Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WrestleMania XXVII (spoilery, komentarze, opinie)

Menez

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

http://3.bp.blogspot.com/_-A6e3Ss7pzI/TSHEo7W4-zI/AAAAAAAAAKI/4AJ0qQ2Iug8/s400/15463438.jpg

Droga do tegorocznej WrestleManii, jak zwykle, rozpoczęła się w końcówce stycznia, kiedy to odbył się największy w historii Royal Rumble Match! Czterdzieści osób walczyło o to, by móc spełnić swoje marzenie i znaleźć się w walce wieczoru WM. Jak się okazało, triumfatorem RR 2011 została nowa, meksykańska gwiazda federacji, Alberto del Rio:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lfvgrqnfMG1qzaqvyo1_500.jpg

Del Rio zadecydował, że 3 kwietnia w Atlancie stanie przed szansą na zdobycie tytułu mistrza świata. Jednak odpowiedź na to, z kim się spotka w walce o złoto, poznaliśmy dopiero 20 lutego, kiedy to odbyła się gala Elimination Chamber. W tym roku dostaliśmy dwie walki w "komorze eliminacji". W pierwszej z nich stawką był World Heavyweight Championship w drugiej natomiast mieliśmy poznać osobę, która zmierzy się z mistrzem WWE. I tak mamy już potwierdzone dwie walki:

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110325-article-wm27-edgedelrio_christianbrodus_0.jpg

World Heavyweight Championship

Alberto del Rio (z Brodusem Clayem) vs. Edge © (z Christianem)

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110311-article-wm27-mizcena.jpg

WWE Championship

The Miz © vs. John Cena

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110311-article-wm27-undertakerhhh.jpg

No Holds Barred Streak on the Line Match

The Undertaker vs. Triple H

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110311-article-wm27-ortonpunk.jpg

Randy Orton vs. CM Punk

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110311-article-wm27-lawlercole.jpg

Sędzia specjalny: Stone Cold Steve Austin

Jerry "The King" Lawler vs. Michael Cole (z Jackiem Swaggerem)

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110315-article-wm27-3on3tag.jpg

Six Person Mixed Tag Team Match

John Morrison, Trish Stratus & Snookie vs. Layla, Michelle McCool & Dolph Ziggler

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110311-article-wm27-reyrhodes.jpg

Rey Mysterio vs. Cody Rhodes

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/20110321-article-wm27-ustitle.jpg

United States Championship

Sheamus © vs. Daniel Bryan

http://www.wwe.com/f/match/image/2011/03/308_0.jpg

Eight Man Tag Team Match

Big Show, Kane, Santino Marella & Vladimir Kozlov vs. The Corre (Wade Barrett, Ezekiel Jackson, Justin Gabriel, Heath Slater)

WrestleMania na pewno nie będzie zwykłą galą. Zadba o to ujawniony 14 lutego 2011 roku specjalny gospodarz tego show, a jest nim...

http://www.impeccabledwaynejohnson.org/idjnet/wp-content/uploads/2011/02/djwm27host1.png

"The Great One", "The Most Electrifying Man in All of Entertainment", "The People's Champion" wraca po długich siedmiu latach do World Wrestling Entertainment, aby sprawić, by WrestleMania 27 stała się wyjątkowa i niezapomniana.

Trzeba również pamiętać o tym, co odbędzie się dzień wcześniej - gala, na której poznamy gwiazdy WWE, które znajdą się w prestiżowym Hall of Fame. Czy warto zwrócić na to uwagę? Na pewno, ponieważ w tym roku do tego elitarnego grona wkroczy nie kto inny jak...

http://thumbnails.hulu.com/312/50113312/229236_512x288_generated.jpg

Shawn Michaels! Prawdziwa legenda i jeden z najlepszych performerów w historii tego biznesu znajdzie się tam, gdzie niewątpliwie powinien się znaleźć - czyli wśród zasłużonych.

Edytowane przez Menez

• Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Opportunist

15

• Danielss

13

• Thrawn4

12

• adrhbk

11

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   2
  • Urządzenie:  Android

Pozwolę sobie bym się wypowiedział juz teraz. W mojej opinii Wrestlemania zapowiada się naprawdę świetnie i mimo, że zapowiedziane są dwie walki to ciężko będzie to zepsuć. Rock jest gospodarzem i myślę, że odegra jakaś rolę w starciu o tytuł WWE pomiędzy Johnem Ceną a Mizem, może stanie przy ringu, może będzie sędzią, nie wiem. Pewnie wygra Cena, a Rock koniec końców wzniesie jego rękę do góry uznając, że to John jest twarzą federacji, pisał to chyba któryś z userów.

