Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE Capitol Punishment PPV (spoilery/komentarze/karta)


Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  3 820
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  04.09.2009
 • Status:  Offline

WWE Capitol Punishment

19 czerwca 2011

Washington, D.C.

 

http://www.occur.pl/images/0245c46c/57c4c235/72fd368312.jpg

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/06/20110610_cp_ortonchristian.jpg

WWE World Heavyweight Title match

Randy Orton © vs Christian

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/05/20110606_cp_cena_truth.jpg

WWE Title match

John Cena © vs R-Truth

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/06/20110608_cp_wadeezekiel.jpg

WWE Intercontinental Title match

Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/06/20110606_cp_kofi_dolph.jpg

WWE United States Title match

Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/06/20110613_cp_rey_cmpunk.jpg

CM Punk vs Rey Mysterio

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/06/20110613_cp_delrio_bigshow.jpg

Alberto del Rio vs Big Show

 

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/05/20110606_cp_miz_riley.jpg

Alex Riley vs The Miz

 

 

http://www.wrestlingnewsarena.com/wp-content/uploads/2011/05/capitol-punishment-ppvposter-new.jpg

 

Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 228
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Peck

  15

 • hadaszyszek

  12

 • MJ

  12

 • menelag1

  11

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  3 459
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  09.12.2010
 • Status:  Offline

PPV zapowiada się bardzo dobrze , pomijając tylko 2 walki :

Barretta z Jacksonem - powód jest chyba wszyskim znany , chyba że do tego nie dojdzie

oraz walka Zigglera z Kingstonem , ich feud nie tak dawno się skończył i następna ich walka , obaj potrafią stworzyć ładne walki , ale nie pomiędzy sobą.

 

Orton vs Christian - ich ostatnia walka przed HeelTurnem Christiana była naprawde dobra . więc przypuszczam że ta też będzie dobra .

 

Cena vs Truth - walka chyba dwóch najlepszych mówców , R-Truth jest bardzo dobrym heelem . I myślę że to on właśnie wygra.

 

Riley vs Miz - tej walki nie mogę się doczekać , na pewno warto będzie ją obejrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 660
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  28.04.2011
 • Status:  Offline

Champion Randy Orton vs. Christian - Za pewnie zobaczymy brudne akcje ze strony Christiana. Mam ogromną nadzieję, że pokona Randy'ego. Także mam nadzieję, że walka nie zakończy się na jednym RKO. Stawiam, że wygra Orton via Pinfall.

 

Champion John Cena vs. R-Truth - Pierwsze ich starcie może być ciekawe, wątpię, żeby Truth pokonał Cenę. Liczę, że po walce pojawi się John Morrison, który będzie kontynuował program z "Prawdą". Cena via Submission.

 

Champion Wade Barrett vs. Ezekiel Jackson - Strasznie mi się ten feud nie podoba, tragicznie zrobili z całym The Corre. Jeśli chodzi, na kogo stawiam, to Barrett via Pinfall.

 

Champion Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler - Ponownie razem.. Nie wiem czy będzie warto oglądać ten pojedynek. Odgrzewanie kotletów. Pojedynek Punka z Reyem - to samo.

 

Alberto Del Rio vs. Big Show - Wątpię, żeby Ci panowie zrobili super widowisko w ringu. Ten pojedynek nie potrwa dłużej niż 6-7 minut. Big Show via DQ.

 

The Miz vs. Alex Riley - Bardzo polubiłem Alexa przez te ostatnie tygodnie. Miz mi się już dawno temu znudził i coś mi się zdaję, że Mike już powoli spada. Jestem także ciekawy, jaki A-Ry posiada finisher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  4 870
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  29.01.2007
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

WWE World Heavyweight Title match

Randy Orton © vs Christian

Jest to jedyna walka, w której ciężko określić wynik. Z jednej strony, Orton nie ma pasa aż tak długo, żeby już miał go stracić. Z drugiej Christian, wygrywający pas to bardzo ciekawa opcja, która przedłuży nam ten feud, a jest to chyba bardzo potrzebne patrząc na to kogo ma SD! i jak są aktualnie te osoby wypromowane.

Osobiście stawiam na Christiana.

