Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE Smackdown vs. Raw 2011 - rozgrywki forumowe


Spayki

Kim gramy?  

60 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Kim gramy?

  • Oryginalni wrestlerzy (bez możliwości dublowowania)
   19
  • CAW-y
   30
  • Dowolnie (bez możliwości dublowowania)
   11


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  219
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.03.2009
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Pomysł stworzenia forumowych rozgrywek (ligi, turnieju, federacji - to ustalimy z czasem, póki co użyłem możliwie neutralnego określenia) w WWE Smackdown vs. Raw 2011 spotkał się z pozytywnym odzewem. Poza zatem wyodrębnić tę kwestię w osobnym wątku.

 

Jako że do ewentualnego rozpoczęcia zabawy (bo tak należy to postrzegać - panie i panowie, tylko bez niepotrzebnej napinki proszę!) pozostało jeszcze troszkę czasu (druga połowa listopada brzmi realnie - zaopatrzymy się w gry, liźniemy system rozgrywki, wygenerujemy CAW-y), proponuję przeprowadzić póki co burzę mózgów oraz złożyć wstępną listę chętnych.

 

I TEMATY DO OMÓWIENIA

Poniżej będą zamieszczane kolejne ważne zagadnienia, na temat których będziemy dyskutować. Proponuję, aby każdą wypowiedź dotyczącą danego zagadnienia rozpoczynać od krótkiego "temat 1 (2, 3 etc.)". Ułatwi to poruszanie się po tym wątku i wyławianie informacji, którymi aktualnie jesteśmy zainteresowani.

 

Temat 1

CAW-y czy oryginalni wrestlerzy?

 

Ja skłaniałbym się ku postaciom wygenerowanym przez nas. Z kilku powodów. Po pierwsze, jeśli zdecydujemy się na storyline'y (a jeśli nie, to zawsze będziemy mieli do tego otwartą furtkę), to łatwiej będzie zmieniać gimmick poprzez - chociażby - nową fryzurę lub strój, co w przypadku aktualnego rosteru WWE będzie utrudnione. Zniknie poza tym problem przepakowanych postaci. Każdy będzie miał takiego podopiecznego, jakiego sam sobie wygeneruje i unikniemy tekstów pokroju "wygrałbym, gdybyś nie grał Undertakerem". Po trzecie: nie będzie dyskusji typu "ja chcę być Santino, to nie fair!".

 

Temat 2

Podstawowe zasady rządzące rozgrywkami.

 

Musimy ustalić jakieś cele. Najpewniej będą to pasy. Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby pozostawienie tych znanych z WWE, bo raz, że pojawiają się one w grze, w obrębie której się poruszamy, a dwa - uprościmy w ten sposób nomenklaturę. Na dobry początek proponuję turniej (grupy, pucharówka - do ustalenia), którego zwycięzca zmierzy się w walce o pas z... osobą, która jako ostatnia pozostanie w ringu podczas sieciowego Royal Rumble (będzie okazja, by sprawdzić ten tryb). Takie turnieje zorganizujemy osobno na potrzeby każdego pasa.

 

Temat 3

Nazwa rozgrywek.

 

Działamy pod szyldem WWE czy też chcemy w jakiś autorski sposób ochrzcić nasze rozgrywki? Jeśli tak - to w jaki sposób? Rzucajcie propozycje.

Ja na ten moment jestem zdania, że samą ideę można by w jakiś sposób nazwać (zamiast obecnego "rozgrywki forumowe"), natomiast w ramach storyline'ów i samej gry powinniśmy pozostać przy nomenklaturze WWE. Tak będzie po prostu łatwiej.

 

 

Oczywiście gracze mogą łączyć się w tag teamy oraz stajnie (np. to stajnia będzie bronić pasa - jeśli osoba, która go zdobyła nie będzie w stanie aktualnie grać: zastąpi ją ktoś z tej samej ekipy, przez co unikniemy przestojów związanych z wakacjami, sesjami czy innymi wydarzeniami utrudniającymi, tudzież uniemożliwiającymi, siedzenie przed konsolą).

