Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWE: Raw, ECW, Smackdown!, PPV's, n' many more


Yanki

Jak oceniasz moje diary?  

15 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Jak oceniasz moje diary?

  • Wspaniałe
   0
  • Bardzo Dobre
   4
  • Dobre
   7
  • Średnie
   1
  • Słabe
   1
  • B. słabe
   2


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  360
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  19.06.2009
 • Status:  Offline

Zacznijmy od przywitania. Cześć! :]

 

1.Moje diary jest o WWE z końca roku 2008, jednak grę zaczynamy 1 Stycznia 2009. Dlaczego? Pomieszały mi się pliki i zacząłem grać, a że cóż, jestem leniwy, postanowiłem zostawić to tak, jak jest. Czyli roster, mistrzowie i reszta są SPRZED gali Armageddon.

 

2.Dlaczego wybrałem akurat ten rok, a nie, dajmy na to, 2007? Bo właśnie wtedy zacząłem interesować się wrestlingiem, mam do niego sentyment :]

 

3. Wszelkie porady, dot. czegokolwiek, proszę kierować tu.

 

4. Nie ma zamiaru pisać jakichś mega wystrzałowych walk, będą skróty - chcę kontynuować to diary przez dłuższy czas. Oby się udało.

 

5. Diary prowadzę z pomocą EWR.

 

6. Tygodniówki będę umieszczał co dwa, trzy, maksymalnie pięć dni.

_______________________________________

Rok 2009. Chris Jericho został Wrestlerem roku, ludzie jeszcze nie wiedzą, kim jest Justin Bieber, zaczyna się Road to Wrestlemania - droga do najważniejszej gali w roku. Na stan obecny roster przedstawia się następująco:

 

RAW:

- Batista

- Beth Phoenix

- Candice Michelle

- Charlie Haas

- CM Punk

- Cody Rhodes

- Deuce

- D-Lo Brown

- Dolph Ziggler

- Hardcore Holly

- Jamie Noble

- Jerry Lawler

- Jillian Hall

- Jim Duggan

- JBL

- John Cena

- JTG

- Kane

- Katie Lea Burchill

- Kelly Kelly

- Kofi Kingston

- Manu Anoai

- Melina

- Mickie James

- Mike Knox

- Paul Burchill

- Randy Orton

- Rey Mysterio

- Ron Simmons

- Santino Marella

- Shad Gaspard

- Shawn Michaels

- Snistsky

- Steve Austin

- Ted DiBiase

- Val Venis

- William Regal

 

Smackdown!:

- Big Show

- Brie Bella

- Carlito

- Chris Jericho

- Curt Hawkins

- Edge

- Eve Torres

- Ezekiel Jackson

- Festus

- Hurricane Helms

- Jeff Hardy

- Jesse

- Jimmy Wang Yang

- Maria

- Maryse

- Michelle McCool

- MVP

- Mr. Kennedy

- Natalya Neidhart

- Nikki Bella

- Primo

- R-Truth

- Ryan Braddock

- Scotty Goldman

- Shelton Benjamin

- Tazz

- The Brian Kendrick

- The Great Khali

- Triple H

- Umaga

- Undertaker

- Vickie Guerrero

- Victoria

- Vladimir Kozlov

- Zack Ryder

 

ECW:

- Alicia Fox

- Bam Neely

- Chavo Guerrero

- DJ Gabriel

- Dusty Rhodes

- Evan Bourne

- Finlay

- Gavin Spears

- Hornswoggle

- Jack Gabriel

- Jack Swagger

- John Morrison

- Mark Henry

- Matt Hardy

- Matt Striker

- Ricky Ortiz

- The Boogeyman

- The Miz

- Theodore Long

- Tiffany Terell

- Tommy Dreamer

- Tony Atlas

 

Mistrzowie:

World Heavyweight Champion: John Cena

WWE Champion: Edge

World Tag Team Champions: CM Punk&Kofi Kingston

WWE Tag Team Champions: The Colons

WWE Intercontinental Champion: William Regal

WWE United States Champion: Shelton Benjamin

ECW Champion: Matt Hardy

 

Friday Night SmackDown!

2 Stycznia 2009 roku

 

Break the Walls Down!

Kamera na backstage ukazuje nam Marię przeprowadzającą wywiad z Chrisem Jericho.

- Chris, za cztery tygodnie będzie Royal Rumble. Czy sądzisz, że zakwalifikujesz się do niego i wygrasz go? - powiedziała Maria

- Laluniu, czy ty sobie żartujesz? Ja jestem pewien tego, że wygram. Bo jestem najwspanialszym wrestlerem na świecie, wrestlerem 1004 ruchów, jestem Chris... - nie dokończył, gdyż zaatakować go.. Samoa Joe ?! Maria uciekła z piskiem, a Joe podniósł mikrofon i spojrzał na leżącego Chrisa.

- Ty jesteś najlepszym wrestlerem w historii? W takim razie, kim jestem ja? - spytał i odrzucił mikrofon.

(94%)

 

Royal Rumble match qualifying match

The Brian Kendrick vs Funaki

Obydwóm wreslterom zależało na zwycięstwie, gdyż wtedy wzięli by udział w 30 - osobowym Royal Rumble match'u. Choć publika wspierała Funakiego, przeważał Kendrick. Od początku spotkania, kiedy to złapali się w klincz, Brian wygrał próbę sił i zepchnął rywala do narożnika, gdzie uderzył go dropkickiem, a potem Elbow dropem z narożnika. Co prawda była sytuacja, kiedy Funaki szykował się do Rising Sun, ale Kendrick szybko to skontrował w swoje Sliced Bread i odliczył rywala do trzech, stając się tym samym pierwszym uczestnikiem Royal Rumble. Świętował zwycięstwo, choć publika buczała. Funaki smutny wyszedł na backstage.(67%)

 

United States Championship

Shelton Benjamin© vs R-Truth vs MVP

Zaraz po rozpoczęciu meczu z ringu wyleciał The Gold Standard, wyrzucony przez dwóch przeciwników. Ci uścisnęli sobie dłonie i złapali się w klinczu. Po minucie przepychania, na ring wkroczył Shelton Benjamin, który najpierw odciągnął R-Trutha i wykonał na nim Paydirt, a potem sam złapał się w klincz z The Franchise Player'em. Próbę sił wygrał mistrz US, który wykonał na MVP Irish Whip, by zaraz potem powalić go clothesline'm. Benjamin przystąpił do pinu na Truth'u, który wciąż się nie podniósł po Paydircie. Raper jednak odkopał po dwóch. Kiedy Benjamin się podniósł, został złapany na German Suplexa przez MVP, który wstał szybko. Mr. 305 zaczął pinować mistrza, jednak sędzia nie doliczył do trzech. Nawet nie klepnął w matę. Po minucie cała trójka znów stała. MVP i Truth, jak na sygnał, rzucili się na Sheltona. Ten jednak poradził sobie z nimi - wyrzucił za ring Portera, a Truthowi zrobił najpierw Paydirt po Irish Whipie, a potem podniósł go i zafundował T-Bone Suplex, po którym spinował rywala i obronił pas. (74%)

 

You think you know me...

Na ring wkracza Edge, z pasek na ramieniu i mikrofonem w ręku, wśród heatu publiczności.

