Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

SWF Supershow 19/11/2010


wojtekb96

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  118
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  30.12.2009
 • Status:  Offline

http://img16.imageshack.us/img16/650/swfn.jpg

 

 

Los Angeles, California

 

Don West: W kolejny piątkowy wieczór witają państwa Don West oraz…

Chelsea: … Chelsea. Tydzień temu dużo się działo, zobaczymy czy dzisiejsza gala przyniesie też tyle emocji.

 

Nagle słyszymy nieznany theme. Na rampie pojawia się Sean Waltman. Bardzo powoli wchodzi do ringu.

 

Sean Waltman: Witam was Kalifornijczycy. Bez owijania w bawełnę. Wiecie po co tu jestem? Za same nazwisko należy mi się pas. Chociaż dogadałem się z Miss, iż dzisiaj stoczę pojedynek kwalifikacyjny. Jednak nie oto chodzi. Na ostatnim Supershow mój przyjaciel Rocky Romero został przez kogoś zaatakowany. Ta osoba ma się natychmiast ujawnić. I tak ją znajdę i zatłukę.

 

Nagle wchodzi tajemnicza osoba w kominiarce.

 

SW: Szybciej!!!

 

Ta osoba jest już na ringu.

 

SW: Słuchaj nie będę tolerował takiego zachowania. Jesteś pierd… dupkiem, który myśli, że wszystko może. Jednak tak wcale nie jest. Jesteś zwykłym dupkiem, który zaraz w dupę dostanie ode mnie. Pojmujesz to?

 

Osoba spoliczkowała Waltmana. Ten się tylko uśmiechnął i wykonał 1-2-3 Kick. Zaraz po tej akcji zszedł z ringu i udał się na Backstage.

 

DW: Ostre wejście Seana.

Chelsea: Ciekawe co pokaże w swojej walce.

DW: Zobaczymy, a teraz czas na pierwszą walkę.

 

Tiffany: W pojedynku 1-on-1 wezmą udział, pochodzący z Smithfield, North Carolina… „Superhero”… The Hurricane!

 

Tiffany: … i jego przeciwnik pochodzący z Japonii… Akira Tozawa!

 

http://img338.imageshack.us/img338/6347/gregoryhelmsa.jpg vs. http://img510.imageshack.us/img510/6918/akiratozawa.jpg

 

Końcówka: Obydwoje leżą na macie, a sędzi odlicza: 1… 2… 3… 4… 5… 6… Niemalże równo powstali. Wymiana uderzeń w twarz, ale Japończyk po jednym uderzeniu, odbił się od lin i bez skrupułów wykonał Running Clothesline. Następnie kilka kopniaków i Elbow Drop. Widać, że Akira lekceważy rywala, bo odwraca się w stronę publiczności. W tej chwili jednak wstaje Hurricane i wchodzi na narożnik. Jego przeciwnik się odwraca i otrzymuje Diving Crossbody. Pin: 1… 2… Nie ma! Bohater natychmiast się podniósł i odpoczywa. Azjata nie wstaje, ale po kilkunastu sekundach udało się. Tozawa odbija się od lin, ale nadział się na Flapjack. Nasz superhero jest pełen sił. Japończyk powstaje, ale szybko dostaje Hurri-Kick. Pin: 1… 2… Nie ma! Zdziwiony Hurricaen. Się podnosi, to samo robi z przeciwnikiem, który kontruje to na Powerslam. Pin: 1… 2… Nie ma! Akira wstaje, podnosi rywala i European Uppercut. Odbicie od lin i nadział się na Big Boot. Szybko podnosi się Tozawa, ale otrzymuje Eye of the Hurricane. Pin: 1… 2… 3… Koniec!

 

[GONG]

 

Tiffany: Zwycięzcą pojedynku zostaje… The Hurricane!

 

The Hurricane cieszy się i celebruje zwycięstwo na narożnik, po czym schodzi z nich. Chwilę później udał się na Backstage.

 

DW: Błyskawiczna wygrana Hurricane’a.

Chelsea: Ciekawe czy da mi swój numer telefonu.

DW: Nie wiem, ale może chcesz mój?

Chelsea: yyy… Nie dzięki.

DW: Nie to nie…

 

[bACKSTAGE]

 

Do gabinetu GM SWF wchodzi Sean Waltman.

 

Sean Waltman: Słuchaj paniusiu. Chcę wiedzieć, z kim mam tą cholerną walkę kwalifikacyjną.

Miss Tessmacher: Najpierw usiądź. OK. Na samym początku chcę zaznaczyć, że jeszcze raz tak będziesz się do mnie zwracał to zostaniesz usunięty. Przejdźmy do sedna sprawy. Za chwilę stoczysz pojedynek. Tylko z kim? Miałam na początku plan, aby z Adamem Polakiem, ale ten się rozchorował. Jeszcze pięć minut temu miałeś walczyć z Alexem Colonem. Niestety tak nie będzie, bo twój przeciwnik to Alex… Koslov!