 

Co do storyline'ów: kwestia do przedyskutowania, niemniej uważam, że same walki nie powinny być bookowane. Tzn. możemy ustalać co dzieje się do pojedynków, ale już samo starcie nie będzie miało z góry określonego zwycięzcy. Kolejne wydarzenia będą następstwem wyniku pojedynku. Stypulacji do walk w sieci raczej nie zabraknie, a więc nudzić się nie powinniśmy. Pozostaje tylko pytanie, co z płynnością rozgrywki, ale bądźmy dobrej myśli.

 

Jeżeli natomiast chodzi o wgląd w odbyte starcia, to musimy chyba wstrzymać się z tym do premiery: podgląd walk na bieżąco, tryb Highlight Heel czy po prostu tekstowe podsumowanie - zobaczymy jak będzie.

 

Docelowo stworzymy także FAQ-a, który ograniczy (a przynajmniej taką mam nadzieję) konieczność udzielania odpowiedzi na rozstrzygnięte wcześniej problemy.

 

II LISTA GRACZY

 

To bardzo wstępna lista uczestników rozgrywek. Ot, abyśmy mogli się zorientować, ile osób będzie zainteresowanych i czy gra w ogóle warta jest świeczki. Na dobry początek proponuję dwie grupy, zależnie od platformy: PlayStation 3 oraz Xbox 360. Proszę jednak o rozwagę, jeśli ktoś wie, że i tak nie zagra (nie ma konsoli, nie kupi gry, nie chce mu się...) - niech da sobie spokój. Ułatwi to zabawę nam wszystkim. Proponuję wpisywać swój nick z forum, PSN id/gamerTag oraz wynik przeprowadzonego za pośrednictwem serwisu http://speedtest.net/ testu łącza internetowego (postaram się aktualizować listę znajdującą się poniżej).

 

PLAYSTATION 3

1. Spayki (SpaykiPL)

http://www.speedtest.net/result/997273917.png

 

2. CM Funk (Smolensk96)

http://www.speedtest.net/result/997377327.png

 

3. Brzoza (Brzoza5g)

http://www.speedtest.net/result/997690908.png

 

5. Artx (Artx7)

http://www.speedtest.net/result/997678185.png

 

6. Lemon (kijunogi)

http://www.speedtest.net/result/997730155.png

 

7. jeffhardywwe (RandyOrton117)

http://www.speedtest.net/result/1001287976.png

 

8. Noface (Pawi1996)

http://www.speedtest.net/result/997878218.png

 

9. wolfsaa (gucio2442)

 

10. ?

 

 

XBOX 360

1. SAVE_ME (Openmkostarski)

http://www.speedtest.net/result/997258621.png

 

1. Xargo (Xargo)

http://www.speedtest.net/result/997258621.png

 

3. JerichoY2J (JerichoY2J1962)

http://www.speedtest.net/result/997923519.png

 

4. ?

 

Już teraz życzę wszystkim dobrej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 55
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  28
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.10.2010
 • Status:  Offline

SAVE_ME - (Openmkostarski) ( w grudniu zmieniam nick na krotszy) - XBOX 360

http://www.speedtest.net/result/997258621.png

 

Opinia co do punktu 1: Oczywiscie CAWsy, gdy będzieci sie zapisywać (jak dostaniecie juz SvR i stworzycie CAWsa) proponuje, abyście zrobili foto jego i podawali jego podstawowe dane (finisher, imię, przezwisko itp.).

 

Opinia co do punktu 2: Myślę podobnie jak Spayki, walki nie powinny być ustawiane, ale to tez zależy od lagów. Jak będzie lagowało strasznie to poprostu się ustawi walke i tyle. Co do storylinów to proponuje, aby one były na forum, gdyż userzy byliby odrazu na czasie co się dzieje. Filmiki możnabybyło zamieścić krótki raporcik + Highlight Reel. Co do podziału na rostery to tak jak proponowałem PS3 = RAW (WWE Championship + US Championship) i X360 = SD! (WHC + IC).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  27
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.03.2009
 • Status:  Offline

Xargo - Xbox360 gamertaga niedługo zmieniam na nowego czystego z okazji live w Polsce

http://www.speedtest.net/result/997316260.png

 

CAW-y na pewno są lepszą opcją, storyline można spokojnie przeprowadzać na forum by każdy mógł wiedzieć co się dzieje. Jak nie będzie lagów w grze online to walki spokojnie będzie można rozgrywać bez ustawiania, ew. umawiać się na dramatycznie końcówki (jak przełamywanie finishera itd.) by dodać pojedynkowi efektowności.

