Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Klon goldberga

dorek22

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

widziałem pare filmików,gościa w wwe który upodabniał się do goldberga. pamiętacie może

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Urządzenie:  Windows

Gillberg, czyli Duane Gill. Tylko to żaden klon, a parodia. No pamiętamy, i co?

• Reputacja:   1

Z opisu postawionego przez pytającego wygląda na to, że równie dobrze jak Gillberg może to być Stone Cold Steve Austin :twisted:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Najnowsze posty

• Attitude
      W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się wieści, że tego lata kończy się kontrakt Natalyi z WWE. Ponoć przedłużenie umowy sfinalizowano jeszcze w czerwcu. Z informacji "Fightful Select" wynika, że rozmowy trwały już od jakiegoś czasu. Podpisała długoterminowy kontrakt i bardzo zależało jej na zgodzie na prowadzenie zewnętrznych projektów. Stephanie Vaquer ma intensywny czas. Dopiero co podpisała kontrakt z WWE i zadebiutowała już na live evencie w Meksyku. Tam pokonała Islę Dawn. Tymczasem wkrótce powinniśmy ją zobaczyć w NXT. Tymczasem wygląda na to, że na Raw zobaczymy kolejny z wywiadów dotyczących Wyatt Sicks. Tym razem bohaterem ma być Erick Rowan. Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • PTW
      Wszystko wskazuje na to, że w gwiazdach zapisane są wielkie rzeczy dla przesympatycznego Hiszpana - co sam zainteresowany potwierdził świetną dyspozycją na krakowskiej gali! Starboy Nano Lopez dzień przed Ryuconem pobawił się w jasnowidza i zapowiedział, że w przyszłym roku w TAURON Arena Kraków zobaczymy go w roli mistrza - taka obietnica wypowiedziana bardzo wprost na wielkiej scenie z wieloma świadkami musi stanowić o wielkiej pewności siebie. Pewności siebie nie brakowało też rywalowi Lopeza. "The Hidden Gem" Erik Slotir na tę chwilę nie może pochwalić się specjalnie imponującym rekordem zwycięstw, ale praktycznie na każdej gali jego walki dostarczają masy highlightsów, a Czech prezentuje się coraz lepiej. Walka ze Starbojem była dla pieszczotliwie ochrzczonego przez fanów Krecikiem zawodnika chyba najlepszą jak dotąd, a to doświadczenie na pewno zaprocentuje. Z kim zmierzą się Slotir i Lopez na kolejnych galach i czy Hiszpan dotrzyma słowa i zostanie mistrzem? Tego dowiemy się na przestrzeni najbliższych miesięcy. Na ogłoszenia dotyczące letniego kursu treningowego oraz gali, która go zakończy nie będziecie musieli czekać tak długo - sporo informacji pojawi się na naszych social mediach już w przyszłym tygodniu! Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
  • Dodaj nową pozycję...