Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W WWE-owskim wydaniu La Mistica kończy się po prostu tradycyjnym DDT.

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W WWE-owskim wydaniu La Mistica kończy się po prostu tradycyjnym DDT.

 

Ja bym powiedział że to FacePlant Chavo uderzał twarzą w podłoge .

To rodzaj finishera cutter tak jak RKO , Twist Of Fate czy Cross Rhodes .

Ale to nie znaczy że akurat mi się nowy finisher Cary podoba , ale jest o dużo lepszy niż wcześniejszy .


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Któryś z komentatorów wspominał coś o DDT

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To może błąd taki jak w przypadku JBL'a ktoś powiedział coś tam o nim i to się odbiło na jego przyszłość chyba chodziło wtedy równiez o finisher . Ale w 100 % nie jestem pewny mam takie tylko przeczucie .

  • Posty:  40
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

a tak a propos Bookera to dlaczego on teraz jest komentatorem i nie walczy ??? czy jakaś kontuzja czy już zakończył karierę czynnego wrestlera mam nadzieję że nie ... Edytowane przez goldberg1987
Poznasz głupiego po czynach jego

12284076444ddcdc39270c0.jpg


  • Posty:  597
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

a tak ap ropo Bookera to dlaczego on teraz jest komentatorem i nie walczy ???

 

Nie walczy dlatego, że chyba nie miał walczyć. O ile pamiętam, powracając do WWE, Booker miał zostać umieszczony przez władze federacji za stołem komentatorskim, a nie aktywnie w kwadratowym pierścieniu. Mogę się mylić, a sytuacja ta może okazać się podobną do tej z JBL-em - komentatorem (powrót do aktywnego wrestlingu z dala od stołu komentatorskiego po przypadkowym ataku ze strony Randalla i wkręcenie się do programu z Ortonem). Dlatego też jeśli Huffman zostanie zaatakowany, nawet przypadkowo, pewnie CT to wykorzysta i nastąpi powrót do walk five time world championa. Podkreślam, że powrót, którego raczej nie mają w planach.

6774900356019a1789f59a.jpg


  • Posty:  40
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

carrik Thx za info, mam nadzieję że jednak Booker pojawi się jeszcze na ringu WWE szczególnie przydałby się obecnie na smackdown bynajmniej takie mam odczucie ...
Poznasz głupiego po czynach jego

12284076444ddcdc39270c0.jpg


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

muszą mu prędko coś wymyślić (tylko co, skoro Rhodes dostał Bryana, Heniek, Sheamus, Christian i Orton zajmują się WHC, z Chavo już walczył, inni się nie pojawiają albo robią za jobberów).

Chyba już znamy odpowiedz.WWE podobno spytało się Sin Cary z kim chciałby walczyć to mu go sprowadzą byle była dobra walka.Tą osobą jest Averno i wydaje mi się że już pod koniec czerwca ujrzymy właśnie feud Sin Cara-Averno.Muszę przyznać że ściągnięcie Averno to strzał w dziesiątkę gdyż ich feud był niezwykły i każda walka tych panów budziła wielkie emocje.

#SmartFanZone

  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chyba już znamy odpowiedz.WWE podobno spytało się Sin Cary z kim chciałby walczyć to mu go sprowadzą byle była dobra walka.Tą osobą jest Averno i wydaje mi się że już pod koniec czerwca ujrzymy właśnie feud Sin Cara-Averno.Muszę przyznać że ściągnięcie Averno to strzał w dziesiątkę gdyż ich feud był niezwykły i każda walka tych panów budziła wielkie emocje.

Ciekawe tylko czy Averno walczyć będzie w masce. Co do ich pojedynków na pewno będą ciekawe. Oby nie zrobili postaci tego Averno na styl Sin Cary( światła, trampolina sprawiająca kłopoty ,itd.)

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  114
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chyba już znamy odpowiedz.WWE podobno spytało się Sin Cary z kim chciałby walczyć to mu go sprowadzą byle była dobra walka.Tą osobą jest Averno i wydaje mi się że już pod koniec czerwca ujrzymy właśnie feud Sin Cara-Averno.Muszę przyznać że ściągnięcie Averno to strzał w dziesiątkę gdyż ich feud był niezwykły i każda walka tych panów budziła wielkie emocje.

Ciekawe tylko czy Averno walczyć będzie w masce. Co do ich pojedynków na pewno będą ciekawe. Oby nie zrobili postaci tego Averno na styl Sin Cary( światła, trampolina sprawiająca kłopoty ,itd.)

 

 

Averno nie bedzie walczyl w masce zgodził sie ją zdjac w zamian za kontrakt. Niewiadomo czemu WWE nie chcialo feudu mask vs mask...

You'll Never Walk Alone

Wrestling > Entertainment

16011289824e0842330e2ed.jpg


  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Averno nie bedzie walczyl w masce zgodził sie ją zdjac w zamian za kontrakt. Niewiadomo czemu WWE nie chcialo feudu mask vs mask...

A no to szkoda :( Ale chyba coś w tym jest bo w WWE byłoby wtedy trzech zawodników w maskach. Nie do wytrzymania takie trzy słodziaki :) Ale plany feudu mask vs. mask są szykowane na WM 28, więc będzie ciekawie.

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Nie do wytrzymania takie trzy słodziaki

Raczej trzech słodziaków nie będzie bo Averno będzie heelem :)

Averno nie bedzie walczyl w masce zgodził sie ją zdjac w zamian za kontrakt. Niewiadomo czemu WWE nie chcialo feudu mask vs mask...

Averno zgodził się na utratę maski w CMLL a nie w WWE.W WWE będzie raczej w masce z tego co wiem :)

#SmartFanZone

  • Posty:  960
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Raczej trzech słodziaków nie będzie bo Averno będzie heelem

Pewnie masz rację ale mimo wszystko ciężko mi jest wyobrazić sobie heelowego luchadora.

Edytowane przez Ronnie

1161423919541b3db89050d.jpg


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Averno będzie heelem bez maski.

  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Averno będzie heelem bez maski.

Skąd takie info??

#SmartFanZone

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
    • MattDevitto
      Dla przypomnienia gala jutro i to pewnie w fajnych godzinach do oglądania Nie śledzę W, ale chcę by wygrał Uso w finale, żeby było co czytać rano na tronie
    • Mr_Hardy
      Ehhh pieprzone wizy. Jakie to irytujące. AEW's Tony Khan On Forbidden Door Visa Issues: 'It's Been A Massive Challenge' - Wrestling Inc. WWW.WRESTLINGINC.COM The fifth AEW x NJPW Forbidden Door will take place on Sunday, June 28 and features talent from STARDOM and CMLL.  
    • MattDevitto
      Tez na to liczę, bo jakoś nie wyobrażam sobie puro bez tej postaci.
    • Mr_Hardy
      Mam nadzieję, że będzie następny Tiger Mask.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...