Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Sprzedam

kacpi_10

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Sprzedam gry na PS2

Mam dużo tytółów oprócz wrestlingu

oto najciekawsze:

POP The Two Thrones

Black

THAW

GTA 3

The Getaway Black Monday

The sims 2

Serious Sam

Medal of Honor Frontline

Batman Begines

• Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Może i tak, ale ja chyba nigdy nie przekonam się do Stylesa w długich włosach - pod tym względem bardziej mi pasował podczas swojego runu w New Japan.
    • TheRealE9
      Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
    • Caribbean Cool
      @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
    • DarthVader
      Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • Dodaj nową pozycję...