Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

WWF-A Little Different Than In Reality|Samowski&Seraphim


HcK

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 160
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.02.2008
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Linux

Mr.CrackerPo otwierającym show pokazie fajerwerek - Efektowne to było, co?(cheer) Dobra, ale nie wyszedłem tu na ring rozmawiać z Wami...(heat) Chciałbym poinformować, że już teraz nie zobaczymy Show które się nazywało WWF Heat, było ono bezużyteczne i głupie. Zostają nam Dwa Show, a mianowicie WWF Smackdown, WWF Raw - Na tym pierwszym osobiście się będę pojawiał, razem z moim fagasowatym współposiadaczem tej federacji Dark Samowskim. Na WWF Raw nie mam zamiaru się pojawiać, bo nie wytrzymał bym z tą bandą nieuków i idiotów(duży heat). Ah... Zapomniałem o jednym, Ci dwaj kretyni zapowiadali dzisiejszą walkę wieczoru, ale ja nie wierze w ich charyzmę i nic pewnie nie zrozumieliście. Otóż dzisiejsza gala odbywa się w Kanadzie, dlategoteż dzisiejszą Walką Wieczoru będzie pojedynek dwóch kanadyjczyków - Chris'a Jericho i Edge'a. Będzie to pojedynek, który wyłoni pretendenta do pasa który posiada Randy Orton, pojedynek o pas odbędzie się na gali Royal Rumble. Tyle mam do powiedzenia, mam nadzieję, że mój zajebany współpracownik nie wyjdzie teraz i nie będzie mi zrzędził nad uchem. Zapraszam Was na pierwszą walkę gali pomiędzy dwoma tłukami - Tajiri vs Cody Rhodes.

 

 

 

Tajiri vs. Cody Rhodes

Na początku walki inicjatywe przejmywał Tajiri, wyprowadzając serię bardzo dobrych i bolesnych ataków,lecz przy końcu walki Tajiri się posypał, co wykorzystał sprytnie Rhodes Irish Whipując Tajiri'ego w narożnik. Taijri leży obity w narożniku, Rhodes łapie go za ramię i wykonuje Irish Wip. Buzzsaw odbija się od narożnika i natychmiast zostaje powalony potężnym Clotheslinem. Cody odbija się od lin i wykonuje Leg Drop. Próba pinu 1.. jednak Japończyk bez problemów przerywa pin. Rhodes podnosi przeciwnika, jednak dostaje trzy potężne uderzenia łokciem w brzuch. Tajiri wykonuje na Codym Irish Wip na liny i powala go dropkickiem! Próba pinu, jednak natychmiast Rhodes się uwalnia. Cody próbuje wstac, jednak natychmiast zostaje powalony Shining Wizard'em!! Kolejna próba pinu, tym razem do dwóch. Tajiri próbuje podniesc przeciwnika, jednak Rhodes odpycha go. Japończyk bierze rozbieg i próbuje powalic przeciwnika clotheslinem, jednak Rhodes wykonuje unik i próba wykonania Cross Rhodes, jednak Japończyk kontruje i powala Cody'ego na kolana! Tajiri wykonuje obrót i próba wykonania Buzzsaw Kick, ale w ostatniej chwili Cody łapie nogę swojego przeciwnika i obraca go tyłem do siebie! Natychmiast wstaje i kolejna próba Cross Rhodes, tym razem udana! Próba Pinu 1...2...3! PIN FALL! Zwycięzcą zostaje CODY RHODES!!

 

 

 

 

Sam wychodzi na ring z mikrofonem.

 

Dark Samowski - Witam was niewierni!

Przed chwilą widzieliście bardzo... (chwila ciszy. w końcu z grymasem na twarzy dokończył) walkę. Lecz wynagrodzę wam to. W następnej walce zmierzy się jeden z lepszych wrestlerów w tej federacji, mianowicie Spanky Brawo dla niego

 

Na hali słychac tylko lekki cheer

 

Dark Samowski - Zaraz ochrona wyrzuci tych którzy nie klaszczą bez możliwości zwrócenia biletów

 

Po tych słowach na hali słychac było gromkie brawa. Samowski z niekrywanym zadowoleniem dodał.