- Wiecie - zaczął - kiedy jesteś mistrzem, pas - wskazał na swoje trofeum - do czegoś zobowiązuje. Do kontynuowania zwycięskiej passy, do parcia w przód, udowadniania, że można osiągnąć jeszcze więcej. Ale kiedy patrzę na zawodników WWE, myślę "Z kim ja tu mam walczyć?" Z niedojdami? No ale tak przecież jest! Wskażcie mi osobę, która zasługuje, by walczyć ze mną o ten pas - Edge wskazuje palcem na swoje trofeum, a publika zaczyna skandować "Jeff Hardy!" - że kto? Hardy? Mówicie, że może ze mną walczyć? Ta niedojda? Dobrze. Jeff, ty i ja. Dzisiaj. O mój pas.

Rozbrzmiewa theme Edge'a, a sam Copeland, przy mieszanej rekacji publiki, schodzi z ringu i udaje się na backstage.(90%)

 

Tag team match

The Colons vs CM Punk&Kofi Kingston

Walka mistrzowskich drużyn. Obie zmierzą się o swoje pasy na Royal Rumble, ta walka, była jedynie przedsmakiem. Na ringu, po gongu, był Carlito i CM Punk. Większość walki toczyła się w szybkim tempie, wrestlerzy pokazali trochę akrobatyki. W końcówce na ringu był Kofi i Carlito. Ten pierwszy leżał, drugi siedział na narożniku. Portorykańczyk chciał wykonać splasha, ale Kofi się odsunął, i Carlito uderzył o matę. Jamajczyk zaczął powoli wstawać, publika zdecydowanie była po jego stronie. Kofi zmienił się z Punkiem, który szybko podniósł Carlito i wykonał na nim Go To Sleep! Straight Edge przystąpił do pinu, ale w ostatniej chwili przerwał go Primo. Wściekły Punk rzucił się na niego i powalił go dropkickiem, po czym zmienił się z Kofim, tylko po ty, by móc znęcać się nad Primo poza ringiem. W ringu, Kofi przystąpił do pinu na Carlito, ale uzyskał tylko two count. Zaczął więc tauntować do publiki, nie widząc, że jego rywal wstaje. Kiedy Kingston, odwrócony do portorykańczyka plecami, znów zaczął tauntować, Carlito wykonał na nim BackStabber, i odliczył go do trzech. (78%)

 

Royal Rumble match qualifying match

Big Show vs The Great Khali

Drugi mecz kwalifikacyjny do Royal Rumble match'u. Sam wygląd wrestlerów mówił, że walka nie toczyła się na szybkim poziomie. I nie była długa. Po dwuminutowym klinczu, Big Show wykonał na hinduskim rywali Irish Whip, po którym powalił go KO Punchem i dołożył Legdropem. To wystarczyło, by pokonać potwora z Indii. Znamy więc kolejnego zawodnika, który będzie uczestniczył w Main Evencie Styczniowej gali. Po walce, Show, swiętując, zszedł z ringu. Khali, przy pomocy Ranjina Singha, również. (71%)

 

Royal Rumble match qualifying match

Hurricane Helms vs Jimmy Wang Yang vs Zack Ryder

Kolejne spotkanie, któreego zwycięzca ma zagwarantowany udział w Royal Rumble match'u. W tej walce, od początku przeważał "Bohater" Helms, który zarówno dominował nad rywalami, jak i itrzymywał świetny kontakt z publiką. Pod koniec, Helms wykonał Shining Wizard na Wang Yang'u, a chwilę potem na Ryder'ze. A kiedy chciał przystąpić do pinu, z trybun wyskoczył... Curt Hawkins! Tag team partner Ryder'a wskoczył na apron i odwrócił uwagę sędziego, wskazując na widownię, i mówiąc, że coś tam się dzieje. Kid naiwny arbiter spojrzał we wskazaną przez Curta stronę, ten wskoczył na ring i zaserował Helmsowi, który również spojrzał na trybuny, low blow. Potem, wskoczył na apron, i z zakłopotaną miną powiedział sędziemu, że mu się przywidziało, po czym wyszedł na backstage. Ryder tymczasem, doczołgał się do Helmsa i położył się na nim, jednak nie udało mu się spinować rywala. Helms, Wang Yang i Ryder wstali. Ryder i Yang rzucili się na Hawkinsa, którego wyrzucili z ringu. Potem, Hurricane złapał Jimmy'ego, i zafundował mu neckbreaker'a. A gdy Yang próbował wstać, znów oberwał Shining Wziardem i został odliczony do trzech. Mamy kolejnego zawodnika w Royal Rumble match'u. (66%)

 

Don't you see the writing on the wall?

Na ring, ku uciesze publiki, z mikrofonem wychodzi Jeff Hardy. Na ringu, siada na krześle i zaczyna mówić.

- Wiecie, siedziałem u siebie w szatni, i oglądałem Smackdown. A wtedy wyszedł on, Edge. I wyzwał mnie na pojedynek. Zacząłem się zastanawiać, czy przyjąć tę propozycję, rozważyłem wszystkie za i przeciw, i podjąłem decyzję. A moją decyzją jest... Edge... przyjmuję twoje wyzwanie! Ty i ja, dziś, o twój pas. Twój pas już dziś będzie moją własnością... Wiesz o tym? Zrobię to dla publiki, która wspiera mnie od początku. Odliczaj już minuty, Edge. Twoje ostatnie minuty bycia mistrzem.

Jeff, przy oklaskach publiki, schodzi z ringu, z drwiącym uśmiechem.(76%)

 

Single match

Samoa Joe vs Chris Jericho

Debiutancki mecz w WWE Joe. Po gongu, obaj rzucili się na siebie z wściekłością. Próbę sił zdecydowanie wygrał nowy nabytek federacji, spychając rywala do narożnika i serwując mu serię chopów. Cały pojedynek przebiegał w szybkim tempie, zawodnicy pokazali sporo technicznego wrestlingu, dobrze podbudowywali publiczność. W końcówce obaj zawodnicy wciąż stali na nogach, jednak to Joe był mnie poobijany. Podszedł do Y2J'a, zmiękczył go serią punchów, a następnie wykonał na nim Brain Buster! Przeszedł do pinu, ale sędzia nie doliczył do trzech, Jericho odkopał po dwóch klepnięciach w matę. Zirytowany Joe podniósł rywala i znów ustawił go sobie na pozycji do swojego finishera, ale Jericho wyrwał się i wykonał na Joe Codebreakera! Po tym ciosie, Chris podbiegł do lin... Lionsault! Jednak Kanadyjczykowi wciąż mało, chyba chce się zemścić ze atak na początku gali. Jericho zaczyna tauntować przy ciele rywala, powodując buczenie, niemałe budzenie publiki. Po dwoch minutach ciągłego tauntowania lub szydzenia z rywala, Joe powoli wstał, wciąż ledwo trzymając się na nogach. Wstał tylko po to, by otrzymać kolejnego Codebreakera od Jericho! Ty razem Chris sygnalizuje, że to koniec - przewraca przeciwnika na bok, i zaklada mu Walls of Jericho! Joe nie daje znaków życia, sędzia liczy do trzech i wskazuje Chrisa jako zwycięzce. Jericho, przy buczeniu i gwizdach publiki, szyderczo się uśmiechając, schodzi z ringu, zostawiając ledwo żywego Joe na nim.(84%)

 

