Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE: New Design


Mr. Grand

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  102
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.10.2010
 • Status:  Offline

Witam! Na początek trochę informacji. Każdy fan wrestlingu, zna zapewne obecną sytuację w World Wrestling Entertainment. Walki są bardzo słabe, utalentowani zawodnicy jobbują, angle i segmenty nie są śmieszne. Ogólnie show jest beznadziejne. Na Smackdown po raz kolejny feud braci i powrót Bearera, który nie jest już taki jak kiedyś. Dlatego też postanowiłem zacząć pisać swoje własne diary. Rozpoczynam od RAW dnia 11 października 2010, dwa tygodnie przed Bragging Rights. Zostałem oficjalnie prezesem WWE, gdyż Vince McMahon zrezygnował z powodu problemów zdrowotnych. Ja nazywam się Frank Lafferty i pochodzę ze Szkocji. Tradycyjnie RAW odbywa się w poniedziałki, Smackdown w piątki, NXT we wtorki, a gale PPV w niedziele. Nie ma Superstars. Co do walk, będę pisał tylko same końcówki, ponieważ i tak nikt nie czyta.

Poniżej rostery:

RAW

Roster:

Alicia Fox - Heel

Brie Bella - Face

Chris Jericho - Heel

CM Punk - Heel

Daniel Bryan - Tweener

Darren Young - Face

David Hart Smith - Face

David Otunga - Heel

Evan Bourne - Face

Eve Torres – Face

Ezekiel Jackson - Heel

Gail Kim - Face

Goldust – Face

Heath Slater - Heel

Jey Uso - Heel

Jillian - Heel

Jimmy Uso - Heel

John Cena - Face

John Morrison - Face

Justin Gabriel - Heel

Mark Henry – Face

Maryse - Heel

Melina - Face

Michael Tarver - Heel

Natalya - Face

Nikki Bella - Face

Primo - Heel

R-Truth - Face

Randy Orton - Tweener

Santino Marella - Face

Sheamus - Heel

Skip Sheffield - Heel

Tamina - Heel

Ted DiBiase - Heel

The Great Khali - Face

The Miz - Heel

Triple H - Face

Tyson Kidd - Face

Vladimir Kozlov - Heel

Wade Barrett - Heel

William Regal - Heel

Yoshi Tatsu - Face

Zack Ryder – Heel

Pozostali:

Bret “The Hitman” Hart – Generalny Manager

Jerry “The King” Lawler – Komentator

Justin Roberts – Ring Annoucer

Michael Cole – Komentator

Ranjin Singh – Menedżer The Great Khali’ego

PASY:

WWE Championship

Posiadacz: Randy Orton

Poprzedni posiadacz: Sheamus

United States Championship

Posiadacz: Daniel Bryan

Poprzedni posiadacz: The Miz

SmackDown!

Roster:

Alberto Del Rio - Heel

Beth Phoenix - Heel

Big Show - Face

Caylen Croft - Heel

Chavo Guerrero - Heel

Chris Masters - Face

Christian - Face

“Dashing” Cody Rhodes - Heel

Curt Hawkins - Heel

Dolph Ziggler - Heel

Drew McIntyre - Heel

Edge - Face

Finlay - Face

Jack Swagger - Heel

Joey Mercury - Heel

JTG - Face

Kane - Heel

Kaval - Face

Kelly Kelly - Face

Kofi Kingston - Face

Layla - Heel

Luke Gallows - Heel

Matt Hardy - Face

Michelle McCool - Heel

MVP - Face

Rey Mysterio- Face

Rosa Mendes - Face

Shad - Face

Tiffany - Face

Trent Barreta - Heel

Tyler Reks - Heel

Undertaker – Face

Vance Archer – Heel

Pozostali:

Hornswoggle – Okazjonalna postać

Matt Striker – Komentator

Paul Bearer – Menedżer Kane’a

Ricardo Rodriguez – Konferansjer Alberto Del Rio

Theodore Long – Generalny Manager

Todd Grisham – Komentator

Tony Chimel – Ring Annoucer

Vickie Guerrero – Asystentka General Managera

PASY:

World Heavything Championship

Posiadacz: Kane

Poprzedni posiadacz: Rey Mysterio

Intercontinental Championship

Posiadacz: Dolph Ziggler

Poprzedni posiadacz: Kofi Kingston

Tag Team Championship

Posiadacze: Cody Rhodes & Drew McIntyre

Poprzedni posiadacze: The Hart Dynasty

Divas Championship

Posiadacz: Michelle McCool

Poprzedni posiadacz: Melina

NXT

Brett DiBiase

Pros: Shad

Epico

Pros: Rey Mysterio

Hunico

Pros: Christian

Leo Kruger

Pros: Mark Henry

Mason Ryan

Pros: R-Truth

Derrick Bateman

Pros: John Morrison

Richie Steamboat

Pros: Ezekiel Jackson

Tito Colon

Pros: William Regal

GALE PPV:

WWE Bragging Rights – 24 Październik 2010

WWE Survivor Series – 21 Listopad 2010

WWE Tables, Ladders and Chairs – 19 Grudzień 2010

 

RAW – 11 Październik 2010

Galę otwiera wspaniały pokaz fajerwerków oraz theme RAW, czyli zespół Nickelback z piosenką Burn It To The Ground. Na RAW witają nas Jerry „The King” Lawler i Michael Cole. Panowie rozmawiają o nowym prezesie WWE, Franku Lafferty’m. I właśnie on przy swoim theme, Not Afraid, zespołu Eminem, wychodzi na ring.

Frank Lafferty: Witam wszystkich fanów obecnych dzisiaj na RAW i tych, którzy oglądają nas za pośrednictwem telewizji! Nazywam się Frank Lafferty i jestem nowym prezesem World Wrestling Entertainment! Vince McMahon postanowił powierzyć mi to stanowisko, gdyż jestem jego przyjacielem i wie on, że będę dobrze sprawował swoją władzę w WWE. Na początek chciałbym zaprosić tutaj Breta Hart, generalnego managera RAW, który wybierze kapitana swojego brandu na Bragging Rights.

Bret Hart w swoim stylu wychodzi na arenę, wita się z fanami podaje dłoń nowemu prezesowi WWE, bierze mikrofon i zaczyna mówić.

Bret Hart: Witam wszystkich, a w szczególności prezesa WWE, Pana Franka Lafferty. Przejdźmy zatem do rzeczy. Miałem wybrać kapitana drużyny RAW na Bragging Rights. Kapitanem mojej drużyny jest człowiek, który uważa są za najlepszego na świecie, człowiek, który zdobył więcej pasów i trofeów, niż jesteście w stanie sobie wyobrazić, człowiek, który będzie najlepszym kapitanem, Chris Jericho!

Chris wychodzi na ring z uśmiechem na ustach, bierze mikrofon i zaczyna mówić.

Chris Jericho: Macie rację, to ja będę najlepszym kapitanem drużyny RAW. Nie zawiodę nikogo, wybiorę najlepszych zawodników i pokonamy hipokrytów ze Smackdown. Nie mają oni pojęcia co to wrestling, damy im taką lekcję, że popamiętają nas na bardzo długi czas. W mojej drużynie nie znajdzie się żaden pasożyt, który mógłby zniszczyć naszą drużynę i nie pozwolić nam wygrać. Dzisiaj przy każdej walce zasiądę obok komentatorów i będę obserwował, który z zawodników jest gotowy by wystąpić w zwycięskiej drużynie. Pierwsza walka rozpocznie się już za chwilę.

Chris odkłada mikrofon i udaje się w stronę komentatorów. Tymczasem Bret Hart bierze mikrofon i mówi.

Bret Hart: Zatem znamy już kapitana, jestem pewien, że wybierze dobrych zawodników. Tymczasem żegnam się z wami. Do zobaczenia!

Frank Lafferty: Ja także się żegnam. Do zobaczenia!

Obaj schodzą z ringu.

Komentatorzy z Chrisem Jericho wymieniają swoje uwagi na temat drużyny RAW. Czeka nas pierwsza walka dzisiejszego wieczoru.

 

Ted DiBiase(w/Maryse) vs Evan Bourne – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Bourne za ringiem, Ted już na niego czeka i wyprowadza serię ciosów. Bourne w narożniku. Million Dollar Man bierze rozbieg i wbija się kolanem w prawie nieprzytomnego Evana. DiBiase sygnalizuje koniec pojedynku, szykuje się na Dream Street, jednak Bourne blokuje i odpycha przeciwnika. Obaj na deskach, Evan pierwszy się podnosi i atakuje Teda nogą. Widać, że obaj są potwornie zmęczeni. Bourne wpycha przeciwnika w narożnik wykonuje serię kopnięć, lecz w końcu Ted łapie jego nogę, ale dostaje Enzuigiri i leży obok narożnika. Evan przygotowuje go sobie do finishera, wchodzi na trzecią linę i wykonuje Shooting Star Press. Przypięcie 1… 2… jednak Maryse wyciąga z ringu sędziego. Evan nie wie o co chodzi. Łapie się za głowę, a DiBiase sprytnie wykonuje Low Blow i przypina 1… 2… 3…! Ted DiBiase nieuczciwie pokonuje Evana Bourna i jest już w drużynie RAW na Bragging Rights. Celebruje na ringu razem z Maryse swoje zwycięstwo, patrzy na Chrisa Jericho i udaje się do szatni.

 

Chris Jericho przekazuje jakieś uwagi komentatorom i nadchodzi czas na drugą walkę dzisiejszego RAW.

