Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

SvR Diary by Vade Ancelot


Sir Vade Ancelot

Jaka walka najbardziej Ci się podobała?  

2 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Jaka walka najbardziej Ci się podobała?

  • D. Ziggler vs DH Smith
   0
  • J. Morrison vs CM Punk
   1
  • 6-man tag team match
   0
  • The Miz vs John Cena
   0
  • Randy Orton vs Triple H
   1


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  484
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.01.2011
 • Status:  Offline

Oto przedstawiam moje nietypowe diary, o którym informowałem ostatnio na SB. Co w nim takiego niezwykłego? – otóż w tym diary możecie obejrzeć skrót każdej walki ( fachowo highlight ). Mam nadzieję, że się spodoba, oczywiście proszę o komentarze, gdyż bez nich prędzej czy później zakończę to diary. Tutaj trochę teorii:

 

Rostery są takie same jak w prawdziwym WWE na dzień 18.05.11.

PPV i pasy również takie same

Nie będzie walk div

Nie ma oficjalnej daty ( każde PPV będą dzieliły 4 tygodnie, więc będzie np. tak: WWE SmackDown 3 tydzień lutego, czy WWE SuperStars 1 tydzień czerwca )

Każde PPV odbędą się w 4 tygodniu miesiąca

 

 

Specjalne odcinki:

 

WWE Beat the clock challenge ( na RAW i na SD! ) zwycięzcy

challenge' u na RAW i na SD będą walczyć przeciwko sobie o

title shota na pas WHC/WWE na następnej gali

RAW Roulette – drugi tydzień września ( na RAW )

King of The Ring – 2 tydzień listopada ( na SmackDown )

 

Mistrzowie:

 

http://a.imageshack.us/img195/6810/wwechampionship.jpg

WWE Champiosnhip

Aktualny posiadacz: Triple H

Poprzedni posiadacz: brak

Data i gala zdobycia: NoC

 

http://a.imageshack.us/img801/1483/wweworldheavyweightcham.jpg

World Heavyweight Championship

Aktualny posiadacz: Randy Orton

Poprzedni posiadacz: brak

Data i gala zdobycia: MiTB

 

http://img199.imageshack.us/img199/1310/wweworldtagteam.jpg

WWE Tag Team Championships

Aktualny posiadacz: Big Show&Kane

Poprzedni posiadacz: brak

Data i gala zdobycia: SummerSlam

 

http://a.imageshack.us/img130/5404/wweintercontinentalcham.jpg

InterContinental Champiosnhip

Aktualny posiadacz: Wade Barrett

Poprzedni posiadacz: brak

Data i gala zdobycia: SummerSlam

 

http://a.imageshack.us/img716/1157/wweunitedstateschampion.jpg

United States Champiosnhip

Aktualny posiadacz: Kofi Kingston

Poprzedni posiadacz: brak

Data i gala zdobycia: Over the Limit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://funkyimg.com/u2/522/942/Logo-Raw.jpg

 

WWE RAW trzeci tydzień września

 

 

 

Wyniki wczorajszego PPV Night of champions:

 

 

Triple threat Lumberjack match for WWE United States Championship: Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler vs Jack Swagger, zwycięzca – Kofi Kingston ©

Single match for WWE Intercontinental Championship: Wade Barrett w/ The Corre © vs Ezekiel Jackson, zwycięzca – Wade Barrett w/The Corre©

Single match: Christian vs Sheamus, zwycięzca, zwycięzca - Sheamus

Single match: Alberto Del Rio vs Rey Mysterio, zwycięzca – Rey Mysterio

Triple threat match for WWE Championship: The Miz © vs John Cena vs Triple H, zwycięzca – Triple H

Tag Team match for WWE Tag Team Championships: Big Show&Kane © vs Heath Slater&Justin Gabriel w/Wade Barrett, zwycięzcy – Big Show&Kane ©

Single Match for WWE World Heavyweight Championship: Randy Orton © vs The Undertaker, zwycięzca – Randy Orton © przez DQ ( interwencja Marka Henry’ ego )

 

 

 

 

Jerry Lawler Witamy na RAW! Jesteśmy już po WWE Night of champions! A dzisiaj rozpocznie się droga do PPV WWE Heel in a cell!

Michael Cole Tak, to prawda! Dzisiaj poznamy pretendenta do WWE Champiosnhip, który posiada ’’The Game’’ Triple H.

Jerry Lawler A będzie to walka The Miz vs John Cena!

Michael Cole Tak!!! The Miz!!! Yeah!!! Uuu!! Uuu!!

Jerry Lawler Cole. Cole! Cole, uspokój się! Jednak walka Cena vs The Miz

Michael Cole Taaaak!!! The Mizzz…

Jerry Lawler Cole! Ehhh. Walka o #1 contendera nie będzie dzisiejszym main eventem. Main eventem będzie walka steel cage - WWE Champion Triple H vs World Heavyweight Champion Randy Orton!!!

 

 

Excuse me! Gadaninę Lawlera przerywa Vickie Guerrero. Vickie mówi, że za chwilę do walki stanie jej ukochany Dolph Ziggler.

 

I am perfection! Na ring wchodzi Dolph Ziggler, a po chwili David Hart Smith i zaczynamy pierwszą walkę tego Monday Night RAW!