WWE Championship

Jeff Hardy vs Edge©

Main Event gali,Jeff Hardy vs Edge. Publika WYRAŹNIE dopingowała Hardy'ego, bucząc tym samym na Copeland'a. W walce przeważał, ku uciesze publiki, Hardy, i to on, w końcówce spotkania, siedział na narożniku, chcąc wykonać Swanton Bomb. To on został z niego strącony, przez Curta Hawkinsa, który niepostrzeżenie wdarł się z trybun na ring, i wykonał na Jeffie Low blow. Hardy spadł z narożnika, a sędzia niczego nie widział. Jakim cudem? Ano, oprócz Hawkinsa z trybun przybył też Zack Ryder. I to on odwrócił uwagę sędziego, wskakując na apron i dyskutując z arbitrem. Edge podniósł się przed rywalem. Widząc nadarzającą się okazję, poszedł w stronę narożnika, i zaczął wykonywać geste wskazujące na to, jaki ruch zaraz wykona. Spear. Kanadyjczyk poczekał, aż Hardy wstanie. I gdy tak się stało, faktycznie, wykonał Speara, po którym spinował rywala. Po walce, zaprosił na ring Hawkinsa i Rydera, i uścisnął im dłoń. Cała trójka świętowała na ringu zwycięstwo Edge'a. Czyżby jakaś stajnia?(82%)

 

Smackdown! zeszło z anteny

Błagam was, skomentujcie to, nawet nie wiecie, ile pracy w to włożyłem...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 9
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

 • Posty:  139
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  12.03.2010
 • Status:  Offline

Zacznijmy od przywitania. Cześć!

To ja też zaczne od powitania. Witam

 

podczas czytania rzucił mi się w oczy jeden błąd w walce a mianowicie

Ryder i Yang rzucili się na Hawkinsa, którego wyrzucili z ringu.

a czy nie przypadkiem Hawkins pomagał Ryderowi?

 

A tak pozatym to nie ma aż tak poważnych błędów czekam na następną galę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  615
 • Reputacja:   2
 • Dołączył:  06.12.2009
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Android

Mi się podoba, rób tak dalej a wyjdzie fajne diary. Tylko pisz może więcej o tym jak Ci się wiedzie jako prezes(nie wiem jak sformułować).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 047
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.04.2010
 • Status:  Offline

Bardzo fajnie. Walki dobrze opisane tak jak i Backstage i fajnie się czyta. Czekam na kolejne gale.

 

 

P.S Zapraszam do mnie ;) Niedługo nadrobię zaległości w EWR i piszę dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  206
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.08.2009
 • Status:  Offline

Mi się podoba :) Walki nie są za długie bo być nie muszą. W sumie podboają mi sie i długie i krótkie :) Oby tak dalej. Ciekawie na linii Y2J vs Samoa Joe. Jeszcze wtedy nie interesowałem się wrestlingiem , a patrząc na roostery były to ciekawe czasy. Zobaczymy co będzie dalej i czekam na następną galę

 

P.S.

Nie rozumiem tych ludzi co dają słabe i bardzo słabe w ocenach , a sami sie tutaj nie wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  37
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  30.12.2008
 • Status:  Offline

A ja nie wiem, czemu w pewnych momentach kopiujesz mistrzowskie gale LooseCannona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  360
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  19.06.2009
 • Status:  Offline

Na początku chciałbym serdecznie podziękować za komentarze i(mimo wszystko) za głosy w ankiecie. Cieszę się, że w jakimś stopniu się wam podoba.

________________________________

 

Newsy ze świata wrestlingu:

 

- Jak na ostatnim Smackdown! Można było zauważyć, do WWE sprowadzony na wyłączność został Samoa Joe. Oprócz niego, federacja zakupiła również Chrisa Hero(RAW) i Petey’a Williams’a(ECW).

 

- Smackdown! Osiągnęło rating 6.49, z czego zarząd jest bardzo zadowolony.

 

- Zarząd chce zwolnić kilku niepotrzebnych federacji wrestlerów. Najbardziej zagrożeni są:

D-Lo Brown,Deuce,Gavin Spears, Jesse oraz Ricky Ortiz. Powodem jest po prostu to, że federacja nie ma co z nimi zrobić.

 

- Oto obecna karta na PPV WWE Royal Rumble:

 

ECW Championship match

Matt Hardy© vs ???

 

WWE Championship match

Edge© vs ???

 

World Hvt. Championship match

John Cena© vs ???

 

World Tag Team Championship& WWE Tag Team championship match

The Colons(Primo&Carlito)© vs Kofi Kingston&CM Punk©

 

Royal Rumble match

The Brian Kendrick vs The Big Show vs Hurricane Helms vs ???

 

Monday Night RAW

5 Stycznia 2009

 

Chris is awesome!

 

Galę otwiera nieznane publice theme, a na rampę wychodzi... Chris Hero! Publika nie bardzo wie jak zareagować. Chris idzie spokojnym krokiem w stronę ringu, na jego twarzy widnieje uśmiech. Już w ringu, zaczął mówić.

- Witam was, ludzie! Zapewne nie wiecie, kim jestem, a jeśli wiecie, to i tak nie wiecie. Otóż nazywam się Chris Hero. I jak każdy wrestler, chciałbym osiągnąć sukces. Jednak najpierw, muszę zająć się jedną rzeczą odbiegającą od posiadania pasa. A raczej jedną osobą. Która była powodem, dla którego tu dołączyłem. Tą osobę mam zamiar pokonać, bez względu na wszystko... Ted DiBiase. Tak, o tobie mówię, Ted! Wyjdź z cienia swego ojca, pokaż, kim naprawdę jesteś. Wyzywam cię na pojedynek. Na dzisiejszym Raw. Zwycięzca będzie w Royal Rumble match'u. A po walce, kiedy będziesz leżał ledwo żywy, i jedyne, co będziesz widział, to ja, triumfujący... Dostaniesz nauczkę.

Hero, przy niedużym, acz jednak cheerze publiki opuszcza ring.(70%)

 

Royal rumble qualifying match

Paul Burchill vs Deuce

 

Jako opener, walka zapewniająca udział w Royal Rumble match’u. Obaj zawodnicy nie cieszyli się sympatią publiki, więc ta nie dopingowała żadnego z nich. W większości. Bo było słychać cichutkie "Burchill, Burchill!". W walce nie przeważał żaden z nich, do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Publika ożywiła się, kiedy Deuce, szykujący się do wykonania Crack 'em in da mouth został skontrowany w Walking the Plank, nowy finisher Burchilla. Publika skomentowała ten cios wielkim cheerem, a sam Paul, by jeszcze bardziej nacieszyć publiczność, podniósł Deuce’a, i wykonał na nim Twisted Sister. A na dokładkę, Curb Stomp, po którym zakończył walkę. Paul Burchill jest pierwszym reprezentantem RAW na Royal Rumble match’u. Publika dopingowała Paul’a, a ten, co zdziwiło wszystkich, zaczął przybijać piątki fanom. (57%)

 

Royal rumble qualifying match

Cody Rhodes vs Santino Marella

 

Kolejna walka, której zwycięzca miał zagwarantowany udział w Main Evencie Styczniowej gali. Publika trzymała stronę Włocha, ktory jednak nie radził sobie z Rhodes’em. Ewidentnie. Rozpaczliwie próbował brudnych zagrywek, np. Low blow, etc., ale albo uwagę zwracał mu sędzia, albo Cody dawał radę uniknąć ciosu. Po kilku takich próbach, Santino zaskoczył wszystkich skrzyżował ręce i zszedł z ringu. Sędzia zaczął liczyć.

