Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline

"Ktoś dobrze napisał, Orton pewnie się z kimś założył, jak bodaj Cm Punk z Chimelem jakiś czas temu.". Jaki zakład? Śledze twittera cm'a ale to musiałem przeoczyc. Móglby mi ktos wytlumaczyc o co chodzilo. Moje odczucia po SD opisze jak podejde do komputera bo teraz pisze z komórki

 

 

 

 

Chodzi o to że zachowanie Ortona było na tyle głupie,że myślimy że zrobił to bo przegrał zakład :)

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2011
  • Status:  Offline

Chodzi mi o to o co założył się CM Punk z tonym.

Member of Christian's Coalition

There's a love-hate relationship beetwen Mike

Bennet and fans of RoH. Mike love himself an he hates all the fans. ;)

7674352084f2c2dc0ae610.jpg


  • Posty:  555
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.02.2009
  • Status:  Offline

-Nie kupuję kompletnie tego że jeszcze 2 tyg Zeke był mega Heelem(bynajmniej takiego z niego robioną) a teraz walczy wraz z Kanem i Showem których atakował niemiłosiernie...Really?

 

Zdecyduj się był heelem czy nie? Albo może pisz zrozumialej.

 

Co do samego faktu turnu, to ja to rozumiem tak, że w tym momencie Corre jest większym wrogiem Zeke, więc chce ich niszczyć, a że prowadzili program z mistrzami TT, to musiał z nimi połączyć siły.


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Zdecyduj się był heelem czy nie? Albo może pisz zrozumialej.

 

Był mega heelem miało znaczyć ze zachowywał się jak tak owy i był nie inaczej rozpisywany i prowadzony przez kreatywnych a w nawiasie zasugerowałem że nic z tego za bardzo nie wyszło bo moim zdaniem publika go nie odbierała jak powinna według writerów.

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

aki zakład? Śledze twittera cm'a ale to musiałem przeoczyc. Móglby mi ktos wytlumaczyc o co chodzilo. Moje odczucia po SD opisze jak podejde do komputera bo teraz pisze z komórki

O ile dobrze pamiętam, chodziło o mecz NFL, jeden postawił na jedną drużynę, drugi na drugą. Wygrała drużyna z Chicago, dlatego też Tony musiał przy wejściu CM Punka ogłosić coś w stylu 'zawodnik zwycięskiej drużyny z Chicago..' ;)


  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2011
  • Status:  Offline

Dzięki

Member of Christian's Coalition

There's a love-hate relationship beetwen Mike

Bennet and fans of RoH. Mike love himself an he hates all the fans. ;)

7674352084f2c2dc0ae610.jpg


  • Posty:  555
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.02.2009
  • Status:  Offline

Zdecyduj się był heelem czy nie? Albo może pisz zrozumialej.

 

Był mega heelem miało znaczyć ze zachowywał się jak tak owy i był nie inaczej rozpisywany i prowadzony przez kreatywnych a w nawiasie zasugerowałem że nic z tego za bardzo nie wyszło bo moim zdaniem publika go nie odbierała jak powinna według writerów.

 

http://www.sjp.pl/bynajmniej

http://www.sjp.pl/co/takowy

 

Jeśli są to dla kogoś zbyt trudne słowa to może lepiej ich nie używać...


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.08.2010
  • Status:  Offline

Smackdown 27/05/11

 

Plusy:

* Kolejna walka Chavo z Sin Carą jak zwykle trzymała poziom. Mam nadzieję, że stoczą jeszcze jakąś walkę na PPV, bo widzę między nimi chemie.

* Cody Rhodes z pięknisia zrobił z siebie psychopatę, na razie te papierowe torby są świetne.

* AJ i Kaitlyn - wreszcie mogę oglądać moje dwie ulubione divy :D

* W porównaniu do ostatnich gal Smackdown, widownia dawała oznaki życia.

* Definitywny Heel Turn Khaliego. Teraz mam pewność, że zaatakował swoje managera.

 

Minusy:

* Muzyka Mahala jakoś mi nie podchodzi

* Ezekiel rozwala całe The Corre

 

Inne :

* Z tego co mówił Cole pod koniec Smackdown to Sheamus zawalczy o pas WHC na następnej niebieskiej gali, a nie na Capitol Punishment

Sygna by Filipoo666

Zapraszam do obejrzenia moich prac

http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=32220

10334215544cea8a720a64f.jpg


  • Posty:  244
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2006
  • Status:  Offline

Co do SD!

 

Biję się w pierś i już nigdy nie będę się sugerował samymi wynikami tapingu.

Myślałem że Vince autentycznie znowu wychujał CC z obrazka o WHC, ale jak na moje to ta cała wygrana Sheamus'a będzie chyba przyczyną kolejnego kroku w kierunku heel turnu Christiana.

 

Orton interweniuję w walce przez co sędzia był zajęty czymś innym niż wyliczeniem WSM po Spear, tudzież Christian będzie miał pełne prawo by narzekać że to on powinien być głównym pretendentem do pasa wagi ciężkiej a nie Celtic Warrior.