 

Dolph Ziggler w/Vickie Guerrero vs David Hart Smith

 

Na początek zwarcie obu zawodników, z którego lepiej wychodzi DH Smith. Chwilę potem Ziggler inkasuje saito suplex. DH kontynuuje atak na rywala clotheslinem na słupku. Po kilku atakach Młodego Bulldoga walkę zaczyna kontrolować Dolph, który powala Smitha. Następnie DH inkasuje elbow drop. Smith opanował sytuację i próbował zrobić suplex Zigglerowi, lecz ostatecznie to Dolph z trudem zrobił suplex wielkiemu DH Smithowi, z czego towarzysząca Dolphowi Vickie bardzo się ucieszyła. Później kilka elbow dropów od Dolpha, lecz Smith pociągnął za nogi Dolpha, gdy ten ‘’pomagał’’ mu wstać. Jednak Smith nie zrobił za dużo Zigglerowi, gdyż Dolph z nienacka zrobił roll up, co starczyło na 2 count. Smith szybko wstał i próbował zrobić Dolphowi odmianę suplexu, lecz Ziggler skontrował to na zig-zag! 1…2…3! Dolph i Vickie zadowoleni schodzą do szatni

 

 

 

 

 

 

 

Na ring w towarzystwie New Nexus wszedł CM Punk. Punk mówił, że dzisiaj pokona Johna Morrisona. Mówi, że nie przeszkodzi mu w tym ani WWE Universe, ani żaden wrestler, ani głupi GM RAW!

 

Jednak anonimowy General Manager RAW przysyła wiadomość! Michael Cole podchodzi do ‘’ambony WWE’’ i przemawia: And I quote – Punk, za bezpodstawne i nieprawdziwe nazwanie mnie głupim zarządzam brak New Nexus przy twoim narożniku w trakcie trwania walki..

 

Mina Punk mówiła sama za siebie, a Nexusi zdenerwowani opuszczają ring. Chwilę później na ringu był już JoMo, więc czas zaczynać walkę!

 

John Morrison vs CM Punk

 

Na początek obaj kopią się nawzajem. Punk jednak przechodzi do ofensywy i wykonuje float-over DDT. CM następnie dusi JoMo nogami i uderza go łokciem w głowę, a następnie częstuje go scoop powerslamem. Po tym, jak Punk poobijał jeszcze trochę Morrisona, ten znienacka wykonał mu moonlight drive. W środku walki często dochodziło do wymiany ciosów. Po tym, jak Morrisom wykonał CM Punkowi running knee smash, John próbował pójść za ciosem i wykonać Punkowi starship pain. CM jednak to skontrował i po paru ciosach i GTS uzyskał pin.

 

 

Po walce CM Punkowi przyszło pogratulować New Negus, a Punk przyszedł na ‘’mównicę’’ otworzył GM’ owego laptopa i ‘’czytał wiadomość’’, mimo, że anonimowy GM nic nie przysłał.

CM Punk – And I quote – ‘’uważam, że CM Punk jest najlepszym wrestlerem w całej historii WWE, New Negus jest najlepszą stajnią w historii WWE, a ja jestem najgorszym GM’ em w historii WWE. Amen.’’

 

Po tym jak New Negus udało się do szatni, a John Morrisom dalej leżał na ringu wparował All-American American Jack Swagger z krzesłem i zaatakował Morrisona! Po obijaniu Johna krzesłem Jack zapiął ankle lock i dopiero po ponad minucie, gdy odciągało go pięciu sędziów puścił. Zapowiada się nowy feud!

 

 

 

Jerry Lawler A teraz przypomnimy, co nas jeszcze czeka – walka, której zwycięzca zmierzy się na WWE Heel in a Ceel w walce w klatce o pas WWE z Triple H’em – John Cena vs The Miz. A dzisiejszym Main Eventem będzie walka WWE Champion Triple H vs World Heavyweight Chapion Randy Orton, a będzie to walka steel cage.

Michael Cole Jerry, jesteś taki stary, że zapomniałeś ogłosić walki, która odbędzie się już za chwilę – 6-man tag team match – Big Show, Rey Mysterio i Kofi Kingston vs Alberto Del Rio, R-Truth i All American American Jack Swagger!

Jerry Lawler Właśnie miałem ją ogłosić, frajerze!

Michael Cole Sam jesteś frajer i w dodatku stary!

 

…………………………………..[kłótnia komentatorów]……………………………………...

 

 

W szatni Big Show, Rey Mysterio i Kofi Kingston rozmawiali o tej walce, lecz obok nich przechodziło ich troje przeciwników. Alberto i Jack szli dalej, a R-Truth powiedział ‘’Jesteście żałośni and that’s the truth!’’ i udał się za swoimi partnerami rozmawiając z samym sobą.

 

 

Big Show, Rey Mysterio i United States Champion Kofi Kingston vs Alberto Del Rio, R-Truth i Jack Swagger

 

Zaczynają Truth I Big Show. Zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Big Show, który później wykonuje STO, mocny chokeslam i spinebuster na R-Truthie, po czym zmienia się z Reyem Mysterio . Na razie nie za dobrze idzie Truthowi. Jednak wreszcie udało mu się skontrować hurricanraną od Reya, po czym zmienił się z Jackiem Swaggerem. Swagger obija Reya, lecz ostatecznie to Rey wykonuje na nim hurricanranę. Rey przejął inicjatywę i ustawił Swaggera na pozycji do 619. Finisher Reya jednak nie doszedł do skutku, gdyż na ring wszedł Alberto Del Rio i wykonał Reyowi enzuighri. Sędzia kazał zakończyć walkę dyskwalifikacją.

