Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE by Torpedus


torpedus

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  8
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  31.10.2010
 • Status:  Offline

No to zaczynamy. Zdecydowałem się zrobic draft na pierwszym Raw, bo roster mi nie pasował, a teraz będzie git. Moje diary zaczyna się od pierwszego Raw po nowym roku. Dzień gali tj Raw-poniedziałek i Smackdown- piątek będą ostatnimi terminami dodania przeze mnie gali. Wszystkie wyniki z TLC 2010 obowiązują poza #1 Contender do pasa WWE. U mnie tej walki nie było.

 

Roster:

 

Raw

 

Alberto Del Rio

CM Punk

Daniel Bryan

Darren Young

David Hart Smith

David Otunga

Goldust

Heath Slater

Husky Harris

Justin Gabriel

Mark Henry

Michael McGillicutty

Primo

R-Truth

Santino Marella

Shawn Michaels

Sheamus

Ted DiBiase

The Miz

Triple H

Tyson Kidd

Vladimir Kozlov

Wade Barrett

 

WWE Champion: The Miz

US Champion: Daniel Bryan

 

Smackdown:

 

 

Big Show

Chavo Guerrero

Chris Masters

Christian

Cody Rhodes

Dolph Ziggler

Drew McIntyre

Evan Bourne

Edge

Hornswoggle

Jack Swagger

Jey Uso

Jimmy Uso

Joey Mercury

John Cena

John Morrison

JTG

Kane

Kaval

Kofi Kingston

Randy Orton

Rey Mysterio

Tyler Reks

Undertaker

 

Mistrzowie: World Heavyweight Champion: Edge

Intercontinental Champion: Dolph Ziggler

 

Przejdźmy do diary.

 

30.12.2010

 

Zadzwonił do mnie ktoś nieznanego numeru. Okazało się, że to prezes WWE Vince Mcmahon. Zaproponował spotaknie jutro o 15:00. Zgodziłem się.

 

31.12.2010

 

Na miejsce przybyłem na czas jednak Vince’a jeszcze nie było. Po chwili jednak przyszedł.

Vince: To ty jesteś Michael Torpedus.

Torpedus: Tak.

Vince: Zadzwoniłem do ciebie, bo słyszałem, że podobno potrafisz wyprowadzic federację na szczyt. Co powiesz na posadę prezesa WWE.

Zamurowało mnie. Nie dałem tego po sobie poznac.

Torpedus: WWE jest na szczycie nie wiem o co panu chodzi.

Vince: WWE ma najlepsze ratingi to prawda, ale stacza się na dół. Chodzi o powrót ery attitude.

Torpedus: Obawiam się, że te czasy nie wrócą. Nie przy obecnej polityce WWE.

Vince: Jeśli się zgodzisz będziesz mógł ją zmienic. To jak? Tak czy nie?

Torpedus: Zgadzam się.

Vince: Doskonale. Zaczynasz od poniedziałku.

 

3.01.2011

 

Wstałem o 6:30. O 7:00 wyjechałem do siedziby WWE. Dotarłem przed 8. Czekał na mnie jeden z pracowników WWE i wskazał mi moje biuro. Pierwszą decyzją było usunięcie WWE Superstars i WWE NXT. Kazałem podrzucic sobie rostery. Na pierwszy ogień poszło Raw. Po dłuższym zastanowieniu usunąłem dywizję div. Oprócz nich z federacją pożegnali się ze względu na brak pomysłu na ich postac: Michael Tarver, Skip Sheffield, The Great Khali, William Regal, Yoshi Tatsu, Zack Ryder oraz wszelcy managerowie. Teraz Smackdown- pomyślałem. Wziąłem ich teczki i zacząłem przeglądanie. Wyrzuciłem takie osoby: Curt Hawkins i Trent Barreta. Oprócz nich jak i w Raw divy i wszyscy managerowie. No to na tyle wyrzuceń. Porównałem rostery i stwierdziłem że w Raw jest aż o 8 gwiazd więcej. Ogłosiłem każdemu przez megafon, że na dzisiejszym Raw odbędzie się draft. Była już pora obiadowa więc wyszedłem na miasto coś zjeść, a potem spotkałem się z bookerami i ustaliliśmy co planujemy na Raw.

 

WWE Raw 3.12.2011

 

Raw rozpoczyna się od pokazu fajerwerków. Komentatorzy wymieniają zdania i słychac theme nowego Prezesa WWE Michaela Torpedusa.

