Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

Alternatywny świat WWE, czyli WWE by Ja


Ja powrót

Która walka RAW najbardziej Ci się podobała?  

1 użytkownik zagłosował

 1. 1. Która walka RAW najbardziej Ci się podobała?

  • Evan Bourne vs Heath Slater
   0
  • CM Punk vs The Great Khali
   1
  • Ted DiBiase vs Mark Henry
   0
  • Wade Barrett vs John Morrison
   0
  • John Cena vs Sheamus
   0
  • Triple H vs Randy Orton
   0


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  2
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  12.12.2010
 • Status:  Offline

No więc tak...rostery RAW i SmackDown są jak w prawdziwym świecie, więc nie muszę ich chyba wymieniać. Jeżeli w prawdziwym WWE ktoś zostanie zwolniony, lub awansuje do głównego roseru u mnie będzie tak samo. Tag teamy NA CHWILĘ OBECNĄ również są takie, jak w prawdziwym WWE.

 

Pasy i ich posiadacze:

 

 

http://a.imageshack.us/img195/6810/wwechampionship.jpg

WWE Championship

Aktualny posiadacz: Wade Barrett

Poprzedni posiadacz: brak

Roster: RAW

 

http://a.imageshack.us/img801/1483/wweworldheavyweightcham.jpg

World Heavweight Championship

Aktualny posiadacz: The Undertaker

Poprzedni posiadacz: brak

Roster: SmackDown

 

http://a.imageshack.us/img812/4840/wwetagteamchampionship.jpg

Tag Team Championship

Aktualni posiadacze: Vladimir Kozlov i Santino Marella

Poprzedni posiadacze: brak

Roster: oba

 

http://a.imageshack.us/img130/5404/wweintercontinentalcham.jpg

Intercontinental Championship

Aktualny posiadacz: Jack Swagger

Poprzedni posiadacz: brak

Roster: SmackDown

 

http://a.imageshack.us/img716/1157/wweunitedstateschampion.jpg

United States Championship

Aktualny posiadacz: Evan Bourne

Poprzedni posiadacz: brak

Roster: RAW

 

Specjalne odcinki:

 

WWE Draft - drugie RAW po WrestleManii

King Of The Ring - gdzieś w drugiej połowie roku

Slammy Awards - przedostatnie RAW roku ( jak dotrwam )

 

No więc zaczynamy!

 

 

http://http//wrestlingunderdog.com/wp-content/uploads/2010/11/raw3.jpg

 

Monday Night Raw 03.01.11.

 

Dark match: Tyson Kidd def. Yoshi Tatsu

Walki nagrane na WWE Superstars:

Zack Ryder vs Santino Marella

DH Smith vs Primo

wyniki:

Santino Marella

DH Smith

 

 

http://wrestlingunderdog.com/wp-content/uploads/2010/11/raw3.jpg

 

Raw rozpoczęło się przywitaniem komentatorów Jeery' ego Lawlera i Michaela Cole' a. Między stołami komentatorskimi stało miejsce, na którym Michael Cole będzie czytał wiadomości mailowe od anonimowego GM' a. Pierwszą dzisiejszą walką będzie pojedynek The Miza z Danielem Bryanem.

 

-------------------------

 

AWESOME! Słychać theme Miza i oto on. Wychodzi jednak w garniturze, z mikrofonem i z Alexem Riley' em. Miz wchodzi do ringu i zaczyna przemawiać.

 

The Miz: Ja, The Miz jestem niesamowity i nie powinienem obijać ''Danielów Bryanów i innych jobberów'' w wolnym czasie. Muszę walczyć tylko z wartościowymi przeciwnikami lub w walkach o pas. Wtedy będę w swoim żywiole. Ale walka z Danielem Bryanem, który jeszcze niedawno walczył na jakichś odludziach w federacjach niezależnych to dla mnie sparing, którego nie chce mi się odbwać, bo nazywam się The Miz i jestem...

 

Nagle przy swoim themie wychodzi sam Daniel Bryan.

 

Daniel Bryan: Miz, przystopuj trochę. Nieraz cię pokonałem i wiem, jaki z ciebie przeciwnik! Słaby, nieczysty i przechwalający się! Jeżeli według ciebie ja jestem jobberem, to kim ty musisz być...

 

The Miz: Byłym mistrzem tag-teamowym, byłym U.S. championem, byłym...

 

Daniel Bryan: Byłym!

 

Po mocnej wymianie słów Bryan udał się do szatni, a Miz chciał jeszcze coś powiedzieć, ale chyba uznał, że nie warto i razem z Alexem Riley' em również udał się do szatni.

