   AEW Womens Championship: Toni Storm (c) -vs- Mariah May
   AEW International Championship: MJF (c) -vs- Will Ospreay
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther
   CM Punk -vs- Drew McIntyre

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 29 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Jeffrey Nero
  • Attitude
   Za nami kolejny odcinek WWE NXT. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. Tygodniówkę otworzył Trick Williams, który przyznał, że od utraty NXT Championship nie jest tą samą osobą i teraz ma w głowie jedynie Ethana Page'a. Niespodziewanie na jego słowa zareagował... Cedric Alexander, który ostrzegł Williamsa przed zaślepieniem się w pościgu za Page'em. Do sprzeczki dołączył... Ashante Adonis. Został jednak lekko zignorowany, a wręcz nawet zaatakowany przez Williamsa. A koniec końców wyznaczono pojedynek Trick - Cedric. Link do filmu Brooks Jensen pokonał Josh Briggsa w No DQ Matchu, a swoje trzy grosze w tej walce dorzucił Shawn Spears. Link do filmu Eddy Thorpe dość szybko rozprawił się z Lexis Kingiem, lecz ten w odwecie i tak go zaatakował. Oro Mensah pokonał z kolei Ashante Adonisa. No Quarter Catch Crew pomogli Wren Sinclair w zwycięstwie nad Carlee Bright. Trick Williams wygrał z Cedriciem Alexandrem. Po pojedynku Williamsa zaatakował Pete Dunne. Link do filmu Lash Legend i Jakara Jackson wygrały z Karmen Petrovic i Sol Rucą. Wyemitowano promo Joe Hendry'ego, który przyznał, że NXT spowodowało, że coraz więcej osób w jego wierzy. Ale on pracuje na to od jedenastu lat. Przy okazji zapowiedział... koncert na pierwszą część The Great American Bash. Link do filmu Ethan Page przyszedł do ringu z sędzią, by wytłumaczyć... że ostatnie liczenie Oro Mensaha nie liczyło się. W walce wieczoru The Rascalz pokonali Axioma, Je'Vona Evansa i Nathana Frazera. Link do filmu Skrót: Link do filmu Za tydzień pierwsza część Great American Bash, a na niej: - Joe Hendry i koncert na żywo - Ceremonia podpisania kontraktu na walkę Ethan Page - Oro Mensah o mistrzostwo NXT - WWE Women's Tag Team Championship: Isla Dawn & Alba Fyre vs. Lash Legend & Jakara Jackson - NXT Heritage Cup: Tony D'Angelo vs. Tavion Heights - NXT Women's Championship: Roxanne Perez vs. Thea Hail.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PpW
   LEGIA ŁYSYCH vs GOBLIN i AXEL FOX Goblin został postawiony pod ścianą po tym jak jego największy nemezis, Gustav, nasłał na niego swoich nowych „przyjaciół”, Olgierda i Marco Hammersa ☠️ Gdy już wszyscy myśleli, że Kwasowy Mesjasz będzie musiał walczyć sam z tymi dwoma karkami, wtedy zjawił się on, debiutujący w PPW, POLSKI K*RWA LIS, AXEL FOX 🦊 Mimo że nigdy nie byli razem w ringu, Goblin i Fox (a może po prostu Goblis 👺🦊) momentalnie znaleźli zgranie, na które Legia Łysych 🟢🥚 nie była przygotowana 😮‍💨 Łysi, dzięki swoim nieczystym zagrywkom🤬, zyskali przewagę w tym starciu, ale to nie wystarczyło, aby powstrzymać nieprzewidywalność Goblisa 😤 Gdy Kwasowy Mesjasz i Polski Lis mieli już zakończyć to starcie, na ring niespodziewanie wtargnął producent Ewenementu, Mister Z 💸, odwracając uwagę Axela, co doprowadziło do ataku sprzętem przez Olgierda i wygranej Legii Łysych 😡 Zmowa znowu górą, ale wiemy, że nowo uformowany Tag Team, Goblis, skradł serca fanatyków i na pewno zobaczymy ich ponownie w ringu PPW 🙌 (Ta walka była debiutem nie tylko Axela, ale również Sędziego Seweryna, który przez cały wieczór starał się utrzymać porządek w ringu mimo interwencji Zmowy 👏) Przeczytaj na fanpage.