 

John Morrison(w/Derrick Bateman) vs William Regal(w/Tito Colon) – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Regal wypracowuje sobie przewagę, gdy jego podopieczny z NXT odwraca uwagę sędziego. Anglik wyprowadza serię kopnięć w narożniku. Sędzia oddziela go od Morrisona. William wykonuje Neckbreaker i zakłada Half Boston Crab. John bliski poddania, jednak doczołguje się do lin. Regal już szykuje się na Knee Trembler, jednak nie trafia i teraz to JoMo wychodzi z serią ciosów i na koniec European Uppercut. Szykuje sobie rywala pod Starship Pain i już jest gotów, ale Tito Colon znów odwraca uwagę Johna i sędziego. Sędzia nakazuje mu opuścić arenę i tak też się staje. Morrison wykonuje Spinning Heel Kick i Regal gotowy do Starship Pain. Pin 1… 2… 3…! I John Morrison jest w teamie RAW na Bragging Rights. Y2J niezbyt zadowolony.

 

Na backstagu Justin Roberts przeprowadza wywiad z jednym z członków drużyny RAW, Tedem DiBiase. Zawodnik opowiada o tym, że Y2J to wymagający kapitan, ale Ted chce się przypodobać Jericho i będzie ciężko trenować by wypaść jak najlepiej.

 

Komentatorzy przypominają dzisiejsze wydarzenia i przypominają o tym, że Chris Jericho kompletuje drużynę na Bragging Rights.

The Miz vs Skip Sheffield(w/Justin Gabriel) – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Sheffield rządzi w ringu. Seria ciosów i Miz w głębokiej defensywie. Kip zaczyna sobie lekceważyć byłego mistrza Stanów Zjednoczonych. Jeszcze kilka ciosów w narożniku i szykuje się jego kończący clothesline. Rozbieg i… nie trafia, w ostatniej chwili Miz unika. Jednak Miz nie jest w stanie się podnieść i członek Nexus nadal go atakuje. Kilka kopnięć i wyrzuca przeciwnika za ring. Teraz może chwilę odpocząć, jednak nie, wychodzi do Miza i Irish Whipem wbija go w stalowy narożnik. The Miz leży prawie nieprzytomny. Rozbrzmiewa theme Nexus i wychodzą na arenę na czele z Wade’m Barrettem. Otaczają ring, a komentatorzy uciekają. Zostaje tylko Chris Jericho. Całe Nexus, prócz Sheffielda atakuje kapitana drużyny RAW. Tymczasem Skip Sheffield dał Mizowi odpocząć i teraz Miz także patrzy na to co Nexus robi z Jericho. Wyciągają go na backstage i ciągle atakują. W ringu Miz wykonuje Neckbreaker, podnosi Skipa i trzyma go w pozycji do Skull Crushing Finale. Akcja kończąca wykonana. 1… 2… 3…! The Miz kolejnym zawodnikiem drużyny RAW! Celebruje zwycięstwo z szatańskim uśmieszkiem. Jednak pojawiają się Nexus, a Miz ucieka przez publiczność. Miejmy nadzieję, że mu się to uda.

 

Na backstagu Jericho jest opatrywany przez lekarzy, ma tylko rozcięty łuk brwiowy.

Komentatorzy przed kolejną walką nic nie powiedzieli, gdyż dopiero co wrócili po ucieczce przed Nexus.

 

Melina vs Maryse – Divas Championship Qualifing Match

Końcówka: Divy jak divy. Cała walka, która trwała nie więcej niż pięć minut to była końcówka. Przez całą walkę dominowała Melina, jednak w pewnym momencie spod ringu wyłoniła się zamaskowana postać, która odwróciła jej uwagę i wtedy Maryse wykonała French Kiss i odliczyła Melinę do trzech.

 

Komentatorzy już na swoim miejscu, dołączył nawet do nich trochę poobijany Chris Jericho. Kapitan drużyny RAW zastanawiał się dlaczego zaatakowało go Nexus. Zapowiedział też zemstę. Następnie komentatorzy zapowiedzieli ostatnią walkę kwalifikacyjną do drużyny RAW.

 

Heath Slater vs R-Truth – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: R-Truth szykował się już nawet na Lie Detector, lecz Heath sprytnie tego uniknął. Następnie to on miał przewagę i wyrzucił rywala za ring. Zszedł po niego i nadal okładał go w ringu. DDT oraz Hurricanrana nie dały mu zwycięstwa, lecz tylko two count. Zadał jeszcze kilka ciosów, po czym udane Enzuigiri, ale to także nie dało zwycięstwa. Chwilę później Superplex z trzeciej liny i Sweetness pozwoliły odliczyć dzielnie broniącego się przeciwnika do trzech. Heath Slater popatrzył groźnie na Y2J i zszedł z ringu. Co ciekawe przy ringu nie było nikogo z Nexus.

 

A Nexus właśnie omawiało swój plan na walkę wieczoru, która już za chwilę. Komentatorzy już ją zapowiadają.

Chris Jericho odszedł na backstage, a tam Justin Roberts już czekał by przeprowadzić z nim wywiad. Jericho powiedział, że zamierza zemścić się na Nexus, ale ważniejsza jest dla niego walka na Bragging Rights, gdzie będzie kapitanem drużyny RAW.

 

Sheamus vs John Cena vs Wade Barrett(w/Nexus) vs CM Punk – WWE Championship Qualifing Match – Fatal Four Way Elimination Match

Końcówka: Pozostali CM Punk i Wade Barrett . CM Punk atakuje high kickami w narożniku i na koniec Spinning Wheel Kick, który powala Barretta. Punk atakuje Stompami, a chwilę później Backbreaker. Próba zapięcia Anaconda Vise… i udaje się! Lider Nexus resztkami sił próbuje dostać się do lin, i jednak mu się udaje. Wade kompletnie nie wie co się dzieje, Punk nadal atakuje. Nexus mogą tylko patrzeć, są bezsilni. Punk wykonuje Enzuigiri z rozbiegu i wynosi go pod GTS. Nexus wbiegają na rampę i odwracają uwagę Punka, nie udaje mu się wykonać Go To Sleep. Wade powoli dochodzi do siebie, podczas gdy CM Punk nie może zrozumieć o co tym razem chodziło Nexus. Punk odwraca się do Barretta a ten kopie go w brzuch po czym wykonuje Wasteland. 1… 2… 3…! Tak, Wade Barrett został pretendentem do pasa WWE. Tak więc na Bragging Rights odbędzie się walka Wade Barret kontra Randy Orton o pas WWE. Lider Nexus wraz z drużyną celebrował zwycięstwo, a na titantronie ukazał się prezes WWE, Pan Frank Lafferty. Frank mówił o dzisiejszym incydencie, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Komentatorzy się pożegnali i RAW zeszło z anteny.

 

Aktualna karta na Bragging Rights

 

Randy Orton vs Wade Barrett for WWE Championship

 

Team RAW(Chris Jericho, Ted DiBiase, John Morrison, The Miz, Heath Slater, ???, ???) vs Team SmackDown(???, ???, ???, ???, ???, ???, ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 10
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  206
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.08.2009
 • Status:  Offline

Wyniki walk eliminacyjnych do przewidzenia z wyjątkiem Slater - R-Truth :) Mimo wszystko starasz się i nieźle Ci to wszystko wychodzi. Czekam na więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  102
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.10.2010
 • Status:  Offline

NXT – 12 Październik 2010

Michael Cole i Todd Grisham witają się, Panowie rozmawiają o Rookies NXT, a także o wydarzeniach z ostatniego RAW, na którym Chris Jericho kompletował swoją drużynę. Matt Striker wychodzi na ring i mówi.

Matt Striker: Witam wszystkich fanów na NXT! Witam Rookies! Witam mentorów! Rozpoczynamy trzeci sezon NXT! Na początek powitajmy zawodników. Powitajmy pierwszego żółtodzioba, Brett DiBiase i jego mentor Shad! Kolejny jest Epico i jego mentor Rey Mysterio! Dalej widzimy Hunico i jego mentora Christiana! Kolejnym zawodnikiem jest Leo Kruger i jego Pros Mark Henry! Dalej Mason Ryan i R-Truth! Później Derrick Bateman i John Morrison! Następnie Richie Steamboat i Ezekiel Jackson! I na końcu Tito Colon i jego mentor William Regal! Znamy już wszystkich żółtodziobów i ich mentorów. Pierwsza eliminacja już za cztery tygodnie. A dzisiaj zawodnicy powiedzą nam coś o sobie.

Pierwszym, który mówił o sobie był Tito Colon. Powiedział, że pochodzi z San Juan w Portoryko i bardzo chce wygrać NXT. Derrick Bateman powiedział, że pochodzi z Tampy na Florydzie i chce być kolejną gwiazdą WWE.

Matt Striker powiedział, że nadszedł czas na pierwszą walkę.

 

Mason Ryan(w/R-Truth) vs Brett DiBiase(w/Shad)

Końcówka: Mason Ryan rzucił się na leżącego DiBiase’go i zaczął okładać go pięściami. Następnie wykonał mu Reverse DDT, lecz nie udało mu się odliczyć przeciwnika. R-Truth cały czas przekazuje mu jakieś uwagi. Teraz to Brett wyszedł z serią kopniaków i powalił clothesline’m przeciwnika. Następnie Drop Kick i wchodzi na trzecią linę. Ryan odwraca się i otrzymuje Springboard Crossbody. Pin 1… 2… 3…! Brett DiBiase odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w NXT. Shad gratuluje mu, jednak ma zastrzeżenia co do jego walki.

