Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

TNA Against All Odds 2011 - dyskusja, komentarze (spoilery)

CMPunk4ever

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppvposter.jpg

TNA Against All Odds 2011 - dyskusja, komentarze (spoilery)

Data : 13.02.11

Miejsce : Orlando, Florida

Oficial Theme Song : In This Moment - "The Gun Show"

KARTA :

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/1.jpg

Ladder match : Mr. Anderson© vs Jeff Hardy for the World Heavyweight Championship

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv8.jpg

Rob Terry, Gunner & Murphy vs Scott Steiner & Beer Money

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv6.jpg

Robbie E vs Max Buck vs Jeremy Buck #1 contender's match

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv4.jpg

"The Pope" D'Angelo Dinero vs Samoa Joe

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv3.jpg

Street Fight match : Bully Ray vs Brother Devon

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv1.jpg

Jeff Jarrett vs Kurt Angle

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv2.jpg

Matt Hardy vs Rob Van Dam

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/aao2011/ppv5.jpg

Last KnockOut Standing match : Madison Rayne© vs Mickie James for the KnockOut's championship

CDN ...

Edytowane przez CMPunk4ever

• Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Thrawn4

4

• -Raven-

3

• N!KO

3

• dawilt2

3

Top użytkownicy w tym temacie

Fatal 4 Way match : Kazarian© vs Max Bucks vs Jeremy Bucks vs ??? for the X-Division title

WRONG!! To będzie triple threat : Max Buck vs. Jeremy Buck vs. Robbie E/Brian Kendrick/Suicide o miano pretendenta.

Drugie w roku PPV od TNA jak na razie zapowiada się słabiutko i nic nie wskazuje na to aby coś miało się zmienić po ostatnim iMPACT! przed AAO, ale do rzeczy:

X Division 1# Contender Match

Jeremy Buck vs. Max Buck vs. Robbie E/Brian Kendrick/Suicide

Liczę na dobrą, dynamiczną walkę, która pokaże, że naprawdę X-Division zaczyna się odradzać. Pewnie do Generation ME dojdzie Suicide, bo chyba nie po to robią mu return, żeby nie poradził sobie z takimi przeciwnikami. Liczę tu też trochę na pojawienie się Zorro reprezentującego Immortal jako 4 uczestnika walki o pretendenta. Ja nie wiem po co do tych triple threat matchów wciskają Robbiego E czy też Williamsa skoro mają np. Lethala, Shark Boya, Shelley nie został użyty, a na pewno widowisko mogłoby tylko zyskać, chociaż pod kątem wrestlingowym do Douga żadnych zarzutów nie mam, jednak ja chcę oglądać latająca X-Div! Na obecną sytuację obstawiam zwycięstwo któregoś z Bucków(face vs. face raczej odpada), jednak jeżeli spełni się scenariusz z pojawieniem się w walce Zorro, to wtedy nie będę miał wątpliwości co do zwycięzcy, chyba, że Pan z AAA nie pojawi się jako członek Nieśmiertelnych.

Street Fight Match

Brother Devon vs. Brother Ray

Mam nadzieję na zwycięstwo Devona i zakończenie tej szopki, mogli zostawić 3D :roll: , tym bardziej, że obecnie prawdopodobnie MMG i Gen Me pójdą w X-Div

Samoa Joe vs. The Pope

Od walki tutaj oczekuję sporo, bo obydwaj mają możliwości na wykręcenie dobrego show, z przebiegu wydarzeń w obecnym czasie przeczuwam nieczystą wygraną Papieża.

Last Knockout Standing Match

Madison Rayne vs. Mickie James

I don't care...

Co może dojść:

Kurt Angle vs. Jeff Jarrett

Nie wiem czy zmierzą się już na AAO, bo ostatnio Angle jakoś tak bardziej jest zainteresowany nowym they, a o Jarrecie tak jakby zapomniał, ale ze względu na mało walk zapowiedzianych i tych, które mogłyby jeszcze dojść obstawiam, że zobaczymy powrót Kurta na TNA PPV w pojedynku z Jeffem.

Mr. Anderson vs. ??

Tu się pojawia pytanie kto? Zapewne Jeff Hardy dostanie rewanż, bo innego rozwiązania nie ma, a walka o główny pas raczej musi się odbyć.