 

Dark Samowski - Bardzo dobrze! Zapraszam was na walkę, misiaczki moje.

 

 

 

Mike Mizanin vs Spanky

Mike zaczął agresywnie od pierwszej minuty obija Spanky'ego, w późniejszej części walki Mizanin wykonuje Mizard of Oz i z nadzieją, że Kendrick już nie podniesie barku próbuje go spinować, lecz Spanky nie poddaje się! Spanky szybko powala Mike'a podcięciem po czym wsiada na niego i zaczyna go obijac, szybko wstaje wskakuje na narożnik i wykonuje Frog Splash, lecz Mike usuwa się z miejsca ataku i Spanky nie trafia!! Mizanin próbuje podstępnie przypiąć Spanky'ego, lecz ten się znów nie daje! Mike podchodzi do narożnika i? Co on robi!! Zdejmuję poduszkę z narożnika! Sędzia to chyba widział. Tak! Pan Chad Patton z powrotem nakłada poduszkę na narożnik, lecz Mike odpycha go i ponownie ściąga ją z narożnika! Pan Patton nie ma wyboru! Dyskwalifiuje Mike'a za jego zachowanie i zwycięzcą jest Brian Kendrick!!

 

 

 

Zaczyna grać muzyka Brothers of Destruction! Tak oni w samej osobie wychodzą na ring!!

 

BoD(do głosu zabiera się Undertaker) - Wiemy, że jesteśmy lepsi niż cały roster. Wiemy, że jesteśmy w stanie pokonać The Alpha Males i zdobyć pasy WWF World Tag Team. Razem z moim bratem Kane'em jesteśmy niezniszczalni. Tak więc, Dark Samowski my nie prosimy Ciebie o walkę, my jej żądamy, tak więc my chcemy DZIŚ zawalczyć o pasy WWF World Tag Team, ponieważ widzimy jak te pasy się marnują na barkach tych łachudr jakimi są The Alpha Males, w ogóle CO TO ZA NAZWA dla Drużyny!? Obiecuje, że wygramy dzisiejszą walkę o ile ją decydujemy, to będzie pojedynek dwóch dawidów z dwoma goliatami! Tylko Dark Samowski, ŻĄDAMY o wprowadzenie tej walki!!

 

Przenosimy się do szatni Randy'ego Ortona, a w niej możemy zobaczyć jak Don West przeprowadza z Randy'm wywiad.

 

Don West - Jakie masz przeczucie, kto dziś wygra walkę wieczoru Chris Jericho czy może Edge?

 

Randy Orton - Tak szczerze, to nie obchodzi mnie to! Jestem Legend Killer'em jeśli pokonałem tyle legend, to chyba jest jasne, że pokonam jakiegoś tam 'Rated R' Superstar'a Edge'a lub 'O jaki to ja nie jestem' Chris'a Jericho!! To ja powinienem być główną twarzą całej federacji, ponieważ niczego się nie boje!

 

Nagle do szatni Randy'ego Ortona wchodzi Mr. Cracker!

 

Randy Orton(ze złością) - Jak śmiesz bez pukania wchodzić do mojej szatni!!

 

Mr. Cracker(z szyderczym uśmiechem) - Ucisz się! Jako, że jesteś mistrzem w mojej federacji, muszę czegoś od Ciebie wymagać!! Zmierzysz się dziś z Brock'iem Lesnarem, ale nie bój się, będzie to walką Non-Title, wiadomo, że tej walki na pewno nie wygrasz, jestem tego pewien. Trzeba w końcu dostarczyć trochę rozrywki dla tych pasożytów co siedzą w NASZEJ hali! Zadowolony?