Ze swojej strony mogę dodać, że będę miał możliwość zgrywania obrazu z xboxa, więc mogę spokojnie przechwytywać całe te pojedynki i potem wrzucać na forum, ale tą propozycje pozostawiam już organizatorowi.

Szkoda tylko, że nie ma możliwości rozgrywania pojedynków międzybrandowych w wypadku podziału na PS3 i Xbox360.

Jedna osoba określona mianem GM-a może też ściągnąć caw-y biorących udział i w story designerze może coś stworzyć, potem przesłać tego storyline do osoby z możliwością zgrywania obrazu i voila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  139
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  12.03.2010
 • Status:  Offline

Ja niesety nie mogę zagrać ale mam pomysł:

A więc, tak jak już ktoś tutaj mówił można zrobic PS3 Raw a Xbox SD!, kiedy już rozegrane zostanął wszystkie pojedynki ktoś(np. Ja)mógł by to zmontować w jeden filmik, dodać jakiś opening i voila mamy swoją własną tygodniówkę.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  236
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.08.2010
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  iPhone

Temat 1: Ja również jestem za CAW-ami z podobnych przyczyn, co Wy. ;)

 

Temat 2: Pasy są najlepsze. Ten pomysł z Royal Rumble bardzo fajny. :) Co do ustalania z góry zwycięzców walk, to moim zdaniem jest to całkowicie pozbawione sensu i dużo lepszym pomysłem jest "prawdziwa", a nie "bookowana" walka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  21
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  20.10.2010
 • Status:  Offline

http://www.speedtest.net/result/997377327.png

 

PSN

 

 

Dołączam się! Może być ciekawie. Popieram pomysł z tworzeniem cawów. Raw i SD będą ( jak wypali ) co tydzień, czy inaczej. I co z PPV? Będą co miesiąc!? Będą drafty?

 

Niedługo założę nowe konto na PSN i wtedy dam mój nick. Jak coś to mój stary to Smolensk96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  493
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.12.2008
 • Status:  Offline

Nie mam ani Live ani PSN, ale się wypowiem :D

 

1. CAW'sy to wg. najlepsze rozwiązanie - rywal nie będzie wiedział co potrafi dany zawodnik, a z oryginalnymi byłoby mniej zabawy - tak jak napisał Spayki - kłótnie o zawodników.

 

2. Podział na rostery - dobry pomysł, choć myślę że dwie oddzielne federacje byłyby lepsze. Tak jak napisał Save_ME - PS3 Raw a XBL SD! lub na odwrót.

 

3. Storyline - tutaj proponuje znaleźć po jednej/dwóch osobie/ach na poszczególne platformy. Oni by mogli pobrać CAW'sy zawodników z XBL/PSN i StoryDesinger'ze tworzyć storyline'y, a później wrzucać nie na YT lub Daily.

 

4. GM poszczególnych platform - Tutaj musicie wybrać odpowiedzialne osoby. Nie może być tak że szef XBL/PSN robi na dwa fronty, a drugi się obija.

 

5. Matchmaking - nie wiem czy to działa w SvR, ale należy zrobić coś na ten wzór tego co jest w CoD. Nie może jakiś rookie wpaść na jednego z lepszych zawodników, bo ten szybko przestanie grać - wiem to z mojego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  236
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.08.2010
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  iPhone

Raw i SD będą ( jak wypali ) co tydzień, czy inaczej.

Raczej co tydzień. ;)

 

I co z PPV? Będą co miesiąc!?

Chyba tak. ;)

 

Będą drafty?

Padł pomysł, że posiadacze PS3 będą na RAW, a posiadacze X-Box-ów na SmackDown! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  219
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.03.2009
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Temat 2

 

Jak będzie lagowało strasznie to poprostu się ustawi walke i tyle.

