Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Undertaker vs Barrett na Wrestlemanii 27?, Triple H przejmuj

Vercyn

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Były zawodnik WWE i WCW 61-letni Paul Orndorff powiedział w trakcie talk show, że ma raka.

Prawdopodobnie Creative pracuje nad sześcioma głównymi walkami w programie na WM 27, które są inne niż te nad którymi pracował do tej pory. Dwa najważniejsze pojedynki to

1. WWE Title Match: Miz vs John Cena

2. Wade Barrett ...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-undertaker-vs-barrett-na-wrestlemanii-27.html

• Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przecież to chyba Miss Tesmacher... Może to być inna laska, ale ta co tu jest pokazana zaje***cie pasuje do (byłej ?) sekretarki Erica Bischoffa z TNA. Przynajmniej mi się tak wydaje...

• Reputacja:   10
  • Urządzenie:  Windows

Te foty RKO to jakieś stare są,bo Randy teraz zupełnie inaczej wygląda(nie jest już takim "byczkiem")

Attitude ostatnio strasznie stare foty wrzuca.Najpierw HHH na premierze Blade'a a teraz Orton sprzed paru lat.

dla przypomnienia :)

Co do walki Miz vs. Cena to nawet komentować nie będę. Bardzo podoba mi się to, że Wade Barrett zaczyna walczyć "Solo". Mam nadzieję, że feud między nim, a Undertakerem będzie równie dobry jak feud z Michaelsem.

Te foty Ortona to chyba z przed 4 lat są

Uważam że Barrett zasługuję na walkę z Undertekerem na WM-ce, jest to przyszłościowy zawodnik, świetny heel co prawda trochę szkoda bo przegra, ale z drugiej strony byłaby pewność że streak nie zostanie przerwany( zresztą i tak i tak nie będzie przerwany :lol: ). Jeśli Teker dojdzie do formy, o Barretta się nieboje to możemy mieć naprawdę niezłą walkę i jestem jak najbardziej za.

Ciekawe kiedy Tryplak wkońcu powróci bo mówi się o tym już chyba od Summerslam ...

A ad. planowanych walk uważam że nieźle się zapowiada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Może i tak, ale ja chyba nigdy nie przekonam się do Stylesa w długich włosach - pod tym względem bardziej mi pasował podczas swojego runu w New Japan.
    • TheRealE9
      Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
    • Caribbean Cool
      @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
    • DarthVader
      Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • Dodaj nową pozycję...