 

Orton - JAK MOŻESZ!? Niedługo gala Royal Rumble, a Ty mnie w takie coś pakujesz? Wiesz dobrze, że Brock ma większe gabaryty ode mnie i nie jestem w stanie go pokonać!!

 

Mr. Cracker - Ależ oczywiście, dlatego też będzie to walka Handicap Match Randy Orton i Shawn Michaels vs Brock Lesnar. Czy coś jeszcze Randy(z uśmiechem)?

 

Randy - Przepraszam szefie, to już się więcej nie powtórzy.

 

 

 

Handicap Match

Shawn Michaels i Randy Orton vs Brock Lesnar

Sam początek należał do Ortona, jednak w dalszej części walki Lesnar przejął pałeczkę. Na szczęście Randy zmienił się z HBK'em. Shawn wymierza parę chopów w Lesnara, jednak ten powala go potężnym punchem. Brock podnosi Michaels'a i rzuca go na narożnik. Podchodzi do niego i kopie go w brzuch. Shawn leży w narożniku. Brock łapie HBK'a za głowę i patrzy mu prosto w oczy. Ale Michaels napluł Lesnarowi w oko! Dlaczego sędzia go nie zdyskfalifikował!? HBK idzie obolały do narożnika, Brock za to trze dłonią o oko. Shawn zmienia się z Randym. Orton bierze rozbieg i uderza w Lesnara wbijając go w narożnik. Randy łapie przeciwnika za ramię i wykonuje Irish Wip do narożnika na przeciwko. Ale chwila. HBK wdaje się w dyskusję z sędzią, Orton za to schodzi za ring po krzesełko! Wchodzi na ring z przedmiotem i czeka aż Lesnar wstanie. Brock powoli się podności, ale Orton próbuje uderzyć go krzesłem. Jednak Lesnar wykonuje unik i podnosi vipera do F5!! RKO wypuszcza z ręki przedmiot! Lesnar wykonuje F5 rzucając Ortonem na krzesło! Pin 1...2..3... PIN FALL! Brock Lesnar jest zwycięzcą tej walki!! HBK wchodzi na ring i próbuje wykonac SCM na Lesnarze, jednak ten kontruje i podnosi go do swojego finishera! Kolejne F5 !!

 

 

Kolejny już raz ukazuje nam się Dark Samowski na ringu

 

Dark Samowski - Wróciłem misiaczki. Widzieliście jak przed chwilą ten łajzowaty Randy Orton dostał po piździe!? Co on tu w ogóle robi, powie mi ktoś? Jezus Maria, Boże Najświętszy, w życiu nie widziałem gorszego wrestlera. Dajcie mi tu Gołote, on by go nawet skopał. Randy, zrób nam wszystkim przysługę i odejdź stąd. Gdyby nie mój chory wspólnik, już by Cie tu nie było. Jednak zrobię absolutnie wszystko, abyś stąd wyleciał. To nie jest wysypisko śmieci przyjacielu.

 

 

 

