Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

-interwencja Mahala i HeelMove Khaliego który wykonał BrainChop na swiom ''byłym'' menadzerze

Uso był kiedyś menadżerem Khaliego? Musiałem coś opuścić :shock:

 

 

Wykonał na swoim managerze Brain Chopa,nie widziałeś tego ?

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Uso był kiedyś menadżerem Khaliego? Musiałem coś opuścić :shock:

 

NIE :? Na Ranhij Sing czy jakoś tak


  • Posty:  40
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.05.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

12022074064d579698a41bf.png


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

 

 

 

 

Naprawde ? To od kiedy Jimmy Uso walczy w marynarce ???

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  1 158
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

Uso dostał bęcki, ale chwile później ten sam los spotkał tego menadżera.


  • Posty:  217
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.02.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Khali moim zdaniem i tak nie będzie w main evencie. Oby!

O wiele bardziej kupuję Henry'ego. IMO Henry jako heel jest co najmniej dobry i należy mu się ten main event chociaż na tygodniówkach. Po tylu latach sie dorobił. 8)

A Khali, powtórzę, oprócz wzrostu nie ma nic, nawet mimiki. Na midcarcie, mam nadzieję, zakończy.

And if you're not down with that, I've got just two words for ya!

  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Myślę, że zachowanie Ortona to efekt jego przemiany w pełnego face-a. Jeszcze miesiąc, dwa temu wpadł by na ring, rozwalił Rudego i Marka, pomógł by wstać CC i walnął mu RKO. Obecnie z Ortona zrobią pipkę, którą oczywiście dzieciaki pokochają jeszcze bardziej niż dotychczas.

 

Mnie martwi przejście Ezekiela na jasną stronę. Bo teraz jedyną osobą, która może czysto walczyć z BigShowem jest Mark (mowa oczywiście o heelu). No chyba, że Kane się wkurzy któregoś dnia i zrobi rozpierduche jak za starych czasów.

 

Natalya podłożona Belli dość czysto i brak Kharmy...liczyłem, że jak pojawi się ta pierwsza, to Kharma po raz pierwszy będzie miała jakiś problem z Divą i zacznie się Feud, a tu kolejny raz pokazano nam, że rodzina Hartów jest nielubiana.

 

Jak CC przejdzie Turn do SD zbraknie faców do ME. Ciekawe kto dołączy wtedy do Ortona.


  • Posty:  267
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

Uso dostał bęcki, ale chwile później ten sam los spotkał tego menadżera.

 

A może wypadałoby obejrzeć jeszcze raz dokładnie? To był drugi z braci Uso...nie wiem jak wy oglądacie.

 

SD! nawet ciekawe.

Cody czuje się za micem coraz pewniej i jest na dobrej drodze do ME tylko martwi mnie postać Teda która można go blokować. Pomysł z tymi torbami dobry i jestem ciekawy co będzie dalej. Liczę na jakiś feud z midcarderem.

 

Powtórka walki HHH z Showem. Po co kuwa to? No ja się pytam po co. Czy SD! jest miejscem na jakiekolwiek powtórki? Szkoda czasu panowie...

 

A jednak jakiś mały feud Chavo z Sin Carą. Na początek może być. Mistico gładko wygra i będzie się umacniał na SD!.

 

Zachowanie Ortona i CC po openerze i main evencie. Co to miało być? Najpierw jeden opóźnia pomoc,potem drugi się rewanżuje a na koniec i tak się przytulają. Jak CC ma przejść heelturn to niech to zrobią z pier(przytupem) a nie ''metodą 7 kroków''.

 

No i postać RKO. Zostałem jego markiem za czasów jego heelostwa. Był wtedy świetny. Jeszcze jako tweener też najgorzej nie było , ale dzisiejsza radość po RKO mnie przeraża. Jeżeli zamierzają z niego zrobić drugiego Cenę to ja dziękuję za takie coś...Można być facem,ale takie zachowania niech zostawią dla pana w czerwonej koszulce ( który z kolei na ostatnim RAW był bardzo poważny,ba nawet wquwiony na sam koniec). Zamiana ról? Oby nie :/

I hear voices in my head

They council me

They understand

They talk to me

291490854c7c1467c308c.gif


  • Posty:  168
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Natalya podłożona Belli dość czysto i brak Kharmy...liczyłem, że jak pojawi się ta pierwsza, to Kharma po raz pierwszy będzie miała jakiś problem z Divą i zacznie się Feud, a tu kolejny raz pokazano nam, że rodzina Hartów jest nielubiana.

