Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

TNA Sacrifice PPV (zapowiedź, spoilery, komentarze)

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081028021424/prowrestling/images/a/ab/TNA-Sacrifice-Logo.png

http://img146.imageshack.us/img146/6991/sacrificed.jpg

15 maja 2011

TNA Impact! Zone

Orlando, Floryda

http://www.youtube.com/watch?v=lWkPcs6juPg&feature=player_embedded

TNA World Heavyweight Title Match

Rob Van Dam vs Sting ©

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv1.jpg

TNA X-Division Title Match

Kazarian © vs Max Buck

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv2.jpg

Abyss vs Crimson

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv4.jpg

Mixed TagTeam Match:

Jeff Jarrett/Karen Jarret vs Kurt Angle/??

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv1a.jpg

TNA TagTeam Title Match:

Beer Money © vs Matt Hardy/??

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv1b.jpg

TNA Knockouts Title Match:

Madison Rayne vs Mickie James ©

Jeżeli Mickie wygra Madison musi pozwolić Tarze odejść

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv3.jpg

Mexican America vs Ink Inc

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice/ppv5.jpg

Zapraszam do dyskusji...

• Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• marcel

4

• Sebu

4

• Tupak

3

• DOG

3

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tu poza nieudaną kopią plakatu Invasion 2001 nie widzę nic, co można byłoby skomentować :D.

Nie oglądam iMPACTów, ale sama karta prezentuje się na dzień dzisiejszy beznadziejnie (ma się rozumieć, że to już pełna?). Abyss vs Crimson - nuda, Angle z Jarrettem wrzucani do tagów - nuda, walka o WHC - nuda, kolejny tag team match - nuda. Jedynie dobrze zapowiadająca się walka to ta o X-Division Championship, ale nie wierzę, że dostaną więcej niż 5 minut..

Szykuje nam się kapitalna druga połowa maja w świecie MS wrestlingu, beznadziejne SF, a potem OTL, ciekawe co będzie gorsze.

• Urządzenie:  Windows

Niestety muszę przytaknąć na słowa Sebu, bo karta wygląda słabo. Jedyną nadzieją są ci tajemniczy zawodnicy, o których na razie nic nie wiem. Spoilerów nie czytałem, więc wypowiem się na razie na temat walk, o których wszystko wiadomo.

Kazarian vs Max Buck - mamy walkę, której na iMPACT! nie poświęcili żadnej uwagi. Max od wywalczenia shota pojawił się tylko raz i to w segmencie, do którego w ogóle nie pasował. W towarzystwie face'ów i braciszka, którego solidnie lał na każdym kroku. Jedyna walka w karcie, która na papierze prezentuje się nieźle. Nie sposób im będzie nie zrobić dobrej walki, tym bardziej, że Max ma w zanadrzu bardzo rozbudowany move-set. Myślę, że najwyższy czas na zmianę mistrza. Max dostaje solidny push, a Kazarianowi ten pas bardziej zawadza niż pomaga. Zajęty jest innymi sprawami, co odbija się na promowaniu wszystkich jego dotychczasowych walk. Max będzie miał tą możliwość i może doczekamy się nawet ciekawego feudu obu braci.

Abyss vs Crimson - brakuje mi tu jakieś stypulacji, bo z Abyssa będzie ciężko coś wycisnąć w zwykłym single match. Crimsonowi zaczynam powoli markować. Nie przegrał jeszcze żadnej swojej singlowej walki i tutaj też nie da się przypiąć. Skłaniałbym się ku dyskwalifikacji, a może nawet interwenci Joe, który dołączy do feudu i na Slammiversary zobaczymy Monster Ball. Taka opcja by mi odpowiadała i pozwoliłaby wypłynąć Crimsonowi na szerokie wody.

Mexican America vs Ink Inc - kontuzja Sabina ma swoje plusy i minusy. Żałuję, że nie dojdzie do walki z udziałem MCMG, bo ringowo wyszłaby o niebo lepiej. Z drugiej strony cieszę się, że zostali zmuszeni do zmiany planów wobec Ink Inc, bo rozpad teamu był bliski a lubię ich oglądać. Pewnie wrócą do tego po zakończeniu feudu (podobnie jak z 3D), ale na razie mają zajęcie na kilka najbliższych gal. Stąd spodziewam się zwycięstwa Meksykanów.

