Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

WWE od nowa

misteriofan

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Hey! Mam nadzieję, że już teraz będzie mniej błędów i moje diary spodoba się wam. Zaczynajmy!

Mój dziadek – Vince McMahon odchodzi na emeryturę. Wiedział jednak, że jestem zapalonym fanem wrestlingu i przekazał tą federację mnie.

Obecnie zrezygnowałem z paru „gwiazd” oraz starałem się o sprowadzenie innych. Połączyłem Raw oraz Smackdown.

Tak wygląda roster brandu, który prowadzę:

Wrestlerzy:

Alberto del Rio - hell

Christian - face

Daniel Bryan - face

Dolph Ziggler - hell

Eagle - hell

Edge - tweener

El Generico - face

Evan Bourne - tweener

Hornswoogle - face

Hulk Hogan - face

John Cena - face

Justin Gabriel - hell

Kane - hell

Low Ki - face

Mason Ryan – hell

Peter Orlov - tweener

Randy Orton - hell

Santino Marella - face

Shawn Michaels - face

The Miz - hell

The Undertaker - hell

Triple H - face

Vladimir Kozlov – tweener

Wade Barrett - hell

Divy:

Aksana - face

Brie Bella - face

Eve Torres - tweener

Gail Kim - tweener

Kaitlyn - face

Kelly Kelly - face

Maryse - hell

Michelle McCool - hell

Natalya - face

Niki Bella - face

Rosa Mendes – tweener

To był roster, a tak przedstawiają się tag-teamy i stajnie:

The Russian Gun – Peter Orlov i Vladimir Kozlov

Cenation Switch – John Cena i Christian

Brie Bella – Niki Bella i Brie Bella

Brothers of Destruction – Kane i The Undertaker

D-Generations X – Shawn Michaels i Triple H

Jesteśmy 1 tydzień przed Wrestlemanią XXVII.

Zwycięzca Royal Rumble Match – Mason Ryan po wyeliminowaniu Eagle #39

Pasy federacji:

Divas Championship – Rosa Mendes def. Eve (Royal Rumble 2011)

WWE Championship – Wade Barrett def. The Miz (Elimination Chamber 2011)

WWE Hardcore Championship – Triple H def. The Undertaker (Elimination Chamber 2011)

WWE World Championship – Santino Marella def. Dolph Ziggler (Tables, Ladders and Chairs 2010)

WWE Tag-Team Championship – Cenation Switch def. D-Generations X (Royal Rumble 2011)

Raw zaczyna się od pokazu fajerwerków. Słyszymy theme song Masona Ryana. Wchodzi on na ring, a publika buczy.

Mason Ryan: Przez 2 miesiące zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego dla mnie rywala. Nie byłem wstanie się zdecydować. Mam do wyboru trzy pasy: WWE Championship, WWE Hardcore Championship, oraz WWE World Championship. Żądam aby w tym momencie na ring wyszli Triple H, Santino Marella, oraz Wade Barrett.

Do ringu ku zaskoczeniu wszystkich wchodzi prezes

Prezes: Żądać to ty sobie możesz. Nie rządzisz tą federacją więc nie możesz im niczego rozkazać. Natomiast to ja wzywam Triple H, Santino Marellę oraz Wade Barretta. Jeśli nie zjawią tu się teraz to zwolnię ich.

Do ringu zbliżają się po kolei Wade Barrett, Santino Marella, Triple H.

Wade Barrett: Czego !@$@1?

Prezes uspokaja lidera nieistniejącej już stajni Nexus. Oddaje on głos Masonowi.

Mason Ryan: Jeśli prezes wyrazi na to zgodę to chcę aby na Raw odbył się Triple Threat Match tych trzech sku!@$!@w, a ten, który wygra będzie moim rywalem na Wrestlemanii 27.

Prezes po chwili namysłu

Prezes: Zgoda!

Mason Ryan zadowolony schodzi z ringu zaś wściekły Wade Barrett ma pretensje do prezesa WWE. Prezes grozi mu zwolnieniem przez co ten schodzi na backstage.

Brie Bella w/ Niki Bella vs Natalya – No. 1 Contender for Divas Championship.