Sean Waltman: What?! Przecież… A spier…

 

Sean wstał, rzucił krzesłem i wyszedł.

 

Przenosimy się do Chisty Hemme

 

Christy Hemme: Witam. Ze mną jest Alex Koslov. Witaj w SWF.

Alex Koslov: Dobro pozhalovat!

CH: Co?

AK: Witam!

CH: Aha… Dziś twój debiut w SWF. Masz jakieś konkretne cele?

AK: Chyba każdy tutaj ma jakieś cele. Ja mam zamiar wygrać ten pieprzony pas. Nie obchodzi mnie czy dojdę do tego po trupach czy łatwą drogą. Jedyne co wiem to, że wygram ten pas i będę pierwszym mistrzem SWF. Moi rodacy będą dumni, a ja mam zamiar rozsławić moje nazwisko na cały świat. Możecie myśleć, że przesadzam i gadam głupoty jak tydzień temu gadał głupoty Rob Terry, ale tak nie jest. Dzisiaj przekonacie się na co stać najbardziej dominującego zawodnika w SWF. Odpowiem na każde wyzwanie i wygram. Nie ma ani tutaj, ani w federacji z Hartem, ani nigdzie indziej lepszego ode mnie. Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się na w małym pomieszczeniu, w pewnym momencie te pomieszczenie kurczy się, aż w końcu was zgniata. Nie możecie nic zrobić. Tak właśnie ja robię na ringu i przeciwnik nic nie może zrobić.

CH: Zatem wszystkich pokonasz?

AK: Tak, a jeżeli masz jakieś wątpliwości…

CH: Nie, nie mam.

AK: To dobrze. Coś jeszcze?

CH: Nie dziękuje.

 

[bACKSTAGE]

 

DW: Ostry jest Koslov.

Chelsea: Takich lubię.

DW: Ja też jestem ostry.

Chelsea: Taki ostry jak łyżeczka.

DW: He He He… Bardzo śmieszne.

Chelsea: Ok, tam. Przejdźmy do następnej walki.

 

Tiffany: W pojedynku 1-on-1 wezmą udział, pochodzący z Minneapolis, Minnesota… Sean Waltman!

 

Tiffany: … i jego przeciwnik pochodzący z Rosji… Alex Koslov!

 

http://img691.imageshack.us/img691/3106/seanwaltman.jpg vs. http://img837.imageshack.us/img837/1455/alexkoslov.jpg

 

Końcówka: Sean Waltman jest na narożniku, a Alex leży na macie i zaraz dostaje Diving Leg Drop. Pin: 1… 2… Nie ma! Sean wkurzył się, ale podniósł się. Czeka na przeciwnika. Jak tylko wstaje to Koslov otrzymuje huraganowe ataki. Rosjanin jest znowu na macie, a Waltman odbija się od lin i mamy Senton. Następnie zdecydował się na podduszenie rywala. Sędzia odlicza: 1… 2… 3… 4… Puścił! Podnosi Alexa, ale ten kontruje na Clothesline. Teraz bardzo mocne kopnięcia, ale na tym się nie kończy, bo Europejczyk zakłada Sleeper Hold. Bardzo długo pozostają w takim układzie. Sean próbuje się uwolnić, ale Alex nie odpuszcza. Cały czas przytrzymuje rywala, jednakże nie mogło trwać to w nieskończoność. Koslov się zmęczył, lecz przeszedł do klinczu z Waltmanem. Teraz zawodnik z Minnesoty wbił rywala w narożnik, a tam niemiłosiernie go tłucze. Osunął się na matę, a „Syxx” poczęstował go swoim butem. Z całej siły wciska go w narożnik. Po chwili przestaje, odsuwa się i biegnie na Rosjanina. Ma zamiar wykonać Low Dropkick i udaje mu się. Pin: 1… 2… Nie ma! W ostatniej chwili Alex dotknął nogą lin. Leżą chwilę na macie, ale zaraz się podnoszą. Wymiana uderzeń w twarz i Roundhouse Kick od Seana. Pin: 1… 2… Nie ma! Totalnie zdziwiony Pac. Podnosi się i przeciwnika, który zaraz otrzymał X-Factor. Znowu pin: 1… 2… Nie ma! Pin: 1… 2… Nie ma! Pin: 1… Nie ma! Mocno wkurzony jest Waltman. Bardzo niedbale podnosi oponenta i próbuje na nim Suplexa, ale sam otrzymuje ten cios. Na tym Koslov nie kończy, bo decyduje się na Double Underhook Piledriver. Pin: 1… 2… Nie ma! Rosjanin bardzo się wkurzył. Wstał energicznie i odpoczywa. Natomiast Waltman wstaje powoli, próbuje zaatakować, ale zostało to skontrowane na Soviet Strike. Pin: 1… 2… 3… Koniec!