RVD vs Sting - co do walki do pewnie znowu będzie krótka i co najwyżej dobra. Bardziej ciekawa jest otoczka wokół niej. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Anderson zainterweniował i doprowadził do dyskwalifikacji. W końcu to Asshole i będzie się domagał swojego rewanżu w walce 1na1. Na Slammiversary moglibyśmy dostać finał tego starcia i wreszcie oczekiwany turn RVD.

To tyle. Zaedytuje posta, kiedy ujawnią panią Angle i resztę.

Ja trochę z innej beczki - w końcu plakat który mówi coś o gali, bo zwykle mieliśmy do czynienia z "efekciarskimi," ale na dłuższą metę mało mówiącymi plakatami

Mam nadzieję, że to nie pełna karta bo wygląda ona naprawdę słabo i nie wróży to dobrze TNA.

RVD vs Sting- Feud bardziej przypomina starcie kolegów o pas, a interwencja Andersona jest w niej bardzo prawdopodobna. Walka moim zdaniem wypadnie średnio i mam nadzieję, że RVD przejdzie heelturn, ale ostatecznie nie zdobędzie pasa bo jest to ostania rzecz która chce zobaczyć. W tym roku nie mieliśmy żadnego długiego title runu z tym pasem, więc niech Sting go jeszcze potrzyma.

Mixed Tag Team Match- Przeczytałem spoilery i bardzo podoba mi się wybranka Kurta, ale gdy już zobaczyłem jej zdjęcie z tego tapingu to byłem mniej szczęśliwy. Obawiam się, że pokaże ona w ringu niewiele więcej od Karren. Ta walka prawdopodobnie zakończy feud i spodziewam się zwycięstwa Kurta. Angle moim zdaniem zasługuje na pas, ale ciekawe co będzie robił Jarrett po zakończeniu tego feudu?

Abyss vs Crimson- Dobrze, że wrócili do tego programu bo ostanio Crimson jakby przygasł, a teraz znów prezentuje się lepiej. Tu interwencja Joe też jest możliwa, gdyż i tak nie ma on żadnej walki na PPV. Three way na Slammiversy mógłby wyjść dobrze. Jakaś stypulacja też by się przydała, gdyż w przeciwnym wypadku kiepsko to będzie wyglądać.

Kazarian vs Max Buck- Walka mogłaby wypaść dobrze, ale nie jest kompletnie promowana i raczej jest tylko zapychaczem karty na to PPV. Mimo wszystko oczekuje dobrego starcia i mam nadzieje, że dostaną przynajmniej 10 minut.

Tag Team Titles Match- Wiem kto będzie partnerem Matta, ale tej osoby nie znam i nie widziałem jego walk, więc niewiem czego oczekiwać od tego starcia. Beer Money są świetnym tag teamem i wiele potrafią w ringu, a Matt po przyjściu do TNA prezentuje się lepiej. Mam nadzieję, że pasy nie zmienią właścicieli.

Brakuje mi w karcie walki Stylesa z Bullym Rayem i ewentualnie Morgana ze Steinerem.

• Urządzenie:  Windows

Panowie, a jakie jest theme gali? Nigdzie nie mogę znaleźć, nawet na kanale TNA nie ma.

Jeśli wierzyć TNAWrestlingNews to na Sacrifice dojdzie walka AJ Styles vs. Tommy Dreamer. Mam co do tego mieszane uczucia, z jednej strony AJ - każda jego walka jest zjadliwa, z drugiej Tommy - on nie powinien się pojawiać. Pozytywem na pewno jest fakt, że przechowali Bully Ray vs. AJ Styles na Slammiversary

Podobno to jest prawda i ten pojedynek może odbyć się w stypulacji Elevation X. Najlepiej jednak poczekać jeszcze chwile na oficjalne potwierdzenie.

Podobno to jest prawda i ten pojedynek może odbyć się w stypulacji Elevation X. Najlepiej jednak poczekać jeszcze chwile na oficjalne potwierdzenie.

W Elevation X to miał się odbyć pojedynek Bully vs. Styles a nie Dreamer vs. Styles.

Gala zapowiada się słabiutko, nie ma żadnego "urywacza jajec".

Rob Van Dam vs Sting ©

Scenariuszów na tę walkę jest dużo: heel turn i zarazem zwycięstwo RVD (broń boże), interwencja Andersona, czyste zwycięstwo Stinga. Mam nieodparte wrażenie, że Icon będzie trzymał pas do powrotu Hardy'ego.

TNA X-Division Title Match

Kazarian © vs Max Buck

Buck wciśnięty na siłę i tyle, zwycięstwo Kaza dla mnie pewne.