 

 

 

DQ lekko mówiąc zdenerwowało team heeli, a szczególnie Alberto, który chciał dobić Reya. Mysterio jednak został uratowany przez Kofiego Kingstona, który wykonał Del Rio springboard dropkick. Jednak R-Truth nie stał jak słup soli, a wszedł do ringu i wykonał Kingstonowi paydirt, lecz Big Show to zauważył i poczęstował Trutha K.O. punchem. Jack Swagger chciał zaatkawoać Showa, lecz również dotał z pięści. Do ataku ruszyli również Kofi Kingston i Rey Mysterio. Ten drugi wykonał R-Truthowi 619, a Alberto Del Rio zainkasował trouble in paradise od Kingstona! Tak kończy się ten brawl.

 

 

 

 

Kilka chwil później na titantronie widzimy Kofiego Kingstona, który wracał ze swoim pasem United States, jednak został zaatakowany przez Dolpha Zigglera! Dolph wykonał U.S. Champowi zig-zag i ukradł mu pas po czym uciekł razem z Vickie Guerrero.

 

Po chwili widzimy jak Ziggler i Vickie szybkim krokiem udają się na ring. Dolph ma skradziony pas U.S. Ziggler wyzywa Kofiego Kingstona na walkę za tydzień o pas i mówi, że jeżeli Kofi odmówi, to ani on, ani nikt już nigdy więcej nie zobaczy pasa Stanów Zjednoczonych!

 

 

 

 

Na backstage’ u widzimy jak John Cena zmierza na walkę z The Mizem dopingowany przez innych pracowników na zapleczu.

 

 

 

#1 Contender match for WWE Championship John Cena vs The Miz

 

Bez zbędnego gadania zaczynamy walkę. Na początku obaj zawodnicy mają zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Miz i wykonuje Cenie sulex. Następnie kolejny suplex i neckbreaker od The Miza. Po kilku atakach Cena przerwał złą passę i przeszkodził The Mizowi w zrobieniu suplexu, a następnie wymierzył mu shoulder block, over castle ze słupka, neckbreakera oraz fisherman suplex z pinem. Mimo, że The Miz nie dotknął linek, sędzia zarządził rope break, co zdenerwowało, a zarazem zdekocentrowało Johna Cenę i The Miz po running knee znów przejął pałeczkę. Cena jednak skontrował punch Miza i przystąpił do ofensywy. Zanosiło się na diving leg drop buldog, jednak Miz szybko wstał i dropkickiem strącił Cenę poza ring. Miz wyszedł z ringu i tam zaczął nieźle obijać Johna Cenę, jednak za szybko odpuścił, przez co Cena zdążył wejść do ringu, na którym poczęstował Miza shoulder blockiem, a następnie Lou Thesz pressem i neckbreakerem, po czym zrobił mu Five knuckle shuffle. The Miz jednak skontrował Attitude Adjustment na reverse DDT. The Awesome One

Trochę okopał Cenę, lecz ostatecznie po kilku atakach i na koniec Attitude Adjustment przegrał przez pin fall! Więc na Heel in a Ceel Triple H zmierzy się z Johnem Ceną o pas WWE!

 

 

 

Na titantronie widać niezbyt zadowoloną z wyniku tej walki gębę HHH’ a, lecz po chwili ironicznie się uśmiechnął i poszedł na walkę, co kilka chwil wcześniej również zrobił mistrz wagi ciężkiej Randy Orton.

 

 

Steel cage match Triple H vs Randy Orton

 

W pierwszych sekundach walki Triple H chciał wykonać irish wheep Ortonowi, lecz ten to skontrował i wymierzył clothesline opierającemu się o słupek Triple H’ owi. Następnie dosłownie kapkę poobijał HHH’ a, gdyż ten znienacka wykonał Randy’ emu backbreaker, a później knee drop, oraz kopnął go w łydkę. Randy przejął inicjatywę, gdy skontrował atak Triple H’a i nabił go na ścianę klatki. Następnie HHH zainkasował clothesline i DDT. Jednak chwilę potem to King of kings dyktował warunki walki, jednak knee facebuster i suplex to jedyne, na co było stać Trypla, gdyż chwilę potem Orton pchnął go na klatkę, po czym kopnął HHH’ a w czułe miejsce. Jednak przewagi w walce zmieniały się jak w kalejdoskopie i po chwili już Triple H wykonywał Randy’ emu suplex. HHH próbował wyjść, lecz Orton wstał i go strącił, po czym wykonał Orton stomps zwieńczone knee dropem. Randy próbował zrobić RKO, lecz Triple H nie dał sobie zrobić finishera i wymierzył Ortonowi running knee. Następnie robił kilka chopów na słupku i wreszcie udany suplex z trzeciej liny. Triple H ponownie próbował wyjść, lecz Randy znów go zrzucił. Po backbreakerze Randy próbował zrobić RKO, lecz znowu się nie udało. Za to Tryplowi udało się zrobić spinebsutera. HHH pomyślał widocznie, że do trzech razy sztuka i znowu próbował wyjść z klatki, jednak Orton znów go strącił. Tym razem to Randy próbował wyjść, jednak gdy był już na szczycie klatki został strącony przez Triple H’a. Running knee i Randy zaczął krwawić! Tryplak próbuje wykonać pedigree, jednak Orton się wydostał i…RKO! Randy Orton wspina się po klatce, lecz HHH czołga się do otwartych drzwi! Kto wyjdzie pierwszy? Orton? Triple H? Chyba mamy remis! Tak, remis! HHH i Randy Orton w tej samej chwili wyszli z klatki! Cóż za niesamowity mecz!

