Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

TNA Sacrifice 2010 [Dyskusja, Spoilery]

Tupak

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

http://www.tnawrestling.com/media/k2/items/cache/e49f4d5c54da44a3936d5262e03bcd41_XL.jpg

Gala odbędzie się 16 maja w Universal Studios w Orlando.

Aktualna karta:

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice2010/sacrifice3.jpg

The Icon Sting vs Jeff Jarrett

Uważam, że gala będzie dobra, ale nie przewyższy LockDown. Walka zapowiada się dobrze, ale napewno nie ukradnie show. Na razie tylko ta walka jest ustalona, ale gdy będę następne to uaktualnie karte.

Zapraszam do dyskusji

• Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Ceglak

5

• -Raven-

5

• N!KO

3

• Tupak

3

Top użytkownicy w tym temacie

PPV TNA zawsze trzymają pewny poziom, Chciałbym zobaczyć na Sacrifice jakąś ciekawą walkę o pas X Division

• Reputacja:   1

Universal Studios w Orlando - mam rozumieć, że nie jest to IMPACT ZONE? Ile tam wchodzi ludzi?

Wolfpack vs 3D - kolejny pewniak.

Universal Studios w Orlando - mam rozumieć, że nie jest to IMPACT ZONE? Ile tam wchodzi ludzi?

Od kiedy oglądasz TNA? Cały czas klepią że znajdują się w Universal Studios.

Wcześniej wchodziło tam 800 ludzi, ale były wejścia z obu stron. Teraz może wejdzie ok. tysiąca.

Edytowane przez Majtas17

• Urządzenie:  Windows

Hala:

Dokładniej to iMPACT! Zone jest halą nagraniową numer 21 na terenie czegoś w rodzaju wesołego miasteczka, jakim jest Universal Studios Florida w Orlando. Obecnie może tam wejść prawie 2000 widzów (dokładnie trochę ponad 1800). Odbywają się tam także pokazy RollerJam i jakiś (chyba) teleturniejopodobny show o nazwie Nickelodeon GUTS. Info z Wikipedii i trochę z "Lwich opowieści" Chrisa Jericho (Y2J w swojej książce napisał, że WCW Worldwide był nagrywany w Uniwersal Studios na Florydzie, ale chyba w innym studio).

Wracając do gali:

oficjalna karta:

Jeff Jarrett vs. Sting

w latach 2006/07 walczyli ze sobą niezliczoną ilość razy i o ile feud był prowadzony wzorowo (zacząłem wtedy markować Stingerowi) to sam poziom walk nie był imponujący, teraz po ponad trzech latach nie może być lepiej, ale tragedii też nie będzie.

domniemane pojedynki:

AJ Styles vs. Rob van Dam ©

Nie byłem zwolennikiem dania pasa Robowi w taki sposób, ale teraz danie go spowrotem Stylesowi byłoby jeszcze gorszym pomysłem. Sama walka będzie na pewno dobra, bo AJ nigdy nie dubluje pojedynków, van Dam także.

The Band (albo jak kto woli "Wolf Pack", a raczej "Wolfpac") vs. Team 3D - Nie chcę tej walki i mam nadzieję, że coś się zmieni... Szanuję Dudleysów, ale obecnie bez stołów i reszty stuffu nie dają rady sklecić czegoś znośnego, a o Outsidersach to szkoda gadać... jeden nie ma kolan i ledwo chodzi, a drugi choć próbuje się "nawrócić" jest na wszelki wypadek trochę wyhamowywany.

D'Angelo Dinero (lub jak tp na Lockdown powiedział JB "Deniro") vs Ken Anderson (... Anderson!) - że się wyrażę... Pope nie Angle i choć w ringu nienaganny, to tak jak Kurt Andersona nie poprowadzi... Ale jeśli feud zostanie oparty głównie na gadaniu to raczej mniej będziemy zwracali uwagę na to co będzie się działo w ringu.

poza tym możliwe są walki:

Orlando Jordan (Giń!!!) vs. Rob Terry (Ty też!!!)