 

Uważam, że to nie ma sensu. Jakoś nie do końca wyobrażam sobie taką formę rozgrywek. Bez sensu prowadzić walkę, kiedy i tak wiadomo, kto ma wygrać. Myślę, że ten element rywalizacji będzie korzystny, nawet jeśli będą lagi. Poza tym nikt nie będzie czuł się dyskryminowany ze względu na fakt, iż kolejny raz musi się podłożyć :)

 

Co do podziału na rostery to tak jak proponowałem PS3 = RAW (WWE Championship + US Championship) i X360 = SD! (WHC + IC).

 

To brzmi dobrze. Poza tym pasy tag teamowe są jeszcze w grze rozbite (z tego co pamiętam), więc i z tym problemu nie będzie. Z divami damy sobie póki co spokój.

 

A więc, tak jak już ktoś tutaj mówił można zrobic PS3 Raw a Xbox SD!, kiedy już rozegrane zostanął wszystkie pojedynki ktoś(np. Ja)mógł by to zmontować w jeden filmik, dodać jakiś opening i voila mamy swoją własną tygodniówkę.

Co wy na to?

 

Jak dla mnie rewelacja!

 

Popieram pomysł z tworzeniem cawów. Raw i SD będą ( jak wypali ) co tydzień, czy inaczej. I co z PPV? Będą co miesiąc!? Będą drafty?

 

Jeśli założymy, że konsola=roster, to draftów nie będzie, bo nawet jeśli ktoś zdecyduje się na grę na obu platformach, to raczej będzie prowadził odrębne postacie dla każdej z nich. Jeżeli jednak z czasem nasza zabawa się rozrośnie, to pomyślimy nad jakimś wewnętrznym podziałem. Ale możemy np. losowo wybierać tag teamy albo managerów - troszkę opcji jest.

 

Co do terminarza - zobaczymy, będzie to zależne od liczby uczestników i czasu, który zajmie nam cała otoczka. Nie ma sensu się zarzynać i poświęcać na to skrajnie dużo czasu (bo przykładowo ja na to pozwolić sobie nie będę mógł), więc najpewniej wszystko wyjdzie w praniu. Wstępnie "raz w tygodniu" brzmi dobrze.

 

Storyline - tutaj proponuje znaleźć po jednej/dwóch osobie/ach na poszczególne platformy. Oni by mogli pobrać CAW'sy zawodników z XBL/PSN i StoryDesinger'ze tworzyć storyline'y, a później wrzucać nie na YT lub Daily.

 

GM poszczególnych platform - Tutaj musicie wybrać odpowiedzialne osoby. Nie może być tak że szef XBL/PSN robi na dwa fronty, a drugi się obija.

 

Generalnie jestem zdania, że osoby, które będą decydować o tym, kto z kim i ubiorą to w jakąś fabułę nie powinny brać aktywnego udziału w rozgrywkach.

 

Matchmaking - nie wiem czy to działa w SvR, ale należy zrobić coś na ten wzór tego co jest w CoD. Nie może jakiś rookie wpaść na jednego z lepszych zawodników, bo ten szybko przestanie grać - wiem to z mojego doświadczenia :)

 

Myślę, że to nie przejdzie. Nie uzbieramy stu graczy, żeby robić takie drabinki. Z czasem po prostu - zależnie od umiejętności - utworzą się grupy walczące o określone trofea, tak aby każdy czerpał z tego radość, a nie skończył jako wieczny jobber, bo to nikogo do dalszej gry zachęcać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  493
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.12.2008
 • Status:  Offline

Storyline - tutaj proponuje znaleźć po jednej/dwóch osobie/ach na poszczególne platformy. Oni by mogli pobrać CAW'sy zawodników z XBL/PSN i StoryDesinger'ze tworzyć storyline'y, a później wrzucać nie na YT lub Daily.

 

GM poszczególnych platform - Tutaj musicie wybrać odpowiedzialne osoby. Nie może być tak że szef XBL/PSN robi na dwa fronty, a drugi się obija.