Table Match

WWF World Tag Team Champioship Match

Brothers of Destruction vs The Alpha Males

The Alpha Males zaczeli groźnie najpierw wzieli się za Undertaker'a powalając go dwójkową akcją Suplex'em, po czym podeszli do Kane'a i próbują wykonać na nim również to samo co na Takerze, lecz Big Red Machine się nie daje!! Kane powala Big Boot'em Monty'ego Browna! Lashley szybko reaguje i częstuje BRM dewastatującym Clothesline'em!! Bobby podnosi Kane'a i wykonuje na nim Overhead Belly-to-Belly Suplex!, cóż to się dzieje, oni chyba mają natłok tych akcji z suplex'ami!! Monty po długiej przerwie wstaje i podchodz do Undertaker'a który jest półprzytomny nie wiadomo czemu! Brown podnosi go i wykonuje The Alphalution! Lashley schodzi pod ring i wyjmuje Stół! Bobby wchodzi z nim na ring i ustawia go w pozycji stojącej, Kane wie co się szykuje i wykonuje na Bobby'm Sidewalk Slam!! Undertaker przejmuje inicjatywe i ustawia Bobby'ego na stole, po czym wchodzi na trzecią line i próbuje wykonać jakąś akcję, lecz Monty Brown mu w tym przeszkadza i spycha go z narożnika co doprowadza do lekkiego zetknięcia się ze stołem na którym leży Bobby! Niestety, stół się nie złamał na niekorzyść Brothers of Destruction. Kane który jest prawdopodobnie najmniej poobijany podchodzi do Bobby'ego i zdejmuje go ze stołu wykonując na nim uppercut'a, wystąpiła tu reakcja łancuchowa, gdy Kane wykonał uppercut'a siła która dosięgnęła Bobby'ego odrzuciła go w stronę Stołu, lecz Lashley jedynie się o niego oparł. Monty Brown wbiegł z powrotem na ring Clothesline'ując Monster'a i Taker'a jakimś cudem, po czym podniósł swojego drużynowego partnera!! To chyba jest już koniec Monty podnosi Taker'a, a Bobby Kane'a, po czym Monty wykonuje na Takerze The Alpha Bomb, a Bobby The Dominatora!!!! Teraz jest już tylko kwestią wrzucić dwóch członków BoD na stół i dokonać dzieła zniszczenia!! Bobby i Monty układają Kane'a i Takera na stołach, po czym Bobby wchodzi na narożnik wykonując Leg Drop na Undertakerze i WYGRYWAJĄC WALKĘ O SWOJE PASY!!!!!!!!!!! Lecz co się dzieje!?!?!?!?! Zaczyna grać muzyka Mr. Cracker'a!!!!!

 

Mr. Cracker - Oooo, nie! Nie pozwolę tak zakończyć tej walki! Zamieniam tą walkę na Table Elimination Match!!. Walka trwa nadal, bijcie się śmiecie!

 

Monty Brown i Lashley szybko dopadają Kane'a i wykonują na nim dziesiątki podwójnych akcji, po których najprawdopodobniej Kane jest w innym świecie... Brown wykonuje The Alpha Bomb, a Lashley, aby dopiąć swojej wygranej The Dominator'a!! No teraz to już chyba nikt nie ma wątpliwości kto wygra walkę o pasy WWF Tag Team!! Brown i Lashley ustawiają Kane'a na stole, lecz co to !! Monty Brown schodzi z ringu i szuka czegoś pod ringiem!! Nagle wyciąga sznur!! TAK, juz wiemy co się szykuje, chcą wszysto zawiązać do ostatniego momentu!! Monty zawiązuje dokładnie Kane'a na stole, lecz co to!? Kane łapie Monty'ego i Lashley'a za szyje!! Zderza głowami Lashleya i Browna o siebie, po czym szybko się wyplątuje ze sznurów!! Big Red Monster wstaje, podnosi Monty'ego Brown'a i Bobby'ego Lashleya i wykonuje na nich Double Chokeslam!!!! Zwycięzcami zostają Brothers of Destruction!!

Po walce Undertaker szybko wbiega na ring pomagając Kane'owi wstać i ciesząc się ze zwycięstwa BoD pozostaje na ringu!

 

 

 

Widzimy na Telebimie uczestników dzisiejszej walki wieczoru! - Chrisa Jericho i Edgea

 

 

 

