Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

TNA No Surrender 2010 (Dyskusje oraz spoilery!)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

czemu nie zrobili walką wieczoru starcia Kurta z Hardym?

 

TNA chciało zapewnić nam więcej zabawy. Nie ma się co oszukiwać, że fani nie spoglądają na zegarek, więc gdyby walka była main eventem, to po upływie regulaminowego czasu, wielu z nich zaczęłoby się zastanawiać, co jest grane, bo Bischoff doliczył pięć minut, a do zakończenia gali pozostało ich kilkanaście. W związku z tym druga dogrywka nie byłaby aż takim zaskoczeniem (choć oczywiście paleta możliwości do wypełnienia czasu we wrestlingu jest ogromna) i - co najważniejsze - nikt już nie spodziewałby się doliczenia kolejnych minut. A tak, kiedy druga dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, wielu osobom taka myśl musiała przejść przez głowę. Tak więc miejsce na karcie było sprzymierzeńcem tej walki.

1005187806541accfacb3d6.jpg

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    5

  • N!KO

    3

  • Tupak

    3

  • wrestlemaniac

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  484
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.07.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

MCMG vs GM

Świetna walka.Dwa dobre tag teamy stworzyły ciekawe widowisko.Tylko przeciwnik GM wzięty nie wiadomo skąd.Mieli być Brytole.To jest właśnie TNA,zero jakiejkolwiek organizacji.Totalnie bez sensu.

Douglas Williams vs Sabu

Walka średnia.Sabu dał jakoś radę.Katastrofy nie było.Wiadomo było,że Doug zachowa pas.

Velvet Sky vs Madison Rayne

Walka mało mnie nie interesowała,ale jakoś oglądnąłe.Zobaczymy jak dalej potoczy się feud.

Abyss vs Rhino

Przyzwoity pojedynek. Dało się patrzeć.Podobało mi się,gdy wrestlerzy byli wewnątrz konstrukcji :D

Jeff Jarrett i Samoa Joe vs Sting i Kevin Nash

Joe-taki świetny zawodnik,a musi męczyć się z dziadkami.On jakoś pociągnął tą walkę.Szmaci się walcząc w takich walkach.

AJ Styles vs Tommy Dreamer

Ładna walka.Trochę krwi się polało.Widelec wymiatał.Innej opcji nie było jak wygrana TNA Orginalsa.

Teraz o turnieju.Starcie Kurta z Jeffem na wysokim poziomie.Zobaczyliśmy kawał dobrego wrestlingu.Chyba jednak zobaczymy ich na przeciwko na BfG.Anderson vs Pope-już nie tak dobra walka jak tamta,ale również miło się oglądało.

 

PPV wyszło tak sobie.Kila fajnych momentów.3+/6 :-)

21413621404d57aa3f81990.jpg


  • Posty:  10 886
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

czemu nie zrobili walką wieczoru starcia Kurta z Hardym?

 

Glownie tutaj chodzilo o koncowke. Nie wypada puszczac fanow do domu z niesmakiem, ktorym mimo wszystko jest No Contest.

Edytowane przez N!KO

50608915156a3743c1fa34.jpg


  • Posty:  1 615
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja mogę tylko powiedzieć, że może i TNA jest na równi pochyłej w stronę upadku ale walki jak opener czy starcie Jeffa z Kurtem pokazują dobitnie, że federacja ta powinna istnieć jeszcze długo i serwować nam co jakiś czas takie smaczki. Gala na plus generalnie, głównie dzięki tym dwóm pojedynkom.

  • Posty:  1 623
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

MCMG vs GM świetny opener. Walka z minuty na minute nabierała większego tempa. Bardzo podobał mi się ten pojedynek i chciałbym, aby GM częściej się pojawiali na iMPACT.

PS: Brytole nie walczyli dlatego, że jeden z nich chamsko się zachował i przez to zostali odsunięci. TNA pokazuje, że nie toleruje chamstwa i tak ma być.

Douglas Williams vs Sabu pojedynek średni. Zwycięsca był znany od początku. Sabu nie licząc tych paru wtop to nawet dobrze walczył.

Velvet Sky vs Madison Rayne nawet nawet. Jak na walke tych pań było dobrze :) Jestem ciekaw jak dalej się potoczy feud pomiędzy BP.

Abyss vs Rhino hardcoru wielkiego nie było, ale i tak więcej niż u konkurencji :) Walka nawet dobra. Mieli sporo ciekawych akcji.

Jeff Jarrett i Samoa Joe vs Sting i Kevin Nash Gdyby nie Samoa Joe, to ten pojedynek byłby katastrofalny. Nawet przyjemnie się to oglądało, choć wiadomo, że szłu nie było.

AJ Styles vs Tommy Dreamer dobry pojedynek. Zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Bardzo zaskoczył mnie ten widelec w oku. Nie wiedziałem czy on mu serio wbił czy ten widelec był jakoś specjalnie przygotowany.

Kurta vs Jeff co tu dużo mówić, najlepszy pojedynek na tym PPV. Świetny pomysł z tymi dogrywkami, przez co mogliśmy zobaczyć jak Kurt bardzo chciał wygrać, lecz niestety mu się to nie udało do samego końca. Remis - i bardzo dobrze, bo Kurt nie przegra walki na BfG ani jej nie wygra i dalej będzie się wspinał po drabince.

