Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Same pozytywne rzeczy zaczynając od : WOOOOW!

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

A słynna La Mistica coś dziwnie kiepsko wychodzi mu w WWE. Z początku bardzo go chwaliłem, bo mimo tych błędów jednak pokazywał jakaś świeżość.

To nie była pełna La Mistica.La Mistica to dźwignia której on na koniec nie wykonał lecz przeszedł do pinu więc niema się co dziwić że sama akcja dziwnie wyszła.Nie spodziewajcie się La Mistica u Sin Cary gdyż WWE raczej nie pozwoli mu wykonać taki chwyt.

#SmartFanZone

  • Posty:  277
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pozytywnie:

+ Walka Sin Cary z Chavo. Jak już wyżej było wspomniane, lepsza niż na PPV. To już pewnie koniec feudu, jednak mam nadzieję, że Chavo nie zniknie ze SmackDown na stałe.

+ Pojawienie się AJ i Kaitlyn, a szczególnie tej drugiej wywołało u mnie niemałą wesołość. Do tego śliczna Alicia Fox. Po praz pierwszy od dłuższego czasu nie przewinęłam walki div.

+ Końcówka Main Eventu. Tzn, jakoś nie ucieszyłam się, że Christian przegrał, ale może w końcu doczekamy się tego heelturnu.

 

Negatywnie:

- Khali dostaje coraz więcej czasu antenowego. Osobiście w ogóle mnie nie obchodzi czyjest aktualnie heelem czy facem. Mam nadzieję, że Vince niedługo się zorientuje, jaki Khali jest beznadziejny (poprawcie mnie, jeśli się mylę) i usunie go z federacji.

 

Pozostałe:

- Walka Ezekiela z Heathem jakoś mnie w ogóle nie obeszła.

- Pojedynek Cody'ego z Bryanem. Tu miałam problem - z jednej strony zdziwiłam się i zmartwiłam, jak Rhodes przegrał, ale nie wydaje mi się, żeby WWE zmarnowało jego talent, więc ta przegrana jakoś chyba nie rzutuje, a może pomóc Bryanowi. Mam nadzieję, że jakoś go Undashing pociągnie w górę karty.

 

Ogólnie SD strasznie mi się podobało. Albo serio było dobre albo wciąż mam w pamięci te przerażająco nudne niebieskie gale, kiedy zaczynałam z WWE. Nie wiem ;-)

I do not back down from any challenge

18697074544e6f9914ba901.jpg


  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Negatywnie:

- Khali dostaje coraz więcej czasu antenowego. Osobiście w ogóle mnie nie obchodzi czyjest aktualnie heelem czy facem. Mam nadzieję, że Vince niedługo się zorientuje, jaki Khali jest beznadziejny (poprawcie mnie, jeśli się mylę) i usunie go z federacji.

 

Wydaje mi się, że Khali dostaje ten czas antenowy nie dla tego, że chcą go promować, tylko dlatego, że chcą wyprowadzić jakoś tego całego Mahala. Chcą zrobić dla niego jakąś historię (powidzcie mi czy on potrafi gadać po angielsku?) żeby nie był kolejnym, który po prostu pojawia się w ringu. Khali pewnie trochę się z nim pobawi a potem znowu zniknie.


  • Posty:  277
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mam szczerą nadzieję, że będzie tak jak mówisz. A Jinder pochodzi z Kanady, także podejrzewam, że umie po angielsku mówić.
I do not back down from any challenge

18697074544e6f9914ba901.jpg


  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To nie była pełna La Mistica.La Mistica to dźwignia której on na koniec nie wykonał lecz przeszedł do pinu więc niema się co dziwić że sama akcja dziwnie wyszła.Nie spodziewajcie się La Mistica u Sin Cary gdyż WWE raczej nie pozwoli mu wykonać taki chwyt.

 

Albo po prostu po raz kolejny się pomylił, a nie decyzja WWE. To w ogóle nie wygląda jak finisher. Jakby zrobił pełną La Mistice to ok, ale ten pin po tym jest beznadziejny i kiepsko to wypada.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Albo po prostu po raz kolejny się pomylił, a nie decyzja WWE. To w ogóle nie wygląda jak finisher. Jakby zrobił pełną La Mistice to ok, ale ten pin po tym jest beznadziejny i kiepsko to wypada.