Matt Morgan (może kogoś sobie "dostawią") vs. Team Mohawk (Czyli Drużyna Irokezów - Jesse Neal z Sahnnonem Moorem, który w WCW bawił się razem z jakimś Grekiem i Helmsem w Backstreat Boys, a teraz ostro zgrywa punka :P)

Beer Money inc. vs Motorcity Machineguns (na youtube możemy zobaczyć "diss" ze strony chłopaków z Detroit na piwoszy, w którym Alex robi za socjo/psychologa, a Chris za przykład człowieka, który uzależnił się od "Forsy i Piwa")

• Urządzenie:  Android

Na Sacrifice ma być Ultimate Sacrifice Match - czterech przeciwników, poświęcają ważne dla siebie rzeczy, walczą o pas WHC. Jeśli główną rolę ma tu odegrać system rankingowy, to do Roba mogą dołączyć: Desmond Wolfe, Jeff Hardy i AJ Styles, przynajmniej tak to wygląda jeśli się posortuje według wyników sondy :)

Jeff Jarrett vs. Sting - Jeff jest świetny w ringu, bardzo lubię oglądać jego walki, a Sting ostatnio trochę słabo walczy, o czym świadczy nadużywanie kijaszka. Od czasu walki z RVD nic nie robi, tylko wali z kija, nawet żadnego singles matchu nie dostał, bo chyba ma jakieś kontuzje. Tutaj pewnie wygra Sting, bo dawno nie miał żadnej wygranej i póki co jest cipko-heelem :)

Pope vs. Anderson - Ken jakimś bożyszczem ringu nie jest, ale jak Pope zdominuje walkę, to nikt tego nie zauważy. Ten feud z konieczności (kontuzja Pope'a), będzie oparty na słowach, które odegrają tu wielką rolę.

O innych wypowiem się po dodaniu do karty.

Czekam na jakąś fajną walkę o pas dywizji X np. Kazarian vs Joe vs .... było by ciekawie i do tego ultimate X :D Co do walki Sting vs Jarrett bez fajerwerków. Walka może być dobra ale nie wspaniała.

Jeśli odbędzie się walka o pas Wagi ciężkiej pomiędzy Aj a RVD to pewna jest wygrana Roba. Moim zdanie Robert dopiero na Sacrifice powinien wygrać ten tytuł ale, no cóż zobaczymy jak feud się potoczy. Walka na pewno będzie wspaniała. Jeśli się odbędzie oczywiście.

Na ostatnim Impact`ie widzieliśmy jakby początek feudu pomiędzy Andersonem a Pope`em. Walka nie będzie taka jak Angle vs Anderson z lockdown`u ale liczę na ciekawie poprowadzony feud.

Jak pojawi się więcej szczegółów to dopiszę co nie co.

Sama walka będzie na pewno dobra, bo AJ nigdy nie dubluje pojedynków, van Dam także.

hehe, RVD nie dubluje pojedynkow tyaaa. widziales jego 2 walki, widziales juz wszystkie ;)

Od kiedy oglądasz TNA? Cały czas klepią że znajdują się w Universal Studios.

Wcześniej wchodziło tam 800 ludzi, ale były wejścia z obu stron. Teraz może wejdzie ok. tysiąca.

Zazwyczaj podane jest IMPACT! Zone, więc sądziłem, że to jakaś inna hala.

EOT.

Na razie ppv jak dla mnie zapowiada się słabo... znów odgrzewane kotlety, czyli double j vs sting. Oprócz fatalnego plakatu, to na razie nie ma co komentować. Jeśli dojdzie walka Aj vs RvD to wynik byłby bardzo przewidywalny, bo wiadomo, że nie zabiorą Robowi pasa na pierwszym ppv.

Z tego co wiem na Main Event szykuje się Ultimate Sacrifice. Każdy z zawodników będzie musiał coś poświęcić w razie odliczenia/poddania się. Z tego można wnioskować, że będzie to Fatal 4 Way. Rok temu przegrał w takiej walce Kurt Angle, który stracił szefostwo nad MEM na rzecz Sting'a. Pewne jest na razie to, że jeśli dojdzie do tej walki, RVD będzie ryzykował pasem. Drugą osobą najpewniej będzie AJ. Na szali może postawić współpracę z Ric'iem. Pozostałych mogą dobierać np. z Rankingu. Na chwilę obecną są to Desmond Wolfe (Chelsea przechodzi do wygranego) i Jeff Hardy. Po dzisiejszej gali może coś się rozjaśni. Kurt Angle podobno chwali się, że z jego karkiem jest wszystko dobrze, a jego przerwa będzie znacznie krótsza. Osobiście jednak nie liczyłbym na jego powrót już na PPV, ale kto wie. Odgrażał się przecież na Lockdown, że jak wróci to po pas...

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać - może Jeff poświęci swoje dragi? :twisted:

Jeśli dojdzie faktycznie do meczu w takiej formule i rzeczywiście zobaczymy starcie RVD vs AJ vs Hardy vs Wolfe, to możemy otrzymać naprawdę świetny mecz - oczywiście wiele zależy też od bookingu, ale tacy zawodnicy chyba nie są w stanie zrobić słabego pojedynku, abstrahując już od dyspozycji Jeffa, który z wiadomych bardziej lub mniej przyczyn walczy poniżej swojego poziomu, no ale walczy.