 

[GONG]

 

Tiffany: Zwycięzcą pojedynku zostaje… Alex Koslov!

 

Alex tylko wznosi rękę do góry w geście zwycięstwo i odchodzi na Backstage. Natomiast Sean wstaje i łapie się za głowę. Mocno się zdenerwował. Zaczął klnąć bardzo głośno podczas schodzenia na Backstage.

 

[bACKSTAGE]

 

Dalej idziemy razem z Seanem Waltmanem. Pewnym krokiem gdzieś idzie. Widzimy tabliczkę na drzwiach: „Miss Tessmacher – SWF GM”. Sean wchodzi do nich. Kamera tam nie wchodzi, ale wyraźnie słyszymy różne krzyki i wyzwiska. Po kilku minutach Waltman wychodzi trzaskając drzwiami, udaje się na parking, gdzie wsiada do swojego samochodu i odjeżdża.

 

[bACKSTAGE]

 

DW: Wkurzył się Sean.

Chelsea: Przegrał, bo był gorszy i nie wiem dlaczego jest wkur…

DW: Kobietom nie wypada takich słów używać.

Chelsea: Spier…

DW: . . . Kto to?

 

Do ringu wchodzi Paul London.

 

Paul London: Witajcie. Może mnie nie znacie, to się przedstawię. Nazywam się Paul London i jestem tu coś osiągnąć. Mam już głęboko w dupie pas SWF. Znam kilka osób w tej federacji i złożyłem im ofertę współpracy, ale nie zorientowałem się, że jest tam pewna osoba, z którą miałem przyjemność współpracy. Mój serdeczny kumpel… El Generico!

 

El Generico w rytm swojej muzyki wchodzi do ringu. Podają sobie rękę razem z Paulem Londonem.

 

PL: Powitajcie Peligro Abejas!

 

El Generico: Dokładnie. Zostaliśmy Tag Teamem i powinniście wiedzieć, że nasz cel to pasy Tag Teamowe. W międzyczasie State’ci i Briscoe ugadali się za plecami wszystkich na walkę o te pasy. My natomiast się nie zgadzamy.

 

Nagle słyszymy słowa: EXCUSE ME!!! Wychodzi Vickie Guerrero.

 

Vickie Guerrero: Za waszymi plecami? Nie byliście zainteresowani tymi pasami. Bracia Briscoe byli od początku pretendentami. Jednak skoro tak bardzo chcecie te pasy. To zaraz będziecie się bili. Moi chłopcy kontra wy. Stawką będzie walka z Briscoe Brothers o pasy Tag Teamowe. Zgadzacie się?

 

PL: Jasne.

 

Tiffany: W pojedynku no.1 Contender for SWF Tag Team Titles wezmą udział… Davey Richards… oraz… Kofi Kingston… czyli… State Champions!

 

Tiffany: …i ich przeciwnicy… Paul London… i El Generico… czyli… Peligro Abejas!

 

http://img3.imageshack.us/img3/1147/daveyrichards.jpghttp://img825.imageshack.us/img825/7789/kofikingston.jpg vs. http://img440.imageshack.us/img440/9629/paullondon.jpghttp://img411.imageshack.us/img411/4259/elgenerico.jpg

 