 

 

Po walce Triple H i Randy Orton podali sobie ręce i na tym zakończyło się dzisiejsze Monady Night RAW.

 

 

 

WWE Hell in a Cell

Pierwszy tydzień października

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFfsDAfUJ58htRF6SCQO2XeWlxkI56Drm6TFz185t6uYuk-W7e

 

Karta:

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFs1K4HtHoreP_vL4hphgbzsBkdDbVTg6_8gs3YHqEjG4q8gl9

Hell in a Cell match for WWE Championship: Triple H © vs John Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 6
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  610
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.12.2010
 • Status:  Offline

Przyznam że pomysł bardzo ciekawy. Przyznam się, że twoich walk nie bardzo czytam ale oglądam. No może jeszcze ciut popracuj nad backstagem. Jak narazie 7/10.

Mam nadzieję, że się spodoba, oczywiście proszę o komentarze, gdyż bez nich prędzej czy później zakończę to diary.

Nawet jak nie będzie komentarzy to nie kończ, bo użytkownicy to czytają ale rzadko komentują. Tak jest np. u mnie. Ja jednak nie mam zamiaru skończyć pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  484
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.01.2011
 • Status:  Offline

http://2.bp.blogspot.com/_Slkde8Ut8wA/TK3fwt5QBKI/AAAAAAAAPDM/HBOxsemyD7A/s1600/wwe-superstars-logo1%5B1%5D.jpg

 

WWE Superstars trzeci tydzień września

 

Matt Striker Witamy wszystkich na dzisiejszym WWE Superstars.

Jack Korpela Dzisiaj czeka nas ciekawy Main Event - ''The Chosen One'' Drew Mcintyre vs Santino Marella.

Matt Striker Racja, Jack, lecz najpierw zobaczmy przypomnienie z ostatniego Monday Night RAW.

 

 

--------------------------------Najciekawsze momenty RAW-------------------------------------

 

Po przypomnieniu na ring przy swoim theme wchodzi 2008 King of The Ring William Regal. Regal mówi, że wciąż jest najlepszą gwiazdą całego WWE i nikt nie może się z nim nawet równać. Aby to udowodnić wyzywam jakąkolwiek pseudo gwiazdę!

Na ring przy swoim theme wchodzi prawie 20 lat młodszy od Williama Regala Trent Barreta. Trent mówi, że William powinien już dawno zakończyć karierę, zamiast przegrywać kolejne walki. Mina Regala mówi sama za siebie. Były król ringu mówi, że jeżeli Trent tak sądzi, to niech z nim zawalczy. Regal dodaje, że jeżeli nie wygra przez 5 minut publicznie przyzna, że Trent jest od niego lepszy!

 

William Regal vs Trent Barreta

 

Na początku zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Regal przerzucając Trenta i wykonując mu shoulder block. Następnie robi mu irish wheep, lecz gdy Trent ''wraca'' do Regala, podcina go i zakłada camel clutch, jednak to nie wystarczyło, aby William się poddał. Trent jest na fali i już po chwili wbija Regala w metalowy narożnik, po czym wykonuje siedzącemu Williamowi dropkick. Dobra passa Barrety skończyła się, gdy Regal skontrował jego atak, podciął i kopnął w plecy. Minęła połowa czasu. Jednak, gdy William chciał skoczyć na Barettę, ten zrobił unik. Następnie Trent chciał wykonać swój finisher - springboard tornado DDT, lecz gdy Trent był w powietrzu Regal pchnął go na matę. Dwie minuty do końca. Gdy William chciał wreszcie zaatakować, Trent Barreta zrobił roll up! 1...2...aj! Niewiele brakowało! Została nieco ponad minuta! Trent robi running dropkick, a następnie na leżącym Regalu roki kick to head. Niecałe pół minuty. Regal powoli wstaje, Trent odbija się od linek, lecz nadział się na knee trembler! 7 sekund do końca. Regal przypina, 1...2...3! 2 sekundy przed czasem William Regal pokonuje Trenta Barretę!

 

 

 

Po walce William Regal mówi, że Trent jest najgorszym wrestlerem, jakiego widział i na parenaście zekund zakłada mu Regal stretch!

 

Na backstage' u rozmawiają Zack Ryder i Curt Hawkins, lecz za wiele nie usłyszeliśmy ponieważ nastała przerwa reklamowa.

 

 

 

Po reklamie :smile: !

 

Chris Masters vs Zack Ryder w/Curt Hawkins

 

Na sam początek oczywiście zwarcie, z którego wyszedł bodyslam na Zacku. Później Masterpiece dołożył jeszcze backbreakera, jednak później za nogę pociągnął go towarzyszący Ryderowi Curt Hawkins. Zack wykorzystał to, i zrobił Chrisowi russian leg sweep, po czym go przypiął, lecz ledwo co wystarczyło na 1 count :smile: . Zack Ryder robi ''woo woo woo'' za plecami Mastersa, lecz gdy ten się odwrócił, sprzedał Ryderowi cios z pięśći. Ałć! Ryder jednak szybko wstał i próbował wykonać Chrisowi suplex, jednak nie udało się i Masters zrobił Ryderowi neckbreakera, po czym wszedł na słupek i zrobił mu diving shoulder block. Jednak za linkami pojawił się Curt Hawkins, który krzyknął do Mastersa bardzo wymowne ''you stupid''. Podczas, gdy Chris do niego podszedł, wstał Zack Ryder. Hawkins zeskoczył z ringu, a gdy Masterpiece się odwrócił, zainkasował Rough Ryder! Ryder przypiął Mastersa, a sędzia odliczył do trzech! Niesamowite!