 

Matt Striker pogratulował zwycięzcy i zaprosił dwóch kolejnych Rookies, aby powiedzieli coś o sobie. Epico powiedział, że nie ujawni swoich danych, ale bardzo chce wygrać NXT. Kolejny był Leo Kruger. Leo nic nie powiedział, przez co Mark Henry nakrzyczał na niego. Striker zaprosił nas na kolejną walkę.

 

Epico(w/Rey Mysterio) vs Hunico(w/Christian)

Końcówka: Pojedynek zawodników w masce był bardzo ciekawy. Pod koniec Epico wykonał Enzuigiri, czym powalił rywala. Podopieczny Rey’a Mysterio bez przerwy atakował. Hunico chwilę później skontrował, wykonał nawet DDT, lecz nie zdołał odliczyć przeciwnika. Epico ruszył z kontrą, wydawało się już, że odliczy rywala po Reverse DDT z narożnika, lecz w ostatniej chwili Hunico dotknął liny. Epico wstał i czekał, aż podniesie się jego rywal. Spining Wheel Kick po czym odliczył przeciwnika. Epico także inkasuje pierwsze zwycięstwo w NXT. Pomaga wstać przegranemu i podaje mu rękę. Razem schodzą z ringu.

 

Matt Striker prosi kolejnych zawodników, by powiedzieli kilka słów o sobie. Hunico powiedział, że pochodzi z El Paso w Teksasie i jak każdy tutaj chce wygrać NXT. Brett DiBiase pochodzi z West Palm Beach na Florydzie. On także chce wygrać NXT. Matt Striker im podziękował, a komentatorzy zapowiedzieli kolejną walkę.

 

Tito Colon(w/William Regal) vs Leo Kruger(w/Mark Henry)

Końcówka: Panowie stworzyli dobre widowisko, szczególnie Tito Colon chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Tito przeważał przez prawie całą walkę, Leo tylko kilka razy wyprowadził jakieś ciosy. Colon wyrzucił rywala za ring i już czekał by wykonać swoją akcję kończącą. Kruger wszedł na ring, ale uniknął ciosu i wyszedł z serią ciosów i Suplexem. Jednak Tito od razu ruszył z serią ciosów i powalił Krugera. Teraz czeka, aż wstanie, Regal przekazuje u jakąś uwagę. Tito Colon wykonuje Orlando’s Magic, przypina i zwycięża. Celebruje zwycięstwo z Regalem, który ciągle coś mu przekazuje.

 

Matt Striker wzywa do siebie dwóch ostatnich Rookies, czyli Masona Ryana i Richie’go Steamboata. Ryan powiedział, że pochodzi z Walii, z miasta Tremadog. Richie powiedział, że pochodzi z utalentowanej rodziny, a swoje umiejętności odziedziczył po ojcu. Obaj bardzo chcę wygrać NXT.

 

Matt Striker podziękował wszystkim i zapowiedział pierwsze głosowanie za trzy tygodnie, a za cztery tygodnie pierwszą eliminację. Komentatorzy pożegnali się i NXT się zakończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  236
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  24.08.2010
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  iPhone

Fajnie się zaczyna. Mam nadzieję, że następne odcinki będą trzymać poziom, a może i nawet będą lepsze. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  102
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.10.2010
 • Status:  Offline

SmackDown! – 15 Październik 2010

Wybuchają fajerwerki, rozbrzmiewa oficjalne theme Smackdown. Matt Striker i Todd Grisham witają się i rozmawiają o ostatnich wydarzeniach na RAW, a także są ciekawi kto zostanie kapitanem drużyny Smackdown na Bragging Rights. Chwilę później słychać Not Afraid i widzimy prezesa WWE Pana Franka Lafferty’ego zmierzającego w stronę ringu. Frank bierze mikrofon i zaczyna mówić.

Frank Lafferty: Witam wszystkich fanów obecnych na hali i przed telewizorami! Każdy chyba pamięta ostatnie wydarzenia z RAW, gdzie Nexus zaatakowało Chrisa Jericho.

Na titantronie ukazuje się wideo z RAW.

Dlatego też wobec Nexus zostaną wyciągnięte konsekwencje. Jeśli nie przeproszą oni oficjalnie Chrisa Jericho na najbliższym RAW, Wade Barrett zostanie usunięty z walki o pas WWE na Bragging Rights. Na RAW Y2J kompletował swoją drużynę. To samo stanie się dziś na Smackdown. Chciałbym zaprosić na ring Generalnego Managera Smackdown, Pana Theodore’a Longa.

Theodore Long wychodzi na ring przy swoim theme, wita się z prezesem WWE, bierze mikrofon i zaczyna mówić.

Theodore Long: Witam prezesa WWE, Pana Franka Lafferty’ego! Witam wszystkich, którzy mnie słyszą. Chciałbym wybrać teraz kapitana naszej drużyny na Bragging Rights. Człowiek niezwykle utalentowany, człowiek, który w tej federacji jest ponad piętnaście lat. Matt Hardy!

Matt Hardy wchodzi na ring witając się z fanami. Bierze mikrofon i mówi.

Matt Hardy: Witam wszystkich. Dziękuję Panu Longowi za przedstawienie mnie. Chciałbym zapewnić wszystkich na Smackdown, że drużyna, którą wybiorę okaże się lepsza od drużyny RAW. Jak Chris Jericho na RAW, zasiądę dzisiaj obok komentatorów i będę obserwować walki kwalifikacyjne. Pierwsza walka już za chwilę.

Matt udaje się do komentatorów.

Theodore Long: Na koniec mam dla fanów dwie niespodzianki. Jedną przekażę teraz, a drugą przekaże Bret Hart na RAW. A więc ta niespodzianka to draft na RAW po Bragging Rights! Zbiorą się tam wszyscy zawodnicy z wszystkich Brandów. Pytałem o to wcześniej Pana Franka Lafferty i zgodził się. O drugiej niespodziance dowiecie się na RAW. Do zobaczenia!

Theodore Long wraz z prezesem WWE Frankiem Lafferty’m udają się na backstage.

Komentatorzy już teraz zapowiadają draft, na którym wszystko może się zmienić, a przed nami pierwsza walka dzisiejszego Smackdown, jest to pojedynek kwalifikacyjny do drużyny Smackdown na Bragging Rights.

 

Jack Swagger vs Luke Gallows – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Gallows, głównie dzięki swoim gabarytom przeważa. Kilka clothesline’ów i Big Boot, to jednak nie starcza na Swaggera. Matt Hardy pewnie wolałby w swojej drużynie Jacka Swaggera, ale na razie się na to nie zanosi. All American-American teraz przez chwilę ma przewagę. Seria kopniaków i Vertical Suplex. Próba pinu 1… 2… nic z tego! Running knee lift i znów próba pinu, jednak znów mu się to nie udaje. Seria ciosów zakończona clothesline’m. Luke na środku ringu, a Jack zakłada Ankle Lock! Gallows resztkami sił doczołguje się do lin. Swagger ponownie wyciąga go na środek ringu i ponownie zakłada Ankle Lock, tym razem to musi być koniec. Znów udało mu się doczołgać do lin. Jack Swagger zdenerwowany, widzi, że Gallows ma problemy z chodzeniem. Pomaga mu wstać i wynosi go do Gutwrench Powerbomb. Pin 1… 2… 3…! Jack Swagger zmęczony, ale szczęśliwy, gdyż jest w drużynie Smackdown.

 

Komentatorzy patrzą na lekarzy, którzy na ringu zajmują się Luke Gallows’em, dyskutują na temat Bragging Rights. Chwilę później zapraszają nas na kolejną walkę.

 

„Dashing” Cody Rhodes vs JTG – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Dashing rządzi w ringu atakując kolanem. JTG oparty na linach. Rhodes bierze rozbieg i Knee Dropem wyrzuca rywala za ring. Tauntując schodzi po byłego członka Cryme Tyme. Za ringiem wykonuje mu Suplex na rampę i wraca do kwadratowego pierścienia. Sędzia wylicza, a Cody nadal tauntuje. …6… 7… 8… JTG jednak wraca. A Cody Rhodes konsekwentnie osłabia już tylko przeciwnika. Teraz zamiast kolan atakuje chopami. Zostawia na chwilę JTG rozpędza się i potężny Bulldog. Pin 1… 2… niestety. Cody stara się definitywnie zakończyć walkę. Szykuje się nam Cross Rhodes i… tak! 1… 2… 3…! Cody Rhodes szczęśliwy jest w teamie Smackdown.

 

Matt Striker i Todd Grisham chwilowo bez Matta Hardy’ego próbują zgadnąć kim będą czterej pozostali zawodnicy. Na backstagu Tony Chimel już czekał na Cody’ego Rhodesa. Ten powiedział, że awansował do drużyny Smackdown, gdyż jest Dashing, bardzo się z tego cieszy i dołoży wszelkich starań, żeby nikogo nie zawieść. Powoli przyszedł czas na walkę div, a więc nudy.

 

Kelly Kelly vs Beth Phoenix - Divas Championship Qualifing Match

Końcówka: Przez całą walkę dominowała Glamazonka, lecz pod koniec zlekceważyła trochę Kelly Kelly i przez to, ta druga miała przewagę. Wykonała między innymi Drop Kick i Kelly Killer, a odliczyła rywalkę po K2. Wbrew pozorom pojedynek ciekawy, głównie ze względów wizualnych, a co najważniejsze trwał dłużej niż pięć minut. Kelly Kelly zmierzy się na RAW z Maryse, zwyciężczyni na Bragging Rights stoczy walkę z Michelle McCool o pas kobiet.