 

WWE Title match

John Cena © vs R-Truth

Tutaj niestety, nie ma szans na wygraną Truth. Gościu jest prawie na szczycie, ale niestety, nie ma szans, żeby wygrał. Zresztą pisałem o tym w temacie o RAW. Myślę, że Truth dostał tą szansę, tylko na czas kontuzji JoMo, a teraz, jak ten wrócił ich feud ruszy na nowo, a na Cenę będzie czekać Del Rio lub Punk (bo obaj prowadzą aktualnie jakieś małe feudy, które myślę, że obaj wygrają), a może obaj na raz (i to byłaby najlepsza opcja i najlepsza okazja, żeby Cena stracił pas, bo 1 on 1, szanse każdego są bardzo niskie).

 

WWE Intercontinental Title match

Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson

The Corre już nie ma, także nie ma innej opcji, jak wygrana Ezekiela. Może nawet Corre jakoś mu pomoże, ale myślę, że byłoby to dość głupie. Nich Barrett przegra, a potem spokojnie promuje swoją osobę na feudzie z kimś innym, a nie wyniszcza do końca resztek starego Nexusa, które go opuściły.

 

WWE United States Title match

Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

Mam nadzieję, że walka będzie dobra, bo można tego oczekiwać od osób w niej walczących. Wynik całkowicie jest mi obojętny i jedynie to, że bardzo lubię Zigglera powoduje, że będę liczyć na jego wygraną (choć tak naprawdę, wolałbym, żeby promował się na ME, a nie pasami US).

Jeszcze teraz przypomniało mi się, że przy ringu nie będzie Vickie. Zastanawiam się, czy nie będzie to początkiem końca jej związku z Zigglerem. Byłoby fajnie, a może WWE pokusiłoby się o jakiś turn Zigglera ;)

 

CM Punk vs Rey Mysterio

Oglądałem skróty RAW i w momencie walki Reya, któryś z komentatorów po przyjściu Punka wspomniał o jego ich walce. Zdziwiłem się, bo jakoś nie zapadło mi w pamięć, żeby mieli ze sobą feud (bo dwóch walk między sobą jakoś de feudu nie zaliczam). Do walki jestem nastawiony jednak dość pozytywnie, bo nie wygląda mi to na jakiś długi feud, Rey coś ostatnio dużo przegrywa, więc może i teraz, no i Punk wygrał na RAW z Ceną. Może to początek walki o nowy kontrakt dla Punka i push :P?

 

Alberto del Rio vs Big Show

Pisałem już na ten temat wcześniej. Typuję wygraną Del Rio, zakończenie feudu i zajęcie się Ceną i jego pasem i mam też wielką nadzieję, że tak się stanie ;)

 

Alex Riley vs The Miz

Jakoś nie widzi mi się tutaj wygrana Alexa Rileya. Za mocno jedzie Miza na RAW, a to przecież były mistrz! Taki przegrany feud z Alexem, może całkiem zniszczyć, to co WWE budowało u Miza, a w moich oczach, feud z Ceną bardzo podbudował Miza i bynajmniej ja się do niego przekonałem. Na Alexa jestem skłonny zagłosować, ale myślę, że jeśli wygra, to przez DQ, po solidnym obijaniu przez Miza.

 

Ogólnie wygląda to dość solidnie. Ja jestem do tego bardzo pozytywnie nastawiony, choć dużo walk, przez złe wyniki może zepsuć mi humor, ale o tym przekonamy się w niedzielę w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 053
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  09.06.2009
 • Status:  Offline

A ja do walki Johna z R-Truthem mam inne rozwiązanie, chociaż nie realne :( Niestety... A wygląda on tak :

Na gali po ataku CM Punka wygra R-Truth który wygrywa pas. Cena chce zemsty na Punku i rozpoczyna z nim feud. Na RAW, John Morrison mówi, że ma nie dokończę sprawy z Truthem i chce z nim walki o ten pas, powiedzmy np. że GM się na to nie zgadza, ale John nie odpuszcza i dalej "męczy" mistrza na RAW, aż dochodzimy do MitB, na którym Morrison zdobywa walizkę i mówi, że wykorzysta ją na SummerSlam. I w ten sposób, mamy powiem świeżości w main eventach, jak również dalej jest toczony feud z przed kontuzji Johna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 165
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  05.11.2003
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

bardzo mi sie podoba karta, praktycznie wszystkie walki maja jakis build-up, nie ma jakis upychaczy na sile, co mi sie podoba, jedyne co sie rzuca w oczy, ze same single matche' bez zadnej stypulacji poki co :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  188
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  26.12.2009
 • Status:  Offline

WWE World Heavyweight Title match Randy Orton © vs Christian

 

Hmm .. według mnie najbardziej nieobliczalna walka. Bo tu szanse są po 50%. Chciałbym aby wygrał Randy, ale jeżeli wygra Christina to nie będzie żle.