Torpedus: Witajcie fani WWE. Oto nastała nowa era w historii tej federacji. Na tej gali odbędzie się draft…

Przerywa mu theme Johna Ceny.

John Cena: Rozumiem że w ostatniej chwili ogłaszasz draft.

Torpedus: Cena, Cena, Cena… Nie ładnie przerywac nowemu prezesowi w przemówieniu. A teraz zmierzysz się w walce o miejsce w drafcie z Cody’m Rhodes’em.

 

John Cena vs Cody Rhodes o miejsce dla dodatkowej gwiazdy na swój Brand

 

Walka była ciekawa. Raz przeważał jeden raz drugi. Cena był w dobrej formie, ale „Dashing” jeszcze nigdy nie walczył tak dobrze. Cena wykonał Rhodes’owi 3 Clothesline’y. Następnie przyszykował się i zrobił You can’t see me. Cena czekał aż Rhodes wstanie. Potem wykonał mu Attitude Adjustment, ale Cody kontruje to na Cross Rhodes 1..2..3 Zwycięża „Dashing” Cody Rhodes.

 

Maszyna ruszyła, a przeniesiony na Smackdown zostaje… Randy Orton.

Orton wbiega na ring i bierze mikrofon.

Randy: Cody świetna walka.

Cody: Dzięki Randy. Co powiesz na powrót Legacy? Tylko bez Teda bo ten jest na Raw.

Randy: Jasne! A co do ciebie Cena przegrałeś walkę, a ja zostałem przeniesiony na Smackdown.

Cena wstaje, a Randy Orton podaje mu rękę, lecz po chwili z zaskoczenia wykonuje RKO.

 

Na ring wchodzi WHC Edge i mówi:

Edge: Panie i panowie dziś na ring powraca jedna z legend WWE. Osoba, która twierdzi że jest najlepsza na świecie w tym co robi. Osoba, którą wyeliminowałem na ostatnim Royal Rumble. Przed wami Chris Jericho.

 

Chris Jericho wchodzi przy swoim theme.

Chris: Dzięki za wprowadzenie Edge. Chcę z tego miejsca przeprosic fanów za moje zachowanie od 2008 roku kiedy to rzuciłem w Jeritron HBK’a. Panie i panowie Rated Y2J powraca.

Edge: Tak to nie żart.

Pibip

Michael Cole: Otrzymałem e-mail od Generalnego Managera Raw, cytuję: „Edge i Chris Jericho zmierzą się z obecnymi mistrzami Tag Team o kolejne dwie gwiazdy do swojego brandu… i o pasy Tag Team-ów. Natychmiast.

 

Rated Y2J vs Santino Marella & Vladimir Kozlov (o Pasy TT i dwie gwiazdy do brandu)

Rated Y2J wyraźnie dominowali często robiąc zmiany i pracując zespołowo. Jednak w końcówce Santino przejął kontrolę nad Edge’m. Szykował się do Cobry, której Edge uniknął i wykonał Spear. Zmienił się z Jericho. Ten, gdy Santino wstał wykonał Codebreaker. Wydaje się, że to koniec, lecz Jericho zapina Walls of Jericho. Santino zmaga się z bólem, a Kozlov próbuje mu pomóc, ale Edge reaguje błyskawicznie i wykonuje Spear Kozlovovi. Santino odklepuje. Mamy nowych mistrzów Tag Team i kolejnych dwóch zawodników na Smackdown.

 

Maszyna rusza, a na niebieski Brand wędrują John Morrison i John Cena. Morrisom pojawia się na rampie, a Cena nie jest sprawny to zrobic.

Morrison: Jestem zachwycony możliwością powrotu na Smackdown.

Edge: Nie ma sprawy, a my jesteśmy mistrzami Tag Team i…

Jericho: Najlepsi na świecie w tym co robimy.

 

3.US Champion Daniel Bryan vs IC Champion Dolph Ziggler(non-title match)

Walka nie nudziła, ale nie była porywająca. Często zapinane były dźwignie. Pod koniec walki Dolph rzucał Danielsonem w narożniki i wyprowadzał wiele kopnięc. Wykonał mu Clothesline i zaczaił się za nim. Zig-zag od Zigglera. 1..2.. Bryan odkopuje. Dolph wykonuje Sleeper Hold, ale Daniel uwalnia się i kopie kilka razy rywala i zapina Lebell Lock. Dolph jest tylko kawałek od lin i mimo bólu do nich dojdzie, ale Bryan odciąga go od nich i ponownie zapina Lebell Lock. Dolph odklepuje.

 

A na Raw wędruje Alberto Del Rio.