 

Matt Hardy dołączył do komentatorów, którzy pytali go gdzie był, Matt powiedział, że miał do załatwienia ważną sprawę w biurze prezesa WWE. Pozostała dwójka zastanawiała się co to za sprawa. Nadszedł czas na kolejną walkę, tym razem będzie to Handicap Match i to trzech na jednego.

 

Big Show vs Chavo Guerrero & Tyler Reks & Joey Merucry – 3 on 1 Handicap Match – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Rywale Big Showa nieźle sobie z nim radzili, dzięki temu, że dobrze współpracowali. Pod koniec, Big Show radził sobie znakomicie, Tyler Reks nadział się na K.O. Punch, Chavo na Big Boot, a Mercury otrzymał Chokeslam. Show próbuje przypiąć Joey’a, lecz Guerrero i Reks przerywają, obaj zderzyli się przy tym głowami. Między zawodnikami doszło do ostrej wymiany zdań, a Show to wykorzystał i wykonał na obydwu Chokeslam, po czym odliczył Tylera Reksa. Tym samym znalazł się on w drużynie Smackdown na Bragging Rights. Po walce Chavo wykonał na Reksie i Mercury’m Three Adios, po czym zdenerwowany zszedł od szatni.

 

Na titantronie pojawiło się kilkuminutowe promo walki Randy Orton kontra Wade Barrett o pas WWE i promo walki RAW kontra Smackdown na Bragging Rights. Komentatorzy tymczasem zaprosili nas na kolejną walkę.

 

Drew McIntyre vs Rey Mysterio – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Panowie stworzyli bardzo ciekawe widowisko. Obaj bardzo chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W końcówce Rey wykonał 619 i był gotowy na Splash z trzeciej liny lecz, Szkot go uniknął. Teraz to Drew miał przewagę, wykonał Suplex oraz szarżę w narożniku po czym na całej hali zgasło światło. Kiedy się zapaliło na ringu leżał McIntyre, a Mysterio był gotów do Splasha z narożnika. Skoczył, lecz światło ponownie zgasło. Kiedy się zapaliło McIntyre stał w pozycji do Future Shock DDT. Nie zdołał jednak wykonać tej akcji, gdyż światło znów zgasło. Gdy się zapaliło obaj leżeli obok siebie. Sędzia doliczył do dziewięciu, McIntyre wstał i wykonał Future Shock DDT, dzięki czemu osiągnął zwycięstwo. W dziwnych okolicznościach, ale zakwalifikował się do teamu Smackdown.

 

A więc walki kwalifikacyjne za nami, znamy część drużyny Smackdown. Matt Hardy idzie korytarzem, spotyka Teddy’ego Longa, razem wymieniają kilka zdań na temat draftu i wchodzą do biura GM’a. Dalszej rozmowy nie słyszymy, gdyż kamerzysta nie wszedł do gabinetu Longa. A tymczasem Matt Striker i Todd Grisham zaprosili nas na walkę wieczoru.

 

The Undertaker vs Edge – World Heavything Championship Qualifing Match

Końcówka: Edge przeważał przez większość walki, jednak w końcówce to Taker dominował. Deadman wykonuje swój taniec na linie i udaje się, Edge leży. Undertaker staje w narożniku i gdy Edge wstaje bierze rozbieg i wykonuje Reverse DDT. Pin 1… 2… nic z tego! Zdenerwowany wyrzuca Edge’a za ring. Ten leży na ringu, ale za linami A Taker bierze rozbieg i Guillotine Leg Drop. Znów w ringu, próba Chokeslamu, lecz zablokowana. Edge powoli przejmuje przewagę. Wychodzi z serią kopniaków i Suplexem. Szykuje się na Spear. Rozbieg i… nie trafia! Leży obolały w narożniku, a Taker powoli sygnalizuje koniec walki. Znów próba Chokeslamu, lecz znów zablokowana. Obaj są potwornie zmęczeni. Wymiana ciosów i Edge znów ma przewagę. Wykonuje Flapjack i Edgecution. Gotowy na Spear. Tym razem trafia. Pin 1… 2… 3…! Rated R Superstar zostaje pretendentem do pasa wagi ciężkiej.

Komentatorzy żegnają się i zapraszają za tydzień. Edge celebruje swoje zwycięstwo i Smackdown schodzi z anteny.

 

Aktualna karta na Bragging Rights

Randy Orton vs Wade Barret for WWE Championship

Kane vs Edge for World Heavything Championship

Team RAW(Chris Jericho, Ted DiBiase, John Morrison, The Miz, Heath Slater, ???, ???) vs Team SmackDown(Matt Hardy, Jack Swagger, “Dashing”Cody Rhodes, Big Show, Drew McIntyre, ???, ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  102
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.10.2010
 • Status:  Offline

RAW – 18 Październik 2010

Rozpoczynamy kolejne RAW! Wspaniały pokaz pirotechniczny i znane theme RAW, komentatorzy witają się, dyskutują o Bragging Rights. A po chwili do ringu zmierza mistrz WWE, Randy Orton.

Randy Orton: Tydzień temu Wade Barrett pokonał czterech zawodników w Fatal 4 Way Matchu. Pokonał ich dzięki Nexus, które odwróciło uwagę CM Punka. Barrett miałeś szczęście, lecz ze mną tak łatwo miał nie będziesz. Pokonam ciebie oraz całe Nexus, wyeliminuje Cię na długi czas, a kiedy wrócisz zrobię to jeszcze raz i kolejny… Nexus Ci nie pomoże, wykonam Ci RKO i zakończę walkę. Ty nazywasz siebie liderem? Haha, lepszy od ciebie jest nawet ten Sheffield. To nie może być zwykła walka, dziś wieczorem obaj jeden na jednego zmierzymy się w ringu. Zwycięzca wybierze stypulację walki na Bragging Rights. Jeśli się nie boisz wejdź tu i zgódź się na to!

Słyszymy theme Nexus, a do ringu zmierza sam Wade Barrett.

Wade Barrett: Chcesz dzisiaj walki? Dostaniesz ją! Pokonam Cię, a następnie wybiorę taką stypulację, którą popamiętasz do końca życia!

Wade Barrett schodzi powoli z ringu, Orton jeszcze chwilę tam pozostaje, po czym także schodzi z ringu.

 

A Michael Cole i Jerry Lawler podgrzewają atmosferę przed zbliżającą się galą PPV Bragging Rights. Tymczasem czeka nas pierwsza walka. Chyba niezbyt ciekawa, ale zobaczmy…

 

Goldust vs William Regal – Normal Match

Końcówka: Walka była niezbyt długa I niezbyt ciekawa. Przewagę miał raz jeden, a raz drugi z zawodników. Końcówka jednak należała do Regala, który najpierw powalił przeciwnika, następnie wykonał Neckbreaker i próbował przypiąć. Nie udało się. Znów zaczął okładać rywala kończąc Uppercutem. Knee Trembler, 1… 2… 3… i koniec. William Regal pokonuje Goldusta.

 

Komentatorzy znów dyskutowali o Bragging Rights, a na Smackdown zapowiedzieli walkę kapitanów, Chris Jericho kontra Matt Hardy. Nadszedł czas na walkę div.

 

Kelly Kelly vs Maryse - Divas Championship Qualifing Match

Końcówka: Jak na walkę div przystało, było dużo okazji, żaby popatrzeć tu i ówdzie… Maryse przez całą walkę przeważała, lecz pod koniec mocno zlekceważyła rywalkę i w efekcie to Kelly Kelly przeważała. Kelly wykonuje DDT i dokłada jeszcze Suplex, na koniec Kelly Killer, jednak to nie dało jej zwycięstwa. Wykonała jednak K2 i odliczyła rywalkę. Piękna Kelly Kelly zwycięża i jest pretendentką do pasa kobiet na Bragging Rights.

 

Komentatorzy zachwycali się urodą Kelly Kelly jak i Maryse. A na backstagu widzimy, jak w jakimś zamkniętym pomieszczeniu zamaskowana osoba trzyma związaną Melinę. Żąda ona okupu za Melinę. Jak potoczy się dalsza sytuacja zobaczymy niedługo. Tymczasem Triple H jest w ringu.

Triple H: Witam Was wszystkich ponownie! Długo mnie tu nie było przez to, że leczyłem kontuzję, którą spowodował Sheamus. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Teraz powracam, by zniszczyć wszystkich, a w szczególności Sheamusa. Już za chwilę ponownie zobaczycie mnie w ringu, a moim przeciwnikiem będzie Sheamus!

 

Triple H vs Sheamus – Bragging Rights Qualifing Match

Końcówka: Cała walka była bardzo dobra. W końcówce Sheamus przeważał, brutalnie atakował Huntera łokciami i low Kickami. HHH dzielnie się bronił, lecz Sheamus nadal miał przewagę. Swinging Neckbreaker i próba przypięcia, jednak nie udana. Celtic Warrior szykuje się na Brogue Kick. Rozbieg i… nie trafił! Triple H wychodzi z serią kopnięć i Facebreaker Knne Smash. Próba przypięcia 1… 2… i nic z tego. Hunter teraz przeważa. Flowing DDT i znów próba przypięcia. Jednak ponownie nic z tego nie wyszło. Zapina Figure Four Leg Lock! Sheamus bez sił. Próbuje dostać się do lin i po dłuższej chwili mu się to udaje. Clothesline i Hunter tauntuje, tymczasem Sheamus dochodzi do siebie. Bierze rozbieg jednak HHH wykonuje mu Spinebuster. Próba przypięcia i znów nic. Czeka aż rywal wstanie i ponowie Spinebuster. Taunt i chyba chce skończyć walkę. Pedigree! Pin 1… 2… 3…! Tak, Triple H powraca w wielkim stylu i jest w drużynie RAW na Bragging Rights.