 

WWE Title match John Cena © vs R-Truth

 

Napewno John Cena.

 

WWE Intercontinental Title match Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson

 

Wydaje mi się ze wygra Jackson i w tym pomogą mu Slater i Gabriel.

 

WWE United States Title match Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

 

Też bardzo równy pojedynek. Wydaje mi się ze pas trafi w ręce Dolpha Zigglera.

 

CM Punk vs Rey Mysterio

 

Wydaje mi się że to jest ten moment, w którym WWE przestanie szmacić Punka. Jeżeli wygra Mysterio to zostawię to bez komentarza. I lepiej będzie jak CM PUNK pożegna się z tą federacją. Niedługo się okaże że Punk będzie feudował z Yoshim Tatsu i też przegra ten feud.

 

Alberto del Rio vs Big Show

 

Tutaj wydaje mi się że Alberto wygra. Jeżeli chcą z niego zrobić gwiazdę i za kilka miesięcy ma walczyć o pas WWE to taki pojedynek powinien odnieść zwycięstwo. Ale wiemy do czego są zdolni w CT.

 

Alex Riley vs The Miz

 

I ta walka na którą najbardziej czekam. The Miz vs. Alex Riley. Chciałbym aby to Miz wygrał w bardzo łatwym stylu. Bo niedawno pisali że chcą z niego zrobić wielką gwiazdę federacji, a jeżeli przegra to napewno się stanie ale pośmiewiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  39
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  15.06.2011
 • Status:  Offline

WWE World Heavyweight Title match Randy Orton © vs Christian

 

Walka zapowiada się ciekawie (Oby była tak dobra jak ich walka z over the limit). Mam nadzieje że Christian wygra ale moje nadzieje raczej WWE nie interesują :roll: ,jak dla mnie Christian ma 40% szans na wygraną.Feud ogólnie mi się podoba i niech trwa :)

 

WWE Title match John Cena © vs R-Truth

 

Na 95% John ale mi to mi akurat nie przeszkadza.Choć szkoda Prawdy bo ostatnio błyszczy.

 

WWE United States Title match Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

 

Wydaje mi się że Dolph dostane pas ale ja czekam aż Dolph pójdzie w górę (bez Vickie),

swoją drogom ciekawe czy rozmowa Dolpha z Austinem z Raw zwiastuje odłączenie się od Vickie.

 

CM Punk vs Rey Mysterio

 

Wydaje mi się że Punk wygra bo ostatnio się poprawiło ale z zamaskowanym/przepakowanym nigdy nie

wiadomo.Walkę będę niestety oceniać tylko przez pryzmat wniku :sad:

 

Alex Riley vs The Miz

 

W tym przypadku Miz wygra na pewno ,nie po to go tak promowali żeby teraz przegrywał kimś takim jak Riley (z całym szacunkiem bo lubię Alexa) Wolał bym żeby to była jednorazowa walka a nie jakaś dłuższa historia (ale Lawler vs Cool tak długo ciągnęli więc to pewnie też :roll: )

 

Mój pierwszy post :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  209
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  15.01.2010
 • Status:  Offline

WWE World Heavyweight Title match

Randy Orton © vs Christian

 

Może to być kolejna ,jeżeli nie najlepsza Walka Gali . Orton prócz 1 WWE Title Reign ,Pas posiadał krótko ,a jako Mistrz się nie sprawdza. Mam nadzieje ze nie zrobią jeszcze większego terminatora z Ortona i nie będzie niszczył wszystkich Heelów Smackdown! i nie tylko. Podobno ma się Edge pokazać. Myśle jednak ze Orton wygra , Christian tylko cudem wygra.

 

Orton 85 % Christian 15 %

 

WWE Title match

John Cena © vs R-Truth

" Is Job Truth" , Tutaj na 99 % procent wygra Cena , Truth to kolejna ofiara Ceny . Podobno Cena ma przejść operacje ,ale i tak wygra. Vince wie ze Truth to 2 NWA World Heaveweight Champion i filar początku TNA. W Walke wmiesza się pewnie Morison , któremu Heel Turn by się przydał .Ćwiczył też Mic Skilsy i grę aktorska ,zobaczymy jak mu to wyjdzie. Wydaje mi się że Cena straci Pas na rzecz dopiero Del Rio ,ale szybciej Pas może zdobyć ...Punk ( czyżby kolejna stracona szansa Del Rio?)