Alberto wchodzi na ring.

Del Rio: to chyba jakiś żart. Ktoś się pomylił.

Jerry Lawyer: Przykro mi. Od dziś będziesz reprezentował Raw.

Teddy Long pojawia się na rampie.

Long: Wyładujesz swą złośc w walce z nowym nabytkiem Smackdown Randy’m Orton’em

Randy wchodzi.

Orton: To chyba jakiś żart. Nie mam zamiaru dziś walczyc.

Wykonuje RKO Longowi, po czym biegnie do ringu i robi to samo z Alberto.

Orton: Ktoś chce jeszcze poznac siłę „Żmiji” Randy’ego Ortona?

Cody Rhodes wchodzi niosąc dwie koszulki. Jedną daje Randy’emu drugą ubiera. Jest na nich napisane THE DASHING VIPERS.

Ping

Michael Cole: Otrzymałem e-mail od generalnego managera Raw. Cytuję: „w związku z tym że nie zgodziliłeś się na tą walkę Main Eventem będzie 5vs5 Elemination Match. Skład drużyny Raw to: CM Punk, David Otunga, Justin Gabriel, Heath Slater i Wade Barett. Drużyna Smackdown jest następująca: Randy Orton, Kane, Drew McIntyre, John Morrison i Big Show.”

 

5vs5 Elimination Tag o 3 gwiazdy na swój Brand.

Zaczęli Randy Orton i CM Punk. Punk wymierzył Ortonowi kilka punchy tak, że ten się przewrócił. Następnie zaczął rzucac Ortonem po ringu jak marionetką. Przypina 1.. Orton przerywa. Punk podnosi Orton i wymierza mu Clothesline. Orton wstaje, a Punk robi mu GTS. Przypięcie 1..2..3! Orton wyeliminowany wchodzi Big Show. Big Show puncuje Punka tak, że sędzia liczy 1..2..3 Big Show go zostawia. Punk wstaje a Big Show wymierza mu Headbut. Przechodzi się po leżącym Punku. Zostawia Punka i wymierza mu KO Punch. 1..2..3 Punk wyeliminowany. Lecz Punk nie schodzi tylko z zaskoczenia robi rywalowi GTS. Wchodzi Justin Gabriel i mamy 450 Splash. Przypina 1..2..3 Wchodzi Drew MCintyre. Raz puncuje jeden raz drugi, aż Justin się przewraca. Mcintyre chce to błyskawicznie zakończyc i wykonuje Future Shock. Gabriel kontruje i robi Dropkick. Robi zmianę z Wade’m Barrett’em. Ten wynosi rywala pod Wasterland 1..2..3 McIntyre może iśc do domu. Wchodzi Kane. Barrett punchuje, ale Kane sobie nic z tego nie robi i wymierza jeden mocny punch i wykonuje Chokeslam. 1..2..3 Wbiega Justin Gabriel zmęczony poprzednią walką. Kane wykonuje na nim kilka Slamów. Gabriel robi Dropkick. 1.. Kane odskakuje. Zdenerwowany Kane wykonuje Ckokeslam. Czeka aż rywal wstanie i robi Tombstone Piledriver. 1..2..3 Wbiega Heath Slater, lecz nie uważa i Kane po kilku próbach punchu przeciwnika łapie go za szyję i mamy Chokeslam. Zmienia się z Morrisonem. Ten robi Starship Pain i pinuje. 1..2..3! Zostaje sam Otunga, który wbiega i błyskawicznie chce uderzyc Johna,lecz ten unika. David biegnie więc do Kane i uderza mu potężny Colthesline tak, że ten spada zza lin.Gdy odwaraca się otrzymuje Dropkick od Morrisona. 1..2..3 I zwycięża Smackdown.

 

Na Smackdown wędrują Jey i Jimmy Uso oraz Evan Bourne.

 

Matt Striker: Podsumujmy więc draft. Wygrywa go Smackdown stosunkiem 6:1.

Torpedus: Tak Smackdown zmiażdżyo Raw, które pozyskało tylko Alberto Del Rio

Ping

Michael Cole: Otrzymałem e-mail od Generalnego managera Raw. Cytuję: „Raw wzbogaci jeszcze jeden zawodnik, a będzie to…”

Słyszymy theme HBK’a

Michaels: Tak wróciłem do WWE.

Tym akcentem skończyło się Raw.