 

Ponadto... Kaitlyn <3 :D

Edytowane przez sPX
Bring back Sinn Bodhi!

12349846194ddaab2b512c5.jpg


  • Posty:  168
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline

Kolejne smackdown za nami.Początkowy segment dobry na Ortona nie ma negatywnych odgłosów i jest i będzie teraz Facem SD.

Walka Sin Cara vs Chavo bardzo dobra i co do końcowej akcji to Sin Cara dobrze że zmienił finisher bo były dyskusje że to go spowalnia(widać że odwołali tą akcje nie była używana tutaj oraz na PPV)

Cody będzie miał feud z Danielem Bryanem.Jeszcze nic pewnego ale możliwe co do ich feudu to Cody na tym ucierpi a Daniela to wypromuje bo spadł po tym jak był mistrzem US i nie widomo co z nim zrobić.Hell turn Khaliego już pewny i jak mówi 98ziomek(teraz już nie mamy wątpliwości bo Khali zaatakował managera)co do ich tag teamu:Heelowski tag team który może namieszać bo Khali jako heel może być fenomenalny.Wreszcie dali Kaitlyn a o AJ nie mówię bo jej tutaj powinno nie być.

Main event:Triple theat match i nowy pretendent.Co z CC.Obawiam się że mid carder ale jeżli przejdzie ten heel turn(niech juz będzie ale kiepsko mu myslę że to wyjdzie)to powinien zostac w tym main evencie nie widze przeszkód.Lecz i tak w meczy Orton vs Sheamus moim zdaniem ten pierwszy wygra i potrzyma ten pas.

 

Inne:Juz kolejne Smackdown i nie ma Brodusa(był potrzebny tylko w feudzie Alberto-->Edge podziękowali mu i wyrzucili)

If you smell what The Rock is cooking!!!

256089434dd7a45d767df.jpg


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Plusy

-Kolejny raz Wideo ku pamięci Macho Mana,zwykle nie przepadam za puszczaniem tego co było już na RAW jednak tym razem było inaczej( łza znów pociekła:( )

-Heel Turn Hindusa :Wreszcie poszli po rozum do głowy ten koleś jest stworzony do roli heela jak Ultimate Warrior do roli face.

-Przegrana Rhodesa a w zasadzie nie sam fakt ze wdupił bo to nie rokuje za dobrze na jego przyszłość.Chodzi mu tu głównie o zaskoczenie ( Bo kto do jasnej ciasnej rokował zwycięstwo Bryana!?? Damn.... Takie coś jest fajne w wrestlingu)

-Pojawienie się Kaitlyn

 

 

Minusy

-Wygrana Celtic Warriora.Ogólnie bardzo tego zawodnika lubię ale po prostu nie chcę już więcej widzieć feudu na lini Orton-Sheamus.Mam nadzieje ze to tylko single match o WHC bez zadnej historii.

-Teddy Long.Irytuje mnie coraz bardziej swą postacią:/ A to jego robienie ze Smacka nieprzewidywalnej tygodniówki to sobie może o dupę rozwalić.WE WANT VICKIE! :)

 

Warto dodać że CC użył Speara.A wiec to nie było jednorazowe

Zrobiłem dużo dla biznesu:

Udział: Youshoot Teddy Long, Youshoot Rikishi, Lapsed Fan Podcast, Wrestling Soup, konwersacje z Dejwem na twitterze... Więc się wypowiadam + jestem w stanie słuchać Russo.


  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline

Plusy:

- Trzeba wspomnieć o publiczności, która spisała się wręcz rewelacyjnie. Dawno nie było tak, żeby Daniel Bryan zebrał tak wielki cheer, nie wspominając o Sin Carze, Christianie czy Ortonie. Trzeba częściej odwiedzać to miasto.

- Dwie pierwsze walki na bardzo wysokim poziomie. Sin Cara wykręcił z Chavo lepszy match niż na Over The Limit. Do tego bardzo dobra walka między Bryanem i Cody Rhodesem. Vincent zaczyna inwestować w 'małych', do pełni szczęścia brakuje jeszcze cruiseweight title.

- Sheamus został pretendentem, ale zawalczy z Ortonem nie na PPV, a już na następnym SmackDown, tak więc można liczyć na kontynuacje feudu na lini Christian - RKO (i jakoś nie jest mi smutno z tego powodu, jeżeli mają zrobić jeszcze raz tak świetny pojedynek).

 

Minusy:

- Khali dostaje za dużo czasu, nie powinien się w ogóle pojawiać i tyle z minusów.

 

Inne:

- Bardzo dobre SmackDown, jedno z lepszych w tym roku. Obecnie, moim zdaniem, niebiescy zjadają na śniadanie czerwonych, mimo braku main-eventerów.


  • Posty:  615
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  06.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Gala była całkiem fajna moim zdaniem.

 

- Walka Sin Cary z Chavo lepsza niż na Over the Limit i przynajmniej końcówka wyszła dobrze, choć moim zdaniem stać ich było na coś lepszego (kolejne powtórzenie :/). Feud pewnie zakończony i ciekawe co teraz?