Cena 99% Truth 1%

 

WWE Intercontinental Title match

Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson

 

Wade jest fatalnie Bookowany , cały czas wygrywa kantem . Tym razem jednak wygra Ezekiel . Jeżeli Bookerzy czegoś nie wymyśla będzie krucho z Wadem . Nie ma The Corre . Ja bym chciał żeby Slater był po stronie Wadea ,a Gabriel po Zeka. Tak Bookowany Heel jak Barrett nie ma szans na obronę Pasa . Chyba ze kantem. Walka pod względem Ringowym będzie mocno przeciętna

Ezekiel 85 % Wade 15 %

 

WWE United States Title match

Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

Najbardziej wyrównany pojedynek , skoro Vickie ma być ( mam nadzieja na krótko) Menadżerka Kidda to Dolph może przejść Face Turn . Dodaliby mu Kaitlyn jako Valet ,przynajmniej maiła by co robić. Jednak wydaje mi się ze WWE da zachować Pas Kingstonowi ,co wskazuje na dłuuugi Title Reign . Żeby tylko Dolph z Tysonem nie Feudował. Walka powinna być dobra ,chodź tyle mieli wspólnych Walk ,że raczej schemat będzie podobny.

Kofi 55 % Dolph 45 %

 

CM Punk vs Rey Mysterio

Uuuuu. Z jednej strony jeżeli WWE chce zatrzymać Punka musi wygrać ,z drugiej strony Rey , będący ostatnio Jobberem To The Stars . Twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wygra Punk to Rey dostanie swoje ( US Title ,albo porządny Upper Cardowy Feud ? )

Tak czy inaczej od tej Walki zależy przyszłość Punka i jego Status. Jeżeli wygra może pokusić się o bycie Main Eventerem , jeżeli przegra ,no cóż , może odejść lub Jobbować Faceom z Main Eventów i Mid Cardu nawet. Faworytem jest Punk ,który jeżeli ma być wiarygodnym przywódcą Nexus ,musi wygrywać. Stracie dobrze zabookowane może wyjść dobrze. Może Punk wygra czysto.

Punk 70% Rey 30 %

 

Alberto del Rio vs Big Show

Walka w której na 95 % wygra Alberto . Big Show jeszcze jako Giant zawsze świetnie promował ,podobnie jak Kane . Uwiarygadniał Goldberga czy Lesnara. Alberto nie wygra czysto , może wtrąci się Brodus ,albo nawet Nash ( sporo mówiło się o ich Walce na Summerslam) ,tak czy inaczej starcie prócz Finishu będzie nudne . Wszystko może zmienić Walka Punk - Mysterio.

Big Show 5 % Alberto 95 %

 

Alex Riley vs The Miz

Narzekałem i będę narzekać na Bookowanie nowych Superstarsów. Myślałem ze tylko Miza nie zeszmaca ,po ostatnim RAW ,zmieniłem zdanie 9 z całym szacunkiem dla Pipera) . Co prawda Alex jest bardzo Over z publiką ,ale czy nie odbij Creative Teamowi i Alex za jakiś czas przejdzie Heel Turn i nawet Hornswogglowi będzie Jobbował ? Miz wygrywa kantem ,spoko ,ale Jobbujacy nie dawny Mistrz Emerytowanemu Piperowi to już nie przesada? Wracając do starcia muszą dodać Stypulacje ,bo inaczej Walka bezie słaba ,o ile nie najsłabsza na Gali. Na Alexa jeszcze trochę czasu jest . Tak wiec Miz powinien wygrać ,oczywiście nieczysto.

 

Miz 80 % Riley 20%

 

Mogą być dodane Pojedynki jeszcze Rhodes\Dibiase vs Bryan\Sin Cara ,albo o Pasy Tag Team ( byle nie Khali-Jinder) ,albo Walka Div ( kiedy Nicki Bella straci Pas Div?)