  • Kaczy316
   Kolejne NXT, może tym razem uda mi się obejrzeć w całości we will see.   Meh NXT zaczyna Trick, który chcę odzyskać tytuł i wywołuje Ethana, jednak zamiast niego pojawia się....Cedric Alexander. Ale to był.....kiepski segment, wychodzi były champ, który jest kiepski na micu i przerywa mu dwóch zawodników, którzy totalnie nic nie znaczą w wwe i prawią mu morały tylko po to żeby ustalić walkę między sobą.....zajechało Vincowym bookingiem fest.   Brooks vs Briggs i Jensen atakuję rywala jeszcze przed walką, kto by przypuszczał. Lekko ponad 10 minut bardzo fajnego i przyjemnego No DQ Matchu, szkoda, że Brooks to wygrał, zdecydowanie wolę Briggsa, ale no cóż jest jak jest, HBK jak zwykle widzi coś w nudnych zawodnikach nic nowego, ale walka zdecydowanie na plus i polecam obejrzeć, Spears się też pojawia tu znikąd.    Lexis vs Thorpe, King jest dobry w psychologii, a Eddy w ringu, może coś z tego wyjdzie.....nie będę tego komentował 2,5 minuty i Lexis leży i jak on ma być wiarygodny, a ma potencjał na mistrza NXT jak dla mnie, z kolei Eddy....no niezbyt może najwyżej tytuł NXT NA byłby dla niego, ale też nie jestem przekonany. Chociaż Lexis wychodzi zwycięsko w brawlu po walce.   Oro vs Ashante, do tej walki pasowałyby już bardziej ten czas 2,5 minutowy, a pewnie dostaną więcej. Czym Ci panowie zasłużyli sobie na prawie 5 minutowe starcie? Nie wiem i tak za krótko, a mimo to fajnie walka wyglądała, Oro sobie wygrał, może zawalczy o ten tytuł NXT, nieźle wygląda w ringu, ale dalej czas walk to jakiś żart.   Carlee Bright vs Wren Sinclair walka mogłaby wyjść fajnie, ale potrwa pewnie 3 minuty najwyżej. Hmm 3,5 minuty, widać, że zawodnicy i zawodniczki spieszą się fest, mało czasu mają strasznie, nawet nie ma co oceniać walki, ale Wren z winem, to dobrze, bo coś się z nią dzieję.    Ooo Roxanne vs Thea na TGAB fajnie fajnie.   Trick vs Cedric, może dostaną ponad 4 minuty xd. Prawie 7,5 minuty czasu w TV i jedna reklama to z 9-10 minut panowie dostali, bardzo fajny pojedynek, tylko Trick trochę na tym cierpi, niby wygrał, ale męczył się z jobberem przez około 10 minut xddd to nie wygląda zbyt dobrze, Cedric totalnie nic nie znaczy, a Williams takie problemy ma z nim, trochę beka, ale no jest jak jest, walka na plus. Czemu Pete zaatakował Tricka? Nie wiem co on robi i dlaczego xddd.   Sol i Karmen vs Jakara i Lash, walka może być ciekawa. Prawie 5 minut solidnej walki, bardzo przyjemnie się to oglądało i znowu jest niedosyt, że zabrakło tych 2-3 minut więcej chociaż ehh, ale no jest jak jest, Lash i Jakara wygrywają, obydwa Tagi na to zasługiwały, więc złego wyboru nie było, dlaczego Lash przez tyle czasu nie miała żadnego tytułu? Przecież to karygodne, chociaż po walce mamy wyzwanie do walki o tytuły Tagowe kobiet.....meh   Ethan w ringu i mówi o tym, że Oro go przypiął w nieoficjalnej walce, więc się nie liczy, sędzia to potwierdza, ale potem dzieję się to samo xd całkiem zabawne to story, zobaczymy co dalej.   NXT The Great American Bash Night 1: Thea vs Roxanne o pas NXT Women's to może być dobre. Tony vs Tavion o NXT Heritage Cup no zobaczymy jak to wyjdzie. Alba i Isla vs Jakara i Lash, walka może wyjść fajnie, ale te pasy ehh meh. Joe Hendry się pojawi! Najlepsza wiadomość.    Evans, Nathan i Axiom vs The Rascalz czuję tu wygraną Rascalz i potencjalnego shota na tytuły NXT Tag Team dla nich w przyszłości. Świetna walka około 14 minutowa i skończyło się tak jak myślałem, ale poczułem się tutaj jak za starych czasów NXT, świetny pojedynek i chanty "NXT!" Polecam tę walkę mega i Rascalz pewnie pretendentami po tym pinie na mistrzach, genialne starcie, a na koniec Ethan dostanie walkę z Oro o tytuł na TGAB i fajnie.   Plusy: Brooks vs Briggs Oro vs Ashante Wren wygrywa i ma jakieś story Trick vs Alexander Lash i Jakara vs Karmen i Sol Ethan i Oro mają zabawne story Main Event   Minusy: Segment otwierający Lexis pada po 2 minutach i 30 sekundach   Podsumowanie: Ogólnie poza tymi dwoma minusami to naprawdę bardzo przyjemne NXT, początek nie zapowiadał niczego ciekawego, ale z czasem było co raz lepiej i uważam to za udany odcinek, powyżej przeciętnej zdecydowanie, naprawdę kilka bardzo dobrych bądź świetnych walk, dostaliśmy kilka zapowiedzi na kolejne dwa odcinki NXT, które będą specialami, no ja jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałem się tak przyjemnego odcinka, solidna dawka wrestlingu w tegotygodniowym epizodzie
  • IIL
×
×
 • Dodaj nową pozycję...