1... Santino stał za ringiem. 2... Rhodes rozkłada ramiona w geście mówiącym, że nie wie, o co chodzi Marelli. 3... Santino zaczął tauntować. 4... Rhodes chciał wyjść z ringu, ale wtedy Santino wskoczył na apron i strzelił mu z popularnego „liścia”, którego publika skomentowała gromkim „oooo” i zaczęła oklaskiwać Włocha. Santino, wciaż na apronie, zaczął tauntować uśmiechnięty, splatając dłonie i unosząc je w górę. Nie zauważył jednak Rhodesa, który zafundował Marelli Suplexa, a następnia podniósł go i wykonał na nim CrossRhodes, gwarantując sobie udział w RR matchu.(61%)

 

 

 

Widzimy szatnię Chrisa Hero. Chris siedzi na fotelu, składając kostkę rubika. Wtedy, do pomieszczenia wchodzi niepełne Legacy – Nie ma w nim Rhodes’a, jest DiBiase i Orton. Hero, uśmiechnięty, zaczął mówić.

- Proszę, proszę! Ted! Randy! Co za miła niespodzianka!

- Daruj sobie, Chris – powiedział szorstko Randy – mamy dla ciebie propozycję. Dzisiaj masz walkę z Tedem – tu wskazał na swojego towarzysza, który uśmiechał się kpiąco – której zwycięzca idzie na Royal Rumble match. Jeśli czysto się podłożysz, nic ci nie zrobimy. Jeśli odrzucisz ofertę...

- Może dasz mi dojść do słowa, co? – Z twarzy Chrisa nie znikał uśmiech – mam już odpowiedź. Chcesz ją znać? Powiem ją tylko tobie. Podejdź, proszę. – Kiedy Orton usłuchał i zbliżył się... Hero wykonał Hero’s Welcome! DiBiase spoważniał, rzucił się na Hero, i przez chwilę obaj brawlowali. W ruch poszło krzesło, na którym siedział Chris, oraz wspomniana wcześniej Kostka Rubika. Po kilku minutach, kiedy DiBiase leżał, a Hero stał nad nim z krzesłem w ręku, odezwał się Orton, który wstał.

- Zrozumieliśmy decyzję. Pożałujesz jej – po czym wstał, podniósł Teda i razem wyszli. Hero rozłożył krzesło, mruknął „Zobaczymy” i znów zaczął składać kostkę.(71%)

 

Royal rumble qualifying match

William Regal vs Val Venis vs Charlie Haas

W spotkaniu przeważał Regal, publika trzymała stronę Haas’a. Venis za to, miał najmniej do powiedzenia. Przeważnie był obijany lub leżał. Regal dał pokaz technicznego wrestlingu, co przez niektórych fanów zostało nagrodzone oklaskami. W końcówce, Haas wykonał na Venisie Haas of Pain, a Regal dołożył Valowi Knee Tremblerem. Zwycięstwo miało się rozstrzygnąć pomiędzy tą dwójką. Szybko złapali się w klincz i zaczęli pokaz armdragów. Po dwóch minutach Haas leżał na ziemi po stiffowym Double Underhook Suplexie wykonanym z narożnika. Anglik podszedł do niego i założył mu Regal Stretcher’a, dzięki któremu wygrał i zagwarantował sobie udział w 30 – osobowym Battle Royal’u.(72%)

 

Royal Rumble qualifying match

Chris Hero vs Ted DiBiase Jr

 

Zaraz po rozpoczęciu walki obaj wrestlerzy rzucili się na siebie. Próbę sił wygrał Hero, jednak to Ted zepchnął rywala do narożnika, gdzie zafundował mu kilka chopów.

W walce nie interweniował żaden z członków Legacy, publika trzymała stronę Chris’a.

Jednak walka nie toczyła się długo, po dwóch minutach walki w ringu wrestlerzy zeszli, jeśli zejściem można nazwać wyrzuceniem z ringu i walczyli poza nim. Kiedy sędzia doliczył do dziewięciu, Ted, który wstał po wykonanym Dream Street na rywalu, rzucił się w stronę ringu, ale nie zdążył. Sędzia ogłosił wynik walki: No Contest. Ted schował twarz w dłoniach, „budzący” się Chris rozejrzał się, spytał fana o wynik walki, po czym skrzywił się.

 

No Chance in hell!

 

Na rampę wchodzi Vince McMahon! Obaj zawodnicy patrzą na niego, a ten zaczyna mówić.

- Zdaję sobie sprawę, jak ważna dla was była ta walka. W innych okolicznościach, żaden z was nie przeszedłby do Royal Rumble match’u, jednak, ponieważ mamy dużo wolnych miejsc, do Main Eventu awansujecie oboje. – Dibiase odetchnął z ulgą, a Hero uśmiechnął się lekko – wykorzystajcie tą szansę – Vince wyszedł na bs.

Ted podszedł do Chrisa i zaczął coś mówić. Hero uśmiechnął się... i wykonał na DiBiase’m Hero’s Welcome! Publika zaczęła go oklaskiwać, a on poszedł na zaplecze.(59%)

 

 

 

Kamera ukazuje nam Steve’go Austina, który siedzi na skórzanym fotelu.

- Dziś – zaczął – mam obowiązek wybrać no#1 Contendera do walki o World Heavyweight Championship z Johnem Ceną na Royal Rumble. Nie chce mi się, więc pójdę na łatwiznę. Na tym stole – wskazał dłonią stół stojący obok – są karteczki z nazwiskami wrestlerów. Wezmę cztery, a wylosowani zawodnicy zmierzą się dziś o status No#1 contendera. Zaczynajmy więc – Steve wstał i wziął cztery kartki, po czym zaczął je czytać – Randy Orton, Batista, Shawn Michaels i Rey Mysterio – Austin już miał usiąść, ale podszedł o kamery – And that’s the bottom line ‘cause Stone Cold Steve Austin Said So! (80%)

 

Royal Rumble qualifying match

JBL vs Manu Anoai

 

JBL od początku przeważał w walce, nie dając szans młodemu Samoańczykowi. Nawet pomimo tego, że publika trzymała stronę Manu, ten zwyczajnie nie potrafił poradzić sobie z doświadczonym przeciwnikiem. Jednak kiedy po raz pierwszy otrzymał Clothesline from Hell, nie dał się spinować i odkopał po dwóch klepnięciach w matę. Publika nagrodziła go cheer’em, a on spróbował zaatakować, powalić JBL’a clothesline’m, jednak został w łatwy sposób przechytrzony i znów oberwał Clothesline’m z Piekła, po którym już dał się odliczyć i stracił szansę na udział w Royal Rumble(59%)

 

Fatal 4 Way for No#1 contender shot for WHC on Royal Rumble

Batista vs Randy Orton vs Shawn Michaels vs Rey Mysterio

 

Zaraz po rozpoczęciu, wszyscy, jak jeden mąż, rzucili się na Ortona, powodując oklaski publiki. Kiedy Orton wyleciał z ringu, trójka pozostałych uścisnęła sobie dłonie i zaczeła walczyć. Batista siłowo przewyższał swoich rywali, i po chwili do Ortona poza ring dolączył Mysterio. Animal, po wyrzuceniu Meksykanina zaczął tauntować, a kiedy się odwrócił, oberwał Sweet Chin Music od Michaelsa! HBK wskoczył jeszcze na narożnik... Flying Elbow! Po tym ciosie przystąpił do pinu, i wyeliminował Dave’a.