Walka rozpoczyna się od zwarcia. Natalya wyprowadza 3 kopnięcia w brzuch. Siostra Bella zgięta wpół. Natalya odpycha się od lin i kopnięcie w twarz. To mogło boleć. Następnie Natalya wyprowadza coś w stylu RKO. Pin… 1… 2… Kick Out. Natalya wchodzi na najwyższą linę, ale Brie Bella łapie ją za nogę tak, że Natalya upada twarzą na ring. Pin… 1… 2… Natalya łapie linę, a sędzia przerywa odliczanie. Brie Bella odciąga rywalkę na środek ringu. Suplex. Natalya ciągana jest za włosy, ale sędzia z przytomnością liczy do 4, a następnie poucza divę. Brie Bella wchodzi na najwyższą linę. Próba Crossbody. Natalya łapie rywalkę i wykonuje Scoop Slam. Pin. 1… 2… 3… No i mamy koniec.

Natalya jedzie na Wrestlemanię aby walczyć o pas.

Eagle vs Hornswoogle w/ Eve – Normal Match

Chyba każdy pamięta jak toczyła się poprzednia walka tych zawodników. Hornswoogle ma przewagę. Drop Kick. Następnie Irish Whip w narożnik. Skontrowany przez Eagle. Eagle atakuje wściekle Hornswoogla. Sędzia dolicza do 4. Poucza Orła. Eagle robi Sharpshooter. Hornswoogle łapie się lin. Sędzia dolicza do 3. Eagle bierze nogę Hornswoogla oblewa ją wodą, wysypuje na nią kawałki chleba i gryzie go. Mamy DQ. Zwycięzcą przez DQ zostaje Hornswoogle. Rywale krzyczą w swoim kierunku wulgaryzmy oraz wyzwiska. To chyba nie koniec ich rywalizacji.

Backstage:

Do szatni Masona Ryana wbiega zamaskowany wrestler. Atakuje Masona kilkakrotnie krzesłem, a następnie robi rozbieg i kopie w czaszkę.

Wściekły prezes zmierza na ring

Prezes: Niech do cholery natychmiast przyjdzie tu Randy Orton!

Przerwa reklamowa

Prezes: Zobacz co znalazłem w Twojej szatni. Leżała na wierzchu stolika. (Prezes pokazuje maskę taką jaką miał zawodnik atakujący Masona) Tłumacz się, a jeśli dasz głupią przyczynę to zwolnię cię.

Do ringu zmierza obolały Mason Ryan.

Mason Ryan: Prezesie to na pewno nie on. Minutę przed tym rozmawiałem z nim o naszym Tag Teamie.

Prezes: Czy aby na pewno?? Wyglądasz na podenerwowanego… (Zaczął podejrzliwie patrzeć na Randy’ego) No, ale dobra. Wierzę Ci.

Prezes schodząc z ringu dzwoni do kogoś.

Cenation Switch vs D-Generations X – Non Title Normal Match.

Walka rozpoczyna się od Irish Whip w narożnik wykonanym na Johnie Cenie. Mamy Clothesdine. Shawn Michaels ustawia Johna Cenę pod Sharpshooter. Cena łapię się lin i nie puszcza. HBK robi zmianę z Triple H. Triple H wykonuje podbródkowy i wykonuje mu suplex. Cena jednak dotyka zaskoczonego Christiana i dokonana jest zmiana. Christian wykonuje Clothesdine. Szykuje się do Killswitch. Wbiega HBK aby przerwać akcję, ale Cena wykonuje na nim AA. Mamy pin. 1… 2… 3…

Cenation Switch zwyciężyli po raz kolejny.

Szatnia Undertakera:

Do szatni wbiega Kane. Niczego nie podejrzewający Undertaker wita się z nim po czym zaatakowany jest Chokeslamem.

Kane: (półszeptem) Do zobaczenia na Wrestlemanii!

Wade Barrett vs Triple H vs Santino Marella – Triple Threath Match. Main Event

Walka nie rozpoczęła się na dobre, a do ringu zmierzali już Mason Ryan, Dolph Ziggler, Hulk Hogan oraz Christian (w towarzystwie Johna Ceny). Zaatakowali oni:

Mason Ryan – Wade Barreta, Dolph Ziggler – Santino Marellę, a Christian oraz Hogan – Triple H. Nagle wbiegli The Russian Gun. Zaatakowali oni Tag Team Championów. Po chwili wbiegł cały roster poza divami.