 

Gala zapowiada się lepiej od Over The Limit ,na pewno trochę rozczaruję , chodź może nie tym arze. Buyrate Over The Limit fatalny. Mozę Vince sie postara jeżeli chodzi o Walki to najlepsze pod względem Ringowym będzie Kofi-Dolph ,albo Orton vs Christian . Nie powinna być zła Punk vs Rey w której najciekawszy będzie wynik. Cena vs R -Truth wynik znany , Alberto vs Dolph czy Zeke vs Barrett też . Alex vs Miz będzie słaba Walka ,mam nadzieje ze ja dobrze Zabookuja ( interwencja Cole ,pojawienie się Stone Colda i koniec szopki z Anonimowym General managerem , oby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  615
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  06.12.2009
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Kofi Kingston vs Dolph Ziggler - pisałem kiedyś, że jak będą mieć ze sobą kolejny feud to się porzygam i nie będę patrzył na to gówno. Na razie sprawdza się jedynie to drugie, ale jeżeli będą ze sobą walczyć po tej gali tygodniówka w tygodniówkę to możliwe, że i to pierwsze się sprawdzi. Całkiem fajną stypulacje dodali i jestem ciekawy co się stanie. Mam nadzieje jednak, że Ziggler jakby rozszedł się z Vickie to nie przejdzie face turnu, bo raczej nie pasuje on na tego dobrego, choć mogę się oczywiście mylić. Liczę na niezły pojedynek w openerze i nic więcej. W sumie sam nie wiem, którego z nich wolę bardziej, albo inaczej...którego z nich bardziej nie lubię. O ile zdarza mi się sympatyzować z Dolphem niekiedy, ale jak walczy z Kofim to mam ochotę po prostu przewijać. To mnie "niestety" nie spotka, bo będę oglądał live, choć liczę na to, że będzie strawna walka. W typerze chyba postawię na Kofiego, choć pewności nie mam.

 

The Miz vs Alex Riley - Niektórzy piszą, że Miz jest szmacony...Nieprawda. Jestem niemal pewien, że wygra ten pojedynek i na SummerSlam (przyjmuje, że na MiTB znajdzie się w Ladder Matchu) będzie walczył z kimś co najmniej pozycje "wyżej" aniżeli A-Ry, który przez wszystkie ostatnie tygodniówki był promowany na wiarygodnego rywala dla Miza, żeby po prostu ludzie uwierzyli w to, że może mu zagrozić. Wygra były WWE Champion jakimś lekkim kantem i tyle.

 

CM Punk vs Rey Mysterio - Obok walki o pas wagi ciężkiej na to starcie czekam najbardziej, ponieważ po ostatnim RAW uwierzyłem w triumf Punka nad Luchadorem, jednak czytając dziś newsy natknąłem się na kolejne "mocne" plotki o odejściu Straight Edge Warriora z WWE i właśnie nie wiem...No cóż, namąciło mi to w głowie trochę, ale mogę poświęcić 1 pkt w typerze najwyżej. Postawię na Punka i naprawdę byłoby zajebiście, gdyby wygrał. Choć z Reyem nigdy nie wiadomo, może on przecież wygrać w najmniej spodziewanym momencie jak rok temu na Fatal 4-Way na przykład.

 

Wade Barrett vs Ezekiel Jackson - Wolę Barretta, ale wygra Ezekiel. Tyle. W trzy tygodnie zraziłem się mocno do Jacksona i całego ich programu.

 

Alberto Del Rio vs Big Show - Szczerze mówiąc to nie wiem kto wygra, niby Del Rio jest wielkim faworytem, ale jak będzie naprawdę? Big Showowi wygrana nie da nic poza zemstą, a dla Alberto może być zbawienna, ponieważ jeśli zwycięży to odbije się w kierunku Main Eventów. Może dojdzie do jakiegoś wyliczenia czy coś?

 

Randy Orton vs Christian - Liczę na bardzo dobrą walkę i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Będzie pewnie sporo dramaturgii i markowania z mojej strony. Mam jakby to powiedzieć dwie możliwości zakończenia pojedynku. 1. Sędzia pada, Christian wali pasem Ortona jak arbiter nie patrzy i wygrywa. 2. To samo z tym, że CC nie trafia, a Randall wyprowadza RKO i triumfuje. Wydaje mi się to całkiem realne, chociaż kto wie. Niemniej jednak liczę na to, że będziemy mieli nowego mistrza. Jest to dla mnie feud 2011 roku jak na razie, ale mam coraz to większe wątpliwości, że potrwa on do SummerSlam...Nie da rady raczej.

 

John Cena vs R-Truth - Spodziewam się jednego - R-Truth przegra. Jakoś nie emocjonuje się specjalnie tą walką, Jan pomści little Jimmych odliczając, bądź poprzez założenie swojego STF zmusi rywala do poddania. Wcześniej byłem prawie pewny pojawienia się JoMo, a jak będzie teraz? Może Cena wygra normalnie bez żadnej interwencji ze strony Morrisona? Tak czy inaczej wynik jest w 90% pewny...Na wszelki wypadek zostawiam sobie te "dziesięć".