Pewnie nie mógł zakończyć La Misticą bo pewnie bookerzy kazali zakończyć walkę pinem więc jak inaczej miał to zrobić??

#SmartFanZone

  • Posty:  1 053
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.06.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A według mnie, Cara miał zakończyć walkę przez poddanie La Mistice, ale przez to, że wylądowali na linach, Cara musiał szybko coś wymyślić, więc wybrał pin ;)

G: Mm Sebastian pyszna bazylia !

R: Naprawdę !

G: Prawda ?!

R: Podeślę Ci więcej 200TON !

G: Nigdy takiej nie jadłem.

S: Ja też.

R: Ja nigdy nie jadłem bazylii .

5478249054e0729101720a.jpg


  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dla mnie Sin Cara po prostu po raz kolejny zrobił błąd i na szybkiego przypiął Chavo. A może z powodu błędu na Over the Limit ma teraz tak kończyć ta akcje, bo wtedy wyjdzie na to, że od początku miało to tak wyglądać i na OtL wcale się nie pomylił. Duże nadzieje miałem związane z debiutem Sin Cary, powinien dostać jakiś ciekawy program, bo póki co nudzi strasznie. Każda walka w zasadzie taka sama. Zero jakiś ciekawych prom czy emocji podczas starć.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Niema też co zwalać całej winy na Sin Care bo równie dobrze Chavo mógł coś źle przyjąć bo jak oglądam jeszcze raz tą akcje to Chavo jakoś tak dziwnie się zachował.Jednak nawet mimo tych błędów to i tak Sin Cara jest obecnie najlepszym wrestlerem w WWE :).
#SmartFanZone

  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jednak nawet mimo tych błędów to i tak Sin Cara jest obecnie najlepszym wrestlerem w WWE :) .

 

Gwiazdą WWE, a nie wrestlerem jak coś :smile: Czy najlepszy? Kwestia gustu. Punk chyba lepszy jednak :smile:

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pamiętajcie jednak, że powtórki na Over The Limit nie pokazano, a na SmackDown owszem, więc wątpliwe, że drugi raz popełnił ten sam błąd. Zgodzę się natomiast z tym, że zaczyna się on nudzić. Takie walki, gdzie przeciwnik robi jedynie za chłopa od przyjmowania akcji stały się już nudne (chyba tylko ta z Danielsonem taka nie była) i muszą mu prędko coś wymyślić (tylko co, skoro Rhodes dostał Bryana, Heniek, Sheamus, Christian i Orton zajmują się WHC, z Chavo już walczył, inni się nie pojawiają albo robią za jobberów).

  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

(tylko co, skoro Rhodes dostał Bryana, Heniek, Sheamus, Christian i Orton zajmują się WHC, z Chavo już walczył, inni się nie pojawiają albo robią za jobberów).

Przypomnę tylko że Vince czasami potrafi zrobić coś z niczego :D

#SmartFanZone

  • Posty:  742
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pamiętajcie jednak, że powtórki na Over The Limit nie pokazano, a na SmackDown owszem, więc wątpliwe, że drugi raz popełnił ten sam błąd.

 

Dlatego też napisałem, że może jednak po OtL ma teraz tak kończyć ta akcję, żeby wyszło, że na PPV jednak błędu nie było i to tak ma wyglądać.

Entertainment > Wrestling

 

Dolph Ziggler sprzedaje ciosy lepiej niż TNA bilety :)


  • Posty:  567
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na house showach Sin Cara również kończył walkę przez La Misticę i nie kończyła ona się dźwignią, a takim samym pinem jak na smackdown.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
    • MattDevitto
      Dla przypomnienia gala jutro i to pewnie w fajnych godzinach do oglądania Nie śledzę W, ale chcę by wygrał Uso w finale, żeby było co czytać rano na tronie
    • Mr_Hardy
      Ehhh pieprzone wizy. Jakie to irytujące. AEW's Tony Khan On Forbidden Door Visa Issues: 'It's Been A Massive Challenge' - Wrestling Inc. WWW.WRESTLINGINC.COM The fifth AEW x NJPW Forbidden Door will take place on Sunday, June 28 and features talent from STARDOM and CMLL.  
    • MattDevitto
      Tez na to liczę, bo jakoś nie wyobrażam sobie puro bez tej postaci.
    • Mr_Hardy
      Mam nadzieję, że będzie następny Tiger Mask.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...