Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Nick Gage, NJPW-USA, CZW, IWA EC i inne

RVD

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Nick Gage, który w grudniu okradł jeden z banków został skazany na 5 lat więzienia w Sądzie Najwyższym w Camden, NJ. Gage przyznał się do winy. Jednocześnie Gage nie kwalifikuje się do przedterminowego zwolnienia po odbyciu 85% kary. Ponadto Gage musi zapłacić 3095$ na rzecz PNC Bank w Collingswood, NJ. Podczas rozpraw...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-nick-gage-njpw-usa-czw-iwa-ec-i-inne.html

• Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurde ; f Myślałem, że Nick'owi dadzą w zawieszeniu czy coś no ale dupa ;f .. To, że Mad Man ponownie otworzy fede było raczej do przewidzenia, w końcu ile razy już zamykał IWA i otwierał? Jednak ja nie będę narzekał i mam nadzieje, że najbliższa gala ukarze się w internecie.

Na wstępie od razu dzięki za newsy!

Nick Gage zauważył w tym wszystkim jeden plus... będzie to dla niego świetna okazja aby wyleczyć się z uzależnienia od środków przeciwbólowych. Ciekaw jestem co teraz zrobi DJ Hyde aby załatać lukę po jedynej osobie, która nadal niosła ze sobą klimat ze starego dobrego CZW. Mam nadzieje, że w miejsce Nicka pojawi się w federacji taki dajmy na to Toby Klein albo już bardziej marząc - Justice Pain chociażby tylko na zbliżający się jubileuszowy TOD.

Powrót IWA-EC wydaje się być śmieszny... tyle już było tych powrotów federacji IWA, że szkoda gadać. Wypuszczą pewnie jedną średnią galę, kilka cienkich i znów zawieszą działalność. Osobiście wolałbym już powrót IWA-MS z KOTDM którego mi bardzo brakuje w tym roku :/

Wracając do CZW i ich nowej gali; muszę przyznać karta prezentuje się bardzo interesująco a szczególnie starcia o pasy i Dog Collar match. Co do przeciwników obecnych mistrzów TT widziałbym znów w combat zone CC i Chrisa Hero w dawnym gimmicku :D a tak na poważnie, zaczęło mi na prawdę już brakować The Best Around i widziałbym ich w feudzie z Braciami. CZW ostatnimi czasy lubi zaskoczyć widza, więc z pewnością będzie ciekawie.

Karta na zbliżające się PPV PWG muszę przyznać po za main eventem pierwszego dnia i walką ricocheta z Taylorem wcale nie porywa (pierwszy raz od dłuższego czasu). Aczkolwiek znając już tą federacje, nawet z cienko zapowiadającego się starcia potrafią zrobić niezłe show. Szkoda tylko, że tak grzebią się z wypuszczeniem gali, co daje duże opóźnienia oglądającemu a tym samym łyka on spoilery czytając kartę na następne show.

Chikara i wprowadzenie w końcu singlowego pasa. Uczestnicy turnieju trzeba przyznać nie zachwycają. Nie rozumiem co robi na karcie taki Brodie Lee. Zwycięzcą tak na 70% będzie oczywiście Kingston który o ile się nie mylę nie przegrał walki na galach Chikary od ho ho dłuższego czasu

PWS niezbyt ciekawą kartę wystawiła nam :) pamiętam federacje jeszcze z około 2004-2005 roku i jej współpracę z CZW. Czasy SeXXXy Eddy'ego, The Arsenala czy Frankie The Mobstera. Dokładnej historii federacji nie znam, wiem tylko, że obecnie karta prezentuje się przeciętnie pomimo paru znanych osób. Ja bym jednak radził zajrzeć do takiego IPW czy noo nawet ICW które wydają się być ciekawsze.

No i na koniec AIW i bardzo ciekawie zapowiadający się turniej. Cieszy mnie obecność Facade'a, Flip Kendricka czy nawet Paula Londona. Gala powinna być ciekawa, trzeba przyznać (o ile show nie ograniczy się tylko do krótkich występów gwiazd sceny niezależnej którym towarzyszyć będzie krótka zabawa przypominająca wrestling jak to już parę razy w innych federacjach miało miejsce).

Na Attitude jedyny temat o federacjach niezależnych leży, w AM rozmowy o nich pojawiają się bardzo rzadko a wiadomości raz na jakiś czas zagoszczą na stronie. Zastanawia mnie, czy tak mało osób jest na forum śledzących indy czy nikomu nie chcę się po za napisaniem opinii na temat gali, prowadzić dyskusji o obecnej sytuacji w federacjach itp.? Na tle innych stron attitude pod tym względem wypada cienko. przydałoby się coś z tym zrobić.

• Reputacja:   173
  • Urządzenie:  Windows

Kurde ; f Myślałem, że Nick'owi dadzą w zawieszeniu czy coś no ale dupa ;f .

No co Ty? :shock: Za ojebanie banku "zawiasy"? Nie było bata żeby nie poszedł garować. Wg mnie i tak stosunkowo nie dostał zbyt dużego wyroku, tym bardziej że chyba z tego co pamiętam, to napad był "z bronią w ręku"...

Szkoda Gage'a, dobry był z niego herbatnik. 5 lat za kratami i rozbratu z wrestlingiem może fatalnie odbić się na jego wrestlerskiej formie.

PWS niezbyt ciekawą kartę wystawiła nam pamiętam federacje jeszcze z około 2004-2005 roku i jej współpracę z CZW. Czasy SeXXXy Eddy'ego, The Arsenala czy Frankie The Mobstera.

Nie mylisz czasem PWS z International Wrestling Syndicate?

faktycznie, kurde literka mnie chyba zmyliła... ostatni raz piszę posta "na szybko" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Dodaj nową pozycję...