 

Generalnie liczę na dobre PPV i dobrze by było, gdybym się nie przeliczył. Trudno będzie jednak moim zdaniem by Capitol Punishment dorównało poziomem Extreme Rules czy Elimination Chamber, które moim zdaniem w tym roku były najlepsze. Moim zdaniem podkreślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  217
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  19.02.2011
 • Status:  Offline

Moim zdaniem karta na CP jest bardzo dobrze zbudowana. A daloby sie dodac jeszcze pare pojedynków (Cody vs Bryan, Sin Cara vs. Ted). Mimo to uważam,że ta gala niczego ważnego nie zmieni. Ze zniecierpliwieniem czekam na MITB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  238
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.02.2011
 • Status:  Offline

WWE World Heavyweight Title match Randy Orton © vs Christian

 

Tutaj raczej wygra Christian i mam nadzieje że potrzyma pas z minimum jakieś 3 miesiące

 

WWE Title match John Cena © vs R-Truth

 

Tutaj mieszane uczucia z jednej strony R-Truth który przeszedł heel turn i wygranie pasa było by dla niego bardzo dużą promocją a z drugiej strony Cena który rzadko przegrywa walki a co dopiero z takim zawodnikiem jak R-Truth który ledwo co wszedł do "ME".

WWE Intercontinental Title match Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson

 

Tutaj chciałbym aby Sleater i Gabriel pomogli Ezekielowi i aby ten stworzył stajnie faców bo takiej dawno w WWE nie było.

 

WWE United States Title match Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler

 

Ten pojedynek wyjątkowo mnie nie interesuje słaba promocja tej walki no i gdyby nie to że Vickie z Zigglerem usiedli za stołem komentatorskim to pewnie nie dowiedziałbym się o takim "feudzie" jeżeli wogule tak to można nazwac.

 

CM Punk vs Rey Mysterio

 

Znowu...!?No sory ale to już było i mimo iż chętnie oglądam walki Punka to do tej wcale mnie nie ciągnie no ale może promocja mnie przekona...

 

Alberto del Rio vs Big Show

 

Tutaj nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Big Showa przez DQ.Taki rezultat podbuduje trochę Alberto jako heela no i wreszcie dostanie pas WWE.

 

Alex Riley vs The Miz

 

Ta walka chyba jest tu tylko po to żeby podpromowac Miza i zrobic z niego gwiazdę.Bo po co innego?Zwycięstwo Alexa nic by nie zmieniło w WWE a Miz po tym zostałby jak wy to piszecie zeszmacony.A tak po wygranej Miza podniósł by się w WWE na wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  960
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.12.2010
 • Status:  Offline

Mam taki mały argument który może lekko przemawiać za Rileyem. Gala odbywa się w jego mieście, więc jakieś tam szanse na zwycięstwo ma, ale wątpie w to bo jego wygrana byłaby totalną głupotą ze strony WWE no bo chyba nie promowali Miza na nową gwiazdę tylko po to żeby przegrał ze swoim byłym przydupasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  43
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  13.05.2010
 • Status:  Offline

WWE World Heavyweight Title match - Randy Orton © vs Christian:

Ciekawa sytuacja. Chciałbym zwycięstwa Christiana, bo mu się to należy i głupotą było odebranie mu pasa w tak krótkim czasie, po jego zdobyciu. Niestety, myślę, że większe szanse ma tu Orton, bo trochę krótko trzyma pas no i podobno chcą z niego zrobić takiego face'a, jak Cena na RAW. Niepokoi mnie także ten Punt Kick na Sheamus'ie, oby nie był początkiem feudu Sheamus - Orton o pas WHC (to znaczy ten feud mógłby być, ale przez niego Christian może zostać odsunięty od ME). Jednak mimo wszystko - niestety tu raczej stawiałbym na Ortona.

WWE Title match - John Cena © vs R-Truth:

Mimo, że R-Truth jest obecnie dominującym heel'em na RAW, to nie ma szans na zwycięstwo z Ceną, no chyba, że ewentualnie przez DQ, a dlatego, że zbyt krótko jest w Main Evencie, a dla Ceny porażka z kimś takim to byłby dramat. :roll: Zwycięstwo 'Prawdy' byłoby czymś ciekawym, ale niestety na to raczej nie powinniśmy liczyć.