N#1 Contender Match

Chris Jericho vs Edge

Sędzia nakazuje uderzyc w gong. Obaj zaczynają od klinczu. Jednak Edge wpycha Jericho do narożnika. Sędzia nakazuje przestac i rozdziela ich. Kolejny raz widzimy klincz, jendak natychmiast Jericho zakłada headlock. Po dłuższej chwili Rated R uwalnia się i rzuca Y2J'a na liny i próbuje go powalic dropkickiem, jednak Chris wykonał unik. Copeland wstaje, ale tuż po tym nadział się na kopniaka od Jericho. Y2J łapie nogi Edge'a i próba Walls of Jericho Jednak po paru chwilach mocowania Chris zaprzestał tego i rzucił się na swojego przeciwnika obsypując go seriami ciosów. Sędzia jednak przerywa tą akcję. Y2J czeka aż Edge wstanie. Szykuje się do Codebreaker'a! Jericho wyskakuje, jednak Rated R odpycha i Chris upada z impetem na ziemię. Jericho wstaje przy pomocy lin, jednak Rated R wyrzuca Chrisa z ringu clotheslinem przy okazji samemu wylatując! Za ringiem zaczyna się wymiana ciosów. W końcu Y2J rzuca Adam'a na metalowe schody! Sędzia odliczył już do 7. Jericho wchodzi na ring. Rated R w ostatniej chwili wczołgał się do kwadratowego pierścienia. Chris Jericho natychmiast doskakuje do Edge'a brutalnie go obijając. Jericho podnosi Edge'a i częstuje go Step Up Enziguri, Edge pada, a Chris nie zwalnia tempa i wykonuje na nim przepiękny Lionsault z drugiej liny i zarazem przypinając Edgea. Sędzia odlicza 1...2... EDGE WYBIJA!!!! Jericho nie może uwierzyć!! Próbuje jeszcze raz przypiąć Edgea w swoim stylu Cocky Pin! 1...2...2.9999!!!! Nie, jednak nie!!!! Edge szybko wstaje jakby mu nagle jakaś nadprzyrodzona siła energii dodała, Rated R Superstar podbiega do narożnika wchodzi na niego i wykorzystuje zamroczenie Chris'a wykonując na nim Diving Spear!! Na tym się widocznie nie kończy, ponieważ RatedR wykonuje na Jericho Dragon Suplex!! Edge po tych kilku akcjach podnosi zamroczonego i półprzytomnego Chris'a, EDGE WYKONUJE SPINNING HEEL KICK!! Nie!! Jednak NIE!! Chris łapie Edge'a za nogi i kontruje Spinning Heel Kick do Walls of Jericho!! Edge zwija się z bólu miota się po całym ringu próbując się doczołgać do lin, lecz Chris odciąga go!! Co my widzimy!? Shawn Michaels wbiega na ring!! Chris luzuje Walls of Jericho które wykonywał na Edge'u i podchodzi do lin, Michaels szybko wbiega na ring i wykonuje na Chrisie Sweet Chin Music, to samo zrobił z Edgem wcześniej podnosząc go!! Co za walka!! Sędzia każe uderzyć w gong, walka zakończyła się wynikiem nierozstrzygniętym!

 

 

Dark Samowski jak widać, nie może się rozstać ze wspaniałą publicznością zgromadzoną w sali, bo znów wychodzi i najprawdopodobniej ma coś ważnego do ogłoszenia!

 

Dark Samowski - Niestety nie poznaliśmy przeciwnika cw... Randy'ego Ortona na najbliższym PPV. Mamy remis, więc nie pozostaje mi nic innego jak zapowiedziec walke. Otóż na Royal Rumble zobaczymy walkę Chris "Najlepszy wrestler w historii" Jericho vs. Edge vs. Randy Cipka Zapraszam was na najbliższe PPV! A jeśli was nie będzie, to jak już zostanę mordercą to was zabiję A teraz wypierdalac mi do domu! Pa pa.

 

 

WYNIKI GALI I SEGMENTY

 

http://www.bankfotek.pl/image/647317.jpeg

http://www.bankfotek.pl/image/647318.jpeg

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o komentarze które zmotywują nas do dalszej pracy i lepszych osiągnięć w pisaniu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


 • Najnowsze posty

  • MattDevitto
   Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
  • IIL
   Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
  • KyRenLo
  • MattDevitto
   Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
  • Attitude
   W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
 • Dodaj nową pozycję...