Może walką o pas WHC będzie Triple Threat pomiędzy Edge'm, Christianem a Del Rio. Capitan Charisma powrócił na Elimination Chamber i zaatakował Alberta, a to nie dzieje się bez przyczyny, więc pewnie zostanie włączony do pojedynku. A to tylko lepiej, choć wydaje mi się, że tak czy siak, ale Meksykański arystokrata zostanie nowym mistrzem świata.

Może na wyrost to gadam bo 40 minut temu skończyło się Elimination Chamber, a może nie...

No to już mamy tylko WrestleManie :)

Edge vs ADR

Walka będzie ciekawa, może dołączy Krystian ? Atak na Alberto może coś oznaczać. Jak go dobrze wypromują to jest wielka szansa na taki pojedynek.Mimo takiego pojedynku na 99% Alebrto pas dostanie :)

BezCeny vs Miz

Walka zassie na potęge.Mimo dobrej walki z Kingiem , Miz wiele na WM'ce nie pokaże , Cena też mistrzem pojedynków nie jest , mam nadzieje ,że tylko segmenty Miza i Ceny będą stały na bardzo wysokim poziomie.Ciekawie jak rozwiążą sprawę z The Rockiem ,jakiś sędzia specialny ,może triple threat match między nimi ? Przekonamy się :)

Walka Alberto del Rio vs Edge na pewno będzie ciekawa.Myślę że wygra w niej Alberto i potrzyma trochę ten pas.

Co do walki Miz vs Cena to obydwóch nie lubię i raczej ta walka mnie nie zaciekawi.

Jeszcze nie było pierwszej gali oficjalnie przed WrestleManią a już znamy dwie walki. Jedna zapowiada się ciekawie, druga nie do końca. Edge vs Del Rio. Push Alberto rozpoczął się jakiś czas temu i chyba na największej gali w roku dojdzie do najważniejszego etapu tego push'u. Ciekawa sytuacja z

Christian'em

. Ciekawi mnie czy zostanie włączony do walki. W sumie byłoby to nie fair w stosunku do zwycięzcy Royal Rumble ale WWE lubi zaskakiwać i "szmacić" heeli. Druga walka... Miz vs Cena. W żadnym wypadku nie chcę zwycięstwa Ceny. Zapowiada się, że i po WM'ce będzie kontynuowany feud, który i tak zakończy się zwycięstwem John'a. Mimo to WrestleManię z pasem opuścić ma The Miz.

Sprawa Gospodarza... The Rock to chyba najlepszy wybór. Może dojść do pojawienia się Steve'a Austin'a co byłoby już naprawdę nie lada jatką a już w ogóle gdyby doszło do jakiegoś starcia.

Ostatnia rzecz czyli HoF. Przez najbliższe tygodnie poznamy kolejnych zawodników/zawodniczki, których nazwiska znajdą się w hali sław. Cieszę się, że już w tym roku do HoF zostanie wprowadzony Shawn Michaels ale nie ukrywam, że chciałbym go jeszcze zobaczyć w ringu i mam nadzieję, że nic nie stoi na przeszkodzie.

2 walki zapowiedziane... jedna prezentuje się fajnie, druga zaś boli, kuje i gryzie po tyłku.

Edge vs Alberto Del Rio... walka może być fajna, oboje w ringu potrafią nie mało, przy odpowiednim bookingu i szybkim tempie możemy dostać coś bdb. Do tego w feud wplątał się Christian, co zwiastuje, że jakąś rolę w tym konflikcie odegra. Albo dostaniemy go jako 3-go uczestnika, albo pojawi się jako sędzia. Wielu chciałoby odwrócenia się od brato-przyjaciela, pozbawienia go pasa i przejścia na ciemną stronę mocy (w tym ja, Cage jako ten zwy potrafi być na prawdę fajny). Broń Boże niech pas nie wędruje w jego ręce (chciałbym tego owszem, ale nie przy takim wypromowaniu), tytuł należy się Meksykańcowi i niech tak będzie.

The Miz vs John Cena... Boże Święty. Raz, że feud rozpoczął się wywaleniem Ceny przez Miza z RR Matchu (co było wzięte z dupy) to jeszcze oboje w ringu nic nie prezentują (po raz -enty jednak wspomnę, Jasio ostatnio potrafi się prezentować strawnie, na prawdę strawnie).