Znacznie bardziej interesuje mnie to, z kim w tagu znajdzie się Morgan. On jest po prostu kapitalny, uwielbiam to jak szuka sobie partnera, by później go zmasakrować. W temacie o tym, kogo za partnera powinien mieć Cena padła propozycja, że nikogo, bo sam by sobie poradził - podobnie chyba z Morganem :D

Aktualna karta na PPV

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice2010/sacrifice0.jpg

TNA WORLD TITLE

AJ STYLES VS. ROB VAN DAM

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice2010/sacrifice2a.jpg

MR. ANDERSON VS. JEFF HARDY

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice2010/sacrifice3.jpg

STING VS. JEFF JARRETT

http://www.tnawrestling.com/images/stories/galleries/sacrifice2010/sacrifice4.jpg

CHELSEA VS. RING

DESMOND WOLFE VS. ABYSS

TNA TAG TEAM TITLE

INK INC VS. MATT MORGAN & ???

X DIVISION TITLE

DOUGLAS WILLIAMS VS. KAZARIAN

Wolf VS Abyss, coś przeoczyłem, czy ta walka wzięła się z... dupy?

Zapowiada się dobre PPV.

PS. Ciekawe kto będzie partnerem Morgana. :)

Wolf VS Abyss, coś przeoczyłem, czy ta walka wzięła się z... dupy?

Racja, walka nie wiadomo z kąt. Zapychacz. Co do walki Rob`a z Aj już nie mogę się doczekać, zobaczymy na pewno kilka znakomitych akcji i skoków, bardzo liczę na ten pojedynek. Anderson vs Hardy, tutaj mam pewne obawy co do tego w jaki sposób odpędzie się ta walka. Hardy nie poprowadzi nie poprowadzi tak dobrze Andersona jak zrobił to Kurt. Wszystko zależy od dobrego scenariusza walki. Zobaczymy co z tego wyniknie, miejmy nadzieję, że wspaniałe widowisko. Walka o pas dywizji x to dla mnie perełka. Świetny technicznie Williams oraz równie dobry Kazarian, co do tego pojedynku nie mam żadnych wątpliwości i wiem, że będzie świetny. I kompletnie nie mam pomysłu na to kto będzie partnerem Morgana :P

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Polecana zawartość

• AEW All In 2024
      Data: 25 sierpień 2024

AEW World Championship: Swerve Strickland (c) -vs- Bryan Danielson
      AEW Womens Championship: Toni Storm (c) -vs- Mariah May
      AEW International Championship: MJF (c) -vs- Will Ospreay
      • 33 odpowiedzi
    • WWE SummerSlam 2024
      Data: 03.08.2024

Undisputed WWE Championship: Cody Rhodes © -vs- Solo Sikoa
      World Heavyweight Championship: Damian Priest © -vs- Gunther
      CM Punk -vs- Drew McIntyre

...

CM Punk czytający na backu skrypt MiTB '24

...
        • Dzięki
        • Lubię to
      • 29 odpowiedzi
    • Sting - ikona, kariera, emerytura
      Steve Borden, znany nam wszystkim jako Sting, ogłosił podczas Dynamite z 18 października przejście na emeryturę, które ma nastąpić podczas gali AEW Revolution 2024. Nie znamy jeszcze dokładnej daty i miejsca tego wydarzenia, ale wzorem poprzednich edycji spodziewać się tego eventu możemy na początku marca. Tym samym jego run w All Elite Wrestling zamknie się po dokładnie czterech latach od debiutu w ringu podczas AEW Revolution 2021. 

Nie często żegnamy gwiazdy takiego kalibru, także postanowiłem założyć ten wątek w którym dyskutować możemy na temat jego szerokiej kariery, najlepszych i najgorszych momentach, ulubionych walkach, tego jak będzie wyglądać jego trasa emerytalna, itd. 