 

4.01.2011

Jak zawsze rano dojechałem do biura. Obdzwoniłem kilku zawodników czy ich występ na Smackdown jest pewny. Pomyślałem co będzie na Smackdown. Przeglądnąłem czy roster mnie satysfakcjonuje. Kazałem bookerom dostarczyc mi do biura jakieś interesujące storyline’y i ciekawe pomysły na feudy. Sam zaś wyszedłem na obiad. Gdy wróciłem na biurku leżał plik kartek od bookerów. Przeglądnąłem te, które tyczyły się Smackdown. Kilka mi się spodobało i postanowiłem wcielic je w życie od zaraz. Z innymi wolałem poczekac. Trzecią grupą były te, które już na starcie skreśliłem. Stwierdziłem, że jest późno i pojechałem do domu.

 

5.01.2011

To był dośc pracowity dzień. Przeglądnąłem plik kartek ze storyline’ami na RAW. Po czym sprawdziłem skrzynkę, gdzie pojawiło się kilka maili wyrażających żal, że skasowałem Superstars i NXT. Podobno nie daję się wykazac młodym obiecującym gwiazdom. Stwierdziłem, że mogę iśc na obiad lecz zadzwonił telefon. To był Triple H. O rozmowie nie opowiem bo zdradzi to moje plany. Poszedłem na obiad. Nie miałem już nic do roboty więc wróciłem do domu.

 

6.01.2011

 

W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego. Porozmawiałem z kilkoma zawodnikami jakie mam co do nich plany i wróciłem do domu.

 

7.01.2011

 

Tego dnia wyjechałem o 9:30 do biura. Gdy tam dotarłem stwierdziłem, że niby nie mam dziś ni do roboty. Nagle do biura wszedł John Cena. Twierdził, że nie słusznie jest na Smackdown. Za chwilę wpadł Randy Orton, który nie był zadowolony z obecnego gimmicku jaki posiadał. Zaproponowałem mu powrót do starego. Potem wyszedłem na obiad. Gdy wróciłem zająłem się Smackdown.

 

Smackdown 7.01.2011

 

Smackdown zaczyna powtórka z Raw jak poznaliśmy nowych mistrzów TT. Wybuchają fajerwerki i słychac theme GM’a Smackdown Teddy’ego Longa.

 

Long: Witajcie chcę powiedziec, że pozyskaliśmy kilka nowych gwiazd do rosteru. Mam dla was dobrą wiadomośc. Dziś poznamy pretendenta do Intercontinental Chmpionship. Zmierzą się John Morrison(cher) i… Rey Mysterio (Cher)

Nagle słychac theme Cody’ego Rhodes’a, który staje na rampie z mikrofonem.

Cody: Chyba sobie żartujecie. Ja w zeszłym roku nie posiadałem żadnego pasa, a Mysterio posiadał i to WHC. Żądam przekształcenia tej walki w Triple Threat Match.

Long: No dobra. Oprócz tego dwie osoby nie były zadowolone z przeniesienia na Smackdown. Mianowicie John Cena i Randy Orton. Zmierzą się w Winner leaves Smackdown matchu. Wygrany przejdzie na Raw. Ta walka będzie pierwsza.

 

1.John Cena vs Randy Orton (winner leaves Smackdown match)

 

Obaj chcieli być na Raw więc włożyli w walkę całe swoje siły. Raz jeden raz drugi dominował. Orton chciał zrobic RKO, ale Cena skontrował wyprowadził kilka Clothesline’ów i zrobił You can’t see me. I już mamy Attitude Adjustment. Przypięcie to tylko formalnośc. 1..2.. I jednak nie. Orton przerywa. Cena próbuje go zdominowac, ale Orton szybko robi RKO. 1..2.. Cena odskakuje. Orton wściekły próbuje znów zrobic RKO. I wychodzi mu to, lecz niespodziewanie wychodzi z ringu i czeka na wyliczenie. 1..2..3..4..5..6..7..8..9..10

 

Orton: Nie zależy mi już na opuszczeniu Smackdown. Cena witamy powrotem na Raw.

 

Po czym robi mu RKO.

 

2.Chris Jericho vs Jey Uso

 

Walka zaczęła się mozolnie od wymiany ciosów. Ale się rozkręciła. W pewnym momencie Jericho zapiął Uso’wi Walls sof Jericho. Ten doszedł do lin po lekkim podduszeniu. Następnie Jericho dominował. Serią punchów powalił Jey’a. 1.. I jednak Jey przerywa. Następnie Chris wyprowadza kilka punchów i robi Codebreaker. 1..2.. Uso odskakuje. Gdy obaj stoją Jericho niespodziewanie robi Liontamer. Jey chce dojśc do lin, ale Jericho dociska go kolanem. Cody Rhodes odklepuje.