Ciekawym aspektem jest to, że wokół siebie kręcą się ciągle Punk, Miz i Cena, a Ortona łączy feud z Punkiem... Fatal-4-Way o pas WWE? Jeśli obecny mistrz zostałby szybko wyeliminowany to można byłoby się spodziewać emocji i może spięć na linii Randy/Cena.

btw. która to już WM'ka z rzędu na której Cena walczy o pas WWE? 24, 25, 26, 27... trochę to nudnawe, tym bardziej, że na 2 ostatnich wygrywał.

Kończąc, liczę na walkę w.w. 4 panów.

The Rock jako Gospodarz... będzie się działo. Dostaniemy pewnie jakieś konkretne promo, jakieś segmenty na zapleczu gdzie szydzi sobie z heelów i mam nadzieję, że wątek z Jaśkiem nie zostanie pominięty.

btw. skoro dzień po WM rusza Tough Enough to dlaczego miałby się nie pojawić Stone Cold? Jakiś wspólny segment mówiony z Rockiem byłby czymś mega.

Reasumując, czeka nas na prawdę super gala... i niech tych zapowiedzi nie zepsują.

24, 25, 26, 27

21, 22 , 23, 24, 25, 26, 27 - na 20 walczył o US title, czyli na każdej swojej WM walczył o pas :)

Bedzie to kolejna WM na której ktoś zakończy swoją kariere .. prawdopodbonie bedzie to HHH....

z tą karierą nie wiadomo , ale walka hhh vs taker prawie pewna

Poza tym Lawler vs cole i punk vs orton też chyba pewne ;)

więc znamy już 5 walk :) 2 oficjalnie potwierdzone i 3 nieoficjalne jeszcze ;P

To będzie epickie.

1. IF YA SMELL! - The Rock jako gospodarz, może mini-feud z Ceną (wbitka w walkę o pas).

2. Walka komentatorów? - może słabe technicznie, ale ciekawe.

3. MitB Match - jak zawsze.

4. HBK dzień wcześniej w HoF.

5. del Rio i Edge - jedne z moich ulubionych postaci w federacji o WHC (mejbi Christian dołączy?).

6. DX (jak HBK dojdzie) w main evencie (?) z Undertakerem (kosmos totalny).

Dodatkowo wejdzie pewnie kilka ciekawych rzeczy. Dzisiejsze RAW pozwala mi twierdzić, iż (optymistycznie sądząc) - czeka nas coś niesamowitego - nawet Biebera będę mógł znieść, niech sobie na niego tam buczą, mnie to dynda.

Czy HHH kończy karierę? Według mnie jest to możliwe, scenariusz 'HBK sprawiedliwie sędziuje, Taker jakimś cudem wygrywa' jest możliwy. Nie chodzi mi nawet w tej walce o wynik, lecz o to, żeby znowu zobaczyć DX w ringu, dodatkowo z Undertakerem w Main Evencie WrestleManii. :twisted:

• Reputacja:   1

Walka Del Rio vs Edge

myśle że walka będzie bardzo dobra , powinna być . Jedni z najlepszych , dużo potrafią w ringu , dobre moveset'y i powinno być zaje****biście :D

Walka Cena vs TheMiz

walka słaba . Feud rozpoczęty z nikąd . Poprzez wyeliminowanie Ceny z RR przez Miz'a :lol: to tak głupie że aż śmieszne . W walce tej czegoś ciekawego nie można się spodziewać no może że TheRock by się wtrącił ale nie sądze aby tak było . A Rock mógłby się wtrącić z oby dwoma ma jakieś powiązanie nabijanie się z ceny w zaje**bisty sposób ''You can't she me !! I can see you'' (she napisałem celowo) a z Miz'em The Great one =/= The Awesome One

Dostaliśmy prawdopodobną zapowiedź walki HHH z Takerem... walka jako baby-face vs baby-face może skraść show mimo ograniczeń technicznych lub po prostu posiadanych urazów, ale dramaturgii może dodać tu jeden fakt: Niech to bd walka Career vs Career, a nie Streak vs Career. W przypadku tej drugiej HHH jest raczej skazany na porażkę, a tak w przypadku walczących dwóch weteranów wielu ludzi może moocno przymarkować, a o to chyba chodzi w tym rodzaju rozrywki. Streak może być przerwany, a Taker nadal może może walczyć, a w przypadku przegrania kariery sprawa wygląda inaczej.