Abyss vs Crimson

Feud powinien być kontynuowany zaraz po powrocie Abyss'a (tak, wiem, 4tune ważniejsze i wgl, to po co zaczynali napuszczać Crimsona na Abyssa zaraz po debiucie tego pierwszego?) Liczę na wygraną Crimsona, bez wątpienia chłopak zaliczył mocny debiut.

Mixed TagTeam Match:

Trochę za długo ten feud trwa, na zakończenie wygra face i tyle :)

TNA TagTeam Title Match:

Beer Money © vs Matt Hardy/??

Matt i jego tagowy partner będą walczyli pierwszy match razem w TNA, i od razu o pas? Bez sensu trochę moim zdaniem, wygra Beer Money.

Madison Rayne vs Mickie James ©

Wygra Mickie z pomocą Tary, nie ma co się rozpisywać o tej walce ^^

Wielka szkoda, że zamiast gunsów zobaczymy Ink Inc. Shannon skłaniał się ku solowej karierze i heelturnowi, z pewnością zamieszał by w X Division. Wciąż jednak musi ciągnąć tą kulę u nogi, jaką jest Neal. Walka wyciągnięta z dupy (gdzieś to pisałem...), liczę na szybkie zwycięstwo punków.

Marudy! Może i się zgodzę że samymi walkami nie urywa jaj ale to nie destination x:P, jednak gala ta będzie zdecydowanie najciekawszą galą TNA od bardzo dawna. Śmiem nawet twierdzić że wydarzenia na gali są poparte seriom najlepszych impactów od czasu pojawienia się hogana (seria od lockdown do dziś)

Rob Van Dam vs Sting Rob to Rob można marudzić narzekać itd, jednak koleś nie spada poniżej pewnego poziomu. Ja go bardzo lubię i wierze że pociągnie tą walkę w której Sting jak to Sting będzie walczył o przetrwanie i dotrzymanie RVD kroku.

Nie to jednak jest ważne bo walka będzie średnia i nic więcej. Ważna jest reszta czy RVD zdobędzie pas... jeśli zdobędzie pas to czy dołączy do Hogana. A może będzie walka nie rozwiązana przejście RVD na złą stronę i do kolejnej gali będzie trwać konflikt o pas...

TNA X-Division Title Match chociaż wiele ludzi wspomina że na gali nie będzie dobrej walki... śmiem wątpić i to jedna z nich. Najsłabsza w zapleczu okoliczności, najlepsza na ringu... Kazarian to mój typ

Abyss vs Crimson Walka którą musze zobaczyć! Bo jestem fanem Crimsona i wierze że da rade to pociągnąć ciekawie!! (oh mam w nim dużo wiary!!)

Mixed TagTeam Match:

Jeff Jarrett/Karen Jarret vs Kurt Angle/?? jeśli ktoś twierdzi ze będzie słabo... włączcie sobie Lockdown dla mnie kurt vs undertaker 1:0 choć można się kłócić. Jeśli nawet panie obniżą poziom... starczy spojrzeć na spoilery będzie ciekawie:D

TNA TagTeam Title Match:

Beer Money vs Matt Hardy/?? po zaciągnięciu wiedzy tajemnej nie wiem naprawdę czego się spodziewać. Beer Money wyciągają ciekawą walkę nawet z kubkiem kawy, Matt chociaż go nienawidzę to muszę przyznać nie przeszkadza lepszym od siebie w ich show... ilość możliwych rozwiązań w tej walce i tego co może być potem jest tak wielka że czekam na nią z uśmiechem:D

Madison Rayne vs Mickie James Walka pokutna... ma być dobra inaczej foch to tak za kare za tą walkę za walke na ostatniej ppv.... Tara ma być wolna i się mścić

Mexican America vs Ink Inc Kandydat na najgorszą walke ale i tak na poziomie, wali mi, lata, biega, stacze to kto to wygra ale jako fanatyk zobacze

ps gdzie Asshole i Morgan??:/:/

ednak gala ta będzie zdecydowanie najciekawszą galą TNA od bardzo dawna.

Ej no, ja rozumiem być markiem TNA (już tam nie będę się tego czepiał), ale żeby aż takie głupoty wygadywać? Przepraszam, ale ile czasu według Ciebie to te 'od bardzo dawna'? Bo w moim odczuciu, Lockdown, które odbyło się...miesiąc temu zapowiadało się wieeeeeeeeeeeeeelex150 razy ciekawiej i wyszło również całkiem nieźle - SF nawet nie ma szans wyjść w połowie tak dobrze jak kwietniowe PPV.

jeśli ktoś twierdzi ze będzie słabo... włączcie sobie Lockdown dla mnie kurt vs undertaker 1:0 choć można się kłócić.