Warto przedstawić kilka statystyk i informacji na początek:

Imię i nazwisko: Steve Borden

Urodziny: 20 marca 1959

Miejsce urodzenia: Omaha, Nebraska, Stany Zjednoczone

Pseudonimy ringowe: Sting, Joker Sting, Blade Runner Flash, Blade Runner Sting, Flash, The icon, Flash Borden

Wzrost: 188 cm

Masa ciała: 113 kg

Zapowiadany z: Venice Beach, Kalifornia

Trenerzy: Red Bastien, Rick Bassman

Debiut: 1 listopada 1985

Finishery: Scorpion Death Drop, Scorpion Death Lock

Signatures: Pumphandle Tombstone Piledriver, Stinger Splash

Social media:

Twitter/X

Instagram

Mistrzostwa, osiągnięcia, wyróżnienia:

Honory Hall of Fame:

TNA Hall of Fame 2012

WWE Hall of Fame 2016

Filmy:

Książki:

Sting: Moment of Truth (2004)

Bilans walk na dzień dzisiejszy (8/11/23) wg. cagematch.de

Całkowita liczba walk: 2124

Wygrane: 1592 (75.0%)

Przegrane: 417 (19.6%)

Remisy: 115 (5.4%)

Walki jakie stoczył do tej pory w AEW pod względem ocen:

W TNA stoczył co ciekawe jedynie 75 walk. Spędził tam niecałe 10 lat, także bilans dosyć ciekawy i wydawałoby się, że powinno być tego więcej - można je podejrzeć tutaj.

Top 10 walk Stinga w TNA wg cagematch.de (serwis ten wtedy nie działał jeszcze tak jak teraz, także wiele walk nie zostało ocenionych)

Krótki stint w WWE:

Występy Stinga w Japonii:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w WCW:

Top 20 najlepiej ocenianych walk w całej karierze wg cagematch:

Kilka pytań podsumowujących dla Was na koniec:

Kiedy pierwszy raz widzieliście Stinga?

Co o nim sądzicie?

Która wersja (gimmick) podobała się Wam najbardziej/najmniej?

Najlepsze walki z jego udziałem?

Najgorsze walki z jego udziałem?

Najlepsze segmenty/proma z jego udziałem?

Ulubiony title run?

W której federacji oglądało się go Wam najlepiej?

Jak oceniacie jego runy w WCW, TNA, WWE i AEW?

Wasz typ na finałowego oponenta/oponentów na AEW Revolution 2024?

• Dzięki
      • 41 odpowiedzi
    • Kto wyśle Johna Cenę na emeryturę?
      John Cena zakończy ringową karierę w 2025 roku!

Z kim powinien stoczyć ostatnią walkę? 

• Dzięki
      • 11 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania XL
      Data: 6-7 kwiecień, 2024

Stadion: Lincoln Financial Field

Karta:

WWE Undisputed Universal Championship

Roman Reigns (c) -vs- Cody Rhodes

Dzieli nas jeszcze kilka miesięcy od jubileuszowej, 40 edycji największej gali w roku, ale pojawia się wokół tego wydarzenia już tyle newsów, że warto otworzyć wątek wcześniej niż zwykle. 

Dwayne "The Rock" Johnson zapytany dzisiaj przez Pata McCaffee odnośnie walki z Romanem na WrestleManii 39 przyznał publicznie po raz pierwszy, że walka była zaklepana! Plany zostały zmienione ze względu na zbliżającą się wówczas sprzedaż WWE.

Fuzja WWE i UFC w TKO ma właśnie miejsce. Osoby pociągające za sznurki w WWE wiedzą, co robią i woleli zostawić walkę Rocka z Reignsem na okres po sprzedaży, by akcje poszły jak najbardziej do góry. 

Zła wiadomość dla fanów Cody Rhodesa. Wiele fanów w sieciach społecznościowych wróżyli rewanż, ale raczej nici z tego. Mogą jednak zawsze wrócić do story z Rollinsem i zrobić walkę o pas wagi ciężkiej... 