Nic więcej do głowy mi nie przychodzi i to chyba nie przez moją możliwą sklerozę tylko przez to, że obecnie żadne inne zatargi prowadzone nie są. Możliwe, że dostaniemy jakiś pojedynek reprezentantów Immortal i Fortune, ale na chwilę obecną nic mi na myśl nie przychodzi, zobaczymy po najbliższym iMPACT!. Nie mniej jednak cieniutko Dixie, wątpię aby to PPV miało dużo wykupień :roll:

EDIT:

Chyba mi się coś pomieszało z tym X-Division i faktycznie będzie to fatal 4 way, w takim razie obstawiam zwycięstwo Kaza. Sorry za zamieszanie ;)

Shelley nie został użyty

Nabawił się kontuzji tuż przed trasą po Europie.

Muszę, przyznać że PPV jest tak zajebiście wypromowane, że gdyby nie ten temat, to bym nawet nie wiedział, że ono jest tak blisko. Jedyne co może je uratować to walka X div.

btw. nie uważacie, że ten napis na górze plakatu, brzmi teraz jak jakiś kiepski żart.

Mr.Anderson Vs Jeff Hardy o pas mistrzowski w ladder matchu...Co o tym sądzicie?

Muszę, przyznać że PPV jest tak zajebiście wypromowane, że gdyby nie ten temat, to bym nawet nie wiedział, że ono jest tak blisko.

No dokładnie. Wszyscy zaczęli się ekscytować 3.02, ostatnio Bishoff zaczął temat 3.03... A o PPV cisza.

Fatal 4 Way match : Kazarian© vs Max Buck vs Jeremy Buck vs "???" for the X-Division title

Mam szczerą nadzieję, że to będzie walka idealnie wpisująca się w zagadnienie "X-Division's back" :-) Z pewnością Kazarian obroni pas ze względu na świeżutki face-turn. Ciekawie może się dziać ze względu na obecność TT, prawdopodobnie zobaczymy kilka wyśmienitych akcji. Jako czwartego zawodnika z wielką chęcią widziałbym powracającego Suicide'a :smile:

Sam feud szczególnie porywający nie jest... Ale myśle, że tragedii nie będzie, oboje zdolni są wykręcić ciekawą walkę. Oby Joe wygrał, z utęsknieniem czekam na należny mu push.

W tym przypadku krytyczny zdaję się być rodzaj walki, Street Fight - Albo uchroni nas przed nudą (choć szału nie ma co się spodziewać) albo... tym bardziej braci dobije :P Walkę zapewne wygra zły braciszek, a to oznacza kontynuację feudu :|

Last KnockOut Standing match : Madison Rayne© vs Mickie James for the KnockOut's championship

Walkę przewinę, więc się nie wypowiem... :roll:

(Zapewne karta się powiększy, chociażby o starcie Kurta i Jeffa, więc post będzie edytowany)

• Urządzenie:  Windows

To AAO jest już w tą niedzielę? W ogóle nie było tego czuć przez te wszystkie Impakty. Za bardzo skupili się na They i zapomnieli o promowaniu gali. Karta jak na razie nie zapowiada się zbyt porywająco. Co do walk:

Fatal 4 Way match : Kazarian© vs Max Buck vs Jeremy Buck vs "???" for the X-Division title

Przypadkowo natrafiłem na spoiler i już wiem, kto będzie czwartym zawodnikiem.

Niestety nie będzie to Suicide, a Robbie E :| Oby przeleżał większość czasu poza ringiem, bo będzie spowalniał tempo.

Co do walki to oczekuję wielu widowisk akcji i latania, jak za starego X Division. Skład to tego prezentuje się nieźle, brakuje mi tylko kogoś z Gunsów. Bracia Buckowie pewnie będą współpracować i pokażą kilka akcji tag teamowych. O Kaza też się nie martwię, bo po face turnie pewnie zwiększą mu move set. Członek Fortune zachowa pas, bo po turnie trzeba go będzie trochę podpromować.

W ogóle mnie ten feud nie porywa. Dobrze, że dostali taką stypulację, bo będą mogli trochę poobijać swoje ciała. Liczę na brutalne akcje na backstageu i może kilka połamanych stołów. Chciałbym żeby wygrał Devon i zakończył ten feud.

Wreszcie jakaś walka tych dwóch panów, a nie tylko starcie na mic skille. Martwię się trochę o Joe, bo w ubiegłym roku był w słabej formie, a obecnie nie widać żeby schudł. Feud na pewno będzie kontynuowany, więc Pope wygra jakimś nieczystym zagraniem.

