Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Booker T wraca do TNA, Scott Hall aresztowany, rating iMPACT

nasjazz

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Tej nocy na house show w Lake Charles do federacji TNA powrócił Booker T. Zawodnik ten zmierzył się z mistrzem TNA, Robem Van Damem. Na chwilę obecną nie mamy informacji czy jest to powrót na stałe czy jedynie okazyjny występ.

14 maja aresztowany został Scott Hall, który pod wpływem upojenia alkoholowego zakłócał s...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-booker-t-wraca-do-tna-scott-hall-aresztowany.html

• Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powrót Booker'a to raczej dobra decyzja

Oj Scott Hall trochę przesadził,ciekawe czy nadal będzie występował w TNA,jeżeli tak to już jestem ciekaw co tam publiczność z Orlando mu wychantuje :twisted:

A to,że w rubryce zawód piszę bezrobotny jest chyba powodem tego,że Scott ma płacone za pojedyncze występy,czyli nie jest związany kontraktem z TNA - ogólnie rzecz biorąc nie jest stałym pracownikiem

Rating jak na obecną sytuacje dobry,liczę na ciągłą poprawę

takei raitingi to i w poniedzialek byly, wychodzi ze stracil;i czesc czwartkwoej widowni bo powinno byc od.1.1 do 1.3

Lepiej zeby stawiano na takich kolesi jak RVD i Boker niz the Bnad.

ale ich walka na ostatnim ppv mimo wszystko w moim odczuciu miodzio.

Nie sadze, by powrot Bookera byl na stale. Pewnie Aj faktycznie mial problemy z dotarciem, a Booker byl "pod reka" wiec sie na niego zdecydowano.

Jak widac aresztowanie Halla nie mialo jakiegokolwiek efektu skoro 2 dni pozniej obronil pasy tag teamow, a na Impact'cie ich tez nie stracil.

Rating Impact'u niestety wskazuje na to, ze TNA jednak stracilo czesc czwartkowej publiki poprzez "zabawe" z poniedzialkiem.

yy... to nie mogli dać któregoś z swoich zawodników,obojętnie kogo nawet spoza top 10 contenders tylko przywlekli spowrotem Bookera?Nie wierzę aby nikogo odpowiedniego nie było.Pojawienie się Booker'a na pewno nie będzie na chwilę.Coś mi się to nie klei :)

Mogli, ale dzieki zagrywce z Bookerem zrobili swietna reklame swoim house show. Pokazali, ze warto na nie chodzic, bo zawsze moze stac sie cos niespodziewanego, np. pojawi sie jakis znany wrestler.

Oczywiscie moge sie mylic, ale watpie zeby w momencie, gdy TNA robi ostre ciecia, federacja pozwolila sobie na zatrudnienie kogos kolejnego, kto bedzie zgarnial grube pieniadze.

Moim zdaniem Spooki niestety ma racje na stronie tna pojawil sie news

BOOKER T MAKES SURPRISE APPEARANCE AT TNA LIVE EVENT TO FACE ROB VAN DAM

On Friday night at TNA Wrestling's live event tour date in Lake Charles, Louisiana, AJ Styles was unable to appear due to travel issues to face TNA World Heavyweight Champion Rob Van Dam. However, BOOKER T made a huge surprise appearance to face RVD in the main event!

When TNA comes to your hometown, don't miss it - because you never know what could happen at a TNA Wrestling Live Event!

na koncu "poniewaz nigdy nie wiadomo co sie moze stac...."

Jestem zly :| :evil: :cry: :x :-x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Może i tak, ale ja chyba nigdy nie przekonam się do Stylesa w długich włosach - pod tym względem bardziej mi pasował podczas swojego runu w New Japan.
    • TheRealE9
      Czytam Wasze wszystkie komentarze i wiecie co najbardziej cieszy?  To, że wiele najbliższych miesięcy u Nochala 👃 może być ubranych w dużą ilość walk z solidną historią w tle. Większość z nich, o których piszecie ma srogie, naprawdę srogie (jak na obecne standardy) podwaliny i tego też od tego biznesu oczekuję ... 😉 Sam HHH w którymś ostatnim wywiadzie z resztą stwierdził, że osobiście nie widzi wrestlingu jako sportu, a "serialu o sporcie". Widać póki co to po samym produkcie, bo bezproduktywnych akcji w porównaniu do poprzednich lat jest naprawdę mało (przyznać się, kto sądził, że w ataku stajni Dallasów na Gable'a jest jakikolwiek sens? 😉). Kończąc po podlaskiemu ... podoba się dla mnie ! 👏
    • Caribbean Cool
      @ CzaQ CzaQ ja nie wiem, gdzie nie spojrze tam o killazie.
    • DarthVader
      Mówcie co chcecie, ale 47 letni AJ Styles ma jedną z najlepszych sylwetek w biznesie. Nigdy nie wyglądał tak dobrze jak teraz 
  • Dodaj nową pozycję...