Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Spike TV już od jesieni w Polsce!

Marcelinho91

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

http://static.wirtualnemedia.pl/media/images/Spike_logo_duze.jpg

Dwa nowe kanały od MTV, zmiany w VH 1

Jesienią br. MTV Networks Polska uruchomi kanał akcji Spike i komediowy Comedy Central Extra, a w kwietniu w VH 1 pojawi się pasmo Comedy Central Family.

W kanale Spike znajdzie się wszystko co związane jest z akcją - mówi Monika Chojnacka-Maścianica, dyrektor programowa MTV Networks Polska. Około połowę jego ramówki stanowić będą produkcje fabularne (głównie seriale akcji i sensacyjne , w tym znane widzom w Polsce produkcje „CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas” czy „24 godziny” oraz seriale komediowe) , a resztę ramówki wypełnią produkcje popularno-naukowe, reality-shows oraz programy sportowe. Stacja kierowana będzie głównie do mężczyzn w wieku 16-49 lat. Od początku nadawana będzie w formacie 16:9. – Polska to pierwszy kraj poza USA, gdzie pojawi się Spike – podkreśla Chojnacka-Maścianica.

źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dwa-nowe-kanaly-od-mtv-zmiany-w-vh-1

Tak więc TNA w Polsce :)

• Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• iwulBRAND

3

• hardy0525

3

• Marcelinho91

2

• SHarK242

1

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   1
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Pardon za zapytanie ale gdzie z tego artykułu wynika że Spike TV Polska będzie nadawała TNA Impact! . Ramówka w Polsce i USA może być różna pomimo iż kanały są te same. Edytowane przez Mankind89

No własnie czy to pewne,że stacja będzie emitować iMPACTy lub PPV TNA?

Kiedy Sci-Fi Channel wchodziło do Polski, też wszyscy myśleli, że będzie ECW.

• Urządzenie:  Android

Może się nie znam, ale wydaje mi się, że Sci- Fi Channel to zupełnie co innego niż SyFy Channel (chyba, że była zmiana nazwy). Nie wiadomo, czy pojawi się Impact, bo za dużo czasu zajmowałoby tłumaczenie, a nie wiadomo czy z opóźnieniem by było. Mam jednak nadzieję, że będzie, bo grupa MTV już kiedyś miała przygodę z wrestlingiem - WSX.

Może się nie znam, ale wydaje mi się, że Sci- Fi Channel to zupełnie co innego niż SyFy Channel (chyba, że była zmiana nazwy). Nie wiadomo, czy pojawi się Impact, bo za dużo czasu zajmowałoby tłumaczenie, a nie wiadomo czy z opóźnieniem by było. Mam jednak nadzieję, że będzie, bo grupa MTV już kiedyś miała przygodę z wrestlingiem - WSX.

Dupnąć napisy i git.

Mi komentarz jest zbędny, napisy to by była dobra rzecz. Chociaż IMHO tłumaczenie Impactu nie jest wcale gorsze od tłumaczenia CSI.

lub PPV TNA?

Od kiedy to Spike emituje PPV od TNA?

Mi komentarz jest zbędny, napisy to by była dobra rzecz. Chociaż IMHO tłumaczenie Impactu nie jest wcale gorsze od tłumaczenia CSI.

No własnie czemu by nie mieli tłumaczyć.Na moje mogli by przy speechach dac napisy,to by sie człowiek i angielskiego nauczył lepiej xD

A przy walkach po prostu dać angielski komentarz bez napisów,to i tak bym nie wybrzydzał :)

[ Dodano: 2010-04-10, 11:57 ]

hardy0525 napisał/a:

lub PPV TNA?

Od kiedy to Spike emituje PPV od TNA?

Nie wiem nie ogladam spike,wydawało mi się poprostu,że to głowna stacja TNA,która transmituję wszystko co jest związane z federacją Carter ;) Sorry za błąd

Ciekawe czy będziemy mogli oglądać TNA po Polsku :) Fajnie by było. Ale nie będę robił sobie nadziei bo na razie nic z tego nie wynika. Jest napisane tylko, że będzie też sport. :)

Ale tak w ogóle to dopiero od jesieni więc nie ma się co jarać...

angar31, Sci-Fi Channel jest tym samym co SyFy Channel, jednak w Polsce jest inna nazwa z powodu nazwy. Dziwnie by brzmiały "syfy" channel.

Od jesieni,ale przynajmniej będzie.Dla mnie to jest bardzo dobra wiadomość,ponieważ jestem "TNA_FANEM" :D :P

Ale z tego wcale nie wynika, że będzie w Polsce TNA, prosiłbym o sprawdzenie tego bo w takim razie za chwile chwytam za telefon i dzwonię do kablówki i ten kanał muszę mieć !

Tego newsa znalazłem przez przypadek, nie jest nigdzie potwierdzone ani zaprzeczone ze bedzie TNA nadawane, wyslij meila do MTV moze uchyla rabka tajemnicy.. heh

• Reputacja:   57
  • Urządzenie:  Windows

Wątpię żeby puszczali TNA.Kanał będzie miał tą samą nazwę ale inną ramówkę, a więc niema się spodziewać czegoś wielkiego.Nawet jeśli miało by lecieć TNA to na pewno z dużym opóźnieniem bo na live to nawet nie ma co liczyć.Ogólnie fajnie by było gdyby TNA leciało nawet z opóźnieniem zawsze fajnie ogląda się z ojczystym komentarzem, poza tym cieszę się że ten kanał powstanie bo jego poprzednik VH 1 to była porażka, mam nadzieje że Spike będzie miał lepszy poziom :).

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
    • Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dodaj nową pozycję...