 

Generalnie jestem zdania, że osoby, które będą decydować o tym, kto z kim i ubiorą to w jakąś fabułę nie powinny brać aktywnego udziału w rozgrywkach.

 

No to może być problem - pewnie jak ktoś już kupi SvR to będzie chciał brać udział w zabawie. Ja proponuje zrobić coś stylu diary - jakiś booker pisałby galę jak raport, a zamiast opisów walk byłyby skróty z pojedynków, oraz czas ich trwania.

 

Co do samych walk to proponuje coś takiego - miedzy galami odbywałby by się walki, po wcześniejszym umówieniu się zawodników. Walka byłaby kręcona a później któryś by nią wrzucał na YT, a booker wstawiał link do pisanej gali. Gala już w dzień dodawania danej tygodniówki miałby już wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  28
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.10.2010
 • Status:  Offline

Najpierw trzeba uzbierać ludzi. Wtedy można by było zrobić turniej o pas WHC,WWE,US i IC. Zależy ile będzie osób, to może nawet zaczniemy od rundy ćwierćfinałowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  289
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  03.03.2010
 • Status:  Offline

Playstation 3 PSN: Brzoza5g

 

1. CAW

2. Na początek proponuję zrobić jakiś SB żeby się lepiej dogadywać w sprawie walk itp. Na początek najlepiej zrobić jakąś eliminację i zobaczyć wszystkich skilla. Później zrobić jakieś tag teamy i feudy;]

 

http://www.speedtest.net/result/997690908.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  219
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  07.03.2009
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Temat 2

 

No to może być problem - pewnie jak ktoś już kupi SvR to będzie chciał brać udział w zabawie. Ja proponuje zrobić coś stylu diary - jakiś booker pisałby galę jak raport, a zamiast opisów walk byłyby skróty z pojedynków, oraz czas ich trwania.

 

Tak na dobrą sprawę, to taka osoba nie musi mieć nawet gry. Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie. I tak kluczem będą walki, a zwycięzców nie ustawiamy - to już ustaliliśmy :)

 

Co do samych walk to proponuje coś takiego - miedzy galami odbywałby by się walki, po wcześniejszym umówieniu się zawodników. Walka byłaby kręcona a później któryś by nią wrzucał na YT, a booker wstawiał link do pisanej gali. Gala już w dzień dodawania danej tygodniówki miałby już wszystko.

 

Idea szczytna, ale obawiam się, że możliwości wrzucania filmów z poziomu gry od razu na YT nie będzie, a zgrywanie tego wymaga i czasu, i sprzętu (ja umożliwiającej łapanie obrazku karty do kompa z wyjściem HDMI nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  126
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  15.11.2009
 • Status:  Offline

http://www.speedtest.net/result/997678185.png

Wiem, że bardzo słaby jednak wszystkie gry online na PS3 chodzą mi bardzo dobrze, w PESie nie mam żadnych lagów, podobnie jak w F1. PSNid - Artx7. Najlepszym rozwiązaniem są CAWsy, jak ktoś już wcześniej napisał nie będzie kłótni o zawodników i każdy będzie mógł wziąć takiego jakiego chce. Pasy oryginalne byłyby najlepsze, ale można dodać np. pas attitude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  493
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.12.2008
 • Status:  Offline

 

No to może być problem - pewnie jak ktoś już kupi SvR to będzie chciał brać udział w zabawie. Ja proponuje zrobić coś stylu diary - jakiś booker pisałby galę jak raport, a zamiast opisów walk byłyby skróty z pojedynków, oraz czas ich trwania.

 

Tak na dobrą sprawę, to taka osoba nie musi mieć nawet gry. Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie. I tak kluczem będą walki, a zwycięzców nie ustawiamy - to już ustaliliśmy :)

 

Mnie chodziło o rozszerzenie tego co wy postanowiliście - zamiast tracić graczy, jakiś booker pisałby tylko otoczkę. Graczy by walczyli i zgodnie z wynikami pojedynków rozwijać feud'y. Tylko zamiast Story Desinger'a i straty czasu, poprosić kogoś do pisania tego.