 

 

Po walce po raz drugi dzisiaj wygrani atakują przegranego. Hawkins podnosi Mastersa, a Zack Ryder wykonuje mu Zack Attack. Następnie na trzecią linę wchodzi Curt Hawkins i również wykonuje Mastersowi swój finisher - diving elbow drop!

 

Po tym, jak The Major Brothers odeszl, Chrisowi Mastersowi wstać pomogła opieka medyczna.

 

Dla zapominalskich przypomnienie, że już za kilka minut zobaczymy walkę Santino Marella vs Drew McIntyre.

 

A teraz kolejne przypomnienie (uff...ale w końcu to Superstars), tym razem z walki Randy Orton vs The Undertaker o World Heavyweight Championship z Night of Championship. Podczas walki na ring wszedł Mark Henry i zrobił World Strongest Slam The Undertakerowi, wskutek czego Randy obronił pas przez dyskwalifikację. Potem jednak Orton chciał zrobić Markowi RKO, lecz ten go wypchnął z ringu. Później jeszcze przez parenaście chwil Henry masakrował Deadmana.

 

Drew McIntyre vs Santino Marella

 

Na początek zwarcie, w którym Drew wykręca Santino rękę, a następnie robi mu STO, fireman's carry double knee gutbuster i powerbomb. Wymarzony początek walki dla Drew. Jednak dobra passa McIntyre' a skończyła się, gdy Santino skontrował DDT Drew, a potem wykonał elbow drop, bulldoga i body press. McIntyre znów zaczął dyktować warunki walki, gdy skontrował atak Marelli. Jednak sytuacja znów obróciła się 180 stopni, gdy Santino skontrował kolejny atak ''Wybrańca'' i zrobił mu jakiś slam. Szykowało się ciekawe combo Marelli, jednak do ostatecznego ruchu za długo się zbierał, za co zainkasował mocnego chopa. Później Drew zrobił Marelli slama z pinem, jednak wystarczyło to na 2 count. Gdy Santino wbiegał na McInytre' a nadział się na ładnego backbreakera, a następnie zainkasował powerbomb. Jednak później nie dał sobie zroić slamu i wykonał na Drew STO, a później neckbreakera. Szkot jednak szybko stoczył się z maty poza ring i wykonał taunta, co rozjuszyło Santino, który wyszedł z ringu i zrobił Drew bodypress, a następnie swojego znanego taunta. Gdy obaj wrócili na ring to jednak Drew McIntyre przeważał i zrobił Włochowi parę ataków, w tym reverse STO. Następnie próbował zrobić future shock DDT, jednak Santino Marella skontrował to w Samoan drop, a później popisał się diving elbow dropem z trzeciej liny. Dalej Santino zrobił Drew swój headbutt z ''paciorkiem''. Po chwili McIntyre nareszcie się wyswobodził, jednak chybił z clotheslinem. Santino robił już kobrę, lecz Drew McIntyre zrobił mu future shock DDT i zrobił udany pin z nogami na linkach! Wygrał ''The Chosen One'' Drew Mcintyre!

 

 

 

Na tym kończymy dzisiejsze WWE Superstars. Do zobaczenia na SmackDown!

 

WWE Hell in a Cell

Pierwszy tydzień października

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFfsDAfUJ58htRF6SCQO2XeWlxkI56Drm6TFz185t6uYuk-W7e

 

Karta:

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFs1K4HtHoreP_vL4hphgbzsBkdDbVTg6_8gs3YHqEjG4q8gl9

Hell in a Cell match for WWE Championship: Triple H © vs John Cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  610
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.12.2010
 • Status:  Offline

Superstars dobre. Wg mnie najlepsza walka (na SS) to Regal vs Barreta. Walki dobrze opisane chociaż wolę oglądać. Co do Hell in a Cell to chcę aby HHH zachował pas i dostał feud z kimś innym. 8/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

 • Posty:  10
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  01.05.2011
 • Status:  Offline

Bardzo dobry pomysł. Podziwiam.

Ja czytam i oglądam na raz, w przeciwieństwie do Badassa. Próbuję w tekście wyłapywać to, co dzieje się w walkach. I jak to mówi Cena: Never Give Up!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...

 • Posty:  484
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  21.01.2011
 • Status:  Offline

http://www.latestseasonepisode.com/wp-content/uploads/2010/09/wwesmackdownresults.jpg

 

WWE SmackDown trzeci tydzień września

 

Booker TPanie i panowie, witamy na SmackDown! Dzisiaj poznamy skład walki #1 contender do pasa WHC na Hell in a Cell PPV.

Michael ColeTak, to racja, Booker. Przypominamy, że pas jest w posiadaniu Randy'ego Ortona, który obronił go na Night of Champions, gdy jego przeciwnika The Undertakera rozproszył i zaatakował Mark Henry.

Booker TA będzie to czteroosobowy tournament - pojedynek Mark Henry vs Christian oraz walka, która będzie dzisiejszym ME - The Undertaker vs Sheamus.