WWE Intercontinental Title match - Wade Barrett © vs Ezekiel Jackson:

Tu raczej wygra Ezekiel, bo Barrett nie ma już nikogo do pomocy, no i wydaje się tak jakby bezradny. Może zobaczymy jakieś starcie Slatera i Gabriela, którzy staną po stronie Jacksona i byłych członków Legacy - Rhodes'a i DiBiase'ego, którzy ostatnio 2 razy walczyli w teamie z Barrettem? Ciekawe, ale - mimo wszystko, raczej tu wygra Jackson, a Barrett - mam nadzieję - rozpocznie osobny program, który wygra, bo niestety spadł bardzo nisko.

WWE United States Title match - Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler:

Walka trochę z nikąd, ale cóż - powinna stać na jakimś poziomie, głownie dzięki zawodnikom. Kingston jako mistrz jest nudny, i może Ziggler wygra pas, bo do pasa WWE raczej jeszcze pchał się nie będzie. Nie ma co tu dużo mówić, mam nadzieje na wygraną Dolpha.

CM Punk vs Rey Mysterio:

Walka będzie raczej na dobrym poziomie, wypatruje zwycięstwa Punka, głownie z powodu zachęcenia go do podpisania kontraktu. No i mam taką nadzieję, ze wygra, bo wygrana z Ceną, przerwanie streaku na PPV i może walizka MiTB na pewno by go podbudowały.

Alberto del Rio vs Big Show:

Nie wiedzieli, co znaleźć dla Alberto w trakcie feudu Ceny z Truthem, więc zrobili szybki feud z Showem. Nie wypatruje tu jego kontynuacji, więc raczej zwycięstwo del Rio i przejście do programu z Ceną, głównie z powodu powrotu Morrisona.

Alex Riley vs The Miz:

Nie zmarnują tego, co zbudowali Mizowi przez jego title run, wiec na pewno to on pokona Riley'a. Ewentualnie wygra Riley przez DQ, albo przez pomoc kogoś z boku, ale to o wiele mniej prawdopodobna opcja.

 

Myślę, że mimo tego, że karta jest w miarę porządna, może dojść jeszcze z jeden pojedynek dodany w trakcie gali, np. Sin Cary. ;) Niemniej, gala zapowiada się nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 660
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  28.04.2011
 • Status:  Offline

Mam taki mały argument który może lekko przemawiać za Rileyem. Gala odbywa się w jego mieście, więc jakieś tam szanse na zwycięstwo ma

 

Wątpię, że na takie coś patrzą. Np. Elimination Chamber odbywało się w rodzinnym mieście Ortona, a nawet nie wyeliminował nikogo. Jednak mam nadzieję, że wygra Riley, tylko strach - co dalej z Mizem? Chyba nie będą ciągnęli tego feudu długo.

 

Nie wiedzieli, co znaleźć dla Alberto w trakcie feudu Ceny z Truthem, więc zrobili szybki feud z Showem. Nie wypatruje tu jego kontynuacji, więc raczej zwycięstwo del Rio i przejście do programu z Ceną, głównie z powodu powrotu Morrisona.

 

Jeszcze podobno Del Rio ma mieć program z Kane'em. Feud z Ceną może zacząć na Vengeance.

 

Tak jak ktoś to dobrze ujął, że szkoda, że to są tylko pojedynki 1on1 Single. Powinni jakieś stypulacje dać, np. Falls Count Anywhere. Według mnie to zły pomysł, że zrezygnowali z gali Fatal 4 Way.

 

Wolę Barretta, ale wygra Ezekiel. Tyle. W trzy tygodnie zraziłem się mocno do Jacksona i całego ich programu.

 

Tragiczne to co robią z tym pasem. Wade zdobył pas, ale jest gorzej niż był na RAW bez pasa. Tam ciągle się pokazywał i dominował, a tutaj na SmackDown gra tchórza, który tylko krył się i uciekał, ale to, że ten pas jest szmacony to już wiemy. Liczę, że zdobędzie go niedługo ktoś z tej trójki: Cody, Bryan, Sin Cara. To samo tyczy się pasa U.S.