 

Co do samych walk to proponuje coś takiego - miedzy galami odbywałby by się walki, po wcześniejszym umówieniu się zawodników. Walka byłaby kręcona a później któryś by nią wrzucał na YT, a booker wstawiał link do pisanej gali. Gala już w dzień dodawania danej tygodniówki miałby już wszystko.

 

Idea szczytna, ale obawiam się, że możliwości wrzucania filmów z poziomu gry od razu na YT nie będzie, a zgrywanie tego wymaga i czasu, i sprzętu (ja umożliwiającej łapanie obrazku karty do kompa z wyjściem HDMI nie mam).

 

Ktoś tu pisał że może nagrywać walki. Z nich można zrobić na kompie skrót walk i później dopiero na YT wstawić. Wrzucanie filmów w SvR z poziomu gry nie jest chyba możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024

   Lokalizacja: Londyn, UK

   Stadion: Wembley Stadium

   Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

   Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

    

   Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:


    

   Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

    

   Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

    

   Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

   Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

   Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

    
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 16 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Jeffrey Nero
   Excalibur bez maski:  
  • Jeffrey Nero
   Cygrao?
  • Kaczy316
   Przyznam wprost nie miałem totalnie weny na oglądanie NXT jakoś, ostatnio jakoś tak mam z tym NXT, że to kurde AEW w wydaniu WWE, oglądam NXT i mam wrażenie że co chwila widzę to samo tylko ze zmienionymi postaciami, mało kreatywności jakiejkolwiek tam jest i emocji, mógłbym jedynie oglądać w sumie epizody specjalne i PLE i wydaję mi się że za wiele bym nie stracił, ale przejdźmy do czegoś lepszego czyli SD! Zaczynamy od KODEUSZA! Pewnie zatwierdzona zostanie oficjalnie walka Solo vs Cody, a to już jest oficjalnie zatwierdzone, bo pojawił się match card przy jego wejściu xD. W sumie takie zwyczajne promo, powiedział trochę o Pontonie, że to rodzina i że Solo nie jest gotowy, aż przerywa mu Austin i Grayson, którzy obwiniali go o to, że Fatu ich zaatakował w zeszłym tygodniu i potem mamy brawl, który Cody wygrał dzięki jakiemuś randomowi TAK DLA MNIE TO JEST RANDOM ten typ co podał mu krzesło, nic nie wnoszący nudny segment, strata czasu. Wynikło z tego to, że Cody będzie potrzebował Tag Team partnera do walki z A-Town Down Under. Dobra przechodzimy do czegoś przyjemniejszego czyli walki Melo! Oby z kimś dobrym. NO TAK! On miał mieć walkę z Andrade, no mam nadzieję że to akurat ugra, a sama walka powinna oddać. Około 7 minut w TV świetnego pojedynku i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, jak na to jaką pozycję mają to uważam to za odpowiedni czas, dla mnie mogliby dłużej powalczyć, bo genialnie się to oglądało, ale pozycja niezbyt na to pozwalała, więc zrozumiałą decyzja, ale dlaczego Andrade to ugrał, bez sensu, Andrade stoi w miejscu, nic się z nim nie dzieję i zamiast wypromować nową gwiazdę, która walczyła już z takimi gwiazdami jak Orton i dawała sobie radę, to przegrywa z low carderem Andrade, bez sensu, no cóż jest jak jest, jednak walka bardzo dobra. Meh te wywiady są giga nudne, jeden wywiad z tego wszystkiego zapadł mi w pamięć i było to w feudzie Riddle'a z Rollinsem, tam to się działo i było to coś nowego świeżego, a teraz? Dostajemy to samo co moglibyśmy dostać na micu w ringu albo przy zwykłym spotkaniu na backu, także kiepsko.  