Anderson vs Pope Ciężko byłoby im przyćmić widowisko z poprzedniej walki, ale panowie bardzo się starali i wyszło nawet dobrze.

 

Ogólnie PPV 7,5/10

1 miejsce w typerze TNA w 2011 r

 

http://total-nonstop-action.blogspot.com/ --> najlepszy blog o TNA

 

Fan wrestlingu od 25.02.2005r

 

Reprezentant TNA Originals


  • Posty:  10 372
  • Reputacja:   396
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

To, o czym zapomniałem napisać, a co strasznie mnie irytowało, to Hardy robiący na każdym kroku pałkę RVD :? To wielokrotne podkreślanie, że zamierza wygrać dla Van Dam'a, że RVD tak na prawdę nie stracił tytułu i tym podobne mdłe pierdy, było strasznie żałosne. Ja rozumiem, że trzeba wywoływać pop wśród marków, ale nie na zasadzie wiadra wazeliny w stosunku do innego face'a :roll:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  330
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dopiero wczoraj znalazłem czas na obejrzenie tego PPV. I wrażenie są dobre. MCMG stworzyli świetną walkę z Generation Me i do niej nie ma żadnego punktu przyczepienia. Douglas vs. Sabu. Myślałem, że walka będzie gorsza ale było ok. Sabu również walczył dobrze i podobało mi się jak wykorzystywał krzesełko. Tylko nie chciałem aby wygrał z anglikiem i na szczęście tak nie było. Walkę bab sobie odpuszczę. Abyss vs. Rhino - średni poziom walki. Opierało się bardziej na zwiedzaniu budynku. Najbardziej podobała mi się walka pod rampą. Aj Styles vs. Tommy Dreamer. Jestem miło zaskoczony tym pojedynkiem. Spodziewałem się nudniejszej walki a tu proszę, całkiem ciekawe starcie. Jeff Hardy vs. Kurt Angle - Najlepsza walka gali. Chyba poszło z 20 finisherów. I dobrze lubię kiedy po akcji kończącej przeciwnik jeszcze odpina. Mr. Anderson vs. The Pope - nie było źle ale mogło być lepiej. Spodziewałem się po obydwóch panach czegoś więcej. Ale cieszy mnie wygrana Andersona ;)

10771641474c446763479cb.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Pas NXT Women’s Championship będzie broniony w następnym tygodniu. Zaria dostanie title shota po turnie przeciwko Sol Ruca w tym tygodniu na NXT – to pozwoliło Jacy Jayne szybko wykonać rolling encore i obronić tytuł. Później backstage Zaria wpadła do Jayne i zażądała starcia o pas na następny tydzień, grożąc, że jeśli nie dostanie walki, to skończy jak Sol. Ricky Saints zapowiedział też segment „Absolute Experience” na następny tydzień, bez zdradzania szczegółów. Stwierdził, że skoro Joe He
    • Grok
      Liv Morgan niedawno wyznała, że jest gotowa poświęcić swoje „relacje osobiste” na rzecz kariery w WWE, bo właśnie taki los wybrała sobie z tym zawodem. W podcaście Bradley Martyn’s Raw Talk Morgan opowiedziała o swoim obecnym runie w WWE i całej karierze. Od historii drogi do federacji po najnowsze sukcesy ujawniła, jak bardzo jest gotowa na poświęcenia, by pchać karierę do przodu. Morgan podkreśliła, że świadomie idzie na te ustępstwa, bo wybrała życie w WWE. Ostatnio wygrała Royal
    • Grok
      Mistrz świata WWE CM Punk niedawno złamał kayfabe, obsypując pochwałami jednego ze swoich głównych rywali, Setha Rollinsa, i nazywając go jedną z największych gwiazd ostatniej dekady. Wraz z żoną, AJ Lee, Punk gościli niedawno w programie ESPN’s Unsportsmanlike, gdzie opowiedzieli o wejściu wrestlerów z indy do WWE i ich rosnącej roli w federacji, podając siebie jako przykład. Punk kontynuował, wymieniając Rollinsa jako kolejny przykład wrestlera, który mimo przeciwności osiągnął wielki
    • Grok
      Thea Hail awansowała do kolejnej rundy turnieju WWE NXT Speed. We wtorek, podczas odcinka WWE NXT z 24 lutego, Hail stanęła do walki z wieloletnią rywalką Blake Monroe w ramach turnieju NXT Speed. W szybkim, ale emocjonującym starciu Hail zwyciężyła po tym, jak pokonała Monroe i przeszła dalej. Zwycięstwo przyszło jednak dzięki interferencji Jaidy Parker, która wcześniej była uznana za kontuzjowaną i właśnie ta akcja przypieczętowała porażkę Monroe. Walka ruszyła z kopyta – Hail zaatakował
    • Grok
      Zaria i Ruca oficjalnie się skończyły. Po tygodniach teasowania rozpadu, który raz po raz był odkładany na rzecz przyjaźni, Zaria ostatecznie zdradziła Sol Ruca na wtorkowym NXT. W trakcie wejść do meczu o NXT Women’s Championship Zaria nagle wbiła spear w Sol i zmiażdżyła ją F5. Dzwonek zabrzmiał, a Jayne natychmiast złapała roll-up na wygraną. Po walce Zaria wyciągnęła Rucę z ringu i dorzuciła kolejnego F5 prosto przez stół komentatorów, kończąc segment pocałunkiem w czoło Ruci. Później te
×
×
  • Dodaj nową pozycję...