Końcówka: Przy ringu od początku stoi Vickie i jak tylko może to „pomaga” Kofiemu i Daveyemu. A na ringu biją się Kofi Kingston z Paulem Londonem. Właściwie to leżą i czołgają się do narożników, aby zmiany zrobić. No i już są w ringu Generico z Richardsem. Odbijają się od lin i Double Clothesline. Po chwili wstają i solidarnie wymieniają się uderzeniami w twarz. Na chwilę inicjatywę przejął El Generico, ale szybko został skarcony przez przeciwnika poprzez DDT. Pin: 1… Nie ma! Tak łatwo nie udało się wygrać. Wstają, spoglądają na siebie groźnym spojrzeniem i przechodzą do klinczu. Paul zaprowadził rywala pod swój narożnik, tam dokonał zmiany i London wykonał Suplex, a El Generico 450 Splash z narożnika. Pin: 1… 2… Nie ma! Zdziwieni Peligro Abejas. Meksykanin się podnosi i również podniósł rywala. Kopnięcie, odbicie od lin i Handspring DDT. Krew pojawiła się na czole Daveya. El trochę odpoczywa, a jak wstaje jego oponent to przechodzi do ataku, ale nadziewa się na uderzenie kolanem. Nie tylko uderzenie, ale także Richards decyduje się na Multiple German Suplex. Teraz założył Cloverleaf. To jest bardzo nie przyjemne dla Luchadora, który za wszelką cenę próbuje się uwolnić lub złapać lin. Długo wytrzymuje i opłaciło się, bo Davey tak się zmęczył, że musiał puścić. Wstaje i odpoczywa, ale długo nie odpoczywał, bo Generico wstał. Zaczął bardzo mocno kopać Daveya i niespodziewanie robi zmianę z Paulem Londonem. Kilka szybkich ataków i Dropkick, ale Richards zdołał zrobić zmianę z Kofim Kingstonem. Ten energicznie atakuje Clotheslinem, London wstaje, ale otrzymuje Atomic Drop, po czym następnym Dropkick. Niespodziewanie szybko wstaje, Kingston dał się zaskoczyć Superkickiem. Paul wskakuje na narożnik i mamy Moonsault. Pin: 1… 2… Nie ma! Członek Peligro Abejas wkurzył się i bardzo mocno uderzył pięścią w matę. Obydwoje po dłuższej chwili wstają. Słaniają się na nogach, ale dają radę zadawać uderzenia. Davey dotyka swojego rywala ręką, który zaraz się odwraca. Natomiast Kofi w tej sytuacji wykonał Crucifix Pin: 1… 2… Nie ma! Zdziwiony Kofi jeszcze raz podnosi rywala, a tym razem Trouble in Paradise. Nagle do ringu z krzesłem wbiega Roderick Strong. Niespodziewanie z krzesła zdzielił Londona, po czym bardzo szybko się ulotnił.

 

[GONG]

 

Tiffany: Zwycięzcami pojedynku przez DQ zostają… Paul London & El Generico… Peligro Abejas!

 

Vickie, Kofi i Davey bardzo mocno się zdenerwowali. Zaatakowali Peligro Abejas, ale szybko odeszli na Backstage.

 

DW: Roderick zemścił się.

Chelsea: Zemsta jest bardzo słodka. Sama się o tym przekonałam.

DW: Naprawdę?

Chelsea: Yhy…

 

 

[bACKSTAGE]

 

Widzimy, że ktoś na środku korytarza leży cały zakrwawiony. Podbiega do niego GM i kilka innych osób. Okazuje się, że jest to Drew Gulak. Miss gdzieś pobiegła, a inni próbują nawiązać kontakt z Gulakiem. Natomiast po chwili przybiega Katie Kassey, GM oraz lekarze. Lekarze próbują też nawiązać kontakt z poszkodowanym, ale nie udaje się. Jeden z medyków udaje się po nosze. Po kilkunastu sekundach przywozi je, po czym zapakowują Drew na nie. Kamera cały czas jest blisko lekarzy, którzy teraz jadą z nim do karetki. Wpakowali go do karetki, aby po chwili odjechać. Dużo zawodników patrzy na to z niepokojem i dyskutują między sobą, co mogło to spowodować.

 

Przenosimy do jakiejś limuzyny

 

Widzimy, że Jeff Allen jedzie jakąś limuzyną. Po krótkiej chwili widzimy, że limuzyna na moment się zatrzymuje. Jeff rozkazuje jechać i zaraz limuzyna rusza. Allen zauważa, że limuzyna nie jedzie tam gdzie powinna. Zwraca uwagę kierowcy, ale ten nie reaguje. Próbuje wyjść, lecz drzwi są zamknięte. Wyważa je, ale to nic nie daje. Widzimy, że limuzyna wjeżdża do jakiegoś ciemnego pomieszczenia. Drzwi się otwierają, jednak jest ciemno i nic nie słychać, oprócz krzyków Allena.

 

[bACKSTAGE]

 

DW: Zaczynam się bać i widzę, że ty też, bo się trzęsiesz.

Chelsea: To przez… Zimno jest…

DW: Ta jasne.

Chelsea: Tak! Zimno muszę ubrać bluzę.

 

Chelsea sięga po bluzę i ją ubiera.

 

DW: Teraz będziesz się pocić.

Chelsea: Odczep się!

DW: Już, już… Spokojnie. Zaparzyć ci melisy?

Chelsea: Jeszcze jedno słowo, a pożałujesz.

DW: OK. Może nie na wizji.

Chelsea: A co? Mogę nawet teraz na ringu sprać cię.

DW: Dobra wierzę ci.

Chelsea: No… Może przejdźmy do następnego pojedynku.

 

Tiffany: W pojedynku 1-on-1 wezmą udział, pochodzący z Harlem, New York… Ezekiel Jackson!

 

Tiffany: … i jego przeciwnik pochodzący z Anglii… Rob Terry!