Być może zgodziłbym się z tym, gdyby nie momentami kretyński booking w tej walce, niektóre rzeczy aż waliły po oczach. Poza tym:

a) Była to walka w klatce

b) Panowie zawalczą trzeci raz w przeciągu trzech miesięcy i dam sobie rękę uciąć, że nie wykręcą walki nawet w połowie tak dobrej jak na AAO, a co dopiero mówić o Lockdown.

c) Będą panie, które mogą jedynie zaniżyć poziom tego pojedynku (a znając geniusz niektórych osób, spędzą one w ringu więcej czasu niż Angle i Jarrett) :? .

Sebu w walkach Lockdown vs Sacrafice 4:0:P

w tym jak to wszystko dobrze dla mnie i w mój gust stworzone w historii tego co się dzieje to jednak Sacrafice na mnie bardziej działa...

Kwestia jest jedna.. jak bardzo mnie zawiodą bo że będę miłą 100% satysfakcji z tego jak się to rozwiąże wątpię.

A w walkach oczywiste dla mnie jest że Sarafice nie pobije Lockdown, lub ze ma małe szanse;) Jednak co do samych walk ja preferuje klasyczny ring niz klatki, krzesła i inne badziewia... nawet tag teamy mnie średnio kręcą chyba że naprawde są na wysokim poziomie.

A że są panie itd z Kurtem? To nie znaczy że walka będzie przygnieciona metrem mułu, jakoś wierze Kurtowi że to pociągnie na zadowalający poziom

niema to jak pesymistyczne podejście do każdego produktu z rąk TNA...

Co do gali muszę się zgodzić po części z DOGiem, zapowiada się bardzo ciekawie, ale wszystko po kolei:

Rob Van Dam vs Sting

Jak na Lockdown dali dupy kiedy zapowiadało się ciekawie, tak teraz przy braku dupka w walce, z pewnością w napięciu będę wyczekiwał pojawienia się kogoś, czegoś co zaburzy spokój, i do tego z pewnością dojdzie. Zaś co do samego pojedynku, RVD nadal nie przekonał mnie do siebie, ale z uwagi na Stinga i jego niezłą formę spodziewam się dobrego starcia

Kaz vs Max Buck

Niema dywizji źle, jest dywizja? znowu źle! Walka zapowiada się interesująco, obaj wrestlerzy potrafią pokazać kawał dobrej walki więc nie wyobrażam sobie, że pod tym względem stacie będzie kuleć, zastanawia mnie tylko (po obejrzeniu ostatniego iMPACT i przeczytaniu zbliżającego się) jak to z Maxem będzie. Ale tak czy inaczej pozytywnie podchodzę do walki o pas Xa

Abyss vs Crimson

Gdyby nie monster, to mogłoby być bardzo ciekawie, ale jeżeli ten wór kości i tłuszczu ma wypromować Crimsona (kosztem poziomu walk) to jednak jestem za :)

Ehhh mam mocno mieszane uczucia co do tej walki. Jeżeli panowie potrafią skleić porządne starcie i będą próbowali znów to powtórzyć, tak panie będą to baaardzo utrudniać. Nie wiem jak to będzie.

Beer Money vs Matt Hardy/??

Hardy wyrabia się w ringu to trzeba przyznać. Jeżeli on pozwoli aby pojedynek szedł pod dyktando BM, to będzie bardzo ciekawie :)

Wykopać, wyrzucić, przewinąć, wyciąć!!! Nie rozumiem z jakiej okazji Mexica America dostaje taką szansę w TNA, dla mnie to 5 koło u wozu! Nędzna, żenująco śmieszna karykatura dawnego LAX. Już stokrotnie wolałbym OJ z EY zamiast tego nieporozumienia :)

niema to jak pesymistyczne podejście do każdego produktu z rąk TNA...

Nic z tych rzeczy.

A że są panie itd z Kurtem? To nie znaczy że walka będzie przygnieciona metrem mułu, jakoś wierze Kurtowi że to pociągnie na zadowalający poziom

No tak, nie ma słabych pojedynków z udziałem Angle'a, ale chodzi mi o to, że ten pojedynek 'nie urwie jajec', a będzie co najwyżej przeciętny, zbyt często ze sobą walczą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Dodaj nową pozycję...