W czasie, gdy był sam na ringu, zaczął tauntować, mnożąc cheer dla niego. Po minucie na ring wszedł Randy Orton i rzucił się na odwróconego Shawna. Seria stompów, potem Randy podniósł HBK’a i zafundował mu RKO! Kiedy Michaels leżał na brzuchu, Randy zaczął tauntować, a kiedy Shawn zaczął się powoli podnosić, Orton chciał uderzyć go Punt Kickiem, jednak, gdy cofnął się do tylu, został uderzony Seated Sentonem od wracającego Rey’a! Mały meksykanin wskoczył na narożnik... Frog Splash! Shades of Eddie Guerrero! Rey przystąpil do pinu, i wyeliminował przeciwnika.

Został już tylko Michaels i Mysterio. Rey pomógł wstać Shawnowi, po czym obaj uścisnęli sobie dłonie, na co publika zareagowała donośnym cheerem. Obaj złapali się w klincz, a po chwili Shawn spychał rywala w stronę narożnika. Tam, założył mu ręce i nogi za liny, po czym uderzył go Dropkickiem w klatkę piersiową! HBK zdjął Mysterio i położył g na plecach, przy narożniku. Sam wszedł na narożnik... Kolejne Flying Elbow! Michaels stanął przy przeciwległym narożniku i zaczął tupać w ziemię. Publika odliczała, a Mysterio powoli się podnosił. Rey już stal, a Michaels uniósł nogę zamierzając wykonać swój finisher... Ale Meksykanin sprytnie schylił się pod nogą rywala, po czym uderzył go dropkickiem w plecy, a ten wylądował na linach! To oznacza tylko jedno... 619! Connects! Mysterio wskakuje na narożnik... Splash! Pin! 1...2...3! A więc znamy No#1 Contendera do walki z Johnem Ceną na Royal Rumble! To Rey Mysterio!(83%)

 

 

 

Kamera pokazuje nam Johnna Cenę z pasem na ramieniu – publika reaguje na to donośnym cheerem, tak głośnym, że zapewne sam mistrz to słyszy, bo lekko się usmiechnął. A potem zaczął mówić.

- Przed chwilą zakończył się pojedynek, którego zwycięzca zmierzy się ze mną o mój pas na Royal Rumble. Zwycięzcą został Rey Mysterio. Rey, szanuję Cię, jesteś dobrym wrestlerem, ale w naszej walce to ja będę górą. Nieważne, ile 619 dostanę, jak bardzo się wysilisz. Wiesz, jakie jest moje motto? „Never give up” I możesz być pewny, że i tym razem się nie poddam. Że to ja wyjdę zwycięsko z naszej walki. Ale zawsze będę cię szanował, Rey. Mam nadzieję, że będzie to uczciwa walka. I... – John zawahał się – niech wygra lepszy.(88%)

 

Raw schodzi z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  139
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  12.03.2010
 • Status:  Offline

O na to czekałem kolejny "odcinek" na forum przeczytałem dużo diary i teraz śledzę tylko dwa.Diary Loosecannona i twoje.Tym razem już nie zauważyłem takich błędów jak wtedy z Hawkinsem.Już nie mogę doczekać się ECW mam nadzieje że będzie na takim poziomie jak Smackdown! i Raw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  360
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  19.06.2009
 • Status:  Offline

Dzięki za komentarze, cieszę się, że się wam podoba :)

 

Newsy:

 

- Raw osiągnęło rating 6.86, z którego zarząd jest bardzo zadowolony.

 

- Na backstage krążą plotki, jakoby do WWE miałby dołączyć Nigel McGuinness i Bryan Danielson, gdy tylko wrócą z Japonii, ale nic jeszcze nie jest potwierdzone.

 

- Podobnie ma się sprawa z The Rockiem – podobno zarząd rozmawiał z nim w sprawie podpisania kontraktu.

 

- Oto aktualna karta na WWE Royal Rumble:

 

ECW Championship match

Matt Hardy© vs ???

 

WWE Championship match

Edge© vs ???

 

World Hvt. Championship match

John Cena© vs Rey Mysterio

 

World Tag Team Championship& WWE Tag Team championship match

The Colons(Primo&Carlito)© vs Kofi Kingston&CM Punk©

 

Royal Rumble match

The Brian Kendrick vs The Big Show vs Hurricane Helms vs Paul Burchill vs Cody Rhodes vs William Regal vs Ted DiBiase vs Chris Hero vs JBL vs ???

 

 

ECW on Sci-Fi

6 Stycznia 2009

 

Ohh Yeah!

 

Galę otwiera theme Mistrza ECW, Matta Hardy’ego, który z pasem na ramieniu kroczy w stronę ringu. Publika reaguje na Hardy’ego cheerem. On sam, uśmiechnięty, wchodzi na ring z mikrofonem w dłoni.

- Witam was, moi mili! – Zaczął uśmiechnięty – dziś zostanie wyłoniony No#1 contender do walki o pas ECW ze mną na Royal Rumble. Nie wiem, kto nim będzie, ale obiecuję wam, że będę walczył do końca i nie poddam się, kimkolwiek byłby mój przeciwnik.

Wtem rozbrzmiewa nieznane theme, a po chwili na ring biegnie... Petey Williams! Debiut tego zawodnika! Matt zdejmuje pas i rzuca mikrofon, czekając na przeciwnika. Kiedy Kanadyjczyk jest w ringu, obaj rzucają się na siebie, a po chwili Williams uderza Mistrza ECW Low Blow, a potem łapie go... Canadian Destroyer! Publika mieszanie na to reaguje. Petey podnosi pas ECW i mikrofon.

- Już masz swojego pretendenta. I wiesz, na co go stać. Do zobaczenia do Royal Rumble. A do tego czasu... Pas jest mój – Kanadyjczyk odrzuca mikrofon i schodzi z ringu z pasem na ramieniu! (81%)

 

 

 

Royal Rumble qualifying match

Chavo Guerrero vs Gavin Spears

 

Chavo latał po narożnikach jakby był o połowę lat młodszy, jednak publika i tak na niego buczała. Kiedy zaś Spears wyprowadzał kontrę, o ironio, oklaskiwała go. Większość walki to przewaga Meksykańczyka, który naprawdę był w formie. W końcówce, Spears trzymał Chavo w pozycji górnej na Powerbomba, kiedy Guerrero włożył mu palce w oczy. Gavin upuścił rywala, który spadł na kość ogonową i trochę się poobijał, a samemu oparł się o liny, trzymając za twarz. Chavo wstał i wyrzucił z ringu clothesline’m Spearsa. Potem wskoczył szybko na narożnik... Frog Splash poza ring! Sporo starszych fanów wrestlingu zareagowało na to oklaskami, jednak wtedy Chavo... Pokazał im sławny na całym świecie „Gest Kozakiewicza”, po którym oklaski obróciły się w buczenie. Meksykanczyk podniósł rywala i chciał wrzucić go na ring, jednak ten przeprowadził szybką kontrę... Death Valley Driver na posadzkę! Widownia nagrodziła Spearsa oklaskami, a ten, pomimo, iż na ogół znany jest jako zły gość, zaczął przybijać piątki fanom. Po kilku minutach tauntowania, Gavin podszedł do wstającego Chavo i wrzucił go na ring, gdzie założył mu Sharpshootera! Publika dopingowała nowego ulubieńca, Guerrero krzyczał, i ostatecznie udało mu się doczołgać do lin. Spears wykonał kilka stompów i zaczął tauntować, odwracając się. Kiedy spojrzał w stronę leżącego Chavo, ujrzał go... Stojącego! Meksykańczyk splunął w twarz rywalowi, a ten odwrócił się... Co za mocarne kopnięcie w męskość Spearsa! Gavin przewraca się na plecy, Chavo wskakuje na narożnik... Frog Splash! Pin! 1...2...3! Chavo kwalifikuje się do Royal Rumble(56%)

 

 

 

Kamera na backstage ukazuje The Miza, który siedzi w pomieszczeniu The Dirt Sheet, bez swojego tag partnera.