 

http://img130.imageshack.us/img130/9071/rycklonstephens.jpg vs. http://img251.imageshack.us/img251/9162/robterry.jpg

 

Końcówka: Już bardzo długo walczą. Są bardzo mocno zmęczeni. Kiwają się na nogach, ba nawet mają problem z trafieniem rywala. Jednak obydwoje decydują się na dłuższy odpoczynek w narożnik. I już błyskawiczny atak Ezekiela, który się nadziewa na Spin Kick. Pin: 1… Nie ma! Zdenerwował się. Jackson został podniesiony i otrzymał kilka mocnych uderzeń, a następnie zostaje wbity w narożnik. Tam natomiast został „zgnieciony”. Teraz poczęstował przeciwnika butem, ale szybko odpuścił. Tauntuje Rob, ale odwrócił się tyłem do przeciwnika, który to wykorzystał poprzez tylniego Clothesline’a. Teraz Big Zeke przejmuje inicjatywę i wcale nie zatrzymuje się. Podnosi Anglika, obija jego twarz, po czym Scoop Slam. Pin: 1… 2… Nie ma! Bez jakiegokolwiek zawahania wstaje, przygotowuje się do akcji kończącej. Jak tylko Terry wstał to zdołał kopnąć rywala w brzuch i wykonać DDT. Następnie zdecydował wejść na narożnik i wykonać Diving Splash. W ostatniej chwili Ezekiel się odsunął, a Big Rob z takim impetem uderzył, że cały ring się zruszył. Widać grymas bólu na twarzy Brytyjczyka, ale nie poddaje się. Wstaje bardzo powoli i zaraz otrzymał Big Boot, lecz to nie wszystko, bo czarnoskóry zawodnik zdobył się na odwagę, aby wykonać Elbow Drop. Zeke próbuje podnieść oponenta, ale Terry uderzył go w krocze i zaczął zwijać z bólu. Leży na macie, a Rob zaczął bardzo mocno kopać leżącego rywala. Mocno dusi wrestlera z Nowego Jorku, a sędzi odlicza: 1… 2… 3… 4… Puścił! Przygotowuje się do finiszu. Jackson wstaje i natychmiast otrzymuje Freakbuste. Jednak nie! Ezekiel cudem się uwolnił, ale zaraz założono mu Full Nelson. Dosyć długo próbuje się uwolnić. Próbuje uwolnić się poprzez wbicie przeciwnika w narożnik. I to był dobry sposób, bo uwolnił się. Są mocno poobijani, ale dalej się biją. Wymiana uderzeń i niespodziewanie Big Rob wyszedł z Powerslamem. Niestety nie był w stanie utrzymać w rękach swojego oponenta. Właściwie to zawalił się pod nim. Pin: 1… 2… Nie ma! Zeke złapał się za głowę. Dłuższą chwilę leżą na ringu, ale Ezekiel uznał, że musi to już zakończyć. Podniósł się i to samo uczynił z rywalem, który uderzył go w brzuch, po czym odbił się od lin prosto w jego ręce. Tym samym mamy Bear Hug. Jednakże szybko uwolnił się Anglik, ale zaraz otrzymał The Book of Ezekiel. Pin: 1… 2… 3… Koniec!

 

[GONG]

 

Tiffany: Zwycięzcą pojedynku zostaje… Ezekiel Jackson!

 

Ezekiel jest zmęczony, ale daje radę wznieść ręce w geście zwycięstwa.

 

DW: Bardzo dobry pojedynek, zacięty i cholernie długi.

Chelsea: No… Zaraz ci powiem ile trwał. Ponad pół godziny.

DW: Emocje do końca.

 

[bACKSTAGE]

 

Miss Tessmacher telefonuje do kogoś.

 

Miss Tessmacher: Słuchaj Steve. Musisz mi pomóc. Szef SWF został porwany, a jeden z zawodników został dotkliwie pobity. Jestem GM i nie wiem co mam robić? . . .

Aha… Rozumiem. To kiedy będziesz miał czas? . . .

Dopiero… OK. To przyjedziesz, ale teraz musisz mi powiedzieć co mam robić. . . .

Tak… Tak… Zrozumiałam. Zrobię to co powiedziałeś. Aha… Jeszcze może masz jakieś typy kto mógłby to zrobić? . . .

Tak, myślisz… Może okaże się w szybkim tempie, bo jestem cholernie ciekawa. . . .

Tak, wiem… To cześć.

 

Podchodzi Adam Polak.

 

Adam Polak: Z kim rozmawiałaś?

MT: Z moim kumplem Stevem. Niedługo tutaj zawita, aby uspokoić sytuację.

AP: A co z Drew?

MT: Bardzo ciężko, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

AP:

 

[bACKSTAGE]

 

DW: No… Ciekawe co to za Steve.