 

Na wszelki wypadek wyniki NoC:

 

 

Triple threat Lumberjack match for WWE United States Championship: Kofi Kingston © vs Dolph Ziggler vs Jack Swagger, zwycięzca – Kofi Kingston ©

Single match for WWE Intercontinental Championship: Wade Barrett w/ The Corre © vs Ezekiel Jackson, zwycięzca – Wade Barrett w/The Corre©

Single match: Christian vs Sheamus, zwycięzca, zwycięzca - Sheamus

Single match: Alberto Del Rio vs Rey Mysterio, zwycięzca – Rey Mysterio

Triple threat match for WWE Championship: The Miz © vs John Cena vs Triple H, zwycięzca – Triple H

Tag Team match for WWE Tag Team Championships: Big Show&Kane © vs Heath Slater&Justin Gabriel w/Wade Barrett, zwycięzcy – Big Show&Kane ©

Single Match for WWE World Heavyweight Championship: Randy Orton © vs The Undertaker, zwycięzca – Randy Orton © przez DQ ( interwencja Marka Henry’ ego )

 

 

Zanim zobaczymy pierwszą walkę na ring wychodzą Jinder Mahal i The Great Khali. Jinder mówi po Punjabsku, że ich tag zrewolucjonizuje dywizję tag teamów w WWE i już niedługo będą WWE Tag Team Championami!

Publiczność zrozumiała chyba przekaz, mimo ze zrozumiała tylko ''WWE Tag Team Champions'' :).

 

 

Justin Gabriel vs Yoshi Tatsu

 

Gabriel wszedł razem z Heathem Slaterem, lecz wyszedł Theodore Long i powiedział, że Heath nie może pomagać Gabrielowi. Slater wkurzony udał się do szatni szturchając Teddy'ego.

Na początku walki Gabriel wykręcił rękę Japończykowi, lecz ten skontrował to i wymierzył mu running dropkick, po czym na leżącym Justinie dołożył jeszcze elbow drop. Jednak już po chwili przewagę odzyskał JG i wykonał Yoshiemu hurricanranę reverse DDT, powerbomb, kilka ''wbić'' kolanem w czułe miejsce Tatsu oraz piękny Moonsault. Jednak, gdy Yoshi wybił się z ataków Gabriela, wymierzył mu suplex. Justin jednak sturlał się z ringu i prowokował Tatsu. Yoshi popisał się springboard body pressem, co zaskoczyło JG. Tatsu nie przerywał natarcia i zrobił Justinowi ( zapomniałem, jak to się naszywa, ale chodzi o to, że robi z przeciwnikiem przewrót w przód i kop w łeb, zresztą na filmiku jest :) ), po czym szybko wrócił do ringu. Później, gdy JG wrócił do ringu wykonał Yoshiemu bulldoga i springboard body press, po czym próbował uzyskać pin, jednak Yoshi zrobił kick-up. Następnie po paru ciosach Yoshi odzyskał przewagę. Po belly to belly suplexie próbował przypiąć Gabriela, lecz uzyskał tylko 2 count. Dalej jednak to Gabriel kontrolował walkę, lecz gdy próbował zrobić 450-splash, Japończyk jednak uniknął akcji kończącej przeciwnika, po czym próbował wykonać ( tą swoją akcję, co wcześniej zrobił poza ringiem ), lecz Justin zrobił roll up i uzyskał pin fall! Niezłe zakończenie dobrej walki high-flyerów.

 

 

 

Na backstage'u Teddy Long rozmawia przez komórkę. Zaczepiają go Cody Rhodes i Ted DiBiase, którzy żądają walki o pasy TT z Big Showem i Kane'm. Teddy mówi, że OK...ale nie ma nic za darmo! Tak się składa, że Kane i Big Show są dzisiaj na SmackDown i mają chęć na walkę...a więc Cody Rhodes będzie dzisiaj walczył z Kane'm. Jeżeli Cody wygra, to Pricelles będą walczyli o pasy TT na Hell in a Cell PPV z Kane'm i Big Showem! Cody' emu będzie towarzyszyć Ted DiBiase, a Kane' owi Big Show. Niezbyt zadowoliło to ''Bezcennych''.

 

 

Sin Cara i Daniel Bryan vs The Usos

 

Zaczęli Sin Cara i Jey. Uso po króciutkiej przewadze zainkasował od Sin Cary armdrag i kopnięcie w plecy. Jey jednak odzyskał przewagę i wymierzył Sin Carze bodypress, neckbreakera oraz senton ze słupka na stojącym luchadorze. Jednak skontrował irish wheep na narożnik, od którego się odbił i wpadł na Jeya. Po ponownym kopnięciu w plecy Sin Cara zmienił się z Danielem Bryanem, który od razu na starcie wymierzył Jeyowi German suplex. Jeyowi jednak udało się zmienić ze swoim bratem, Jimmy'm ( nie, nie tym ''Little'' :) ). Jimmy podciął Bryana i rąbnął go kolanem w głowę. Jednak, gdy syn Rikishiego zrobił Danielowi irish wheep na słupek, ten zrobił charakterystyczny dla siebie unik. Później już praktycznie tylko team DB&SC dyktował warunki walki. Po kilku ciosach Bryan zmienił się z Sin Carą, który zrobił hurricanranę, standing moonsault i DDT Jimmy' emu Uso, po czym zmienił się z American Dragonem. Po saito suplexie ( czy tam jakimś innym :) ) i roundhouse kicku wykonał Jimmy' emu Uso LeBell Lock, po którym bliźniak odklepał. Po walce bracia Uso podali ręcę Sin Carze i Danielowi Bryanowi, po czym udali się do szatni.