Pianek vs Chelsea, ehh kobiety, no zobaczmy co się wydarzy......dlaczego walka, która ma potencjał trwa 1,5 minuty nawet niecałe? Co za bezsens. Wywalcie tytuły Tag Teamowe dla kobiet i dajcie normalne mid cardowe tytuły proszę, niech panie w mid cardzie mają się o co bić, bo często te feudy mid cardowe są lepsze od tych głównych. Lecimy! Podpisanie kontraktu na walkę Knight vs Paul o tytuł US na SummerSlam! Na początku jakoś nie mogłem się wczuć, ale segmencik bardzo dobrze się rozkręcił, czuć było tutaj osobiste porachunki i że to jest coś więcej niż tylko walka o tytuł, nie mam jak się za bardzo rozpisać o tym więcej, znaczy bardziej nie wiem jak, ale segment naprawdę dobry, podobał mi się i mamy oficjalnie Logan vs Knight na SummerSlam, oby Knight to ugrał. Ho ho ho dobra Knight na backu dobrze zgasił Santosa "You eant touch me? Your mom got my numer" Podobało mi się to. Tiffany vs Michin.....który raz my to już dostajemy w tym roku? Najpierw w debiutanckiej walce Tiff, potem jakoś po WM, teraz znowu, jaki jest sens tej walki? Nie widzę sensu jej nawet oglądać. Dobra taki był sens, że teraz Michin pokonała sobie Tiffany i to chyba po około 9 minutowej walce jeśli była reklama, nie wiem, ale bardzo nie lubię powtórek z dupy i to przewinąłem, Michin wygrała.....ale co z tego, jej to nic nie da xD. Uuuu promo Bloodline no Solo powiedz coś ciekawego, Fatu świetnie wygląda z tak złączonymi dłońmi jakby się modlił z ula falą nad głową Solo, dodaje to klimatu. Solo wygląda co raz lepiej, widać że szybko się chłop uczy, takie jest moje zdanie, jego proma wyglądają dobrze, mimika twarzy jest naprawdę solidna i oddaje emocję, tak jak mówiłem nie jest to poziom Romana jeszcze, ale nie jest to słabe wykonanie, do poziomu Reignsa ciężko się zbliżyć, gość w MR jest 12 lat i ponad 5 lat zajęło mu opanowanie takiego czegoś, Solo jest w WWE jak na razie niecałe 2 lata i z roku na rok wygląda lepiej jak dla mnie, ogólnie promo na plus. Next Week: Tagowy Gauntlet Match Street Profits vs Apollo i Corbin vs Guerillas Of Destiny vs LDF vs Pretty Deadly vs The OC, liczę tutaj na wygraną GoD, a zapowiada się fajna walka ogólnie. Knight vs Escobar, może pojawi się mama Escobara xD nie no ale walka może być przyjemna. Bayley i Michin vs Nia i Tiff, no feud to pewnie podbuduję, ale raczej do skipa będzie. Nieźle się zapowiada przyszły tydzień. Ooooooo KO będzie partnerem Rhodesa dzisiaj no w sumie można było się tego spodziewać, ale dobry wybór i logiczny, chociaż walka bez emocji, zakończyć się ona może na dwa sposoby albo Bloodline wparuję i rozjebie każdego albo po prostu KO i Kodeusz wygrają, ale może ringowo będzie git. Bardzo fajna walka, dostaliśmy około 9,5 minuty solidnego starcia w TV, więc z reklamą to około 11-12 minut było, bardzo dobre starcie i po walce wbija Bloodline czyli w sumie dostaliśmy dwa wyjścia teoretycznie, bo Cody i KO wygrali sobie normalnie, a potem jeszcze Bloodline rozkurwia Rhodesa i KO xD Znaczy przepraszam KO i Rhodes rozwalają Bloodline, a potem wbija Fatu, który rozwala Rhodesa i KO, bo Bloodline mimo że wyszli w trójkę to nie dają rady dwóm zawodnikom xD. Fatu to jest jakiś wariat, Bloodline znowu każe patrzeć Cody'emu jak Ci niszczą jego przyjaciela, dobrze to wygląda, ciekawe do czego to doprowadzi ostatecznie, Cody rozjebany, KO rozjebany WHO'S NEXT?! Świetna walka, świetne zakończenie show. Plusy: Andrade vs Carmelo Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Knight Promo The Bloodline Main Event i sekwencja końcowa Neutral: Segment otwierającyw Minusy: Przegrana Carmelo Feud Jax z Bayley Chelsea przegrywająca w squashu przez roll up Michin vs Tiffany kolejny raz Podsumowanie: W sumie nie było to złe SD, bardzo przyjemne starcia, a większość minusów dotyczyła kobiet i jednej decyzji bookingowej, ale poza tym było fajnie, Raw mi się bardziej podobało w tym tygodniu, ale SD też nie wypadło tragicznie, nawet wypadło powyżej przeciętnej według mnie, takie SD że można obejrzeć i się dobrze bawić, ale czy coś się straci jak się je pominie? Ciężko mi stwierdzić imo tak niezbyt, jednak można się dobrze bawić.