Chelsea: Może Steven Seagal.

DW: Heh… Wątpię.

Chelsea: Czemu?

 

Nagle słyszymy piosenkę wejściową Randy’ego Ortona. Na rampie właśnie on się pojawia w zwykłym stroju i z mikrofonem. Jest już na ringu.

 

Randy Orton: Witajcie. Jestem tu, aby coś ogłosić. Z tego co wiem to zostały dwa wolne miejsca. Jak pewnie się domyślcie to ja mam zamiar być jednym ćwierćfinalistów turnieju o pas. Teraz tylko pytanie. Czy Miss się na to zgodzi? Zaraz wam udowodnię, że ja na to zasługuje. Możecie mnie pamiętać z innych federacji, z moich fascynujących walk. Jednak przechodząc tutaj wszystko się zeruje, dlatego na wstępie chcę pokazać na co mnie stać. Jestem pełen sił i chęci. Również jestem pewien, że zdobędę ten pas jeżeli dadzą mi szansę. Jestem tutaj najlepszy mogę to prosto udowodnić. Pokonam każdego. Powtórzę to. Każdego. Nie macie jakichkolwiek szans. „Viper” zdobędzie pas SWF, a potem Tag Team i będę najbardziej dominującym wrestlerem na świecie. Wszystko sprowadza się do GM SWF: Tessmacher.

 

Nagle na rampie pojawia się właśnie Miss Tessmacher.

 

Miss Tessmacher: Słuchaj Orton. Przychodzisz tutaj, nie stoczyłeś żadnej walki i chcesz walki kwalifikacyjnej do pasa SWF. Tylko czy to fair? Jesteś tutaj po raz pierwszy i myślisz, że możesz wszystko?

 

RO: Nie, ale mogę w każdej chwili udowodnić, że jestem godzien tytułu mistrza SWF.

 

MT: No ba… Nawet udowodnisz. Za tydzień w ćwierćfinale turnieju o pas SWF w walce z Ezekielem Jacksonem.

 

RO: Dzięki.

 

Miss odeszła na Backstage. Po chwili Randy też opuszcza arenę.

 

DW: No to będziemy mieli początek ćwierćfinałów w turnieju o pas SWF.

Chelsea: Zapowiada się ekscytująco. Musimy się już żegnać. Dobrej nocy.

 

 

SWF Supershow schodzi z anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...
 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  253
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  26.02.2010
 • Status:  Offline

Jak dla mnie na początek dośc fajnie i przyjemnie się czyta. Segmenty są ciekawe, Chelsea jako komentator- świetny pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024

   Lokalizacja: Londyn, UK

   Stadion: Wembley Stadium

   Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

   Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

    

   Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:


    

   Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

    

   Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

    

   Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

   Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

   Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

    
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 16 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Jeffrey Nero
   Excalibur bez maski:  
  • Jeffrey Nero
   Cygrao?
  • Kaczy316
   Przyznam wprost nie miałem totalnie weny na oglądanie NXT jakoś, ostatnio jakoś tak mam z tym NXT, że to kurde AEW w wydaniu WWE, oglądam NXT i mam wrażenie że co chwila widzę to samo tylko ze zmienionymi postaciami, mało kreatywności jakiejkolwiek tam jest i emocji, mógłbym jedynie oglądać w sumie epizody specjalne i PLE i wydaję mi się że za wiele bym nie stracił, ale przejdźmy do czegoś lepszego czyli SD! Zaczynamy od KODEUSZA! Pewnie zatwierdzona zostanie oficjalnie walka Solo vs Cody, a to już jest oficjalnie zatwierdzone, bo pojawił się match card przy jego wejściu xD. W sumie takie zwyczajne promo, powiedział trochę o Pontonie, że to rodzina i że Solo nie jest gotowy, aż przerywa mu Austin i Grayson, którzy obwiniali go o to, że Fatu ich zaatakował w zeszłym tygodniu i potem mamy brawl, który Cody wygrał dzięki jakiemuś randomowi TAK DLA MNIE TO JEST RANDOM ten typ co podał mu krzesło, nic nie wnoszący nudny segment, strata czasu. Wynikło z tego to, że Cody będzie potrzebował Tag Team partnera do walki z A-Town Down Under. Dobra przechodzimy do czegoś przyjemniejszego czyli walki Melo! Oby z kimś dobrym. NO TAK! On miał mieć walkę z Andrade, no mam nadzieję że to akurat ugra, a sama walka powinna oddać. Około 7 minut w TV świetnego pojedynku i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, jak na to jaką pozycję mają to uważam to za odpowiedni czas, dla mnie mogliby dłużej powalczyć, bo genialnie się to oglądało, ale pozycja niezbyt na to pozwalała, więc zrozumiałą decyzja, ale dlaczego Andrade to ugrał, bez sensu, Andrade stoi w miejscu, nic się z nim nie dzieję i zamiast wypromować nową gwiazdę, która walczyła już z takimi gwiazdami jak Orton i dawała sobie radę, to przegrywa z low carderem Andrade, bez sensu, no cóż jest jak jest, jednak walka bardzo dobra. Meh te wywiady są giga nudne, jeden wywiad z tego wszystkiego zapadł mi w pamięć i było to w feudzie Riddle'a z Rollinsem, tam to się działo i było to coś nowego świeżego, a teraz? Dostajemy to samo co moglibyśmy dostać na micu w ringu albo przy zwykłym spotkaniu na backu, także kiepsko.  Pianek vs Chelsea, ehh kobiety, no zobaczmy co się wydarzy......dlaczego walka, która ma potencjał trwa 1,5 minuty nawet niecałe? Co za bezsens. Wywalcie tytuły Tag Teamowe dla kobiet i dajcie normalne mid cardowe tytuły proszę, niech panie w mid cardzie mają się o co bić, bo często te feudy mid cardowe są lepsze od tych głównych. Lecimy! Podpisanie kontraktu na walkę Knight vs Paul o tytuł US na SummerSlam! Na początku jakoś nie mogłem się wczuć, ale segmencik bardzo dobrze się rozkręcił, czuć było tutaj osobiste porachunki i że to jest coś więcej niż tylko walka o tytuł, nie mam jak się za bardzo rozpisać o tym więcej, znaczy bardziej nie wiem jak, ale segment naprawdę dobry, podobał mi się i mamy oficjalnie Logan vs Knight na SummerSlam, oby Knight to ugrał. Ho ho ho dobra Knight na backu dobrze zgasił Santosa "You eant touch me? Your mom got my numer" Podobało mi się to. Tiffany vs Michin.....który raz my to już dostajemy w tym roku? Najpierw w debiutanckiej walce Tiff, potem jakoś po WM, teraz znowu, jaki jest sens tej walki? Nie widzę sensu jej nawet oglądać. Dobra taki był sens, że teraz Michin pokonała sobie Tiffany i to chyba po około 9 minutowej walce jeśli była reklama, nie wiem, ale bardzo nie lubię powtórek z dupy i to przewinąłem, Michin wygrała.....ale co z tego, jej to nic nie da xD. Uuuu promo Bloodline no Solo powiedz coś ciekawego, Fatu świetnie wygląda z tak złączonymi dłońmi jakby się modlił z ula falą nad głową Solo, dodaje to klimatu. Solo wygląda co raz lepiej, widać że szybko się chłop uczy, takie jest moje zdanie, jego proma wyglądają dobrze, mimika twarzy jest naprawdę solidna i oddaje emocję, tak jak mówiłem nie jest to poziom Romana jeszcze, ale nie jest to słabe wykonanie, do poziomu Reignsa ciężko się zbliżyć, gość w MR jest 12 lat i ponad 5 lat zajęło mu opanowanie takiego czegoś, Solo jest w WWE jak na razie niecałe 2 lata i z roku na rok wygląda lepiej jak dla mnie, ogólnie promo na plus. Next Week: Tagowy Gauntlet Match Street Profits vs Apollo i Corbin vs Guerillas Of Destiny vs LDF vs Pretty Deadly vs The OC, liczę tutaj na wygraną GoD, a zapowiada się fajna walka ogólnie. Knight vs Escobar, może pojawi się mama Escobara xD nie no ale walka może być przyjemna. Bayley i Michin vs Nia i Tiff, no feud to pewnie podbuduję, ale raczej do skipa będzie. Nieźle się zapowiada przyszły tydzień. Ooooooo KO będzie partnerem Rhodesa dzisiaj no w sumie można było się tego spodziewać, ale dobry