Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Sting potwierdza kontakt z WWE, nowy theme Triple H, Brock L

AX

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Podczas Axxess eventu, WWE zorganizowało mały angle i walkę z udziałem Roddy'ego Pipera, który wspólnie z gwiazdą stacji MTV Robem Dyrdekiem pokonali Tysona Kidda i Zacka Rydera. Fragment walki zostanie wyemitowany w jednym z odcinków programu, który prowadzi w MTV Dyrdek.

Natomiast na czwartkowym Axxess evencie,...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-sting-potwierdza-kontakt-z-wwe-nowy-theme.html

• Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja bym się śmiał jakby to było Seek and Destroy... Chyba nie muszę tłumaczyć do czego nawiązanie :D

• Reputacja:   184
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Wielkie brawa dla Stinga, który nie dał się kupić Vincowi pozostał wierny TNA a w nagrodę dostał pas mistrza wagi ciężkiej.

Miejmy nadzieję, że Brock jeszcze wróci do wrestlingu bo chętnie zobaczyłbym go one more time in WWE ring.

HAHAHAHAHAHHAHAAHHA.... nie moge W Nagrode? ARE YOU KIDDIN?!

Toż proste, że sobie to postawił w kontrakcie, bo tak to nie miałby nic do roboty (rozsypanie się MEM) i miał przecież w planach koniec kariery

O tym, że Sting ma skończyć karierę mówi się co rok jak mu się kończy kontrakt. Ma on tak bogata karierę, że jeden tytuł mistrza świata więcej nie robi mu wielkiej różnicy nawet sam o tym wspomniał na jednym z impactów, że nie pamięta, który to raz jest mistrzem.Gdyby podpisał kontrakt z WWE to pewnie po jakimś czasie dostał by głupi feud z Santino albo z kimś podobnego pokroju. The Icon nie chce rozmieniać swojej kariery na drobne. WWE proponowało wielkie pieniądze więc TNA musiało mieć jakąś karte przetargową w tym przypadku pas TNA World Heavyweight Championship.

Z tym Santino to mnie rozwaliłeś. Icon napewno w WWE nie dostałby pasa. Jednak byłby ważną postacią. Feud z Takerem, a może z kimś młodym, aby go wypromować np. z Barrettem. No i najważniejszą rzeczą jest porażka na WM. Sting napewno by przegrał taki pojedynek. A w TNA ma pas. To jest główny powód dlaczego TNA, a nie WWE.

Ważną postacią na jeden dobry Feud z Takerem, ale z góry wiadomo, że by przegrał a promowanie młodych choćby takiego Barretta to tak jak wcześniej pisałem rozmienianie wspaniałej kariery Stinga na drobne dlatego pozostanie w TNA to bardzo dobry wybór.Sting wiedział co by go czekało w WWE więc wolał pozostać wierny Total Nonstop Action.

A promowaniem młodych gwiazd niech się zajmują tacy zawodnicy jak np. Randy Orton, John Morrison, Big Show, Kane czy Rey Mysterio,którzy nie są jeszcze takimi legendami jak The Icon a spokojnie mogą wprowadzić na szeroką wodę nowych, zdolnych przyszłych mistrzów.

A promowaniem młodych gwiazd niech się zajmują tacy zawodnicy jak np. Randy Orton, John Morrison,

Hee? John Morrison sam musi być promowany a to nie on ma kogoś promować :roll:

Morrison to 3 krotny Intercontinental Champion, ECW Champion, 4 krotny WWE Tag Team Champion i były World Tag Team Champion więc może promować młodych zawodników, którzy na początku będą walczyć o US Championship, Intercontinental Championship czy pasy Tag Team.

Jak midcarder może kogokolwiek promować? Zwłaszcza Morrison, który sam potrzebuje promocji jak tlenu w tej chwili. Zahaczył się o Main Event, ale dość szybko go z niego wywalono i znowu musi się wspinać na szczyt. Akurat JoMo nie jest zawodnikiem, który mógłby w tej chwili promować kogokolwiek.

To,że ktoś nie jest w Main Eventach to nie znaczy, że nie może kogoś wypromować. Nie chodzi mi tu o zrobienie od razy z nowej osoby wielkiej gwiazdy bo to w WWE zdarza się bardzo rzadko( wystarczy spojrzeć kto występuje w walkach wieczoru, od lat jest Cena, Orton, Edge, Undertaker, Triple H z nowych tylko ostatnio to Miz czy Sheamus) ale stopniowe wprowadzanie zawodników. A Morrison potrafi zrobić dobrą walkę i przy tym pokazać fanom nowego wrestlera, który nie od razu stanie się wiodącą postacią federacji, ale z czasem będzie miał szanse awansować w chierarchi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Może i tak, ale ja chyba nigdy nie przekonam się do Stylesa w długich włosach - pod tym względem bardziej mi pasował podczas swojego runu w New Japan.
    • TheRealE9
      Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
    • Caribbean Cool
      @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
    • DarthVader
      Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • Dodaj nową pozycję...