- Welcome, WWE Universe! Pozwólcie, że się przedstawię: I’m The Miz, and I’m awesome!

Dobrze, mamy to już za sobą. Zaczyna się Droga do Wrestlemanii, najważniejszej gali w WWE. Jest sposób, by zagwarantować sobie udział w niej, wystarczy pokonać tylko 29 wrestlerów... Royal Rumble. Taak. Jedyna szansa dla niektórych wrestlerów na udział w Wrestlemanii. I wiecie co? Przekreślam te marzenia. Bo to ja dzisiaj zakwalifikuję się do tej walki i wygram ją. I will be the one. Nie Triple H, nie Shawn Michaels, nie The Undertaker, nikt inny, jak ja. Pokonam każdego z 29 nieudaczników, jacy mi się nawiną, a wtedy będziecie mogli opalać się w blasku mojej zajebistości. Tak będzie, i nic tego nie zmieni. Wasze żony, siostry, córki będą śliniły się na mój widok... Z resztą, one już się ślinią – Miz pogładził włosy – i nie dziwię im się. Tymczasem wybaczcie, muszę szykować się do walki. Na koniec... – Miz uśmiecha się szarmancko – Be Jealous!(75%)

 

 

Royal Rumble qualifying match

The Miz vs Ricky Ortiz

 

Spotkanie nie było szybkie, bardziej chodziło o podbudowanie osobowości The Miza.

Mike podkręcał publikę, powodując niemałe buczenie, ba – ktoś rzucił w stronę ringu kubkiem od coli, a potem więcej osób próbowało z nieudanym skutkiem trafić Miza. Ten, w chwilach wolnych od walki, uśmiechał się do publiki złośliwie, widząc ich nieudolne próby. W końcówce Miz zrobił Ortiza, kolokwialnie mówiąc, w chuja. Jak? Cóż... Stali naprzeciw siebie. Miz wskazał w stronę publiki, a naiwny Ricky tam spojrzał. To wystarczyło – szybki roll-up i Miz kwalifikuje się do Royal Rumble. Ciekawie zrobiło się po meczu, kiedy to... Ortiz zaatakował sędziego! Najpierw podbiegł do niego z pretensjami, krzycząc coś, a potem powalił go clothesline’m, po którym wykonał serię Stompów. Miz, chcąc pozbyć się kłopoty, złapał zajętego rywala i wykonał na nim Reality Check, po czym wziął mikrofon i znów zaczął mówić.

- Jak mówiłem, tak zrobiłem – zaczął Miz – zakwalifikowałem się do Royal Rumble, i teraz stawiam przed sobą oficjalnie nowy cel – zwyciężyć w Royal Rumble. Nie będzie to trudne, bo kto mi przeszkodzi? Spójrzmy na dotychczasowych uczestników... Brian Kendrick? Kto to jest? Big Slow? That fat guy? Hurricane Helms, pomagający ludzkości? Pomóc mogłeś swojej matce, nie rodząc się. Sami widzicie, nie ma żadnych godnych rywali dla mnie. Dlaczego? ‘Cause im’ The Miz and I’M AWESOME! – Miz rzuca mikrofon i przy swoim theme odchodzi.(68%)

 

 

Royal Rumble qualifying match

John Morrison vs Jack Swagger

 

Spotkanie obiecującego młodzika z doświadczonym wrestlerem w ECW. Przewagę miał Swagger, który siłowo stanowczo przewyższał JoMo. Jednak Tuesday Night Delight stosował nieczyste zagrywki, co czasem pozwoliło mu, na krotki czas, mieć przewagę nad przeciwnikiem. Szala przechyliła się na korzyść Morrisona, kiedy wkroczył Miz. Stało się to pod koniec walki, kiedy Swagger chciał wykonać Doctor Bomb na John’ie. Rozbrzmiała muzyka Miza, a Swagger, zaskoczony, upuścił rywala i odwrócił się, chcąc zobaczyć, co się dzieje. Morrison wykorzystał tu i wykonał na rywalu Low Blow. Zawołał sędziego, również patrzącego w kierunku idącego Miza, i zaczął pinować, jednak Swagger odkopał. Miz wskoczył na apron i przyciągnął do siebie sędziego, co wykorzystał Morrison – odwiązał gąbkę z narożnika, podniósł Swaggera i z dużą siłą uderzył jego głową w tamto miejsce. Mike zeskoczył z apronu, a Morrison wykonał na rywalu The Moonlight Drive, po którym zawołał arbitra i odliczył rywala do trzech.

Po chwili jednak rozległo się theme Teddy’ego Longa, a on sam, z mikrofonem w ręku, wszedł na rampę i zaczął mówić.

- John, na moim show nie może być takich nieczystych zagrywek. Dlatego owszem, awansujesz do Royal Rumble... Ale awansuje tam także Jack Swagger! – Morrison zdaje się tym nie przejmować, a Long, z uśmiechem, dokańcza – John, odwróć się, proszę – JoMo usłuchuje... I napotyka stojącego przed nim Swaggera? Jack z furią w oczach kopie Johna i wykonuje na nim Doctor Bomb! Miz stoi przed dylematem – podbiec do partnera czy uciec? Wskoczył na apron, ale tylko po to, by malowniczo z niego zlecieć po otrzymaniu mocarnego clothesline’a. Swagger zszedł z ringu, unosząc ręce w geście triumfu.(54%)

 

 

If Matt Hardy win, he can take his ECW title from Petey Williams

Matt Hardy vs Petey Williams

 

Spotkanie “Mistrza” ECW z debiutantem, który posiada pas. Matt atakował rywala z furią w oczach, chcąc odzyskać pas i honor. Petey zbywał przeciwnika z złośliwym uśmieszkiem na twarzy, nierzadko używając nieczystych zagrywek. Czy to Low blow, czy pin z nogami na linach. Publika dopingowała Hardy’ego, i był on bliski zwycięstwa, trzymając rywala w pozycji do Twist of Fate. Uniósł rękę, kiedy Kanadyjczyk uwolnił się z uchwytu, kopnął Matta w podbrzusze, i wykonał efektownego Canadian Destroyera, po którym zaczął tauntować, powodując buczenie młodszej części widowni. Williams założył Hardy’emu Sharpshootera, sędzia trzy razy klepnał w matę, gdyż Matt nie dawał oznak życia. Petey nadal jest nieprawowitym posiadaczem pasa ECW.

Kiedy chciał zacząć świętować, rozbrzmiało theme Teddy’ego Longa, który wyszedł na rampę w towarzystwie swej Menadżerki, Tiffany, na którą mężczyźni zaczęli reagować oklaskami i gwizdami. Long zaczął mówić.

- Ponieważ Matt nie odzyskał swojego pasa, muszę coś z tym zrobić.