wybór i logiczny, chociaż walka bez emocji, zakończyć się ona może na dwa sposoby albo Bloodline wparuję i rozjebie każdego albo po prostu KO i Kodeusz wygrają, ale może ringowo będzie git. Bardzo fajna walka, dostaliśmy około 9,5 minuty solidnego starcia w TV, więc z reklamą to około 11-12 minut było, bardzo dobre starcie i po walce wbija Bloodline czyli w sumie dostaliśmy dwa wyjścia teoretycznie, bo Cody i KO wygrali sobie normalnie, a potem jeszcze Bloodline rozkurwia Rhodesa i KO xD Znaczy przepraszam KO i Rhodes rozwalają Bloodline, a potem wbija Fatu, który rozwala Rhodesa i KO, bo Bloodline mimo że wyszli w trójkę to nie dają rady dwóm zawodnikom xD. Fatu to jest jakiś wariat, Bloodline znowu każe patrzeć Cody'emu jak Ci niszczą jego przyjaciela, dobrze to wygląda, ciekawe do czego to doprowadzi ostatecznie, Cody rozjebany, KO rozjebany WHO'S NEXT?! Świetna walka, świetne zakończenie show. Plusy: Andrade vs Carmelo Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Knight Promo The Bloodline Main Event i sekwencja końcowa Neutral: Segment otwierającyw Minusy: Przegrana Carmelo Feud Jax z Bayley Chelsea przegrywająca w squashu przez roll up Michin vs Tiffany kolejny raz Podsumowanie: W sumie nie było to złe SD, bardzo przyjemne starcia, a większość minusów dotyczyła kobiet i jednej decyzji bookingowej, ale poza tym było fajnie, Raw mi się bardziej podobało w tym tygodniu, ale SD też nie wypadło tragicznie, nawet wypadło powyżej przeciętnej według mnie, takie SD że można obejrzeć i się dobrze bawić, ale czy coś się straci jak się je pominie? Ciężko mi stwierdzić imo tak niezbyt, jednak można się dobrze bawić.
  • Redaktorek
   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porttitor volutpat risus, ut porttitor diam blandit quis. Nulla malesuada tincidunt quam, quis pretium diam tristique sed. Donec non sem id justo vehicula semper. Ut sagittis mi eget odio bibendum pellentesque nec a nisl. Fusce euismod tellus non ante ullamcorper consectetur. Suspendisse id mattis dolor. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur tempus, libero vitae volutpat porttitor, leo lorem feugiat sapien, egestas accumsan est sem eu nulla. Vivamus nibh purus, pharetra non elit ac, efficitur lacinia sem. Phasellus eu sapien erat. Vivamus sit amet porttitor metus. Nunc convallis hendrerit nisl sit amet tempus. Vestibulum id libero egestas, blandit neque at, iaculis nisl. Sed eleifend pretium erat sit amet tincidunt. Morbi vel diam vulputate, molestie massa sed, tempus eros. Cras tempus diam lorem. Donec imperdiet laoreet odio sit amet dignissim. Quisque at mattis massa. Fusce vel ex ullamcorper, convallis mauris vitae, lobortis libero. Praesent sit amet consectetur dui. Suspendisse molestie sapien augue, sed consectetur magna viverra sit amet. Fusce hendrerit odio eget posuere pharetra. Fusce vitae aliquam lectus, a aliquet lacus. Nam imperdiet, tellus vel fermentum euismod, urna ligula blandit purus, vitae sollicitudin nunc massa sit amet urna. Donec elementum molestie libero scelerisque finibus. Integer eu consectetur nisl. Fusce aliquet porttitor lacus vitae mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nullam luctus vestibulum ipsum, vel rhoncus dolor mollis id. Nam volutpat, turpis vel gravida dictum, risus enim ultrices velit, eu pretium lacus risus ut arcu. Aliquam erat volutpat. Fusce gravida odio eget fringilla vehicula. Cras dolor tortor, fermentum vel urna ut, lacinia egestas risus. Vivamus nibh lorem, convallis non justo sed, ultricies finibus quam. Cras lobortis dui nec est tincidunt, quis porttitor justo dignissim. Quisque pulvinar massa quis ante maximus, ut congue tellus tempus. Integer egestas interdum tortor eu aliquet. Sed pellentesque ut dui quis luctus. Integer eleifend vulputate justo. Morbi dui nunc, venenatis in egestas non, fermentum vel tellus. Fusce ut nisi vel felis tempus placerat. Nunc interdum orci in venenatis dapibus. Mauris ultrices faucibus finibus. Praesent imperdiet, odio ac cursus lobortis, leo nibh gravida mi, nec dictum risus nibh a massa. Praesent consequat volutpat tortor sit amet malesuada. Duis malesuada pellentesque imperdiet. Sed porta eros ipsum, ac congue odio volutpat at. Phasellus dapibus urna eget consequat semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam auctor gravida nulla in ullamcorper. Mauris bibendum eget mi vel luctus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam sit amet mattis nunc, ac egestas augue. Etiam sit amet sem non ipsum fringilla scelerisque ut sed neque. Nam vestibulum, lacus eu fermentum hendrerit, sapien dui sagittis sapien, non tristique nunc nisl in nisi. Donec non augue facilisis, placerat lectus id, vestibulum eros. Curabitur elit nisi, tincidunt aliquam purus ut, cursus ullamcorper arcu. Duis libero ante, eleifend sed feugiat non, molestie quis diam. Proin sagittis quis massa ut tempus.
  • Przemk0
   sddsfsdf
×
×
 • Dodaj nową pozycję...