Madison Rayne vs Mickie James - nie interesuje mnie to

Gala bardzo słabo promowana.

To napewno będzie jedna z lepszych pojedynków na gali, jeśli nie najlepszy. Mamy bardzo dobrych zawodników Dywizji X i to teraz, gdy ta dywizja zaczyna odżywać. Co do wyniku to wygra raczej Kazarian.

Feud jest prowadzony dość długo, ale to będzie ich pierwszy pojedynek. Mam nadzieje, że ta walka mnie nie zawiedzie, bo dużo się po niej spodziewam. Mam przeczucie, że wygra Pope oszukując i przejdzie hell turn.

Kompletne nieporozumienie z tym ich feudem. Ci ludzie w pojedynke nic nie umieją, ale w TT są bardzo dobrzy. Dobrze, że mamy street fight match bo może to uratować tą walkę.

Madison Rayne vs Mickie James

Madison jest już długo mistrzynią i może przyszedł czas na zmianę mistrzyni. Rayne jest świetna w swoim gimmicku i zrobiła sporo postępów, więc już nie kaleczy tak strasznie. Wydaje mi się, że jednak zatrzyma pas.

Czekam na reszte karty bo ta narazie nie jest za dobra

Po pierwsze... Jestem w szoku :!: Mam łzy w oczach, gdy patrzę na tą kartę. To chyba jedno z większych ścierw, jakie widziałem w swojej wieloletniej "karierze" fana wrestlingu (a od 1993 roku, bylo trochę crapu)... Nie można narzekać, że nie poświecili na te walki czasu, by je podbudować, ale nie ma ani jednej, która szczerze mnie interesuje...

1. Madison Rayne © vs. Mickie James (Last Knockout Standing for the TNA Knockouts Title)

Długo musimy czekać, aż Pani James sięgnie po pas kobiet. Jest to pewne, ale Rayne rozwinęła się tak bardzo, na przestrzeni kilku lat, że szkoda jej odbierać tytułu. Ostatnio przeszła mały retusz gimmicku i bez pasa już nie będzie TAKĄ królową. Ciężko wskazać zwycięzce, ale stypulacja na "chłopski rozum" faworyzuję mistrzynie, więc pas może zmienić posiadacza.

2. Brother Devon vs. Bully Ray (Street Fight)

... Nie byli interesujący wczesniej. Nie są interesujący teraz i śmiem twierdzić, że nie będzie ich feud interesujący później. Sądzę, że to skończy się na Tables Matchu, więc tutaj końca nie będzie. Bully wygląda bardzo mizernie ostatnimi czasy i sądzę, że tu go trochę podbudują.

3. Samoa Joe vs. D'Angelo Dinero

Jeśli miałbym wybierać jakąś walkę, która mnie interesuje najbardziej, to musiałbym wskazać to starcie. Jest to pojedynek o nic, ale przynajmniej zmierzą się w nim dwaj dobzi zawodnicy. Feud mocno ucichł i samymi walkami drużynowymi (zbiór dobrych na zbiór złych) nie wypromują dobrze pojedynku

4. Kurt Angle vs. Jeff Jarrett (If Jarrett wins, Angle must give Karen Jarrett away at her wedding. If Angle wins, he gets sole custody of Kody and Kyra Angle.)

Pisałem w temacie z Impactem, że mam nieodparte wrażenie, iż TNA nie odpuści sobie szopki z odnowieniem przysięgi Jeffa z Karen. Angle dostanie szału i zdemoluje tą impreze, ale to wiążę się z tym, że na AAO przegra (przez DQ)

5. Rob Van Dam vs. Matt Hardy

... Szkoda słów

6. Max Buck vs. Jeremy Buck vs. Robbie E (Three-Way match for the number one contendership to the TNA X Division Championship)

Robbie zdecydowanie sprawi, że walka nie będzie tak szybka, jak być mogła, ale mam swoją wymarzoną wersje wydarzeń. Na dobrą sprawe jest ona jedynym w miare sensownym rozwiazaniem, które mogło skusić TNA do wrzucenia tam techno idioty.

7. Beer Money, Inc. (James Storm and Robert Roode) and Scott Steiner vs. Immortal (Rob Terry, Gunner, and Murphy)

Szkoda mi Beer Money. Na siłę to wrzucili, ale przynajmniej wypada się cieszyć, że Genetic Freak i Freak, dostali innych do pomocy, bo sami by walki nie pociągneli. Byłem pewny, że muszą się spotkać na PPV.