 

A na backstagu Nexus atakuje Randy’ego Ortona. Dostał on finishery od Otungi, Barretta i Sheffielda.

 

Komentatorzy dyskutują o wcześniejszym wydarzeniu i o powrocie Triple H. Nadszedł czas na kolejną walkę.

 

John Cena vs CM Punk – United States Championship Qualifing Match

Końcówka: Kilka Side Kicków w narożniku i Bulldog od CM Punka. Punk wstaje i czeka, a kiedy Cena się podnosi otrzymuje Spinning Wheel Kick. Były lider Straight Edge Society na narożniku i Crossbody. Próba pinu 1… 2… nic z tego. Zapina Anaconda Vise. Cena bezsilny, jednak po dłuższej chwili dosięga do lin. Suicide Dive i próba przypięcia 1… 2… jeszcze nie tym razem. Punk zaskoczony, faktem, że nie dał rady odliczyć Johna. Próba GTS, ale Cena blokuje. Nie ma jednak sił by zaatakować, przez to CM ciągle atakuje Backbreaker i Step-up Enzuigiri, ale nadal People’s Champ się nie poddaje. Kolejna próba zakończenia walki przez Go to Sleep, tym razem się udało. 1… 2… 3…! CM Punk pretendentem do pasa Stanów Zjednoczonych na Bragging Rights. Zadowolony schodzi z ringu.

 

A na backstagu, w ciemnym pomieszczeniu Melina nadal siedzi związana, a zamaskowana kobieta nadal żąda okupu w wysokości stu tysięcy dolarów. Do ringu zmierza Bret „The Hitman” Hart.

Bret Hart: Witam wszystkich! Na Smackdown Pan Theodore Long zapowiedział niespodziankę. O jednej już powiedział. O drugiej powiem teraz ja. A więc w WWE już niedługo pojawią się dwa nowe pasy. Jeden z nich to pas Cruisweight Championship, drugi natomiast to Hardcore Championship. Pas pierwszy jest dla zawodników lżejszych i mniejszych, o drugi pas można wałczyć tylko w stypulacjach, np. Ladder Match czy Table Match. Ponad to, ten pas ma zasadę 24/7, czyli można o niego wałczyć wszędzie, byle tylko z sędzią. Nie ma czasu bawić się w jakieś bezsensowne turnieje o pasy, zostaną one losowo przydzielone zawodnikom podczas draftu. Dodam jeszcze, że pas Cruisweight będzie należał do brandu Smackdown, natomiast pas Hardcore do brandu RAW. Przejdę teraz do innej sprawy. Każdy z Was zapewne czeka na walkę, która wyłoni ostatniego członka drużyny RAW. Ta walka jednak się nie odbędzie. Ostatniego zawodnika poznamy na Bragging Rights, tuż przed samą walką. Żegnam się z Wami, do zobaczenia!

Bret Hart schodzi z ringu, a po chwili rozpoczyna się walka dzisiejszego wieczoru.

 

Randy Orton vs Wade Barrett – Normal Match

Końcówka: Orton szykuje się na swoje DDT z drugiej liny. Wykonuje je, a następnie dokłada jeszcze European Uppercut. Znamy to wściekłe spojrzenie, już wiadomo, że za chwilę żmija może dokonać egzekucji. RKO jednak nie udane! Teraz Barrett przejmuje przewagę powalając rywala Big Bootem. Seria kopniaków zakończona Suplexem. European Uppercut i próba przypięcia 1… 2… nic z tego! Spinebuster i znów próba pinu 1… 2… jeszcze nie. Znów powala Randy’ego Big Bootem, i Slingshot backbreaker. Teraz to Wade chce dokonać zniszczenia. Wynosi Vipera pod Wasteland i tak! Udana egzekucja. 1… 2… 3…! I to tyle! Wade Barrett za chwilę wybierze stypulację walki na Bragging Rights.

 

Wade Barrett: Orton pokonałem Cię! Teraz wybiorę stypulację walki, w której zmierzymy się na Bragging Rights. Mój wybór to… sześćdziesięcio minutowy Iron Man Match! Dodatkowo będzie to No Holds Barred Match! Orton zniszczę Cię!

 

I tak oto kończy się ostatnie RAW przed Bragging Rights. Zapraszamy na NXT.

 

Aktualna karta na Bragging Rights

Randy Orton vs Wade Barrett for WWE Championship – Iron Man Match

Kane vs Edge for World Heavything Championship

Michelle McCool vs Kelly Kelly for Divas Championship

Daniel Bryan vs CM Punk for United States Championship

Team RAW(Chris Jericho, Ted DiBiase, John Morrison, The Miz, Heath Slater, Triple H, ???) vs Team SmackDown(Matt Hardy, Jack Swagger, “Dashing”Cody Rhodes, Big Show, Drew McIntyre, ???, ???)

 

NEWSY

Siódmym zawodnikiem RAW będzie najprawdopodobniej ktoś z czwórki Stone Cold Steve Austin, Batista, The Rock, Shawn Michaels.

 

Zamaskowana zawodniczka to prawdopodobnie Mickie James.

 

_____________________________

W najbliższym czasie odcinki będą pojawiać się rzadziej, gdyż nie mam za bardzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  19
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  25.10.2010
 • Status:  Offline

Pisz dalej ziomek , nawet dobrze ci to wychodzi .

W skali szkolnej 4+. Choć niektóre wyniki są do przewidzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  102
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.10.2010
 • Status:  Offline

NXT – 19 Październik 2010

 

Rozbrzmiewa theme, pokaz fajerwerków. Rozpoczynamy NXT. Witają się Michael Cole i Todd Grisham. A w ringu Matt Striker.

Matt Striker: Witam wszystkich ponownie. Tydzień temu rozpoczął się drugi sezon NXT. Poznaliśmy Rookies i ich mentorów. Dzisiaj rozpocznie się pierwsza konkurencja. Teraz na ring zapraszam wszystkich żółtodziobów. Wybiorę dwóch z Was i za chwilę zmierzycie się w pierwszej walce dzisiejszego wieczoru. A więc wybieram… Derricka Batemana, a jego przeciwnikiem będzie Brett DiBiase. Zaczynamy pierwszą walkę!

 

Derrick Bateman(w/John Morrison) vs Brett DiBiase(w/Shad) – Normal Match

Końcówka: DiBiase atakuje w parterze. Wstaje i kilka stompów. Czeka aż rywal wstanie i wykonuje Drop Kick. Seria ciosów i na zakończenie Uppercut. Próba pinu 1… 2… nic z tego. Kilka Low Kicków, Bateman oparty o liny. Brett bierze rozbieg chcąc wyrzucić go za ring, jednak ten się odsuwa i to DiBiase ląduje za ringiem. Derrick atakuje za ringiem ciosami w głowę. Wrzuca do ringu i atakuje kopniakami. Suplex i próba pinu, lecz nie udana. DiBiase powoli przejmuję przewagę po wymianie ciosów. DDT i wchodzi na narożnik. Czeka aż przeciwnik wstanie i Springboard Crossbody. Pin 1… 2… 3…! Brett DiBiase inkasuje drugie zwycięstwo w NXT.

 

Matt Striker mu gratuluje, a chwile później zaprasza na pierwszą konkurencję. Jest to uderzanie w „gruszkę”. Pierwszy uderzał Hunico, zdobył 810 punktów, drugi był Mason Ryan zdobył 780 punktów. Kolejny to Epico, który miał 801 punktów. I kolejny Derrick Bateman 759 punktów. Matt zaprosił nas na drugą walkę.

 

Hunico(w/Christian) vs Richie Steamboat(w/Ezekiel Jackson) – Normal Match

Końcówka: Hunico rządzi w ringu, Suplex i próba przypięcia 1… 2… jeszcze nie. Kilka Low Kicków i Superkickiem wyrzuca przeciwnika za ring. Tam dalej go atakuje i po chwili wrzuca do ringu. DDT i próba pinu 1… 2… i znów nic. Wymiana ciosów, z której lepiej wyszedł Richie. Powala przeciwnika clothesline’m i wchodzi na narożnik, jednak Hunico szybko wstaje i teraz wymiana ciosów na narożniku. Steamboat zrzuca przeciwnika i czeka aż wstanie. Diving Crossbody i przypięcie. 1… 2… 3…! Koniec walki. Młody Steamboat zwycięża.

 

Matt Striker zaprasza kolejnych zawodników do uderzenia w „gruszkę”. Pierwszy był Leo Kruger, który niechętnie zdobył tylko 507 punktów. Brett DiBiase zdobył 812 punktów. Tito Colon 789 punktów, a Richie Steamboat 815 punktów. Tymczasem Striker zaprasza na ostatnią dziś walkę.

 

Tito Colon(w/William Regal) vs Epico(w/Rey Mysterio) – Normal Match

Końcówka: Tito atakuje rywala punchami. Następnie seria clothesline’ów i Epico leży. DDT i wyrzuca zamaskowanego zawodnika za ring. Sędzia się odwraca, a tymczasem Regal atakuje zółtodzioba. Rey Mysterio podchodzi do niego i wymieniają kilka ostrych zdań, a tymczasem w ringu Colon nadal atakuje. Suplex i próba przypięcia 1… 2… nic z tego. Powala Epico clothesline’m, wychodzi za liny i Splash zza lin. Pin 1… 2… nic z tego. Wyrzuca rywala za ring, a tam William Regal już czeka i wykonuje mu Knee Trembler. Wrzuca nieprzytomnego do ringu, a tam Tito Colon wykonuje mu Orlando’s Magic, po czym odlicza Epico do trzech. Po walce Colon ma jakieś uwagi do swojego mentora, ale obaj schodzą z ringu.