;)

EDGE vs ALBERTO DEL RIO

Walka będzie naprawde super, ADR od debiutu zyskał naprawde dużo w moich oczach. Jego walki nie są nudne, no i ma pogromce szczurów na pokładzie Ricardo. Wierze w zwycięstwo Alberto i ciekawy run ( który ma być długi ). Troszkę podbili ilość zdobytych mistrzostw WH bo aż 11, troszeczkę gorzej to wygląda niż 10.

THE MIZ vs JOHN CENA

Nie jest to walka na którą czekam dniami i nocami, no ale jak już ma się odbyć to nich z pasem Manie opuści Miz po pomocy Rocka który zbije Cene.

To Be Continued...

Szerzej wypowiem się jak karta będzie w 100% pełna, tj. dzień po emisji ostatniego SD! przed WrestleManią. Na razie poruszę temat Triple H vs The Undertaker, i walk o pasy.

The Miz vs John Cena

Cóż... Oczo Orgazmu raczej tutaj nie będzie, ale ja mam tendencję do urozmaicania rzeczy... otóż skoro The Rock jest Guest Hostem WrestleManii, to chyba MA prawa zmieniać/dodawać pojedynki, no nie? A skoro ostatnio ma on Micowy feud z Supermanem, to mam silne przeczucia że dojdzie do Fatal 4 Waya The Miz© vs John Cena vs Randy Orton vs CM Punk. Miałoby to sens bo

a) Takiego gówna jak The Miz vs John Cena NIE MOGĄ dać w main evencie NAJWIĘKSZEGO PPV ROKU. PPV na którym Main Eventami były takie walki HHH vs John Cena, Benoit vs HBK vs HHH, czy nasza ostatnia WM EjdżBiKej kontra Zdechlak.

b) I tak wygra tą walkę Jasiek, a że będzie to jego 10 World Title, to może The Rock zrobić coś a la "Ja nie jestem 10 krotnym World Champem, więc ty tym bardziej nim nie będziesz", no i oczywiście Jan pokona przeciwności losu i będzie tym 10-krotnym mistrzem świata

Alberto Del RRRRRRRRRRRRRRRRiooooooooooo!!! vs Edge

Cóż... Z jednej strony Edge dopiero co wygrał swój 11 pas (O a propos: Ta decyzja była K R E T Y Ń S K A! Jak chcieli żeby Dolph był World Champem, to mogli mu dać pas, ale po WM, i nie na niecale 12 minut (!!!).) GDYBY nadal był 10 World Champem to jego szanse na pozostanie mistrzem były by równe 0, bo jego title runy niestety nigdy nie były długie.

Del Rio? Vincent Kennedy McMahon podobno jest na niego napalony(bez skojarzeń proszę), a z drugiej strony jest tyle gwiazd które "kontuzjował", że na WM widzę to że dominuję on większość meczu, aż tu nagle wszyscy których "kontuzjował" (Christian,Kofi,Chomik... znaczy się Rey Mysterio), i mszczą się na nim i wszyscy z Edgem celebrują jego zwycięstwo.

A na koniec walka która jest wg. mnie o wiele mniej przewidywalna niż Shawn kontra Mark w zeszłym roku. Czemu? Bo trypel jest wysoko w zarządzie...

...I być może przed końcem kariery chciałby dopisać sobie zakończenie streak'u Tejkera do swoich osiągnięć w WWE. Oczywiście, mógłby równie dobrze uznać streak za świętość etc. ale trypel używa swojej "mocy" tak jak Rendall więc...

Chociaż widzę też że HBK może trochę "namieszać" w tym meczu. Jak? A no jak będzie "Sędzią Specjalnym", to może pomagać HHH, i w ogóle cały feud może być prowadzony na zasadzie takiej że Grabarz nie będzie miał szans na wygraną, a tu pod koniec ich walki HBK Super Kickuje HHH, kładzie na nim Tejkera, po czym oznajmia że jeśli on Streaku nie przerwał, to nikt tego nie zrobi.

Oczywiście możemy spodziewać się czegoś zupełnie odwrotnego...

W każdym razie WM zapowiada się o niebo lepiej od 26, na której były niestety tylko !2! walki wysoko profilowe z dobrym build upem i dobrym wykonaniem pojedynku (HBK vs The Undertaker, Edge vs Chris Jericho), oraz jedna mid cardowa (Punk vs Mysterio).

