Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

pivot

mieciubur

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Witam! Ostatnio w śmietniku znalazłem pivot zone ,czy jakoś tak. A więc do rzeczy ,widziałem tam świetne animacje ,ale nie wiem jaka to wersja pivota. Mam jedynkę ,ale tam nie można kolorować przedmiotów więc to nie ta wersja ,a chciałbym sobie porobić kolorowe filmiki. Chciałbym was prosić o nadesłaniu mi linka do tego pivota. Z góry dzięki i pozdrawiam!

PS. Wiem ,że google nie gryzie 8)

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest to wersja Pivot 3.. ściągnij sobie i poszukaj,a różnego rodzaju dzwięki dodajesz np.w Windows Movie Maker..

Ostatnio w śmietniku znalazłem pivot zone

To już nie masz gdzie siedziec? Zobacz ile masz działów..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Dodaj nową pozycję...