 

-------------------------

 

United States Champion Evan Bourne vs Heath Slater ( non title match )

Przy ringu stało Nexus, ale Evan, się tym nie przejmował. Wymierzył Slaterowi parę kopniaków w piszczel, po czym sam jednak uległ dropkickowi. Przez większość walki Heath Slater obijał Bourne' a. Gdy U.S. Champion leżał po neckbreakerze, a Heath Slater chciał go kopnąć, ten sprytnie zrobił roll up 1...2...nie! Evan wstał i wykonł potężną hurricanranę na Slaterze. Później zrobił pin, lecz dalej było tylko 2. Evan wchodzi na trzecią linę, ale zrzuca go z niej David Otunga, po czym całe Nexus rzuca się na bezbronnego Evana Bourne' a. Z pomocą Evanowi przychodzą: Mark Henry, DH Smith, Yoshi Tatsu, Ezekiel Jackson, Darren Young i The Great Khali, którzy oczyszczają ring z zawodników Nexus, którzy udają się do szatni. Smith i Henry pomagają wstać Bournowi i zabierają go do doktora WWE.

 

-------------------------

 

Przenosimy się na backstage, gdzie Josh Mattews zaczepia CM Punka. Punk jednak odmawia wywiadu, ponieważ przygotowuje się do walki z The Great Khalim, której zwycięzca zmierzy się na następnym RAW z Evanem Bournem o U.S. Championship.

 

-------------------------

 

The Great Khali vs CM Punk #1 contender for U.S. Championship

 

Walka dosyć krótka i szybka. Przez cały początek walki dominował Punk, który osłabiał nogę Khaliego kopniakami. Punk próbował podnieść Khaliego do GTS, ale nie dał rady, a Khali wymierzył mu headbutt. Później Khali próbował w akcie zemsty osłabiać nogę CM Punka, ale ten go podciął. Gdy olbrzym boleśnie upadł na matę Punk założył mu Anaconda Vise. Hindus odklepał, a CM Punk za tydzień zmierzy się z Evanem Bournem o pas Stanów Zjednoczonych!

 

 

 

Main Eventem dzisiejszego raw będzie walka 2 out of falls ( 2 na 3 przypięcia ) pomiędzy Triple H'em i Randym Ortonem!

 

-------------------------

 

Ted DiBiase w/Maryse vs Mark Henry

Walka nieco lepsza od poprzedniej. Prze cały początek dominował Mark Henry używając głównie Headbuttów, punchy i elbow dropów. Gdy DiBiase leżał Mark próbował zrobić na nim big splash, ale Ted w ostatniej chwili sturlał się poza ring. Maryse nakrzyczała na Teda, że nawet paru minut w ringu z Markiem Henrym nie potrafi wytrzymać. Para wdała się w kłótnię poza ringiem, a Mark Henry, kiedy wstał wciągnął Teda DiBiasego za głowę na ring. WSM kontynuował niszczenie. Gdy Mark robił Tedowi bear hug, DiBiase z trudem się wydostał. Henry porobił parę tauntów, ale próbując podnieść przeciwnika nadział się na arm-breakera. Gdy Ted trochę się ocknął zaczął dominować nad Henrym używając głównie różnych comb punchy. Gdy Henry leżał DiBiase go przypiął 1...2...jeszcze nie! Więc Ted założył mu Dream Street, z którego już Mark się nie uwolnił. Niespodziewane zwycięstwo Teda DiBiase! Maryse chciała się pogodzić, ale Ted już nie!

 

-------------------------

 

 

Na Backstage' u przygotowującemu się do wlki z Johnem Morrisonem Wade' owi Barretowi towarzyszyła reszta Nexus. Wade mówił im, aby nie było ich przy ringu podczas walki. Nexus się trochę zdziwiło, ale zaakceptowali polecenie ich lidera.

 

-------------------------

 

 

WWE Champion Wade Barrett vs John Morrison

Na początku dominował Barrett, lecz zmieniło się to, gdy JoMo skontrował próbę Wastlandu. Morrison robił kilka high-flyerowych akcji, lecz Barrett złapał go za nogę, gdy próbował wykonać Chuck Kick. Morrison jednak zrobił użytek z drugiej nogi i kopnął nią WWE Championa. John robi pin 1...2...jeszcze nie. Parę potężnych kopniaków od Johna Morrisona. Barrett leży przy słupku, a JoMo szykuje się do Starship Pain, jednak Wade pociąga go za nogę robiąc pin 1...tylko 1. Barrett desperacko atakuje łokieć Morrisona po czym dorzuca backbreakera. Szykuje się Wastland, ale Morrison uwalnia się od Wade' a i wymierza mu mocny dropkick. 1...2...jeszcze nie. Morrison szykuje się do Flip Bottom, ale inkasuje big boot od lidera Nexus. Wade kilka minut niemiłosiernie obija Johna. Po odzyskaniu przewagi Wade wykonuje Wastland i pin. 1...2...3! Koniec walki! Zwyciężył Wade Barrett. Wade świętował zwycięstwo sam, bo reszta Nexus nie przyszła. Wade się trochę zdziwiony udał się do szatni.