8. Mr. Anderson © vs. Jeff Hardy (Ladder match for the TNA World Heavyweight Championship)

Niby jest ok, bo Hardy walczy w swojej stypulacji, ale to już nie ten sam Jeff, co kiedyś i wolę się nie nastawiać na jakieś "chore" spoty.

karta, jak wyglądała słabo, tak wygląda jeszcze gorzej. Obstawiam, że będzie to najgorsze PPV made in TNA '11.

btw

N!KO Ty oglądasz wrestling od 5 roku życia ? Naprawdę muszę przyznać imponujący wyczyn.

(Pomijam fakt już fakt ówczesnej świadomości)

N!KO Ty oglądasz wrestling od 5 roku życia ? Naprawdę muszę przyznać imponujący wyczyn.

Licze, ze od 6 roku życia. Urodzony w 87, a pierwsza gala - King of the Ring 93', choc nie wykluczam, ze widzialem jakąś wczesniej, bo już ogladajac ją bylem swiadomy, kto to Hogan, kto to Jake Roberts (a to byly jedne z moich pierwszych zabawek jakie pamietam.. z tym, ze Hulk taki gowniany, ktory tylko mogl stac z zacisnietymi piesciami i do zabawy sie nie nadawal), kto to Bret Hart, ktory znowu stal sie moim ulubiencem. Zaczalem tak wczesnie, nie dlatego, ze bylem super swiadomym dzieckiem, ktore przelaczalo programy w TV i trafilo na wrestling, ale dlatego, ze mialem starszego o 7 lat brata, ktory juz w tym siedzial. Od razu mnie tym zarazil i tak już zostale. On już się dawno "wyleczył" i już nie ogląda wrestlingu (przeszedl na MMA), ale ja jakoś nie daje rady.

Poza tym, to juz kiedys pisalem w odpowiednim temacie i nie ma, co dalej się zagłebiać w ten temat tutaj. Powiem jak mój ulubieniec Arek P - "to było tak gwoli ścisłości"

Karta ssie,ssie,ssie na potęgę.Rany,nie dość,że to PPV zostało w ogóle słabo wypromowane to może bym puścił to w niepamięć, gdyby mi dali jakieś solidne walki.A tu mamy.....No właśnie,nic nie mamy.Kompletne zero.

Dywizja X będzie wiać nudą,bo zamiast Suicide'a musieli dać Robbiego i to pewnie on wygra(po co w takim razie zatrudnili ponownie Danielsa?).

Babki... boże Madison jest taka straszne przeciętna i na dodatek ta stypulacja....ja mam tylko nadzieję,że Mickie zdobędzie pas i potem zacznie jakiś feud z Saritą o pas,to by było jakieś milion razy lepsze.

Devon Vs Ray poprzednie starcie było w miare ok.Teraz miało być powiedzmy sobie jeszcze lepiej,ale ostatni Impact to zniweczył, dodając do starcia synów Devona. Czy oni przeszli jakieś szkolenie w ogóle?Zresztą nieważne nawet, walka będzie przez to ssać na potęgę i znając tok myślenia Russo to pewnie dzieciaki zdradzą ojca i przejdą na stronę Raya który wygra przez co niestety feud będzie się toczył dalej.

Immortal Vs Fortune #^&!*!!!!!!!!

Jak zobaczyłem na Impactie, że dostaniemy taką walkę pomyślałem sobie wtedy "co takiego zrobili Roode i Storm,że zarząd tak ich chce udupić,dając im Steinera do pomocy przeciwko co tu dużo mówić 3 najgorszym workerom w całym TNA??" Walka będzie na pewno godna Botchamanii :D

RVD Vs Matt Hardy

To oni jeszcze toczą jakiś feud ze sobą??Przynajmniej ja o tym nic nie wiem.Pojedynek jaj nie urwie,Hardy jest cienki,RVD z niego za wiele nie wyciągnie.Nuda ogólnie będzie.

Kurt Angle Vs Jeff Jarrett

Stypulacja jasno wskazuje na zwyciężcę.Biorąc pod uwagę,że TNA tak promuje ten Impact na 3 marca,to zwyciężcą może być tylko Jarrett.Jednakże nie widzę innego wyjścia na jego zwycięstwo jak jakieś nieczyste zagranie czy niespodziewane DQ czy countout.No wiecie,walka może jako tako mogłaby być,tyle że Russo na pewno ją spieprzy overbookiem jakich mało.