 

 

 

Dalsza część SD jutro, mam nadzieję, że do tego czasu pojawią się jakieś komentarze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 4 tygodnie później...

 • Posty:  85
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  23.06.2011
 • Status:  Offline

Bardzo fajny pomysł i oryginalny. Wiem ,że przy tgeo typu Diary jest bardzo duzo pracy więc moja ocena 5/6 i pisz dalej bo jest fajnie. Zapraszam do siebie . 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024
   Lokalizacja: Londyn, UK

   AEW World Championship: Swerve Strickland (c) -vs- Bryan Danielson
   AEW Womens Championship: Toni Storm (c) -vs- Mariah May
   AEW International Championship: MJF (c) -vs- Will Ospreay
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther
   CM Punk -vs- Drew McIntyre

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 29 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Attitude
   Za nami kolejny odcinek WWE NXT. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. Tygodniówkę otworzył Trick Williams, który przyznał, że od utraty NXT Championship nie jest tą samą osobą i teraz ma w głowie jedynie Ethana Page'a. Niespodziewanie na jego słowa zareagował... Cedric Alexander, który ostrzegł Williamsa przed zaślepieniem się w pościgu za Page'em. Do sprzeczki dołączył... Ashante Adonis. Został jednak lekko zignorowany, a wręcz nawet zaatakowany przez Williamsa. A koniec końców wyznaczono pojedynek Trick - Cedric. Link do filmu Brooks Jensen pokonał Josh Briggsa w No DQ Matchu, a swoje trzy grosze w tej walce dorzucił Shawn Spears. Link do filmu Eddy Thorpe dość szybko rozprawił się z Lexis Kingiem, lecz ten w odwecie i tak go zaatakował. Oro Mensah pokonał z kolei Ashante Adonisa. No Quarter Catch Crew pomogli Wren Sinclair w zwycięstwie nad Carlee Bright. Trick Williams wygrał z Cedriciem Alexandrem. Po pojedynku Williamsa zaatakował Pete Dunne. Link do filmu Lash Legend i Jakara Jackson wygrały z Karmen Petrovic i Sol Rucą. Wyemitowano promo Joe Hendry'ego, który przyznał, że NXT spowodowało, że coraz więcej osób w jego wierzy. Ale on pracuje na to od jedenastu lat. Przy okazji zapowiedział... koncert na pierwszą część The Great American Bash. Link do filmu Ethan Page przyszedł do ringu z sędzią, by wytłumaczyć... że ostatnie liczenie Oro Mensaha nie liczyło się. W walce wieczoru The Rascalz pokonali Axioma, Je'Vona Evansa i Nathana Frazera. Link do filmu Skrót: Link do filmu Za tydzień pierwsza część Great American Bash, a na niej: - Joe Hendry i koncert na żywo - Ceremonia podpisania kontraktu na walkę Ethan Page - Oro Mensah o mistrzostwo NXT - WWE Women's Tag Team Championship: Isla Dawn & Alba Fyre vs. Lash Legend & Jakara Jackson - NXT Heritage Cup: Tony D'Angelo vs. Tavion Heights - NXT Women's Championship: Roxanne Perez vs. Thea Hail.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • PpW
   LEGIA ŁYSYCH vs GOBLIN i AXEL FOX Goblin został postawiony pod ścianą po tym jak jego największy nemezis, Gustav, nasłał na niego swoich nowych „przyjaciół”, Olgierda i Marco Hammersa ☠️ Gdy już wszyscy myśleli, że Kwasowy Mesjasz będzie musiał walczyć sam z tymi dwoma karkami, wtedy zjawił się on, debiutujący w PPW, POLSKI K*RWA LIS, AXEL FOX 🦊 Mimo że nigdy nie byli razem w ringu, Goblin i Fox (a może po prostu Goblis 👺🦊) momentalnie znaleźli zgranie, na które Legia Łysych 🟢🥚 nie była przygotowana 😮‍💨 Łysi, dzięki swoim nieczystym zagrywkom🤬, zyskali przewagę w tym starciu, ale to nie wystarczyło, aby powstrzymać nieprzewidywalność Goblisa 😤 Gdy Kwasowy Mesjasz i Polski Lis mieli już zakończyć to starcie, na ring niespodziewanie wtargnął producent Ewenementu, Mister Z 💸, odwracając uwagę Axela, co doprowadziło do ataku sprzętem przez Olgierda i wygranej Legii Łysych 😡 Zmowa znowu górą, ale wiemy, że nowo uformowany Tag Team, Goblis, skradł serca fanatyków i na pewno zobaczymy ich ponownie w ringu PPW 🙌 (Ta walka była debiutem nie tylko Axela, ale również Sędziego Seweryna, który przez cały wieczór starał się utrzymać porządek w ringu mimo interwencji Zmowy 👏) Przeczytaj na fanpage.
  • Kaczy316
