Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Własny ring

pawlos

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Mam problem, tworzę ring, liny mam, narożniki mam. Największy problem jest z podłożem. Co mam wybrać? Mam tylko 1 materac, więcej nie kupie bo cholerstwo drogie z pizdu. Zastanawiałem się nad styropianiem o grubości 10cm. Kupić mniej więcej z 5 takich płyt 1x1 i wyłożyć. Ale każdy twierdzi że styropian łatwo się podda i pęknie. Więc co jeszcze polecacie?

• Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

polecam plyta wiorowa na ring 5x5 m wydasz 130 zl tylko a na to dasz filc

Chodzi mi o to, co dać jako "zmiękczacz" żeby upadek nie bolał, materace są za drogie, wełna mineralna 10cm, ale czy ona by się nie wgniatała przy deptaniu?

wgniecie sie przy pierwszym slamie :( mineralna welna :( Tez wlasnie szukam czegos na podklad tylko za h... nie wiem co brac tak do 200 zl

• Urządzenie:  Windows

A z czego macie narożniki?

Drewniane pale okragle zabetonowane w ziemi.plus obicie pinaka

Z czego jest tutaj podłoże? Wiem że są to jakieś pianki, ale mogę prosić o dokłaniejszą nazwe? Bo wyglądają na solidne i dobre. Jeśliby były tanie, to one byłyby najlepsze. Wiem że kolega ma trochę ich w domu. To jak one się nazywają?

zwykla gabka taka mozna w carrefourze kupic:D(sorka za pisownie)kosztuje w granicach 120 zl za rolke 2m kwadratowe

a moze mate kokosowom albo karimate polecam matke którom sie podkłada się pod pane w granicy 2zł za 1m kwadratowy czyli 4m kwadratowe z 3 , 4 warstwami bendzie kosztowac w granicach 50 , 60zł

zwykla gabka taka mozna w carrefourze kupic:D(sorka za pisownie)kosztuje w granicach 120 zl za rolke 2m kwadratowe

A mogę znać dokladną nazwę tej gąbki? Bo teraz jest tyle rodzajów gąbek że nie można od tak sobie powiedzieć "Gąbka" :). I przy okazji, widziałeś tą gąbke w carefourze, czy to tylko przenośnia?

Widzialem wlasnie ale byla cholernie droga szukam czegos po sklepach co zastapi to moze wata mineralna? choc chyba sie wgniata zbytnio

Wełne mineralną kompletnie odradzam. Właśnie dzisiaj sprawdzałem, lekko naciskałem(nawet nie uderzałem!) a były wgniecenia i nie odbijało się, więc nawet przy deptaniu(o rzutach nawet nie wspominając) to by się to gniotło. Właśnie gadałem z tatą, powiedziałem mu o budowie ringu, i jego reakcja była pozytywna : D. Nawet sam zaproponował że kupi mi materiał, do 100zł. Więc poprzeglądałem allegro, i spotkałem:

http://www.allegro.pl/item1064665304.html

Gąbka tapicerska. Może i drogie, ale mam już jedną w domu(10cm) i ćwiczenie na niej z kolegami jest bardzo dobre, nie odczuwa się bólu wogóle. Wydaje mi się że to najtańsze i najlepszy "zmiękczacz" oczywiście jak macie coś tańszego to piszczie :).

tak dokladnie ona jest wypasik tylko ta cena :( jezeli mam w planach ring 5x5m to raczej nie satc mnie na to :D musze znalesc cos podobnego aby cale pokrycie wyszlo jakies 200zl

http://www.hurtowniatapicerska.pl/p,pl,5,pianka+tapicerska+t25+2cm.html idealne i cena tez spoko

Przecież to jest zdecydowanie za cienkie

2cm spokojnie starczy czasem cos tam paczujesz ale uwierz lepsze to niz wydac 1000zl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
    • Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dodaj nową pozycję...