Samoa Joe Vs D'Angelo Dinero

Po tej walce obiecuję sobie dużo.Co prawda nie wiem z jakiego to powodu oni niby ze sobą walczy i jaka jest relacja face\heel tutaj,no ale ok.Czuję,że to będzie najlepsza walka gali,choć wątpię,żeby była jakaś kosmiczna.Oczekuję tylko i wyłącznie solidnego pojedynku,tak gdzieś na 3.5 w skali do 5.

Jeff Hardy Vs Mr.Anderson

Pojedynek na papierze niby ok,ale po pierwsze,czemu ten pojedynek nie był specjalnie promowany jakoś tylko tak wrzucony z dupy?Czemu nie zostało uzasadnione,czemu akurat to ladder match a na dodatek kiedy został ogłoszony że to ma być ladder match?Po drugie wielkich emocji raczej nie będzie,bo Anderson dostał pas jakiś miesiąc temu,także nie ma mowy o jego utracie.Ale myślę,że walka będzie dobra,w najgorszym przypadku ok.

Podsumowując,TNA nie daje mi jako przeciętnemu fanowi wrestlingu najmniejszego powodu do zakupienia tego PPV,także buyrate myślę,że strasznie ucierpi na tym,ogólnie PPV będzie bardzo słabe,kto wie,może jest szansa na to,żeby TNA powtórzyło wyczyn z Victory Road z 2009 roku.No ale zobaczymy,obym się mylił :P.

Edytowane przez Thrawn4

Słabo promowana ta gala.

LADDER MATCH FOR THE TNA WORLD HEAVYWEIGHT TITLE:

Jeff Hardy vs. © Mr. Anderson

Licze tutaj na bardzo dobre widowisko. Jeff Hardy bardzo dobrze się czuje w ladder matchach, więc stawiam na to, że to on będzie prowadził walkę. Mam dziwne przeczucie, że w trakcie tego pojedynku może dojść do jakiejś interwencji z zewnątrz. Jestem ciekaw jak się czuje w takich pojedynkach Asshole bo chyba go nie widziałem w tej stypulacji. Wygra raczej Anderson.

Kurt Angle vs Jeff Jarrett

Wszyscy pewnie wiedzą, że z Kurtem nie da się zrobić słabej walki i mam nadzieje, że tutaj nie będzie wyjątku. Feud nie jest jakoś bardzo ciekawy, ale zawsze jak rodzina jest w to włączona to jakoś to inaczej jest. Walke pewnie wygra Jarrett i w marcu Kurt będzie musiał być obecny na ponownym ślubie Karen i Jeffa. Feud raczej się nie skończy.

Rob Van Dam vs Matt Hardy

Ta walka niestety będzie słaba i jakoś mnie nie obchodzi wynik.

Last Knockout Standing Knockouts Title Match:

Madison Rayne vs. Mickie James

Tego pojedynku jestem bardzo ciekaw. Rayne w swoim gimmicku jest świetna ( jest to najlepszy gimmick Knouckout ). Ale z drugiej strony mamy Mickie James, która w ringu jest bardzo dobra i może tą walke wygrać. Tą walkę napewno zobacze, a zwycięscą według mnie może być każda

Street Fight:

Bully Ray vs. Brother Devon

Ta walka, albo będzie katastrofalna, albo dobra. Street fight może uratować tą walke. Ogólnie feud jest nudny i sama walka mnie nie interesuje zbytnio.

Samoa Joe vs. The Pope

Narazie feud był toczony przy micu, a jak już mieli się spotkać na ringu to uciekli na BS. To sprawia, że jeszcze bardziej chce zobaczyć tą walkę. Zwycięscą może być każdy, mam nadzieje, że to nie będzie koniec feudu.

3 Way #1 Contenders Match For The X Title:

Max Buck vs Jeremy Buck vs Robbie E.

Gdyby zamiast Robbiego E był Suicide, to walka była by fenomenalna. Niestety Robbie może spowalniać ten pojedynek, ale powinno być bardzo dobrze. Licze tutaj na powrót prawdziwej Dywizji X. Wygra zapewne członek GM

Beer Money and Scott Steiner vs. Rob Terry, Gunner and Murphy

Fajnie będzie znów zobaczyć Steinera jak walczy. Jestem pewny, że wygra pierwszy team. Beer Money to jeden z najlepszych TT, a na przeciwko siebie mają dwóch ochroniarzy i koksa. Niestety przez ten drugi team walka może nie wypaść tak dobrze. Licze na zwycięstwo pierwszego teamu.