 

Jericho: Każdy tak skończy w walce ze mną.

Słychac theme Rey’a Mysterio.

Mysterio: Uważasz, że jesteś taki dobry.

Jericho: Jestem najlepszy na świecie w tym co robię. Ty tylko karmisz tych hipokrytów…

Słychac theme Edge’a,który wchodzi do ringu.

Edge: Myślałem, że się zmieniłeś…

Jericho: Ci hipokryci na to nie zasługują.

Edge jest wściekły lecz wszystko się odmienia i podają sobie ręce.

Edge: Witaj znów.

Wchodzi Kane

Kane: Dziś stoczymy pojedynek rewanżowy o pas Wagi ciężkiej. Jako, że walka wieczoru jest już ustalona zmierzymy się za chwilę.

 

 

3.Edge©(z Jericho) vs Kane (o pas WHC)

 

Kane dominował większośc pojedynku. Chciał wykonac Chokeslam, ale Edge skontrował i wyprowadził kilka punchów. Kane odpowiedział dwoma punchami i złapał Edga pod Chokeslam i go wykonał. Edge wyturlał się błyskawicznie z ringu. Zabrał pas i zmierzał w stronę ringu. Tymczasem Jericho odwrócił uwagę sędziego. Edge wszedł do ringu, wymierzył Kane’owi potężne uderzenie pasem, gdy sędzia się nie patrzył i wyrzucił pas za ring. Jericho przestyał przeszkadzac sędziemu, a Edge przeszedł do pinu. 1..2..3 Zwyciężcą i stałym mistrzem wagi ciężkiej jest Edge.

 

ME: John Morrison vs Rey Mysterio vs Cody Rhodes(o miano pretendenta do pasa Intercontinental)

 

Dominowali na zmianę. Często jeden znikał. Dużo punchowali przez co pojedynek zwolnił. Gdy jeden próbował pinowac ten trzeci się znajdował. Po 15 minutach walki Rey Mysterio robi 619 Morrisonowi. Cody był za ringiem, ale błyskawicznie się znalazł i zrobił Cross Rhodes Misteriowi. Przypina go. 1..2..3 Pretendentem do pasa Interkontynentalnego zostaje „Dashing” Cody Rhodes.

 

Michael Cole: Co zobaczenia na Raw i kolejnym Smackdown.

Tym akcentem kończy się Smackdown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  19
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  12.09.2010
 • Status:  Offline

Niestety słabo ,słabo ,słabo...Zwłaszcza:

Punk wymierzył Ortonowi kilka punchy tak, że ten się przewrócił. Następnie zaczął rzucac Ortonem po ringu jak marionetką. Przypina 1.. Orton przerywa. Punk podnosi Orton i wymierza mu Clothesline. Orton wstaje, a Punk robi mu GTS. Przypięcie 1..2..3!

 

Wszystko jest za szybko... Gdyby na miejscu Ortona była...Gail Kim :smile: to może. Ale Orton!? No i co dalej...a tak! Nie oznakowanie. Napis Walki ,,? vs ?- for ? Championship'' powinny być pogrubione lub kursywą. Albo to i to. Treść walki najlepiej kursywą. Napis kto mówi dany dialog pogrubiony. A sam dialog można zostawić. Napisy theme HBK,( najlepiej pisać nazwę piosenki lub pierwsze słowa. Przypadek samej muzyki bez słów pozostawiamy tak jak napisałeś czyli Theme ?)Taki napis popwinien być taki jak w przypadku napisu walki. Pogrubiony , kursywą lub to i to.O i jeszcze to...

 

Michael Cole: Otrzymałem e-mail od Generalnego managera Raw. Cytuję: „Raw wzbogaci jeszcze jeden zawodnik, a będzie to…”

Słyszymy theme HBK’a

Michaels: Tak wróciłem do WWE.

Tym akcentem skończyło się Raw.

 

Jak już mówiłem ,,za szybko,,....

To co mi się podoba to push dla John Morrisona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


 • Najnowsze posty

  • Gość GordonExtit
   best casino sites [url= http://www.1892east.com/stilfr.html ] http://www.1892east.com/stilfr.html [/url] white oak casino http://www.1892east.com/stilfr.html rich casino
  • TheRealE9
   Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
  • Caribbean Cool
   @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
  • DarthVader
   Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • PpW
   Zobacz na YouTube
×
×
 • Dodaj nową pozycję...