 

Matt Striker powiedział, że to już koniec na dzisiaj, komentatorzy się pożegnali, a na titantronie wyświetliły się wyniki dzisiejszej konkurencji, po czym NXT zeszło z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 047
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.04.2010
 • Status:  Offline

Nie lubię oceniać NXT bo sam tego nie piszę szczegółowo ale przydałyby się jakieś segmenty z udziałem mentorów i ich żółtodziobów. Jakieś kłótnie czy może przeciwnie. Dopiero zaczynasz ale i tak jest dobrze.

 

Zapraszam do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  8
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  27.10.2010
 • Status:  Offline

WWE SmackDown - 22 Październik 2010

 

Wybuchają fajerwerki i na antenę wchodzi WWE SmackDown!!! Todd Grisham oraz Matt Striker przypominają wszystkim wydarzenia z ostatniego SD , a poza tym widzimy także skróty z niektórych walk z Raw!!!

Chwilę potem słyszymy "Live For The Moment" i na ring zmierza Matt Hardy Bierze mikrofon i zaczyna mówić:

Witam wszystkich Fanów WWE!!! Jak wiecie tydzień temu zaczęliśmy kompletowanie składu SD na BR!!! Jednak nie udało nam się zapełnić wszystkich miejsc. Tak więc nie ma na co czekać i powinniśmy zacząć kolejne pojedynki o miejsca. Jednak teraz chciałbym zapowiedzieć i nasz GM wyraził zgodę na to bym dzisiaj zawalczył z.... Kanem!!! Tak więc czas zacząć Show!!!

 

Komentatorzy mówią o tym iż na SD naprawdę wiele się dzieje choć kto wie co jeszcze się wydarzy. Zapowiedziane zostało również przemówienie Theodora Longa na dzisiejszej gali. Podobno ma to być coś bardzo ważnego co może zmienić losy tego rosteru jednak teraz przenieśmy się na ring.

 

Trent Barreta vs Christian - Bragging Rights Qualifing Match

 

Końcówka: Barreta atakuje swojego rywala kiedy ten jest ledwo przytomny. Trent jest bardzo zadowolony i z pogardą uderza Christiana. W końcu ulubieniec publiczności podnosi się wyprowadzając serię ciosów w brzuch po czym odbija się od lin i..... Spinning Wheel Kick!!! Przypina 1...2..Kickout!!! To nie koniec jednak "Captain Charisma" się tym nie przejmuje. Natychmiast wchodzi na liny i mamy.... Flashpoint!!! To może być koniec , ale zawodnik nie przypina. Christian staje za swoim przeciwnikiem i czeka aż się podniesie. Po chwili przechodzi jednak do swojej akcji kończącej i mamy.... Killswitch!!! Fantastycznie. Przykłada 1...2...3 Pin Fall!!! "Captain Charisma" cieszy się ze zwycięstwa i dołączenia do drużyny SD na Bragging Rights.

 

Tymczasem Striker i Grisham zachwycają się wspaniałym zwycięstwem Christiana po czym ogłaszają drużynę SmackDown na PPV. Wspominają też o tym iż do skompletowania składu brakuje Hardy'emu jednego zawodnika , a walka o to miejsce odbędzie się już za chwilę.

 

Alberto Del Rio vs Chris Masters - Bragging Rights Qualifing Match

 

Końcówka: Obaj zawodnicy walczą jakby był to dopiero początek tego pojedynku. Mamy zwarcie z którego zwycięsko wychodzi Chris. Od razu przechodzi do ataku wykonując potężnego Clotheslina. Podnosi przeciwnika i odbija Go od lin po czym mamy.... Military Press Slam. Masters zamierza już przypiąć , ale przeszkadza mu w tym osobisty Spiker Del Rio , Ricardo Rodriguez. "The Masterpiece" próbuje się wyrywać , ale nic z tego , a z tego wszystkiego korzysta Alberto zakładając Rolling cross armbar. Chris szarpie się jednak nie udaje mu się wydostać choć do lin nie brakuje mu za wiele. W końcu Del Rio puszcza swojego przeciwnika chcąc za chwilę ponowić chwyt jednak nie udaje mu się to , a Masters kontruje to w Roll-Up 1...2...3 Pin Fall!!! Niesamowite!!! Chris Masters ostatnim uczestnikiem drużyny SmackDown!!! Zdenerwowany Alberto atakuje swojego rywala German Suplex'em. Zawodnik wychodzi z ringu po krzesełko i za chwilę z nim wraca tylko po to by zaatakować nim "The Masterpieca". Wygrany leży w ringu nieprzytomny , a Del Rio wychodzi z ringu zadowolony i bierze mikrofon mówiąc iż może nie wygrał tego pojedynku , ale czuje się jak zwycięzca.

 

Czas na reklamy , a w nich przypomnienie o gali Bragging Rights. Widać proma wszystkich walk , które są zaplanowane na tą galę.

 

Po tym wszystkim widzimy w ringu Generalnego Managera Theodora Longa w ringu , który mówi:

A więc nasza drużyna skompletowana!!! SD ma skład , który bez problemów pokona Raw w walce TT!!! Ale nie po to tutaj wyszedłem. Chcę powiedzieć o czymś zupełnie innym. Otóż nie wyznaczyłem jeszcze pojedynku o pas Interkontynentalny!!! Już teraz wyznaczam Sześcioosobowy Elimination Match o ten pas. Mam już w myślach uczestników i za chwilę ich przedstawię. Są nimi: Oczywiście obrońca tytułu Dolph Ziggler , Kofi Kingston , Kaval , M.V.P , Alberto Del Rio , Rey Mysterio!!! *Fani są zachwyceni* Dziękuję!!! Ale jeszcze cały czas mam na sumieniu jedną rzecz. Otóż jak taki doskonały zawodnik jakim jest The Undertaker ma nie wystąpić na PPV??? Dlatego też mimo iż przegrał z Edgem na ostatnim SmackDown to dostanie szansę. Dostanie możliwość zrewanżowania się Edge'owi za swoją porażkę.

Tymczasem słychać "Metalingus" i na ring wychodzi Edge

Long , czy Ciebie porypało??? Czy ktoś uderzył Cię w głowę??? Czy coś Ci się stało??? A już wiem pewnie Undertaker Cię zastraszył. Czy nie mam racji??? Boisz się Go??? Daj mi z nim walkę , a pokażę mu kto jest godny na noszenie pasa Wagi Ciężkiej na swoim ramieniu. Wiesz co??? Popełniasz wielki błąd , ponieważ była to walka eliminacyjna. Przegrał i nie zasłużył. Gdybym to ja jakimś cudem poniósł porażkę to na pewno nie dostał bym takiej szansy. Po co w takim razie się starałem??? Po co mi to wszystko??? Żądam od Ciebie wyjaśnień Long!!! Natychmiast!!! Teraz!!!

Edge nie daje nawet zacząć GM'owi i wykonuje na nim Spear'a!!! A potem wychodzi z ringu.

 

Komentatorzy rozmawiają o tej właśnie sytuacji i o tym czy Edge poniesie konsekwencje swojego zachowania. Oraz o Sześcioosobowym Elimination Matchu. Po tym wszystkim zapowiadają następną walkę dzisiejszego wieczoru.

 

Intercontinental Champion Dolph Ziggler & Jack Swagger vs Rey Mysterio & Kofi Kingston

 

Końcówka: Kingston leży po za ringiem , a w nim Swagger atakuje bezbronnego Mysteria. Jack przymierza się do swojej akcji kończącej , ale jego przeciwnik uwalnia się po czym odbija się od lin i wykonuje Hurricanranę!!! Rey czeka na rywala i częstuje Go nieprawdopodobną ilością potężnych kopnięć!!! Jednak po tych ciosach Swagger zmienia się ze swoim partnerem , który natychmiast wskakuje do ringu jednak nie udaje mu się zaskoczyć Mysteria , który wskakuje na drugą linę i robi Moonsault!!! Rey jest bardzo zmęczony , ale udaje mu się zrobić zmianę z Kofim , który dopiero co odzyskał siły. Kingston zaskakuje całą publiczność , a przede wszystkim Dolpha , któremu wykonuje Dropkick , kolejny , jeszcze jeden i w końcu mamy to na co wszyscy czekali czyli Boom , Boom , Boom i..... Boom Drop!!! Wspaniale!!! Kofi staje w narożniku i czeka na swojego przeciwnika , któremu wykonuje Trouble in Paradise!!! Genialnie!!! Swagger od razu wskakuje do ringu jednak on też inkasuje Trouble in Paradise!!! Kingston przypina Zigglera 1...2...3 Pin Fall!!! Rey i Kofi są górą w tym pojedynku!!! Tymczasem Mysterio wykonuje jeszcze 619 na Jacku!!! Obaj tryumfują po czym schodzą z ringu.

 

Na Backstagu Theodore Long jest opatrywany przez sanitariuszy. General Manager choć nie daje po sobie tego poznać jest wściekły i mówi: Edge, Edge nie powinieneś był tego robić. Teraz zgotuję Ci prawdziwe piekło. Już nigdy nie zdobędziesz żadnego pasa. Pożałujesz tego!!!

 

Grisham i Striker zastanawiają się nad tym czy Edge zostanie jeszcze w walce o pas WHC. Uważają iż to mógł być pochopny atak pretendenta.

