Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Gitara

pawlos

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Witam, gra ktoś z forum na gitarze? Ja gram już około roku na elektrycznej, mój sprzęt to

Washburn x12 QVS

Peavey Backstage

i planuję kupić kostkę Boss DS-1

A u was :)? Na czym gracie, co gracie, co potraficie zagrać itd.

PS. Jeśli ktoś by kupował nową gitarę/wzmacniacz to możecie pisać na PW to mogę doradzić co wziąść bo coś tam się na tym znam :)

• Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• dawid34563

4

• Zaku1234

2

• Przemek_1991

1

• whisper

1

Top użytkownicy w tym temacie

ja gram na gitarze. W ogólniaku grałem w kapeli na elektyku miałem defilowskiego elektryka bliżej nie znany model. Obecnie brzdękam na klasyku ale mam w planach kupić sobie fendera i wziąć się poważniej za grę.

Gram na gitarze basowej ponad rok. Washburn XB120. Piecyk mały ibaneza do ćwiczeń. W planach mam kupienie konkretnego behringerowskiego heada i do tego jakaś kolumna. Wtedy pomyślę o kapeli. Obecnie gram najczęściej utwory Kultu. Oprócz tego głównie polski punk. Oczywiście nie ograniczam się do tego i ćwiczę różne style gry, pobieram lekcje u prywatnego nauczyciela.

• 2 miesiące temu...

pawlos,

Chyba zjade ze smiechu :lol:

Grasz rok na tanim Washburnie i chcesz doradzac w kupnie sprzetu? W takiej cenie (ok 500zl) najlepiej kupic gitare lutnicza albo dobrze utrzymanego Japonca a nie sie bawic w jakies Washburny ktore sa robione w Chinach...

Ja gram na klasyku i z kolegą mamy założyć zespół. Za jakiś miesiąc kupuję sobie elektryka Gibsona.

A do 1000zł można kupić coś przyzwoitego na pierwszą gitarkę ele.(używaną)? Jakich firm unikać a na jakie zwracać uwagę, może ktoś doradzi? I jeszcze pozostaje sprawa pieca, on chyba może być chiński do ćwiczeń ?

Ja mam klasyczną Yamaha C 30 M , nowa kosztowała coś koło 350 zł i mogę ją polecić tym co chcą sobie kupić i nauczyć się grać na gitarze , nie najgorsza gitara w dosyć przystępnej cenie .

Ja umiem zagrać jedną piosenkę. Bo gra się ją na jednej strunie :D

whisper,

Kalinke czy smoke on the water ?:>

A do 1000zł można kupić coś przyzwoitego na pierwszą gitarkę ele.(używaną)? Jakich firm unikać a na jakie zwracać uwagę, może ktoś doradzi? I jeszcze pozostaje sprawa pieca, on chyba może być chiński do ćwiczeń ?

Kupuj pod szyldem Ibanez lub Jackson (chyba najlepsze do 1000zl) unikaj marek Washburn lub BC Rich a juz na pewno nie zwracaj uwagi na tzw. "zestawy" za 300zl bo nazwanie tego czegos gitara byloby grzechem :twisted:

• 2 tygodnie później...

Wpadłem w posiadanie gitarki Ibanez GRX 40 i mam kilka pytań. Czy da się jakoś przybliżyć struny do gryfu? Ponieważ po dłuższym graniu(ćwiczeniu) sprawia nie lada ból. I sprawa pieca do gitary - jeśli kupię taki z wbudowanymi kanałami to będę mimo to mógł kiedyś dołączyć do niego multi efekt?

Wpadłem w posiadanie gitarki Ibanez GRX 40 i mam kilka pytań. Czy da się jakoś przybliżyć struny do gryfu? Ponieważ po dłuższym graniu(ćwiczeniu) sprawia nie lada ból. I sprawa pieca do gitary - jeśli kupię taki z wbudowanymi kanałami to będę mimo to mógł kiedyś dołączyć do niego multi efekt?

Mozna przyblizyc struny ,najlepiej idz do lutnika :>

Mozna takze posiadac i piec i efekty :roll:

• 2 miesiące temu...

Jezeli ktos gra na gitarze lub interseuje się muzyka rockową zapraszam serdzecznie na moj kanal. Bede czesto aktualizowal nowymi fimikami. Pozdrawiam wszystkich fanow gitary :)

http://www.youtube.com/user/TheJohnnyIbanez

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Dodaj nową pozycję...