  • Redaktorek
   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porttitor volutpat risus, ut porttitor diam blandit quis. Nulla malesuada tincidunt quam, quis pretium diam tristique sed. Donec non sem id justo vehicula semper. Ut sagittis mi eget odio bibendum pellentesque nec a nisl. Fusce euismod tellus non ante ullamcorper consectetur. Suspendisse id mattis dolor. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur tempus, libero vitae volutpat porttitor, leo lorem feugiat sapien, egestas accumsan est sem eu nulla. Vivamus nibh purus, pharetra non elit ac, efficitur lacinia sem. Phasellus eu sapien erat. Vivamus sit amet porttitor metus. Nunc convallis hendrerit nisl sit amet tempus. Vestibulum id libero egestas, blandit neque at, iaculis nisl. Sed eleifend pretium erat sit amet tincidunt. Morbi vel diam vulputate, molestie massa sed, tempus eros. Cras tempus diam lorem. Donec imperdiet laoreet odio sit amet dignissim. Quisque at mattis massa. Fusce vel ex ullamcorper, convallis mauris vitae, lobortis libero. Praesent sit amet consectetur dui. Suspendisse molestie sapien augue, sed consectetur magna viverra sit amet. Fusce hendrerit odio eget posuere pharetra. Fusce vitae aliquam lectus, a aliquet lacus. Nam imperdiet, tellus vel fermentum euismod, urna ligula blandit purus, vitae sollicitudin nunc massa sit amet urna. Donec elementum molestie libero scelerisque finibus. Integer eu consectetur nisl. Fusce aliquet porttitor lacus vitae mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nullam luctus vestibulum ipsum, vel rhoncus dolor mollis id. Nam volutpat, turpis vel gravida dictum, risus enim ultrices velit, eu pretium lacus risus ut arcu. Aliquam erat volutpat. Fusce gravida odio eget fringilla vehicula. Cras dolor tortor, fermentum vel urna ut, lacinia egestas risus. Vivamus nibh lorem, convallis non justo sed, ultricies finibus quam. Cras lobortis dui nec est tincidunt, quis porttitor justo dignissim. Quisque pulvinar massa quis ante maximus, ut congue tellus tempus. Integer egestas interdum tortor eu aliquet. Sed pellentesque ut dui quis luctus. Integer eleifend vulputate justo. Morbi dui nunc, venenatis in egestas non, fermentum vel tellus. Fusce ut nisi vel felis tempus placerat. Nunc interdum orci in venenatis dapibus. Mauris ultrices faucibus finibus. Praesent imperdiet, odio ac cursus lobortis, leo nibh gravida mi, nec dictum risus nibh a massa. Praesent consequat volutpat tortor sit amet malesuada. Duis malesuada pellentesque imperdiet. Sed porta eros ipsum, ac congue odio volutpat at. Phasellus dapibus urna eget consequat semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam auctor gravida nulla in ullamcorper. Mauris bibendum eget mi vel luctus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam sit amet mattis nunc, ac egestas augue. Etiam sit amet sem non ipsum fringilla scelerisque ut sed neque. Nam vestibulum, lacus eu fermentum hendrerit, sapien dui sagittis sapien, non tristique nunc nisl in nisi. Donec non augue facilisis, placerat lectus id, vestibulum eros. Curabitur elit nisi, tincidunt aliquam purus ut, cursus ullamcorper arcu. Duis libero ante, eleifend sed feugiat non, molestie quis diam. Proin sagittis quis massa ut tempus.
  • Przemk0
   sddsfsdf
×
×
 • Dodaj nową pozycję...