 

- Bardzo dobra walka Daniela Bryana z Codym Rhodesem - byłem pewien, że zwycięży były Dashing, a tu proszę. Co prawda zebrał wpierdziel po pojedynku, ale liczy się sam fakt, że wygrał. Mam nadzieje, że obejrzymy ich feud.

 

- Triple Threat także mi się podobał, coś czuje, że program RKO z Christianem się tak szybko nie zakończy i widać to było, podobnie jak Sebu nie jestem z tego powodu jakoś specjalnie zły. W samej walce za dużo dominował Mark Henry, choć tak powinno być skoro jest on takim monsterem. Pierwszy segment za to taki sobie, każdy powiedział co miał powiedzieć i już.

 

- Heel turn Khaliego mam w dupie i oby tylko nie skończyło się to pushem dla niego...

 

- Ezekiel vs Heath przewinąłem i dobrze. Mam nadzieje, że na Capitol Punishment zakończy się ich feud w jakimś NO DQ Matchu.

 

- Generalnie gala trzymała poziom i liczę, że za tydzień będzie podobnie. Smackdown > Raw - po drafcie.


  • Posty:  1 660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.04.2011
  • Status:  Offline

Sheamus vs. Randy Orton - z tego co wiem, to Ci dwaj zawodnicy walczyli już ze sobą na Royal Rumble 2010, SummerSlam 2010 oraz Hell in A Cell 2010, najlepszy pojedynek dla mnie to był z HiAC. Miejmy nadzieję, że ten będzie lepszy.

 

Byłbym szczęśliwy, jakby plany co do Christiana były takie:

 

Wygrana na Money In The Bank, następnie wykorzystanie jej na Ortonie co by sprawiło, że CC ponownie ma pas oraz heel-turn, który jest blisko.

 

Co do SmackDown to powiem, że bardzo tak jak kolegom wyżej podobała mi się żywa publika. Na plus również wyszedł pojedynek Sin Cary z Chavo Guerrero, był o niebo lepszy niż ten z Over The Limit. Cieszę się również, że został zmieniony jego finisher. Dobrze to ujęto (Nie pamiętam już czy to było w "Tydzień według Vercyna"), że ten stary finisher spowalniał tempo.

18056192365019276624f15.jpg


  • Posty:  49
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.08.2010
  • Status:  Offline

Wie ktos jak stoi z ring i mic skillsami Jinder Mahal? moglem zle napisac

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 146 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 024 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 703 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 583 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 884 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: WWE NXT #782 Data: 22.04.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: TV-Show Lokalizacja: Las Vegas, Nevada, USA Arena: BleauLive Theater Format: Live Platforma: The CW Komentarz: Booker T, Corey Graves & Vic Joseph Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • PTW
      Nie milkną echa po walce wieczoru ostatniej gali, która zaszokowała świat. Arkadiusz Pan Pawłowski wygrał swoją debiutancką walkę przy sporym udziale Alex Brave i Vincent Caravaggio PTW, który na początku gali zapowiedział w niezwykle emocjonalnej, płomiennej przemowie, że nie ma dla niego miejsca w PTW i odchodzi. Wszystko okazało się jednak podpuchą, manipulacją, sprytną zagrywką ze strony Mesjasza Polskiego Pro Wrestlingu, który zapewnił sobie zwycięstwo w walce z Prezesem Okonskim za wszelką cenę. Sędzia specjalny Andrzej Supron zrobił wszystko co mógł, by mecz przebiegał uczciwie, nawet wdając się w fizyczną konfrontację ze Współczesnym Arystokratą, który musiał uznać wyższość legendarnego Profesora Zapasów. Ostatecznie w ringu zgodnie z obietnicami obu stron znajdowali się tylko Pawłowski (który na tę okazję przywdział niezwykle modny zapaśniczy trykot), zniszczony atakiem intruzów (obicie krzesłem, roztrzaskanie o stół komentatorski) Okoński, oraz Supron, który niechętnie odliczył do trzech po tym jak wylewający się z kostiumu Pionier Polskiego Pro Wrestlingu niemiłosiernie obił swojego wspólnika. Od tamtego czasu Arek chełpi się zwycięstwem i byciem niepokonanym w ringu, a Łukasz siedzi cicho, co jest bardzo nie w jego stylu. Co wydarzy się na kolejnej gali? Dlaczego Brave i Caravaggio wykonali brudną robotę za Pawłowskiego? Jak zachowa się Łukasz Okoński, co zrobi Pan Pawłowski? Bądźcie z nami już 31 maja, zapowiada się kolejne show, którego nie można przegapić! Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Las Vegas Series ~ Jitsugetsu ~ Data: 19.04.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Kanda Myojin Hall Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Road To Wrestling Dontaku 2025 - Dzień 3 Data: 22.04.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Osaka, Japan Arena: EDION Arena Osaka #2 Publiczność: 828 Format: Live Platforma: Samurai! TV Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Las Vegas Series ~ Neshin ~ Data: 20.04.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Kanda Myojin Hall Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...