Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Hiromichi "Kodo" Fuyuki

RVD

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Edit31026Hiromichi "Kodo" Fuyuki

Autor: RVD

http://www.wrestling.pl/gfx/texts/469/200px-Fuyuki1.jpg

Hiromichi Fuyuki urodził się 11 maja 1960 roku w Tokio, w Japonii. Od samego dzieciństwa był wielkim fanem wrestlingu i w dniu swoich szesnastych urodzin, tj. w maju 1976 roku postanowił trenować wrestling. Po skończonej wyższej szkole, dołączył do promocji IWE, kierowanej przez Isao Ishinarę. "Kodo" oficjalnie zadebiutował na ringu 4 maja 1980 roku. Po trzech miesiącach od pierwszego występu Fuyuki'ego na ringu, IWE zostało zamkniętę i Hiromichi przeniósł się do All Japan Pro Wrestling w sierpniu 1981 roku. W tym samym czasie (dokładniej w listopadzie 1984 roku), rozpoczął występować poza Japonią, w Meksyku, Puerto Rico oraz San Antonio w Teksasie. Zaczął także walczyć w tych miejscach jako Ricky Fuyuki w ramach darzenia honorem Riki'ego Choshu, który dla wielu był prawdziwym bohaterem.

Fuyuki powróci...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/hiromichi-kodo-fuyuki.html

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• Urządzenie:  Android

Naprawdę fajna biografia z wieloma historycznymi momentami. Widziałem jego walki w wielu federacjach, ale najbardziej zapadają w pamięć te z FMW i WAR. Mało pamiętam z jego runu w AJPW w latach 1981-1990 i trzeba będzie powspominać jakieś pamiętne walki jak np. te z gdzie wraz z Toshiakim Kawadą tworzył tag team Footloose.

PS: RVD - dodaj ten tekst też w formie newsa to więcej ludzi będzie mogło przeczytać i przede wszystkim więcej osób się o nim w ogóle dowie, bo na forum łatwo przeoczyć. ;)

Biografia Fuyuki'ego jest dosyć stara, bo ma z jakieś 4-5 lat jak dobrze pamiętam. Odkopałem ją w zasobach Attitude, gdyż praktycznie nie była widoczna i nie szło z poziomu serwisu dostać się do niej. Prawdopodobnie dokonam jeszcze poprawek aby pojawiła się w dziale z biografiami.

W przygotowaniu mam jeszcze kilka materiałów, w tym 1-2 felietony ale w związku z tym, że mam teraz dosyć ciężki okres wszystko pojawi się dopiero gdzieś w okolicach wakacji niestety.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Dodaj nową pozycję...