Ogólnie PPV kartą nie zachwca, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

ja czekam jedynie na 3 pojedynki:

Matt Hardy vs Rob Van Dam

Typuje RVD

Jeff Jarrett vs Kurt Angle

Typuje Kurt'a

Typuje Devon'a

Nie rozpisuje się bo musze robic zadania i pisze po kryjomu :twisted:

Jakoś w ogóle nie czuje tego,że dzisiaj PPV.Gala na tygodniówkach była bardzo słabo promowana.Mało walk mnie interesuje.AAO nie napawa mnie optymizmem.

Ostatnio TNA wzięło się odbudowywanie X dywizji,jednak jedna osoba w tej walce może ją całkowicie zjebać.Robbie na 10km odstaje od GM,więc im więcej będzie niego to walka będzie gorsza.Czemu nie Amazing Red czy Suicide?

Kolejne starcie Matta z RVD.Ostatnia walka była tragiczna,myślę,że tym razem będzie niestety podobnie.Nie oczekuję nic specjalnego.Starszy Hardy jest kompletnie bez formy.

Dudleye znów walczą.Jeszcze mają się wmieszać synowie Devona.Przewinę.

Madison nie potrafi praktycznie nic w ringu.Mickie jako mistrzyni to dobry pomysł.James jest dobra i może by podniosła rangę pasa o którego są ostatnio gówniane walki.

Six man tag team match to niepotrzebny pojedynek.Z tego raczej nie wyjdzie nic dobrego.

Tylko Piwosze coś mogą pokazać w tej walce.

Joe vs Pope.To starcie mnie interesuje,w końcu panowie staną na przeciw siebie w ringu.Dotąd storyline toczył się tylko przy micu.Liczę na dobrą walkę i dalsze prowadzenie tegoż programu.

JJ vs Kurt Angle.Dość ciekawy feud.Ta walka na pewno nie zakończy go.Tu będzie ciekawie.

Czas na mian event,walka o pas WHC.Bardzo lubię mecze z drabinami.Anderson pasa raczej nie stracie,walka będzie bez emocji,liczę na jakiejś fajne,latające kacje.

Od gali nie wymagam wiele. :)

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Polecana zawartość

• AEW All In 2024
      Data: 25 sierpień 2024

Stadion: Wembley Stadium

Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:

Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

• 32 odpowiedzi
    • WWE SummerSlam 2024
      Data: 03.08.2024

Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
      World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

...

CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24

...
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 28 odpowiedzi
    • Sting - ikona, kariera, emerytura
      Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

Imię i nazwisko: Steve Borden

Urodziny: 20 marca 1959

Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone

Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden

Wzrost: 188 cm

Masa ciała: 113 kg

Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia

Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman

Debiut: 1 listopada 1985

Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock

Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash

Social media:

Twitter/X

Instagram

Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

Honory Hall of Fame:

TNA Hall of Fame 2012

WWE Hall of Fame 2016

Filmy:

Książki:

Sting: Moment of Truth (2004)

Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

Całkowita liczba walk: 2124

Wygrane: 1592 (75.0%)

Przegrane: 417 (19.6%)

Remisy: 115 (5.4%)

Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

Krótki stint w WWE:

Występy Stinga w Japonii:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?

Co o nim sądzicie?

Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?

Najlepsze walki z jego udziałem?

Najgorsze walki z jego udziałem?

Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?

Ulubiony title run?

W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?

Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?

Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?

• Dzięki
      • 41 odpowiedzi
    • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
      John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

• Dzięki
      • 11 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania XL
      Data: 6-7 kwiecień, 2024

Stadion: Lincoln Financial Field

Karta:

WWE Undisputed Universal Championship

Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
      • 348 odpowiedzi

• Najnowsze posty

• Attitude
      Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z jednego z najważniejszych show dla TNA w ciągu roku - Slammiversary. Gala miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Główną część show poprzedziło Countdown. Zobaczyliśmy w nim cztery walki. Tasha Steelz pokonała Faby Apache, Gisele Shaw i Xię Brookside, KUSHIDA wygrał z Richem Swannem, The Malisha zatrzymały pasy tag team, wygrywając z Spitfire, a Eric Young był lepszy od Hammerstone'a. Warto odnotować, że dla Hammerstone'a była to pierwsza walka od maja. Link do filmu ______________________________________________ Na otwarcie Matt Hardy pokonał JDC. W następnej walce mieliśmy zmianę mistrzowską. ABC przejęli pasy tag team z rąk The System. Mike Santana pokonał Jake'a Somethinga. The Razcalz okazali się lepsi od No Quarter Catch Crew. Link do filmu PCO wygrał z AJ Francisem i przejął od niego dwa tytuły mistrzowskie: TNA Digital Media title i International Heavyweight Championship. A po walce... zaakceptował propozycję ślubu od Steph de Lander. Jordynne Grace nadal jest mistrzynią Knockouts po zwycięstwie nad Ash By Elegance. Link do filmu No i nadszedł czas dwóch głównych pojedynków. Mike Bailey pokonał Mustafę Aliego i został nowym mistrzem X-Division. Przy okazji doszło do powrotu Earla Hebnera... co miało być nawiązaniem do legendarnego Montreal Screwjob. Link do filmu Natomiast z walki wieczoru zwycięsko wyszedł Nic Nemeth i został nowym mistrzem TNA. W Six Way Elimination Matchu był lepszy od Moose'a Frankie Kazariana, Joe Hendry'ego, Josh Alexandra i Steve'a Maclina po pojedynku trwającym nieco ponad pół godziny. Link do filmu Skrót gali: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Pierwszy dzień przejrzałem, bo miałem z rana trochę czasu - wyszło solidnie, ale też nie było jak dla mnie żadnej walki, która zdecydowanie skradła by show. Niby pojedynek Takeshity z Tsujim wybił się ponad resztę, ale też tam nie wszystko zagrało - mogło być jeszcze lepiej. Pomimo tego było to dość przyjemne show, gdzie wszyscy trzymali w miarę równy poziom. Niespodzianką na pewno było tak szybkie podłożenie Sanady, bo jego walka z Lee nie przekroczyła nawet 5 minut. Zobaczymy jak będzie wyglądało to dalej.  Czekam na dalsze jego walki, szczególnie, że już dzisiaj drugiego dnia mierzył się z Henare. Liczę, że Gabe trochę namiesza w całym turnieju. Największy pozytyw ME
    • DarthVader
      Świetne show! Muszę przyznać, że najlepszą walką wieczoru było starcie Ali vs. Bailey, chociaż wszystkie walki wahały się od solidnych po świetne, a The System/ABC, Santana/Something, NQCC/Rascalz i main event naprawdę dostarczyły emocji. Dodatkowo - Francis/PCO (dziadek zebrał super pop u siebie) i Grace/Ash były lepsze, niż się spodziewałem, zwłaszcza to pierwsze. Hardy/JDC był najgorszym meczem, ale nawet ten był solidny na czas, jaki im przydzielono. Publiczność była także wspaniała przez całą noc, a ponieważ była to największa frekwencja od dekady, potrafii się nieźle wyróżnić.  Z minusów, to na pewno oświetlenie gali. Wystarczy porównać to jak wyglądało Slammiversary do tego, co AEW pokazało na Collision w nocy. Różnice jak dzień i noc. Stanowczo za ciemno! Każdy też myślał, że TNA da wygrać Hendry'emu ze względu na jego momentum. Ziggler jako mistrz mi nie przeszkadza, ale mógł zostać na koniec tego elimination matchu z kimś bardziej wiarygodnym niż Kazarian. Powinien być to np Josh Alexander. No i niespodzianki... liczyłem na AJ Stylesa. Earl Hebner w Montrealu to coś nawet fajnego, ale jednak zupełnie inny kaliber. Trochę przehajpowali tę galę pod tym względem, ale i tak gorąco polecam każdemu. Dobrze się przy tym bawiłem i gale ppv TNA mają jakiś taki inny, lżejszy flow niż gale ppv od AEW.
    • DarthVader
      Ibushi i DDT to nie jest taki zły pomysł. Kota ma dużo roboty do odwalenia jeżeli chodzi o jego powrót do formy, także fed gdzie wybił się po raz pierwszy to jak najbardziej strzał w dychę.  
    • DarthVader
      Hologramik pojawił się w AEW i wygląda to całkiem, całkiem. Trochę taki Glacier z WCW po detoksie:  
  • Dodaj nową pozycję...