No ale jak już pisałem: Więcej napisze 2 dni przed 'Manią.

The Miz vs John Cena

Takie ścierwo na największej gali roku nie ma prawa bytu. Nie mam pomysłu, jaki udział w tej walce będzie miał The Great One (bo raczej będzie jakiś udział miał) ale mam nadzieję, że po jego decyzji dojdzie do jakiegoś Fatal 4 Way'u i do walki dołączą Punk i Viper. Wtedy jestem jak najbardziej za zwycięstwem Vipera.

Alberto Del Rio vs Edge

To, że Del Rio dostanie na WM'ce pas w swoje ręce wiadomo od jakiegoś czasu. Pytanie tylko, jak ta walka wypadnie. Osobiście mam nadzieję, że będzie to najlepsza ze wszystkich tych walk i mam nadzieję, że tak też się stanie.

Undertaker vs HHH

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej walki ale wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują, że do tej walki dojdzie (i to prawdopodobnie ze stypulacją Streak vs Career). Nie ma raczej możliwości, żeby Grabarz stracił streaka z The Game'm (jak straci, co oczywiście jest nieprawdopodobnie mało możliwe, to straci z kimś z nowej gwardii) co nie znaczy, że ta walka nie będzie ciekawa. Do tego dochodzi ewentualna obecność HBK jako sędziego specjalnego.

Ewentualnej walki Cole'a z Kingiem nie skomentuję bo za pewne będzie wyglądała jak walka Bret vs Vince na poprzedniej WM'ce.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Polecana zawartość

• AEW All In 2024
      Data: 25 sierpień 2024

AEW World Championship: Swerve Strickland (c) -vs- Bryan Danielson
      AEW Womens Championship: Toni Storm (c) -vs- Mariah May
      AEW International Championship: MJF (c) -vs- Will Ospreay
      • 33 odpowiedzi
    • WWE SummerSlam 2024
      Data: 03.08.2024

Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
      World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther
      CM Punk -vs- Drew McIntyre

...

CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24

...
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 29 odpowiedzi
    • Sting - ikona, kariera, emerytura
      Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

Imię i nazwisko: Steve Borden

Urodziny: 20 marca 1959

Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone

Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden

Wzrost: 188 cm

Masa ciała: 113 kg

Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia

Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman

Debiut: 1 listopada 1985

Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock

Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash

Social media:

Twitter/X

Instagram

Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

Honory Hall of Fame:

TNA Hall of Fame 2012

WWE Hall of Fame 2016

Filmy:

Książki:

Sting: Moment of Truth (2004)

Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

Całkowita liczba walk: 2124

Wygrane: 1592 (75.0%)

Przegrane: 417 (19.6%)

Remisy: 115 (5.4%)

Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

Krótki stint w WWE:

Występy Stinga w Japonii:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?

Co o nim sądzicie?

Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?

Najlepsze walki z jego udziałem?

Najgorsze walki z jego udziałem?

Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?

Ulubiony title run?

W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?

Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?

Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?

• Dzięki
      • 41 odpowiedzi
    • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
      John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

• Dzięki
      • 11 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania XL
      Data: 6-7 kwiecień, 2024

Stadion: Lincoln Financial Field

Karta:

WWE Undisputed Universal Championship

Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
      • 348 odpowiedzi

• Najnowsze posty

• IIL
      AEW Dynamite: Blood & Guts 2024 Segment MJFa zajebisty. Amerykańska opera mydlana, zabawa z publiką i puenta w postaci potwierdzenia walki MJF vs Ospreay na All Out (ufff, na szczęście nie poszli w walkę Garcia/MJF, ale Daniel zapewne tam zainterweniuje). Nowy pas wygląda zajebiście (jeden z lepszych w rosterze), ale trochę szkoda pasa International. Miał niezła reputację i historię po tych długich runach Orange Cassidy'ego wcześniej. Zamieniłbym mistrzostwo Continental zamiast tego. Poza tym to już trzecia nazwa dla tego pasa (zadebiutował jako All-Atlantic title). Przypomina to nieco historię mistrzostwa TNA Legend/Global/TV...   Jericho i Suzuki próbowali odtworzyć Kobashi/Sasaki chop battle... Krew z klaty to to, co niedźwiadki lubią najbardziej... Chanty "chop forever" jak najbardziej na miejscu... Podobało mi się, nie zawiedli, ale to raczej coś dla koneserów. Ogólnie wolę Chrisa w walkach bazowanych na klimacie puroresu zamiast lucha libre jak to ostatnio bywa. Katusyori Shibata to wspaniały akcent na koniec. Suzuki i Shibata będą mieli wkrótce walkę "first time ever" dla show charytatywnego dedykowanego Yoshihiro Takayamie... Britt Baker/Hikaru Shida to fajny showcase AEW oryginals dywizji kobiet. Pani DMD zaprezentowała się świetnie jak na pierwszą walkę po tak długiej pauzie i pozytywnie nastroiła na grubszą walkę z Mercedes podczas All In. Shida miała fajne ciuszki, jeden z jej lepszych cosplayów. Walka wyszła ok, ale najciekawszy tutaj był debiut Kamille (była mistrzyni NWA Women's) u boku Mercedes Moné. Mogą z niej zrobić drugą Jade Cargill...    PAC/Boulder z Iron Savages to szybki jobber match. Brytyjczyk jest pretendentem do pasa MJFa, także może zawalczy o niego na All Out skoro spot na All In jest już zajęty? Mark Briscoe świetnie wypadł w promo Team AEW przed Blood & Guts. Szkoda, że nie mógł wejść do AEW razem z bratem kiedyś, gdy był na to czas... Toni powróciła po tym krwawym beatdownie Mariah May. Dobre tv i zachęca na All In. Ogólnie bardzo podoba mi się ten feud. Taki grudge match jest o wiele lepszy od randomowego 4 way match jak rok temu. Blood & Guts... Podoba mi się produkcja całej tej stypulacji - klatka wyglądała zajebiście. Również mocne uderzenie od samego początku - Allin i Perry będą mieli mega walkę na All In. Polecieli z hardcorowymi zabawkami... ten swanton Nicka Jacksona na jak to ujął Tony Schavione "barbed wire sandwich" bezcenny... Coffin drop z sufitu klatki zajebisty... Dobry akcent z Jarrettem, Brandonem Cutlerem i gitarką. Kreatywna końcówka z oblaniem benzyną. Ogółem typowa dawka krwi i flaków, ale w tym roku wyszło to lepiej niż zwykle. Fajnie podbudowali poszczególne walki na All In.  Coffin drop! Fajnie się przy tym bawiłem. Pierwsza gala AEW od dawna do której usiadłem od deski do deski i nie żałuję czasu spędzonego przed tv. Polecam.
    • DarthVader
      Na Dynamice gdzie jako danie główne serwowano flaczki potwierdzono dwie następne walki na ALL IN: American Championship: MJF (c) vs Will Ospreay TNT Championship: Jack Perry (c) vs Darby Allin  Obie walki zapewne dowiozą co trzeba...    
    • DarthVader
      Jack Perry i Raven... Znajdź różnicę... Na Dynamite leciały chairshoty jakby to był 1999 rok!       Gala była powyżej średniej. Powrót Toni i debiut Kamille to segmenty na których można było z przyjemnością 'zawiesić oko'. Promo MJF było najlepszym punktem gali aż do walki wieczoru. Podoba mi się zmiana na mistrzostwo Ameryki – przypomina mi to, kiedy wiele lat temu Lance Storm zmienił tytuł USA na kanadyjski Hangman nie wyszedł, gdy przyszła jego kolej, aby pomóc Elite zdobyć przewagę, a potem nie wszedł na ring. Skupił się wyłącznie na Swerve i przypadkowo zaatakował Okadę. Myślę, że można bezpiecznie założyć, że Elite obwinią Hangmana za przegraną i skończy się to walką Hangman vs Okada na All In. Chris Jericho vs Minoru Suzuki siadło mi na całej linii. Lubię takie wymiany chopsów. Bowens zrobił kilka fajnych rzeczy, których się nie spodziewałem. Scissor spot i table spots były dobre. Jack Perry vs Darby może być czymś naprawdę dobrym, jeśli to dobrze zbudują. Podoba mi się, że nie uczynili Jacka słabym przez poddanie się i to Matt poddał się za swojego przyjaciela.   Segment Bryan i JJ był naprawdę całkiem dobry. Daje mi to małą nadzieję, że Bryan wygra tytuł... 
    • MissApril
    • -Raven-
      Żeby nie było za nudno to tym razem będzie rebus. Jego rozwiązanie to tytuł wieloodcinkowej bajki dla dzieci (raczej tych młodszych). A o to i rebus: Popularne zwierze domowe, należące do donosiciela.
  • Dodaj nową pozycję...