 

a nie przyszło ci do głowy bo mi przyszlo że Kharma juz nie atakowała na smackdownie bo zobaczymy ją już na poniedziałkowym Raw?

If you smell what The Rock is cooking!!!

256089434dd7a45d767df.jpg


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

Uso dostał bęcki, ale chwile później ten sam los spotkał tego menadżera.

 

A może wypadałoby obejrzeć jeszcze raz dokładnie? To był drugi z braci Uso...nie wiem jak wy oglądacie.

 

 

 

No nie...Od kiedy Jey Uso wygląda dokładnie tak samo jak menadżer Khaliego ? Ja nie wiem jak Ty oglądasz..I jak znasz się na zawodnikach..

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  267
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Konarr to był Jimmy Uso.

Uso dostał bęcki, ale chwile później ten sam los spotkał tego menadżera.

 

A może wypadałoby obejrzeć jeszcze raz dokładnie? To był drugi z braci Uso...nie wiem jak wy oglądacie.

 

 

 

No nie...Od kiedy Jey Uso wygląda dokładnie tak samo jak menadżer Khaliego ? Ja nie wiem jak Ty oglądasz..I jak znasz się na zawodnikach..

 

:twisted: :twisted: :twisted:

No to mnie kolego rozbawiłeś :)

Po1) Czy koleś w garniaku musi być managerem Khaliego? Tylko on jeden nosi garnitury?

Po2) Jakbyś obejrzał całą walkę a nie tylko przewinął do wyniku i postanowił ponabijać sobie postów na forum to zauważyłbyś że podczas wspomnianej walki przy ringu stał drugi z braci Uso i to odziwo w czarnym garniturze. Normalnie szok :o

po3) Czy manager Khaliego leciałby pomagać i sprawdzić co się stało jego przeciwnikowi?

 

Rzeczywiście nie znam się na zawodnikach :twisted:

 

Ps.A mówią że myślenie nie boli :roll:

I hear voices in my head

They council me

They understand

They talk to me

291490854c7c1467c308c.gif


  • Posty:  168
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

http://www.youtube.com/watch?v=WclNbqa_t1g

 

kurde ogladajcie z uwagą!!!Specjalnie umieszczam film gdzie widac dokładnie jak Khali oddaje Chopa na jego manageru(wczesniej oddał atak na Jey Uso!!!)

 

Konarr to był Jimmy Uso.

 

to był Jey Uso!!!

 

 

i koniec tematu!

If you smell what The Rock is cooking!!!

256089434dd7a45d767df.jpg


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.05.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

po3) Czy manager Khaliego leciałby pomagać i sprawdzić co się stało jego przeciwnikowi?

 

 

Tak leciałby pomóc bo Khali przesadził...

 

 

 

I przy okazji dobrze się przyjrzyj,bracia Uso mają bardziej czarną skóre,a zatrzymaj sobie filmik po Brain Chopie do zobaczysz że to był Jinder Mahal. Jak poznać ? Bracia Uso mają inną fryzure niż tłumacz.

 

 

 

I Rock17 masz racje,koniec tematu.

Entertainment > Wrestling

  • Posty:  399
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

TheRock17, to Ty oglądaj z uwagą. Po pierwsze - gdyby Ranjin Singh miał się pojawić po walce to najpierw by musiał wyjść razem z Khali'm przy jego wejściówce czego nie zrobił. Po drugie, polecam podczas walki przyjrzeć się "gościowi w garniaku", który stoi przy ringu - to jak byk jest Jimmy Uso, brat Jey'a Uso. Polecam zerknąć sobie na ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=-qyu8RUMlNg

.. i obejrzeć od początku do końca, a potem się rzucać.. znawcy..


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Przyznam racje (ja się pomyliłem na samym początku) jest to drugi z braci USO .

Bardziej się przyjrzeć to tak jest to Jimmy , na pierwszy rzut oka myślałem że to Sign .

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      O tych wizach warto pomyśleć z wyprzedzeniem... 
    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
    • MattDevitto
      Dla przypomnienia gala jutro i to pewnie w fajnych godzinach do oglądania Nie śledzę W, ale chcę by wygrał Uso w finale, żeby było co czytać rano na tronie
    • Mr_Hardy
      Ehhh pieprzone wizy. Jakie to irytujące. AEW's Tony Khan On Forbidden Door Visa Issues: 'It's Been A Massive Challenge' - Wrestling Inc. WWW.WRESTLINGINC.COM The fifth AEW x NJPW Forbidden Door will take place on Sunday, June 28 and features talent from STARDOM and CMLL.  
    • MattDevitto
      Tez na to liczę, bo jakoś nie wyobrażam sobie puro bez tej postaci.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...