Edytowane przez MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024

   Lokalizacja: Londyn, UK

   Stadion: Wembley Stadium

   Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

   Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

    

   Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:


    

   Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

    

   Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

    

   Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

   Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

   Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

    
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
   • 28 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Attitude
   Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z jednego z najważniejszych show dla TNA w ciągu roku - Slammiversary. Gala miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Główną część show poprzedziło Countdown. Zobaczyliśmy w nim cztery walki. Tasha Steelz pokonała Faby Apache, Gisele Shaw i Xię Brookside, KUSHIDA wygrał z Richem Swannem, The Malisha zatrzymały pasy tag team, wygrywając z Spitfire, a Eric Young był lepszy od Hammerstone'a. Warto odnotować, że dla Hammerstone'a była to pierwsza walka od maja. Link do filmu ______________________________________________ Na otwarcie Matt Hardy pokonał JDC. W następnej walce mieliśmy zmianę mistrzowską. ABC przejęli pasy tag team z rąk The System. Mike Santana pokonał Jake'a Somethinga. The Razcalz okazali się lepsi od No Quarter Catch Crew. Link do filmu PCO wygrał z AJ Francisem i przejął od niego dwa tytuły mistrzowskie: TNA Digital Media title i International Heavyweight Championship. A po walce... zaakceptował propozycję ślubu od Steph de Lander. Jordynne Grace nadal jest mistrzynią Knockouts po zwycięstwie nad Ash By Elegance. Link do filmu No i nadszedł czas dwóch głównych pojedynków. Mike Bailey pokonał Mustafę Aliego i został nowym mistrzem X-Division. Przy okazji doszło do powrotu Earla Hebnera... co miało być nawiązaniem do legendarnego Montreal Screwjob. Link do filmu Natomiast z walki wieczoru zwycięsko wyszedł Nic Nemeth i został nowym mistrzem TNA. W Six Way Elimination Matchu był lepszy od Moose'a Frankie Kazariana, Joe Hendry'ego, Josh Alexandra i Steve'a Maclina po pojedynku trwającym nieco ponad pół godziny. Link do filmu Skrót gali: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • MattDevitto
   Pierwszy dzień przejrzałem, bo miałem z rana trochę czasu - wyszło solidnie, ale też nie było jak dla mnie żadnej walki, która zdecydowanie skradła by show. Niby pojedynek Takeshity z Tsujim wybił się ponad resztę, ale też tam nie wszystko zagrało - mogło być jeszcze lepiej. Pomimo tego było to dość przyjemne show, gdzie wszyscy trzymali w miarę równy poziom. Niespodzianką na pewno było tak szybkie podłożenie Sanady, bo jego walka z Lee nie przekroczyła nawet 5 minut. Zobaczymy jak będzie wyglądało to dalej.  Czekam na dalsze jego walki, szczególnie, że już dzisiaj drugiego dnia mierzył się z Henare. Liczę, że Gabe trochę namiesza w całym turnieju. Największy pozytyw ME
  • DarthVader
   Świetne show! Muszę przyznać, że najlepszą walką wieczoru było starcie Ali vs. Bailey, chociaż wszystkie walki wahały się od solidnych po świetne, a The System/ABC, Santana/Something, NQCC/Rascalz i main event naprawdę dostarczyły emocji. Dodatkowo - Francis/PCO (dziadek zebrał super pop u siebie) i Grace/Ash były lepsze, niż się spodziewałem, zwłaszcza to pierwsze. Hardy/JDC był najgorszym meczem, ale nawet ten był solidny na czas, jaki im przydzielono. Publiczność była także wspaniała przez całą noc, a ponieważ była to największa frekwencja od dekady, potrafii się nieźle wyróżnić.  Z minusów, to na pewno oświetlenie gali. Wystarczy porównać to jak wyglądało Slammiversary do tego, co AEW pokazało na Collision w nocy. Różnice jak dzień i noc. Stanowczo za ciemno! Każdy też myślał, że TNA da wygrać Hendry'emu ze względu na jego momentum. Ziggler jako mistrz mi nie przeszkadza, ale mógł zostać na koniec tego elimination matchu z kimś bardziej wiarygodnym niż Kazarian. Powinien być to np Josh Alexander. No i niespodzianki... liczyłem na AJ Stylesa. Earl Hebner w Montrealu to coś nawet fajnego, ale jednak zupełnie inny kaliber. Trochę przehajpowali tę galę pod tym względem, ale i tak gorąco polecam każdemu. Dobrze się przy tym bawiłem i gale ppv TNA mają jakiś taki inny, lżejszy flow niż gale ppv od AEW.
  • DarthVader
   Ibushi i DDT to nie jest taki zły pomysł. Kota ma dużo roboty do odwalenia jeżeli chodzi o jego powrót do formy, także fed gdzie wybił się po raz pierwszy to jak najbardziej strzał w dychę.  
  • DarthVader
   Hologramik pojawił się w AEW i wygląda to całkiem, całkiem. Trochę taki Glacier z WCW po detoksie:  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...