 

-------------------------

 

Sheamus vs John Cena

Przez cały czas o dziwo dominował Cena. Bo five-knuckle shuffle Sheamus się ''ocknął'', szybko wstał i wyszedł poza ring. Cena próbował namówić Sheamusa do kontynuowania walki, lecz ten powoli zmierzał do szatni. Sędzia oczywiście odliczał Sheamusa i gdy był przy 8 Cena już zaczął świętować zwycięstwo. Sheamus jednak szybko wrócił na ring, czego nie zauważył John Cena, który był do niego odwrócony plecami. Cena usłyszał, że sędzia nie odlicza odwrócił się i zainkasował Brouge Kick od Sheamusa! 1...2...3! Sheamus używając nieczystych sztuczek wygrał. Czy to koniec Ceny, jako superbohatera?

 

-------------------------

 

Michael Cole Jerry, coś czuję, że to będzie bardzo nudna walka

Jerry Lawler Czemu, Michael?

Michael Cole Bo nie będzie w niej Miza, a Miz jest AWESOME!

Jerry Lawler ( facepalm )

 

Main Event Randy Orton vs Triple H ( 2 out of falls )

Z początku walka rzeczywiście była nudna. HHH i Orton przeważnie leżeli, a jak już stali to jeden drugiem wykonywał proste akcje, jak dropkick Ortona, czy ''kolanko'' HHH' a. Triple H zrobił Randy' emu irish weep. Gdy Orton biegł HHH próbował mu zrobić spinebuster, lecz randy to skontrował w swój popisowy backbreaker. Później orton stomps, a następnie skontrowana przez Triple H'a próba RKO. Po kontrze RKO Randy odbija się od lin i inkasuje spinebuster! Triple H podnosi Ortona i szykuje się Pedigree. Pedigree jest, ale ze szkodą dla obu wrestlerów, bo Randy chwycił HHH' a za nogi, gdy ten wykonywał swoją akcję kończącą. Tak więc obaj leżą. Po chwili obaj czołgają się do siebie, HHH kładzie rękę na Ortona, Ortona na HHH'a i mamy double pin! 1...2...3! 1:1 Jako że jest to walka 2 na 3 przypięcia, kto teraz zrobi pin na przeciwniku, ten zwycięży. Obaj wstają, Orton jednak szybciej i atakuje rękę Triple H'a. Kolejne orton stomps, kolejny backbreaker. Randy wykonuje swój taunt i szykuje się Viper RKO! Triple H powoli wstaje, jednak unika finishera Randy' ego. HHH odbija się od lin i mamy marnej jakości knee facebuster od Triple H'a. HHH robi pin 1...2...nie! Triple H wstaje i mamy Pedigree! 1...2...3! Zwycięzcą main eventu dzisiejszego RAW jest Triple H!

Na ring wbiegają zawodnicy Nexus i atakują Triple H'a! Prawie każdy członek Nexus wykonuje na nim swojego finishera! Randy Orton jednak powoli wstaje i atakuje Nexus! Z pomocą przybiega również John Cena. Cena i Orton oczyszczają ring z Nexusa, uściskają się i zaprowadzają kulejącego Triple H'a do doktora.

 

 

-------------------------

 

Tak oto kończy się moje pierwsze RAW! Za kilka godzin podam wyniki tapingu SmackDown, a już teraz informuję, że na następnym Raw poznamy pierwszych 6 zawodników Royal Rumble Matchu 2011! Niewykluczone również, że dowiemy się, kto będzie walczył z Wadem Barrettem o pas WWE na RR!

 

 

Komentarze bardzo mile widziane!

 

[ Dodano: 2010-12-13, 21:11 ]

Wyniki tapingu SmackDown na 07.01.11. ( tylko walki ):

 

Tyler Reks vs Trent Barreta ( dark )

Kofi Kingston vs Drew McIntyre ( #1 contender for I.C. )

Dolph Ziggler vs Kaval

Kane vs Edge

Big Show vs ''Dashing'' Cody Rhodes

The Undertaker vs Alberto Del Rio

 

 

Wyniki walk ( zwycięzcy ):

Tyler Reks ( dark )

Kofi Kingston

Dolph Ziggler

Edge

Big Show

The Undertaker

 

 

 

Walki nagrane na WWE Superstars na tapingu SmackDown:

 

Finlay vs Joey Mercury

Chris Masters vs Curt Hawkins

 

 

Wyniki walk ( zwycięzcy ):

 

Finlay

Curt Hawkins

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024

   Lokalizacja: Londyn, UK

   Stadion: Wembley Stadium

   Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

   Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

    

   Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:


    

   Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

    

   Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

    

   Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

   Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

   Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

    
    • Lubię to
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Haha
   • 28 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Attitude
   Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z jednego z najważniejszych show dla TNA w ciągu roku - Slammiversary. Gala miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Główną część show poprzedziło Countdown. Zobaczyliśmy w nim cztery walki. Tasha Steelz pokonała Faby Apache, Gisele Shaw i Xię Brookside, KUSHIDA wygrał z Richem Swannem, The Malisha zatrzymały pasy tag team, wygrywając z Spitfire, a Eric Young był lepszy od Hammerstone'a. Warto odnotować, że dla Hammerstone'a była to pierwsza walka od maja. Link do filmu ______________________________________________ Na otwarcie Matt Hardy pokonał JDC. W następnej walce mieliśmy zmianę mistrzowską. ABC przejęli pasy tag team z rąk The System. Mike Santana pokonał Jake'a Somethinga. The Razcalz okazali się lepsi od No Quarter Catch Crew. Link do filmu PCO wygrał z AJ Francisem i przejął od niego dwa tytuły mistrzowskie: TNA Digital Media title i International Heavyweight Championship. A po walce... zaakceptował propozycję ślubu od Steph de Lander. Jordynne Grace nadal jest mistrzynią Knockouts po zwycięstwie nad Ash By Elegance. Link do filmu No i nadszedł czas dwóch głównych pojedynków. Mike Bailey pokonał Mustafę Aliego i został nowym mistrzem X-Division. Przy okazji doszło do powrotu Earla Hebnera... co miało być nawiązaniem do legendarnego Montreal Screwjob. Link do filmu Natomiast z walki wieczoru zwycięsko wyszedł Nic Nemeth i został nowym mistrzem TNA. W Six Way Elimination Matchu był lepszy od Moose'a Frankie Kazariana, Joe Hendry'ego, Josh Alexandra i Steve'a Maclina po pojedynku trwającym nieco ponad pół godziny. Link do filmu Skrót gali: Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • MattDevitto
   Pierwszy dzień przejrzałem, bo miałem z rana trochę czasu - wyszło solidnie, ale też nie było jak dla mnie żadnej walki, która zdecydowanie skradła by show. Niby pojedynek Takeshity z Tsujim wybił się ponad resztę, ale też tam nie wszystko zagrało - mogło być jeszcze lepiej. Pomimo tego było to dość przyjemne show, gdzie wszyscy trzymali w miarę równy poziom. Niespodzianką na pewno było tak szybkie podłożenie Sanady, bo jego walka z Lee nie przekroczyła nawet 5 minut. Zobaczymy jak będzie wyglądało to dalej.  Czekam na dalsze jego walki, szczególnie, że już dzisiaj drugiego dnia mierzył się z Henare. Liczę, że Gabe trochę namiesza w całym turnieju. Największy pozytyw ME
  • DarthVader
   Świetne show! Muszę przyznać, że najlepszą walką wieczoru było starcie Ali vs. Bailey, chociaż wszystkie walki wahały się od solidnych po świetne, a The System/ABC, Santana/Something, NQCC/Rascalz i main event naprawdę dostarczyły emocji. Dodatkowo - Francis/PCO (dziadek zebrał super pop u siebie) i Grace/Ash były lepsze, niż się spodziewałem, zwłaszcza to pierwsze. Hardy/JDC był najgorszym meczem, ale nawet ten był solidny na czas, jaki im przydzielono. Publiczność była także wspaniała przez całą noc, a ponieważ była to największa frekwencja od dekady, potrafii się nieźle wyróżnić.  Z minusów, to na pewno oświetlenie gali. Wystarczy porównać to jak wyglądało Slammiversary do tego, co AEW pokazało na Collision w nocy. Różnice jak dzień i noc. Stanowczo za ciemno! Każdy też myślał, że TNA da wygrać Hendry'emu ze względu na jego momentum. Ziggler jako mistrz mi nie przeszkadza, ale mógł zostać na koniec tego elimination matchu z kimś bardziej wiarygodnym niż Kazarian. Powinien być to np Josh Alexander. No i niespodzianki... liczyłem na AJ Stylesa. Earl Hebner w Montrealu to coś nawet fajnego, ale jednak zupełnie inny kaliber. Trochę przehajpowali tę galę pod tym względem, ale i tak gorąco polecam każdemu. Dobrze się przy tym bawiłem i gale ppv TNA mają jakiś taki inny, lżejszy flow niż gale ppv od AEW.
  • DarthVader
   Ibushi i DDT to nie jest taki zły pomysł. Kota ma dużo roboty do odwalenia jeżeli chodzi o jego powrót do formy, także fed gdzie wybił się po raz pierwszy to jak najbardziej strzał w dychę.  
  • DarthVader
   Hologramik pojawił się w AEW i wygląda to całkiem, całkiem. Trochę taki Glacier z WCW po detoksie:  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...