Na ringu panował chaos. Czyżby prezes znał już całą kartę na niedzielną PPV?

Oficjalna karta na Wrestlemania XXVII:

Divas Championship:

Natalya vs Rosa Mendes ©

WWE Championship:

Wade Barrett © vs Mason Ryan

WWE World Championship:

Santino Marella © vs Dolph Ziggler

WWE Hardcore Championship:

Hulk Hogan vs Triple H ©

WWE Tag Team Championship:

The Russian Gun (Vladimir Kozlov i Peter Orlov) vs Cenation Switch © (John Cena i Christian)

Money in the Bank:

El Generico vs Hornswoogle vs Justin Gabriel vs Alberto del Rio vs The Miz vs Low Ki vs Edge

Triple Threath Match:

Kaitlyn vs Gail Kim vs Eve Torres

Seria Undertakera:

The Undertaker vs Kane

Newsy:

1. Oficjele WWE zastanawiają się kto zaatakował Masona Ryana. Wymienia się nazwisko Wade Barretta ponieważ to on co zauważyli niektórzy pracownicy prosił Randy’ego Ortona o nauczenie tej akcji. Kiedy Orton prosił o powód ten powiedział, że wszystkiego dowie się w swoim czasie

2. Prawdopodobnie walka DeadMan vs Kane będzie w stypulacji Carrer vs Carrer jednak oficjalnie dowiemy się o tym dopiero na gali.

3. Oficjalnie wiadomo, że Justin Bieber nie zaśpiewa na Wrestlemanii 27. Ten pomysł był idiotyczny. Nie wiadomo kto wykona hymn na WM.

4. Nieoficjalnie mówi się o sprowadzeniu Jeffa i Matta Hardych w celu zastąpienia kilku wrestlerów, którzy nie zostali zwolnieni.

Zapraszam do komentowania!

• Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Polecana zawartość

• AEW All In 2024
      Data: 25 sierpień 2024

Stadion: Wembley Stadium

Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:

Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

• 32 odpowiedzi
    • WWE SummerSlam 2024
      Data: 03.08.2024

Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
      World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

...

CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24

...
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 28 odpowiedzi
    • Sting - ikona, kariera, emerytura
      Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

Imię i nazwisko: Steve Borden

Urodziny: 20 marca 1959

Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone

Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden

Wzrost: 188 cm

Masa ciała: 113 kg

Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia

Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman

Debiut: 1 listopada 1985

Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock

Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash

Social media:

Twitter/X

Instagram

Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

Honory Hall of Fame:

TNA Hall of Fame 2012

WWE Hall of Fame 2016

Filmy:

Książki:

Sting: Moment of Truth (2004)

Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

Całkowita liczba walk: 2124

Wygrane: 1592 (75.0%)

Przegrane: 417 (19.6%)

Remisy: 115 (5.4%)

Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

Krótki stint w WWE:

Występy Stinga w Japonii:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?

Co o nim sądzicie?

Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?

Najlepsze walki z jego udziałem?

Najgorsze walki z jego udziałem?

Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?

Ulubiony title run?

W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?

Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?

Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?

• Dzięki
      • 41 odpowiedzi
    • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
      John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

• Dzięki
      • 11 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania XL
      Data: 6-7 kwiecień, 2024

Stadion: Lincoln Financial Field

Karta:

WWE Undisputed Universal Championship

Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
      • 348 odpowiedzi

• Najnowsze posty

• Attitude
      Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z jednego z najważniejszych show dla TNA w ciągu roku - Slammiversary. Gala miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Główną część show poprzedziło Countdown. Zobaczyliśmy w nim cztery walki. Tasha Steelz pokonała Faby Apache, Gisele Shaw i Xię Brookside, KUSHIDA wygrał z Richem Swannem, The Malisha zatrzymały pasy tag team, wygrywając z Spitfire, a Eric Young był lepszy od Hammerstone'a. Warto odnotować, że dla Hammerstone'a była to pierwsza walka od maja. Link do filmu ______________________________________________ Na otwarcie Matt Hardy pokonał JDC. W następnej walce mieliśmy zmianę mistrzowską. ABC przejęli pasy tag team z rąk The System. Mike Santana pokonał Jake'a Somethinga. The Razcalz okazali się lepsi od No Quarter Catch Crew. Link do filmu PCO wygrał z AJ Francisem i przejął od niego dwa tytuły mistrzowskie: TNA Digital Media title i International Heavyweight Championship. A po walce... zaakceptował propozycję ślubu od Steph de Lander. Jordynne Grace nadal jest mistrzynią Knockouts po zwycięstwie nad Ash By Elegance. Link do filmu No i nadszedł czas dwóch głównych pojedynków. Mike Bailey pokonał Mustafę Aliego i został nowym mistrzem X-Division. Przy okazji doszło do powrotu Earla Hebnera... co miało być nawiązaniem do legendarnego Montreal Screwjob. Link do filmu Natomiast z walki wieczoru zwycięsko wyszedł Nic Nemeth i został nowym mistrzem TNA. W Six Way Elimination Matchu był lepszy od Moose'a Frankie Kazariana, Joe Hendry'ego, Josh Alexandra i Steve'a Maclina po pojedynku trwającym nieco ponad pół godziny. Link do filmu Skrót gali: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Pierwszy dzień przejrzałem, bo miałem z rana trochę czasu - wyszło solidnie, ale też nie było jak dla mnie żadnej walki, która zdecydowanie skradła by show. Niby pojedynek Takeshity z Tsujim wybił się ponad resztę, ale też tam nie wszystko zagrało - mogło być jeszcze lepiej. Pomimo tego było to dość przyjemne show, gdzie wszyscy trzymali w miarę równy poziom. Niespodzianką na pewno było tak szybkie podłożenie Sanady, bo jego walka z Lee nie przekroczyła nawet 5 minut. Zobaczymy jak będzie wyglądało to dalej.  Czekam na dalsze jego walki, szczególnie, że już dzisiaj drugiego dnia mierzył się z Henare. Liczę, że Gabe trochę namiesza w całym turnieju. Największy pozytyw ME
    • DarthVader
      Świetne show! Muszę przyznać, że najlepszą walką wieczoru było starcie Ali vs. Bailey, chociaż wszystkie walki wahały się od solidnych po świetne, a The System/ABC, Santana/Something, NQCC/Rascalz i main event naprawdę dostarczyły emocji. Dodatkowo - Francis/PCO (dziadek zebrał super pop u siebie) i Grace/Ash były lepsze, niż się spodziewałem, zwłaszcza to pierwsze. Hardy/JDC był najgorszym meczem, ale nawet ten był solidny na czas, jaki im przydzielono. Publiczność była także wspaniała przez całą noc, a ponieważ była to największa frekwencja od dekady, potrafii się nieźle wyróżnić.  Z minusów, to na pewno oświetlenie gali. Wystarczy porównać to jak wyglądało Slammiversary do tego, co AEW pokazało na Collision w nocy. Różnice jak dzień i noc. Stanowczo za ciemno! Każdy też myślał, że TNA da wygrać Hendry'emu ze względu na jego momentum. Ziggler jako mistrz mi nie przeszkadza, ale mógł zostać na koniec tego elimination matchu z kimś bardziej wiarygodnym niż Kazarian. Powinien być to np Josh Alexander. No i niespodzianki... liczyłem na AJ Stylesa. Earl Hebner w Montrealu to coś nawet fajnego, ale jednak zupełnie inny kaliber. Trochę przehajpowali tę galę pod tym względem, ale i tak gorąco polecam każdemu. Dobrze się przy tym bawiłem i gale ppv TNA mają jakiś taki inny, lżejszy flow niż gale ppv od AEW.
    • DarthVader
      Ibushi i DDT to nie jest taki zły pomysł. Kota ma dużo roboty do odwalenia jeżeli chodzi o jego powrót do formy, także fed gdzie wybił się po raz pierwszy to jak najbardziej strzał w dychę.  
    • DarthVader
      Hologramik pojawił się w AEW i wygląda to całkiem, całkiem. Trochę taki Glacier z WCW po detoksie:  
  • Dodaj nową pozycję...