   Kolejne NXT, może tym razem uda mi się obejrzeć w całości we will see.   Meh NXT zaczyna Trick, który chcę odzyskać tytuł i wywołuje Ethana, jednak zamiast niego pojawia się....Cedric Alexander. Ale to był.....kiepski segment, wychodzi były champ, który jest kiepski na micu i przerywa mu dwóch zawodników, którzy totalnie nic nie znaczą w wwe i prawią mu morały tylko po to żeby ustalić walkę między sobą.....zajechało Vincowym bookingiem fest.   Brooks vs Briggs i Jensen atakuję rywala jeszcze przed walką, kto by przypuszczał. Lekko ponad 10 minut bardzo fajnego i przyjemnego No DQ Matchu, szkoda, że Brooks to wygrał, zdecydowanie wolę Briggsa, ale no cóż jest jak jest, HBK jak zwykle widzi coś w nudnych zawodnikach nic nowego, ale walka zdecydowanie na plus i polecam obejrzeć, Spears się też pojawia tu znikąd.    Lexis vs Thorpe, King jest dobry w psychologii, a Eddy w ringu, może coś z tego wyjdzie.....nie będę tego komentował 2,5 minuty i Lexis leży i jak on ma być wiarygodny, a ma potencjał na mistrza NXT jak dla mnie, z kolei Eddy....no niezbyt może najwyżej tytuł NXT NA byłby dla niego, ale też nie jestem przekonany. Chociaż Lexis wychodzi zwycięsko w brawlu po walce.   Oro vs Ashante, do tej walki pasowałyby już bardziej ten czas 2,5 minutowy, a pewnie dostaną więcej. Czym Ci panowie zasłużyli sobie na prawie 5 minutowe starcie? Nie wiem i tak za krótko, a mimo to fajnie walka wyglądała, Oro sobie wygrał, może zawalczy o ten tytuł NXT, nieźle wygląda w ringu, ale dalej czas walk to jakiś żart.   Carlee Bright vs Wren Sinclair walka mogłaby wyjść fajnie, ale potrwa pewnie 3 minuty najwyżej. Hmm 3,5 minuty, widać, że zawodnicy i zawodniczki spieszą się fest, mało czasu mają strasznie, nawet nie ma co oceniać walki, ale Wren z winem, to dobrze, bo coś się z nią dzieję.    Ooo Roxanne vs Thea na TGAB fajnie fajnie.   Trick vs Cedric, może dostaną ponad 4 minuty xd. Prawie 7,5 minuty czasu w TV i jedna reklama to z 9-10 minut panowie dostali, bardzo fajny pojedynek, tylko Trick trochę na tym cierpi, niby wygrał, ale męczył się z jobberem przez około 10 minut xddd to nie wygląda zbyt dobrze, Cedric totalnie nic nie znaczy, a Williams takie problemy ma z nim, trochę beka, ale no jest jak jest, walka na plus. Czemu Pete zaatakował Tricka? Nie wiem co on robi i dlaczego xddd.   Sol i Karmen vs Jakara i Lash, walka może być ciekawa. Prawie 5 minut solidnej walki, bardzo przyjemnie się to oglądało i znowu jest niedosyt, że zabrakło tych 2-3 minut więcej chociaż ehh, ale no jest jak jest, Lash i Jakara wygrywają, obydwa Tagi na to zasługiwały, więc złego wyboru nie było, dlaczego Lash przez tyle czasu nie miała żadnego tytułu? Przecież to karygodne, chociaż po walce mamy wyzwanie do walki o tytuły Tagowe kobiet.....meh   Ethan w ringu i mówi o tym, że Oro go przypiął w nieoficjalnej walce, więc się nie liczy, sędzia to potwierdza, ale potem dzieję się to samo xd całkiem zabawne to story, zobaczymy co dalej.   NXT The Great American Bash Night 1: Thea vs Roxanne o pas NXT Women's to może być dobre. Tony vs Tavion o NXT Heritage Cup no zobaczymy jak to wyjdzie. Alba i Isla vs Jakara i Lash, walka może wyjść fajnie, ale te pasy ehh meh. Joe Hendry się pojawi! Najlepsza wiadomość.    Evans, Nathan i Axiom vs The Rascalz czuję tu wygraną Rascalz i potencjalnego shota na tytuły NXT Tag Team dla nich w przyszłości. Świetna walka około 14 minutowa i skończyło się tak jak myślałem, ale poczułem się tutaj jak za starych czasów NXT, świetny pojedynek i chanty "NXT!" Polecam tę walkę mega i Rascalz pewnie pretendentami po tym pinie na mistrzach, genialne starcie, a na koniec Ethan dostanie walkę z Oro o tytuł na TGAB i fajnie.   Plusy: Brooks vs Briggs Oro vs Ashante Wren wygrywa i ma jakieś story Trick vs Alexander Lash i Jakara vs Karmen i Sol Ethan i Oro mają zabawne story Main Event   Minusy: Segment otwierający Lexis pada po 2 minutach i 30 sekundach   Podsumowanie: Ogólnie poza tymi dwoma minusami to naprawdę bardzo przyjemne NXT, początek nie zapowiadał niczego ciekawego, ale z czasem było co raz lepiej i uważam to za udany odcinek, powyżej przeciętnej zdecydowanie, naprawdę kilka bardzo dobrych bądź świetnych walk, dostaliśmy kilka zapowiedzi na kolejne dwa odcinki NXT, które będą specialami, no ja jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałem się tak przyjemnego odcinka, solidna dawka wrestlingu w tegotygodniowym epizodzie
  • IIL
  • IIL
   Miałem zabrać się za trzeci dzień wczoraj, ale zamiast tego obejrzałem DDT Wrestle Peter Pan 2024 (polecam trzy ostatnie walki).  Dzisiaj natomiast Piotr Gilewski oznajmił, że zabierają się do nagrywania pierwszej nocy turnieju. Extreme będzie puszczać jedną galę NJPW na miesiąc, także w sierpniu zapewne nagrają też finały...  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...