 

TT Champions Cody Rhodes & Drew McIntyre vs Montel Vontavious Porter & Big Show

 

Końcówka: W ringu Big Show jest atakowany przez obu rywali , a nieprzytomny , leżący po za ringiem MVP nie jest w stanie mu pomóc. Cody i Drew obijają kończyny przeciwnika , który jednak powoli odzyskuje siły i podnosi się. Mistrzowie TT zauważając to odchodzą jednak po chwili znów przystępują do ataku. Jest jednak Porter i pomaga swojemu partnerowi , ale nie udaje mu się to , ponieważ rywale są mocniejsi i wyrzucają MVP z ringu , a kiedy odwracają się czeka już na nich uśmiechnięty Big Show. Drew natychmiast ucieka z ringu , a Show wykonuje na Rhodesie Chokeslam i pinuje 1...2...3 Pin Fall!!! Porter wraca do ringu i cieszy się razem ze swoim partnerem , a Drew stoi na rampie i uśmiecha się w stronę dwójki.

 

Komentatorzy rozmawiają o tym iż Drew zachował się nieładnie wobec swojego partnera i Cody może mieć mu to za złe.

 

Reklamy...

 

Na ringu po raz kolejny stoi Long

Jak widzicie dzisiaj oglądamy walki pomiędzy zawodnikami z drużyny SD , ponieważ chcemy zobaczyć kto jest mocnym punktem naszego brandu. Ale wiem kto jest słabym. Oczywiście jest nim "Rated R Superstar" Jakie to szczęście , że nie jest on w drużynie. Jednak osobiście wyrzucam Go z walki o pas WHC.

Na ring wychodzi Frank Lafferty

Frank Lafferty: Long. Edge zachował się nieodpowiedzialnie i jego zachowanie jest beznadziejne. Ale nie możesz zmieniać zdania z tygodnia na tydzień. Edge wywalczył sobie to miejsce i pokazał , że na nie zasługuje. Nie możesz Go wyrzucić. Nie pozwolę na to. Natomiast jeżeli jeszcze raz się tak zachowa wyciągnięte zostaną konsekwencje.

 

World Heavyweight Champion Kane(w/Paul Bearer) vs Matt Hardy

 

Końcówka: Kane cały czas przeważa w tym pojedynku i jego przeciwnik nie jest w stanie mu odpowiedzieć. WHC pomaga wstać rywalowi , ale tylko po to by zaraz wykonać na nim Big Boot'a. Pinuje 1...2..Kickout!!! To jeszcze nie koniec choć Hardy jest już strasznie poobijany i ledwo co oddycha. Natomiast "The Big Red Monster" nie czeka lecz dalej atakuje przeciwnika. Bierze rozbieg i.... Sidewalk Powerslam!!! Kane przypina 1...2..Kickout!!! Teraz zawodnik jest znacznie bardziej wściekły i kłóci się z sędzią przekonując Go iż było 3. Kiedy odwraca się inkasuje kopnięcie w brzuch i.... Twist Of Fate!!! Niesamowite!!! Jak to się stało??? Hardy pinuje 1...2..Kickout!!! Jak to możliwe??? Teraz Matt może protestować bo wydawało się iż to powinien byc koniec. Matt wstaje i podnosi za sobą rywala , który dzięki urnie kontruje to w Chokeslam jednak nie udaje mu się , ponieważ.... Światło gaśnie Kiedy zapala się Bearer leży w ringu nieprzytomny razem z Kanem oraz Hardym , ale ten jest w stanie położyć rękę na "The Big Red Monster'erze" Sędzia odlicza 1...2...3 Pin Fall!!! Nieprawdopodobne!!! Hardy pokonuje World Heavyweight Championa Kane'a!!!

 

Na rampę wychodzi Undertaker , który mówi:

Dostałem drugą szansę i z niej skorzystam. Ale tu nie chodzi tylko o to , ale też o to iż zamierzam zniszczyć mojego brata Kane'a. Dobrze wie , że to ja jestem tym lepszym , tym bardziej dominującym bratem. "The Big Red Monster" dobrze o tym wiesz iż nie jesteś w stanie mi dorównać. Twój "Święty Graal" należy do mnie!!! To ja wyjdę z nim po Bragging Rights. Zawsze stałeś w moim cieniu , a to , że jesteś obecnie Mistrzem Wagi Ciężkiej to jedynie przypadek lub chwilowe przebłyski Twojej jakże nudnej kariery. Sam nie raz przyznawałeś się iż Undertaker to brat doskonały jednak nie do tego żeby mu dorównywać. Każdy zawsze uważał mnie za lepszego. Prawda jest taka , że na wyjątkowe traktowanie trzeba zasłużyć. Ty nie zasłużyłeś na to , a teraz już na schyłku swojej kariery próbujesz odzyskać szacunek. Zrozum to Kane. Jest już za późno. Po PPV przypomnimy sobie te czasy kiedy to Undertaker dominował w świecie wrestlingu!!!

Taker puszcza mikrofon i patrzy się w kierunku swojego brata , a gala schodzi z anteny....

 

Aktualna karta na galę Bragging Rights

 

Randy Orton vs Wade Barrett for WWE Championship - Iron Man Match

Kane vs Edge vs The Undertaker for World Heavyweight Championship - Triple Threat Match

Michelle McCool vs Kelly Kelly for Divas Championship

Daniel Bryan vs CM Punk for United States Championship

Team RAW(Chris Jericho, Ted DiBiase, John Morrison, The Miz, Heath Slater, Triple H, ???) vs Team SmackDown(Matt Hardy, Jack Swagger, “Dashing”Cody Rhodes , Big Show , Drew McIntyre, Christian , Chris Masters)

Dolph Ziggler vs MVP vs Kofi Kingston vs Alberto Del Rio vs Kaval vs Rey Mysterio for Intercontinental Championship

 

 

Od teraz będę to pisał razem z Nexusem tyle , że On Raw , a ja SD. Natomiast NXT na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  867
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  11.08.2009
 • Status:  Offline

Mam parę uwag co do gali. Dlaczego opisana jest ona tak krótko, mógłbyś dodać graficzne zapowiedzi walk dla lepszej estetyki. Opis walk nie jest najgorszy.

Moja ocena 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024

   Lokalizacja: Londyn, UK

   Stadion: Wembley Stadium

   Oficjalna strona: -> kliknij tutaj <-

   Przedsprzedaż: -> kliknij tutaj <-

    

   Podczas gali AEW Dynamite z 1 listopada 2023 roku, Tony Khan i Nigel McGuinness ogłosili, że bilety na drugą edycję All In w Londynie trafią do otwartej sprzedaży 1 grudnia, natomiast przedsprzedaż zacznie się już 27 listopada:


    

   Raczej nie ma co się spodziewać gorączki z biletami jaka miała miejsce przy tegorocznej edycji, gdzie tylko w przedsprzedaży sprzedano 37,000 biletów. W każdym razie wstępnie się zarejestrowałem do przedsprzedaży i niech się dzieje. Liczę na lepsze miejsca w przyszłym roku.

    

   Jak sądzicie - ile uda im się sprzedać biletów w tej edycji? 

    

   Na rekordy typu kolejne 80k+ nie ma raczej szans. Zwykle ten pierwszy raz w nowym markecie ściąga najwięcej uwagi, także drugie podejście + WWE Bash in Berlin zaledwie sześć dni później odbije się na ich wynikach. Chociaż fani wyglądali na bardzo zadowolonych z pierwszej edycji i z UK nigdy nie wiadomo - mogą nas ponownie zaskoczyć. 

   Obstawiam 60k w dniu show i ok 20k w przedsprzedaży. Mniejszy popyt przełożyłby się na większą ilość dostępnych biletów niż rok temu, także wypad na tę galę wypada dosyć atrakcyjnie. 

   Tutaj dyskutowaliśmy o AEW All In 2023:

    
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 16 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • Jeffrey Nero
   Excalibur bez maski:  
  • Jeffrey Nero
   Cygrao?
  • Kaczy316
   Przyznam wprost nie miałem totalnie weny na oglądanie NXT jakoś, ostatnio jakoś tak mam z tym NXT, że to kurde AEW w wydaniu WWE, oglądam NXT i mam wrażenie że co chwila widzę to samo tylko ze zmienionymi postaciami, mało kreatywności jakiejkolwiek tam jest i emocji, mógłbym jedynie oglądać w sumie epizody specjalne i PLE i wydaję mi się że za wiele bym nie stracił, ale przejdźmy do czegoś lepszego czyli SD! Zaczynamy od KODEUSZA! Pewnie zatwierdzona zostanie oficjalnie walka Solo vs Cody, a to już jest oficjalnie zatwierdzone, bo pojawił się match card przy jego wejściu xD. W sumie takie zwyczajne promo, powiedział trochę o Pontonie, że to rodzina i że Solo nie jest gotowy, aż przerywa mu Austin i Grayson, którzy obwiniali go o to, że Fatu ich zaatakował w zeszłym tygodniu i potem mamy brawl, który Cody wygrał dzięki jakiemuś randomowi TAK DLA MNIE TO JEST RANDOM ten typ co podał mu krzesło, nic nie wnoszący nudny segment, strata czasu. Wynikło z tego to, że Cody będzie potrzebował Tag Team partnera do walki z A-Town Down Under. Dobra przechodzimy do czegoś przyjemniejszego czyli walki Melo! Oby z kimś dobrym. NO TAK! On miał mieć walkę z Andrade, no mam nadzieję że to akurat ugra, a sama walka powinna oddać. Około 7 minut w TV świetnego pojedynku i jedna reklama to z 9 minut panowie dostali, jak na to jaką pozycję mają to uważam to za odpowiedni czas, dla mnie mogliby dłużej powalczyć, bo genialnie się to oglądało, ale pozycja niezbyt na to pozwalała, więc zrozumiałą decyzja, ale dlaczego Andrade to ugrał, bez sensu, Andrade stoi w miejscu, nic się z nim nie dzieję i zamiast wypromować nową gwiazdę, która walczyła już z takimi gwiazdami jak Orton i dawała sobie radę, to przegrywa z low carderem Andrade, bez sensu, no cóż jest jak jest, jednak walka bardzo dobra. Meh te wywiady są giga nudne, jeden wywiad z tego wszystkiego zapadł mi w pamięć i było to w feudzie Riddle'a z Rollinsem, tam to się działo i było to coś nowego świeżego, a teraz? Dostajemy to samo co moglibyśmy dostać na micu w ringu albo przy zwykłym spotkaniu na backu, także kiepsko.  Pianek vs Chelsea, ehh kobiety, no zobaczmy co się wydarzy......dlaczego walka, która ma potencjał trwa 1,5 minuty nawet niecałe? Co za bezsens. Wywalcie tytuły Tag Teamowe dla kobiet i dajcie normalne mid cardowe tytuły proszę, niech panie w mid cardzie mają się o co bić, bo często te feudy mid cardowe są lepsze od tych głównych. Lecimy! Podpisanie kontraktu na walkę Knight vs Paul o tytuł US na SummerSlam! Na początku jakoś nie mogłem się wczuć, ale segmencik bardzo dobrze się rozkręcił, czuć było tutaj osobiste porachunki i że to jest coś więcej niż tylko walka o tytuł, nie mam jak się za bardzo rozpisać o tym więcej, znaczy bardziej nie wiem jak, ale segment naprawdę dobry, podobał mi się i mamy oficjalnie Logan vs Knight na SummerSlam, oby Knight to ugrał. Ho ho ho dobra Knight na backu dobrze zgasił Santosa "You eant touch me? Your mom got my numer" Podobało mi się to. Tiffany vs Michin.....który raz my to już dostajemy w tym roku? Najpierw w debiutanckiej walce Tiff, potem jakoś po WM, teraz znowu, jaki jest sens tej walki? Nie widzę sensu jej nawet oglądać. Dobra taki był sens, że teraz Michin pokonała sobie Tiffany i to chyba po około 9 minutowej walce jeśli była reklama, nie wiem, ale bardzo nie lubię powtórek z dupy i to przewinąłem, Michin wygrała.....ale co z tego, jej to nic nie da xD. Uuuu promo Bloodline no Solo powiedz coś ciekawego, Fatu świetnie wygląda z tak złączonymi dłońmi jakby się modlił z ula falą nad głową Solo, dodaje to klimatu. Solo wygląda co raz lepiej, widać że szybko się chłop uczy, takie jest moje zdanie, jego proma wyglądają dobrze, mimika twarzy jest naprawdę solidna i oddaje emocję, tak jak mówiłem nie jest to poziom Romana jeszcze, ale nie jest to słabe wykonanie, do poziomu Reignsa ciężko się zbliżyć, gość w MR jest 12 lat i ponad 5 lat zajęło mu opanowanie takiego czegoś, Solo jest w WWE jak na razie niecałe 2 lata i z roku na rok wygląda lepiej jak dla mnie, ogólnie promo na plus. Next Week: Tagowy Gauntlet Match Street Profits vs Apollo i Corbin vs Guerillas Of Destiny vs LDF vs Pretty Deadly vs The OC, liczę tutaj na wygraną GoD, a zapowiada się fajna walka ogólnie. Knight vs Escobar, może pojawi się mama Escobara xD nie no ale walka może być przyjemna. Bayley i Michin vs Nia i Tiff, no feud to pewnie podbuduję, ale raczej do skipa będzie. Nieźle się zapowiada przyszły tydzień. Ooooooo KO będzie partnerem Rhodesa dzisiaj no w sumie można było się tego spodziewać, ale dobry wybór i logiczny, chociaż walka bez emocji, zakończyć się ona może na dwa sposoby albo Bloodline wparuję i rozjebie każdego albo po prostu KO i Kodeusz wygrają, ale może ringowo będzie git. Bardzo fajna walka, dostaliśmy około 9,5 minuty solidnego starcia w TV, więc z reklamą to około 11-12 minut było, bardzo dobre starcie i po walce wbija Bloodline czyli w sumie dostaliśmy dwa wyjścia teoretycznie, bo Cody i KO wygrali sobie normalnie, a potem jeszcze Bloodline rozkurwia Rhodesa i KO xD Znaczy przepraszam KO i Rhodes rozwalają Bloodline, a potem wbija Fatu, który rozwala Rhodesa i KO, bo Bloodline mimo że wyszli w trójkę to nie dają rady dwóm zawodnikom xD. Fatu to jest jakiś wariat, Bloodline znowu każe patrzeć Cody'emu jak Ci niszczą jego przyjaciela, dobrze to wygląda, ciekawe do czego to doprowadzi ostatecznie, Cody rozjebany, KO rozjebany WHO'S NEXT?! Świetna walka, świetne zakończenie show. Plusy: Andrade vs Carmelo Podpisanie kontraktu na walkę Logan vs Knight Promo The Bloodline Main Event i sekwencja końcowa Neutral: Segment otwierającyw Minusy: Przegrana Carmelo Feud Jax z Bayley Chelsea przegrywająca w squashu przez roll up Michin vs Tiffany kolejny raz Podsumowanie: W sumie nie było to złe SD, bardzo przyjemne starcia, a większość minusów dotyczyła kobiet i jednej decyzji bookingowej, ale poza tym było fajnie, Raw mi się bardziej podobało w tym tygodniu, ale SD też nie wypadło tragicznie, nawet wypadło powyżej przeciętnej według mnie, takie SD że można obejrzeć i się dobrze bawić, ale czy coś się straci jak się je pominie? Ciężko mi stwierdzić imo tak niezbyt, jednak można się dobrze bawić.
  • Redaktorek
   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec porttitor volutpat risus, ut porttitor diam blandit quis. Nulla malesuada tincidunt quam, quis pretium diam tristique sed. Donec non sem id justo vehicula semper. Ut sagittis mi eget odio bibendum pellentesque nec a nisl. Fusce euismod tellus non ante ullamcorper consectetur. Suspendisse id mattis dolor. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur tempus, libero vitae volutpat porttitor, leo lorem feugiat sapien, egestas accumsan est sem eu nulla. Vivamus nibh purus, pharetra non elit ac, efficitur lacinia sem. Phasellus eu sapien erat. Vivamus sit amet porttitor metus. Nunc convallis hendrerit nisl sit amet tempus. Vestibulum id libero egestas, blandit neque at, iaculis nisl. Sed eleifend pretium erat sit amet tincidunt. Morbi vel diam vulputate, molestie massa sed, tempus eros. Cras tempus diam lorem. Donec imperdiet laoreet odio sit amet dignissim. Quisque at mattis massa. Fusce vel ex ullamcorper, convallis mauris vitae, lobortis libero. Praesent sit amet consectetur dui. Suspendisse molestie sapien augue, sed consectetur magna viverra sit amet. Fusce hendrerit odio eget posuere pharetra. Fusce vitae aliquam lectus, a aliquet lacus. Nam imperdiet, tellus vel fermentum euismod, urna ligula blandit purus, vitae sollicitudin nunc massa sit amet urna. Donec elementum molestie libero scelerisque finibus. Integer eu consectetur nisl. Fusce aliquet porttitor lacus vitae mollis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nullam luctus vestibulum ipsum, vel rhoncus dolor mollis id. Nam volutpat, turpis vel gravida dictum, risus enim ultrices velit, eu pretium lacus risus ut arcu. Aliquam erat volutpat. Fusce gravida odio eget fringilla vehicula. Cras dolor tortor, fermentum vel urna ut, lacinia egestas risus. Vivamus nibh lorem, convallis non justo sed, ultricies finibus quam. Cras lobortis dui nec est tincidunt, quis porttitor justo dignissim. Quisque pulvinar massa quis ante maximus, ut congue tellus tempus. Integer egestas interdum tortor eu aliquet. Sed pellentesque ut dui quis luctus. Integer eleifend vulputate justo. Morbi dui nunc, venenatis in egestas non, fermentum vel tellus. Fusce ut nisi vel felis tempus placerat. Nunc interdum orci in venenatis dapibus. Mauris ultrices faucibus finibus. Praesent imperdiet, odio ac cursus lobortis, leo nibh gravida mi, nec dictum risus nibh a massa. Praesent consequat volutpat tortor sit amet malesuada. Duis malesuada pellentesque imperdiet. Sed porta eros ipsum, ac congue odio volutpat at. Phasellus dapibus urna eget consequat semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam auctor gravida nulla in ullamcorper. Mauris bibendum eget mi vel luctus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam sit amet mattis nunc, ac egestas augue. Etiam sit amet sem non ipsum fringilla scelerisque ut sed neque. Nam vestibulum, lacus eu fermentum hendrerit, sapien dui sagittis sapien, non tristique nunc nisl in nisi. Donec non augue facilisis, placerat lectus id, vestibulum eros. Curabitur elit nisi, tincidunt aliquam purus ut, cursus ullamcorper arcu. Duis libero ante, eleifend sed feugiat non, molestie quis diam. Proin sagittis quis massa ut tempus.
  • Przemk0
   sddsfsdf
×
×
 • Dodaj nową pozycję...