Dojdzie do walki Rock vs Reigns?
      • 348 odpowiedzi

• Najnowsze posty

• IIL
      AEW Dynamite: Blood & Guts 2024 Segment MJFa zajebisty. Amerykańska opera mydlana, zabawa z publiką i puenta w postaci potwierdzenia walki MJF vs Ospreay na All Out (ufff, na szczęście nie poszli w walkę Garcia/MJF, ale Daniel zapewne tam zainterweniuje). Nowy pas wygląda zajebiście (jeden z lepszych w rosterze), ale trochę szkoda pasa International. Miał niezła reputację i historię po tych długich runach Orange Cassidy'ego wcześniej. Zamieniłbym mistrzostwo Continental zamiast tego. Poza tym to już trzecia nazwa dla tego pasa (zadebiutował jako All-Atlantic title). Przypomina to nieco historię mistrzostwa TNA Legend/Global/TV...   Jericho i Suzuki próbowali odtworzyć Kobashi/Sasaki chop battle... Krew z klaty to to, co niedźwiadki lubią najbardziej... Chanty "chop forever" jak najbardziej na miejscu... Podobało mi się, nie zawiedli, ale to raczej coś dla koneserów. Ogólnie wolę Chrisa w walkach bazowanych na klimacie puroresu zamiast lucha libre jak to ostatnio bywa. Katusyori Shibata to wspaniały akcent na koniec. Suzuki i Shibata będą mieli wkrótce walkę "first time ever" dla show charytatywnego dedykowanego Yoshihiro Takayamie... Britt Baker/Hikaru Shida to fajny showcase AEW oryginals dywizji kobiet. Pani DMD zaprezentowała się świetnie jak na pierwszą walkę po tak długiej pauzie i pozytywnie nastroiła na grubszą walkę z Mercedes podczas All In. Shida miała fajne ciuszki, jeden z jej lepszych cosplayów. Walka wyszła ok, ale najciekawszy tutaj był debiut Kamille (była mistrzyni NWA Women's) u boku Mercedes Moné. Mogą z niej zrobić drugą Jade Cargill...    PAC/Boulder z Iron Savages to szybki jobber match. Brytyjczyk jest pretendentem do pasa MJFa, także może zawalczy o niego na All Out skoro spot na All In jest już zajęty? Mark Briscoe świetnie wypadł w promo Team AEW przed Blood & Guts. Szkoda, że nie mógł wejść do AEW razem z bratem kiedyś, gdy był na to czas... Toni powróciła po tym krwawym beatdownie Mariah May. Dobre tv i zachęca na All In. Ogólnie bardzo podoba mi się ten feud. Taki grudge match jest o wiele lepszy od randomowego 4 way match jak rok temu. Blood & Guts... Podoba mi się produkcja całej tej stypulacji - klatka wyglądała zajebiście. Również mocne uderzenie od samego początku - Allin i Perry będą mieli mega walkę na All In. Polecieli z hardcorowymi zabawkami... ten swanton Nicka Jacksona na jak to ujął Tony Schavione "barbed wire sandwich" bezcenny... Coffin drop z sufitu klatki zajebisty... Dobry akcent z Jarrettem, Brandonem Cutlerem i gitarką. Kreatywna końcówka z oblaniem benzyną. Ogółem typowa dawka krwi i flaków, ale w tym roku wyszło to lepiej niż zwykle. Fajnie podbudowali poszczególne walki na All In.  Coffin drop! Fajnie się przy tym bawiłem. Pierwsza gala AEW od dawna do której usiadłem od deski do deski i nie żałuję czasu spędzonego przed tv. Polecam.
    • DarthVader
      Na Dynamice gdzie jako danie główne serwowano flaczki potwierdzono dwie następne walki na ALL IN: American Championship: MJF (c) vs Will Ospreay TNT Championship: Jack Perry (c) vs Darby Allin  Obie walki zapewne dowiozą co trzeba...    
    • DarthVader
      Jack Perry i Raven... Znajdź różnicę... Na Dynamite leciały chairshoty jakby to był 1999 rok!       Gala była powyżej średniej. Powrót Toni i debiut Kamille to segmenty na których można było z przyjemnością 'zawiesić oko'. Promo MJF było najlepszym punktem gali aż do walki wieczoru. Podoba mi się zmiana na mistrzostwo Ameryki – przypomina mi to, kiedy wiele lat temu Lance Storm zmienił tytuł USA na kanadyjski Hangman nie wyszedł, gdy przyszła jego kolej, aby pomóc Elite zdobyć przewagę, a potem nie wszedł na ring. Skupił się wyłącznie na Swerve i przypadkowo zaatakował Okadę. Myślę, że można bezpiecznie założyć, że Elite obwinią Hangmana za przegraną i skończy się to walką Hangman vs Okada na All In. Chris Jericho vs Minoru Suzuki siadło mi na całej linii. Lubię takie wymiany chopsów. Bowens zrobił kilka fajnych rzeczy, których się nie spodziewałem. Scissor spot i table spots były dobre. Jack Perry vs Darby może być czymś naprawdę dobrym, jeśli to dobrze zbudują. Podoba mi się, że nie uczynili Jacka słabym przez poddanie się i to Matt poddał się za swojego przyjaciela.   Segment Bryan i JJ był naprawdę całkiem dobry. Daje mi to małą nadzieję, że Bryan wygra tytuł... 
    • MissApril
    • -Raven-
      Żeby nie było za nudno to tym razem będzie rebus. Jego rozwiązanie to tytuł wieloodcinkowej bajki dla dzieci (raczej tych młodszych). A o to i rebus: Popularne zwierze domowe, należące do donosiciela.
  • Dodaj nową pozycję...