- Jak to co? Pas jest mój – powiedział Williams, który wziął w ręce mikrofon

- Będzie twój, jeśli zwyciężysz z Mattem na Royal Rumble. Podjąłem decyzję. Wakatuję pas ECW, do czasu Royal Rumble. Na tej gali, zmierzysz się o pas z Mattem. Co ty na to? – spytał Long, uśmiechając się złośliwie i powodując cheer publiki

- Co ja na to? Patrz! – krzyknął wściekły Williams, odrzucając mikrofon i podnosząc wstającego Matta. Kopnął go w podbrzusze, i wykonał kolejnego Canadian Destroyera! Kanadyjczyk jednak jest nienasycony, podniósł Hardy’ego ponownie... Canadian Destroyer! Znów pomaga mu wstać... Kolejny! Trzy Canadian Destroyery! Hardy leży bez ruchu, a Petey znów podnosi mikrofon.

- To ja na to! – Znów rzucił mikrofon i zszedł z ringu, idąc na backstage.

Tymczasem na ring wbiegł... Jeff Hardy! Powalił idącego na rampę Williamsa clothesline’m, chwilę go poobijał, po czym wkroczył na ring i podniósł nieprzytomnego brata. Po chwili na rampie pojawił się Hurricane Helms, będący przyjacielem braci Hardys, powalił klęczącego, próbującego wstać Kanadyjczyka Shining Wizardem(na którego publika zareagowała DONOŚNYM cheerem) i pomógł Jeffowi. (80%)

 

ECW zeszło z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  206
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.08.2009
 • Status:  Offline

Super ECW :) Aż wszystko chce sie czytać. Czekam na następne odsłony i oby były jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

 • Polecana zawartość

  • AEW All In 2024
   Data: 25 sierpień 2024
   Lokalizacja: Londyn, UK

   AEW World Championship: Swerve Strickland (c) -vs- Bryan Danielson
   AEW Womens Championship: Toni Storm (c) -vs- Mariah May
   AEW International Championship: MJF (c) -vs- Will Ospreay
   • 32 odpowiedzi
  • WWE SummerSlam 2024
   Lokalizacja: Cleveland, Ohio
   Data: 03.08.2024

   Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
   World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther
   CM Punk -vs- Drew McIntyre

   ...

   CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24


   ...
    • Dzięki
    • Lubię to
   • 29 odpowiedzi
  • Sting - ikona, kariera, emerytura
   Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

    

   Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

    

   Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

   Imię i nazwisko: Steve Borden


   Urodziny: 20 marca 1959


   Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone


   Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden


   Wzrost: 188 cm


   Masa ciała: 113 kg


   Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia


   Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman


   Debiut: 1 listopada 1985


   Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock


   Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash
   Social media:

   Twitter/X


   Instagram
   Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

    

   Honory Hall of Fame:

   TNA Hall of Fame 2012   WWE Hall of Fame 2016


   Filmy:

   Książki:

   Sting: Moment of Truth (2004)

    

   Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

   Całkowita liczba walk: 2124


   Wygrane: 1592 (75.0%)


   Przegrane: 417 (19.6%)


   Remisy: 115 (5.4%)
   Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

   W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

   Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

   Krótki stint w WWE:

   Występy Stinga w Japonii:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

   Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

    

   Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

   Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?


   Co o nim sądzicie?


   Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?


   Najlepsze walki z jego udziałem?


   Najgorsze walki z jego udziałem?


   Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?


   Ulubiony title run?


   W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?


   Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?


   Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?
    


    
    • Dzięki
   • 41 odpowiedzi
  • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
   John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

   Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

    

    
    • Dzięki
   • 11 odpowiedzi
  • WWE WrestleMania XL
   Data: 6-7 kwiecień, 2024

   Lokalizacja: Filadelfia, USA

   Stadion: Lincoln Financial Field

   Karta:

   WWE Undisputed Universal Championship

   Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

    

   Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

   Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

   Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

    

   Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

    

   Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
   • 348 odpowiedzi

 • Najnowsze posty

  • PpW
   LEGIA ŁYSYCH vs GOBLIN i AXEL FOX Goblin został postawiony pod ścianą po tym jak jego największy nemezis, Gustav, nasłał na niego swoich nowych „przyjaciół”, Olgierda i Marco Hammersa ☠️ Gdy już wszyscy myśleli, że Kwasowy Mesjasz będzie musiał walczyć sam z tymi dwoma karkami, wtedy zjawił się on, debiutujący w PPW, POLSKI K*RWA LIS, AXEL FOX 🦊 Mimo że nigdy nie byli razem w ringu, Goblin i Fox (a może po prostu Goblis 👺🦊) momentalnie znaleźli zgranie, na które Legia Łysych 🟢🥚 nie była przygotowana 😮‍💨 Łysi, dzięki swoim nieczystym zagrywkom🤬, zyskali przewagę w tym starciu, ale to nie wystarczyło, aby powstrzymać nieprzewidywalność Goblisa 😤 Gdy Kwasowy Mesjasz i Polski Lis mieli już zakończyć to starcie, na ring niespodziewanie wtargnął producent Ewenementu, Mister Z 💸, odwracając uwagę Axela, co doprowadziło do ataku sprzętem przez Olgierda i wygranej Legii Łysych 😡 Zmowa znowu górą, ale wiemy, że nowo uformowany Tag Team, Goblis, skradł serca fanatyków i na pewno zobaczymy ich ponownie w ringu PPW 🙌 (Ta walka była debiutem nie tylko Axela, ale również Sędziego Seweryna, który przez cały wieczór starał się utrzymać porządek w ringu mimo interwencji Zmowy 👏) Przeczytaj na fanpage.
  • Kaczy316
   Kolejne NXT, może tym razem uda mi się obejrzeć w całości we will see.   Meh NXT zaczyna Trick, który chcę odzyskać tytuł i wywołuje Ethana, jednak zamiast niego pojawia się....Cedric Alexander. Ale to był.....kiepski segment, wychodzi były champ, który jest kiepski na micu i przerywa mu dwóch zawodników, którzy totalnie nic nie znaczą w wwe i prawią mu morały tylko po to żeby ustalić walkę między sobą.....zajechało Vincowym bookingiem fest.   Brooks vs Briggs i Jensen atakuję rywala jeszcze przed walką, kto by przypuszczał. Lekko ponad 10 minut bardzo fajnego i przyjemnego No DQ Matchu, szkoda, że Brooks to wygrał, zdecydowanie wolę Briggsa, ale no cóż jest jak jest, HBK jak zwykle widzi coś w nudnych zawodnikach nic nowego, ale walka zdecydowanie na plus i polecam obejrzeć, Spears się też pojawia tu znikąd.    Lexis vs Thorpe, King jest dobry w psychologii, a Eddy w ringu, może coś z tego wyjdzie.....nie będę tego komentował 2,5 minuty i Lexis leży i jak on ma być wiarygodny, a ma potencjał na mistrza NXT jak dla mnie, z kolei Eddy....no niezbyt może najwyżej tytuł NXT NA byłby dla niego, ale też nie jestem przekonany. Chociaż Lexis wychodzi zwycięsko w brawlu po walce.   Oro vs Ashante, do tej walki pasowałyby już bardziej ten czas 2,5 minutowy, a pewnie dostaną więcej. Czym Ci panowie zasłużyli sobie na prawie 5 minutowe starcie? Nie wiem i tak za krótko, a mimo to fajnie walka wyglądała, Oro sobie wygrał, może zawalczy o ten tytuł NXT, nieźle wygląda w ringu, ale dalej czas walk to jakiś żart.   Carlee Bright vs Wren Sinclair walka mogłaby wyjść fajnie, ale potrwa pewnie 3 minuty najwyżej. Hmm 3,5 minuty, widać, że zawodnicy i zawodniczki spieszą się fest, mało czasu mają strasznie, nawet nie ma co oceniać walki, ale Wren z winem, to dobrze, bo coś się z nią dzieję.    Ooo Roxanne vs Thea na TGAB fajnie fajnie.   Trick vs Cedric, może dostaną ponad 4 minuty xd. Prawie 7,5 minuty czasu w TV i jedna reklama to z 9-10 minut panowie dostali, bardzo fajny pojedynek, tylko Trick trochę na tym cierpi, niby wygrał, ale męczył się z jobberem przez około 10 minut xddd to nie wygląda zbyt dobrze, Cedric totalnie nic nie znaczy, a Williams takie problemy ma z nim, trochę beka, ale no jest jak jest, walka na plus. Czemu Pete zaatakował Tricka? Nie wiem co on robi i dlaczego xddd.   Sol i Karmen vs Jakara i Lash, walka może być ciekawa. Prawie 5 minut solidnej walki, bardzo przyjemnie się to oglądało i znowu jest niedosyt, że zabrakło tych 2-3 minut więcej chociaż ehh, ale no jest jak jest, Lash i Jakara wygrywają, obydwa Tagi na to zasługiwały, więc złego wyboru nie było, dlaczego Lash przez tyle czasu nie miała żadnego tytułu? Przecież to karygodne, chociaż po walce mamy wyzwanie do walki o tytuły Tagowe kobiet.....meh   Ethan w ringu i mówi o tym, że Oro go przypiął w nieoficjalnej walce, więc się nie liczy, sędzia to potwierdza, ale potem dzieję się to samo xd całkiem zabawne to story, zobaczymy co dalej.   NXT The Great American Bash Night 1: Thea vs Roxanne o pas NXT Women's to może być dobre. Tony vs Tavion o NXT Heritage Cup no zobaczymy jak to wyjdzie. Alba i Isla vs Jakara i Lash, walka może wyjść fajnie, ale te pasy ehh meh. Joe Hendry się pojawi! Najlepsza wiadomość.    Evans, Nathan i Axiom vs The Rascalz czuję tu wygraną Rascalz i potencjalnego shota na tytuły NXT Tag Team dla nich w przyszłości. Świetna walka około 14 minutowa i skończyło się tak jak myślałem, ale poczułem się tutaj jak za starych czasów NXT, świetny pojedynek i chanty "NXT!" Polecam tę walkę mega i Rascalz pewnie pretendentami po tym pinie na mistrzach, genialne starcie, a na koniec Ethan dostanie walkę z Oro o tytuł na TGAB i fajnie.   Plusy: Brooks vs Briggs Oro vs Ashante Wren wygrywa i ma jakieś story Trick vs Alexander Lash i Jakara vs Karmen i Sol Ethan i Oro mają zabawne story Main Event   Minusy: Segment otwierający Lexis pada po 2 minutach i 30 sekundach   Podsumowanie: Ogólnie poza tymi dwoma minusami to naprawdę bardzo przyjemne NXT, początek nie zapowiadał niczego ciekawego, ale z czasem było co raz lepiej i uważam to za udany odcinek, powyżej przeciętnej zdecydowanie, naprawdę kilka bardzo dobrych bądź świetnych walk, dostaliśmy kilka zapowiedzi na kolejne dwa odcinki NXT, które będą specialami, no ja jestem pod wrażeniem, bo nie spodziewałem się tak przyjemnego odcinka, solidna dawka wrestlingu w tegotygodniowym epizodzie
  • IIL
  • IIL
   Miałem zabrać się za trzeci dzień wczoraj, ale zamiast tego obejrzałem DDT Wrestle Peter Pan 2024 (polecam trzy ostatnie walki).  Dzisiaj natomiast Piotr Gilewski oznajmił, że zabierają się do nagrywania pierwszej nocy turnieju. Extreme będzie puszczać jedną galę NJPW na miesiąc, także w sierpniu zapewne nagrają też finały...  
  • MattDevitto
   Strasznie mieszane odczucia po trzecim dniu Climaxa, który idealnie ukazał obecną nierówną formę fedki. Po dwóch pierwszych (obiecujących) dniach niestety tym razem nie było już tak dobrze. Bardzo dobre walki mieszały się z najgorszymi koszmarami fanów puro. Im dalej w las tym było gorzej, ale o tym za chwilę. Dzień przerwy od turnieju wszystkim powinien wyjść na plus - pierwsze trzy walki tag teamowe to typowe średniaki z jakiegokolwiek touru New Japan. Nic specjalnego, aczkolwiek jak ma się trochę czasu można rzucić okiem. Podoba mi się jak konsekwentnie inwestują w Boltina, bo będą z niego ludzie. Poza tym w trzecim pojedynku fajnie pokazali tarcia na linii Henare-Finlay, - Takeshita vs. Cobb to bardzo przyjemne starcie. Takeshita nawet z Yoshihiko potrafił mnie zaciekawić, więc w tym turnieju nie będę miał z tym akurat problemu. Zapisuje na swoim koncie drugą wygraną w drugiej walce i liczę, że zajdzie jak najdalej, bo taki wrestler przyda się w kolejnej fazie, - Newman nareszcie pokazał coś więcej i sama jego walka z ZSJ wyglądała naprawdę nieźle. Momentami chciał przechytrzyć Zacka w jego grze, ale wiadomo, że wynik mógł być tu jeden - niemniej nie ma powodów do narzekań, - Takagi vs. Great-O-Khan na podobnym poziomie co poprzedni pojedynek - ogólnie podoba mi się O-Khan jak na razie w turnieju, nie to co inni, ale o tym później - MOTN: Kidd dalej gotuje w najlepsze! Walka z Umino była bardzo dobra, choć liczyłem po cichu, że będzie trwała dłużej. Cieszę się jednak, że Gabe to wygrał. Dalej udowadnia, że warto w niego inwestować. Zapowiadał bitwę z Umino i tak też to wyglądało. No i teraz te nygusy z końca karty: - Walka EVILa odcinek 181727 - gdzieś już to widziałem Na początku może i chcieli zaskoczyć, ale w ten motyw z dołączeniem Sanady do jego dzisiejszego rywala to nawet 10 latek by nie uwierzył. Dalej nie było niestety lepiej. Prawie 20 minut chodzonego, od czasu do czasu coś tam się zadziało z Togo czy z sędzią i to w zasadzie tyle. Uśmiech na mojej twarzy pojawił się w dwóch momentach:  1) Sanada upada na barierki przewracając stół, 2) koniec tej pożal się walki... Aha - Evil ma już 6 pkt - to bardziej przeraża niż jego ring skill. - ME - łooo panie, lubię postać Lee, co widzę, że w sieci nie jest normą, ale tutaj nawet to nie mogło uratować całości. Naito wygląda KATASTROFALNIE. Momentami, aż przykro patrzeć jak się męczy. Nie porwał mnie w swoich dwóch pierwszych walkach, no ale tam jeszcze jako tako to wyglądało. Tutaj niestety nie dali rady już przykryć jego dyspozycji. Jutro IV dzień, gdzie najbardziej ciekawią mnie: Hirooki Goto vs. Oleg Boltin David Finlay vs. HENARE No i jeszcze Takeshita będzie w ME. BLOKI:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...